>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - klubowe Mistrzostwa Świata mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zenit Kazan - Fakiel Nowy Urengoj
Typ:
Zenit -14,5 pkt handi
Kurs:
2,84
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Poleciała fortuna z tym kursem, oj poleciała. Na forbecie na takie zdarzenie kurs jedynie 2,15. Zenit przyjechał udowodnić siatkarskiej Europie że istnieje życie bez Leona. W swojej lidze jak narazie idą jak burza, na koncie 6 zwycięstw za 3 pkt, a grali praktycznie z całą czołówką swojej ligi. Eskperyment z Spiridonovem i ,Ngapetthem w jednej drużynie daje świetne efekty. Dodatkowo w LM przejechali się po drużynie z Berlina różnicą 27 pkt.
Fakiel w tym roku także w swojej lidze ma komplet zwycięstw. Warto jednak zauważyć z kim grali...z silniejszych drużyn tylko Kuzbass, reszta to niziny tabeli ich ligi. Tutaj grają jedynie dzięki dzikiej karcie, ale biorąc skład grupy dość szybko go zakończą
⛔100
 
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Arka : Wisła
Typ : obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli
Kurs : 4.65
Bukmacher : Fortuna
Nikt jeszcze nie dotknął tego meczu to spróbuję , Arka do grupy bezpiecznej traci 4 pkt tak więc przy ewentualnym zwycięstwie mogą zniwelować stratę do zaledwie punktu co pokazuje że mecz dzisiejszy dosyć ważny dla nich , u siebie mają bilans 2-2-2 bramek co prawda u siebie za wiele nie strzelają bo zaledwie 9 ale na ostatnie 4 mecze u siebie w 3 strzelili przynajmniej dwa gole , Wisła przy ewentualnym zwycięstwie ma szanse nawet na 3 miejsce , bilans Wiślaków na wyjazdach to 3-1-3 i bramki 12 zdobytych i 10 w plecy , na ostatnie 3 mecze w delegacji w dwóch z nich strzelili over 1,5 gola tak więc liczę że pomimo poniedziałku spotkanie będzie na dobrym poziomie i oczywiście z bramkami czy tak będzie zobaczymy !
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka klubowe ms
Godzina: 17.30
Spotkanie: skra - lube
Typ: Skra +11,5
Kurs:2.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Turniej klubowych ms rozgyrwany jest w Polsce wiec na pewno jest to handicap w strone Skry.Lube ostatnio gra coraz lepiej ale wydaje mi sie ze Skra powinna handicap 11 punktow ogarnac.Duzo od przyjecia bedzie zalezalo w Skrze bo zawodnicy Lube potrafia słac bomby.Bełchatowianie ostatnie spotkanie przegrali z Zawierciem 3:1 ale wydaje mi sie ze na ten turniej sa bardzo zmotywowani a szczegolnie w pierwszej kolejce bardzo czesto padaja niespodzianki.H2h na 5 ostatnich spotkan tylko raz Skierka wygrywała.Licze ze Szalpuk z Wlazłym poprowadza swoja druzyny po minimum jednego seta.Kolejna rzecza jest to ze Lube bardzo czesta ma slabsze moementy w secie i Skra powinna to wykorzystac.Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burnley - Newcastle
Typ: X
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami ostatni mecz trzynastej kolejki Premier League. Zagrają ze sobą dwa zespoły okupujące dolne rejony tabeli. Burnley ma na koncie 9 pkt. i zajmuje 17 miejsce w tabeli. Newcastle zaś zdobyło tyle samo punktów, ale znajduje się dwa oczka wyżej.
Swój typ opieram głównie na statystykach. Gospodarze na własnym boisku legitymują się bilansem 1-1-3, natomiast goście na wyjazdach spisują się równie kiepsko, gdyż ich bilans wynosi 0-3-2. To już pierwszy fakt, który wskazuje na to, że mecz może być bardzo zacięty i może się skończyć podziałem punktów. Drugim faktem jest bilans bezpośrednich spotkań. Na cztery rozegrane mecze między tymi ekipami aż trzykrotnie padał remis. Jeden pojedynek zakończył się minimalnym zwycięstwem Burnley 1-0. Myślę, że dzisiejsze spotkanie może być bardzo zacięte i ten typ jest jak najbardziej realny do trafienia.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS » ITF MĘŻCZYŹNI » USA F34, SINGIEL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vasile-Alexandru Ghilea - Nakagawa, Naoki
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Mecz niebawem. Dlatego muszę się sprężać. Nakagawa to 22 letni zawodnik pochodzący z kraju Wiśni. Japończyk zajmuje obecnie 895 w rankingu ATP. Więc dosyć odległe miejsce. Jego rywal to 24 letni Rumun plasujący się na pozycji 623 w rankingu ATP. Ale dla mnie faworytem tego pojedynku jest Nakagawa. Widziałem kilka jego meczów. Co prawda brakuje mu siły i kończącego uderzenia, ale jest bardzo dobry technicznie i tu bym upatrywał jego szans. W dłuższych wymianach powinien kończyć swojego rywala. Który również woli wolniejsze korty. Na hali grał tylko raz w swojej karierze i przegrał z Geertsem i to gładko 6-4 6-2. Nakawaga rozegrał 6 pojedynków na tej nawierzchni z czego 2 wygrał. Wygrał z Arthur Rinderknech oraz Tashiro. Dla mnie faworytem jest Japończyk z racji większych umiejętności technicznych. Mecz za niedługo więc polecam i pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom