>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.05.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, French Open
Godzina: 14:00
Spotkanie: John Isner - Teimuraz Gabashvili
Typ: Teimuraz Gabashvili
Kurs: 2,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


W dzisiejszym meczu French Open zmierzą się Amerykanin John Isner(17 ATP) oraz Rosjanin gruzińskiego pochodzenia Teimuraz Gabashvili(79 ATP). Kursy na to spotkanie powinny być odwrotne. Za faworyta uważam Rosjanina, gdzieś w stosunku 55:45. Teymuraz prezentuje się bardzo dobrze. Łatwe zwycięstwa nad nieobliczalnym Youngiem oraz nadzieją francuskiego tenisa Paire, dobitnie pokazują poziom jego gry. Dodam również iż, w ubiegłym roku zanotował tutaj dobry występ, ogrywając do zera: Lopeza, Monaco, Rosola, przegrywając dopiero z Nishikorim. Isner mocno męczył się w pierwszej rundzie z Johnem Millmanem, lepiej wypadł w drugiej rundzie z Edmundem, jednak nie jest to poziom pozwalający zwyciężyć tak dobrze grającego Teymuraza. Na tych kortach kortach serwis Isnera nie jest już tak kosmiczny, więc Gabashvili powinien kilkukrotnie dokonać przełamania, a co za tym idzie awansować do kolejnej rundy.

_______________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: mecze towarzyskie , Rozgr. międzynarodowe - Piątek 27.05.2016
Godzina: 17:30
Spotkanie: Słowacja - Gruzja
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet365
Analiza:

To tylko mecz towarzyski, ale to będzie jeden z ostatnich sprawdzianów Słowacji przed ME, więc raczej każdy z zawodników będzie chciał się pokazać i dostać się do wąskiej kadry na Euro.
Do tego dochodzą jeszcze absencje:

Slovakia without: Róbert Mak (M 26/7), Stoch (52/6), Vittek (F 82/23)

Georgia without: Loria (First GK 34/0), Grigalva (D 23/0), Popkhadze (D 12/0), Khizanishvili (D 92/1), Salukkvadze (D 38/1),
Aladashvili (D 8/0), Merebashvili (M 18/0), Gogua (M 27/1), Gelashvili (F 31/1), Vatsadze (F 15/4), Kakubava (D 4/0),
Dzalamidze (M 7/0)

Gruzja na wyjeździe 5 meczy - 0-1-4

✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: KSW 35
Godzina: 20:00
Mecz: Rafał Moks - Robert Radomski
Typ: 1
Kurs: 1.76
Bukmacher: betsafe

Analiza:

Rafał Moks po dwóch porażkach mierzyć się będzie z Robertem Radomskim, który od 2014 roku nie stoczył walki w federacji. To brzmi trochę jak zastój i może faktycznie tak jest. Rafał po dwóch porażkach z naprawdę solidnymi zawodnikami - jednym z nich był Saidovem i przegrał po decyzji, jak i znokautował go Jim Wallhead. Natomiast jego płaszczyzną jest parter i tam przewiduję gilotynę bądź dźwignię na słabym parterowcu jakim jest Radomski. Moks jest zbyt mocno zmotywowany, aby odpuścić tę walkę, bowiem jakby nie patrzeć - 3 porażka z rzędu dawałaby włodarzom do myślenia. Dostaje średniaka, jakim jest Radomski i ten kurs spada z dnia na dzień.

✅ 76
 
piotrkulinoga 15

piotrkulinoga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia vs Australia
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ta analiza będzie krótka, bo nie ma się co rozpisywać. Anglia jest znacznym faworytem tego meczu i oczekuję pogromu. W tym meczu nie zagra Rooney,Cahill z powodu kontuzji oraz najprawdopodobniej zadebiutuje 18-letni Marcus Rashord z Manchesteru United, którego myślę że każdy fan angielskiej piłki zna. Miałem grać over 3.5, ale robię kupon na kilka meczy i nie chce, żeby Anglicy mi go zepsuli,Pozdrawiam.

Powtórzony typ
⛔ 100
 
W 8

winkac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa SynotTip Virsliga
Godzina: 17 : 00
Spotkanie: BFC Daugavpils - Spartaks Jurmala
Typ: Spartaks Jurmala ( -1,5 handicap )
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie będzie to mój pierwszy typ na forum i mam nadzieję że od razu trafiony. Pod lupę wziąłem spotkanie łotewskiej ligi pomiędzy Daugavpils i Spartaks&#39;em.
Gospodarze dzisiejszego meczu totalny outsider tej ligi na 8 spotkań - bilans 1-0-7. Goście to czołówka tamtejszej ligi - drużyna co roku walcząca o mistrza kraju. H2H miażdżące na korzyść Spartkas&#39;a. W 13 meczach obu tych drużyn ze sobą dzisiejsza drużyna gości wygrywała 10 razy raz padł remis oraz 2 razy wygrali gospodarze. Polecam pobierać ten typ jak najszybciej bo kursy spadają drastycznie w dół! Pozdrawiam!

✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Spotkanie: Jeremy Chardy - Stanislas Wawrinka
Godzina: 17:00
Typ: Jeremy Chardy + 6 gemów HA
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Z braku laku spróbuję dzisiaj pograć coś z tenisa, który nie jest moją najmocniejszą stroną. Zdecydowałem się wziąć na tapetę mecz ubiegłorocznego triumfatora tego turnieju, Stana Wawrinki, z przedstawicielem gospodarzy. Upatruję w tym spotkaniu niespodzianki, podpieram się jednak gemowym handicapem dla Francuza.

Do tej pory obaj Panowie spotkali się czterokrotnie. Za każdym razem górą był Szwajcar, a Chardy potrafił urwać zaledwie jednego seta. Wszystkie pojedynki miały jednak miejsce już parę lat temu, a na mączce Panowie mierzyli się tylko raz.

W aktualnie trwającym French Open rozstawiony z 30. Chardy pokonał Argentyńczyka Mayera i Czecha Pavlaska, tracąc przy tym zaledwie jednego seta. Wawrinka z kolei pokonał w ostatnim meczu Taro Daniela 3:0. Nie była to jednak łatwa przeprawa, pierwszy set zakończył się tie-breakiem. Na otwarcie turnieju Stasiek zaliczył bardzo kiepskie zawody, męcząc się niemiłosiernie w pięciosetowym boju z Lukasem Rosolem.

Na kortach Roland Garros Szwajcar póki co nie przekonuje, i tutaj właśnie upatruję szansę dla Chardiego na sprawienie sporego kalibru niespodzianki. Francuz wygląda solidnie, publika jest po jego stronie, zagra z Wawrinką w nie najwyższej formie, to wszystko buduje sprzyjające dla niego okoliczności. Wystarczy zagrać na swoim standardowym solidnym poziomie i można się nawet pokusić o zwycięstwo. Podpieram się tutaj handicapem, po takim kursie + 6 gemów jest niezłą opcją i zdecydowanie do pokrycia w takim meczu. Powodzenia ;)

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia PŁN : Białoruś
Typ: over 2.5
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nasz pierwszy rywal w ME drużyna Irlandii Płn zagra dziś mecz towarzyski z Białorusią i liczę na gole a przynajmniej 3 . Trener Irlandii Michael O&#39;Neill w przedmeczowych konferencjach mówi iż dla chłopaków z jego zespołu sam udział w ME to historyczne wydarzenie i postarają się wypaść jak najlepiej , dziś sprawdzian przed tymi chłopakami i każdy zapewne będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony trenerowi aby na niego postawił bo Euro jak wiemy już za parę dni , liczę na ciekawe spotkanie bo chyba żadna z drużyn nie będzie murowała dostępu do własnej bramki a wręcz przeciwnie zagrają ofensywnie a sytuacji do zdobycia bramki powinno być sporo !

✅ 187
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna/Francja - National
Godzina : 19:00
Spotkanie :Sedan - Chateauroux
Typ: REMIS
Kurs: 3.00
Buk: Bet365
Analiza:

Sytuacja w tabeli dla obydwu drużyn na dwie kolejki przed końcem rozgrywek przedstawia się następująco ... Sedan 9. miejsce z 43. punktami wiadomo ,że ta drużyna juz nie spadnie , nie walczy także o miejsce premiowane awansem . Chateauroux 5. miejsce 46.punktów z matematycznymi szansami na trzecie miejsce.
Wiedząc o tym ,że od kilku kolejek drużyna gości jest w naprawde niezłej formie , moim zdaniem o wiele lepszej niż drużyna z Sedan stawiał bym na to ,że 3 punkty trafią na konto drużyny z Chateauroux. Tak też pokazuje bukmacher, kursy na nich spadają i teraz są w okolichach 2.10 - 2.20 , trzeba jednak zwrócić uwagę na wyniki u siebie drużyny Sedan na 5. ostatnich meczów 4. zwycięstwa i jedna porażka . Zwyciestwa po 3 czy 2 do zera pokazuja , ze ostatnio cieżko gra się drużynom , które przejezdzają do Sedan . Mój typ to bramkowy remis 1:1 . Powodzenia ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anzhi - Volgar Astrakhan
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,42
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Witam, na dziś przygotowałem analizę drugiego spotkania barażowego o miejsce dające prawo gry w przyszłym sezonie w rosyjskiej ekstraklasie. W meczu rewanżowym w Machaczkale zmierzą się miejscowa Anzhi oraz Volgar Astrakhan. W pierwszym spotkaniu po jednostronnym meczu, pewnie wygrali goście a dzisiejsi gospodarze czyli Anzhi. Po wycofaniu się rosyjskiego multimiliardera z Machaczkały i wyprzedaniu wszystkich zawodników, którzy stanowili o sile tego zespołu, klub był załamany i przekładało się to na wyniki. Musieli grać młodymi zawodnikami, którzy do tej pory nie mieścili się w kadrze meczowej. Przez bardzo długo utrzymywali się na ostatniej pozycji w lidze z dużą stratą do rywali. Jednakże w końcówce sezonu Anzhi zaczęła grać coraz lepiej i nie dużo brakowało, aby zapewnili sobie utrzymanie bez koniecznosci grania w barażu. W ostatnich kolejkach przegrali po bardzo wyrównanym spotkaniu z Zenitem 1:0, później ograli na wyjeździe Rubin Kazan 2:1, spuścili łomot Mordovii Sarańsk 3:0, i na koniec bezbramkowo zremisowali z Samara. Volgar pierwszą częśc sezonu miał rewelacyjną, przez większosc sezonu utrzymywali miejsce dające bezpośredni awans do Premier League, jednak złapali zadyszkę i końcówka już nie była tak dobra. Przegrali u siebie z Energiją, później przegrali w delegacji z Seratovem, ledwie wygrali 2:1 z Volga Novogrod, a na koniec ligi zremisowali 1:1 z Sibirem.

Anzhy mimo odejścia czołowych zawodników, nadal ma niezłą kadrę. Przeciez grają tam takie nazwiska jak Andier Zhirkov, Boli, Yurchenko, Majewski, Anadou, Gadzibekov czy choćby John Mensah. W ostatnich 10 latach zespoły te grały ze sobą 10 krotnie i wszystkie te spotkania wygrał zespół z Machaczkały. Dziś spodziewam się jednostronnego meczu, do jednej bramki. Anzhy będzie chciała strzelić szybko bramkę i kontrolować wynik dwumeczu do samego końca. Wynik po pierwszym meczu dla nich idealny. Powodzenia!

✅ 142
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, French Open
Godzina: 18:20
Spotkanie: Simon - Troicki
Typ: Powyżej 44.5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Będzie, będzie się działo. Krótko bo za 10min.zaczynają - Simon ostatnio szału nie robi, męczył się z Pellą w ostatnim meczu wygrywając 3-2. Troicki na pewno jest słabszym tenisistą ale ostatnio jest na fali wznoszącej jak na mój gust .. Nie bez powodu urwał seta Nishikoriemu. Simon gładko łatwo mieć nie będzie. Myślę że będzie to długi mecz który będzie obfitował we wzloty i upadki obu tenisistów, dla mniej odważnych - powyżej 3.5 seta za 1.60 w unibecie. Pease!

⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka włochy
godzina 20.45
Spotkanie: Milano - Venecia
Typ: Venecja handi +6,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365b
Analiza:Bardzo krótko bo za chwilkę startują .Stan rywalizacji 2:2 i dzisiaj finałowe rozstrzygające spotkanie.Bukmacherzy bardzo faworyzują Milano i ich własny pariet ale ja myślę że Venecja tanio skóry nie sprzeda i losy spotkania będą się wachać do ostatnich sekund.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom