>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.05.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 27. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 43

ziomal1985111

Użytkownik
Dyscyplina: WNBA Koszykówka kobiet Usa
Spotkanie: Washington Mystics - Chicago Sky
Typ: 2
Kurs: 3.90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dwa wczesniejsze mecze moje typowane weszły . Niestety ja wycofałem ten mecz Le Havre i jest wielki mecz w plecy , taka jest bukmacherka nie wiesz co zrobić a tu psikus wygrali jakimś fuksem pod koniec meczu. Pod lupę biorę trzeci mecz kobiet Washington mystic kontra Chicago Sky. Washington Mystic patrząc na statystyki słabo gra u siebie ,wygrało w obecnym sezonie 2 mecze i 2 przegrało. a Chicago Sky 1 mecz wygrało 3 przegrało czyli słabo rozpoczęli ten sezon. Do przypomnienia wcześniej 24 maja grali ze soba wygrało Washington po dość wyrównanym meczu ale zawali 4 kwartę przegrywając 10 punktami. A Chicago Sky grało juz dwa mecze wcześniej z innym rywalem Atlanta Dream u siebie przegrali a na wyjeździe wygrali. Przewiduję podobny scenariusz u siebie przegrywają a za 2 dni ten sam z tym rywalem im wyjdzie im wygrają co jestem pewien. Statystyki są na korzyść Chicago Sky ogrywali często na wyjezdzie .Dla mnie mecz pewny , zasada druga nigdy nie patrzę na kursy i faworytów bo zawsze przegrywałem.Powodzenia
⛔ 100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Cracovia
Typ: Ile bramek zdobędzie drużyna 1 - 3 lub więcej bramek
Kurs: 4,07
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na sobotni wieczór wybrałem spotkanie Śląska Wrocław przeciwko słabiutkiej Cracovi. Jak dla mnie forma gospodarzy to rewelacja końcówki sezonu. Chyba nie ma drugiej takiej drużyny w ekstraklasie, który imponowałaby taką skutecznością. Biliński i Morioka w świetnej formie. Zespół gra kombinacyjnie ładną piłkę i nie mam wątpliwości, że w tym meczu sięgnie po 3 punkty i powalczy o czołówkę grupy spadkowej. Jak dla mnie pewniaczek za ładne 2,16. A więc kusi. Miałem nawet zagrać na Śląsk 3+ ale to chyba lekka przesada. Po drugiej stronie słabiutka Cracovia w dodatku zdziesiątkowana przez kontuzje. Poza tym drużyna z Krakowa gra w delegacji straszna lipę.
⛔ 100
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Angers-Paris Saint Germain
Typ: Handicap - 1. połowa (PSG)
Kurs: 3.16
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
PSG podejmuje Angers w finale pucharu Francji.
Moim zdaniem, PSG będzie chciało zdemolować przeciwnika-motywację mają dużą po utracie mistrzostwa.
Kurs ładny, co prawda ryzykowny, ale zaryzykować warto za mniejszą stawkę.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal
Godzina:
20:00
Spotkanie: Frankfurt - Dortmund
Typ:
2H(-1,5)
Kurs:
2,00
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Na jutro wybrałem finał Pucharu Niemiec, gdzie Frankfurt zagra z Dortmundem, kurs na BVB nie warty gry, więc postanowiłem pójść krok dalej i zagrać, że Reus i koledzy wygrają minimum dwoma bramkami, obie ekipy na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów mierzyły się 6 krotnie, 4 pojedynki wygrali piłkarze z Dortmundu, a 2 ekipa Frankfurtu, w każdym z 4 meczy, w których górą była drużuna BVB handi to było pokryte. Borussia po odpadnięciu z Ligi Mistrzów oraz przegraniu ligi z Bayernem ma szansę tylko na to jedno trofeum i uważam, że je zdobędzie, taki klub z najlepszymi kibicami w całych Niemczech zasługuje na zdobycie pucharu. Dodatkowo jeżeli chodzi o formę obu ekip to patrząc na ostatnie 20 kolejek Bundesligi Frankfurt jest najsłabszą ekipą z całej ligi i gdyby nie punkty zdobyte w pierwszej części sezonu powinien spaść z ligi, z tych 20 meczy wygrał tylko 4, zanotował 4 remisy i aż 12 porażek, natomiast BVB w tym samym okresie była 2 siłą w lidze, wygrała 11 meczy, 6 zremisowała i tylko 3 przegrała, więc wszystkie znaki wskazują na wygraną zespołu z Zagłebia Ruhry, stąd mój typ. wiadomo, że to jest finał, jeden mecz i wszystko się może zdarzyć, ale najbardziej zmotywowało mnie do tego typu, że to jedyna okazja na jakieś trofeum BVB w tym sezonie.


⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Typ: Arka Gdynia
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ruchowi Chorzów grozi odjęcie nawet 10 punktów, co w obecnej sytuacji oznaczałoby degradację 14-krotnego mistrza Polski z Lotto Ekstraklasy. Wszystko przez ukrywanie długów, które miała wobec piłkarzy Fundacja Ruch Chorzów. &quot;Niebiescy&quot;, ubiegając się o licencję na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej, nie wykazywali w dokumentach, że przez kilka lat część pensji, wypłacanej zawodnikom przez Fundację, nigdy do nich nie trafiała. Przez zaległe wypłaty dla piłkarzy ich morale są równe budżetowi Chorzowskiego klubu. Znakomicie to widać w ostatnich wynikach zamykającej tabele Ekstraklasy drużyny. --&gt; 3 ostatnie mecze przegrane bez zdobytej bramki. Ogólnie ich forma wyjazdowa jest katastrofalna a moim zdaniem oni już spadli, pozostały tylko formalności. Piłkarze Ruchu Chorzów z przyjemnością już by chcieli zakończyć ten nieszczęsny sezon.
Wielka szansa staje przed piłkarzami Arki którzy bardzo potrzebują 3 pkt bo nie są pewni utrzymania się w Ekstraklasie. Ale patrząc na to, że zdobyli Puchar Polski można wnioskować, że są w dużo lepszych humorach i pałają większym zapałem do gry niż drużyna gości. Gdynianie jeśli chcą utrzymać się a powinni tego chcieć nie mogą zmarnować szansy pokonania słabego Ruchu utopionego w problemach finansowych bo jeśli teraz nie zdobędą max liczby pkt to dalej będzie im ciężej. Optymizmu powinna dodać informacja, że w ataku znów zagra Rafał Siemaszko, który w 13 spotkaniach drużyny strzelił siedem bramek. Ruch wydaje się być w kompletnej rozsypce i choć Arka w ostatnich meczach także spisywała się przeciętnie u siebie jest w stanie zagrać niezły mecz i zdobyć niezwykle cenne w kontekście walki o utrzymanie punkty.
⛔ 100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: F1 GP Monaco - Kwalifikacje
Godzina: 14:00
Raikkonen Kimi vs Ricciardo Daniel @ 1.60
Hulkenberg Nico vs Perez Sergio @ 1.40
ako: 2.24
Bukmacher: Dafabet/Totolotek
Analiza:
Na poczatku troche statystyk:
- Kimi Raikkonen w sześciu startach w barwach Ferrari w GP Monaco tylko raz (2009 rok - Massa) pokonał zespołowego partnera w kwalifikacjach.
- Monaco to zdecydowanie najsłabszy wyścig dla Kimiego Raikkonena w całym kalendarzu. Notuje na tym obiekcie najsłabsze wyniki, co widać po średniej liczbie zdobywanych punktów.
No wlasnie. Raikkonen dosyc slabo spisuje sie w Monaco. To nie jest jego ulubiony tor i ma na nim przewaznie sporo problemow. Rok temu nie ukonczyl wyscig po tym jak rozbil swoj bolid o bariere i nie dal rady dojechac do pit stopu. Uszkodzone przednie skrzydlo wpadlo wtedy pod bolid i niestety nie dalo sie dojechac na wymiane. Na przeciwleglym biegunie Ricciardo. Wie jak jezdzic w Monaco co udowodnil w tamtym roku w kwalifikacjach zdobywajac Pole Position. Gdyby nie blad mechanikow wygralby rowniez wyscig ale niestety musial zadowolic sie P2 ustepujac Hamiltonowi. Na pewno to pamieta i bedzie chcial wypasc w tym wyscigu jak najlepiej. Kluczem na tym torze sa kwalifikacje poniewaz wyprzedzanie na tym torze jest bardzo trudne i kazdy chce startowac z jak najlepszej pozycji. Dodatkowo jesli Red Bull mysli o bardzo dobrym wyniku w kwalifikacjach lub wyscigu to wlasnie tutaj musi sie szczegolnie postarac. Na tym torze potencjal bolidu schodzi troche na drugi plan i wazniejsze sa umiejetnosci kierowcy. Gdzie jak gdzie ale to wlasnie tutaj Red Bull ma najwieksze szanse aby powalczyc z Mercedesem i Ferrari. Stawiam na Australijczyka ze bedzie wyzej w kwalifikacjach. Pokazal w treningach ze potencjal jest i w obu treningach byl wyzej od Kimiego.
Drugim moim typem jest Perez wyzej od Hulka. Monaco to ulubiony tor Pereza i podkresla to w kazdym wywiadzie. 8 i 7 miejsce w treningach mowia tutaj duzo. W tamtym roku Sergio uzyskal swietny wynik w wyscigu finiszujac na 3 miejscu. Force India w rekach Meksykanina spisuje sie bardzo dobrze i widze go tutaj w Q3. Co innego Hulkenberg ktory caly pierwszy trening opuscil z powodu problemow z bolidem. W drugim treningu musial nadrabiac stracony czas co przelozylo sie na uzyskany wynik. Wydaje mi sie ze Perez biorac te wszystkie okoliczonosci pod uwage bedzie w kwalifikacjach wyzej
Nieregulaminowy typ.
Podajemy tylko jeden typ dziennie - singiel
⛔ 100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - Polska, KSW
Godzina: 19:30
Spotkanie: Janikowski, Damian - Gallegos, Gerardo Julio
Typ: Poniżej 1.5 rundy
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Damian Janikowski w swoim debiucie na gali KSW zmierzy się z Julio Gallegos&#39;em. Bukmacherzy nie dają szans Amerykaninowi, ja również myślę, że wygra Polak, ale nie w tym upatrywałbym szansę na zarobek. Mój wybór padł na zakończenie walki w pierwszej rundzie i już mówię dlaczego. Gallegos w swojej karierze stoczył 14 pojedynków, wygrał 8, przegrał 6. Wszystkie swoje zwycięstwa kończył przed czasem i tylko 2 porażki kończyły się decyzją sędziów. Federacja na pewno będzie chciała wypromować Janikowskiego i dlatego wybrali mu zawodnika z &quot;nie najwyższej półki&quot;. Polak jak to Polak, przy takiej publiczności będzie chciał posłać przeciwnika na deski i jak najszybciej się z nim rozprawić. Doświadczenie w zapasach na pewno się przyda. Nie twierdzę, że walka będzie ustawiona, ale zwycięstwo przez poddanie byłoby najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich - kibice będą szczęśliwi, Janikowski zostanie wypromowany w świecie MMA, Gallegos nie dostanie batów, a kasa się będzie zgadzać. Jeśli jednak Amerykanin na to nie pójdzie i ambicja weźmie górę, wtedy jego zwycięstwo w pierwszej rundzie też będzie dobrym rozwiązaniem.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 16:00
Spotkanie : Djurgarden - AFC Eskilstuna
Typ : Djurgarden over 4.5 gola
Kurs : 6.50
Bukmacher : Unibet
Dziś na Tele2 Arena do Djurgaeden przyjeżdżają chłopaki do bicia czyli beniaminek i zarazem ostatnia drużyna Allsvenskan , co prawda goście po 10 kolejkach zamykają tabelę z bilansem 0-4-6 i bramkami 7:18 jednak patrząc na wyniki to jeszcze nikt nie strzelił im 5 goli , największa porażka jak do tej pory miała miejsce 29 kwietnia kiedy polegli na Hammarby 4:0 , ja tu jednak liczę na mocny zryw gospodarzy którzy w tym sezonie mieli już parę szalonych spotkań i tak wygrana 4:0 w meczu wyjazdowym z Orebro czy mecz u siebie z Norrkoping i 3:3 , gospodarze w tym sezonie może nie zbyt rozpieszczają swoich kibiców u siebie bo bilans 2-1-2 i br. 7:6 jednak dziś przy tak słabym rywalu powinni sobie postrzelać , wiem over 4.5 to sporo ale a nóż Djurgarden będzie w tym dniu skuteczne do bólu . Zobaczymy !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Puchar Niemiec
Godzina: 20:00
Spotkanie:Frankfurt-Dortmund
Typ: 1 druzyna zdobedzie bramek wiecej niz 1.5
Kurs:3.90
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Obie druzyny graja na neutralnym terenie.Pod koniec sezonu obie druzyny graja w kratkę,obrona jednego i drugiego zespołu jest bardzo nieszczelna,wiec postawienie na atak i zrobienie z tego finału show bedzie jak najbardziej na miejscu.
Gracze Frankfurtu mam nadzieje ze wiedza o tym ze murowanie bramki przed Dortmundem nie ma sensu bo i tak zostanie rozmontowana przez świetny atak druzyny Tuchela.
Trzeba postawic na atak przestraszyc BvB juz na samym początku spotkania,stawiac na kontraataki,strzelac z kazdej pozycji.
Kazdy wie jaka siła dysponują gracze BVB wiec nie ma sensu ich wymieniac.Pewnie będą grac dalej bardzo ofensywnie,ale mam nadzieje ze zmeczona defensywa.
Wiadomo ze pod koniec sezonu ligowego zawodnicy beda chcieli jak najszybciej skonczyc mecz i powoli planowac wakcje wiec rozprzezenie mimo wszystko będzie.
Stawiam na otwarty mecz w ktorym obie ekipy nastrzelaja goli.
Zastanawialem sie nad over 4,5 i mozna go tez grac,ale ten bet jest bardziej emocjonujący;) Powodzenia.
⛔ 100
 
kamasutra10 595,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Japonia , J - League
Godzina:
12:00
Spotkanie: Sagan Tosu - Consadole Sapporo
Typ:
Sagan Tosu - hc 1.0
Kurs: 3.45
Bukmacher:
forBet
Analiza:


Pojedynek dwóch drużyn z dolnej części tabeli . Gospodarze ( 11 m - 15 pkt ) , goście ( 15 m - 12 pkt). Obydwie ekipy punktują raczej w domu , tak więc na wstępie większe szanse na sukces przyznaje gospodarzom. Tosu z imponującym bilansem 4-0-1 ma na rozkładzie między innymi takie drużyny jak Visel Kobe , Yokohama , Niigata i Hiroshima. Jak widać dwie pierwsze są to ekipy podobnego pokroju , sąsiadujące blisko w tabeli , dwie następne okupują jej dolne rejony. Co ciekawe we wszystkich tych zwycięstwach gospodarze zachowali czyste konto co świadczy bardzo dobrze o defensywie . Jedynej domowej porażki Tosu doznało przeciw bardzo mocnej Kashiwie ( 1:3) .
Goście na wyjazdach , to tragiczny bilans 1-0-5 i porażki z takimi ekipami jak Niigata , Urawa , Kofu , Yokohama , Sendai tak więc w dwóch przypadkach przegrali oni z drużynami pokonanymi przez dzisiejszego rywala.
Analizując h2h obydwu drużyn z ostatnich 5 ligowych spotkań pomiędzy 2015 - 2010 kiedy to obiazespoły rywalizowały jeszcze w JL2 wyraźnie widać wyższość ekipy Tosu zarówno w domu jak i na wyjeździe. We wszystkich tych spotkaniach byli oni górą a najczęstszy wynik to 1:0 ( 4 na 5 ).
Obydwie drużyny z kilkoma absencjami , u gospodarzy zabraknie Ono , Taniguchi , Akahoshi ze względu na kontuzje oraz Tagawa ( Japan U20) , u gości nie zagrają natomiast Masukawa , Imamoto , Reis , Fukai Tanaka. Jak widać liczebnie sytuacja wygląda podobnie u jednych i drugich.
Reasumując sądzę że na wzór poprzednich pojedynków również dzisiejszy zakończy się zwycięstwem Sagan Tosu , a łamiąc trochę dotychczasowy standard ryzykuję że uczyni to minimum dwoma bramkami , stąd mój bezpieczny azjatycki handicap.

zwrot
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Łęczna-Lubin
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.75
Buk

Analiza: Spotkanie praktycznie o życie dla zespołu Górnika Łęczna , gospodarze na chwilę obecną nie są w strefie spadkowej , zajmują 6 pozycję w lidze mają jeden punkt przewagi nad zespołem Gdyńskiej Arki oraz 4 nad ekipę Ruchu z Chorzowa. Tutaj moim zdaniem gospodarze będą faworytem bowiem ekipa przyjezdnych już zapewniła sobie utrzymanie w obecnym sezonie i to w bardzo dobrym stylu ponieważ na chwilę obecną przewodzi grupie spadkowej. Według mnie w tym meczu gospodarze zaatakują od pierwszych minut , pokazywali już nie raz że na swoim stadionie są zespołem bardzo groźnym ostatnio z zespołem z Krakowa wygrali 3:0 a tych bramek mogło być znacznie więcej więc potencjał w drużynie Górnika Łęczna drzemie dosyć spory i wystarczy ten zespół tylko dobrze poukładać , gospodarze również w tym meczu będą mieli okazję do rewanżu bowiem dwa ostatnie spotkania z Lubinem kończyły się porażkami , stawiam w tej kolejce na wygraną zespołu z Łęcznej 2:1 i myślę że tym samym gospodarze utrzymają się w lidze na sezon kolejny, bowiem szkoda by było nie zobaczyć ich tak grających w kolejnym sezonie w szeregach polskiej ekstraklasy piłkarskiej .
⛔ 100
 
T 52

thedon

Użytkownik
--- Kupon 20

Arsenal - Chelsea (London)

Chelsea win and under 3,5
Kurs : 2,25

. b e t .
Podobno to najlepszy typ na dzis.
Nie spodziewam sie tam jakiejs wiekszej ofensywy.
Podobno obie druzyny stawiaja dzisiaj na defensywe .
Chociaz jak bedzie zla pogoda moze byc nie dobrze.
Cos na remis ma byc chyba ...
Po raz kolejny mówię: CZYTAJ REGULAMIN!
⛔ 100
 
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Poland Division 2 2016/2017
Godzina: 27.05.2017 - 15:00
Spotkanie: Polonia Bytom - S. Wola
Typ: 2 -&gt; S.Wola
Kurs: 2.00
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Witam wszystkich hejterów, witam wszystkich typerów. Dzisiaj mam dla was coś specjalnego chłopaki! Gratka dla każdego typera to mecz w którym jedna drużyna gra o pietruszkę i wyjdzie pewnie juniorkami żeby tylko dograć runde do końca a druga stara się jak może aby się utrzymać, w dodatku dzisiaj jest w bardzo dobrej formie. Takie spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 15:00 w drugiej lidze Polskiej. Jeżeli chodzi o garść statystyk od mojego analityka z drugiej ligi to wygląda to tak, że po 32 kolejkach S.Wola ma 38 punkty 9w 11r 12p a Polonia 21 punktów 8w 5r 19p. Stracili 8 punktów przez decyzję federacji więc proszę się nie zdziwić po podliczeniu że tyle wychodzi mimo 8 wygranych meczy. Sprawa jest bardzo prosta nie ma co się rozpisywać forma Polonii czy to u siebie czy na wyjeździe to ciągłe porażki lub remis przez zbieg okoliczności, w 10 meczach jedna wygrana. Drużyna straciła wiarę. Po drugiej stronie Byczki ze stalowej Woli napędzani kreatyną i białkiem walczą o utrzymanie w ostatnich 5 meczach 3w . Oglądałem te mecze napinka w pozytywnym słowa znaczeniu jest i o to chodzi. Drużyna mimo że nie jest w strefie spadkowej potrzebuje tej wygranej jak tlenu aby zapewnić sobie spokojne utrzymanie przed ostatnią kolejką. Dlatego postawiłem na to spotkanie gruby hajs i myślę że dzisiaj będę mógł z niego ładnie zabalować. Pozdrawiam zawsze ten sam JustPositive :cool:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d&#39;Italia 2017- Etap 20: Pordenone - Asiago (190 km)
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie: Mikel Landa Meana - Jan Hirt
Typ: Jan Hirt
Kurs: 3,45
Bukmacher: forbet
Analiza:

No nie wiem czy kurs adekwatny do rzeczywistości. Sporo wskazuje, że Landa w końcu da na wstrzymanie, bo na Giro już osiągnął to co miał osiągnąć. Przede wszystkim wczoraj wreszcie wygrał swój etap, a gonił za nim od paru dni i parę razy był naprawdę blisko. Po drugie, ma już zaklepaną niebieską koszulkę najlepszego górala, w klasyfikacji górskiej ma 106pkt przewagi nad drugim Lulu Sanchezem, a na dzisiejszym etapie do zdobycia tylko 73pkt (3pkt za premię 4 kat, i 2x 35 za 1 kat). Jutro tylko czasówka, więc dzisiaj dobry moment, żeby sobie odpocząć po wyczerpujących ostatnich etapach, w których szarpał i gonił za wygraną. Hirt bardzo dobry ostatni tydzień touru, zabiera się w ucieczkach, nie ma nawet problemu, żeby trzymać koło najlepszych, nie widać oznak, żeby akurat dzisiaj miał być jakiś dramatyczny kryzys. Jeśli Landa nie zabierze się w odjazd to jest spora szansa, że Czech będzie dzisiaj szybciej na mecie, a nawet gdyby się zabrał, to nie wiem czy liderzy generalki puszczą, bo mogą się połasić na bonifikaty na mecie. Czołówka generalki tak ciasna że nawet 10s może robić różnicę.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Lyon
Godzina: 14:30
Spotkanie: Berdych - Tsonga
Typ: Berdych DW 2:0
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Finał we Francji, niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie, 14 w rankingu Berdych i jedna pozycja niżej- 13ty Tsonga.
H2H 9:8 z lat 2011-2017 dla Berdycha, szalenie wyrównane, bardzo często było tak że jak jeden wygrał, to następny mecz wygrywał kolejny, a ostatni wygrał Tsonga...
a Berdych jak wygrał z Tsongą to 4 ostatnie razy było to właśnie bez straty seta.
Berdych lepiej wygląda w tym turnieju, służy mu francuska mączka i jej szybkość, pokonał tu wczoraj Raonicia bez straty seta, z tym samym z którym przegrał tydzień wcześniej gładziutko 2:6, 3:6... a tutaj nawet seta sobie nie dał wydrzeć tak mu się tu dobrze gra, pokonał 2:0 też Simona w jednym z setów 6:0... oraz dość pewnie Chuga 2:0 (6:3, 7:5), tego który tak dobrze prezentuje się w ostatnich tygodniach, wszędzie ale głownie na mączce.
Tsonga? wymęczył z Berloccqiem 2:1, z Chaczanowem 2:0 i wczoraj z Basilashvilim też po 3 setach... rywali miał spooro łatwiejszych a to on stracił dwukrotnie po secie, dziś Berdych to bierze, kurs leci nie przypadkowo, brać, pozdrawiam.
⛔ 100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 23.00
Spotkanie: Kell &quot;The Special One&quot; Brook (36-1, 25KO) - Errol &quot;The Truth&quot; Spence Jr (21-0,18KO)
Typ: Kell Brook
Kurs: 2,55
Bukmacher: iforBet
Bardzo ciekawy pojedynek szykuje się dzisiejszego wieczoru na Wyspach. Walka zarówno pod względem nazwisk to jedno z lepszych tegorocznych zestawień, a także pod względem sportowym emocji zabraknąć nie powinno.
Tak na prawdę faworyta przed tą walką wskazać niezwykle ciężko, dlatego nie jestem w stanie pojąć kursu 1,45 na zwycięstwo Spence&#39;a. Szczególnie, że jednak u ekspertów chyba minimalnie przeważa jednak typ na Brooka. Anglik zawalczy na swoim terenie co jest dużym plusem. Zrobił on w ostatnim czasie widoczne postępy i nie jest to już zawodnik męczącym się z naszym Rafałem Jackiewiczem. Jest zaprawiony w bojach i możemy się domyślać, co pokaże w tej walce. Wygrane z Senczenką, Porterem a także kilkoma solidnymi pięściarzami dają mu wystarczające doświadczenie. W ostatniej walce wybrał się wagowo w górę na pojedynek z Gołovkinem, który go pokonał przez TKO w 5 rundzie, jednak przez pierwsze 4 rundy Kell pokazał, że na prawdę potrafi boksować. Jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie, ma mocny cios, warunkami minimalnie odstaje od Errola, ale wciąż bardzo dobrze wygląda pod tym względem. Wiemy już, że ma bardzo dobrą kondycję, gdyż potrafi boksować 12 rund w wysokim tempie a jego obrona jest co najmniej bardzo solidna. Dodatkowymi atutami z pewnością będzie umiejętność radzenia sobie z presją, jaką niesie ten pojedynek a także możliwość przejścia na pozycję mańkuta, czym może zaskoczyć Amerykanina. Trochę martwi mnie to jak zareaguje po dotkliwej porażce z GGG, w której oberwał kilka mocniejszych ciosów a także musiał wrócić aż o dwie wagi niżej.
Spence to z pewnością duży talent. Jest bardzo atletyczny i dynamiczny - potrafi zadawać szybko bardzo mocne kombinacje, które składa bez większego zastanowienia. Potrafi walczyć zarówno w dystansie jak i w zwarciu, dzięki czemu może dostosować się do rywala, jest w ringu bardzo agresywny. Potrafi pójść za ciosem i jak drapieżca wykończyć swoją ofiarę. Jednak Spence jest wyraźnie gorszy defensywnie od Anglika, czasem nieco oberwie, bo o tej obronie po prostu potrafi zapominać przy szaleńczych atakach (coś w stylu Manny&#39;ego Pacquiao). Na razie z mocniejszymi rywalami walczył tylko z Algierim i Bundu, ale oni nie biją na tyle mocno by móc to wykorzystać. No właśnie, poza tymi dwoma pięściarzami właściwie z nikim specjalnie mocnym się nie mierzył. Doświadczenia może mu w tej walce zabraknąć także na poziomie rozkładu sił, gdyż dotychczas ledwie raz zawalczył powyżej 6 rund. Jak poradzi sobie z presją kilkunastu tysięcy angielskich gardeł stojących w Sheffield murem za miejscowym faworytem?
Walka powinna być bardzo wyrównana i ekscytująca. Pamiętajmy, że odbywa się w Anglii i wyrównane rundy powinny pójść na konto Kella. Liczę, że dobry technicznie Brook będzie potrafił trafiać odsłaniającego się Amerykanina i szczególnie w końcowych rundach dzięki przewadze kondycyjnej wygra kilka rund, co pozwoli mu ostatecznie wygrać
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 45

najlepszygracz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia Vekkausliiga
Godzina: 14:00
Spotkanie: HIFK - Inter Turku
Typ: over 3.5
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zdecydowałem się zagrać over w lidze Finskiej, Zazwyczaj wybierając mecz do typowania, nie sprawdzam jego kursów u bukmachera, tylko najpierw sam ustalam jaki wystawiłbym kurs na określone zdarzenie. Traf padł na mecz HIFK i Inter Turku. Według mnie kurs 4.20 jest nieco na wyrost. Normalnie między tymi drużynami powinien on wynosić w granicach 3.00, może nawet trochę mniej. Bukmacher mocno podniósł kurs w górę z uwagi na ostatni mecz drużyny gospodarzy, która niespodziewanie zremisowała bezbramkowo z HJK. HIFK byli wtedy mocnym outsiderem grając u siebie. Kursy na mecz HIFK - HJK wyglądały mniej więcej tak: 8.50 - 4.50 - 1.35.
Z kolei Inter Turku w ostatnim meczu przegrała grając u siebie z PS Kemi (wynik 1-3) będąc mocnym faworytem - Kursy 1.40 - 4.40 - 7.50. Podsumowując dzisiaj zmierzą się dwie drużyny - gospodarze którzy nieoczekiwanie zremisowali będąc outsiderem oraz goście, którzy ulegli będąc mocnym faworytem. Obie drużyny znajdują w drugiej części tabeli - miejsca 8 i 10 na 12 zespołów. Może być to bardzo złudne ponieważ różnice punktowe po ośmiu rozegranych meczach są bardzo niewielkie i aby załapać się na 3. miejsce w tabeli wystarczy mieć tylko 3pkt więcej. Wydaje mi się, że kurs na over 3.5 jest mocno przeszacowany, o czym wspomniałem w pierwszym zdaniu i dzisiaj mecz może zakończyć się większą sumą bramek niż 3. Wystarczy jedna przypadkowa bramka, abyśmy w spotkaniu ujrzeli ich więcej. Według bukmacherów w meczu nie ma faworyta - kursy 2.70 - 3.10 - 2.50, chociaż ja faworyzuje delikatnie gości, którzy nieoczekiwanie przegrali z PS Kemi (obecnie 11. drużyną w tabeli). H2H ani z tabeli nie wychodzi, aby mogło paść sporo bramek. Kto chociaż raz analizował i typował różne overy i under, doskonale wie jakie to jest iluzoryczne i że drużyny, które w ostatnich w 5. czy 10. meczach strzelały więcej niż 3 bramki nie znaczy, że teraz może być tak samo. Bukmacherzy doskonale korzystają z takich okazji wystawiając mocno zaniżone kursy w stylu 1.25 na over 2.5. Trzeba przegrać na tym kilka razy aby zrozumieć, że to nie droga do ogrywania bukmachera. Kończąc ten wywód życzę powodzenia i abyśmy ujrzeli co najmniej 4 bramki po niemałym kursie wynoszącym 4.20.
⛔ 100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Strasburg
Godz: 15:00
Spotkanie: Stosur S. - Gavrilova D.
Typ: 2-0 w setach wygra Gavrilova D.
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Miałem odpuścić ten mecz bo to czyste fifty/fifty. Przewidziałem tu kilka możliwości w których może ten mecz się rozstrzygnąć i najbliżej jest mi do wersji 2-0 w setach dla Gavrilovej. Skoro płacą za to 3.50 (prawdopodobnie najwyższy kurs na rynku) a ja potrzebuje punktów do konkursu, to korzystam z okazji zgarnięcia tych ✅ 250 pkt. Nie będę się rozwodził na temat zawodniczek, a będzie to Analiza pod bardziej zaawansowanych graczy, którzy ponadto śledzą rozgrywki na bieżąco, ten turniej, jak i wiedzą co robią. Stosur niby ma naturalną umiejętność ofensywnego grania czyli mega bomba na serwisie, drugie podanie rotacyjny kick, wchodzenie na piłkę, dobra siatka, dobre nogi, granie płasko przy każdej okazji jak i obieganie piłki aby uderzać bardziej precyzyjnie z prawej strony. Ale jest jedno ALE. Niby To wróciło w tym turnieju, bo przecież przez minimum ostatnie dwa lata Samanta utraciła regularność, nogi i czucie kortu. Nie dało się tego oglądać. Ręka jej wręcz zdretwiala czy to z glebi, czy przy sieci, a napewno na serwisie. Jej jedyny warty uwagi mecz na tym turnieju to wygrana nad Suarez Navarro, bo reszta to typowe spady, które ponadto z przymusu tu zagrały. I w starciu z Hiszpanka dzisiejsza faworytka zagrała przeciętny mecz. Nie była w niczym super, a wielkiego tenisa także nie zagrała Suarez Navarro. Dziś czeka starszą Australijke najtrudniejszy mecz. Osobiście uważam że Gavrilova swoją szybką ręką, super nogami spowoduje odrętwienie kończyć u Stosur, co jest już widoczne od wielu lat. Na temat gry Gavrilovej nie będę się powtarzał, wczoraj szerzej ją opisałem. Ja dziś widzę wielkie problemy na serwisie u Samanty. Piłka będzie wracać na jej stronę z większą szybkością i regularnością, przez co nie nie będzie mogła pozwolić sobie na obieganie uderzenia i łatwe wygrywajace punkty. Szybkość i dokładność Gavrilovej spowodują że Samanta pokaże swoje nieczyste uderzenia rakietą i niby z pozoru głupie bledy po łatwych pilkach, czy długich wymianach. Samanta powinna sie dość szybko zagotować, bo czym dalej w las, tym bliżej do celu będzie miała Daria Gavrilova (wygrany pierwszy turniej).
⛔ 100
 
B 55

bartexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina:
18:00
Spotkanie: Fenerbahce - Trabzonspor
Typ:
under 2.5
Kurs:
1.87
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Oba zespoły nie grają już praktycznie o nic. Gospodarze mają zapewniony udział w eliminacjach do Ligi Europejskiej, a gosci jedyne co to mogą wskoczyć o jedno miejsce wyżej w tabeli, które mimo wszystko nie da im pucharów. Polecam ten typ głównie ze względu na ostatnie bezposrednie mecze tych zespołów na stadionie Fenerbahce. W ostatnich dziesięciu meczach na tym obiekcie dziesięciokrotnie padały mniej niż 3 bramki dlatego uważam, ze typ jest bardzo prawdopodobny, aby nie rzecz, że pewny.


✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom