>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 27.09.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Peru primera division clausura
Godzina: 18:00
Spotkanie: Juan Aurich - Ayacucho
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wczoraj niestety nie udalo sie zarobic na austtyjackim pucharze.
Dzis podażam do Peru po czysty zysk ;-)
W tabeli ani jedna ani druga druzyna nie zachwyca, odpowiedbio 13 i 14 miejsce.
Za moim typem na 1 przemawia fakt iz na 9 meczy gdzie gospodarzem byla druzyna juan aurich 8 tazy wlasnie oni zwyciezali.
Ekipa przyjezdnych w tym sezonie w 3 meczach wyjazdowych bramki 0:8 i 0 pkt.
Pomoglem ? Daj reputke ;-)
Powodzenia 
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Shenzen
Godzina: 13:15
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Jako że mecz za 15min więc bedę się streszczał. Koniec miesiąca więc trzeba uderzyc
w większe kursiwo. Goffin ostatnimy czasy mierzy się z kontuzją, niby zaleczona, ale
tenis nie jest na jego życiowym poziomie. Dawno nie zagrał jakoś super wybitnego
meczu, oprócz tego z Davisa z Kyrgiosem. W tym roku zdarzały mu się wtopy ze
średniakami, a przed oczami mam jego ostatni mecz z Paire, gdzie wyglądał jakby
mu sie nie chciało. Nie mniej jednak jest to typ bardzo ryzykowny bo na przeciwko
nie staje wybitny gracz, tylko Donskoy, który można powiedzieć ostatnio wraca do siebie i
wygląda to lepiej. Przede wszystkim zaczął wchodzić 1 serwis.
Szukam niespodzianki i bardziej tym razem kieruję się swoim przeczuciem. ;)
⛔ 100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Armenia 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: Banants - Shirak
Typ: Shirak wygra dokładnie 1 bramką
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam, dziś krótko i bardzo egzotycznie. Proponuję wam remis przy europejskim handi +1 na drużynę gospodarzy. 6 kwietnia 2016 roku ekipy te rozegrały spotkanie, które zakończyło się rezultatem 3-1 dla Shiraka. Od tamtej pory ekipy grały ze sobą 8 razy i tak:
- 7 razy padł wynik 0:1 lub 1:0
- 1 raz padł wynik 1:2
- 7 razy wygrywał Shirak, w tym 4 razy jako gość
- raz wygrał Banants - jako gość...
Statystycznie rzecz biorąc powinien wygrać dziś zespół Shiraka dokładnie jedna bramką ???? ) oczywiście statystyki nie grają i dziś może być w zasadzie każdy możliwy wynik, ja mam jednak nadzieję że skoro tak długo to trwa to zdarzy się i dziś i przyjezdni wygrają skromnie 0:1.
⛔ 100
 
awskilebi 28

awskilebi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Słowacji
Godzina: 15:30
Spotkanie : Bela Dulice - Ruzomberok
Typ:
over 3.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: 1XBET
Analiza:

Analiza dosyć krotka bo pisze z telefonu... Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe mecze tych druzyn w pucharze Slowacji. Gospodarze rozegrali trzy mecze kazdy wygrali I kazdym bylo przynajmniej 4 bramki, w jednym z nich nawet 5. Dzis zagraja jednak z rywalem z duzo wyzszej polki. Goscie jednak tez lubia strzelac... Jak na razie w pucharze rozegrali dwa mecze wygrywajac az 9:1 I 10:0! Mysle ze linia tych przynajmniej 4 bramek w meczu powinna spokojnie sie pokryc. Niestety nie wiele bukmacherow ma takie typy w swoich ofertach, ale jak znajdziecie to polecam zagrac.
Z fartem ;)

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bfred 307,6K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Rosja MHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Stalnye Lisy - Reaktor
Typ: over 1,5 w 1 tercji
Kurs: 1,88
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj nietypowo bo ruski hokej i to młodzieżowy. Ciekawa to liga, którą sledze już od dłuższego czasu. Ostatnie 4 mecze h2h to dość duże wyniki z 5 bramkami co najmniej a wczoraj wysoki wynik 6-0. Liczę że dzisiaj goście coś jednak strzelą i to już w 1 tercji tak jak i gospodarze ???? Bo analizujac ostatnie bezpośrednie mecze zauwazyłem że w aż 3 były co najmniej 2 bramki więc może i tutaj się uda. Chodzi mi po głowie wynik 1-1 w 1 tercji albo 2-1 coś w tym stylu lecz oczywiście to w sumie loteria bo grad goli może być w każdej z trzech części gry ale...Myślę że odbydwa zespoły od poczatku ruszą i zobaczymy otwarty mecz ze sporą ilością bramek - over 5,5 też bym jak najbardziej grał. Powodzenia
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n L.M.
Godzina;20,45
Spotkanie;PSG-Bay.Mon.
Typ;x
Kurs;3,95
Bukm;forBET
Analiza;
Liga Mistrzów grupa ,,B,,
1/PSG 1-0-0 bramki 5-0 po rozgromieniu Celticu 5-0 na wyjeździe
2/B.Monachium1-0-0 po wysokiej wygranej u siebie z Anderlechtem 3-0
3/Anderlecht
4/Celtic
Niby wszystko wskazuje na PSG ,jest tylko jedno ale...Neymar
Źródło ,,DAILY MAIL,,

Neymar miał zażądać od władz Paris Saint-Germain sprzedaży kolegi z drużyny Edinsona Cavaniego - informuje hiszpański Sport.
-
&quot;Neymar już przekazał Nasserowi Al-Khelaifiego, że jego współpraca z Edinsonem Cavanim jest zupełnie niemożliwa i poprosił o wytransferowanie urugwajskiego napastnika&quot;.koniec cytatu.....
Poszło o wykonanie rzutu karnego w meczu z Lyonem.

Już widać pierwsze objawy ,ostatni mecz PSG 0-0 z Montpelier,gdzie Psg przyzwyczaiło nas do gradu bramek.Neymar chyba nie grał,boisko za małe z Cavanim???
SkŁady przewidywane na mecz;
PSG: Trapp - Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Yuri - Rabiot, Verratti, Motta - Mbappe, Cavani, Neymar
Bayern: Ulreich - Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha - Vidal, Tolisso - Robben, Mueller, Ribery - Lewandowski
Liczę,że Lewandowski i sp-ka nie przegrają tego meczu.

W składzie PSG Neymar i Cavanni...nie widzę wielkiej współpracy po takich wypowiedziach.
,,Najdroższy gwiazdor,,w Barcelonie też nie zachował się przyzwoicie,dał nogę za kasę.
Źródło FourFourTwo
,,Prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu ponownie poruszył temat Neymara. Tym razem zarzucił Brazylijczykowi, który przeniósł się do Paris Saint-Germain, brak szczerości.
Transfer Neymara stał się faktem w sierpniu. Bartomeu wciąż wraca do tamtych tygodni. Pytany o piłkarza w ostatnim wywiadzie, nie zostawił na nim suchej nitki.
- Bardzo ufaliśmy Neymarowi i jego słowom. Niestety nie był on z nami szczery i kiedy pytaliśmy go o przyszłość, nie mówił o transferze. Postąpił inaczej niż w przeszłości Alexis, Pedro czy Fabregas. Zabrakło szczerości - mówi Bartomeu.,,
Widzę dzisiaj szansę dla Bayernu Monachium,jakiś bramkowy remis.Ciekawi mnie również za kim stoi drużyna PSG,ale myślę,że za Cavannim.Na boisku może być ciężko ze współpracą.
gram również X/pow1,5g kurs 4,05 ,nie polecam ale za parę groszy spróbuję X/PLUS2,5gola kurs 7.
Tak naprawdę to każdy wynik jest możliwy.Zobaczymy wieczorem.
⛔ 100
 
kacpii 1,9K

kacpii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie : PSG - Bayern Monachium
Typ: Czy będzie rzut karny? - TAK

Kurs: 3.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Wczoraj znakomicie przewidziałem przebieg spotkania Tottenhamu, Apoel nie trafił do siatki a mecz zakończył się tak jak przypuszczałem, mianowicie 3:0. Dziś szukam okazji w hitowym meczu pomiędzy piłkarzami z Paryża i Monachium. Moim zdaniem są spore szanse na podyktowanie rzuty karnego przez sędziego, wystarczy rzucić okiem na ostatnie kilka spotkań obydwóch drużyn. PSG rozgrywało mecz z Lyonem, podyktowany rzut karny.Mecz z Celtic, podyktowany rzut karny. To sama sytuacja u piłkarzy z Niemiec. Pojedynek z Wolfsburgiem, podyktowana jedenastka. Mecz z Schalke i rzut karny już w 25 minucie spotkania. Dodając spotkanie z Anderlechtem gdzie karny miał miejsce już w 12 min. Podsumowując dziś widzę spore szanse na jedenastkę a po takim kursie warto zagrać, powodzenia! ????
⛔ 100
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Jugra - Dyn. Moskwa
Typ: Dyn. Moskwa -2,5 bramki (przepisowy czas gry)
Kurs:
3.7
Bukmacher: U n i b e t
Analiza:
Witam bogacze!
Środa z innej beczki, proszę zabrać ciepłe kurteczki, bo już zaraz lądujemy na zachodniej Syberii, a dokładnie w Chanty-Mansyjsku. Na swojej ziemi drużyna Jugra gościć będzie Dynamo Moskwa. Spotkanie drugiej drużyny konferencji zachodniej, z ostatnią drużyną wschodu.
Na ile własny lód będzie w stanie pomóc gospodarzom? Ano wcale! Nie ma to zupełnie znaczenia, gdyż są żałośnie słabi, a w ten piękny środowy dzień przyszło im grać z na prawdę solidną ekipą. Szybko o tegorocznych dokonaniach:
Jugra na 13 spotkań zgromadziła 9pkt przy bilansie bramek 21:50, natomiast drużyna ze stolycy nazbierała punktów 28, przy bilansie 39:31 (dwa spotkania więcej rozegrane). Pod koniec ubiegłego roku wynik meczu pomiędzy nimi wyniósł 6:0. Zaledwie 4 dni temu pierwsza drużyna zachodu - St. Petersburg - nie omieszkała władować im aż 9! bramek (1:9), dwa tygodnie temu Omsk 7 (0:7), CSKA Moskwa 5 (5:0), a Spartak Moskwa 6 (2:6). W poniedziałek nawet, cienkie jak sik pająka, Dyn.Riga wygrała na ich terenie (1:2). Jak widać gospodarze chyba nie przepadają za własną halą... Dynamo Moskwa jest drużyną aspirującą do tytułu mistrza KHL, czyli jest to zupełnie inna bajka, niż zmarzluchy ze wschodu. Szczodrze dofinansowywani, wielkie nazwiska i tłum kibiców.
Krótko mówiąc: jestem pewien, że
Jugra zostanie dzisiaj wyDYNAMA przez gości ze stolicy. Spodziewam się festiwalu strzelectwa, lecz zachowując przy tym zimną głowę celuję w handi -2.5. Dla mniej odważnych polecam handi -1.5 z kursiwem 2.28 lub po prostu czystą dwójkę z kursem 1.7! To jest absolutny prezent od bukmacherów. Polecam gorąco zarobaski!
⛔ 100
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Super League Szwajcaria
Godzina: 18:30
Spotkanie : Sion-Lausanne
Typ: 2

Kurs: 4.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Dlaczego Lausanne?Na ostatnich 10 meczy pomiędzy tymi drużynami,aż 9-krotnie zwyciężali goście!!!Dodatkowo Sion u siebie gra źle-2remisy i porażka,bramki 2-3.Lausanne też mocarzem nie jest ale na wyjazdach gra lepiej niż Sion u siebie-2w,2L.Zauważyłem jescze jedną ciekawostkę-kurs.Na bet365 na Lausanne jest 5.00,w Fortunie 4,90 a w Totku już&quot;tylko&quot; 4.00.Życzę wygranych
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska (południe)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Obra Kościan - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Typ: 1 (wygra Obra)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj zostanie rozegrane zaległe spotkanie w IV lidze wielkopolskiej, gr.południowa. Kilka statystyk. Gospodarze mają na swoim koncie 11 punktów i zajmują dziesiąte miejsce. Na tą zdobycz składają się trzy zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki (bramki: 12-12). Goście to aktualnie czwarte ekipa w tabeli mająca na koncie 16 punktów (bilans 5-1-2, bramki: 17-9).
Co mnie skłania ku gospodarzom? Po 1 to fakt, że to zespół, który legitymuje się jak na razie w miarę dobrym bilansem spotkań u siebie. Dotychczas Obra odniosła 2 zwycięstwa i zanotowała jeszcze remis i porażkę. Potrafiła pokonać nawet na własnym boisku rewelację rozgrywek, trzecią w tabeli Polonię Kępno (jedyna jej porażka do tej pory). Remis ekipa z Kościana zanotowała z głównym kandydatem do awansu Victorią Września (1:1). Porażka z niżej notowanym SKP ze Słupcy (0:1) to wg mnie typowy wypadek przy pracy. Warto dodać, że ekipa z Kościana to od lat czołówka czwartej ligi. Jednak zawsze czegoś do awansu brakuje. Wielu znawców twierdzi, że lepszego trenera.
Kolejny fakt to taki, że goście to typowy zespół własnego boiska, gdzie do tej pory nie stracił punktów (5 zwycięstw). Koszą równo wszystkich u siebie i to nie tylko w tym sezonie. Na wyjazdach jest już troszkę gorzej. Bilans 0-1-2 chluby czołowej ekipie IV ligi nie przynosi. Szczególnie, że były to porażki również z zespołami, które są od Pogoni niżej w tabeli, m.in. beniaminkiem LKS-em Gołuchów. Byłem na tym ostatnim meczu i jak dla mnie wynik zasłużony, a gra gości wołała często o pomstę do nieba, szczególnie w obronie bo gospodarze kilka razy obijali jeszcze słupek i poprzeczkę.
Poza tym w poprzednim sezonie Pogoń była beniaminkiem, który od razu usadowił się w ścisłej czołówce, jednak z Obrą wygrać nie potrafiła. W Kościanie wynik 2-0 dla gospodarzy a w Skalmierzycach 1:2.
Właśnie to pierwsze zwycięstwo przerwało świetną - ponad dwuletnią passę Pogoni - 61 spotkań z rzędu bez porażki. Jest to rekord naszego kraju do dzisiaj.
Poza tym goście będą mieli za sobą ponad 120km podróży i to w środku tygodnia, kiedy to niektórzy zawodnicy pewnie od samego rana pracowali albo byli w szkole, więc przygotowanie fizyczne do meczu może trochę być gorsze niż u gospodarzy.
Jak dla mnie to wygra Obra, ale jak zwykle wspomnę, że w tak niskich ligach dużo zależy od szczęścia i dyspozycji dnia.
✅ 140

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
polake89 37

polake89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Karabach - Roma
Typ: 1
Kurs: 11.00

Bukmacher: Unibet
Analiza: Karabach przegral ostatnio z Chelsea 6:0 w Londynie. Bukmacherzy sa pewni, ze Roma rozwalkuje w tym meczu Karabach jak dzdzownice na asfalcie. Jednak warto pamietac poprzednie edycje LM. Za kazdym razem na terenie trudnym jak w Karabach, Trondheim lub innych dla wiekszosci klubow &quot;egzotycznych&quot; zakatkach tracily punkty lub przegrywaly skromne 1:0. W tym wypadku typowalbym na podobny wynik. 1:0 dla Karabach.
Ostatnie mecze Karabach:
22/09/17 Qarabag - Sumgayit 4:1 (Liga)
17/09/17 Qarabag - Kapaz 2:0 (Liga)
12/09/17 Chelsea - Qarabag 6:0 (LM)
26/08/17 Qarabag - Gabala 2:1 (Liga)
23/08/17 Kopenhagen - Qarabag 2:1 (kwalifikacje LM - pierwszy mecz 1:0 u siebie)
Ostatnie mecze Romy:
23/09/17 AS Rom - Udinese 3:1 (Liga)
20/09/17 Benevento - AS Rom 0:4 (Liga)
16/09/17 AS Rom - Verona 3:0 (Liga)
12/09/17 AS Rom - At. Madrid 0:0 (LM)
01/09/17 AS Rom - Chapecoense 4:1 (tow)
Warto tez pamietac, ze Roma gra z Milanem w Sobote. Jesli trener bedzie chcial skupic sie na lidze i liczyc &quot;ze mecz sam sie wygra&quot; to mamy wieksza szanse na wygrana.
Na moja niekorzysc przemawia mecz Karabachu z Zira w Niedziele - mecz na szczycie. Jesli zaryzykujesz ten kurs to niech Bog cie ma w opiece.

Jesli pomoglem to polecam sie jak produkty z Biedronki

⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Paris SG - Bayern Monachium
Typ: spotkanie / obie drużyny strzelą gola 1/tak
Kurs: 2,94
Bukmacher: Fortuna
Witajcie. Lubie zagrać jakiś meczyk z polskim kontekstem. Co mam daleko szukać, jeżeli gra nasz Roberto. Chyba najciekawszy mecz dzisiejszego wieczoru. W obu drużynach, mimo, że wielkich, pojawiły się kłopoty. Neymar podobno obrażony lub na niego obrażeni, Mr. Lewandowski też podobno na bakier z klubem. Ostatnie potyczki w swoich ligach obie drużyny mogą zaliczyć do nieudanych. Paryżanie w pucharach raczej nie przegrywają u siebie, natomiast bawarczycy nie zawsze wygrywają na wyjazdach. Kryzys w Bayernie wydaje mi się głębszy aniżeli wszystkim nam się wydaje. Stawiam na PSG ale dla ostrożnych proponuje &quot;obie drużyny strzelą&quot; - tylko co to za kurs. Wśród nas nie ma centusiów, avanti!!!
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00

Spotkanie: Alingsas-savehof
Typ: aligsas-1,5

Kurs: 1.95
Bukmacher: unibet

Analiza:
obstawiam znowu pilke reczna i moja ulubiona lige-wybieram najciekawsze spotkanie dnia gdzie alingsas podejmie na wlasnej hali savehof.sa to druzyny o podobnej sile,sezon lepiej rozpoczeli gospodarze wygrywajac wszystkie mecze,goscie maja gorszy bilans bo wygrali ze slabszym zespolem mala roznica punktowa,a z dobrymi zespolami mieli remis i porazke.dla mnie faworytem jest alingsas,ktory rzadko przegrywa u siebie,z savehofem w ostatnich latach regularnie wygrywaja.dolozylem delikatny handicap bo mecz bedzie wyrownany i duzej przewagi moze nie byc.pozdrawiam
⛔ 100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting - Barcelona
Typ: Barcelona wygra + over 2,5 gola
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj ładny kursik na Realu, dzisiaj gram typ w meczu Barcy. Kursy faworyzują Barcę i wcale się nie dziwię bo mimo wyjazdu są tu zdecydowanym faworytem. Z tego co czytałem nie dawno Sporting ma zacząć spotkanie bez swojego najlepszego strzelca Dosta. Ma on zacząć mecz na ławce. Nie wiem dokładnie dlaczego tak jest, ale wiem jedno że on robi ogromną różnicę, a jego brak osłabia linię ofensywną po całości. Ostatnio Sporting nawet w składzie z Dostem w lidze zremisował 1-1 ze słabym Moreirense, w pucharze 0-0 z Maritimo. Fakt wygrali z Olympiakosem w pierwszym meczu LM ale Grecy mają problemy i nie grają w tym sezonie idealnie, dlatego Sporting ugrał jakoś te 3 punkty. Barcelona zaczęła perfekcyjnie. Wielu obawiało się o nich przed sezonem a tu w lidze po kolei każdego rozwalają. Mimo braku Neymara grają bardzo dobrze. W LM 1 mecz wygrany aż 3-0 z Juventusem. Myślę że większość forum tego się nie spodziewała ja również, ale to oznacza tylko jedno, że żadnego kryzysu nie ma i Barca spokojnie gra o najwyższe cele. Dzisiaj 3 punkty to priorytet i nie widzę innej sytuacji. Gole muszą paść 3, ale o to się nie boję, bo albo Sporting powalczy i wynik będzie bramkowy ale dla Barcy, bądź wysokie zwycięstwo Blaugrany. W Sportingu na obronie Coentrao któremu często zdarzają się błędy, Patricio w bramce też nie jest pewny, także defensywa też nie jest idealna i Messi dzisiaj może pokręcić obrońcami Sportingu. Także gram ze spokojem wygraną Barcy i w meczu padnie min 3 gole, kurs nie zachwyca, ale nie dziwię się bo dla mnie to pewniak, ale nie przechwalam bo różnie bywa z &quot;pewniakami&quot;. Oby na plusik ????
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Paris SG - Bayern Monachium
Typ: Bayern Handicap azjatycki - 1.75
Kurs: 12
Bukmacher: Unibet
analiza:
Zacznę od tego że dobry kurs na zwycięstwo Bayernu.Wczoraj był dobry kurs na Real i zagrali znakomicie , wykorzystali szanse i kontry , Cristiano znowu na ustach wszystkich.
Taka taktyka i taki pomysł również dobry dla Bayernu i Roberta Lewandowskiego.Kilka lat temu wystrzelił na Estadio Santiago Bernabéu , może dzisiaj pora na Parc des Princes.
Niby Bayern ma kłopoty , Noyer kontuzjowany ale drugi bramkarz dostał szansę gry i musi pokazać że na nią zasłużył.W PSG trochę mętna atmoswera , jeśli padnie karny dla PSG czy na Cavanim czy na Neymarze dodatkowa presja.Kurs 12 na wygraną Bayernu dwoma golami.Nie twierdzę że to wejdzie ale po kursie 12 skuszę się za drobne.Ciekawa statystyka H2H choć z dość odległych lat ale:Nigdy jeszcze nie padł remis 4:2 dla francuzów , wygruwali 3 mecze u siebie i w 94 w Monahium , Bayern 2 zwycięstwa może pora na wygraną w Paryżu !!!A może nawet z przytupem???
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom