>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.04.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 27. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Libertadores
Godz: 00:30
Spotkanie Atletico MG-Libertad
Typ: over 2.5
Kurs 1,84
Buk Unibet
Analiza: W nocy z środy na czwartek znów będziemy mieli okazję popatrzeć na Copa Libertadores, Atletico MG na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Libertad. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, na razie obie ekipy rozegrały po 3 spotkania, Atletico MG ma 2 pozycję w tabeli ma na swoim koncie 4 zdobyte punkty i tylko lepszym stosunkiem bramek jest zespołem lepszym niż ekipa Libertadu , która ma tyle samo punktów i jest umiejscowiona 1 pozycję niżej. Gospodarze są zdecydowanie na własnym stadionie niesamowitym zespołem , który wygrywa praktycznie wszystko , ostatnie spotkanie gospodarze przegrali w listopadzie roku poprzedniego, od tamtej pory wygrywali 10 kolejnych spotkań przed własną publicznością. Ze strony gości to wygląda już troszkę gorzej przegrali w poprzedniej kolejce ,ale wcześniej notowali korzystne wyniki , dla obu ekip to jest spotkanie o 6 punktów, bowiem kto tutaj zwycięży przybliży się do awansu do rundy następnej, ja tutaj stawiam na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, myślę że na swoim stadionie powinni być zespołem delikatnie lepszym od zespołu Libertadu.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Wenezuela, Primera Division
Godzina: 01:00
Spotkanie: Anzoategui – Deportivo Tachira
Typ: Deportivo Tachira
Kurs: 3,04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niewiele po północny rozpocznie się mecz w wenezuelskiej Primera Division.
Aktualny lider tabeli zagra na wyjeździe z drużyną Anzoategui.
Choć to dopiero 13 kolejka tej ligi, to warto zwrócić uwagę na formę w jakiej znajdują się goście.
Od początku sezonu są niepokonani (8-4-0) i aktualnie odnotowują serię 3 zwycięstw z rzędu.
Dzisiejsi gospodarze przed własną publicznością, w 5 meczach zdobyli 7 punktów (2-1-2), a goście prezentują się tak samo dobrze w meczach wyjazdowych, jak w domowych (4-2-0). Wynik bramkowy po 12 kolejkach – 23:10, również niczego sobie.
Wiadomo, że każda seria musi się kiedyś skończyć, jednak najbardziej do zagrania gości przekonał mnie zwyczajnie kurs. Typ z pewnością ma szanse powodzenia, a 3,04 to dobry powód by zaryzykować.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Wenezuela , Primera Division - Apertura
Spotkanie : Estudiantes Merida - Carabobo
Godzina : 01:00
Typ : 2
Kurs : 2.50
Bukmacher : FORBET
Analiza :

Analiza :

Przeglądając ofertę z Am. Płd. trafiłem na takie oto spotkanie które uważam za warte gry. Idące jak burza Carabobo gromi zarówno u siebie jak i na wyjeździe rywali aplikując sporą dawkę goli . W 4 -ech ostatnich zwycięskich pojedynkach goście mogą pochwalić się wspaniałym bilansem bramkowym ( 14:2 ) z czego aż 9 goli wbili rywalom w 2-ch meczach wyjazdowych ( 5:1 Zulia ) , ( 4:0 JBL Zulia ). Ten młody 20 letni zaledwie klub z miasta Valencia ( nazwa Carabobo pochodzi od regionu w którym się znajduje ) przezywa wyraźny rozkwit i jak widać przynosi póki co radość i chlubę całemu regionowi.
Dokładnie odwrotna sytuacja dotyczy ekipy Estudiantes która od lutego tego roku doznała totalnej zapaści i z bilansem 2-4-6 plasuje się na 15 miejscu prezentując wyraźnie spadkowy trend formy. Próbowałem dokopać się do absencji i kontuzji zarówno u jednych jak i drugich , jednakże po za wywiadem ze sternikiem klubu nie doczytałem się niczego.
Stwierdził On , że ma szeroką grupę bardzo wyrównanych zawodników z których selektywnie bedzie korzstał i być możę właśnie to było powodem dużego wzrostu kursu z 1.90 rano do 2.5 obecnie , mimo tego zaryzykuję i zagram na gości.
Kusi hc -1.0 @ 4.25..., no cóż nie warto być pazernym więc odpuściłem....
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Nashville Predators
Typ: Remis
Kurs: 3,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Będzie to pierwszy mecz drużyn, które sprawiły niespodzianki w pierwszej rundzie. St. Louis Blues ograło 4:1 Minnesotę Wild. Jeszcze lepiej spisali się Nashville Predators, którzy wygrali 4:0 z Chicago Blackhawks. Wobec tego naprawdę ciekawie zapowiada się ta rywalizacja. Faworytem bukmacherów do awansu jest Nashville Predators. W pierwszym spotkaniu minimalnym faworytem są St. Louis Blues z racji tego, że są gospodarzem. Tegoroczne playoffy to mnóstwo remisów. Według mnie dalej warto typować remisy w niektórych meczach. St. Louis Blues mieli dwa remisy w pięciu rozegranych meczach z Minnesotą Wild. Nashville miało jeden remis z Chicago Blackhawks na cztery rozegrane mecze. Obecnie trochę mocniejszą drużyną są Nashville Predators, ale St. Louis Blues rekompensuje to tym, że grają u siebie. Wobec tego w mojej ocenie szanse są równe. Dodając do tego świetną formę obydwu bramkarzy, to mecz ten powinien być bardzo wyrównany z niewielką ilością bramek, czyli szansa na remis jest dośc duża.
⛔ 100
 
czaro82 411,8K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina. 21:00
Spotkanie. Mun. City - Mun. United
Typ. City win &amp; over 10.5 różnych
Kurs. 3.95
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Dzisiejszego wieczoru dojdzie do arcyciekawego spotkania, gdyż to derby Munchesteru pomiędzy City a United. Obydwie drużyny nie mają szans aby w tym sezonie walczyć o najwyższe cele, lecz jedni jak i zrobią wszystko aby wystąpić w fazie grupowej LM. Gospodarze po 32 kolejkach na 4 pozycji uzbierali 64pkt ich dzisiejsi rywale tylko o jeden punkcik mniej. Przed nimi &quot;The Reds&quot;
do którego podopieczni Pepa Guardioli tracą dwa punkty ale mają rozegrane dwa mecze mniej, tak więc istnieje realna szansa aby już dzisiaj wygrać i odskoczyć obu &quot;czerwonym&quot; klubom.
Zapewne włodarze obu drużyn miały nieco większe oczekiwania od swoich zawodników, ale jak widać po układzie tabeli świetnie grająca Chelsea zbytnio im odskoczyła aby myśleć o tytule.
Przed paroma dniami bo w poniedziałek, &quot;Obywatele&quot; odpadli z pucharu FA dopiero po dogrywce z Arsenalem, tak więc teraz pozostały im już tylko iwyłącznie zmagania w lidze.
W przeciwieństwie do rywali &quot;Czerwone diabły&quot; grają jeszcze w półfinale Ligi Europy gdzie na początku maja zmierzą się z Celtą. Wszyscy wiemy że drużyna która zdobędzie trofeum LE wystąpi
w przyszłym sezonie w Champions League, tak więc &quot;czerwona&quot; część Munchesteru ma szanse na LM z obu frontów. Podobno Mourinho twierdzi ze puchar w tym sezonie dla United jest ważny, ale czy ważniejszy niż derby, lub sam smaczek ewentualnego utarcia nosa Guardioli może okazać się silniejszy. Obydwie ekipy w podobnej formie i podobnym bilansem bramek tak więc powinniśmy dziś oglądać wyrównane widowisko bez wyraźnego faworyta. Osobiście uważam iż górą okaże się zespół &quot;niebieskiej&quot;
części tego robotniczego miasta i skromnie zwyciężą 1:0.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina. 21:00
Spotkanie. Mun. City - Mun. United
Typ. over 12.5 różnych
Kurs. 3.85
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Derby Manchesteru mają zawsze ogromną rangę, także do takich spotkań nie trzeba mobilizować piłkarzy.Dodatkowy smaczek podnoszący o wiele bardziej rangę tego spotkania jest fakt pozycji obu zespołów i ile jest do zyskania ale i do stracenia na finiszu rozgrywek na którym się znajdujemy.MC zajmują 4 pozycję z dorobkiem 64pkt, jest to lokata dająca start w el LM, a celem jest jednak 3 pozycja premiowana bezpośrednim występem w elitarnych rozgrywkach, tą pozycję na daną chwilę zajmuje Liverpool mający 2pkt więcej, ale również 2 spotkania rozegrane więcej.MU w podobnej sytuacji jednak z dorobkiem 63pkt także wszystko przed nimi, Utd ma jeszcze możliwość zdobycia biletu do LM wygrywając LE, jednak przy takim układzie tabeli opcji ligowej porzucić nie mogą
Obie ekipy mają problemy kadrowe, jednak większe zdają się mieć goście, nie zagra Ibra, Pogba, Mata, Jones, Rojo, Smalling, w City zabraknie Silvy czy Gundogana, ale lista niepewnych występu jest też duża, pod znakiem zapytania stoi występ Aguero, Fernandinho, Sagny Stonesa czy Jesusa.Obie ekipy wiedzą o co walczą i każdy powinien tu szukać 3pkt, nie będzie to jednostronne spotkanie, każda ze stron będzie atakowała jak i broniła, nie powinno brakować akcji skrzydłami tak więc idę w większą linię rożnych.
⛔ 100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Stuttgart
Godz: 18:30
Spotkanie: Kerber A. - Mladenovic K.
Typ: ponad 25,5 gemów
Kurs: 3,30
Buk: Unibet
Dzisiaj zmieniamy dyscyplinę i przemieszczamy się do Stuttgartu, gdzie aktualnie odbywa się coroczny turniej tenisowy w wydaniu WTA w hali na powierzchni piaskowej. Wieczorem dojdzie do starcia (jak dla mnie) dwóch &quot;hot chicks&quot; tenisu. &quot;Nasza&quot; Aniela zmierzy się z Krysią, czyli aktualna Nr 2 z numerem 19. Kerber znów moim zdaniem wielki znak zapytania, ponieważ w dobrym dniu potrafi z każdym wygrać a bywają (i to dość często) mecze, po których niespodziewanie szybko się z turniejem żegna. Aniela w Stuttgarcie występuje jako obrończyni tytułu, ponieważ Stuttgart to jeden z trzech zeszłorocznych turniejów, które wygrała (poza Australian-Open i US-Open). Po drugiej stronie Kristina Mladenovic, która w ostatnich latach zdecydowała się skoncentrować na swojej karierze singlowej po dość dobrych wynikach w deblu i stylu mieszanym (wygrała m.in. Australian -Open i Wimbledon). Od początku roku krok po kroku wspina się po rankingu. Jak dla mnie, to ona posiada potencjał, aby przez następne lata zlokalizować się na stałe w Top10 tenisu żeńskiego. Oczekuje zacięty mecz na trzy sety, w przeciwieństwie do buków nie widzę tak jasnego faworyta w postaci Kerber i postawiam na ponad 25,5 gemów.
⛔ 100
 
S 28

shaqualaka

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godz: 20:30
Spotkanie: Sevilla-Celta Vigo
Typ: wygrana/obie strzelą 1/TAK
Kurs: 2,40
Buk: Fortuna
Po dwócz dniach celnych typów czas na kolejne wyzwanie i znów ligę hiszpańską. Na dziś wybrałem spotkanie Sevilla-Celta Vigo gdyż znów wydaje mi się, iż jest to najlepsze spotkanie dzisiejszego dnia pod względem możliwości trafienia fajnego beta po fajnym kursie. Sevilla na 4 ostatnie kolejki traci tylko 3 punkty do Athletico i jeszcze gra dziś zaległy mecz. Celta ma 2 zaległe mecze, ale aż 14 punktów straty do Realu Sociedad. Sevilla przyszłe mecze ma ( u siebie) z Realem Sociedad i Osasuną (na wyjeździe z Malagą i z Realem Madrid. Tak czy owak muszą ostro walczyć o komplet punktów w tym meczu bo im bliżej końca tym mniej kolorowo mają. Celta Vigo po fantastycznym występie w PUEFA (myślę, że na tym im zależy już tylko w tym sezonie) odpuszczą sobie LaLiga, gdyż będą się przygotowywać ostro do ogrania grającego w kratkę MU, ale pokażą ducha gry i wcisną Sevilli choćby jednego gola. Powodzenia.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 332

adriano778

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Barcelona
Godz: 14:00
Spotkanie: Murray A. - Lopez F.
Typ: 2 + handicap 5.5 gemów
Kurs: 1,70
Buk: iforbet
Gram tutaj na Lopeza handi +5,5 pod wpływem tego co widziałem w meczach z Mullerem(naprawdę szczęśliwie wygrany mecz) czy też Ramosem (7 razy przelamany nie poradził sobie prowadzać 4;0 3 secie). Promocja dnia jak dla mnie. Gołym okiem widać że Andy wyraźnie nie jest w najwyższej formie po kontuzji(brakuje czucia ,siły, duzo niewymuszonych błedów. Lopez też nie jest w jakiejś oszałamiającej formie lecz wczoraj pokonał pewnie Montanesa 6:2, 6:2 a poza tym clay to moim zdaniem nawierzchnia gdzie czuje sie najlepiej.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prawie-pewny 6

prawie-pewny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Dani
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vendsyssel - FC Kopenhaga
Typ: hendi Kopenhaga(-1)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj mamy półfinał Pucharu Dani. Kopenhaga która już można powiedzieć że w lidze ma Mistrza, myślę że nie odpuści pucharu. Jak każdy wie Kopenhaga w Dani niema sobie równych dziś mierzą się z dużo słabszą drużyną z niższej Dywizji która nie powinna stanowić żadnego wyzwania nawet na własnym boisku. Hendi powinno spokojnie wejść, myślę że będzie 0:3, 0:4
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rorre7655

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bahrajn 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Al Riffa - Al Muharraq
Typ: 1
Kurs: 2,65
Bukmacher: totolotek
Analiza: Mój pierwszy typ, Al Riffa mimo to ze nie jest faworytem w spotkaniu, jest gospodarzem i od 6 meczy nie przegrala ani na wyjeździe ani u siebie, zaś faworyt gra w &#39; kratke &#39;
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Tenis; Barcelona
Godz; 13.30
Spotkanie; Thiem-Evans
Typ; Thiem + ponizej 19.5 g
Kurs; 1.94
Bukmacher; fortuna
Analiza;
Daniel Evans zrobil cos niemozliwego, wygral dwa mecze pod rzad w turnieju ATP500 na ceglanej maczce. No to jest rekord swiata, watpie by to poprawil w swojej karierze. Rywali mial jakich mial, ale trzeba umiec to wykorzystac i szacun dla niego. Jednak dzis juz zabawa sie skonczyla, naprzeciwko niego stanie istny zwierz ceglanych nawierzchni Dominik Thiem. Czeka nas egzekucja Anglika. Nie widze tego inaczej. Pewny, bardzo pewny win Austryjaka.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kalmar - Malmo FF
Typ: 2/+2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kalmar nowy sezon Szweckiej ligi zaczął fatalnie, 4 mecze przyniosły im 3 porażki i 1 remis do tego 12 bramek straconych i 3 strzelone, nie jest to dobra prognoza na tą część sezonu. W przeciwieństwie do swojego rywala, zeszłoroczny mistrz, ekipa Malmo zaczęła ten sezon jak od mistrza się oczekuje, 3 wygrane i 1 remis z 9 bramkami strzelonymi i tylko 3 straconymi. Myślę, że na ten moment to ekipa Malmo jest znacznie lepszą drużyną, od początku sezonu skutecznością imponuje Paweł Cibicki, szwed polskiego pochodzenia który zanotował póki co 3 trafienia, jest to dobry prognostyk na resztę sezonu. Podsumowując, Kalmar gra fatalnie w defensywie, średnia 3 bramek straconych na mecz to potwierdza, Malmo gra ofensywnie a co ważniejsze są skuteczni w tej ofensywie, póki co jedna wpadka mecz zremisowany 1:1 z drużyną Goteborgu którzy póki co też nie przegrali meczu. Uważam, że typ na zwycięstwo gości z dodatkiem over&#39;a 2.5 bramek jest jak najbardziej prawdopodobny biorąc pod uwagę fatalną postawę w defensywie gospodarzy i potencjał ofensywny gości. Spodziewam się wyniku 0:3, 1:3.
⛔ 100
 
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Alaves - Eibar
Typ: DW 1:1
Kurs: 6.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Koniec miesiąca, więc trzeba zaszaleć - a nóż, widelec odbiję się od dna, jeśli chodzi o ten miesiąc na forum.
Spotkanie dwóch drużyn, które naprawdę lubię - z budżetami jakie mają spokojnie urzędują w środku tabeli w La Liga.
Eibar to obecnie 8., ekipa w hiszpańskiej ekstraklasie, która do tej pory nazbierał, aż 50 punktów. Grają dość równo, jednak ostatnio zdarzyły się dwie przegrane - najpierw z walczącym o utrzymanie Betisem(2:0), któremu było naprawdę ciężko wyrwać punkty, potem z Bilbao (1:0) z którym stracili gola w doliczonym czasie gry, grając bodaj od 55 minuty w 10!
Z kolei Alaves z dorobkiem 44 punktów to 11., drużyna obecnego sezonu. Grają na podobnym poziomie jak Eibar, ale w przeciwieństwie do Eibaru więcej tracą, niż strzelają. Jednak podobnie jak ich dzisiejsi rywale są już pewni utrzymania w lidze, a i do miejsce nagradzanych europejskimi pucharami już nie mają raczej szans.
Dziś taki typ z mojej strony głównie przez to, że ekipa Eibar ma dość duże problemy kadrowe, bo nie zagra chociażby Pedro Leon, który jest wspólnie z Sergio Enrichem najlepszym strzelcem drużyny(10 goli dla Eibar). Jeśli chodzi o zawodników z pierwszego składu to nie zagra również Gonzalo Escalante(czerwona kartka w meczu z Bilbao), Ivan Ramis (pauzuje za żółte kartki). Drużyna Alaves wystąpi raczej w najmocniejszym składzie, ale moim zdaniem nie będą szczególnie walczyć o to zwycięstwo. Pomimo braków kadrowych Eibar mają nadal kilku zawodników, którzy są w stanie strzelić bramkę, chociazby wcześniej wspomniany Sergio Enrich.
A zbierając wszystkei czynniki razem tj., to, że Eibar strzela średnio gola na mecz, gra w osłabieniu, a Alaves traci sporo bramek, ale ma do dyspozycji najmocniejszy skład i gra u siebie, a obie drużyny nie mają nic do stracenia, ani do zyskania stawiam to spotkanie na remis. A, żeby uszczknąć jeszcze coś do sakiewki z monetami to dorzucam dokładny wynik spotkania jakim może się ono zakończyć. Wątpię, że obie drużyny pokuszą się o remis 2:2, 3:3, a 1:1 wydaje się być najrozsądniejszym.
Jeśli ktoś chce to śmiało można zagrać lżej po prostu na remis - bo moim zdaniem dziś w Alaves, ani gospodarze, ani goście nie przechylą szali na własną stronę.
⛔ 100
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man City vs Man utd
Typ: 2
Kurs: 4.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Derby! Coś pięknego. Dziś obie ekipy będą walczyć na najwyższym poziomie bo top 4 daje lige mistrzów, a jeżeli ktoś uważa, że man utd odpuści bo może dzięki lidze europy sie dostać to jest w ogromnym błędzie oni mają doskonałą świadomość, że wcale mogą nie wygrać LE i każdy ich mecz jest jak walka o życie. Plaga kontuzji w Man Utd, ale jest czym zastąpić. Historia pojedynków pokazuje, że wyniks remisowy pada tam bardzo rzadko więc dziś możemy sie spodziewać 3 pkt dla jednej ze stron. Ja tu idę w strone mourinho i spółki. Man utd jest w gazie i to czy są lekko okrojeni nie będzie miało wielkiego znaczenia. City jest w dołku od dłuższego czasu i dziś mogą po raz kolejny sie pogrążyć. Pep nie jest dobry trenerem. Dobry trener to taki co ze słabym klubem wygrywa Lm i pisze historie. Czuje dziś tutaj autobus ze strony Utd i czekanie na kontry. Osobiście myśle, że tu będzie 0:1. Obrona Utd stoi na wysokim poziomie.
⛔ 100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: :siata:Siatkówka , Baraż o gre w PlusLidze , Polska :siata:
Godzina: 18:00
Spotkanie: AZS Częstochowa - Warta Zawiercie
Typ: AZS Częstochowa
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam dziś na drugi mecz pod Jasną Górą
Aluron Virtu Warta Zawiercie w czwartkowy wieczór zmierzy się po raz drugi z AZS Częstochowa.Po niespodziewanie łatwym zwycięstwie w pierwszym meczu ekipa Warta Zawiercie rozegra drugi pojedynek z AZS-em w barażu o grę w PlusLidze. Fatalna postawa akademików spowodowała, że w środę musieli uznać wyższość rywali którzy przez trzydzieści lat w najwyższej klasie rozgrywkowej AZS-u przyniosło sześć tytułów mistrza Polski.
Najlepsza ekipa I Ligi do baraży dostała się po zaciętym finale ze Ślepskiem Suwałki, w którym potrzebowała aż pięciu spotkań. Wtedy pierwszy mecz przegrali, teraz jedno zwycięstwo mają już na swoim koncie.Warta zagrała bardzo odważnie i to mu się opłaciło. Zarówno w polu serwisowym jak i w ataku na bardzo dużym ryzyku i zasłużenie wygrali.
Dziś myśle że AZS musi ten mecz wygrać,Warta tylko może i zapewne chce dlatego spodziewam się bardzo zaciętego pojedynku z którego wyjdzie zwycięsko doświadczenie jakie posiada drużyna Michała Bąkiewicza.
Składy:
AZS Częstochowa: Tomasz Kowalski, Mykoła Moroz, Bartosz Buniak, Ołeksandr Grebeniuk, Rafał Szymura, Bartłomiej Janus, Adam Kowalski (libero) - Stanisław Wawrzyńczyk, Adrian Szlubowski, Łukasz Polański.
Aluron Virtu Warta Zawiercie: Kacper Popik, Michał Żuk, Łukasz Swodczyk, Łukasz Kaczorowski, Kamil Gutkowski, Sebastian Warda, Dawid Ogórek (libero) - Paweł Filipowicz (libero), Kamil Długosz, Jakub Lewandowski
Powodzenia!
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna Szwecja Allsvenskan
Spotkanie : Halmstad - Djurgarden
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 5
Bukmacher : Fortuna
No wczoraj się nie powiodło ale nie rezygnuję z Allsvenskan i dziś kolejne mecze a w nim pojedynek Halmstad - Djurgarden czyli beniaminka z 7 ekipą poprzedniego sezonu i tu liczę na wysoki over , nadzieję na to daje mi ostatni występ dzisiejszych gości czyli Djurgarden na terenie mistrza Malmo a wynik tej konfrontacji to 3:2 dla mistrza , początek nowego sezonu dla Djurgarden nie był zbyt obiecujacy po 2 kolejkach 0 strzelonych bramek ale w 3 kolejce zaczęli strzelać i pokonali 3:0 Elfsborg no i ostatnio jak już pisałem wyżej porażka z mistrzem 3:2 chyba wstydu nie przynosi tym bardziej że Malmo zwycięską bramkę strzeliło w 86 min gry , co do beniaminka to ci akurat nie są zbyt bramkostrzelni ale wiadomo u siebie będą walczyć o komplet pkt a w H2H to lepiej wyglądają goście którzy tutaj na terenie beniaminka sporo meczy wyrywali i strzelali sporo bramek tak wiec liczę że goście pokażą się z takiej strony jak w meczu z Malmo a gospodarze także coś ustrzelą !
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Man City vs Man Utd
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Hitowe starcie w tabeli, i kluczowe w kontekście walki o pierwsza czwórkę, zwycięstwo City praktycznie już poznamy drużyny które zagrają w nast. sezonie w LM, City ma w tabeli punkt przewagi nad United. Swoją analizę opieram głównie na tym kto w obu zespołach nie zagra, porównując składy obu ekip i tak wydaję się że City dysponuje mocniejszym składem, a teraz? W City nie zagra Gundogan i Silva, a w United?? Ibrahimovic, Jones, Mata, Rojo, Smalling, Pogba (80%), dwóch trzech najbardziej kreatywnych graczy ofensywnych, plus na pewno dwóch z podstawowego składu obrony jeżeli wszyscy byliby zdrowi. Guardiola lubi grać z Mourinho, już na jesień w United jego zespół wygrał na terenie wroga 2:1 na wyjeździe , czemu nie u siebie? City musi wykorzystać taką sytuację i odskoczyć w tabeli najbardziej znienawidzowemu rywalowi zza miedzy przy takich absencjach w United. Dla dodania dodam że trafiłem 4 z 4 ostatnich typów w typach dnia, liczę na 5 z rzędu. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Barcelona - Tenis Ziemny ???? Ramos A. - Bautista-Agut R.
19:30
Ramos A. +1,5 seta
1,50 w Unibet

H2H 4:4 z lat 2004-2016. Znają się jak łyse konie, dwóch Hiszpanów, w Barcelonie. Czego tutaj się można spodziewać jak nie zaciętego meczu. Ja liczę na Ramosa, w tym roku pokazał, że jest w świetnej formie. Już sam finał turnieju rangi Masters 1000 w Monako tym świadczy. Ograł w pierwszym meczu młody nastoletni talent Ruuda C. świadczy to mojej opinii, że Barcelony 500 tak szybko nie odpuści. Za tydzień mamy trzy 250 więc można tutaj trochę zmobilizować o dobry wynik. Agut za to ostatnio szybko odpadał z turniejów, jest mocny, ale to nie jest ten typ zawodnika typu Nadal czy inny top, że można mu zaufać na wynik 2:0 i to jeszcze z takim Ramosem. Liczę na zacięty mecz. Ja osobiście dałbym tutaj delikatnego faworyta Alberta, jednak w opinii oddsmakerków jest inaczej, wchodzę w seta.
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom