>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.12.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 26. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia Championship
Godzina 20:30
Spotkanie : FC Reading : QPR
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 3.55
Bukmacher : ETOTO

Tradycyjnie już w drugi dzień świąt Anglicy wybierają się na stadiony , przeważnie Premier League bo wiadomo najwyższy szczebel rozgrywek ale ja zaglądam do Championship gdzie FC Reading podejmować będzie QPR , i jak to u mnie szukam czerwieni lub karnego i znowu wybieram karny , sędzia jest pan JAMES LININGTON , w tym sezonie sędziował 11 meczy a bilans to 38 żółtek 3 czerwienie i 1 karny , ogólny jego bilans to 629 żółtek 26 czerwieni i 48 karnych , bilans w/g klubów wygląda następująco - mecze z udziałem Reading - patrząc na karne to 8 karnych po 4 dla obu drużyn czyli 4 Reading i 4 dla rywali , mecze z udziałem QPR - 4 karne z czego 3 dla QPR i to mnie kusi na karnego w tym meczu , w tym sezonie Reading zdobyło 4 bramki z karnego a QPR 5 bramek po karnym , tak więc liczę na wapno !

  100
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers +6.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.43
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nie będę tu przytaczał statystyk, bo wszystko na ten temat zostało napisane. Obie ekipy w praktycznie optymalnych składach poza dłuższymi absencjami. 
Muszę przyznać, że nie przekonują mnie Lakersi. Owszem, grają fajnie, pewnie ogrywają większość rywali, ale jestem praktycznie pewien, że nie mają szans na mistrzostwo. 35-letni LeBron czerpie przyjemność z tego co robi, to fakt, ale odnoszę wrażenie, że James dobrze czuje się w meczach w których LAL mają przewagę nad rywalem i gdy wszystko im wychodzi, wtedy idą w ruch popisy. Osobiście mi to nie przeszkadza, bo uwielbiam tego gracza, jego charakter i sposób w jaki podchodzi do swojej pracy. Obawiam się jednak, że jego czas już minął, choć tytułu życzę mu z całego serca. LAC dla mnie mają równiejszy skład z Kawhim na czele, który będzie wypoczęty po pauzie z Oklahomą. Lou, George, Shamet, czy Harrell to według mojej opinii gracze na finał przynajmniej Konferencji. 
Jestem za Clippers, ale staję również w obronie AD o którym również przeczytałem wiele gorzkich słów w ostatnim czasie. Tymczasem on robi w LA świetną robotę, również w pojedynkę, bo warto zwrócić uwagę, że często nie ma czystych pozycji, a zazwyczaj musi walczyć z rosłymi obrońcami z którymi sobie radzi całkiem dobrze, wiele razy jest faulowany, zdobywa przy tym punkty. 
Lakers nie mają tak silnej kadry, aby walczyć w tym sezonie z najlepszymi, co pokazywały mecze z Nuggets, Mavs, czy Bucks. Jedyną ich szansą jest dobre wejście w mecz, bo faktycznie, jak LBJ i spółka złapią przewagę i się rozluźnią to mecz może być gorący. W każdym innym przypadku stawiam na pewną wygraną podopiecznych Rivers'a.

  43
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester United - Newcastle
Typ: Newcastle strzelą więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,55
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Manchester United to jest specyficzna drużyna. W tym sezonie United radzą sobie naprawdę nieźle z czołówką, jednak pomimo to zajmują dopiero ósme miejsce w tabeli. Dlaczego tak jest? Jest tak dlatego, że tracą mnóstwo punktów rając jako faworyt. Żeby znaleźć taki mecz to nie trzeba długo szukać, bo Manchester United przegrali swoje ostatnie spotkanie ze słabiutkim Watfordem 0:2. Domowe remisy 1:1 z Evertonem czy zwłaszcza remis 2:2 z Aston Villa to są słabe wyniki. W obecnym sezonie United częściej remisują lub przegrywają mecze ze słabymi drużynami niż wygrywają. Nie inaczej było w ich meczu z Newcastle, gdzie Manchester United przegrali na wyjeździe 0:1. Oczywiście teraz Manchester znowu jest dużym faworytem, bo kadrowo są znacznie lepsi od Newcastle, do tego grają u siebie no i każdy liczy na to, że teraz będzie pełna mobilizacja i pewne, wysokie zwycięstwo. Może tak być, ale mnie naprawdę podoba się kurs na to, że Newcastle strzelą w tym meczu przynajmniej dwa gole.

  100
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Denver Nuggets  - New Orleans Pelicans
Typ: wiecej niz 221,5 punktu
Kurs:  2,45
Bukmacher: etoto

Dzis sporo fajnych meczow, takze z koszykowki, ale ze wlasnie trwa przerwa w meczu Lakers - Clippers, gdzie najprawdopodobniej tez bedzie over czekam na mecz, w ktorym overem (i pieniedzmi) az pachnie. Oczywiscie linia 221 jest nieco pazerna (czasem to nie poplaca), ale jesli rzuca 218-221 to bede plul sobie w brode maksymalnie jeden dzien. Zakladam jednak duze przekroczenie linii. Poprzedni mecz 122-107 dla Pelicans i ludzie zakladaja, ze teraz Denver bedzie palac checia rewanzu i wygra mecz obrona, tylko nie wiem skad teoria, ze Denver wygrywa mecz obrona. Ostatnie mecze traca 111,104,100, 104, 105,102 wiec regularnie ponad 100 punktow, a ten mecz maja zdecydowanie niby wygrac. 
No i dosc ciekawe zalozenie, ze po sprzedazy najlepszego strzelca (Davis) Pelicans beda sporo rzucac, szczegolnie w takim meczu z druzyna z podobno dobra obrona.
Nie wierze w dobra obrone Denver w tym meczu, a zreszta nawet jesli dostana 100-105 punktow to sami pojda do wscieklego ataku i rzuca sporo wiecej, bo to raczej Denver wygra ten mecz. A nawet jesli nie, to sporo rzuca. A rywale jeszcze wiecej. Zadna tam obrona Denver

  100
 
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie: Bayi Army Rocket - Shanxi Dragons  1 połowa
Typ: Bayi Army Rocket
Kurs:5,10
Bukmacher :Fortuna
Analiza:Gospodarze tego pojedynku koszykarze Bayi Army Rocket w tym sezonie grają fatalnie i teraz zajmują ostatnie 20 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali tylko 2 mecze i 18 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.W ostatniej kolejce spisali się bardzo dobrze wygrywając na swoim terenie 107-102 z Nanjing Tongxi.Teraz jednak trudno będzie o zwycięstwo bo ich rywalem jest bardzo dobrze grający zespół Shanxi Dragons.Goście obecnie plasują się na wysokim 5 miejscu w tabeli z bilansem 12 odniesionych zwycięstw i 7 meczy przegrali.W swoim ostatnim spotkaniu przegrali jednak wysoko na swoim parkiecie 78-93 z Beijing.Stawiam że gospodarze Bayi Army Rocket zaskoczą swojego rywala i odniosą zwycięstwo w pierwszej połowie pojedynku.

  100
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,53
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 


Bardzo ciekawy pojedynek szykuje się nam w Leicester. Drugi zespół Premier League podejmuje lidera, który jeszcze nie przegrał ligowego spotkania w tym sezonie. Oba zespoły charakteryzuje wysoka skuteczność jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, i jednocześnie niski wskaźnik strat bramek. Leicester po 18 rozegranych spotkaniach ma bilans goli 41:14, zaś Liverpool (po 17 meczach) - 42:14. Chociaż goście są delikatnie faworyzowani, wcale nie oznacza to że mecz ten będzie dla nich spacerkiem. Każdy rezultat jest możliwy, a i być może Leicester jest obecnie jedynym zespołem, który byłby w stanie zabrać na własnym stadionie Liverpoolowi wszystkie trzy punkty. Na zwycięstwo gospodarzy nie stawiam, ale jestem pewien, że po obu stronach obejrzę zdobycze bramkowe i taki też typ obieram na to spotkanie.

  100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - Southampton 
Typ: gol gości
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Chelsea zagra u siebie z Southamptonem. Goście strzelali w tym sezonie w prawie każdym meczu wyjazdowym (poza meczem z Burnley) - na swoim koncie mają minimum jednego gola z Tottenhamem, gol z Wolves, gol w obu meczach z Manchesterem City (w lidze/pucharze Anglii) oraz 2 gole z Arsenalem. Chelsea u siebie traciła bramki m. in z Bournemouth, West Hamem, Sheffield czy Aston Villą, czyli ekipy o porównywalnym poziomie do Świętych. Kursy na gości cały czas spadają, a ten sezon pokazuje, że ich domowe mecze to katastrofa, ale w delegacjach punktują i właśnie to jest ich nadzieja w tym sezonie. Obie ekipy wystąpią bez istotniejszych braków kadrowych.

  64
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Ślepsk Suwałki - MKS Będzin
Typ: Suwałki -8,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: STS

Witam w tym Świątecznym dniu. Wczoraj typ na plus dość spokojnie, więc lecimy dalej z siatkówka.
Tym razem jesteśmy w Polskiej PlusLidze.
Beniaminek z Suwałk podejmuje u siebie Będzin.
Obie drużyny są w dole tabeli, Będzin ma ostatnio lepszy okres gdzie na 4 spotkania wygrali 3 - w każdym z tych 4 meczy grali po 5 setów. Z Będzina odszedł atakujący Fayazi oraz Sanders mimo to ich gra nie wygląda tragicznie.
Jeśli chodzi o Suwałki to tam przede wszystkim oczy są zwrócone na Bołądź i Szerszeń - to ta dwójka jest głównymi zdobywaczami punktów.
Jeśli mam oceniać to Suwałki mi się bardzo podobają, grają lepszą siatkówkę, mają ciekawszy skład i bardziej perspektywiczny. Liczę, że dziś gospodarze sprawią sobie taki mały prezent na święta i wygrają spotkanie za 3 punkty. Mój typ to Suwałki wygrają minimum 9 punktami.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia/ Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna

Analiza: 

To spotkanie lidera i wicelidera Premier League można by długo analizować pod kątem różnych aspektów i w zależności od nich, trzeba by się pokusić o każde rozwiązanie.
Jednym słowem to mecz zagadka. 
Gospodarze powinni wygrać bo grają spotkanie na własnym terenie, ostatni mecz przegrali z City i żeby myśleć o podium nie mogą pozwolić sobie na stratę kolejnych punktów. Z drugiej strony na King Power Stadium przyjeżdża drużyna, która (wiele wskazuje) sięgnie po tytuł. Takie nazwiska jak Salah, Keita czy Mane na każdym robią wrażenie i trudno wyobrazić sobie dzisiaj porażkę The Reds.
Skoro Liverpool nie przegra a Leicester musi punktować chcąc utrzymać wysoką pozycję w tabeli to może jednak Schmeichel zatrzyma Salaha czy Keite i mecz zakończy się podziałem punktów?
I tego nie można w żaden sposób wykluczyć. Jak wspomniałam jest to spotkanie, w którym paść może każde rozstrzygnięcie. Ja jednak idę w kierunku remisu. Ostatni mecz tych drużyn na Anfield skończył się prawie podziałem punktów. Prawie, bo w doliczonym czasie gry Milner z karnego pociągnął Liverpool za uszy dając im trzy punkty. Dzisiaj Kloppa ze swoimi żołnierzami czeka ciężka przeprawa i wiele wskazuje, że o zwycięstwo będzie trudno. Remis oba zespoły przyjmą z pełnym spokojem. I na takie rozstrzygnięcie stawiam.

  100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brentford FC - Swansea City AFC
Typ: 2
Kurs: 5,49
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tabela na początek:

Brentford u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 5 zwycięstw, 5 remisów i 1 porażkę. Według mnie tutaj kursy są wystawione bardzo dziwnie przez buki. Spotykają się zespoły, które sąsiadują ze sobą w tabeli, mają po tyle samo punktów i do tego Swansea bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach a kursy wystawione tak jakby oba zespoły dzieliła zdecydowana różnica punktowa i odległość w ligowej tabeli. Początkowo myślałem, że wpływ na to może ma zła sytuacja kadrowa w ekipie gości ale sprawdziłem i nic takiego miejsca nie ma. Jak już wspomniałem o absencjach to wymienię je w obu ekipach:

Absencje w Brentford:
pomocnicy Canos (11 występów w tym sezonie) i Clarke (1 występ w tym sezonie) i napastnik Karelis (4 występy w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Janssona (21 występów w tym sezonie)

Absencje w Swansea: 
obrońca Rodon (13 występów w tym sezonie) i napastnik Garrick (4 występy w tym sezonie) pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Wilmota (10 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Johna (1 występ w tym sezonie) i napastnika Surridge (18 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)

Z pewnością przy takich kursach wystawionych przez buki wolę postawić na Swansea, które z pewnością nie jest tutaj bez szans. Kadrowo na papierze oba zespoły tak jak i pokazuje to tabela, zbliżone potencjałem do siebie a śmiałbym się nawet pokusić o napisanie, że dla mnie ciut mocniejszy wydaje się być zespół Swansea. Tym bardziej bardzo mnie tutaj te kursy dziwią. Owszem Brentford w ostatnich tygodniach w lepszej formie od rywala ale to się w każdej chwili może zmienić. Powtórzę jeszcze raz przy takich kursach wolę zdecydowanie pograć w stronę gości może nie za jakąś maksymalną stawkę ale już troszkę grubiej spróbujemy ;)

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - Southampton
Typ: goście powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.15
Bukmacher: iforBET
Analiza:


The Blues w ramach 19. kolejki na własnym stadionie podejmie Southampton. Podopieczni Franka Lamparda zajmują 4. miejsce. W poprzedniej kolejce pokonali 2:0 Tottenham. 
Przeciwnik Chelsea zajmuje dalekie 17. miejsce. 
Według bukmacherów faworytem są gospodarze i nie trudno z tym się nie zgodzić. Jednak w ostatnich pięciu meczach The Blues przegrywało ze słabym West Ham czy Evertonem. W tym meczu nie zdziwi mnie żaden rezultat. 

Dlaczego rzuty rożne? Otóż Southanpton w ostatnich pięciu spotkaniach nabijało następującą ilość rzutów rożnych: 6,6,12,5,5.

Jak widać powyższy over "siadł" w każdym z ostatnich pięciu spotkań. 
Ogólna średnia rzutów rożnych na mecz wynosi 5. 

Obie drużyny ostatni raz grały ze sobą 06.10. 2019 r. i drużyn a South nabiła trzy rzuty rożne przegrywając 1:4. 

Dla mnie jest to bardzo atrakcyjny kurs na rzuty rożne na przyjezdnych. Obie ekipy o coś walczą. Przyjezdni muszą uciekać od strefy spadkowej. Chelsea zaliczało już wpadki w tym sezonie. Ostatnie mecze Southampton pod względem ilości rzutów rożnych wyglądało bardzo fajnie. 

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sheffield Utd - Watford
Typ: Watford lub remis (X2)
Kurs: 2,10
BukmacherFortuna
Analiza
Sheffield to absolutna rewelacja sezonu, beniaminek, który zgromadził 28 punktów i zajmuje 5 miejsce dające grę w europejskich pucharach. Chciało by się powiedzieć, że to piękna i pewna "1", jednak moim zdaniem ten mecz nie będzie należał do gatunku prostych. Watford od kilku kolejek pokazuje, że naprawdę na poważnie myśli o utrzymaniu się w lidze. Mimo niedawnej porażki z Liverpoolem pokazali, że potrafią grać na wyjazdach i The Reds mieli tam olbrzymie problemy i gdyby tylko nie przedszkolne kiksy, to nie wiem, czy Liverpool zdobyłby tam jakiekolwiek punkty. Morale w zespole Szerszeni napewno na + po ostatnim zwycięstwie z Man Utd.
Sheffield podchodzi do tego meczu jako zdecydowany faworyt z serią 3 wygranych spotkań z rzędu, jednak sądzę, że jest spora szansa, że zobaczymy tutaj podział punktów lub zwycięstwo gości.
Jedno jest pewne - Watford będzie "gryzł trawę", aby zdobyć punkty, których potrzebują jak tlenu i liczę na to, że wyszarpią chociaż jedno oczko.
Powodzenia i pozdrawiam.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Anglia premier league
godzina: 13:30
Spotkanie: Tottenham - Brighton
Typ: Tottenham
Kurs: 1.56
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nikt nie podał tego typu to ja to zrobię bo myślę że to jeden z pewniejszych meczów dziś.ogladalem mecz z Chelsea i Tottenham jakoś dziwnie wszedł w ten mecz . Lampard fajnie zablokował schematy Mourinho ale nie ma co się dziwić trochę czasu współpracowali.dzis spodziewam się odpowiedniej reakcji i myślę że może to być mecz z typu tych gdy Tottenham do połowy ładuje że 3 bramki bo były takie mecze i to dość często. Myślę że przeciwnik też jest odpowiedni i fajny termin żeby zagrać dla kibiców.absencja Sona to raczej nie problem bo jakoś cienko wyglądał ostatnio i moura czy lo celso go godnie zastąpią. Popieram też typy na bts Liverpool i rogi i gole w meczu Chelsea. Składy są sessegnon od początku.1 skład godny i z ławki jest komu wejść.brighton 2 napastników i dwa gole łącznie w tym sezonie.

  56
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Anglia Godzina: 21:00 Spotkanie: Leicester - Liverpool Typ: over 4,5 gola Kurs: 4,40 Bukmacher: Fortuna Analiza: Typ ryzykowny jednak patrząc jakie drużyny staja naprzeciw siebie na pewno nie niemożliwy do zaksięgowania. Liczę, że obie jedenastki pójdą na przysłowiową "wymianę ciosów" i jak to mają w swoim zwyczaju ulokują futbolówkę w bramce przeciwnika po kilka razy. Lisy na swoim King Power Stadium rozegrały w tym sezonie 9 spotkań i mogą pochwalić się bilansem bramkowym 21:6 co daje nam średnią 2,33 gola na mecz. Podopieczni Brendana Rodgersa tylko w 2 z 9 spotkań nie potrafili zdobyć 2 goli grając u siebie (z Wolverhamton w I kolejce 0:0 oraz 14 grudnia remisując z Norwich 1:1). The Reds wygrali osiem ostatnich spotkań w Premier League i w Boxing Day będą starali się przedłużyć tę świetną passę. W ostatnim czasie podopieczni Juergena Kloppa byli skupieni na rywalizacji w Klubowych Mistrzostwach Świata, które zakończyli zwycięsko. W finałowym meczu pokonali 1:0 po dogrywce brazylijskie Flamengo Rio de Janeiro. Ostatnie ligowe spotkanie rozegrali 14 grudnia, kiedy na Anfield Road pokonali 2:0 Watford. Liverpool w delegacji spisuje się bardzo dobrze. Na 8 rozegranych meczy ich bilans to 7-1-0 i bramki 16:5 co daje nam średnio 2 gole w "sieci" rywali. Wygrywając dzisiejsze starcie piłkarze prowadzeni przez Kloppa odskoczą "Lisom" na 13 punktów, a "Obywatelom" na 14 punktów. W zespole gospodarzy nie wystąpi jedynie kontuzjowany Matty James. Na liście nieobecnych w szeregach Liverpoolu znajdują się natomiast Nathaniel Clyne, Fabinho, Dejan Lovren, Joel Matip i Alex Oxlade-Chamberlain. Pomimo tych osłabień liczę, że trio Salah - Firmino - Mane odnajdzie parę razy drogę do siatki miejscowych, a Ci grając ambitnie przed swoimi kibicami również nie pozostaną dłużni gościom.

  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Premier League
Godzina:16:00
Spotkanie: Chelsea-Southampton
Typ: Chelsea wygra i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs:1.58
Bukmacher:Fortuna
Analiza: Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie 19 kolejki Premier League,będąca na czwartym miejscu Chelsea podejmuje 17 Southampton.Gospodarze notują do tej pory bilans 10 zwycięstw,2 remisów i 6 porażek,natomiast goście wygrali zaledwie 5 spotkań,3 remisując i 10 przegrywając.Jednak obie ekipy przystąpią do tego spotkania po wygranych ważnych spotkaniach Chelsea w derbach Londynu pokonała na wyjeździe Tottenham 2:0 natomiast Southampton pokonał również walczącą o utrzymanie Aston Ville 3:1.Jednak obie ekipy grają ostatnio w kratkę bilans Chelsea w ostatnich sześciu spotkaniach to trzy zwycięstwa i trzy porażki natomiast Southampton również wygrał trzy spotkania,raz zremisował i zanotował dwie porażki.Jednak bilans bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie na korzyść Chelsea,która na rozegrane od 1993 roku 41 spotkań wygrała 26,8 razy padł remis,7 spotkań wygrał Southampton.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w Chelsea zabraknie pauzującego za żółte kartki Mateo Kovacicia niepewny jest także występ kapitana The Blues Cesara Azpilicuety prawdopodobnie nie zagra też nie będący jeszcze w pełni sił Ruben Loftus-Cheek.W Southampton zabraknie kontuzjowanych Kevina Danso i Yana Valery’ego.
Przewidywane składy obu ekip prezentują się następująco:
Chelsea: Kepa – James, Rudiger, Tomori, Emerson – Jorginho, Kante – Willian, Mount, Hudson-Odoi – Abraham
Southampton: McCarthy – Soares, Stephens, Bednarek, Bertrand – Armstrong, Ward-Prowse, Hojbjerg, Redmond – Ings, Long.
Stawiam,że Chelsea podbudowana zwycięstwem nad Tottenhamem pójdzie za ciosem i pewnie wygra dzisiejsze spotkanie.

  100
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 17:00
Spotkanie:  Casalmaggiore – Caserta
Typ: under 131,5 pkt
Kurs: 2,07
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie 13 kolejki siatkarskiej Serie A kobiet. Mecz 5 drużyny z ekipą, która znajduje się w strefie spadkowej. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodynie, w których barwach występują takie siatkarki jak: Ana Antonijević, Caterina Bosetti, Mina Popović czy Kenia Carcasés Opón. To zawodniczki znane w całej Europie. Drużyna z Caserty jest w sporym kryzysie i w klubie nie jest za ciekawie. Prezes klubu po ostatnim przegranym meczu 1:3 z rywalem z Cuneo zarzucił zawodniczkom brak zaangażowania i pięć z nich przeniósł do zespołu rezerw, występujacego w Serie C. Co ciekawe Caserta ma w swoim składzie tylko 11 zawodniczek, po wyrzuceniu tej piątki do gry pozostało… zaledwie sześć. Sam jestem ciekawy czy ta ekipa resztę składu uzupełni juniorkami czy kimś innym, ale w tym meczu nie widzę dla nich szans. Casalmaggiore to drużyna, która co roku liczy się w walce o medale i drużynę z takimi problemami powinna ograć bez problemu.

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: HokejCzechy, Extraliga

Godzinna: 17:30

Spotkanie: Kometa Brno – Sparta Praga

Typ: over 6.5 bramki

Kurs: 3.15

Bukmacher: STS

Analiza:

Drugi dzień świąt przyniósł dla fanów Czeskiego hokeja, super mecz w którym Kometa będzie podejmować Sparte Prage.  Zacznijmy do gospodarzy którzy ostatnio mocno pogubieni w swojej grze i jak na nich dalekie miejsce, trzeba gonić. Martwiąc dla kibiców ale nie dla mnie jest ostatnia postawa w destrukcji 5 ostatnich starć to aż 21 bramki stracone!!, tym bardziej jak te bramki dostaje się z ekipami dolnych rejonów. Jest jednak promyk bo wreszcie zespół będzie mógł zagrać ze swoim pełnym arsenałem ofensywnym -  Mueller, Zatovic, Holik, Vincour i do ekipy ma dołączyć Erat. Sparta to ofensywny hokej też ostatnio nierówno jak 4:3 z ostatnimi Pardubicami, potrafią być szaleni w ataku a zarazem pogubieni w defensywie. W delegacji co najważniejsze jest jednak bardzo ofensywnie i sporo tych bramek i taka gra daje też punkty dlatego z tego nie zrezygnują.

Na 100% hala będzie wypełniona po brzegi a trybuny tym bardziej w okresie świąt będą chciały otwartego hokeja a jak wspomniałem obie drużyny mają moc w ataku. Do tego kibice potrafią nakręcać „agresywność” a to że obie ekipy świetnie czują się w grze w przewadze nie trzeba pisać. Zresztą jak popatrzymy na historię spotkań i np. pierwszy mecz tych ekipa w tym sezonie 5:4 w Pradze z mnóstwem kar, przed rokiem na tej tafli mieliśmy też wynik 7:3.

  215
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
isztwan 251,4K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy Serie B
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ascoli - Pisa
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.84
Bukmacher: iforBET

W okresie światecznym jeszcze nie grali ze sobą, Włosi lubią jeść, na święta pewnie dużo zjedli makaronu i pizzy. To może spowodować niechęć do biegania, strzelania itd. Brzuchy pełne, trzeba podreptać, odpocząć a nie gole strzelać.

  100
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester United - Newcastle
Typ: Newcastle strzeli gola w meczu
Kurs: 1.80
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Ole Gunnar Solskjaer nie ma lekko ze swoimi podopiecznymi. Jak zapanować nad charakterem drużyny, która pokazuje, że brakuje jej charakteru? W Boxing Day na Old Trafford przyjeżdża Newcastle. Nie wiem, jakie oblicze Diabły zaprezentują w święta Bożego-Narodzenia. W United do gry powinien być gotowy Paul Pogba. Kontuzjowani są Eric Bailly, Angel Gomes i Timothy Fosu-Mensah. W Newcastle kontuzjowani są Paul Dummett, Allan Saint-Maximin, Jamaal Lascelles, Ciaran Clarke, Matt Ritchie i Ki Sung-Yeung. Do gry powinien być gotowy Jetro Willems. Ciekawostka:United nie przegrał domowego meczu w Boxing Day od 1978 roku! W ostatnich 8 meczach Sroki zgromadziły 16 punktów, tylko Liverpool i Leicester były lepsze w tym okresie. Po 18 kolejkach Newcastle mają 25 punktów, to o 8 więcej aniżeli przed rokiem pod wodzą Rafy Beniteza. Newcastle jest bezkompromisowy grając na wyjeździe – 3 zwycięstwa i 6 porażek. Newcastle potrafi zaskoczyć rywali, z ośmiu bramek, jakie Sroki strzeliły na wyjeździe aż 5 padło do 30 minuty spotkań. Dziś kurs 1.80 że strzelą bramkę w meczy wydaje mi się bardzo atrakcyjny.

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom