>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.02.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja ( Fortuna Liga )
Spotkanie: ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina
Typ: X
Kurs: 3,20
Godzina: 19.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po zimowej przerwie rozgrywki wznawia Slowacka Fortuna Liga.I na poczatek mamy Hit Slovan Bratyslava - MSK Zilina.Obecny sezon nie nalezy do najlepszych dla druzyny gospodarzy.Slaba dyspozycja w jesiennych spotkaniach plus tragiczna forma w LE nie stawiaja druzyny Jozefa Chovanca w dobrym swietle.Moze i miejsce w lidze byloby wyzsze gdyby nie slaba forma na wyjazdach gdyz na wlasnym stadionie zawodnicy z Bratyslavy graja solidnie.W przerwie zimowej rozegrali lacznie 9 meczow towarzyskich odnoszac rozne wyniki.Druzyna gosci po slabym poczatku sezonu spisuje sie solidnie.Zilina w przerwie rozegrala 7 meczow towarzyskich z druzynami na podobnym poziomie i zaprezentowala sie w nich przyzwoicie.Oba kluby nie wzmocnily sie przerwie zimowej i zagraja tymi samymi skladami co na jesien.Brak rowniez jakis wiekszych ubytkow.Dla zespolu Slovana dobrze w meczach testowych spisywal sie pomocnik Tomas Jablonsky natomiast w druzynie Ziliny wyroznial sie mlody napastnik Willian oraz pomocnik Skriniar.Forma obu zespol tak naprawde jest jedna wielka niewiadoma.H2H dosc wyrownane.Spotkanie to na slowacji jest takim samym Hitem jak w Polsce Wisla-Legia.Oba kluby w slabszej kondycji finansowej ale na boisku powinnismy zobaczyc duzo walki.Wedlug mnie mecz zakonczy sie remisem tym bardziej ze stawki na Slovan poszly w gore.Trzeba sie oddbic od dna w koncu!Pozdrawiam!
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina: 20:30
spotkanie: Roannne-Evreux
typ:1
stawka: 1,90
Witam niestety nic nie wiem na temat tego meczu jednak chciałem się podzielić tym typem.Typ czysto statystyczny lepsza pozycja gospodarzy w tabeli własna hala oraz to,że goście na ostatnie 10 spotkań w delegacji nie potrafili wygrać ani razu Roanne jeśli ma wygrać to tylko na swoim parkiecie .Na swoim parkiecie wygrali z drużyną z Boulzanac zaś Evreux na wyjeździe przegrało również z drużyną Boulzanac,biorąc wszystkie te aspekty wydaje mnie się ,że zwycięsko z tego pojedynku powinni wyjść drużyna gospodarzy,pozdrawiam ????
✅90
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Godz: 20:30
Spotkanie: Marsylia - Caen
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 27 kolejce Ligue 1 zmierzą się ze sobą drużyny Olmipique Marsylia i Caen. Gospodarze zajmują obecnie 3 lokatę z dorobkiem 50 punktów, natomiast ich rywale plasują się na 14 pozycji uzyskując do rej pory 31 oczek. Piłkarze Marsylii po 3 remisach z rzędu mają 2 punkty straty do PSG i 4 do Lyonu, zatem nie mogą sobie pozwolić dzisiaj na stratę punktów. W tej kolejce mogą mieć szanse na zmniejszenie dystansu do czołówki także ze względu na to, że Paryżanie jadą do Monaco, a Lyon zagra w Nantes. Remisy Marsylczyków z Rennes, Reims oraz Saint Etienne, na pewno nie wpłynęły dobrze na atmosferę w drużynie, jednak uważam, że dzisiaj gospodarze w końcu się przełamią i pokonają rywali. U siebie Marsylia spisuje się bardzo dobrze, mają bilans meczy 11-1-1, co daje jej pod względem zdobytych punktów na własnym stadionie 2 pozycję w lidze. Zespół Caen jest obecnie w znakomitej formie. Po serii 4 zwycięstw z rzędu zanotowali remis 2-2 z PSG na wyjeździe, co prawda mieli sporo szczęścia, gdyż Paryżanie prowadząc już 2-0 byli z pewnością myślami przy meczu z Chelsea, ale w ostatniej kolejce ponownie zdobyli 3 punkty pokonując u siebie Lens 4-1. Na wyjazdach Caen gra przeciętnie, gdyż ich bilans wynosi 3-5-5. W bezpośrednim starciu obu drużyn Marsylia wygrała na wyjeździe 2-1 i sądzę, że dzisiaj po bardzo ciekawym spotkaniu również pokonają rywali. Absencje: Marsylia - NKoulou (17/2), Lemina (16/20. Caen - Da Silva (25/1), Koita (22/3).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

gretzo

Użytkownik
Piłka Nożna, Francja, Ligue 2
Godz: 20:00
Spotkanie: Laval - Arles
Typ: X
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Laval to drużyna która u siebie remisuje większość spotkań, Arles wprawdzie na wyjeździe spisuje się słabiutko, ale ostatnio jest w coraz lepszej formie i potrafiła ograć nawet dwie drużyny z górnej połówki tabeli. Też większa motywacja powinna być w drużynie Arles bo walczy ona rozpaczliwie o utrzymanie, a Laval spokojnie mieści się w środku tabeli Arles pewnie tego meczu nie wygra, ale myślę, że remis są w stanie wywalczyć.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch - Lechia
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 2.36
Bukmacher: Pinnacle
Pojedynek chorzowskiego Ruchu z Lechią Gdańska rozpocznie 22.ą kolejkę polskiej Ekstraklasy. Obie drużyny zajmują miejsca w dolnej części tabeli: Ruch jest 15.y z dorobkiem dwudziestu punktów, natomiast Lechia ma ich o 5 więcej i okupują 11.ą pozycję. Biorąc pod uwagę cele, jakie założyły sobie oba kluby w rundzie wiosennej, spodziewam się zwycięstwa jednej z ekip. Ale trudno wskazać faworyta. Chorzowianie wbrew pozorom na własnym stadionie prezentują się bardzo dobrze - na ostatnie 5 spotkań wygrali 4, pokonując m.in. Śląsk czy Jagielonię. Całkiem przyzwoicie zaczęli rundę rewanżową od zwycięstwa z Piastem i minimalnej wyjazdowej porażki z Lechem. Widać, że piłkarze Ruchu mają spore możliwości a do tego są odpowiednio poustawiani przez trenera Fornalika.
Z drugiej strony wzmocniona w przerwie zimowej Lechia, która ma apetyt na grupę mistrzowską. Po wygranej z Wisłą, przytrafił się niechlubny remis z Zawiszą i dziś muszą zmazać tą plamę. Potencjał zespoły jest bardzo przyzwoity, teraz trzeba to udowodnić i zagrać na miarę oczekiwań.
Jeśli jedni strzelą szybko bramkę to mecz musi się otworzyć, a to przyniesie kolejne trafienia. Przypomnę, że w ostatnim meczu między tymi zespołami padło aż 6 goli - dziś liczę choćby na połowę z tego.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Volendam-Emmen
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2.025
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z drugiej ligi Holenderskiej gdzie zmierzą się ze sobą Volendam 4 miejsce 47 punktów bramki 64-39 średnia na mecz wynosi 3,96 a zmierzą się z 5 miejscem Emmen które zajmuje 5 miejsce 46 punktów bramki 64-41 średnia bramek na mecz wynosi 4,04. Ostatnie mecze Volendam to 1-1, 2-0, 2-3, 3-4, 1-1. Ostatnie mecze Emmen to 2-1, 2-3, 0-2, 2-0, 1-1. Najbardziej przekonało mnie do tego typu to ich bezpośrednie spotkania bo wyniki 1-4, 1-4, 1-5, 2-0, 3-2 to każdego chyba przekonują do tego że w tym meczu padnie trochę bramek, kurs na ten typ rano był wyższy ale nadal nie jest taki zły.
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,Regionaliga Nordost
Godzina: 19:00
Spotkanie: Meuselwitz - Nordhausen
Typ: 1X
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w 18. kolejce ligowych rozgrywek gospodarze (20:25) z 14. miejsca będą podejmować gości z Nordhausen (28:17) obecnie zajmujących 3. miejsce i 1 punktem straty do lidera tabeli.
Gospodarze są przez buki skazani dziś na porażkę,ale wg mnie tak dziś nie będzie.
Otóż dlatego,że warto przyjrzeć się H2H - obie ekipy grały ze sobą tylko 3 razy i aż 2 razy górą była ekipa z Meuselwitz i tylko raz poniosła porażkę.
Statystyki bramkowe lepsze mają goście,gdyż są lepsi o 8 bramek straconych jak kopniętych.
Dziś stawiam na gospodarzy ponieważ znajdują się niebezpiecznie blisko czerwonej strefy i będą musieli się spiąć co prawdopodobnie dopomoże im w tym skończona passa nieprzegranych spotkań gości,którzy nie przegrali od 26.10.2014.
✅60
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Lech
Typ: 2
Kurs: 2.05
Godzina: 20:30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam na dzisiaj wybrałem 22 spotkanie Polskiej Ekstraklasy.
Pasy w czterech ostatnich ligowych potyczkach zgromadziły sześć punktów i dodatkowo w żadnym z tych spotkań nie schodziły z boiska pokonane. Z Jagiellonią (1:1) Koroną (2:1) ze Śląskiem (1:1) z Podbeskidziem (1:1). Jeszcze lepszą dyspozycją w ostatnich meczach o punkty mogą pochwalić się piłkarze Kolejorza, którym w poprzednich pięciu spotkaniach udało się uzbierać aż 13 punktów. Górnik Zabrze (3:0)Wisłą (2:1) i Lechia (1:0)remis z Pogonią (1:1) i wygrana z Ruchem (2:1). Lech jest najczęściej remisującą drużyną w lidze 9 remisów na 21 spotkań typowo na wyjazdach za to Cracovia ostatnio remisowała z drużynami z czołówki, statystyki pokazują że powinien być remis ale według mnie Lech jest na fali i wracają do składu dwaj podstawowi zawodnicy za to w Cracivia boryka się z problemami zdrowotnymi dlatego stawiam na wygraną Lecha.
⛔100
 
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
⚽ Holandia / Eredivisie /
Godzina 20:00
Dordrecht : G.A Eagles
czerwona kartka - tak
4.20 / Unibet
Ostatnie w tabeli Eredivisie Dordrecht które do tej pory uzbierało zaledwie 12 pkt a ich bilans bramkowy 14:57 podejmuje G.A Eagles które takze walczy o byt ale goście z dużo lepszym dorobkiem punktowym bo 23 oczka jednak goście mają zaledwie 2 pkt przewagi nad zagrożonymi tak wiec ważny pojedynek dla obu ekip jednak osobiście liczę na komplet pkt dla gości , jednak nie gram na zwycięstwo którejś z ekip ale na czerwoną kartkę , jak wiemy w Holenderskiej Eredivisie dosyć częstwo taki kartonik jest pokazywany i na taki liczę dziś , zaglądając do H2H to taki kartonik już nie raz był pokazany kiedy obie spotykały się na boisku a dziś w tak nerwowej atmosferze jak panuje u gospodarzy jak i nie za wesołe miejsce gości to na boisku powinno być ostro , piłkarze Dordrechtu już w tym sezonie az 6 razy zobaczyli taki kartonik a goście z G.A Eagles 4 tak więc to do mnie przemawia że dziś będzie się działo , nie wiem kto będzie sędziował ten pojedynek ale chyba nie ważne ja liczę na czerwoną !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom