>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.02.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godz: 20:00
Spotkanie: Espanyol - Real Madryt
Typ: over 3,5
Kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po raz kolejny idę w kierunku bramek w meczu w którym gra Real Madryt. W ostatnich pięciu spotkaniach Królewscy zdobywali kolejno po 5, 3, 5, 3 i 4 bramki. A strzelali te bramki zespołom o potencjale podobnym do Espanyolu (no może po za PSG ???? ). Co prawda ostatnio Espanyol dołuje - nie wygrał od 7-miu spotkań ale na pewno mobilizacji na mecz z Realem im nie zabraknie. Biorąc pod uwagę fakt jak nonszalancko sobie przyczyniają obrońcy Realu na pewno swoje okazje strzeleckie zawodnicy z Barcelony będą mieć. Ale w sumie najważniejsze dla mnie są napływające z Madrytu informacje. Po zawodnikach widać że zaczyna się znowu gra kleić, skuteczność wróciła i radość z gry również. W sumie wcale mnie to nie dziwi gdyż już przy okazji jednego z moich wcześniejszych typów opisywałem sprawę dzięki czemu się tak dzieje na wiosnę (Pintus - trener od przygotowania fizycznego). Teraz jesteśmy świadkami powrotu do formy wielkiej drużyny. Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale gra całego Realu zależy od humorów Ronaldo. Jak mu nie idzie, ma pretensje do całego świata, do trenera, do drużyny przez co atmosfera gęstnieje. Natomiast jak Ronaldo jest szczęśliwy, Real jako cała drużyna jest nie do zatrzymania. Co prawda dziś Ronaldo ma odpocząć ale to nie popsuje atmosfery jaka się wytworzyła w szatni w ostatnim czasie. Pozwolę sobie w tym momencie zacytować tekst ze strony realmadryt.pl, który ukazał się po meczu weekendowym z Alaves,w którym to Ronaldo wyprowadził zespół z opaską kapitańską:
&quot;Cristiano od pierwszych minut meczu był wyraźnie zmotywowany. Zagrzewał kolegów do walki, dziękował za każde udane lub nieudane podanie, pokrzykiwał, przepraszał za złe decyzje. Zachowywał się tak, jak przystało na kapitana. Prowadził swój zespół do zwycięstwa. Już w pierwszej połowie trafił po podaniu Karima Benzemy, a w drugiej odsłonie spotkania skompletował dublet po zagraniu Lucasa Vázqueza.
Pod koniec spotkania wszystkim wydawało się, że Portugalczyk za moment będzie mógł cieszyć się z hattricka, ponieważ Gareth Bale wywalczył rzut karny, a te zawsze wykonuje w zespole Cristiano. Tak się jednak nie stało. Ronaldo znów pokazał wielką klasę i oddał jedenastkę Karimowi Benzemie. Nie zdarzyło się to pierwszy raz, ponieważ w sezonie 2010/11 również pozwolił uderzać Francuzowi w spotkaniu z Murcią. Tym samym Ronaldo postanowił podziękować Francuzowi za jego grę w dzisiejszym meczu i dodać mu więcej wiary w siebie. Wyczyn ten był godny podziwu, ponieważ trzecia bramka oznaczałaby, że CR7 miałby na swoim koncie równo 300 goli w La Lidze i 50 hattricków w całej karierze.&quot;

Chyba nikt nie ma wątpliwości że w tej chwili Ronaldo i spółka tworzą kolektyw, który jest w stanie wygrać z każdym a to może oznaczać wygranie w tym sezonie nawet LM.
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Soczi
Typ: Enver Lisin strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 3,80 fortuna
O meczu:
Nareszcie wróciła KHL!!! Nie wiem na ile będą wykorzystani zawodnicy biorący udział w igrzyskach, tak więc na pierwszy ogień idzie zawodnik, który na nich nie grał, ale który w przeszłości zdobywał już gole przeciwko dzisiejszemu rywalowi. Doświadczony Rosjanin Enver Lisin w obecnym sezonie zdobył 14 goli i 10 asyst, nie są to jakieś powalające liczby, ale w drużynie pierwsze skrzypce grają Hartikainen, Omark i Kemppainen. Cała trójka grała na Olimpiadzie, tak więc liczę na to, że Lisin dostanie więcej minut na lodzie, co przełoży się na gola. Powodzenia!
⛔100
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Espanyol vs Real
Typ: (2:0 handicap) Real Madryt win
Kurs: 4:15
Buk: Fortuna
Analiza:
Dzis zajrzymy do Barcelony i obstawimy mecz wznoszacego sie w góre Realu.Real jest swietnej formie i to jest niepodwazalne,dzisiejszy mecz bedzie dla nich bulka z maslem.Poiwnni wygrac 3 albo 4 do zero,jak nie wiecej.Uwazam ze w tym meczu espanyol nie trafi gola i nie udało im się to prze pare mecz z realem dzis tez sie nie uda.Real powinnien ponad 2.5 strzelic,a espanyol zadnej.
Pozdro i z fartem!
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet
Typ: Lechia ha -1,5
Kurs: 3,55
Buk: LVBET
Lechia jak na razie kompletnie zawodzi. Jest jeszcze gorzej jak było jesienią. W trzech meczach wiosennych podopieczni trenera Owena zdobyli tylko jeden punkt na inaugurację rundy u siebie z Wisła Kraków. Później już było tylko gorzej, wysokie porażki z Piastem i w ostatniej kolejce 4:1 z Jagiellonią. Potencjał w zespole jest ogromny. Wystarczy spojrzeć na nazwiska: Flavio i Marco Paixao, Sławek Peszko, Rafął Wolski, Ariel Borysiuk, Kuba Wawrzyniak, Grzesiek Wojtkowiak czy Milos Krasic. Taka kadra powinna bić się o mistrzostwo Polski a nie być zagrożoną spadkiem do I ligi, czego w Gdańsku w ogóle sobie nie wyobrażają. Dzisiaj do Gdańska przyjeżdża zdecydowanie najsłabszy zespół Lotto Ekstraklasy, główny kandydat do spadku - Termalica. Bruk - Bet rozpoczął te rozgrywki od dwóch porażek po 3:0 z Koroną i Górnikiem. Przed tygodniem wygrali 1:0 z równie słabą Sandecją po chyba najgorszym meczu w tym sezonie. Termalica oddała w tym meczu jedynie 4 strzały na bramkę, zaś przyjezdni tylko 5. Zwycięska bramka wpadła po samobójczym trafieniu Basty...
Jeżeli Lechia chce mieć przynajmniej spokój w kontekście utrzymania, a przecież jeżeli Gdańszczanie zaczną seryjnie wygrywać mają jeszcze szansę awansować do górnej ósemki, to muszą takie mecze jak ten dzisiejszy wygrywać i to wysoko. Przed tygodniem z Jagiellonią pierwsze 30 minut już nie wyglądało najgorzej, Lechia prowadziła, utrzymywała się przy piłce, ale po strzelonym golu się cofnęła a po wyrównującym trafieniu Piotra Wlazło wszystko się posypało i Jaga wygrała wysoko. Dziś mam nadzieję że taką dobrą grę będziemy oglądać przez cały mecz i Lechia kompletnie zdominuje przyjezdnych i wygra wysoko.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Dubai 2018 - Tenis ziemny
12:30
Sousa J. - Herbert P.
Sousa J. +2 gemy
1,90 w 1xbet

Najprostsza analiza - Sousa jest wyżej w rankingu. Rok temu na hardzie w ATP Herbert miał 1-6, Sousa 6-10. Ogólnie uważam go za lepszego zawodnika który niekiedy potrafi odpalić fajną formę. Tak szczerze to nie wiadomo czemu to Herbert jest faworytem meczu po kursie 1,60. Ja pewno nie szedłbym w jego stronę. Francuz to przykładowo w Indian na początku tego sezonu męczył się w 3 setach z takimi tuzami tenisa jak Bhambri czy Cecchinato.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chrobry vs Górnik Zabrze
Typ:
2(-3.5)
Kurs: 2.79
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Chrobry ostatnio bez Stachery, Sadowskiego, Krzysztofika, Gujskiego.. z vive sromotna porazka, z Zagłębiem w PP t eż ładnie dostali.. szanse dostają młodzi... Nawet jakby wróciła cała 4 to myślę, że może ten typ wejść.. Górnik już na poziomie Azot.. Chrobry to taki mocny średniak..Playoffy pewne ale tam? Zależy na kogo trafią.. Górnik niezła, solidna ekipa jak na Polskie warunki.. wiadomo na vive i wisle to za mało ale na takie Gwardie, Chrobry, Zagłębie spokojnie starcza...Dla mnie 2 dziś jest pewna,a do konkursu daje taki handi bo można nabić sporo punktów.. jeszcze jak Cieślikowski da młodych na 10min jak ostatnio to powino spokojnie wejść. Powodzneia
✅179
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 18.00
Spotkanie: Liberec - Jihlava
Typ: Liberec -2HA (zwrot w przypadku wygranej dwoma golami)
Kurs: 2.12
Bukmcher: unibet
Analiza:
Drugi mecz w ciągu dwóch dni pomiędzy Liberec, a Jihlava. Wczoraj godnie z planem górą był gospodarz Liberec. Wygrali 4-1. Dziś również są faworytem. Jeśli dziś wygrają to mają szansę na awans na 6 miejsce, które daje możliwość gry w Play Off od 1/4 finału. Lecz będą mieli wtedy jeden mecz więcej od Zlin, które zepchną na 7 pozycję. Jihlava zapewniła sobie grę w Play Out. Liberec regularnie pokonuje Jihlave. Ostatnie ich pojedynki wszystkie na korzyść dzisiejszych gospodarzy.
Liberec to trzecia najlepsza ekipa grająca w domu. Jihlava natomiast jest drużyna najgorszą w lidze. tak jak wczoraj stawiam na 4-1 dla gospodarzy.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Irlandia Polnocna
Godzina: 20.45
Spotkanie: Ards-Ballymena
Typ: Over 5.5 Goals
Kurs: 8.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ do nieco delikatnej gry ale nie bez szans ;) Ballymena walczy o 1wsza 6stke,wiec dzis beda musieli zagrac po prostu ofensywnie ???? Jest szansa na 3 punkty i takie mecze musza wygrywac-zwlaszcza,z Ards to druzyny z fatalna defensywa i bez zadnej kultury gry. Wiec skad typ na over? A no wlasnie z powodu braku tej kultury-mecze Ards to zazwyczaj Run and Gun-do przodu,bez zabezpieczenia tylow-potrafia strzelic,ale i 3 razy tyle stracic.
Natomias Ballymena tez nie slynie z solidnej defensywy-ofensywnie a i owszem-maja jakies tam walory,ale z tylu nie jest dobrze.
Moim zdaniem zobaczymy tutaj sporo bramek-H2H dobitnie pokazuje,ze miedzy tymi ekipami pada ogrom bramek ( z wyjatkiem ostatniego meczu ).
Ponadto na over 2.5/3.5 przyjmowane sa spore zaklady.
Pomoglem? Zostaw prosz rpeutke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga 1
Godzina: 21:30
Spotkanie: Girona - Celta Vigo
Typ: 1
Kurs: 2,43
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie jest to typowa analiza.
Sam miałem do kuponu dołożyć gola Celty po kursie 1.30 (jak na jedną bramkę tak overowego zespołu to bardzo dużo), ale mając &quot;doświadczenie&quot; przy szukanie potencjalnych &quot;ustawek&quot;, trafiłem na jedną dziwną zależność. Może być to oczywiście zbieg okoliczności, ale
jest pewien schemat
https://prnt.sc/ikisvl
mianowicie (nie licząc pucharu) w jednym sezonie Girona wygrywa i remisuje mecz, w drugim 2 zwycięstwa odnosi Celta.
Zależność powtórzyła się dwukrotnie.
W pierwszym ich meczu padł remis, więc teraz wypada wygrana Girony. Jeśli tak się stanie, to śmiało w przyszłym sezonie można stawiać na dwie wygrane Celty.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Puchar Kraju
Spotkanie: Young Boys Berno - FC Basel
Typ: Obie strzelą/ Tak
Kurs: 1,58
Bukmacher: unibet
W meczu pucharowym spotykają się dwie najlepsze szwajcarskie drużyny. Obie grają ofensywny futbol i przede wszystkim myślą o ofensywie. Myślę, że w tym spotkaniu nikt nie będzie kalkulował i zagra w swoim stylu. Obie ekipy mają zagrać w najmocniejszym składach, powinno być niezłe widowisko i kilka bramek. Polecam.
⛔100
 
B 19

baggio.r09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - League One
Godz: 20:45
Spotkanie: AFC Wimbledon - Blackburn
Typ: AFC Wimbledon over 1.5 gola w meczu
Kurs: 3.90
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Witam serdecznie. Drużyna AFC Wimbledon (18 miejsce) gra u siebie z liderem League One - ekipą z Blackburn. Zespoły tylko raz grały ze sobą do tej pory, mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla AFC. Gospodarze ostatnie 5 spotkań to: remis, zwycięstwo i 3 przegrane ( 10 straconych bramek przy 6 strzelonych). Goście ostatnie 5 spotkań: 3 zwycięstwa, remis i przegrana ( 6 straconych bramek przy 8 strzelonych). Typ ryzykowny, ale biorę i polecam z tego względu że AFC jest nieobliczalne, gra bardzo ofensywnie przez co tracą sami dużo bramek natomiast sami sobie kreują sporo sytuacji podbramkowych. Co innego skuteczność, ale jak już wspomniałem polecam typ over 1.5 gola AFC a wcale nie zdziwie się jeśli mecz pójdzie ogólnie 3 w over 3.5 @ 3.90 również polecam.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godz: 20:00
Spotkanie: Espanyol - Real Madryt
Typ: Asensio strzeli gola
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z ligi hiszpańskiej , a dokładniej pojedynek pomiędzy Espanyolem a Realem . Widząc składy jakie Zidane wystawił na to spotkanie od razu rzucił mi się jeden typ , ten typ to strzelec gola w meczu jakim jest Asensio , 22 letni Hiszpan który jest obecnie w bardzo dobrej formie i dzisiaj razem z Lucasem i Balem będą robili wszystko co w ich mocy żeby poprowadzić Real do zwycięstwa i wywiezienia 3 pkt z tego trudnego terenu . Kursy na gości rosną w szybkim tempie po ujawnieniu składów w których nie ma między innymi Ronaldo i Benzemy... myślę że tak czy siak warto jest pograć dzisiaj to spotkanie gdyż Asensio i Lucas zostawią całe serce na boisku i będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony trenerowi przed zbliżającą się ligą mistrzów . Dotychczasowy bilans Marco w tym sezonie to 6 goli i 4 asysty . Strzela piękne bramki, jak już trener daje mu szanse w podstawowym składzie to robi wszystko by mu się za to zaufanie odwdzięczyć i wydaje mi się że dzisiaj spokojnie może powiększyć swój bilans bramkowy.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Johnstone- Rangers
Typ: 2 (handi eu 2-0)
Kurs: 4.8
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
dziś zaryzykuję wysokie handi na Rangers z uwagi na dobrą formę którą prezentują w ostatnich spotkaniach. Gospodarze na 5 ostatnich spotkań ligowych w domu stracili 8 bramek. Potrafią u siebie przegrać z topowymi drużynami . Myślę ,że Rangers powinni spokojnie wygrać to spotkanie ,a gdy otworzą szybko worek z bramkami to moje handi zostanie pokryte
Pozdrawiam.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Girona - Celta Vigo
Typ: Obie drużyny strzelą + padnie powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Kolega powyżej analizując ten mecz zasugerował jakieś teorie spiskowe odnośnie ustawionych spotkań... Myślę, że to jednak na poziomie LaLiga mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach. Rewelacja - bo tak o beniaminku z Girony trzeba mówić podejmie dzisiaj Celtę Vigo. Gospodarze zajmują rewelacyjną 10 pozycję w tabeli, a przecież przez niektórych byli skazywani na sromotną klęskę. Pamiętam program bodajże w studiu Eleven gdzie dziennikarze przez sezonem podkreślali jakość piłkarską w drużynie z Girony. Od tego momentu zacząłem obserwować ich grę i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Nie boją się nikogo i mimo, że często ich szanse są małe wychodzą na boisko bez zbędnych kompleksów. Ostatni mecz z Barceloną zwyczajnie im nie wyszedł pod względem defensywnym. Poszli na zbytnią wymianę, a to często z siłą ataku Barcy kończy się tak jak w tym przypadku. Nie mnie jednak to oni trafili pierwsi do siatki i już sam ten fakt pokazuje ich charakter. W tym sezonie potrafili sprawić problemy takim firmom jak Atletico, Sevilla, Valencia czy Real. Większość tych meczy przegrali, ale co ważne prawie zawsze strzelali bramkę. U siebie idzie im znacznie lepiej: 6-2-4 to ich bilans na własnym boisku. Ich ogólny bilans bramek to 35/36.
Po drugiej stronie Celta. Pozycję w tabeli mają lepszą bo zajmują 8 pozycję z jednym oczkiem więcej. I tu kolejne pochwały bo gra Celty również mi się podoba. Strzelili aż 47 bramek tracąc 37. Więcej bramek strzelonych mają tylko Real, Barcelona i Valencia, a przecież nie da się porównać ich 1 do 1 z Celtą. Wynikiem godnym pochwalenia jest z pewnością remis 2:2 z Realem. Było to już jednak jakiś czas temu i wówczas Królewscy byli w dołku. Nie mniej jednak jestem raczej pewny bramki z ich strony w dzisiejszym meczu. Powala forma Aspasa (16 trafień) oraz Gomeza (13) i to ich gra napędza atak Celty. Ostatnie spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem 3:3. Dzisiaj spodziewam się podobnego spotkania. Będę mocno zdziwiony jeśli będzie inaczej. Życzę powodzenia!
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Girona - Celta Vigo
Typ: X/X
Kurs: 5.00
Bukmacher: Expekt
Koniec miesiace wiec udezam w wysoki kurs.
Wielu na temat dzisiejszego meczu napisali koledzy,nie bede sie mocno rozpisywal.
Obie druzyny mocno zblizone potencjalem co potwierdza tabela - odpowiednio 10 i 8 miejsce i tylko punkt roznicy.
Obie potrafia strzelac i jak tracic gole, w przypadku Girony..6 bramek straconych w niedziele z Barca jak i nie tak dawno rozstrzelanie slabego bo slabego ale zawsze, Las Palmas.
Celta ostatnio nie radzi sobie na wyjazdach,m.innymi 3:0 z Getafe.
Mysle ,ze jest spora szansa na remis w tym spotkaniu, ja pojde krok dalej i dodam remis do przerwy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom