>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.09.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: LB Chateauroux - Niort
Typ: X/X 1p/k
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet-at-home
Godz. 20:00
Analiza:
Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Goście w niezłej formie, 5 ostatnich meczów to zwycięstwa i remisy, dużo nie przegrywają, mam na myśli również ostatni sezon. Gospodarze to klub z historią, grają nierówno. Ale u siebie są bardzo mocni, mała ilość porażek. Własny stadion, kilkanaście tysięcy kibiców, nieźli gracze, kilka transferów, no i mała ciekawostka, sztuczna murawa, co wiąże się z tym, że nie każda ekipa umie grać na takiej nawierzchni. Myślę, że miejscowi będą chcieli wykorzystać zmęczenie przyjezdnych (dwa trudne spotkania z Caen i Nimes) a i piłkarze z Niort, mimo, że obecnie grają dość solidny futbol, nie będą szczególnie mocno naciskać. Spotkanie zakończy się prawdopodobnie rezultatem remisowym.

⛔ 100
 
D 7

didek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia &gt; 3. Division - 7
Spotkanie: RANDABERG - KOPERVIK
Typ: Remis bez zakładu -2
Kurs: 2.11
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Witam, na dzisiaj spotkanie drużyn prawie ze sobą sąsiadujących, Randaberg traci do Kopervik&#39;a tylko 3pkt. Zespoły te należa do jednych z najczęściej remisujących w lidze, jednak mimo to bukmacherzy wystawili kursy na remis bardzo wysokie, bo aż w granicach 5.20. Może dlatego że ostatni remis między tymi zespołami padł w 2005r. Ja jednak wolę się zabezpieczyć, bo kurs na 2DNB jest bardzo atrakcyjny biorąć pod uwagę, że na czystą 2 kurs waha się w graniach 2.50.
Gospodarze trzymaja od pewnego czasu równy poziom, głównie remisując, czasami wygrywając i rzadko obchodzą się bez choćby punktu w meczu. Jednak dzisiaj myślę że będą musieli uznać wyższość rywali, tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu tego sezonu między tymi drużynami,gdzie Kopervik wygrało bez problemów 4-1.
Drużynie gości jeszcze w sierpniu zdarzały się porażki, tak teraz we wrześniu tylko raz tracili punkty remisując z 3 zespołem ligi.
Myślę że remis w tym meczu jest bardzo prawdopodobny, ja jednak liczę na gości którzy w ostatnich meczach spisują się bardzo dobrze.

ZWROT
 
wilu122 17

wilu122

Użytkownik
Piłka nożna - Francja 2 Ligue - godz. 20.00
Mecz: Valladolid-Malaga
Typ: 2
Kurs: 2,50
Buk: bah
Po raz kolejny gram na Malagę, która w tym sezonie gra na niezłym poziomie, a z ligowymi średniakami radzi sobie bardzo dobrze. W ostatniej kolejce pewnie wygrała 2-0 z Almerią, a Villareal moim zdaniem nie różni się bardzo poziomem od tej drużyny. Malagę Schustera charakteryzuje bardzo dobra gra w obronie. Ostatnią drużyną, która wbiła im bramkę była lepsza kadrowo Sevilla cztery kolejki temu. W ofensywie też jest nieźle i zazwyczaj coś ustrzelą. Popis dali wygrywając 5-0 z Rayo, ale pole do popisu było spore, bo defensywa Vallecano to wielka pomyłka. Valladolid gra w tym sezonie przeciętnie. Do tej pory wygrali tylko raz z Getafe, a reszta meczy to remisy ( Elche, Levante- trochę na farcie, bo Levante nie trafiło karnego) i porażki (Villareal, Atl Madrtyt, Bilbao). Brak formy oraz dobra dyspozycja gości powinny sprawić, że gospodarze nie będą mieli większych szans na powiększenie swojego dorobku punktowego.

⛔ 100
POWTÓRZONY TYP !!!
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia Primeira Liga
Mecz: FC Porto - Guimaraes
Typ: ilość goli w pierwszej połowie - powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Na piątkowy wieczór daje całkiem fajny typ po suuper kursie. Grają ze sobą zespoły, które lekko ponad miesiąc temu mierzyły się ze sobą w Superpucharze. Tam Porto wygrało 3-0. Ja dziś biorę kierunek na minimum 2 gole w pierwszej połowie. Dla mnie to baaardzo prawdopodobne, że do przerwy tylko będzie bramek. Nie trzeba chyba wspominać, jakie atuty ma zespół Porto. Prowadzą w tabeli i na pewno po ostatnim remisowym potknięciu chcą się oddalić stawce. Dzisiejszy mecz to świetna okazja, żeby to zrobić i poprawić lekko bilans bramek. Do tego Porto ma niesamowitą passę wygranych meczów u siebie z zespołem Guimaraes. Od 1998 roku zanotowali... tylko jeden remis a reszta to same zwycięstwa. Trudno więc przypuszczać, ze dziś będzie inaczej niż gładka wygrana Porto. Odnośnie bramek w pierwszej połowie: patrząc na ostatnie mecze Porto zespół ten często prowadzi do przerwy różnicą nawet 2 goli. Ogólnie mecze między tymi zespołami są overowe a po takim kursie wręcz grzechem jest nie zagrać ????

⛔ 100
 
S 2

siemien654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCZECHY: Gambrinus liga
Spotkanie: Jihlava - Plzen
Typ: 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: Unibet
Godz. 20:15
Analiza:
Jihlava zajmuje miejsce pod koniec tabeli. W 9 meczach zdobyła tylko 7 pkt. I choć zdobyła je na własnym stadionie to uważam, iż Plzen nie powinno mieć z nimi większych problemów. Plzen jest jednym z faworytów do wygrania ligi i nie powinien gubić punktów z takim przeciwnikiem. Mają niewielką stratę do lidera, bo tylko 4 pkt, a więc, żeby dogonić Sparte Prage muszą wygrywać takie mecze ????

✅ 50
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAUSTRIA: 1. Liga
Spotkanie: Hartberg - Austria Lustenau
Typ: 1
Kurs: 3,65
Bukmacher: Bet-at-home
Godz. 20:30
Analiza:
Mój pierwszy typ , wiec nie gwarantuje sukcesu . Hartberg jest średniakiem w 1 lidze , przeplata dobre mecze ze słabymi , ostatnie 5 meczów - 1 zwycięstwo 1 remis i 3 porażki . Austria Lustenau ostatnie 5 meczów - 3 zwycięstwa 2 remisy . A teraz przejdźmy dlaczego do wyjaśnienia dlaczego gram na 1 . Gospodarze u siebie maja całkiem niezłe wyniki (3z1r1p przy bramkach 10-9) , goście na wyjazdach maja bilans (1z2r1p przy bramkach 3-3) . Sadze ze 1 jest godna rozpatrzenia gdyż w 1 lidze zdążają się niespodzianki i można zaryzykować 1 .

⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej, SZWECJA: Division 1 F
Spotkanie: Helsingborgs - Olofström
Typ: 1
Kurs:2.35
Buk: WH
27.09.2013 19:00
Analiza:
Jedna z niższych hokejowych ze śnieżnej Szwecji.Dopiero początek sezonu ale gospodarze dzisiejszego spotkania nie mogą zaliczyć go do udanych.To ich dopiero czwarte spotkanie a poprzednich tzrech od każdego zespołu dostali baty czyli przegrali spotkania.Moim zdaniem czas przyszedł na zmianę tak niekorzystnego wyniku i dziś wygranie meczu.goście o dużo lepiej.Miejsce czwarte jak na arzie.Ostatnio porażka ale początek znakomity gdyż trzy spotkania z rzędu na plus.Dziś zapowiada się więc ciekawe widowisko.Gospodarze pokazali że potrafią wygrać z Olofstrom i na tez dziś liczę.Ze się nie przestraszą rywali i zagrają dziś po zwycięstwo.Muszą się przełamać i chyba w końcu przyszedł czas aby to się stało.Powodzenia chłopaki!!!

✅ 135
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria (1.Division)
Spotkanie: SCR Altach - First Vienna FC 1894
Typ: SCR Altach (-1)
Kurs: 1.91
Bukmacher: williamhill
O godzinie 18:30 rozpocznie się spotkanie między liderem rozgrywek drużyną Altach a drużyną , która zajmuje obecnie 8 miejsce. Drużyna gospodarzy zagra bez osłabień , natomiast goście bez jednego zawodnika. Gospodarze są niepokonani na własnym obiekcie od 16 spotkań! 13 z nich kończyło się zwycięstwami zazwyczaj dwubramkowymi , a 3 razy remisowali. Goście na wyjazdach nie grają dobrze o czym świadczy słaby bilans (1Z,1R,3P) - 4 strzelone bramki i aż 11 straconych!
Dodatkowym aspektem dla którego gram ten typ jest fakt iż drużyna Altach u siebie w 8 ostatnich spotkaniach przeciwko zespołowi gości grywała bardzo dobrze - bilans ( 6 wygranych i 2 remisy) 5 z tych wygranych pojedynków były pokryte handicapem. Nie trzeba tutaj więcej nic pisać , tylko grać. :cool:

✅ 91
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: 2. Bundesliga
Spotkanie: Cottbus vs Bielefeld
Typ: over 3,5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie 3 mecze u siebie:
Cottbus Bielefeld 2 : 1
Cottbus Bielefeld 4 : 1
Cottbus Bielefeld 2 : 1

W ostatnich 5 meczach Cottbus strzelili u siebie aż 15 bramek, tracąc 5.
W ostatnich 5 meczach Bielefeld padło 14 bramek.
Oba zespoły cechują się tym, że dużo strzelają i dużo tracą. Mimo to dzieli ich przepaść w tabeli. Gospodarze zajmują 16 barażowe miejsce, natomiast goście są na trzeciej pozycji.
W 8 dotychczasowych meczach Cottbus padło 28 bramek.
W 8 dotychczasowych meczach Bielefeld padło 27 bramek.
5z8 meczów Cottbus to over 3,5.
3z8 meczów Bielefeld to over 3,5.
Statystyki wskazują bardzo na over 3.5, dlatego też pobieram ten typ. Myślę, że także warto pograć w stronę gospodarzy ~2.0 oraz -1 ~3.0.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Irlandia
27.09.2013 20:45
Sligo - Shelbourne
Typ: EH(0:3) 1
Kurs: 5.50
WilliamHill
Po dzisiejszym spotkaniu pozostaną cztery ligowe kolejki i jeśli dziś Sligo wysoko wygra wciąż liczyć się będzie w walce o mistrzostwo. W ostatnim miesiącu są naprawdę w dobrej formie, 5 zwycięstw i remis w 6 ostatnich spotkaniach. Shelbourne zajmuje ostatnie miejsce i w formie jest fatalnej. Przegrywają mecz za meczem, a grali większość spotkań w ostatnim czasie na własnym stadionie. Teraz czeka ich bardzo ciężki wyjazd, a mają dodatkowo ogromne problemy kadrowe zarówno w obronie jak i w pomocy, zwłaszcza w tej drugiej formacji brakuje wielu ważnych zawodników. Wygrana Sligo dwoma bramkami to powinien być dziś najmniejszy wymiar kary, a kursy na to zdarzenie bardzo przyzwoite.

JEDEN TYP DZIENNIE !!!
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Rixos Cup
Spotkanie: Olympiakos - Besiktas
Typ: Olympiakos (-5.5)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Zdecydowałem się do zagrania tego typu dlatego, że Olympiakos wygrywał ostatnio z Besiktasem bardzo łatwo, 79-60 i wcześniej 77-64. Besiktas w Rixos Cup rozegrał dwa mecze i dwa wygrał ale ich przeciwnicy grali w okrojonym składzie dlatego nie biore tych wyników pod uwage. Trzeba równierz dodać że Besiktas jest inną drużyną, sporo zawodników się wymieniło w klubie. olympiakos też odniósł dwie wygrane i zameldował się w tej samej fazie turnieju co Besiktas, ale mieli mocniejszych rywali a i tak potrafili sobie z nimi łatwo poradzić. Stawiam na zdecydowane zwycięsto Olympiakosu.

⛔ 100
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Augsburg - B. Moenchengladbach
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.93
Pinnacle
7. kolejka niemieckiej Bundesligi, na przeciw siebie drużyny dla których wyniki powyzej 2 bramek nie są obce. Gladbach w obecnych rozgrywkach na 6 rozegranych spotkań osiągało za każdym razem wyniki Over 2.5. Augsburg w 4 na 6 spotkań również takie wyniki osiągał jednak 3 na 3 spotkania rozegrane w Augsburgu własnie takimi wynikami się kończyły. Zespoły mają taką samą ilość punktów i przewagą gości jest jedynie większa ilość strzelonych bramek. Sądzę, że w jednej z najbardziej overowych lig w Europie taki wynik nie będzie zaskoczeniem. Jedynym argumentem przecim jest H2H w poprzednich sezonach obu zespołów. Na 4 mecze w poprzednich 2 latach 4 zakonczyly sie wynikiem poniżej 3 bramek. Ja jednak sądzę, że dzisiejszy mecz zmieni ten status i padnie kilka bramek.

✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Piast
Typ: 2-1,3-1 lub 4-1
Kurs: 6,25
Buk: Bwin
Analiza:Spotkanie 15 Podbeskidzia z zajmującym 10 miejsce Piastem Gliwice. Piast dużo słabszy niż w poprzednim sezonie,gdy zdołał awansować do europejskich pucharów. W swoim ostatnim meczu Gliwiczanie przegrali w domu z rónie słabym Lechem prawie nie oddając ani jednego celnego strzału. Podbeskidzie gra natomiast lepiej niż wskazuje na to pozycja w tabeli. Górale mają jednak sporego pecha,a właściwie problemy z przełożeniem nie złej gry w polu na wykorzystywanie sytuacji. Chociażby w swoim ostatnim meczu w Szczecinie,gdzie przegrali z rewelacyjną Pogonią tylko 2-1 a mieli okazje by zremisować.

⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie- Piast Gliwice
Typ: Obie strzelą/ TAK
Kurs: 1.83
Buk: Unibet
Zacznę ode tego, że nie jest to łatwy mecz do typowania. Ja w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta nie widzę. Początkowo o tym meczu myślałem w kategoriach spotkania underowego. Ale jak pomyślałem o defensywie obu zespołów to sobie odpuściłem. Grając BTS myślę o słabej jednej i drugiej formacjii obronnej. Gra Podbeskidzia i Piasta mnie kompletnie nie przekonuje, Piast jedzie na renomie z poprzedniego sezonu. Wcześniej już pisałem, żeby tej drużyny nie oceniać przez pryzmat wygranej z Widzewem. Wracając do mojego typu, to wbrew pozorom dzisiaj zobaczymy otwarte spotkanie. Wraz z upływem czasu zaczną się robić dziury między formacjami....i będzie wiele miejsca do szybkich kontrataków. Przy słabych kopaczach bramki mogą padać z niczego. I przyznam, że na to liczę w tym spotkaniu. Podbeskidzie dzisiaj zaatakuje, gdzieś pukty muszą zdobywać. Dlatego też spodziewam się akcji po obu stronach. Tutaj bramki wbrew obiegowej opini będą....over mnie nie zdziwi.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom