>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Quarabag - Tottenham
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,67
Bukmacher: pinnac
Analiza:
Haha bardzo optymistyczne te wasze analizy na anglików, z tym że azerowie jak mało która drużyną potrafią bronić i na te najważniejsze mecze ustawiają zawsze defensywnie drużyne. Przypomne tylko domowe:
05.11.15 LIG Qarabag Monaco 1 : 1
01.10.15 LIG Qarabag Anderlecht 1 : 0
27.08.15 LIG Qarabag Young Boys 3 : 0
05.08.15 LIG Qarabag Celtic 0 : 0
15.07.15 LIG Qarabag Rudar 0 : 0
czy też z silnymi drużynami ze swojej ligii:
02.04.15 PRE Qarabag Inter Baku 0 : 0
28.02.15 PRE Qarabag Gabala 0 : 1
Przypominam sobie także z zeszłego sezonu spotkania legii z jakimś azerskim zespołem, gdzie też niemiłosiernie sie z nimi męczyli a wtedy przez chwile byli w gazie a duda walił bramke za bramką to chyba 2x było po marne 1:0...
tottenham może mieć tutaj spory problem z przebiciem tego zaparkowanego autobusu w polu karnym.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal-Rapid W.
Typ: X
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wczoraj Real mnie zawiódł – wygrał z Szachtarem. Dzisiaj sporo ciekawych meczy, wybrałem pojedynek Villarreal-Rapid W..
Co mnie skusiło grając remis w tym meczu? Mianowicie to, że jeszcze obie ekipy nie zaznały właśnie remisu w poprzednich meczach. Buki faworyzują tutaj ekipę z Hiszpanii. Ja wcale bym tego nie był taki pewien. Villa ma napięty grafik, gra w LE, lidze hiszpańskiej, pucharze. Villarreal za 3 dni gra mecz z Getafe i może się umocnić w czubie tabeli o ile wygra.
Rapid u siebie wygrał z Villa 2:1. Mecz był dość wyrównany, oglądałem skróty. Rapid musi gonić Austrię w lidze. Ma 4pkt straty. Przed nimi mecz z Altach.
Więc wszystko wskazuje tutaj na to, że będzie remis… Poza tym sytuacja w tabeli jest chyba jasna, pytanie tylko, czy Villa powalczy o 1 miejsce w grupie, czy odpuści i skupi na lidze. Ewentualnie BTS.
⛔ 100
 
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Qarabag-Tottenham
Typ: Wygrana do zera Tottenhamu
Kurs: 3.1
Bukmacher: betclic
Grupa J. Sytuacja na 2 mecze przed końcem bardzo ciekawy gdyż 4 zespoły mają jeszcze szanse na wyjście z grupy. Tottenham prowadzący w grupie ma zaledwie 3 pkt. przewagi nad ostatnim zespołem, z którym się dzisiaj zmierzy, czyli liderem Azerbejdżańskiej ekstraklasy - Qarabag. Zakład trochę ryzykowny, ale patrząc obiektywnym okiem, oglądałem ostatni mecz Spursów z West Hamem i gra kogutów wygląda bardzo solidnie, stwarzają sobie mnóstwo sytuacji pod polem karnym rywala, wyprowadzają szybkie kontry, nie pozwalają przeciwnikowi dyktować warunków, widać, że Mauricio Pochettino złapał w końcu wspólny język z zawodnikami Tottenhamu, dodać do tego powrót do znakomitej dyspozycji Harrego Kane&#39;a (nie mam pewności czy zagra w meczu). Widać, że zespół z Anglii nie lekceważy mniejszego europejskiego podwórka. Warto dodać, że zespół Pochettino jest drugim zespołem w Premier League, pod względem najmniej straconych bramek (11). Liczę na wygraną Tottenhamu 1:0.
✅ 210
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godzina 19:00
- FC Basel : Fiorentina
- czerwona kartka ? tak
- 4.10 / Betsson
No cóż po bardzo długim namyśle idę znowu w czerwień , mecz pomiędzy FC Basel a Fiorentiną uważam za bardzo ważny pojedynek szczególnie dla Fiorentiny bo akurat Basel czyli lider grupy ma aż 3 punktową przewagę nad dzisiejszym rywalem co stawia ich w wybornej sytuacji , Fiorentina natomiast przy ewentualnej porażce ma co prawda jeszcze mecz u siebie z Belenenses ale gdy ci wygrają dzisiaj z naszym Lechem to wyprzedzą Włochów o 1 mały pkt a w ostatnim meczu wszystko się może zdarzyć tak więc trochę to skomplikowane ale może to i dobre dla nas bo powinno być sporo emocji , dobrze wracam do kartki , w pierwszym pojedynku tych ekip czyli Basel i Fiorentiny rozegranym we Włoszech wygrali Szwajcarzy 2:1 .... w meczu które prowadził sędzia z Anglii Michael Oliver pokazał 4 żółtka i bezpośrednią czerwoną tak więc dla mnie nadzieja dla mojego typu na dziś , dzisiejsze zawody poprowadzi natomiast arbiter ze Słowacji Ivan Kruzliak a oto jego bilans : 2 mecze i 9 żółtych kartek ( napawa optymizmem ) a ogólnie w jego karierze sędziował 13 meczy w LE i pokazał 64 żółtka 5 czerwonych i 1 karny ( no i ta statystyka do mnie przemawia ) !
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Brugge- Napoli
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Napoli w tym meczu wystawi mocno rezerwowy skład. Awans maja już zapewniony, a w najbliżej ligowej kolejce bardzo ważny mecz z Interem Mediolan. P.Reina, R.Albiol, Jorginho i G.Higuain pozostają we Włoszech
Gabbiadini, Henrique oraz D.Mertens są kontuzjowani. Bardzo możliwe że Hamsik, Koulibaly i Allan rozpoczną mecz na ławie. Do drużyny włoskiej na ten mecz zostali dołączeni młodzieżowcy 18 letni bramkarz i 17 letni napastnik to wszystko pokazuje, że dla Włochów ten mecz na pewno nie jest priorytetem. Belgowie zapewne zechcą to wykorzystać, tym bardziej że tylko zwycięstwo, przy ewentualnej wygranej Duńczyków w Warszawie, zapewnia im pozostanie w grze o awans. Uważam że stać ich na pokonanie rezerwowego składu Napoli tym bardziej że forma zwyżkuje. Ostatnie pięć meczów to pięć zwycięstw i bilans bramkowy 9:0.

⛔ 100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Krasnodar - BVB
Typ: Wynik do przerwy - Krasnodar
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przeczuwam małą niespodziankę w tym meczu. Ostatnimi czasy BVB nie przekonuje mnie do siebie, przegrana w lidze, teraz doszły kontuzje, więc uważam, że dość dobra drużyna z Rosji zechcę to spotkanie wygrać. Pierwsze spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wynikiem 2-1 dla drużny z Niemiec, ale ja jednak wierzę, że tym razem górą będą zawodnicy z rosyjskiej Premier Ligi. Borussia już jest pewna awansu, Krasnodar jeszcze musi wygrać to spotkanie by awansować dalej, a myślę, że priorytetem będzie tutaj swoje boisko. Obstawiam 1-0 do przerwy, a do końca meczu 2-1 lub 1-1. Niezły kurs i ja to gram!
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 0

jm1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra - FC Barcelona
Typ: Stelmet Zielona Góra
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy rzut oka mój typ wygląda niewiarygodnie. Jednak postaram się dostarczyć argumentów do tego, by uznać go za realny. Barcelona ma praktycznie zapewniony awans do dalszej rundy. Do Zielonej Góry przyjechali bez dwóch swoich gwiazd - Shane Lawala i Juana Carlosa Navarro. W pierwszym meczu obu tych drużyn Stelmet prezentował się bardzo dobrze. Przez cztery kwarty bił się o zwycięstwo, jednak w końcówce wyrachowanie oraz doświadczenie pozowoliło Barcelonie zwyciężyć 78:72. Tym razem pojedynek odbędzie się w hali w Zielonej Górze, gdzie bilety rozeszły się w jeden dzień. Na pewno na trybunach będzie gorąca atmosfera a zielonogórzanie niesieni dopingiem są w stanie zwyciężyć. Barcelona w niedzielę grała bardzo ciężki mecz z Laboral, który przegrała po dogrywce. W środę drużyna już zameldowała się w Zielonej Górze, tak więc na odpoczynek oraz trening nie mieli dużo czasu. Tak wysoki kurs sprawia, iż warto zaryzykować i postawić na mistrza Polski.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villarreal - Rapid Vienna
Typ: over 12,5 rożnych
Kurs: 3,1
Bukmacher:bet365
Analiza:
W razie wygranej Plzen z Dinamem Mińsk (co jest prawdopodobne) i porażki dziś Villarreal, Plzen będzie tracić już tylko 3 punkty do Hiszpanów i o awansie zadecyduje bezpośredni pojedynek w Czechach.
Villarreal tego nie chce. Na sto procent chcą już dziś zapewnić sobie awans (a brakuje im jednego punktu). Nie będę tu mówił o motywacji jako o aspekcie na duży plus Villarreal, bo obie drużyny będą chciały wygrać w takim samym procencie.
Ale patrząc racjonalnie... Villarreal gra u siebie - na El Madrigal. Czyż nie będą chcieli zmazać plamy po 0-3 z Barcą i tylko 1-1 u siebie z Eibarem ? Na pewno będą próbować. A już sama dobra gra na pewno zostanie wynagrodzona, czyli... ciśnięcie rywala. A patrząc na to co Rapid gra... potrafią przeczekać cały mecz by zrobić jedną, dwie kontry i strzelić gola. Akurat lubiłem sobie obejrzeć Salzburg z Austrii i trafiłem też na mecz ich z Rapidem. Niekoniecznie ten ostatni. Mowa jeszcze o tamtym sezonie. Z liderem - Austrią Wiedeń - zostali przygwożdżenie trochę do własnej bramki w pierwszej połowie.
W ostatniej kolejce LE z Plzen w drugiej połowie pozwalali rywalowi trzymać piłę i atakować (bo wygrywali 1-0). I teraz najważniejsze. W pierwszym meczu Rapid wygrał 2-1 z Villarreal we Wiedniu. Villarreal atakował częściej, lepiej...przypominam, że na wyjeździe!
Dziś grają u siebie. Wiedzą o co grają. Ich tu remis nie usatysfakcjonuje, tak samo Rapida, ale Rapid będzie cofnięty, będzie czekał na kontry, a w tym czasie &#39;Żółci&#39; będą napierać. Fajnie gdyby w pierwszych minutach padł gol dla Villarreal, ale zakończyło się 2-1 dla gospodarzy.
Jak widać po powyższym opisie - głównie liczę na rożne Villarreal. Mogą nawet sami wbić te 13+, ale dobrze jednak gdyby mieli ułatwione zadanie (w kwestii typu) i Austriacy ze 3 pyknęli.
Szkoda, że nie oferuję over&#39;a samych rożnych Villarreal :/
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 17.00
Spotkanie ???? in . Mińsk - Plzen
Typ: Din Mińsk
Kurs: 4.5
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam bardzo serdecznie . Na dziś zaproponuję typ z piłki nożnej i z LE . Proponuję postawić typ na to , że Dynamo Mińsk wygra z Viktorią Plzen . W pierwszym meczu grupowym tych drużyn padł wynik 2-0 dla czeskiej drużyny lecz uważam , że dziś to zespół z Białorusi odniesie zwycięstwo . Analizując ostatnie mecze obu ekip widać że grają podobnie skutecznie ale za gospodarzami przemawia fakt , że grają u siebie i są na ten mecz bardzo nastawieni aby go wygrać. Gospodarze są na ostatnim miejscu w tabeli , nie zdobyli w tej edycji LE jeszcze punktu . Goście również bez rewelacji bo mają zaledwie trzy punkty , które ugrali właśnie ze swoim dzisiejszym rywalem . Ja uważam , że ten mecz to będzie odrodzenie Dynama Mińsk i , że to oni wygrają te starcie. Życzę powodzenia.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Augsburg - Athletic Bilbao
Typ: Augsburg -1 AH
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po wczorajszym meczu Realu jeszcze do teraz jestem w szoku szkoda że tu podczas meczu nie można zamykać zakładu ;).
Dziś pod lupę biorę mecz Augsburga z Ath. Bilbao. Mecz nie łatwy do wytypowania ponieważ nie wiadomo czego się spodziewać dlatego iż każdy wynik jest tutaj możliwy. Według mnie to jednak dziś zdecydowanie bardziej na punktach powinno zależeć gospodarzom z Niemiec, a do tego gra przed własną publicznością i to tutaj uważam za główne powody by grać w stronę gospodarza. Jeżeli tylko Augsburgowi zależy na awansie z grupy to na pewno sa w stanie ten mecz wygrać. w lidze nie wiedzie im się za specjalnie chociaż widać progres wzrostowy. Dwa ostatnie zwycięstwa z drużyną Alkmaar sugerowały by iż zależy im na wyjściu z grupy więc dziś powinni zagrać na maksa, a wtedy będzie stać ich na wygranie nawet 2 bramkami. Nie będę pisał tutaj na temat na temat statystyk bo nic z nich specjalnie wyczytać nie można wspomnę tylko że ostatni mecz w lidze goście przegrali na wyjeździe z Granadą 2:0 i myślę że jest duża szansa by dziś powtórzył się ten wynik.
⛔ 100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Europejska
19:00
Monaco - Anderlecht
Typ: Handicap X (0:1)
Kurs: 3,51
Bukmacher: betathome
Prowadzi Tottenham 7 pkt., Monaco 6 pkt. i dalej po 4 pkt. Anderlecht i Qarabag. Wyrównany poziom z lekko zarysowanymi liderami. Teoretycznie jeszcze każdy scenariusz jest możliwy, tyle że dla mnie pojawia się tu jedna zależność, która nie daje mi spokoju;). Anderlecht oba wyjazdy przegrał różnicą jednej bramki, z Qarabag 1:0 i z Tottenham 2:1. Monaco wyjazdów nie przegrywa!, u siebie Monaco remisuje z mocnym Tottenhamem 1:1, ale już solidny Qarabag odprawia różnicą jednej bramki, mianowicie 1:0. H2H z września w Belgii było 1:1 ze wskazaniem na piłkarską przewagę Monaco. Teraz na Stade Louis spotkanie, które ustawi sytuację w tabeli przed ostatnią decydującą kolejką, więc Monaco zechce narzucić swój styl, pokaże grę na małej przestrzeni, postara się o bramkę i zapewne zechce utrzymywać się przy piłce kontrolując grę. Czy Anderlecht stać na bramkę.? trudno powiedzieć., w Pro League strzelają na średnim poziomie, za to obronę mają szczelną i najlepszą w lidze. Nie dadzą się tak rozjechać w Księstwie i totalnie zdominować. Monaco prezentuje wyższy poziom od Anderlechtu, nie na tyle jednak by wysoko pozamiatać Belgów. Analizując jakość i potencjał zespołów oraz wspomniany układ gier.. Monaco powinno wygrać to spotkanie. Liczę że będzie to zwycięstwo Jedną bramką.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:05
Spotkanie: Lok.Moskwa - Sporting Lizbona
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lokomotive gra u siebie przyzwoicie, co prawda ostatnio przegrali z Anzhi, ale wcześniej pokonali silny Zenit St.Petersburg. Z grupowym rywalem Besiktasem nie udało się wygrać, na pewno nie pomogła czerwona kartka dla Corluki.
Pokonali za to Skenderbeu 2-0, tę samą &quot;kamandę&quot;, z którą Sporting przegrał 0-3. Fakt, grał od 17 min w osłabieniu, ale pierwszą bramkę stracił wcześniej bo w 15min. Ale ze Skerenbeu? Litości... Trzeba się cenić.
Ekipa z Lizbony grała w sierpniu w Moskwie, ale z CSKA i poległa 1-3. Widać, że dalekie podróże im nie służą. Zimny klimat z pewnością nie pomoże piłkarzom z południa, którzy w lidze krajowej grają w 15 stopniach, a w Moskwie czeka ich 5 na minusie.
17 września Sporting przegrał u siebie z Lokomotive 1-3. Tym bardziej u siebie ekipa z Moskwy powinna sobie poradzić z Portugalczykami.
Jeżeli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
D 0

dex224

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Celtic : Ajax
Typ: Over 4,5
Kurs: 4,80
Bukmacher: BAH
Analiza:
W tym meczu liczę na ostrą wymianę ciosów ???? obie ekipy jeszcze liczą się w walce o awans i to jest ostatni dzwonek by się obudzić. Poprzedni mecz przyniósł rezultat 2:2 i myślę że dzisiejsze spotkanie również przyniesie nam sporo emocji
Kiepska analiza
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Pilka nozna Liga Europy
19 00
Belenenses - Lech Poznań
Lech wygra do zera
4.33
B365
W dzisiejszym dniu przedostaniej kolejki meczów ligi europejskiej portugalski Belenenses zmierzy sie z Lechem. W pierwszym meczu tych druzyn w poznaniu padl wynik 0-0 . Wtedy zaś Lech był w tragicznej formie bez jakich kolwiek zwyciestw. Obie dryzyny w tej grupie mają taki sam bilans 1 - 1 - 2 i tyle samo strzelonych goli i tylko 2 bramki stracone wiecej mają gospodarze niz lech. Dzis swoj typ opieram na zwyciestwie polskiej druzyny gdyz jest mocniejszą druzyną po przeszlym kryzysie , od prawie 2 miesiecy przegrali tylko 2 mecze jeden w tej lidze z fiorentina drugi ligowy. Gospodarze nie wygrali u siebie ani jednego spotkania w tych rozgrywkach i nie zapowiada sie by wygrali i grajac u siebie nie strzelili zadnej bramki. Moim zdaniem lech wygra skromnie to spotkanie i moze nastepne i powtorzy wyczyn z przed kilku lat wychodząc z grupy.
⛔ 100
 
prst 75

prst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Bordeaux
Typ: Liverpool strzeli w obu połowach
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Dzisiaj na szybciutko, bo się śpieszę. Każdy widzi jaką robotę robi Klopp zaraz po przyjściu do Liverpoolu. Jego podopieczni rozgromili w miniony weekend City aż 4:1 na ich własnym boisku. Dziwi ten fakt, dlaczego? Bo Liverpool na początku sezonu strzelał bardzo mało, gubił punkty, a City to była jedna z najlepszych defensyw BPL. Wszystko jednak zmieniło się właśnie po przyjściu Kloppa. Drużyna zaczęła grać o wiele lepiej i dzisiaj ma szansę przypieczętować awans jeżeli wszystko się dobrze ułoży. Bordeaux w lidze francuskiej szału wcale nie robi. Po takiej drużynie spodziewa się o wiele więcej. Zajmują obecnie w tabeli 13 pozycję. Ostatnio ograli 3:1 z Monaco, ale z drugiej strony, czy Monaco gra taki rewelacyjny football w tym sezonie? No właśnie. Nie licząc wpadki z Crystal Palace, Liverpool nie przegrał od połowy września. Myślę, że Bordeaux nie ma dzisiaj podbicia do Anglików, a skoro potrafią wbić 4 bramki City, to nie wbiją w obu połowach Francuzom? Zobaczymy.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - LIGA EUROPEJSKA: Faza grupowa

FC Schalke 04 - APOEL FC
Veltins-Arena, godz. 19:00
Schalke HA -2,5 @2,55 Unibet

Dziwi mnie fakt, że nikt nie wziął jeszcze do tej pory dzisiaj tego meczu pod uwagę. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla dzisiejszych gospodarzy, a jak każdy wie na Cyprze gra się bardzo ciężko, chociaż APOEL w tym sezonie nie udowadnia tego, że ich atutem jest własne boisko. Myślę, że Schalke dość poważnie podchodzi do LE, a przynajmniej świadczą o tym wyniki oraz składy wystawiane na mecze. Dzisiejszą wygraną w zasadzie zapewnią sobie awans, bo nadal nie jest rozstrzygnięte kto go zdobędzie w tej grupie. Schalke ostatnio nie zachwyca, ale dzisiaj mają okazje na przełamanie bo przeciwnik do tego idealny. Goście bez szans na awans (praktycznych), mogą odpuścić i skupić się na ligowych meczach. Dzisiaj znowu optymalny skład wystawiony przez trenera Breitenreitera i myślę, że to dobra inwestycja na dzisiejszy wieczór.​
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Augsburg - Athletic Bilbao
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,62
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Myślę że bardzo lightowy typ. W pierwszym meczu obu drużyn padłwynik 3-1 dla Atl. Bilbao. W tym momencie Atl, Wystarczy remis do zajęcia pierwszego miejsca. Dzisiaj grają dobrym składem ze świetnym napastnikiem Adurizem. Z początku miałem stawiać że strzeli właśnie on ale postanowiłem zagrać mniej ryzykownie. Augsburg musi ten mecz wygrać więc myślę że zaatakują i o ich bramkę się nie obawiam. W dodatku grają u siebie. Ostatnie wyniki drużyny z Niemiec grając u siebie to festiwale bramkowe. 1-2 ,3-3, 4-1. Mam nadzieję że tą formę utrzymają i dzisiaj. Bilbao na wyjazdach też lubi strzelać bramki. Ostatnie 5 meczy to 8 bramek strzelonych na wyjazdach a stracili 7. Jak dla mnie kurs bardzo wysoki jak na tak ofensywne drużyny z tak kiepskimi obronami. Myślę że remis 2-2 jest prawdopodobnym wynikiem. Oba zespoły na 4 mecze w UEFA pokryły trzykrotnie ten właśnie typ.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villareal - Rapid
Typ: 1 oraz over 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: OtoBet
Analiza:
Villareal gra dziś z Rapidem o pierwsze miejsce w grupie. Obie drużyny awans mają zapewniony. Gospodarze grają w tym sezonie dobry futbol. w 8-u spotkaniach na własnym stadionie wygrali aż 6-krotnie przegrywając tylko z także świetnie grającą Celtą Vigo. Rapid na wyjazdach gra różnie raz potrafią wygrać wysoko innym razem przegrać z ostatnim Wolfsbergerem. W meczach Rapidu często pada dużo bramek ze względu na ich otwartą grę. Jest to zespół który raczej nie broni dostępu do swej bramki, dlatego uważam że gospodarze będą chcieli wykorzystać grę z kontrataku. Myślę że over zostanie wypracowany można by także pokusić się o BTTS.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom