>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.07.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów Kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: FK Astana - Celtic Glasgow
Typ: bts &amp; over 2.5
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Teoretycznie powinnismy spodziewac sie tu niskiego wyniku ale ten kurs jest chyba sporo przesadzony. Celtic bedzie tu chcial napewno cos strzelic a trudno sie spodziewac by zachowal czyste konto grajac na tak dalekim i niekorzystnym terenie. Slabosc ich defensywy obnazyli amatorzy z Gibraltaru. Astana musi tu osiagnac dobry wynik przed rewanzem na Celtic Park a ich slabosci obnazyl Zalgiris. Jak dla mnie trafienia z obu stron dosc prawdopodobne.
Analiza:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Toronto
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cilic - Karlovic
Typ: 2-0
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fajnie działa to forum że w trakcie pisania odpowiedzi do działu chyba mnie wylogowało. Po napisaniu analizy poprosiło mnie o zalogowanie i... wyskoczył jakiś błąd grrr... wrrrr...
Teraz będzie krótsza bo mi się nie chce znowu tyle pisać ale mam nadzieję że będzie rzeczowo i treściwie.
Wczoraj w spotkaniu Karlovica dało się zauważyć trudy tylu rozegranych spotkań w stosunkowo krótkim okresie czasu. Boję się trochę kreczu w tym meczu bo w pewnym momencie Ivo złepał się za rękę i za bark. Widać było że serwis nie funkcjonuje już tak jak w poprzednich pojedynkach i nie sieje już totalnego spustoszenia. Cilic umie radzić sobie z takimi serwisami (w zeszłym roku wygrał co prawda w Szanghaju Karlovic 7:5/2-6/7:6) ale to chyba wypadek przy pracy jak porażka z Federerem na Wimbledonie w tym roku :) (kto oglądał spotkanie ten wie). W spotkaniu Davis Cup Cilic pokonał innego servicemana Isnera ( 7:6(9)/6:3/6:4) na kortach twardych w Portland. Nie ma więc mowy o aklimatyzacji do zmiany strefy czasowej. Marin zapoznawał się też wczoraj z kortami i publicznością grając pojedynek deblowy w parze z Draganją. Wygrali z bardzo dobrym deblem Benneteau/Roger-Vasselin 6:3/6:4.
No cóż wiek swoje robi i Karlovic pociągnął fajną serię bardzo dobrych pojedynków ale przyszła kryska na Matyska i sądzę że jeśli dzisiaj nie skreczuje to przegra szybko ten pojedynek z młodszym z Chorwatów
Ponieważ to jednak rodacy moja stawka na to spotkanie to 50PLN
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fenerbatche-Monaco
Typ: Monaco wygra
Kurs: 3,37
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Witam serdecznie. Proponuję dzisiaj grę na gości w meczu kwal. Ligi mistrzów. Fenerbahce to ciężki teren ale myślę, że Monaco sobie poradzi. Monaco w sparingach większość wyników to wyniki hokejowe. Sprawdzili się w ataku teraz czas na skuteczną obronę i jakąś kontrę. Są w stanie to zrobić. Fenerbahce wiele zawieszeń przez czerwone kartki, to jest szansa Monaco, nie wydaję mi się , żeby zespół tej klasy mógł sobie pozwolić na wpadki w Turcji. Gramy to !
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;piłka nożna
godz;17,00
spotkanie;RassenBallsport Leipzig-Wursburger Kickers
typ;over 3,5 bramki
kurs;2,48
bukmacher;Winmasters
Analiza;
Spotykają się dwie drużyny,które awansowały o jeden szczebel wyżej w rozgrywkach ,gospodarz do 1 Bundesligi i goście do 2giej.Lipsk to drużyna Red Bulla/w Niemczech zabronione jest używać nazw firm/W klubie są pieniądze,klub istnieje dopiero kilka lat a już awansował do Bundesligi.Właściciele klubu obiecali wydać 200mln euro na transfery i zagrozić Bay.Monachium.Juz 2 lata temu wydali 23mln na transfery.W tamtym roku zakupili Davi Selke/młodzieżowy reprezentant Niemiec/ ,gwiazdę Werderu Brema za 8mln euro i za 6 zawodnika Besiktasu Atinca Nukana
Ostatnie 3 mecze towarzyskie wygrali 3-0,9-0 i 10-0/
Ich przeciwnicy dostali się do 2LIGI w barażu z Duisburgiem gdzie wygrali w dwumeczu 2-0/d/ i 1-2/w/
Zagrali również 2 spotkania towarzyskie i przegrali z Austrią Wiedeń 2-1 i RED BULLEM Salzburg 1-4
Tam gdzie wkładane są duże pieniądze w budowę zespołu nie ma miejsca na ,,lipę,,i w meczach towarzyskich nawet rezerwowi zawodnicy chcą znaleźć miejsce w pierwszym zespole.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów Kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: FK Astana - Celtic Glasgow
Typ: under 2.5
Kurs: 1,55
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Wg. mnie najpewniejszy typ na dzisiaj. Celtic nieco obarczony kontuzjami, bo możliwy jest brak aż 4 zawodników w tym meczu. Dodatkowo Astana jest w tej rundzie eliminacji dosyć szczęśliwie, na pewno nie będą wywierać presji i uszanują nawet remis. Mam wrażenie, że może paść tutaj nawet bezbramkowy remis. Celtikowi brakuje nieco potencjału żeby Kazachom zagrozić, a ci - jak mówiłem, nie będą podejmowali zbędnego ryzyka.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Toronto
Godzina: 17:00
Spotkanie: John Isner - Ryan Harrison
Typ: Harrison +3,5 gema
Kurs: 1,87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W drugiej rundzie ATP Rogers Cup w Toronto zmierzy się dwóch Amerykanów, Isner i Harrison. Harrison świetnie się zapowiadał ale od pewnego czasu gra słabo, poszukuje przyzwoitej formy i kto wie czy nie znalazł jej w najbardziej prawdopodobnym momencie, czyli podczas US Open Series. W Waszyngtonie ograł Weintrauba w eliminacjach, potem Roberta i Troickiego w turnieju głównym, wszystko w dwóch setach. Wreszcie odpadł ze Stevem Johnsonem, ale nie jest to wielka sensacja gdyż Steve był w stolicy świetnie dysponowany, ograł także w 2 setach Isnera i Mannarino, a odpadł po 2 tb z niezawodnym Karloviciem. Tutaj Ryan kontynuuje solidną grę, ma na rozkładzie Barry&#39;ego i Zvereva w kwalifikacjach a w pierwszej rundzie zaskoczył, pokonując 6-3 6-1 Andreya Kuznetsova, który przecież wyrósł na młodą gwiazdę touru. Isner ostatnio jak zawsze solidny przy własnym podaniu ale nie błyszczy, 3 runda Wimbledonu, ćwierćfinał w Waszyngtonie, tutaj w 1 rundzie wygrana 2-1 z Selą. Co oczywiste, gra mnóstwo tie-breaków i przeczuwam, że tutaj może być podobnie. Wygląda na to, że Harrison w tym momencie jest w formie, w jakiej nie był od dawna. Uważam, że przeciwstawi się dziś Isnerowi i kto wie, czy nie pokusi się o niespodziankę i stawiam, że Isner nie będzie miał łatwo z przełamaniami.
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 9

ricotypuje

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos-Hapoel Beer Sheva
Typ: Olympiakos i poniżej 2,5
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam wszystkich użytkowników.
Na tym etapie rozgrywek staram się szukać typów wartościowych ponieważ faworyci istnieją w większości raczej na papierze + wiele drużyn nie rozpoczęło jeszcze sezonu.
Marco Silva zdobył dublet z Olympiakosem w ubiegłym sezonie po czym zrezygnował z pełnienia funkcji trenera na rzecz Victora Sancheza , który przyszedł z Deportivo La Coruny. W meczach towarzyskich Sanchez próbował formacji 4-3-3 , która nie funkcjonuje zbyt dobrze o czym mogą świadczyć wyniki. Dodatkowo , trener Sanchez ma problem z gwiazdą Fortounisem , którego wystawiał na lewym skrzydle co się bardzo nie spodobało i mamy tutaj mały konflikt na linii gwiazda-trener.
W oknie transferowym Olympiacos nie dokonał żadnych wzmocnień , można powiedzieć nawet , że jest to zespół słabszy niż w poprzednim sezonie.
Odeszli : Roberto (podstawowy bramkarz), Fuster, Salino, Hernani (koniec wypożyczenia) Masuaku, Da Costa i Kasami odejdą wkrótce.
Przyszli : Figueiras (z Sevilli), Leali (bramkarz na wypożyczeniu z Juve), De La Bella (lewy obrońca z Realu Sociedad) i tyle.
Kolejna kwestia to mało zwrotni i wolni środkowi obrońcy ( Da Costa , Siovas , Botia ) . Trener Sanchez ma świadomość , że nie jest to na dzień dzisiejszy mocny punkt zespołu zwłaszcza na tle grającego z kontry mistrza Izraela. Dlatego właśnie pytany na konferencji prasowej o podejście do meczu podkreślił kilkakrotne &quot;first of all we would try not to concede&quot; czyli przede wszystkim nie stracić bramki u siebie.
Przewidywany skład Olympiacosu
Kapino
Figueriras - Botia - Siovas - De La Bella
Milivojevic - Bouchalakis
Pardo - Fortounis - Durmaz
Ideye
Mimo wszystko powinni wyjść dziś w ustawieniu 4-2-3-1 , które powinno się sprawdzić lepiej a 4-3-3 odejdzie do lamusa lub wkrótce zmieni się trener. Dodatkowo liga grecka jeszcze nie ruszyła więc ciężko powiedzieć w jakiej formie są poszczególni zawodnicy.
Oczywiście Olympiakos jest zespołem lepszym , posiada w swoim zespole graczy o większej jakości piłkarskiej jednak nie spodziewam się dziś gradu bramek.
Olympiakos i under 2,5 @ 3,20
⛔ 100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Toronto
Godzina:18:30
Spotkanie:Sam Querrey-David Goffin
Typ:2 HG 4-0
Kurs:3,06
Bukmacher:pinnacle
Analiza:Coraz bliżej końca miesiąca dlatego warto iść w ryzykowny typ.Belg od Wimbledonu nie grał w żadnym innym turnieju dlatego nie wiadomo jak zagra na Amerykanina Querreya ktory wedlug mnie nie jest w znakomitej formie.Belg obecnie klasyfikowany jest na 11 pozycji w rankingu ATP a Querrey jest 29.Querrey w 1/32 pokonał 2:0 Kanadyjczyka Dancevica.Typ jest ryzykowny ale jak Goffin zagra na 100% swoich umiejętności to szanse bedą 50/50.Goffin gra przyjemny tenis dla oka jest dobrze wyszkolony technicznie.Obaj w karierze spotkali sie tylko raz i górą był Goffin wygrywając w Montrealu także na nawierzchni twardej 2:0Mniej ryzykowny typ to czysta dwojka po kursie 1,44.Dużo bedzie zależało od dyspozycji dnia.Belg przyjechał do Toronto wypoczęty i myśle że niespodzianką byłaby porażka w 1/16 finału.Powodzenia!!!
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina Koszykówka - ME U-18-dyw. B - Kobiety
Godz: 21:00
Spotkanie Albania - Polska
Typ: Polska -63,5
Kurs 1,85
Buk Sportingbet
Analiza:
Kolejna propocja jaką dają buki znaczy dokładnie Sportingbet (przynajmniej tak mi się wydaje) Polki, że wygrają minimum 64 punktami z Albankami. Przede wszystkim Polki muszą wygrać aby awansować do ćwierćfinału Mistrzostw Europy.
Albania to najgorsza drużyna na tych mistrzostwach Europy. Rozegrały do tej pory 3 spotkania i w każdym ze spotkań zostały rozbite - z Dunkami 31:95 (różnica 64 punktów), z Ukrainkami 42:101 (różnica 59 punktów) i z Białorusią 26:94 (różnica 68 punktów).
Jeśli chodzi o Polki to również rozegrały 3 spotkania 1 porażka i 2 zwycięstwa - z Ukrainą 52:40, z Białorusią 60-72 i z Dunkami 72-46.
Albanki nie dość, że są o 5 klas słabsze to rozgrywają 3 mecz w ciągu 3 dni a więc sił będzie coraz mniej, Polki za to miały przerwę przed wczoraj więc rozgrywają dopiero 2 spotkanie pod rząd.
Polki rozbiją Albanki tego jestem pewien ale wydaje mi się, że to będzie minimum 64 punktami przewagi.
Jeszcze rano na Fortunie było handi -57,5 po kursie 1,85 i to była mega promocja ale dosyć szybko się zorientowali bo za 1h usunęli już to zdarzenie i nie ma już podanego handi.
✅ 85
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / kwal. LM
Godzina : 19:30
Spotkanie : Astra Giurgiu : FC Kopenhaga
Typ : FC Kopenhaga i over 2.5 gola
Kurs : 4.33
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Zacznę może od tego iż w Rumunii dopiero zaczęły się rozgrywki ligowe , swój pierwszy mecz Astra rozegrała u siebie z Dynamem B i niestety polegli az 1:4 , można powiedzieć że Astra na pewno nie zagrała na maksa gdyż uważam że dzisiejszy pojedynek ważniejszy niz pierwszy mecz ligowy ale prawda jest taka iż przegrali i dali sobie strzelić aż 4 bramki , co do gości to powiem iż jestem pod wrażeniem i pokazali iż nie kalkulują i tak np ostatnia runda w kwalifikacjach grali z Crusaders i u siebie 6:0 a w rewanżu gdzie mogli nawet przegrać to zagrali na maksa i wygrali 4:0 i jak dla mnie szacun dla nich bo niektórzy ( np. IFK Goeteborg ) olali mecz u siebie z Piastem remisując 0:0 ale dobrze to było , dziś liczę że FC da z siebie maksa i wygra ten mecz , chłopaki sa już dobrze rozgrzani w tym sezonie i jak wspomniałem 6:0 i 4:0 z Crusaders a w lidze po dwóch meczach komplet pkt i bramki 7:0 tak więc liczę że dziś powinni zapewnić sobie dobry wynik liczę na 2:1 dla FC !
⛔ 100
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 19:30
Spotkanie: Astra Giurgiu - FC Kopenhaga
Typ: Goście pow. 1,5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
To mój pierwszy post na forum, a czasu do spotkania zostało naprawdę niewiele, więc analiza będzie rzeczowa. Rumuńsko-duński pojedynek zapowiada się naprawdę interesująco. Przede wszystkim goście są w wysokiej formie. Od 13 lipca rozegrali 4 spotkania i każde wygrali, a poza tym w każdym strzelili chociaż 3 gole (0-3, 3-0, 6-0, 0-4). Na ich podstawie można zauważyć, że nie ma dla Nich różnicy czy grają na wyjezdzie czy u siebie. Być może rywale nie byli zbyt silni, ale jednak z takimi zespołami także trzeba umieć wygrać. Osiągnięte rezultaty pokazują, że mistrz Danii jest w formie, więc nie widzę przeciwwskazań by dzisiaj nie podtrzymali tej passy i nie strzelili chociaż dwóch bramek. Co więcej drużyna rumuńska rozegrała w ostatnich tygodniach mniej meczów, a ich wyniki nie są tak korzystne jak dzisiejszego przeciwnika. Szczególnie ostatnia porażka ligowa u siebie aż 1-4 z Dinamo Bukareszt nie napawa optymizmem. Być może oszczędzali się na dzisiejsze spotkanie, jednak rywal jest naprawdę mocny, więc wątpię by dłuższy odpoczynek przyniósł im jakąkolwiek korzyść. Zatem warto wziąć ten typ pod uwagę.
⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20.45
Spotkanie: Arbroath - Cowdenbeath
Typ: rzuty rożne, over 14
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj proponuję mecz pucharu szkockiego Betfred Arbroath - Cowdenbeath.
Tym razem myślę, że obie drużyny zdobędą trochę rzutów roznych. Nie ma tak dużej różnicy jak w przypadku innycc meczy, które obstawiałem.
Co jak co ale obie druzyny umieją atakować. Cowdenbeath w ostatnich 4 meczach zdobywało 10, 7, 13 i 15 rzutów.
Drużyna Arbroath u siebie ostatnio zdobywała 11, 10, 10 i 11.
Jak widać obie drużyny praktycznie w każdym meczu 10 rzutów rożnych lub więcej( i tego overka polecam do zagrania - over 10 za 1.72 w Bet365). JA bym dołożył jeszce kilka z jednego względu - Arbroath jeśli chce się liczyć w grupie C musi wygrać i strzelić dużo bramek, a co za tym idzie atakować.
Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom