>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.04.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 27. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt- Bayern Monachium
Typ: btts
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365

Zdecydowałem sie na ten typ gdyż grają dwie bramkostrzelne ekipy. Atletico w ostatnich meczach zawsze u siebie strzela, Bayern na wyjazdach tak samo. Wiadomo jaka jest stawka tego meczu i nie wierzę żeby tutaj był już z góry przesądzony awans Bayernu. Nie zapomnijmy że Atletico dało radę Barcelonie która miała bronić tytułu, ale że to jeszcze nikomu się nie udało to i Barca poległa, ale to tylko świadczy o mocy drużyny Diego Simeone, proponuję także zagranie 1/btts bo kurs 7 bardzo kusi a jest jak najbardziej realny......powodzenia

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francuska
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Lille-Angers
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja pomiędzy ekipami Lille oraz Angers, gospodarze moim zdaniem w tym spotkaniu mają znacznie większe szanse na zdobycie kompletu punktów , bowiem w tym sezonie jeszcze zachwali szanse na grę w europejskich pucharach do 3 w ligowej klasyfikacji traca 7 punktów,ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej w przypadku wygranej w dniu jutrzejszym przewaga zespołu z księstwa będzie wynosiła tylko 4 oczka, które spokojnie są do nadrobienia w 3 pozostałych kolejkach Ligue one, goście natomiast mają dwa punkty mniej od zespołu Lille, w tym sezonie swój plan wykonali bowiem ich zadaniem było utrzymanie się w lidze, są już bezpieczni i tutaj trener może zaryzykować roszadami w składzie, dlatego też moim faworytem jest Lille, które na swoim stadionie w tym sezonie miewało znacznie lepsze wyniki aniżeli na wyjazdach , poza tym gospodarze od 7 kolejnych spotkań nie zanotowali porazki wygrywając w tym czasie 6 razy i raz remisując, stawiam tutaj na wynik 2:0 dla zespołu Lille.

⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Paragwaj
Godzina: 01:10
Spotkanie: Diaz - Sol De America
Typ: 2/2
Kurs: 3.40
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Sol De America pierwsze w tabeli. W 16 meczach 9 wygranych, 5 remisów i 2 porażki. Bramki 31-23. Diaz to 10 drużyna ligi i ostatnio 5 kolejnych porażek w stosunku handi. UWAGA, we wszystkich z tych meczów przegrywali już do przerwy.
Z 2 w tabeli Olympia Assunsion aż 1-4 (do przerwy 0-1) , z Rubio 0-2 (0-1), z Guarani 0-3 (0-2), z General Caballero 1-3 (0-1), ze Sporting Lugueno 0-2 (0-1). Fatalna passa trwa. TYp 2/2 i handi podobne kursy. W h2h wygrana lidera 3-1, do przerwy 2-1. Mój typ to jednak 2/2.

⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:kosz NBA
Godzina:two:30
Mecz:Atlanta-Boston
Typ:Atlanta -7
Kurs:1.91
Buk:William hill
Analiza: To już moja chyba ostatnia szansa by wrócić do faworytów konkursu w typach dnia na tym forum w kwietniu. Ostatnio fatalnie typowalem dziś mam nadzieję na dobry typ. Atlanta mimo bycia faworytem nie będzie miala łatwo z walcząca na maksa ekipą Bostonu wśród której bryluje Isiah Thomas, filigranowy rozgrywający Celtics co gra jak z nut w tej serii.Dziś na parkiecie w Atlancie jednak to Hawks są faworytem.W moim typie jednak Hawks muszą pokonać rywali minimum 8 punktami.Jest to do zrobienia jednak typuje to ma konkurs jedynie bowiem kasa mi diet skończyła po ostatnim fatalnym w skutkach meczu [email protected] ś po raz kolejny wierzę w udoskonalenia coacha gospodarzy Budenholzera który wywodzi się ze szkoły mistrza Popovicha.Cały zespół musi zagrać swoje a przedewszyskim myślę że wysocy Hawks zrobią różnicę czyli Milsapp i Horford.Jeff Teague musi zapomnieć co zrobił w końcówce ostatniego meczu i dziś musi jakoś powstrzymać Thomasa.Do boju Jastrzębie nie zawiedzcie mnie!

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówa NBA
godzina: 2.30
spotkanie : ATLANTA - BOSTON
TYP : ALTERNATYWNY HANDICAP BOSTON +1.5
kurs 3,25
bukmaher b3t365

analiza :
3,8 na czysty win Celtów?po tym co zaprezentowali w koncówkach dwóch ostatnich spotkań?Dla mnie to mega promocja.Dzisiaj jedni o drugich wiedzą już niemal wszystko , według mnie mecz będzie bardzo blisko do samego końca , nie zdziwi mnie dogrywka a tym bardziej zwycięstwo Celtów .Definitywnie są w gazie , zagrali fenomenalną obronę w dwóch ostatnich spotkaniach i nie sądzę że własny parkiet Jastrzębiom pomorze aż tak bardzo.Kurs 3,8 bardzo przyjemny ja sobie go nawet zmniejszyłem o handi 1,5 punktu do 3.25 i wchodzę w to może nie bardzo grubo ale i nie cienko za potójną normalną stawkę.Może nawet coś wejdę wyżej i ciut bezpieczniej na live bo czuję że szala zwycięstwa będzie się toczyła do ostatnich sekund a może i w OVERTIMIE.

⛔ 100
 
loki123 251K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Puchar Norwegii
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fram - Start
Typ: Gospodarze nie przegrają ( 1x)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betano


Na dziś wybrałem mecz Pucharu Norwegii w którym zagrają zespoły Fram Larvik i IK Start i liczę na małą niespodziankę. Gospodarze obecnie grają w 3 lidze Dywizja 2 gdzie zajmują po 3 kolejkach fotel lidera z kompletem punktów mając na koncie 9 strzelonych bramek i tylko 2 stracone. Fram na swoim boisku spisuje się znakomicie ,ponieważ nie przegrali od 15 spotkań z czego aż 10 wygrali. Goście drużyna Startu gra w najwyższej klasie rozgrywkowej Norwegii gdzie po 7 kolejkach zajmują ostatnią pozycję z dorobkiem 3 punktów po tym jak zanotowali 3 remisy i 4 porażki strzelając przy tym 3 bramki a tracąc 12. Przyjezdni są w kryzysie i nie zachwycają swoją grą, bo na 10 ostatnich meczy wygrali zaledwie 2 razy z Donnem w Pucharze 8-0 ( drużyna amatorska) oraz z Sandnes 0-2 w meczu towarzyskim. Po za tym goście wygrali tylko raz w 9 meczach więc można liczyć na niespodziankę w tym meczu.

⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football MOL Cup Czechy
Godz: 17:00
Spotkanie: Jablonec vs. Sparta Praha
Typ: Sparta
Kurs: 2,50
Buk: b365

Dziś Prazanie jadą do Jabłońca na polfinalowe spotkanie Pucharu Czech.
Ostatnie tygodnie były dla nich emocjonujące przede wszystkim za sprawą swietnej postawy w lidze europejskiej - wyelimowanie Lazio i cwierwinalowe mecze z Villarealem ( 1:2 i 2:4).
W miniony weekend przegrali z glownym rywalem Pilznem 0:3 i tym samym pozegnali sie z tytułem mistrzowskim w tym sezonie.
Po tych wszystkich perturbacjach zostal Sparcie jeszcze jeden front gdzie mogą cos wygrać - właśnie czeski puchar. W finale czeka juz Mlada Boleslav, ktora weliminowana w półfinale Plzeń. Dzisiejszy rywal Sparty w tym sezonie chyba ponizej oczekiwań - w lidze 7 miejsce, nierowna forma - w jednej kolejce potrafią przegrac z 9 Dukla 1:6 by w kolejnej pokonac 8 Slovacko 3:1.
Liczę ze dzis Sparta ogarnie sie po emocjach ostatnich dni i uczyni pewny krok po trofeum ktore zostalo im do zdobycia w tym sezonie

⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, LM
Data: 27.04/20:45
Spotkanie: Atletico-Bayern
Typ: Rzuty rożne Bayern -2
Kurs: 3.85
Bukmacher: Unibet

Zadanie Atletico na dzisiejsze spotkanie to przede wszystkim gra na zero z tyłu, aby do meczu rewanżowego podejść z większym komfortem, ku temu lepszych warunków z pewnością mało kto ma a gracze z Madrytu mogą śmiało grać bez żadnych kompleksów po wyeliminowaniu Barcelony.Bayern z kolei też przyjedzie do Atletico po swoje z myślą, aby jak najkorzystniej ułożyć grunt przed rewanżem w Monachium, to oni będą w zdecydowanej większości w posiadaniu próbując się dostać pod bramkę przez rewelacyjną obronę Atletico, zadanie niezwykle trudne o czym przekonała się min Barcelona, Bayern tutaj nie będzie miał prosto jak w większości meczów, będzie mało miejsca i wydaje się że spora część ataków Bayernu będzie musiała być prowadzona skrzydłami, więc liczę tu na większą ilość kornerów ze strony Bayernu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 4

stiepan144

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, LM
Data: 27.04/20:45
Spotkanie: Atletico-Bayern
Typ: obie drużyny strzela? TAK
Kurs: 2.2
Bukmacher: betfair

Gospodarze dzisoejszego meczu są bardzo silni na swoim boisku, wyeliminowali Barce, nie pozwolili im na strzelenie bramki. Moim zdaniem powinni zagrać dziś ofensywnie żeby nie stracić nic, ale nie wierze w cuda, gdyż Bayern ża wszelką cenę będę chciał dziś coś ukuć przy czym może stracić jedna bramkę, nie więcej. Wydaje mi się ze tu będzie remis ale moim typem na dzis jest bts po dobrym kursie. To lecimy ????

Powtórzony typ ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francuska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lille-Angers
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś przygotowałem analizę spotkania, w którym według mnie kursy są całkowicie niezrozumiałe. Mecz ten jest dokończeniem 35 kolejki Francuskiej Ligue, w którym Lille podejmie przed własną publicznością na Stade Pierre Mauroy Angers. Goście to niewątpliwie rewelacja z pierwszej części sezonu, gdzie przez całą rundę jesienną utrzymywali miejsce w pierwszej trójce, a nawet na początku byli przez kilka kolejek liderem. Po wznowieniu rozgrywek po Świętach Angers zaliczyło lekki spadek formy, a w tym momencie nastąpiło całkowite zmęczenie materiału (czyt. zawodników) i załamanie formy. W ostatnich kolejkach znów zaczęli dopisywać do swojego konta punkty, ale styl gry raczej się nie poprawił. Gospodarze zupełnie odwrotnie, po bardzo słabej pierwsze części sezonu teraz grają rewelacyjnie. Wygrali 6 ostatnich meczy i niespodziewanie włączyli się do walki o Europejskie puchary. Moim zdaniem dziś Lille pewnie wygra ten mecz minimum dwoma golami. Powodzenia!

⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Monachium
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ivan Dodig - Thomaz Bellucci
Typ: Thomaz Bellucci DW: 2:0
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W dzisiejszym meczu na kortach Monachium zmierzą się Chorwat Ivan Dodig(75 ATP) oraz Brazylijczyk Thomaz Bellucci(35 ATP). Dodig zdecydowanie woli grać na szybkich nawierzchniach, mączka nie jest jego ulubioną. Gdyby mecz był rozgrywany na hardzie pewnie to Chorwat byłby faworytem, jednak w spotkaniu na cegle, lepiej powinien się odnaleźć Brazylijczyk, przepadający za ta nawierzchnią. Zawodnicy ostatnio nie są w najwyższej formie, wiec mecz nie powinien stać na zbyt wysokim poziomie. Thomaz jest bardziej regularny co może mieć istotne znaczenie w tym meczu. H2H: zawodnicy grali na cegle dwa razy w ciągu ostatnich dwóch lat, oba mecze w stosunku 7:6,6:4 wygrał Bellucci, warto nadmienić, iż jeden z tych meczów był rozgrywany właśnie w Monachium.
Dzisiaj całkiem realna jest powtórka wyniku, więc główne obawy mam co do pierwszego seta, później Dodig będzie grał coraz gorzej.

__________________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

⛔ 100
 
stanley-63 843,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Szwecja Allsvenskan
Godzina : 18:30
Spotkanie : Jonkopings : Falkenbergs
Typ : czerwona kartka w meczu / tak
Kurs : 5.80
Bukmacher : Unibet
Analiza :

To dopiero 6 kolejka w Szweckiej Allsvenskan ale możemy powiedzieć że beniaminek czyli Jonkopings podtrzymuje swoją dobrą formę z poprzedniego sezonu kiedy to wywalczył awans do Allsvenskan , po 5 kolejkach bilans 3-1-1 i br. 7:5 , goście natomiast potwierdzają że w tym sezonie znowu przyjdzie im walczyć o być albo nie być tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie kiedy to w barażach po dwóch remisach u siebie 1:1 i na wyjeżdzie 2:2 utrzymali się w Allsvenskan , a w tym sezonie ich bilans 1-0-4 no i te bramki 4:13 co daje im ostatnią pozycję ale do końca jeszcze bardzo daleko i nie można nikogo przekreślać tym bardziej że gdy zajrzymy do H2H to Falkenbergs dosyć dobrze wspomina mecze z dzisiejszym rywalem bo bilans 9-4-4 i br. 30:19 na ich korzyść tak więc może to mecz dla nich na przełamanie ale ja zostawiam sobie typ na to kto wygra albo ile bramek idę znowu na czerwień a ta pomiędzy nimi była pokazywana dosyć często stąd też liczę że i dziś w zależności jak to spotkanie się ułoży to na boisku może być ostro i kartki powinny się posypać a może ? i czerwień !

⛔ 100
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna CHampions League
Godzina : 20:45
Spotkanie : Atletico - Bayern
Typ : half time/full time - remis/Atletico
Kurs : 7,5
Bukmacher : Betsson
Analiza : Jak tylko ujrzałem kurs na ten typ postanowiłem zaryzykować i posłać taki singiel za większe pieniądze. Co do samego meczu i zespołów. Wiadomo, że Atletico u siebie to bardzo silny zespół, który bardzo często wygrywa strzelając tylko jedną lub dwie bramki. Myślę, że będzie tak i dziś. Bayern będzie atakował 1 połowę próbując strzelić gola, lecz wspaniała obrona Atletico nie pozwoli na to, a druga połowa przyniesie jakąś owocną kontrę i Atletico strzeli bramkę. Trener i zespół będą robić wszystko by nie stracić w tym meczu ani jednej bramki, bo wiemy jaki był by to plus przed rewanżowym meczem w Monachium. Sama Barcelona uległa na wyjeździe 2-0 nie strzelając bramki co w przypadku drużyny Blaugrany jest praktycznie nie możliwością. Wynik ten świadczy o tym jak silnym zespołem jest Atletico w obronie. Myślę, że Atletico dzisiaj pogra 1 połowę totalnie na remis, a w drugiej dopiero zaczną atakować co zaowocuje 1 bramkowym zwycięstwem.

⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Bayern Monachium
Typ: x/x
Kurs: 4.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak dla mnie mógłby to być finał LM. Atletico odprawiło Barcelonę w mistrzowski sposób. Tym razem reważ odbędzie się w na boisku Bayernu, więc będzie Atletico trudniej, ale podejrzewam, że scenariusz może być podobny. Czyli dzisiaj remis, a w rewanżu to gra z kontry. No i po dzisiejszym meczu sprawa awansu nadal otwarta. W pierwszym meczu żadna drużyna nie chciałaby stracić gola u siebie, bo nawet w przypadku remisu w drugim meczu przeciwnikowi wystarczy bezbramkowy remis, a to powoduje, że inicjatywa musi należeć do tej pierwszej drużyny w dodatku na wyjeździe. Bayern swoje pucharowe wyjazdy po 2-2 z Benficą i Juventusem. Chciałoby się dać jakiś over, ale Atletico w temacie straconych goli jest jedną z najlepszych drużyn w Europie,zwłaszcza na własnym terenie, więc nawet wielkiemu Bayernowi nie będzie łatwo strzelić gola. Bayern nie musi dzisiaj wygrać, więc również Atletico będzie miało utrudnione zadanie. Altletico ostatni mecz pucharowy 0-0 z PSV. Unibet daje kurs na remis w 1 połowie beznadziejnie niski 1.7, na wynik 0-0 kurs 2.3, dlatego pokusze się o x do przerwy i x po przerwie - nie koniecznie bezbramkowy.

⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna
Godz: 20;45
Spotkanie: Atletico Madryt - Bayern Monachium
Typ: Total Ball Possesion 65,5% Over Bayern Possesion
Buk: Unibet
Kurs: 2,00

Wczorajszy mecz w Manchesterze, był jednym z najgorszych meczy jakie oglądałem, dlatego też mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy znacznie lepszy pojedynek. Atletico, wyrzucili za burtę Barcelonę, ale i w tych dwóch meczach mieli dość niskie posiadanie piłki. Bayern, też od tego słynie, że tych podań klepie mnóstwo, więc w tym wypadku liczę że i tym razem kupon także się powiedzie. Bayern, będzie stroną dominującą a także będzie próbować ze wszystkich sił, zagrać jakiś korzystny wynik dla siebie, w meczu do rewanżu. Atletico nie ustawi autobusu pod bramką, będzie też się dwoić i troić żeby coś wturlać do bramki Neuyera. Ale żeby tak tez było trzeba dzisiaj się na prawdę zagrać konsekwentnie w ofensywie. Bayern też za dużo nie pozwoli, bo to dalej silna marka i ogromny potencjał. Pep nauczył ich podobnej gry jaką praktykował trenując jeszcze na Camp Nou. Po sezonie odchodzi do City, ale i jemu zależy na tym aby zakończyć sezon z kolejnym pucharem. Do tego jeszcze kawał czasu, ale i dzisiaj będzie trzeba zagrać w miarę pewnie. Linia posiadania piłki może trochę wysoka, ale patrząc na statystyki, to Bayern wielokrotnie ją pokonywał. To, że grają na Vincente Calderon, mnie nie zniechęca. Cóż zobaczymy po meczu...

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: A Lyga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Atlantas - Sudava
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: betsson
Analiza:

Spotkanie 9 koljeki ligi litewskiej w której zmierzą się Atlantas z Sudavą. Znany jest poziom tej ligi. 3-4 zespoły ktore zmiatają kolejne i w tej gornej polowce tabeli jest wlasnie i Atlantas i Sudava. Remisy w tej lidze padaja rzadko (jak do tej pory tylko 12%), z czego az 4 zespoly maja po 8 kolejkach 0 remisów. Dlatego mysle ze dzis albo 1 albo 2, ale zdecydowanie lepiej wygladaja statystyki gospodarzy wiec ich trzeba uznac za faworyta. Jak to tej pory Atlantas u siebie nie stracil punktu i zrobili to w imponujacym stylu pokonujac takze mistrza Zalgiris Wilno 2:1. Goscie maja 4 punkty mniej a na wyjazdach wygrali tylko 1 z 4 granych meczow. Mysle ze niewielkim ale jednak faworytem sa gospodarze i wygraja.

⛔ 100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka Kobiet Niemcy
Godzina:19:00
Spotkanie ???? resdner-Stuttgart
Typ:1 handicap 0-12,5
Kurs:1,83
Bukmacher:bet365
analiza:Witam wczoraj typ z DW 3:0 na Zakse tafiony.Dzis takze licze ze trafie z typem ale po mniejszym kursie.Dzis pod lupe wezme kobiecą siatkówke a jak wiadomo tam wszystko może sie zdarzyć.Obecnie w serii jest 1:1.Kurs na czystą jedynke to tylko około 1.22 dlatego kursik nikły.Ja dzis pójde w handicapa punktowego,który jest bardzo prawdopodobny ponieważ gospodynie na własnej hali grają dobrze.Ostatni mecz zakończył sie wynikiem 3:2 dla tamtejszych gospodyń czyli dla drużyny ze Stuttgartu.Ostatnie 5 meczy na własnej hali to zwycięstwa siatkarek z Dresnderu.Ide w typ ze gospodynie wygraja minimum 13 punktami.Typ godny zagrania.Powodzenia ;).

✅ 83
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Maroko 1
Spotkanie: Marrakech - Wydad
Gopdzina: 18:30
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,3
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Jest to w moich oczach naprawdę ciekawe wydarzenie. goście są aktualnie liderem i po dwóch ostatnich porażkach z rzędu z pewnością mają sobie coś do udowodnienia. Dodatkowo ich przewaga nad kolejnym zespołem w tabeli wynosi już tylko zaledwie 1 punkt. Gospodarze meczu - Marrakech wciąż biją się o utrzymanie w lidze, która bardzo szybko dobiega już w tym sezonie końca. Aby znaleźć się po tym meczu w bezpiecznej strefie punktowej potrzebują dzisiaj zwycięstwa. Dwa zaległe spotkania wciąż dają im na to szansę, podobnie jak trzy zaległe spotkania dają gościom szansę na znaczne powiększenie swojej przewagi. Obydwie drużyny powinny być tego dnia naprawdę bardzo zmotywowane do gry, gdyż stawka tego meczu jest bardzo wysoka. Dla każdego z tych zespołów może być on tym kluczowym pod koniec tegosezonowych rozgrywek.

⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 3.3
Bukmacher: Unibet
Analiza:A wiec dzis widze mało typów z czego połowa dotyczy meczu LM.Ja takze postawie ten mecz.Nie ma co duzo dodawac bo koledzy sie rozpisali.Według mnie mecz zakonczy sie wynikiem 1:0.Jak wiadomo w meczu z Atleti pada mało bramek i dziś także wątpie aby padło over 1,5.Jak wiadomo Atleti w poprzedniej rundzie wyeliminowało wielką Barce.Kursik jest bardzo zachęcający ale jak wiadomo w takich meczach wynik jest bardzo ciężko wytypować.Inny typ do meczu to gol Griezmana.Według mnie w 1 połowie obie drużyny postawią autobus i żadna bramka nie padnie.Ostatni sezon Guardioli w Bayernie i według mnie ten sezon nie zaliczy do udanych ale jak będzie nie wiadomo.Powodzenia!!!

✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom