>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 26. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt
Godzina: 16:15
Spotkanie: Petrojet - Smouha
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.10
Bukmacher: Forbet
Analiza: Petrojet podejmie u siebie zespół Smouha, który na ten moment zajmuje 5 pozycje w tabeli. Dokładnie 3 dni temu miałem okazję rozpisywać ten sam typ w spotkaniu El Gaish - Petrojet, wtedy skończyło się wynikiem 3-3. W zasadzie to moja argumentacja mogłaby być identyczna, ponieważ Petrojet ponownie mierzy się z drużyną, która sporo strzela, ale też sporo traci - szczególnie w meczach wyjazdowych.
Smouha w ostatnich 10 meczach wyjazdowych - 9 razy zdobywała min 1 gola, ale w 8 meczach także go traciła. Gospodarze mają 50% spotkań z BTS&#39;em i 50% bez BTS&#39;a jeśli chodzi o ostatnie 10 potyczek domowych, ale nie przypadkowo są jedną z najgorszych defensyw w lidze, a przy okazji liderem remisów, bo przy 14 kolejkach ligowych - aż 9 razy dzielili się punktami z rywalami, co ciekawe Smouha przy 13 meczach ma wyników remisowych 8.
Po obiecującej strzelaninie w ostatnim meczu El Gaish - Petrojet, spodziewam się przynajmniej tego minimum w postaci gola każdej z drużyn, bo statystycznie ma to jak najbardziej sens - szczególnie jeśli spojrzymy na defensywy obu drużyn. Przewiduje kolejny remisowy rezultat lub wygraną gości. Przewidywany wynik 1-1 / 1-2
⛔100
 
jozzy22 566,7K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Meksyk
Godzina: 03:15
Spotkanie: Soles - Mineros de Caborca
Typ: Mineros de Caborca
Kurs: 2.59
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wracamy do Meksyku bo znów wydaje się,że buków poniosło z kursami.
Mamy pojedynek Soles(aktualny mistrz ligi) oraz Mineros de Caborca) które póki co jest liderem i co widzimy ... zdecydowanym faworytem dla buków jest Soles. Jak wiemy w Meksyku ciężko określić jednoznacznie faworyta.Faktem jest,że w 1 spotkaniu komplet pkt zabrało Soles ale jak to bywa w tej lidze tym razem licze na skuteczny rewanż zwłaszcza,że obie ekipy są zbliżone do siebie potencjałem tak więc taka rozbieżność kursów jest jak dla mnie niezrozumiała.No ale skoro tak już mamy to próbujemy może znów dopisze nam szczęście.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie: Sociedad-Celta
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
Ewentualna analiza: Na zakończenie 13 serii spotkań w hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej zagrają ze sobą Real Sociedad San Sebastian z zespołem Celty Vigo, Ci pierwsi w tym momencie zajmują dopiero 13 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 16 oczek na swoim koncie, taki wynik na początku obecnego sezonu na pewno jest poniżej oczekiwań zarządu oraz kibiców zespołu. goście natomiast sezon zaczęli jeszcze słabiej, są bowiem 2 punkty oraz 2 pozycję gorsi od zespołu gospodarzy. Tu obie ekipy nie mają nic do stracenia i będą musiały atakować od pierwszych minut gospodarze ostatnio grają mocno underowo , ale nie da się tego zrobić z zespołem tak ofensywnie grającym jak Celta, która w ostatnich 7 meczach wyjazdowych za każdym razem strzelała i traciła minimum jednego gola. Ogólnie patrząc na spotkania pomiędzy tymi dwiema drużynami w poprzednich sezonach często obfitowały w sporo bramek. Liczę że gospodarze którzy jak wspomniałem wcześniej grają ostatnio bardziej broniąc swojej bramki niże atakując tu w końcu postanowią zagrać w piłkę i skoncentrują się na ataku. nie przez przypadek Sociedad jest zespołem w którego meczach pada praktycznie najmniej bramek w lidze. W ekipie Realu nie zagrają Illaramendi oraz Merquelanz a pod znakiem zapytania stoi występ takich zawodników jak: Concha,Elustondo,Merino,Navas,Oyarzabal,Sangali,Zeldua,oraz Zubeldia. W ekipie przyjezdnych na pewno nie zobaczymy: Beltrana,Cabrala,Mallo oraz Lobotki, nie wiadomo czy wyjdzie na murawe Jensen. Mój typ to wynik 2:2 po 90 minutach rywalizacji.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Kings - Jazz
Typ: Sacramento Kings
Kurs: 2.47
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Widzę, że drużyna Króli nadal jest nie doceniana i nadal próbuję to wykorzystać. Sacramento grało z Utah parę dni temu na hali rywala i wygrali wtedy 110-119 ograli ostatnio OKC 117-113 i przegrali tylko jednym punktem z GSW młodzi z Kings mają dużo energii i chęci gry co widać, jest chemia i wygląda to na prawdę dobrze czego nie można powiedzieć o gościach 1 zwycięstwo na 5 ostatnich spotkań 94 punkty z osłabioną Indianą czy 84 oczek przeciwko Lakers hmm coś tu nie gra a brak Donovana Mitchella tylko to potęguję a co do wyżej wymienionego zawodnika to właśnie parę dni temu rzucił 35 oczek dla Jazzmenów.
Widzę spore value w tym typie jedyny minus to taki że goście mieli dzień więcej odpoczynku ale brak Mitchella i głód gry młodych wszystko wyjaśni. Powodzenia.
⛔100
 
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19;00
Spotkanie: Aarhus-Horsens
Typ: Obie STRZELA !!
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza: Jutro bedziemy mieli okazje zobaczyc spotkanie dwoch sredniakow z Dunskiej superligi .Horsens po dosc dobrym poczatku przechodzi delikatny kryzys to samo mozna powiedziec o druzynie gospodarzy ktorzy zaliczyli 4 porazki z rzedu i leca na dno tabeli wiec czas cos strzelic i powalczyc o punkty typ opieram rowniez o h2h obydwu druzyn poniewaz od 9 spotkan pomiedzy tymi druzynami zawsze obie druzyny zdolaly strzelic brameczke i mysle ze i tym razem bedzie podobnie i gladko pyknie . Godne tez jest do zagrania over 2.5 po kursie 2.08 na fortunie ja za drobne bede próbowal over 3.5 po kursie 3.75 bo w ostanich 3 na 5 meczach pyklo plus 3.5 . polecam fajne spotkanie jutro do pogrania .
Jesli pomoglem to milo mi .
Pozdrawiam
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 01
:00
Spotkanie: Tampa Bay vs New Jersey
Typ: New Jersey handi -1 regular time
Kurs: 4.5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Znowu wiekszy kurs z uwagi zakonczenia miesiaca. Ostatnie 3 mecze pomiedzy tymi zaspolami - pewne zwyciestwa Tampy, jeszcze z handi. Licze banalnie na przelamanie zespolu z New Jersey, bo w swoim aktywie maja wygrane z Tampa i to dosyc przekonujace. Tym bardziej mozna przypomniec fakt, ze jeszcze nie tak dawno Tampa zaliczyla dwie wpadki, a powinna ich miec wiecej, gdyby nie postawa przeciwnikow..
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kostaryka
Godzina: 1:00
Spotkanie: San Carlos- Alajuelense
Typ: +2,5 gola w meczu
Kurs: 2,20
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Pierwsza runda w półfinale grupy Apertura w lidze Kostaryki w której zmierzą się ze sobą San Carlos i Alajuelense. Obie drużyny należą do bardzo ofensywynych zespołów. San Carlos w 22 meczach zdobyło 38 bramek, w ich 15 spotkaniach padał wynik over 2,5 gola. Bilans Alajuelense prezentuje się jeszce lepiej, na swoim koncie mają bowiem 44 zdobyte bramki, a w ich 13 spotkaniach padały przynajmniej 3 gole. Jednak obia zespoły też tracą sporo goli. To spotkanie powinno być bardzo zacięte bo każdej z nich z pewnością zależy na dostaniu się do finału. San Carlos będzie chciało zdobyć 3 punkty w starciu na własnym boisku, natomiast Alajuelense na pewno zdaje sobie sprawe, że każdy gol na wyjeździe jest bardzo ważny. Patrząc na wagę tego spotkania liczę na sporo goli i myślę, że będą one padać z obu stron.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Toronto vs Miami
Typ: Toronto -15,5
Kurs: 2.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Toronto ostatnio rozgromiło Wizards 17 pkt. Tym razem przyjeżdża do nich mocno osłabione Miami. Poza grą Dragic czy Tyler Johnson. Jak dla mnie szykuje się łatwy pojedynek dla Raptors. Miami gra słabo w tym sezonie. Na wyjazdach niby nie wygląda to najgorzej, ale z takim rywalem jeszcze nie grali. Do tej pory najtrudniejszym ich rywalem była Indiana. Raptors mają przewagę nad nimi w każdym elemencie. Mam nadzieję tylko że się nie rozluźnią, chociaż nawet ich ławka jest dużo silniejsza, więc przewagę powinni utrzymać do końca. Ja tutaj idę na ryzyku i to sporym, bo te handicapy takie są. Takie są moje przewidywania. Powodzenia!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis, Itf Pune 25 tys.$
07:00
Ekatarina Yashina vs Risa Ozaki
Ekatarina Yashina
5.4
Efortuna
W sts 4.65 w etoto 5.0. Mecz 1 rundy turnieju kobiet w Indiach. Rosjanka lat 25 369 w rankingu, kontra Japonka lat 24 296 w rankingu Wta. Mecz rozgrywany będzie na korcie twardym. Japonka to była 70 rakieta na Świecie, stąd moim zdaniem przeszacowane kursy. Rosjanka grała w eliminacjach do tego turnieju gdzie pokonała 2 zawodniczki(straciła tylko seta z zawodniczką gospodarzy). Liczę na solidny mecz ze strony Rosjanki tj. wygrywania swoich podań. Pewnie będzie też do obstawiania na żywo w Unibet gdzie może bedzie lepszy kurs lub też będzie transmitowane to spotkanie. Pozdrawiam
✅400
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - mecz o MŚ, partia 12
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fabiano Caruana - Magnus Carlsen
Typ: Fabiano Caruana wygra tą partię
Kurs: 6,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po jedenastu partiach mamy remis 5,5 - 5,5. Wszystkie partie zakończyły się remisem. Teraz czeka nas ostatnia partia meczu, a jeśli ta zakończy się remisem, to będzie dogrywka, gdzie czas do namysłu będzie znacznie krótszy. Krótszy czas gry będzie faworyzować Carlsena, więc Caruana powinien zrobić wszystko, żeby wygrać tą dwunastą partię, a zarazem cały mecz. Partie, w których Caruana grał białymi były ciekawsze niż te, w których Carlsen miał białe. Caruana grywał pierwszy ruch e4, na co Carlsen odpowiadał c5. W ostatnich partiach, w których Caruana grał białymi, to obie strony miały swoje szanse na zwycięstwo. W tej partii też spodziewam się ofensywnej postawy Caruany i ruchu 1.e4, zresztą kurs na to jest marny, bo tylko 1,10, co pokazuje, że najprawdopodobniej ten ruch właśnie zagra. Coś mi mówi, że to będzie partia życia Caruany, która da mu mistrzostwo świata.
⛔100
 
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna - La Liga
Godzina. 21 : 00
Spotkanie. Real Sociedad - Celta Vigo
Typ. obie strzelą i powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs. 2.13
Bukmacher. fortuna
Analiza.

Dziś wieczorem w spotkaniu zamykającym 13nastą kolejkę hiszpańskiej &quot;ekstraklasy&quot;, zmierzą się dwa zespoły z drugiej części tabeli. Gospodarze obecnie na 13 pozycji i 16 pkt, bilans bramek 15/14 ich rywal dwa piętra niżej i w bramkach kapkę lepiej bo 22/20.
Jedni i drudzy jak narazie zdecydowanie poniżej oczekiwań władz klubu, jak i samych kibiców...
W pięciu ostatnich pojedynkach obydwie drużyny zaledwie po jednym zwycięstwie, tak więc sam głód wygranej po obu stronach powinien być podobny.
Patrząc na bezpośrednie mecze pomiędzy nimi bramek raczej niebrakowało a powyższy zakład był pokrywany w 3 z 5 ostatnich potyczek więc gram to.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy 1 Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cagliari - Torino
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś mecz drużyn, które w tym sezonie sobie słabo radzą i wydaje się, że albo nie weszły jeszcze w sezon albo nie mogą odnaleźć formy. Ale ja nie to tym. Oczywiście biorę pod lupę rzuty rożne. Jak wiadomo jednej jak i drugiej drużynie są potrzebne 3 pkt dlatego będą atakować co za tym idzie będzie większa szansa na rzuty rożne. Co do szczegółów Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 5,8 rzutów rożnych a Goście średnio 3,8 więc można powiedzieć, że same te liczby jako tako przekraczają podaną linię. Patrząc na mecze bezpośrednie tych drużyn w tamtym sezonie widzimy, że w jednym i drugim over 9.5 został przekroczony. Sprawdziłem jeszcze jak wyglądała skuteczność przekroczenia tej linii w poprzednim sezonie: Cagliari 50% a Torino 60,5%. Ja dziś widzę mecz w którym będzie dużo ataków i nie zdziwię się jeżeli to Goście wykonają więcej rożnych. Powodzenia !!
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Argentyna / 1 liga
Godzina : 23:00
Spotkanie : Defensa Justicia - Tigre
Typ : liczba bramek w meczu 2-3
Kurs : 1,9
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Druzyna Justicia po 11 rozegranych meczach zajmuje w tabeli 4 pozycje z 23 punktami ( 6-5-0 bramki 14:7 ),natomiast goscie Tigre po 12 meczach jest 16 z 14 punktami ( 3-5-4 bramki 13:19 ).Justicia grajac u siebie zdobyla 9 punktow ( 2-3-0 bramki 8-5 ) i jest jedynym zespolem w lidze bez porazki.Ostatni ich mecz domowy to wygrana 3:2 z Valez Sarsfield.Natomiast Tigre grajac na wyjazdach zdobylo 5 punktow ( 1-2-3 bramki 5:11).Jest to druzyna posiadajaca jedna z slabo grajaca defensywa na co wskazuje ilosc straconych bramek ale i tez sporo ich strzela.Ostatnie spotkanie wyjazdowe to porazka 4:1 z Boca Juniors.Jednak bezposrednie spotkania tych druzyn konczyly sie niewielka iloscia strzelonych bramek.Druzyny spotykaly sie miedzy soba 5 razy z czego Tigre wygralo 1 spotkanie 2 razy padl remis i 2 razy Justicia wygrala spotkanie.Ostatnie spotkanie to remis 1:1 ( 19.02.2018 r ) gdzie gospodarzem bylo Tigre.Mysle wiec ze dzisiejsze spotkanie nie bedzie obfitowalo w popisy strzeleckie konczace sie bramkami i stad moj typ.
Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia
✅90
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aarhus - Horsens
Typ: over 2.5

Kurs: 1.83
Bukmacher: ETOTO

Analiza:
Na dzisiaj wybieram zakończenie 17 kolejki Duńskiej ekstraklasy. Aarhus podejmuje Horsens- obie drużyny dalekie od dobrej formy, ale strzelecko całkiem nieźle. Zaczniemy od gospodarzy- 5 ostatnich meczów to 2 remisy i 3 porażki bilans bramkowy 6:12. W dwóch ostatnich pojedynkach nie zdobyli bramki, na pewno dziś postarają się przed własna publicznością wygrać mecz i uciekać z dołu tabeli. Zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych bo ostatni raz wygrali u siebie z Horsens w 2009 roku, a dodatków dziś są jeszcze osłabieni w defensywie.
Nie zagrają: O. Whalley(gk 9/0) pierwszy bramkarz, R. Mysak(gk 0/0) drugibramkarz, N. Backman(d 9/0), B. Sverrisson(m 7/0), A. Riel(f 1/0). W Bramce dziś zagra 19-letni Kristensen albo 17-letni Gadegaard. Jeżeli chodzi odrużyne gości- 5 ostatnich meczów to 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki a bilans bramkowy 7:9. Jeżeli chodzi o braki kadrowe to w dniu dzisiejszym nie zagrają: S. Nattestad(d 4/0), M. Andersen(d 8/1). Jednak głównym powodem dlaczego zagram tutaj over 2.5 są wyniki pomiędzy tymi drużynami. Patrząc ostatnie 5 meczów 4 to over 2.5. Wiec i dzisiaj liczę na bramki w tym meczu! Powodzenia! ????
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | 1.Egipt
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al Zamalek - El Gounah
Typ: El Zamalek wygra i obie strzelą
Kurs: 3.25
Bukmacher: forbet
Analiza: Kolega wyżej uprzedził mnie z typem na obie strzelą w meczu Petrojet - Smouha (który swoją drogą polecam), dlatego wybieram drugi mecz ligi egipskiej, który zwrócił moją uwagę.
Lider tabeli Al Zamalek zagra z drużyną z 12 miejsca.
Gospodarze u siebie są bardzo mocnym zespołem i przy 6 spotkaniach tylko raz musieli uznać wyższość rywali - ich ulubionym wynikiem wydaje się być 2-1, który pojawił się w 3 przypadkach i wiele wskazuje na to, że to spotkanie może mieć podobny scenariusz. Sporym problemem lidera jest formacja defensywna, która dopuszcza do wielu straconych bramek, choćby w ostatnim meczu gdzie stracili gola już w 5 minucie z zespołem, który ma bardzo podobne liczby co El Gounah.
Mecze wyjazdowe gości nie są idealne, ale trafiają bardzo często do siatki - w 6 delegacjach: 9 zdobytych goli i 14 straconych.
Spodziewam się tutaj zwycięstwa faworyzowanych gospodarzy i gola honorowego gości.
⛔100
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: Botoşani - CS U Craiova
Typ: Gospodarze wygraja
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzis wydaje mi sie ze znalazlem PERELKE w lidze rumunskiej . Juz tlumacze dlaczego tak mi sie zdaje. A mianowicie mecz pomiedzy zajmujacym 13 miejsce Botosani a .4 Craiova . Zapewne zdziwieni jestescie dlaczego typuje zwyciestwo druzyny ktora znajduje sie na przedostatnim miejscu ? Fakt , nie wydaje sie byc to logiczne jednak jeden aspekt za tym przemawia. Argumentem dla mnie jest to ze w meczach pomiedzy obiema ekipami gdy gospodarzem jest Botosani zawsze oni wygrywaja. Ciag tych meczy powiela sie od 2015 roku i jak dotad na 6 meczy czy to ligowych czy pucharowych to 6 razy wygrywalo Botosani. Jest to liga rumunska a wiec liga w ktorej jak wiemy lubia dziac sie rozne dziwne sytuacje w meczach. Zapewniam was ze tak jest bo sam niejednokrotnie sie o tym przekonalem. Wychodzi na to ze obie druzyny maja miedzy soba jakis uklad , a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Grzech nie sprobowac po kursie @2.75 i mam nadzieje ze schemat bedzie powtorzony takze dzis.
PS. Co wazne od wczoraj wieczor obserwuje spadki na Botosani , kurs rzedu 3.20 - 3.10 spadl juz do 2.80 - 2,75
POLECAM!!!
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt
Godzina: 16:15
Spotkanie: Petrojet - Smouha
Typ: Petrojet wygra lub zremisuje 1X
Kurs: 1.40
Bukmacher: forbet
Gospodarze na 17tym miejscu, 1 zwycięstwo, 9 remisow i 4 porażki. Goście na 5tym miejscu, 4 zwycięstwa, 8 remisów i 1 porażka. W h2h Petrojet nigdy nie przegral u siebie ze Smouha, 4 zwycięstwa i 2 remisy. Liczę na podtrzymanie tendencji obydwu druzyn do remisow oraz passy gospodarzy wynikającej z h2h.
✅40
 
taured 107

taured

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka klubowe ms
Godzina: 17.30
Spotkanie: skra - lube
Typ: 1
Kurs: 5.10
Bukmacher: fortuna
  • Piękny kurs na skre, jeśli weźmiemy pod uwagę potencjał i możliwości tej drużyny, nawet jeśli grają przeciwko lube,
  • Włoski zespół ma swoje słabości nie można napisać ze nie i wykorzystywaly to zespoły ligi włoskiej słabsze skry,
  • Co by tu jeszcze... gramy na Polskiej ziemi co jest jakimś handicapem,
  • Lube to zespół do którego dołączylo wielu zacnych siatkarzy w tym rozgrywajacy wiec zagrania i wszystkich zagran dopracowanych do doskonalosci nie można im przypisac,
  • Skra może odpalic czemu nie jak Polacy na ms po porazce z Argentyna.

⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Bydgoszcz
Typ: poniżej 135,5
Kurs:
2,07
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jastrzębski u siebie jest zdecydowanym faworytem w tym meczu i wydaje mi się, że zakończą ten mecz w 3 setach stąd taki niski under - wystarczą wyniki 25:20 25:20 25:20 i typ na plus.
Jeśli chodzi o porównywanie obu składów to nie ma sensu bo Jastrzębski dysponuje piekielnie mocnym składem i mają bardzo duży potencjał i takie mecze jak dziś muszą zakończyć zwycięstwem za 3 punkty.
Jeśli chodzi o Bydgoszcz to Oni nic nie muszą, mają skład raczej tylko na utrzymanie. Po 2 pierwszych meczach gdzie wygrali oba mecze przyszło już 5 porażek gdzie ugrali tylko 2 sety , grając z ZAKSA nawet nie doszli w żadnym secie do 20 punktów.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom