>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.02.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Fiorentina - Torino
Typ : Torino strzeli bramkę w pierwszej połowie
Kurs : 2,28
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Dyscyplina : Piłka Nożna – Serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Fiorentina - Torino
Typ : Fiorentina wygra
Kurs : 1,85
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj Fiorentina zagra z Torino. Faworytem według mnie są gospodarze, gdyż są w lepszej formie od Torino. Torino słabo spisuje się na wyjazdach remisy i porażki w ostatnich 5 meczach. Fiorentina u siebie 3 zwycięstwa remis i porażka (z borussia w lidze europy). Ostatni mecz Torino z Fiorentina we Florencji zakończył się wynikiem 2-0 dla Fiorentiny więc, uważam że dzisiaj też wygrają. Chociaż mam pewne obawy czy nie będzie grać paru rezerwowych.
Ja wcale nie byłbym pewien czy Fiorentina podniesie się po takim blamażu jaki miał miejsce w czwartek. Warto zaznaczyć, że Torino gra w tym sezonie bardzo dobrze w pierwszych połowach po których prowadzili aż 11 razy a Fiora aż 11 razy przegrywała stąd mój typ. Powiedziałeś również, że gracze z Turynu słabo grają na wyjazdach i to jest fakt tylko, że każda seria kiedyś się kończy. Poza tym szczerze powiem, że gra Torino wygląda w tym sezonie całkiem nieźle i parę razy widziałem ich w akcji a gracze tacy jak Belotti, Falque czy Ljajic na prawdę gwarantują niezła jakość w ataku.
⛔100
 
stanley-63 825,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Dania Superliga
Godzina 17:00
Spotkanie : Lyngby - Esbjerg
Typ : Esbjerg over 1.5 gola
Kurs : 3.75
Bukmacher : Unibet
Uważam że goście nie powinni dziś przegrać , zajmują przedostatnią pozycję i każde spotkanie dla nich do końca sezonu ma spore znaczenie , gdyby dziś postarali się o 3 pkt a za parę dni podejmują u siebie Aarchus i w tym meczu także komplet pkt to ich sytuacja była by już o wiele lepsza , do Aarchus tracą zaledwie 1 oczko . Dziś zagrają na wyjeżdzie z Lyngby które zajmuje miejsce w tej lepszej części tabeli bo są na 4 pozycji ale ostatnio jagby spuścili z tonu i na 5 ostatnich meczy zaliczyli 2 porażki , co innego goście a ci ostatnio chyba wzięli się do roboty i 5 ostatnich meczy to aż 3 zwycięstwa i 2 remisy a zaglądając jak im idzie w meczach z Lyngby to wygląda to dosyć dobrze i więcej meczy wygranych po ich stronie , w pierwszym pojedynku u siebie Esbjerg zremisowało z nimi 2:2 przegrywając do przerwy 0:2 tak wiec dziś liczę znowu na bramki tym razem znowu na przynajmniej dwa strzelone przez gości !
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Fiorentina - Torino
Typ: 1+ BTS
Kurs : 3,40
Bukmacher : Całoroczny
Analiza :
Witam,
Generalnie, nie lubię poniedziałków, bo to jest dzień typowo &quot;remisowy&quot; - statystyki pokazują, że w ten dzień tygodnia pada najwięcej remisów.
A że w ogóle to liga włoska, która jest znana z remisów - toteż najchętniej dał bym tu remis, ale ponieważ typ został już zarezerwowany przez Matrixa (który tak na marginesie zrobił ładną analizę tego spotkania !) toteż zaryzykuję jednak na wygraną Fiorentiny.
Choć nie jestem całkiem do tego przekonany, szczególnie gdy patrzy się na absencję. W Fiorentinie nie zagra Drągowski (Kontuzja kolana), Milic (Kontuzja głowy) i Vecino (za żółte kartki), a w zespole z Turynu tylko brak Obi (Kontuzja uda) jest pewny.
A więc osłabienie gospodarzy i zmęczenie po ostatnim spotkaniu stawia mój typ w dużej niepewności. Dlatego też sądzę, że typ mch91, że goście strzela już w 1 połowie ma także dużą szansę powodzenia.
Dlatego nie nastawiam się na to że jest to tzw. Pewniak na dziś - zobaczymy, ????
ps.
bardzo ciekawy kursowo jest typ na 2+BTS [7,00] - można też spróbować - Torino ma dziś duże szanse !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Dania, Superliga
Spotkanie: Lyngby GK – Esbjerg fB
Godzina: 17:00
Typ: 2 AH(0)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: spotkaniem zainteresowałem się po przejrzeniu historii meczy obu drużyn, także H2H. Lyngby to beniaminek, siedzibę ma w 60-tysięcznym mieście Kongens Lyngby na wyspie Zelandia. Klub jest 2-krotnym mistrzem Danii, wartość jego piłkarzy wycenia się na 6,5 mln. euro. Esbjeg fB od 2012 r. gra w Superlidze, jego siedzibą jest miasto położone na półwyspie Jutlandii, liczy 80 tys. mieszkańców. Klub jest 5-krotnym mistrzem kraju, wyceniany jest na 7 mln. euro. W Lyngby, w porze meczu będzie zachmurzenie duże, bez opadów, wiatr 14 km./h, 7’ C.
Mecz jest jednym z 2 kończących dzisiaj 23 kolejkę, po 26 rundzie nastąpi podział na grupy: mistrzowską i spadkową. Lyngby ma szanse na wyższą grupę, goście grają o utrzymanie. Lyngby: 10-4-8 21:19, w domu: 4-3-4 8:8, Esbjerg: 5-7-10 26:42, wyjazd: 2-1-8 8:25.
Gospodarze mają drugą najgorszą ofensywę w lidze i 3 najlepszą defensywę, lepsze statystyki wyjazdowe niż domowe. Goście, patrząc na tabelę, mają najgorszą obronę w lidze i 10 atak (na 14 zespołów), mają zdecydowanie najgorsze statystyki wyjazdowe! Wiosna zaczęła się dobrze dla Lyngby, pokonało na wyjeździe rywala do grupy mistrzowskiej i może zamknie trudny okres w lidze, kiedy od końca października do przerwy zimowej mieli statystyki: 2-1-4 4:7, ale u siebie 0-1-2 1:5! Domyślam się, że ta defensywnie zorganizowana drużyna nie sprawdza się w roli prowadzącego grę, co jest często przywilejem gospodarza meczu. Esbjerg zaczął wiosnę od wiktorii u siebie 3:0 nad SonderyjskE walczącym o grupę mistrzowską. Goście mieli fatalny początek sezonu. 31 października, po 15 kolejce mieli 8 pkt. 1-5-9 br. 14:36! Wszystko się zmieniło od listopada, w 7 kolejnych kolejkach zdobyli 14 pkt., 4-2-1 12:6, w tym 4 mecze bez straty bramki! Jedyny mecz w tym czasie przegrali na wyjeździe z Silkeborgiem, w listopadzie, za to wysoko: 3:0. W grudniu zatrudniono nowego trenera Sorensena, asystenta poprzedniego, ale ten dobry okres zaczął się jeszcze za rządów trenera Todda.
H2H 21 6-2-13 30:44, w Lyngby: 4-0-9 21:26, u/o 2,5 6:15! Goście - niewygodny rywal Lyngby!
W okienku zimowym z Lyngby odeszło 6 rezerwowych, pozyskali z Rody Kerkrade, napastnika Boysena (13/1), który rok temu na wypożyczeniu w Lyngby pomógł mocno w awansie do Superligi. Z Lyngby zagrał latem w Superlidze 1 mecz i strzelił gola, potem wrócił do Rody.
Z Esbjerg odeszli: pomocnicy: Paulsen (17/0), Paulsen (16/2), Mensah (13/1), obrońca Johnson (12/0), przyszli: napastnik Oti z Bragi, Gruzin Zivzivadze (w 2 sezonach 30 bramek w tamtej lidze), obrońcy: Katsikas z Twentee, Tsimikas z Olimpiakosu Pireus, Kakabadze z Tarragony.
Kadra w najbliższym meczu: Lyngby: nie zagra napastnik Jensen (22/3) zawieszony za kartki, nie zagra napastnik Kjaer (20/8); w kadrze jest Boysen! Esbjerg: brak osłabień, nowo pozyskani są w kadrze meczowej, zresztą obrońcy: Tsimikas i Katsikas, mają już pierwszy mecz za sobą, a Tsimikas strzelił gola.
Wnioski i uzasadnienie typu: stadion w Lyngby jest jednym z najmniejszych w lidze, mieści 10 tys. widzów, średnio przychodzi ich 2.700. Statystyki pokazują, że gospodarze „sprawiedliwie” dzielą się tutaj punktami z gośćmi. Przyjeżdża rywal, bez osłabień personalnych, przy tym „na fali”. Statystycznie i historycznie niewygodny, który uszczelnił defensywę. Defensywny styl gry Lyngby, może tutaj zawieść, bo Esbjerg statystycznie ma poniżej 50% posiadania piłki w swoich meczach i gospodarze będą zmuszeni do prowadzenia gry. Nie typuję u/o 2,5 ponieważ statystyki H2H na stadionie w Lyngby– 47 goli w 13 meczach są sprzeczne ze danymi z tego sezonu. Jeśli musiałbym wybierać to under 2,5. Tym bardziej, że zabraknie 2 podstawowych napastników Lyngby. Wolę pobrać tutaj typ na gości, bo dla mnie Lyngby nie jest faworytem, szanse obu ekip widzę na podobnym poziomie, ze wskazaniem na gości! Wybieram 2 AH(0) kurs 3,00 (Pinnacle), uważam ten typ za korzystniejszy niż 2 AH (+0,25) 2,26 (Pinnacle), bo w meczach tych zespołów rzadko pada remis. Myślę, że prawidłowo uzasadniłem mój typ, nie ignorując trudnych statystyk gości, ale właściwie je odczytując. Na koniec, choć nie jest to najważniejsza przesłanka, Transfermarkt wycenia piłkarzy Esbjerg o o,5 mln. drożej w porównaniu z Lingby.
zwrot 0jk
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Leicester vs Liverpool
Typ: Liverpool i over 2,5
Kurs: 2,5
bukmacher: bet365
godz. 21.00
ANALIZA
Witam, zacznę od tego, że tak słabego Mistrza Anglia dawno nie miała. Jedyna pociecha, że walczą jeszcze w Lidze mistrzów i po pierwszym meczu, co prawda przegranym z Sevillą mają szansę na awans, bo porażka 2-1 w Hiszpanii nie przekreśla szanse na awans. Dzisiaj jednak czeka ich trudne zadanie, bo rywal nie byle kto, Liverpool, który w tym roku walczy o najwyższe miejsce (czyli chyba 2, bo Chelsea raczej pierwszego miejsca nie odda). The reds dzisiaj będą chcieli wygrać, nie grają w europejskich pucharach, więc całe siły idą na PL. Na pewno będą atakować. Lisy jednak nie przejdą obok tego meczu obojętnie, bo strefa spadkowa jest na tą chwilę i muszą piąć się w górę tabeli, więc muszą zagrać dobre spotkanie. Jednak nie wiem co by musieli zrobić gospodarze, by ograć Liverpool? moim zdaniem goście dzisiaj zgarną 3 oczka, chociaż po zaciętym i bramkostrzelnym meczu, liczę na wynik 1-2 dla gości, albo i więcej. Liverpool ma więcej do zaoferowania, widać rękę trenera, który pasuje w moim mniemaniu do tego klubu i jeżeli będzie pracował jeszcze kilka sezonów, to na pewno z roku na rok będzie to coraz lepszy klub, a już teraz są postrachem w PL i w każdym meczu walczą o 3 punkty. Ostatnie ligowe spotkanie to zwycięstwo nad Tottenhamem 2-0, ale tam koguty zupełnie obok meczu przeszli, więc czerwoni spokojnie wygrali, dzisiaj natomiast lisy muszą grać ostro i pewnie rozegrają otwarte spotkanie i pójdą na wymianę ciosów, taka gra też podoba się Liverpoolowi i wg mnie to oni tą wymianę ciosów wygrają. Lisy często tracą bramki, lubią też strzelać, więc o over 2,5 jestem spokojny, a na chwilę obecną Liverpool ma większe szanse na zwycięstwo i dlatego łącze te dwa typy w jeden. mam nadzieję, że tym razem również mam rację
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Leicester vs Liverpool
Typ: do przerwy/koniec meczu
Leicester/Leicester
Kurs: 8,5
bukmacher: Bet365
godz. 21.00
ANALIZA
Jak już ktoś wspomniał wcześniej zaistnienie w dzisiejszym meczu efektu nowej miotły biorę za pewnik... gospodarze prezentują się w tym sezonie fatalnie i czym każdy wie.. coś blokuje / blokowalo bardzo dobrych piłkarzy jacy przeciez zostali w klubie po zdobyciu PL. Więc mecz z Liverpoolem może być idealnym momentem aby się właśnie odblokować.. moim zdaniem lester przycisnie i od razu będzie się starać strzelić gola.. Vardy strzelił ważnego gola w Sevilli.. mam wrażenie że ten wynik dał im wręcz nadzieję na to że nic jeszcze nie jest stracone i ten sezon jest jak najbardziej do uratowania.. postawili pierwszy krok dzis postawią drugi.. a w rewanżu z Sevilla mogą postawić kolejny.. Liverpool przyzwyczaił już nas w tym sezonie do bardzo dziwnie przegrywanych meczów.. zespół młody jeszcze nie do końca poukladany.. i dziś znów może dac i sobie znać ich nieobliczalnosc.. 2:0,3:0,3:1,4:1,4:2 -kiedyś nawet Lester się rozstrzela...
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
neden 132

neden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemiecka, 2 Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: St.Pauli - Karlsruher
Typ: St.Pauli
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny w strefie spadkowiej będą walczyć o cenne punkty, aby zostać w grze.
Gospodarze u siebie wygrali 2 mecze na 21, goście na wyjeździe jeden, więc gdyby kierować się tymi statystykami typowałbym remis, tym bardziej widząc, że obie ekipy zremisowały łącznie 15 meczy. Karlsruher - 9 meczy, St. Pauli 6. Jednak ani jednych ani drugich remis nie będzie dla nich korzystny.
Analizując ostatnie statystki można zauważyć, że St. Pauli bierze się garść i jest zmotywowana wyjść z dołka. OStatni remis po walce i dwie wygrane na pewno podbudowały ich morale.
Goście też niby coś ostatnio zaczeli grać, ale bez rewelacji. Wygrany mecz towarzyski z Worms ( regionalna liga Sudwest ) nie świadczy jeszcze o poprawie ich formy.
Stawiam na gospodarzy głównie z przyczyny sporych braków w składzie Karlsruher.
Brak:
- dwóch obrońców: Stoll Martina oraz Sallahi Ylliego
- czterech pomocników Valentini Enrico, Kom Franck, Barry Boubacar oraz Torresa Manuela
- napastnika Kamberiego Floriana
Po stronie gospodarzy również zabraknie dwóch lepszych zawodników Sobiecha i pomocnika Choi Kyounga, ale mimo wszystko większe szanse na zwycięstwo daje St.Pauli
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Fiorentina - Torino
Typ: 2
Kurs : 4.10
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Dzisiaj zauważyłem, że dużo osób idzie w czystą jedyneczkę na Flore argumentując to chęcią odkupienia win za kompromitującą porażkę. Frustracja jest bez wątpienia, ale czy sama w sobie działa na zespoły mobilizująco czy raczej dezorganizująco? To już pytanie stricte podchodzące pod filozofię i psychologie sportu :smile:

Gospodarze prawdopodobnie wyjdą bardzo podobnym składem do meczu z Borussią, jedyna zmiana jaka przychodzi mi na myśl to ta, że od początku powinien zagrać Ilicic, który coś tam powinien do gry wnieść. Jednak jak wiadomo Florentina w tym sezonie cudów na kiju nie tworzy. Niby swoje gra, ale spodziewano się więcej..

Po drugiej stronie Torino, które od jakiegoś czasu nie może wygrać na wyjeździe (może to ten czas??). Jednak swego czasu goście imponowali swoją grą w formacji ofensywnej. Łatwość strzelecka, dynamiczne mecze. To coś co się może podobać.

Do statystyk nie chcę się odnosić, nie one grają. Zwłaszcza, że ostatnie mecze w mojej ocenie nie były jakieś udane w wykonaniu gospodarzy.

Cały ten myk i te moje męczenie buły odnosi się do tego, że po prostu mam wrażenie, że dla Florentiny nie będzie to jakieś łatwe spotkanie. Można się spodziewać kilku bramek, ale gdzieś tam na końcu tunelu dopatruję się przy końcowym gwizdku niespodzianki. Jest poniedziałek, uboga oferta meczowa, wszyscy idą w czystą jedynkę, a ja jednak pójdę w drugą stronę
Oczywiście typ za niewielkie pieniądze!
⛔100
 
smajters 37

smajters

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bari - Brescia
Typ: Brescia handicap +2 bramki
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Przyznaje na starcie, ze ten typ jest wylacznie po analizie statystyk. A wiec od poczatku po glowie chodzilo mi aby zagrac na Gospodarzy i tak przygladalem sie druzynie Bari. W H2H wiekszosc spotkan to sa remisy bo az 3 w ostatnich 5 meczach kiedy Bari wystepowalo w roli gospodarza a poza tym Bari jak gra u siebie to nie wygrywa wiecej niz 1 bramka, ostatni raz wygrali 2:0 u siebie jeszcze na poczatku grudnia 2016r i NIGDY nie wygrali wiecej niz 1 bramka z Brescia u siebie. Wiec postanowilem na wieczor zmienic moj typ na Brescia +2 bramki bo nawet jesli faktycznie Bari wygra 1:0 lub 2:1 to oba moje prognozy sprawdza sie a jesli padnie remis to wiadomo ze typ z Handicapem jest bezpieczniejszy. z fartem oczywiscie 5!
zwrot 0jk
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Anglia, Premier League.
Spotkanie: Leicester - Liverpool.
Typ: over 2,5 bramki Liverpool&#39;u.
Kurs: 3,40.
Bukmacher: Bet365.
Godzina: 21.00.
Analiza:
Witam, mecz dosłownie za chwilkę więc kilka słów.
Oba zespoły dziś w niemal optymalnych składach, jednak każdy wie jaki bajzel panuje w szatni Leicester i zapewne nastroje nie są zbyt dobre, o ile zawodnikom nie zależało na zwolnieniu Ranieriego, a jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Dziś na King&#39;s Power Stadium na ławce trenerskiej zasiądą asystenci zwolnionego Włocha (jako główny trener Craig Shakespeare), przed którymi ciężkie zadanie. Do Lisów przyjeżdża bowiem Liverpool, a każdy wie, że to porządna marka. Co prawda team złapał ostatnio zadyszkę i grał naprawdę słabo, jednak gracze Jurgena Kloppa mieli dużo czasu (16 dni) zarówno na odpoczynek, jak i doskonalenie zagrań taktycznych oraz poprawę motoryki. Dziś powinni wyglądać świeżo i być ,,głodni gry&#39;&#39;. Zobaczymy, czy rzeczywiście tak będzie. Gracze The Reds na pewno wiedzą jak wygląda sytuacja w Leicester i będą chcieli w swoim stylu szybko zdominować to spotkanie. Wierzę w Kloppa, iż ustawi dobrze swój zespół i jeśli skuteczność nie zawiedzie, to gracze z Merseyside rozbiją rywala. W ataku dziś Firmino w asyście Coutinho i Mane - to na pewno jakościowi gracze z ciągiem na bramkę oraz o inklinacjach wyłącznie ofensywnych, co powinno się przełożyć na zdobyte bramki i dobre widowisko.
Typ wariat - powodzenia.
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Wenezuelska
Godzina: 21:30
Spotkanie: Lara - Portuguesa
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Psg wygrało, Marsylia strzeliła - wczoraj duży ✅
Bilans analiz 6/12
Dziś w związku z późną porą małą ilością czasu gram &quot;egzotykę&quot;. Liga wenezuelska niewiele mi mówi także będzie to bet statystyczny.
Gospodarze, Lara po 5 spotkaniach jest na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Grając na własnym stadionie w 3 meczach zdobyła komplet punktów nie tracąc przy tym żadnej bramki.
Goście w lidze rozegrali do tej pory tylko 3 spotkania, z których wywalczyli ledwie 1 punkt, dlatego obecnie są na ostatniej pozycji w tabeli.
Więcej szczegółów nie podaję, bo nie jest to liga, która przyciąga kibiców z Europy...
Myślę, że w tym meczu Lara podtrzyma passę zwycięstw na własnym boisku.
✅73
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom