>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Primera Division
16:00
Real - Atletico
Rzut karny w meczu - TAK
(3,50) Betsson
Dzisiaj prawdziwe święto w Madrycie! Z racji tego, trzeba jakiś bet wyczaić na ten mecz. Derby rządzą się swoimi prawami, ale i tutaj walki i emocji do końcowego gwizdka na pewno nie zabraknie. Od razu mam tu kilka opcji do stawiania, ale jedną z nich wybieram, na wskazanie na wapno przez arbitra. Jakim jest Clos Gómez. Sędzia, który pokazuje mnóstwo kartek i również rzutów karnych. Co może się podobać do tego betu. Dzisiaj będzie mnóstwo ostrej i zaciętej gry. Walka o drugie miejsce w lidze, będzie naszpikowane dzisiaj szybkimi akcjami jak i ostrymi wejściami. Nie będzie to jednostronne widowisko i na pewno nie będzie to łatwe spotkanie dla obu ekip. Real u siebie będzie próbować dominować, ale Atletico też swoją bronią postraszy. Tak samo w Realu i tak samo w Atletico defensywa często jest wystawiana na próbę i często zdarza im wyłapać faule własnie w polu karnym. Real, żeby choć troszkę sobie przybliżyć wice-lidera, będzie musiało dzisiaj wygrać. Wiec i Atletico musi być tu czujne, w obronie ale i nerwy w góre na pewno też swoje zrobią. Oprócz tego, że linia na kartki 7,5 jest w sam raz także do grania, to uważam że i dzisiaj być może będzie jakaś czerwona kartka.. Ale w typach dnia, gram na rzut karny po atrakcyjnym kursie! Mecz o 16!

⛔100​
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia Premier League
Godzina:16:00
Spotkanie:Southampton - Chelsea
Typ:Chelsea handicap -1
Kurs:5.10
Bukmacher Expekt
Analiza:
Wracam do Premier League po dłuższej przerwie spowodowanej meczami w Pucharze Anglii.Dzisiaj na St Mary’s Stadium gospodarze podejmą mistrza Anglii.Zespól Ronalda Koemana ostatni mecz rozegrał 13 lutego z Swansea , spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 na korzyść Świętych.Ostatnie 5 meczy gospodarzy w lidze to 4 zwycięstwa i 1 remis i 5 zachowanych czystych kont.The Blues w od ostatniego ligowe meczu rozegrali 2 spotkania , w lidze mistrzów z PSG przegrane 2:1 które równie dobrze mogło zakończyć się zwycięstwem Chelsea , spotkanie było wyrównane z lekka przewaga w drugiej połowie Paryżan , sam Diego Costa miał dwie 100% sytuacje których nie wykorzystał.Kolejne spotkanie to Puchar Anglii mecz z Manchesterem City zbytnio nie ma co analizować tego meczu gdyż spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Chelsea , a obywatele grali w rezerwowych składzie.Drużyna ze Stamford Bridge nie przegrała spotkania w ostatnich 10 ligowych meczach , z meczu na mecz widać rękę trenerska Guusa Hiddinka który znacząca poprawił grę Chelsea.Przyjezdni grali przed tym spotkaniem regularnie grając dobra piłkę i z każdym meczem forma idzie ku gorze , zaś gospodarze ostatni mecz zagrali 2 tygodnie temu i liczę ze ta przerwa może wybić z rytmu zespól Świętych dlatego stawiam na Chelsea.
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Torino
Typ: Milan wygra i powyżej2,5 gola @ 3,00 b 365

VS

Milan - Torino
Milan w Neapolu nie stracił głowy, dobrze to powiedział Święcicki komentujący ów mecz, że jeszcze z 3-4 miesiąće temu Milan ten mecz mógłby przegrać 0:3 lub wyżej, ale widać było determinację, zaangażowanie, walkę, momentami nawet Milan przejmował kontrolę, ale wiadomo jaki potencjał na San Paolo ma Napoli, z jaką intensywnością gra, nie jest łatwo ich zatrzymać. Może i wielu sytuacji Milan nie stworzył, ale zagrali solidnie, lepiej niż wielu się mogło spodziewać.
Milan: Donnarumma - Abate, Alex, Zapata, Antonelli - Honda, Kucka, Bertolacci, Bonaventura - Bacca, Niang
Torino: Padelli - Maksimović, Glik , Moretti - Zapacosta, Acquah, Vives, Baselli, Bruno Peres - Immobile, Belotti

Montolivo wypadł ze składu, ale wskakuje Bertolacci więc ma szansę zademonstrować swoje umiejetności. A tak to skład bez zmian w porównaniu z meczem poniedziałkowym.
Torino bez kontuzjowanego Bovo i bez zawieszonego Benassiego.
Jeżeli padają określenia, że Milan jest chimeryczny, to jakie jest Torino? W tym sezonie na pewno bezpłciowe, wiele meczów słabych, albo takich w których skuteczność po prostu zawodzi na całego, o wyczynach Josefa Martineza i jego marnowanych setkach kilka razy już wspominałem, a ostatnio z Carpi także Toro w tym brylowało, m.in Maxi Lopez karnego zmarnował.
Torino na San Siro nie umie wygrywać, przerwali bodaj w tamtym sezonie tę niemoc wygrywając z Interem, ale ogólnie ich bilans w tym mieśćie jest fatalny.
Moim zdaniem więcej szans daję na wygraną Milanowi i typ w kierunku Rossonerich proponuję, ale mecze z Torino są ciekawe, a potencjał Toro w ofensywie może się przydać i przewiduje jakiś wynik 3:1 dla Milanu.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ross County - Dundee United
Typ: 1 (-1 handi azjan)
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
analiza
Kolega wyżej mnie uprzedził i dał czystą jedynkę, która wg mnie jest bardzo prawdopodobna. W takim razie ja uderzam w handicap, bo liczę że ekipa gospodarzy zda sobie sprawę z powagi sytuacji i pewnie ogra ekipę ostatniego w tabeli Dundee. Goście na wyjazdach fatalnie. Tylko 6 punktów na 12 spotkań i własnie w tym upatruję trafienia typu.
Gospodarze natomiast obecnie są na 4 miejscu, ale siódme Inverness ma 4 punkty mniej, ale także dwa spotkanie mniej rozegrane od Ross. Przypomnę, że pierwsze 6 druzyn awansuje do grupy mistrzowskiej.
Ross gra bez kompromisowo. Tylko 3 remisy w całym sezonie. Ogólny ich bilans to 11-3-13, natomiast ekipy Dundee 4-5-17. Stawiam na dobry mecz i 3-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Trabzonspor - Osmanlispor
Typ: 1
Kurs: 2.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Druzyna Trabzonsporu zostala mocno wykartkowana w meczu z Galatasaray.
Az 4graczy obejrzalo czerwo, w tym dwóch obronców (Demir,Cavanda, Hurmaci,Dursun), wiec dzisiaj wystapia oslabieni. Buki to doskonale wiedza, stad wyzszy kurs na Trabzon,chcialbym to wykorzystac.
Czwarte czerwo dostał Dursun, który nie jest podstawowym zawodnikiem (w wyżęj wspomnianym meczu wszedł za Yilmaza).
Osmanlispor wyzej w tabeli o 3 pozycje,zgromadzil 2 punkty wiecej. Ale wygranych na wyjezdzie jak na lekarstwo. Z Knyasporem remis. Skoro z 15 w tabeli Kayserisporem przegrali, to nie widze przeszkód, aby stracili punkty z oslabionym Trabzonsporem, który na wlasnym boisku jest zawsze grozny. Chec pokonania oslabionego rywala moze okazac sie zgubna. H2H troche odlegle, ale 4 wygrane gospodarzy.
Licze, ze Trabzon zalata luki i pokaze dobry futbol.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia 1
Godzina 18:30
West Brom - Crystal Palace
Over 3.5 gola
5.00
Unibet

Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie w Premier Legue. O godzinie 18:30 zmierzy się ze sobą West Bromwich i Crystal Palace. Gospodarze po 26 meczach plasują się na 14 pozycji w lidze, a goście są na 13 miejscu w tabeli. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola. Po pierwsze ciekawie wygląda bezpośrednia rywalizacja między tymi angielskimi zespołami. Ostatnie 4 mecze kończyły się wynikami 2:0, 0:2, 3:1 i 2:2. Jak widać 2 razy padł wynik over 3.5 gola, a w każdym z tych meczy wpadały minimum 2 gole. Dzisiaj moim zdaniem również nie powinno zabraknąć emocji. Dla obu ekip jest to ważny mecz bo zdobywając 3 punkty można znacząco oddalić się od strefy spadkowej i przybliżyć do strefy pucharowej. Jeśli chodzi o statystyki z obecnego sezonu to obie ekipy po 5 razy notowały over 3.5 gola. West Brom między innymi 2:2 z Chelsea czy 2:3 z Leicester, a Crystal Palace między innymi 1:3 z Tottenhamem i 4:0 z Manchesterem City. Dzisiaj liczę na ofensywne spotkanie, w którym nie zabraknie ładnych akcji i goli. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:1 i over 3.5 gola.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: Cambuur - Zwolle
Typ: Handicap europejski - 1 Zwolle
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po przekonujących wygranych nad Feyenoordem oraz Den Haag, ekipa Zwolle zmierzy się dziś o 19:45 z Cambuur. Dla mnie typ bardzo ciekawy to handicap - 1 na Zwolle. Dlaczego nie postawić na zespół w formie, po dobrej grze zbliżyli się do czołówki na tyle, że jeśli dziś wygrają będą mieli tyle samo punktów co 4 zespół. Kurs jest jeden z lepszych na Bet 365, bo w innych bukach już zaczyna spadać. Faworyt jest jeden i są nim goście. Gospodarze nie wygrali w tym roku jeszcze meczu, a ogólnie w lidze wygrali tylko dwukrotnie. Najgorsza ekipa w lidze. Akurat w tym przypadku H2H raczej remisowe - 5 wygranych Zwolle, 1 remis, 4 wygrane Cambuur. Natomiast dziś nie wydaje mi się, żeby Cambuur, które ma bilans ostatnich 9 meczów (wraz z towarzyskimi) przegranych mogło zagrozić Zwolle. Nie mają po prostu czym zagrozić. Nie wiem nic o osłabieniach, bo nie wyczytałem tego ze strony oficjalnej Zwolle, ale mimo to uważam, że typ jest warty uwagi. W 2015 dwa razy Zwolle grało z Cambuur. Raz zremisowali 2-2 a raz pokonali ich aż 6-1! Po tak nieudanym sezonie dzisiejszych gospodarzy, uważam, że wynik może się dziś powtórzyć. Goście mogą liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy wybierają się na ten mecz. Powodzenia!
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina:Greyhound - Wyścigi Psów
Godzina: 21:18 czasu polskiego / 20:18 angielskiego
Spotkanie: Crayford, 380m flat, A5
Typ: 5. Sporting Enda wygra
Kurs: 3.50
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Ok, krok po kroku wdrażam swój plan przenosząc się z zeszytowych kartek na prawdziwą giełdę Betfair. Póki co zainstalowałem FairBot i będę grał symulację przy okazji obserwując kursy na faworytów, a zarazem dzielnie trzymał się planu zakładów LAY wcześniej analizowanych, więc zobaczymy jak efekty, gdyż na chwilę obecną jest to pierwszy kontakt z giełdową rzeczywistością, a dzisiejszy dzień jest pierwszym testem. Wkrótce założę temat by podzielić się obserwacjami. Póki co gram symulację, więc nie ma sensu.
A na dziś Crayford. Biegów na dzień dzisiejszy jest masę, więc spojrzałem tylko na karty i zobaczyłem zestawienie by wyselekcjonować kilka z nich. Na torze 380m płaskim w dywizji A5 staną przeciwko sobie dobrej klasy zawodnicy, gdzie praktycznie każdy może wygrać. Warto przyjrzeć się tej sytuacji, gdyż jest to klasyczna opcja tzw. &quot;na sprintera&quot; w tym biegu.
Więc z 1 toru pobiegnie Blade Runner, który stoi dość wysoko w ofercie kursowej 11/4 czyli przewyższa mego faworyta z kursem 3.25. Jestem nieco zdziwiony, ale faktycznie ma tutaj szansę. Z czasami w granicach 24.00 (ostatni bieg 23.87!) całkiem nieźle się spisuje biegając czysto po wewnętrznej i ma tutaj szansę na pierwszą trójkę zdecydowanie. Starty nieco spóźnia, ale jest dynamicznym psem, który sporo nadrabia i potrafi utrzymać dystans z pozycji faworyta. Następnie z toru 2. Shes True Blue, tutaj postawiłbym LAY zdecydowanie. Pies ten niedawno temu, jakiś miesiąc biegał w dywizji A3, spala starty, gubi się w tłumie, aż żal patrzeć co się dzisiaj z nią stanie... Nie liczę na jej niespodziankę jakkolwiek. Na torze 3. po testach gościć będziemy świeżaka, który wraca po 2 miesięcznej przerwie, a mianowicie Mystical Wizard od 10 lutego powrócił i całkiem nieźle sobie radzi z czasami poniżej 24.00 parę setnych. Niestety ze startami ma problem, chyba jest najwolniejszy z całego zestawienia więc testy testami, a sprawdzian okaże się za wysoką poprzeczką dzisiaj w dywizji A5. Podobną sytuację ma Winning Jasper, który po testach powrócił na A6 i wyrobił podobny czas do Mystical Wizard, niestety biegnie on równolegle do toru 5, gdzie będzie Sporting Enda, więc jej potyczka może dać dobre miejsce Wizardowi. Starty mają podobne lecz Sporting Enda zdecydowanie w historii osiągała lepsze starty niż Mystical Wizard, więc liczę na powtórkę. Enda pobiegła również 28.97 tydzień temu, lecz jestem pewien jeśli od startu pierwszy bend będzie jej to zaliczy świetny czas 28.81! jak 3 tygodnie temu. Leitrim Middle z toru 6. raczej kiepsko, kolejny pies do LAY, choć zdarza mu się przebudzić i zejść poniżej 24.00.
Podsumowując jeśli Sporting Enda wyjdzie na pierwszej proste z prowadzeniem, utrzyma je do mety. Problem w tym, że Winning Jasper czeka na jej potyczkę tuż na starcie i przejąć pozycję middle w roli faworyta, a Blade Runner pobiegnie czysty bieg z pewnością, przynajmniej do łuku więc po prostu Sporting Enda musi wyjść jak najlepiej potrafi, a wiem, że potrafi co nieraz udowadniała brutalnie kurząc na mecie w pysk rywalom, którym pozostało wdychać kurz zwycięzcy.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Boston - Miami
Typ: Wade over 20.5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest późno, nic nie znalazłem z piłki, więc pobieram NBA. Szybka analiza.
Mecz sąsiadujących w tabeli konferencji wschodniej Bostonu z Miami.
Nie chcę typować zwycięzcy, idę w kierunku gracza, który pokazał w ostatnim meczu, że nadal jest w stanie pokazać dobry basket, nawet przeciwko mistrzom NBA. Mowa o graczu Mami Dwayne Wade.
Wade po absencjach w 2 meczach z Atlantą i Washingtonem, w meczu z Indianą zagrał średnio, zdobył 16pkt, przy beznadziejnym procencie (4 na 21). Ale rozkręcił się.
W ostatnim spotkaniu przeciwko mistrzom z Golden State zagrał świetnie, zdobył 32pkt i 7 asyst. Grał na dobrym procencie, trafił 11 z 20 rzutów. Trafił 6 z 12 trójek.
W ostatnim bezpośrednim spotkaniu w grudniu zdobył 30pkt. Dzisiaj wystarczy mi 21.
Mam nadzieję, że Boston swoją młodzieńczą grą wciągnie do wymiany ciosów grające zazwyczaj statycznie Miami, a Wade jako filar pociągnie wynik, zwłaszcza, że nie zagra Chris Bosh.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga
Spotkanie: Sao Jose dos Campos - UFJF
Typ: DW 3:1
Kurs: 3.1
Godz: 23:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
20-ta kolejka brazylijskiej Superligi siatkarzy. Mający jeszcze nadzieję na udział w play off Sao Jose podejmuje czerwoną latarnię tabeli drużynę UFJF. Gospodarze zajmujący obecnie 9-te miejsce i mający 4 punkty straty do ekip zajmujących 7-mą i 8-mą pozycję, nie mogli sobie wyobrazić lepszej okazji na zdobycie 3-ch kolejnych punktów niż w dzisiejszym meczu. Sao Jose po czwartkowej domowej klęsce z Sada Cruzeiro 0:3(17:25, 22:25, 11:25) w dzisiejszym meczu na pewno będą chcieli odbudować nadszarpnięte zaufanie swoich kibiców. Mają w tej chwili ligowy bilans 6-12, podczas gdy ich rywale w dotychczasowych meczach odnieśli zaledwie 2 zwycięstwa doznając 17-tu porażek. UFJF jest zdecydowanie najsłabszą drużyną w lidze, jednak w ostatnich meczach, poza porażką 0:3 z bardzo mocnym Funvic prezentowali się całkiem przyzwoicie i uważam, że z taką ekipą jak Sao Jose stać ich na urwanie jednego seta, nawet na wyjeździe.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom