>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.02.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
W 0

wislak19

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Holandia: Eerste Divisie
Spotkanie : Dordrecht - Sittard
Typ : Dordrecht
Kurs : 1.75
Bukmacher : Expekt
Dzisiaj o godzinie 20 odbędzie się spotkanie II Ligi Holenderskiej pomiędzy Dordrecht i Sittard. Stawiam na zwycięstwo drużyny gospodarzy. Statystyki wskazują na gospodarzy. Proszę zobaczyć.
Bilans meczy Dordrecht u siebie: 8 zwycięstw, 3 remisy, 1 porażka
Bilans meczy Sittard na wyjeździe: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 7 porażek
Tak więc stawiam na zwycięstwo Dordrecht patrząc jedynie na statystykę opisaną powyżej.
Domyślam się iż analiza meczowa może nie być zbyt dobra ale proszę mi wybaczyć gdyż jestem nowym użytkownikiem. W miarę czasu myślę iż analizy moje będą coraz lepsze.
⛔ 100
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, 1 Liga
Spotkanie: Ihoud Bnei Sakhnin FC vs. Hapoel Haifa FC
Typ: over 2,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Obie drużyny lubią zarówno strzelać gole jak i je tracić.
W przypadku gospodarza wynik underowy w ostatnich 6 meczach padł tylko w dwóch meczach (w tym jeden 2-0, a więc over był blisko), jeśli chodzi o gości bilans jest podobny (3 mecze underowe na 6, w tym dwa w których padło po dwie bramki). H2H również wygląda dość optymistycznie, w ostatnich 10 pojedynkach między tymi drużynami padły tylko trzy wyniki z mniej niż 3 bramkami.
Tyle ze statystyk, teraz chwilę o przeczuciach ???? .
Aktualna kolejka ligi izraelskiej to prawdziwa bramkowa posucha, mam przeczucie, że dzisiejszy mecz kończący tę kolejkę okaże się inny od wszystkich i ujrzymy prawdziwą goleadę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Typ: over2,5
Kurs: 2,35
bwin
Bełchatowianie na swoim obiekcie podejmą gości z Zabrza. Obie te ekipy w poprzedniej kolejce sprawiły niespodzianki. GKS pokonał poznańskiego Lecha a Zabrzanie wygrali z Legią Warszawa. Obydwie drużyny za cel maja utrzymanie się w Ekstraklasie i dzisiejszy pojedynek może być nawet o tak zwane sześć punktów. Górnicy są na dziesiątym miejscu i mają dwadzieścia trzy punkty zaś ich rywal ma tylko cztery oczka mniej. Ja stawiam na dużą liczbę bramek w dzisiejszym spotkaniu. W obu ostatnich pojedynkach jedni i drudzy grali ofensywnie. Do tego Zabrzanie dużo strzelają no i w formie jest Prejuce Nakoulma a że obrona Bełchatowian nie gra najlepiej to minimum trzy bramki to dla mnie pewniak. Obrona obydwu drużyn do solidnych nie należy więcej bramek tracą tylko ekipy ŁKSu i Cracovii. Zapowiada się więc festiwal strzelecki.
⛔ 100
 
Z 0

zotts

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna WŁOCHY: Lega Pro C1/B
Spotkanie: Cremonese - Trapani
TYP: 1
Kurs: 1.90
W dzisiejszym spotkaniu typuje skromne zwycięstwo gospodarzy, którzy mają dobry bilans domowy: 8-1-2, tym samym przerywając doskonałą passę Trapani Calcio, którzy mają 8 wygranych z rzędu, kiedyś ta seria znajdzie swój koniec.
Kiepska analiza.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - League Two
Spotkanie: Shrewsbury Town - Crawley Town
Typ: Shrewsbury
Kurs: 2,65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Trudno wskazać w tym meczu faworyta, same kursy na obie drużyny są wyrównane, ale jak dla mnie gospodarza mają większe szanse na zwycięstwo. Sądzę, że Shrewsbury prezentuje się lepiej od gości w ostatnich spotkaniach, spotkania zostanie rozegrane na stadionie gospodarzy przy wsparciu kibiców, co na pewno zmotywuje Shrewsbury do lepszej gry. Ekipa Turnera jest niepokonana u siebie, na 14 meczy zdołali wygrać 11, zremisowali jedynie 3 pojedynki. Shrewsbury nie traci wielu goli, a bilans, który powyżej podałem może naprawdę zrobić wrażenie. Crawley gra przyzwoicie poza domem, jednakże na osiem ostatnich spotkań wygrali zaledwie dwa. Reasumując - Shrewsbury gra lepiej od swojego rywala i wg mnie mają ogromną szansę, żeby zainkasować po dzisiejszym pojedynku trzy punktu. Mimo, że kursy są na równi, ja skłaniam się typowi ku gospodarzy.
✅ 165
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Holandia: Eerste Divisie
Spotkanie : Eindhoven FC - Sparta Rotterdam
Typ : 1
Kurs : 2,9
Bukmacher : PinnacleSports
3 drużyna w tabeli podejmuje wicelidera. W ostatnim emczu Eindhoven an własnym boisku wygrało wysoko, bo aż 4-1. To tylko pokazuje, zę na to dzisiejsze, prestiżowe spotkanie, złapali doskonałą formę.
Ok. Pytanie w czym upatruje słabosci Sparty? Po trochu w tym, ze w peirwszym meczu między tymi zespołami, Sparta na włansym boisku zremisował 2-2, a według mnie zawsze nieodbrze swiadczą o drużynie dwie stracone bramki u siebie. To jest dowodem na to, że obrona nie zawsze wygląda dobrze. Ponadto Sparta w trzech ostatnich meczach zawsze traciła gola. Co więcej, na niekorzyść gości działa tez prawo serii. 5 kolejnych wygranych spotkań wyjazdowych to sporo, bardzo dużo. Myślę, że dzisiaj ich licznik się zatrzyma. W koncu grają z naprawde mocną drużyną.
Przy zwycięstwie, Eindhoven wyprzedzi Spartę w tabeli. Zatem psychologicznie lepsze nastawienie tez powinno być po stronie gospodarzy.
⛔ 100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Anglia, League Two Spotkanie: Shrewsbury - Crawley Typ: 1 (x-brak zakładu)
Kurs: 1.962
Bukmacher: :Pinnacle Sports
Analiza:

W angielskiej niższej klasie rozgrywkowej dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku drużyn wciąż marzących o awansie. Obie ekipy zajmują bardzo wysokie miejsca - odpowiednio 4 i 5. Gospodarze doskonały bilans u siebie 11-3, bramki 23-7, natomiast goście zanotowali na wyjazdach bilans 5-6-3,bramki 19-22. W pierwszym pojedynku lepsze okazało się Shrewsbury, które wygrało 2:1 na boisku rywala. Sukces zakładu upatruję w doskonałym bilansie gospodarzy i tym, że nigdy jeszcze nie przegrali 2 meczy z rzędu i na pewno są podrażnieni porażką z ekipą Swindon. Kurs jest bardzo dobry, więc stawiałem wczoraj bo uważałem że powinien spaść i tak też się stało.Powodzenia!
⛔ 100 powtórzony - doczytaj regulamin
 
mediolan8 7

mediolan8

Użytkownik
27.02.2012 / godz: 20:10
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Spotkanie: Delemont - Winterthur
Typ: + 0,5 Delemont
Kurs: 1,72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze rozpoczęli fatalnie rundę rewanżową przegrywając z liderem z St.Gallen aż 6:0, natomiast goście pokonali 2:1 outsidera tych rozgrywek. Delemont zajmują obecnie 14 lokatę w tabeli i tracą 5 pkt do miejsca 10 które jest premiowane pozostaniem w
Challenge League. Uważam, że po tak dotkliwej porażce zespół dzisiejszych gospodarzy się otrząśnie i osiągnie korzystny wynik na własnym terenie, ponadto do drużyny dołączył nowy nabytek z zespołu Neuchatel Xamax wsytępującym w Super League, 21 letni obrońca Thibaut de Coulon.
⛔ 100
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Pn 2012-02-27 20:15
pilka nozna-2 Bundesliga
Fortuna Düsseldorf - Alemannia Aachen
typ-Fortuna jedną bramką
kurs 3,55
Expekt


Faktycznie strach troche grac po niskim kursie na Fortune zwazywszy ze pod koniec zeszlego roku wydawaloby sie ze jest to kandydat nr1 do awansu do Bundesligi.W przerwie zimowej wypozyczono z Kolonii reprezentanta Polski,Matuszczyka a takze perspektywicznego ,roslego(190cm),22-letniego obronce Dynama Zagreb,ktory rozegral w pierwszym zespole mistrza Chorwacji 10 spotkan w rundzie jesiennej strzelajac jedna bramke.Do zespolu dolaczyl takze,pozyskany za darmo Fin Furuholm (napastnik),wystepujacy do tej pory w zespole wicemistrza Finlandii Interu Turku,gdzie strzelil 22 bramki w 33 meczach w ostatnim sezonie.Z Diseldorfu zas nie wyprowadzil sie nikt wartosciowy i wydawaloby sie ze druzyna celuje tylko w awans.Tymczasem od 10 grudnia Fortuna pozostaje bez wygranej,ponoszac 2 porazki i trzykrotnie remisujac.Warto jednak zwrocic uwage na przeciwnikow,jednbramkowe porazki z TSV 1860 i Podebornem,a takze remisy z Bochum,Inglostadem,a zwlaszcza z Eintrachtem wielkiego wstydu nie przynosza,przeciez 4 z 5 ww zespolow,moze po za Inglostadtem takze aspiruja do awansu.Podsumowujac-mimo zdobycia tylko 3pkt w 5 meczach,Fortuna dalej utrzymuje miejsce w czolowce,a dzisiejsza wygrana pozwoli zrownac sie punktami z liderem Greuther Furth,z ktorym to gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali pierwszy mecz 2-1,takze stawka dzis fotel lidera.
Pilkarze Aachen to natomiast zespol ktory do 15 kolejki (obecnie mamy 23) mial na swoim koncie tylko jedna wygrana.Wydawalo sie wtedy ze tak jak Fortuna byla pewniakiem do awansu,tak Alemannia do spadku,tymczsem pilkarze z Aachen nie przegrali kolejnych 7 spotkan,odnoszac w tym 2 wygrane,w tym z St.Pauli 1910,ktore takze mierzy wysoko.Zespol nie wzmocnil sie w zimie,pozyskal tylko jakiegos pomocnika z nizszej ligi i najprawdopodobniej w starciu z tymi najlepszymi w 2 Bundeslidze nie bedzie mial czego szukac.Mimo zdobycia 11 pkt w ostatnich 7 meczach,Alemannia ma tyle samo punktow co trzecie od konca Erzgebrige Aue (strefa spadkowa) i z pewnoscia kazdy punkt wywalczony w starciu z kandydatem do awansu bylby nie malym sukcesem.Dodam jeszcze ze Aachen mimo swojej niskiej pozycji w lidze,moze sie pochwalic dobra defensywa,zwlaszcza na wyjazdach,gdzie traci tylko 1,27 gola co jest 5 rezultatem w lidze.Powiem szczerze ze wlasnie w tym upatruje szansy dla tego typu.
⛔ 100
 
tomolej 13

tomolej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY, Lega Pro C1/B
Spotkanie: Cremonese - Trapani
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obecny lider tabeli drużyna Trapani spotyka się z zespołem który teoretycznie powinien zajmować miejsce drugie lecz ze względu na odjęcie 6 punktów zajmuje 5 miejsce. Zespół Gości dzięki wygranej w tym meczu może odskoczyć na 9 pkt od vice-lidera, zespół jest obecnie w bardzo dobrej formie od 8 meczy nie odnieśli porażki, dzięki czemu w zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Zespół Cremonese ma kilku nieobecnych w swoich szeregach, niestety nie udało mi się znaleźć ich statystyk meczowych lecz są to ważni zawodnicy: Claudio Coralli, Simone Sales, Mauro Minelli. Biorą pod uwagę dobrą formę gości i osłabienia gospodarzy jestem gotów zaryzykować i zagrać na Trapani z opcją DNB po dość dobrym kursie.
✅ 200
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Portugalska
Spotkanie: Braga - Guimaraes
Typ: Over 3.5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Sportingbet
W lidze portugalskiej ostatni zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki pomiędzy Bradze oraz Guimaraes. Obie drużyny w bardzo dobrej dyspozycji, więc szykuje się bardzo ciekawe spotkanie. Braga wygrała osiem kolejnych meczów w lidze i dzięki temu awansowała na trzecie miejsce. Bardzo dobrze wygląda przede wszystkim gra ofensywna Bragi, która w ostatnim czasie osiąga bardzo dobre rezultaty. W każdym meczu co najmniej dwa gole to na pewno dobry prognostyk. Jednak goście również wypadają bardzo solidnie i przede wszystkim w defensywie grają bardzo dobrze. Ostatnio udało im się nawet ograć samą Benficę, byli tym samym pierwszą drużyną w tym sezonie której udało się ograć byłych już liderów z Lizbony. Jeżeli chodzi o kadry obu drużyn to też jest kilku bardzo ciekawych graczy. W Bradze przede wszystkim błyszczy Lima, który w 19 meczach tego sezonu zdobył już 14 bramek i jest obok Oskara Cardozo najlepszym strzelcem w lidze. Nieco gorzej wypadają w tym względzie gracze z Gumaraes, ale tam zdecydowanie bardziej drużyna nastawiona jest na defensywę. Najlepszym strzelcem drużyny jest Brazylijczyk Marcelo Toscano, który zdobył siedem bramek. Ogólnie trudno wyrokować ile bramek dzisiaj padnie, ale jestem pewien, że przy takiej formie obu drużyn zapowiada się dobry mecz. Na pewno defensywa gości jest do przebicia co udowodniło m.in Porto, które u siebie potrafiło wygrać 3:1. Ogólnie podobny wynik jak meczu w Porto moim zdaniem dzisiaj możliwy i jak najbardziej można polecić overy zarówno 2.5 jak i 3.5. Jednak nie grałbym wysoką stawką, gdyż typ z pewnością nieco bardziej underdogowy.
✅ 275
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom