>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26 Sierpnia 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Tutaj podajemy typy na Czwartek - 26 sierpnia !!!



Typy podajemy według wzoru:


Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:

__________________
http://123konkurs.pl/partnersprogram/131980.html
Wejdź . Zarejestruj . Wytypuj Wynik swojej drużyny za Free . Trafiłeś = Wygrałeś . :grin:
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Lech - Dniepro
Typ : Awans Dniepro
Kurs : 2.65
Buk : Bwin
Analiza : Witam . Jutro o godzinie 20:15 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Polskim Lechem a Ukraińskim Dniepro . Postawiłem na awans Dniepra , po okazałym kursie . Dniepro przyjedzie w pełni nadziej w awans do Grupy Fazowej Ligi Europejskiej . W ostatnich dwóch rundach na 8 meczy 7 porażek przez polskie drużyny , to pokazuje w jakiej sytuacji jest Polska Piłka Nożna . Dla mnie ten mecz ma jednego faworyta i myślę iż Ukraińcy pokonają Lecha ponieważ są od niego o 2-3 klasy lepsi . Mecz zaczyna się jutro o godzinie 20:15 , wszystkich gorąco zapraszam . Polecam swój typ do zagrania jeszcze dziś gdyż znowu kursy lecą ostro w dół na Dniepro . PozdrAwiam .

⛔ 100
_________________
http://123konkurs.pl/partnersprogram/131980.html
Wejdź . Zarejestruj . Wytypuj Wynik swojej drużyny za Free . Trafiłeś = Wygrałeś . :grin:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Karabakh - Borussia
Typ : 2
Kurs: 1,60
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Wynik 1wszego meczu jaki był każdy wie: 4-0. Borrusia jest na tyle klasowym zespołem, że nie pozwoli sobie na porażkę w odległym Azerbejdźanie. Nawet jeśli wystąpią rezerwowym składem - to tym bardziej moim zdaniem Borrusia wygra. Bo będzie to bardzo dobra okazja dla rezerwowych, żeby się pokazali. Więc żadna różnica czy zagra skłąd podstawowy czy rezerwowy. Ponadto Borrusia w lidze łatwo przegrała u siebie 2-0 z Leverkusen, więc to dobra okazja do podniesienia morali. Karabkh stać co najwyżej na strzelenie bramki. I myślę, że to będzie ich sukcesem. Różnica miedzy tymi druzynami jest kolosalna co pokazał 1wszy mecz i pokaże drugi.

✅ 60
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Spotkanie: LDU Quito - Estudiantes
Typ: LDU (-1 AH)
Kurs: 3.00
Buk: Bet365

Mój scenariusz na finał Recopa Sudamericana jest prosty. Najpierw LDU wygrywa w Ekwadorze, a później Studenci biorą się za odrabianie strat w Argentynie. Quito to jeden z trudniejszych terenów do gry. Nie interesuję się jakoś szczególnie ligą ekwadorską, ale pamiętam kilka spotkań LDU na arenie międzynarodowej. Na przykład finał Recopa Sudamericana rok temu. Najpierw LDU przegrało z Interem w Porto Alegre 0:1, żeby w rewanżu na swoim stadionie roznieść ich 3:0. Podobna sytuacja była rok temu w finale Copa Sudamericana. LDU Quito roznosi u siebie Fluminense 5:1, a dopiero na terenie rywala dostali 0:3. Argentyńscy Studenci też już się przekonali o trudnych warunkach z LDU. W 2008 roku LDU zmierzyło się z Estudiantes w Copa Libertadores. W Ekwadorze LDU wygrało 2:0, a w Argentynie Estudiantes 2:1. Pamiętając te wszystkie układy spotkań z LDU Quito w roli głównej mogę im dzisiaj zaufać. Piłkarze Estudiantes dopiero niedawno zaczęli sezon. Nie idzie im jakoś rewelacyjnie. Tydzień temu strasznie męczyli się u siebie z beniaminkiem Quilmes i dopiero pod koniec spotkania udało im się coś strzelić. Teraz rywal zdecydowanie trudniejszy. Tym bardziej, że w pierwszym spotkaniu zawodnicy Estudiantes muszą się zmierzyć nie tylko z zawodnikami LDU, ale jeszcze ze specyficznym położeniem stadionu.

0
 
C 0

chropowaty

Użytkownik
Spotkanie : Lech - Dniepropietrovsk
Typ : 2
Kurs : 2.60
Buk : Interwetten

Analiza :
Witam. Jutro Lech Poznań zmierzy się z ukraińskim Dnieprem w walce o fazę grupową Ligi Europejskiej. Myślę, że Ukraińcy wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. Lech jest kompletnie bez formy, a mecz w Dniepropietrowsku to była jednorazowa wpadka ukraińskiej ekipy. Dniepro ma bardzo mocny skład. Wystarczy popatrzeć na wyceny zawodników lub transfery tego klubu w ostatnich miesiącach. Dodatkowo są zgraną ekipą i myślę, że nasza ostatnia nadzieja - Lech Poznań przegra ten mecz. Obym się mylił ???? Pozdrawiam.

⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
US OPEN
Mecz Reda El Amrani vs Sidorenko Alexandre
Typ 1
Kurs 1,77
Betsafe

Mecz piszę po raz drugi ponieważ został przełożony (na początku na godzinę 0:20, teraz już na 1:30) Ciężko powiedzieć kiedy ten mecz się odbędzie ale mam nadzieję że już jutro zagrają.
Wielu zawodników i zawodniczek odpuściło zawody w New Haven, ale jak wiadomo bez formy nawet odpoczynek nie pomoże. Więc mój typ padł na US Open tam na pewno będzie toczyła się walka o awans do turnieju głównego. Na twardej nawierzchni obaj w tym roku nie grali wiele, jednak El Amrani był blisko zwycięstwa z Kukushinem 7/6 6/4. Obecnie obaj prezentują się bardzo słabo i żaden z nich nie przebrnął sita kwalifikacyjnego wielkiej imprezy tenisowej.Ale moją nadzieję w sukces opieram na tym że Sidorenko miał nie tak dawno kontuzję i po jej wyleczeniu wszystko przegrywa nawet z Sabatem Bretos Oscarem (520 miejsce w rankingu) a ostatnio z Thiemo Domiciem (który jest sklasyfikowany niemal na 1000 miejscu !!) Sądzę że jeżeli nie był w stanie nawiązać z nimi walki w Chalangerach a w US gra na zasadzie może się uda nie ugra seta z El Amranim.

⛔ 100
 
A 0

admiral33

Użytkownik
Spotkanie: Lech-Dniepropietrovsk
Typ: H (1-0) 2
Kurs: 5,5
Bwin

Dziś 0 20:15 na stadionie przy Bułgarskiej mecz Lecha z Dniepro. Co do wyniku pierwszego meczu raczej zgodnie stwierdziliśmy, że albo to była miła niespodzianka, albo mały przekęcik bukmacherów. Tak czy owak gracze z Ukrainy wyjdą maksymalnie zmobilizowani i zdeterminowani. Lech wystąpi osłabiony, ale jeszcze niewiadomo jak bardzo bo treningi wznowili Garncarczyk i Bosacki. Gdyby trenerem był Smuda Lechowi dawał bym większe szanse bo do ważnych meczy Smuda potrafił przygotować drużynę. Tutaj myślę, że Zieliński nastawi się na obronę bo nawet ze Spartą jak musieli wygrać wyszli defensywnie. Mój scenariusz to zdominowanie boiska przez Dniepro i łatwa wygrana. Lech to już nie ta sama drużyna, nie potrafi już tak walczyć i jeśli straci bramkę to będzie po meczu. Kurs bardzo wysoki, w stosunku do prawdopodobieństwa łatwego wygrania przez Ukraińców. Polecam również ( choć na razie nie znalazłem ) Czy będzie karny w meczu - tak ( dla Dniepro ) lub czy będzie czerwona kartka dla Lecha - tak ( Arboleda...)

⛔ 100
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
spotkanie : gremio - santos
typ : 2
kurs : 3.00
bukmacher : sportingbet
analiza :
dzis w nocy z środy na czwartek o 0.30 odbedzie sie spotkanie 15 kolejki brazylijskiej Campeonato Brasileiro pomiedzy gremio porto alegre , a santosem . bilans gremio w tym sezonie wynosi 3 zwyciestwa 6 remisów i 6 porażek , z ogólnym bilansem bramek -3 i dorobkiem 15 punktow zajmuja 17 zagrozona spakiem pozycje . sytuacja santosu wyglada nieco lepiej 6 zwyciestw 3 remisy i 5 porażek z ogolnym bilansem bramek +3 i dorobkiem 21 pkt zajmuja 6 pozycje , warto dodac ze santos ma jedno zalegle spotkanie . druzyna santosu z aspiracjami na mistrzostwo traci 3 pkt do trzeciego botafogo , gremio w tym sezonie wiele nie osiagnie , wrecz przeciwnie bedzie walczyc o utrzymanie w lidze . mysle ze do zwyciestwa druzyne santosu poprowadzi 18-letni napastnik neymar (objawienie sezonu) polecam !!!

✅ 200
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: LDU Quito - Estudiantes LP
typ: LDU Quito
kurs: 2.00
bukmacher: Bet365
godzina: 03:15

Mecz rozgrywany na wysokości 3000 m.n.p.m. Będzie to miało bardzo duże znaczenie dla przebiegu dzisiejszej rywalizacji. Estudiantes przed sezonem opuściło 4 ważnych zawodników, a 4 kolejnych nie może zagrać z powodu kontuzji i kartek. Optymalnej jedenaski Argentyńczyków w tym meczu nie zobaczymy. Typ warty uwagi z również z racji formy w jakiej znajduje się klub z Ekwadoru. W swojej rodzimej lidze ostatni raz przegrali 12 kolejek temu.

✅ 100
 
S 0

siepacze

Użytkownik
Spotkanie: Grasshopper Club Zürich - Steaua Bucuresti
Typ:2
Kurs:3.15
Buk: Betgun

Witam. Na dzisiaj polecam spotkanie w lidze europejskiej pomiędzy Grasshopper, a FC Steaua Bucuresti. W pierwszym meczu skromne zwycięstwo odniosła
Steaua(1:0). W pierwszym meczu gra Grasshopper nie wyglądała imponująco - Steaua praktycznie całą pierwszą połowę dominowała i wynik już po 45 min
powinien być na poziomie 3:0.

Grasshoppers nie najlepiej radzą sobie w lidze - zajmują 8 z 10 pozycji. W sześciu meczach odnieśli tylko jedną wygraną, a aż 3 razy wychodzili
bez zdobyczy punktowej. Jeden z najgroźniejszych zawodników Grasshoppers nie zagra w spotkaniu - Rentella. Poza tym niepewny jest występ
pierwszego bramkarza. Popatrzmy teraz na drużynę Steauy, które razem z Dinamo &quot;Bukareszt&quot; okupuje pierwsze miejsce w lidze z bilansem 4 wygranych
1 remisu i 1 porażki. Poza drobnymi problemami w defensywie nie można im nic zarzucić i grają na prawdę dobrą piłkę. Jeśli Grashoppers chce
przejść do następnej rundy to musi zaatakować, co jest korzystne dla Staeuy, ponieważ bardzo dobrze wyprowadzają szybkie i niebezpieczne kontry.


Podsumowując Grasshopper to drużyna, która musi się jeszcze wiele nauczyć na arenie międzynarodowej, a ich brak doświadczenia daje się we znaki.
Steaua jest drużyną lepszą i to na ich zwycięstwo stawiam w dzisiejszym spotkaniu, gdyż kursy na poziomie 3.00 to wspaniały prezent od buków. Kursy na pewno spadną więc warto grać teraz.

⛔ 100
 
rossi 0

rossi

Użytkownik
Spotkanie: Chiny - Japonia
Typ:1
Kurs:2.20
Bukmacher:Tobet
Analiza:
Dziś o godz. 13.40 w Ningbo(Chiny) odbędzie się spotkanie Chiny - Japonia. Chinki wczorajszy mecz przegrały z Włoszkami 0-3 20-25,16-25,21-25, a Japonki dość nieoczekiwanie pokonały drużynę Brazylii 3-2 13-25,25-23,18-25,25-22,15-13..Chinki chcąc zapomnieć o wczorajszej porażce będą musieli wygrać i mieć szanse na awans dalej w końcu grają przed swoją publicznością i jest to od nich wymagane.

✅ 120
 
artemis21 0

artemis21

Użytkownik
Spotkanie: Lech - Dnipro
Typ: Dokładny wynik 0:1
Kurs: 7,5 (5,0)
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
Dziś o 20:15 na stadionie w Poznaniu odbędzie się mecz rewanżowy ostaniej rundy eliminacji do Ligi Europejskiej Lech - Dnipro. Obstawiam wynik 1:0 dla gości ponieważ:
- Dwa rewanżowe mecze Lecha na swoim stadionie w kwalifikacjach do ligi mistrzów kończyły się właśnie wygraną gości 1:0, Lech gra zdecydowanie gorsze rewanże niż pierwsze mecze, a końcówka spotkania w Dniepropietrovsku nie wyglądała już najlepiej,
- Dnipro przegrało mecz u siebie prawdopodobnie tylko dlatego, że zlekceważyli rywala (oraz przez brak szczęścia w końcówce),
- Lech nie traci w tym sezonie więcej niż 1 bramkę w meczu, a Dnipro ma ostatnio lekki kryzys w strzelaniu goli (remis 0:0 z Dynamem, przegrana 0:1 z Metallistem), więc strzeli mało bramek, prawdopodobnie tylko jedną.
Myślę, że dzisiaj czeka nas przegrana 0:1 oraz dogrywka i może rzuty karne. Dodam, że opłaca się grać przeciwko polskim drużynom, bo jeśli przegrywamy zakład to przynajmniej polskie kluby dalej grają, jeśli jednak odpadają to przynajmniej trochę zarabiamy, a więc bez względu na wynik możemy być zadowoleni.

⛔ 100
 
M 0

mimo1992

Użytkownik
Spotkanie: FC Porto - KRC Genk
Typ: Poł\Koniec spotkania Fc Porto\Fc Porto
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam.
Pierwsze spotkanie obu zespołów pewnie wygrało Fc Porto wynikiem 3:0.
Drużyna grająca na co dzień w portugalskiej lidze jest zdecydowanym faworytem także spotkania rewanżowego. Przewiduję że FC Porto już w pierwszej połowie strzeli bramkę lub dwie nie tracąc żadnej i ten wynik utrzyma się już do końca.

⛔ 100
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Spotkanie: AEK Ateny - Dundee United (+1)
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Na dziś proponuje typ z eliminacji Ligi Europejskiej. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem 1:0 drużyny z Grecji. W dzisiejszym meczu AEK napewno będzie chciało pokazać się swoim kibicom z dobrej strony przed rozpoczęciem sezonu ligowego (liga grecka rusza w ten weekend). W trakcie przygotowań AEK rozegrał 4 mecze towarzyskie i wszystkie wygrał, w tym mecz z Glasgow Rangers (moim zdaniem obecnie najsilniejszą drużyną szkocką). Goście początku sezonu nie mogą uznać za udany. Najpierw remis z St. Mirren w lidze następnie porażka u siebie z AEK w LE, a w ostatni weekend porażka 0:4 z Inverness u siebie. I właśnie wynik tego ostatniego utwierdza mnie w przekonaniu o zdecydowanej wygranej gospodarzy w dzisiejszym meczu.

Moim zdaniem przebieg meczu będzie dość prosty, goście będą musieli się odsłonić i zacząć atakować wtedy AEK dość szybko zdobędzie bramkę a z czasem kolejne mój typ na wynik tego spotkania to 3:0

⛔ 100
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Spotkanie: Maribor v Palermo
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

W pierwszym meczu było 3:0 dla Palermo. Sprawa awansu jest teoretycznie przesądzona. Myślę, że i w tym meczu włosi powinni być górą. Gospodarze ostatni mecz rozegrali 4 dni temu, goście 7 dni temu. Świeżość w tym spotkaniu to jeden z atutów przyjezdnych. Jeśli Palermo chce powtórzyć &#39;sukces&#39; z minionego sezonu tudzież osiągnąć więcej, to ten mecz napewno nie może zostać zbagatelizowany. Serie A startuje i trzeba ten mecz potraktować jako sprawdzian formy i wyszukanie błędów, ale też i sprawdzenie niektórych zawodników (m.in Kamila Glika, który w pierwszym meczu rozegrał 90minut). Dlatego myślę, że tak renomowana drużyna jak Palermo nie pozwoli sobie w tym meczu na porażkę, mimo wielkiej przewagi. Kurs nader zachęcający.

⛔ 100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Manchester City - FC Tiimisoara
Typ : over 2,5
Kurs : 1,55
Bukmacher : Tobet

Analiza : Witam. Dzisiaj rewanżowe spotkanie drużyny angielskiej z rumuńską. Faworyt tego meczu może być tylko jeden. Stawiam dzisiaj over, ze względu na niezły kurs. City będzie się starało strzelić jak najwięcej bramek, ponieważ na wyjeździe odnieśli skromne zwyciestwo 0-1, po bramce nowego nabytku klubu, Balotelliego. Timisoara w swojej lidze zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 9 punktów i bilansem spotkań 2-3-0. Jednak dzisiaj podopieczni szejków pokażą, że wydane na nich ogromne pieniądze nie poszły w błoto. Całkiem niedawno The Citizens rozbili u siebie Liverpool 3-0. Dlaczego zatem nie mieliby dzisiaj wygrać z jedną z lepszych rumuńskich drużyn aplikując jej conajmniej 3 bramki? Szanse wejścia typu szacuje na 70%.

Miłego dnia. No i oczywiście, trzymajmy kciuki za Lech. ;)

Typy, sugestie, propozycje ? ? ? GG - 7619504.

⛔ 100
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Trabzonspor - Liverpool
Typ:1
Kurs:2.80
Bukmacher:Tobet
Analiza:

Spotkanie rozegrane na Anfield Road zakończyło się wynikiem 1-0. Teraz czas na rewanż w Turcji. Zacznę może od gości dzisiejszego spotkania. Liverpool ma niezbyt udany początek sezonu. Remis z Arsenalem (chociaż wydawało się, że będą nawet 3 pkt.) można uznać za niezły wynik, ale przegrana na City of Manchester Stadium to był mecz, który ukazał wszystkie mankamenty drużyny The Reds. Przede wszystkim bez forma są zawodnicy, na których trener liczy chyba najbardziej czyli Gerard i Torres. Brak pomysłu na rozegranie akcji co zaowocowało prawie znikomym zagrożeniem bramki The Citizens. Za to obronę Liverpoolu można było rozpracować dość łatwo czy to kilkoma podaniami z pierwszej piłki czy dryblingiem. Dość niepewnie broni również Reina. Ponadto w dzisiejszym meczu nieobecni będą: wspomniani wyżej Gerard i Torres, a także Mascherano, Rodriguez, Jovanović i Agger. Na moje oko to jest pół składu The Reds. A gospodarze? Lider tabeli, świetny początek sezonu, ostatnio pokonali mocne zawsze Fenerbahce. Nie od dziś wiadomo, że ze względu na fanatycznych kibiców ciężko gra się w Turcji, a więc można powiedzieć, że Turcy będą mieli do dyspozycji 12 zawodnika. Wynik 1-0 zmusza gospodarzy do ataku, muszą ten mecz wygrać aby awansować dalej i myślę, że z tak osłabionym Liverpoolem są wstanie to jak najbardziej uczynić. Myślę, że kurs warty ryzyka.

⛔ 100
 
snadek 809

snadek

Użytkownik
Trabzonspor - Liverpool (+1)
Typ: 1
Kurs: 6,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Spotkanie między tureckim Trabzonsporem, a angielskim Liverpoolem rozgrywane w ramach Play Off do Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla drużyny z Anglii, w dzisiejszym spotkaniu liczę jednak na niespodziankę ???? Drużyna gości rozpoczęła ten sezon bardzo przeciętnie, widać że są daleko od optymalnej formy. W lidze zremisowali w pierwszej kolejce z Arsenalem 1:1 na własnym stadionie, następnie na wyjeździe polegli 3:0 z Manchesterem City. Dodatkowo Trener Roy Hodgson nie będzie mógł skorzystać z usług Fernando Torresa, Milana Jovanovica, Javiera Mascherano, Stevena Gerrarda, Daniela Aggera oraz Maxi Rodrigueza. W drużynie z Liverpool panuje również kiepska atmosfera, w ostatnim spotkaniu z Manchesterem City wyjścia na boisko odmówił Javiera Mascherano, powodem tego jest brak zgody działaczy na transfer do Barcelony.
Po drugiej stronie barykady mamy drużynę Trabzonsporu, która rozpoczęła ten sezon bardzo dobrze. Najpierw wygrali 3-0 z Bursaporem w walce o Superpuchar Turcji, odnieśli również dwa bardzo ważne zwycięstwa w lidze z Ankaragucu i z Fenerbahce Stambuł kolejno 0:2 i 3:2. Drużynę z Turcji, będzie wspierać komplet 20.000 żywiołowych fanów co też będzie miało znaczenia.
Pozdrawiam.

⛔ 100
 
daren 0

daren

Użytkownik
Chiny - Japonia
Typ: 2
Kurs: 1,6
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Chinki to gwiazdy ubiegłych lat, w tym sezonie grają odmłodzonym składem co widać szczególnie z mocniejszymi rywalkami. Japonki waleczne, potrafią rwać parkiet w obronie, według mnie po pokonaniu Brazylii czyli faworytów turnieju, aby myśleć realnie o zwycięstwie trzeba wygrywać z takimi zespołami jak Chiny. Mój typ to 0-3 bądź 1-3. Ja walę na ten mecz 100. Jak będzie zobaczymy.

⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: Metalist Kharkiv - Omonia Nicosia
Typ: 2
Kurs: 6.05 ▶ 5.00
Bukmacher: Betgun
Analiza:

Gospodarz zajmuje ostatnie miejsce w lidze Ukraińskiej. Ostatni mecz w lidze dość pechowo przegrany 3:4 u siebie z Kryvbas. Omonia jest moim zdaniem o niebo lepszym zespołem niż Kryvbas. Cypryjczycy będą chcieli za wszelką cenę wygrać to spotkanie, pierwszy mecz przegrali u siebie 0:1 i teraz nie mają nic do stracenia. Metalist rozegrał 3 mecze w tym sezonie na własnym boisku i 3 z nich przegrał. Widać że nie maja pomysłu na grę w tym sezonie. Omonia Nikozja to 20-krotny mistrzostrz swojego kraju oraz 12 krotny razy Puchar Cypru. Zdecydowanie najmocniejsza Cypryjska drużyna zasługuje na awans w tym pojedynku. Michalis Konstantinou oraz Konstantinos Makridis powinni dzisiaj szaleć z przodu, to bardzo przebojowi napastnicy, a w duecie potrafią naprawdę napsuć dużo krwi swoim rywalom. Co ciekawe aż 3 zespoły z Cypru doszły do Fazy Play-Off Ligi Europejskiej, to nie przypadek, oprócz dzisiejszych gości są jeszcze APOEL Nikozja i Anorthosis Famagusta, który odpadł. To pokazuje że Cypryjskie zespoły nie są chłopcami do bicia. Sezon na Cyprze jeszcze się nie zaczął, dlatego świerzości piłkarzom nie powinno zabraknąć. Rozpędzona ekipa Omonii uważam że wygra to spotkanie ze słabiutkim Metalistem Kharkiv.
____________________________

EDIT: &quot;W dziale Typy Dnia, podajemy najlepsze i najciekawsze typy na wskazany w temacie dzien.&quot; - autor Marcin-Odra

W regulaminie nie pisze że typy muszą być pewne, bo użyte przez Administratora słowo najlepszy to nie to samo co najpewniejszy. No więc ja podaje tym razem mało pewny mecz z wysokim Value i NIE polecam żeby go zagrać. Liczę po prostu na szczęście i korzystam z dużego kursu dla poprawienia statystyk w typach dnia bo miesiąc się kończy. Tyle w tym temacie :mrgreen:

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom