>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.10.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 27. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Palermo - Udinese
Typ: 1
Kurs: 2,80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
19 przeciwko 16 miejscu Serie A. Palermo w roli gospodarza podejmie Udinese Calcio. Obydwie drużyny są w dołku, ta pierwsza zdobyła tylko 6 pkt w tym sezonie, natomiast druga 10. Bilans ostatnich 5 spotkań mają taki sam: 3 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo. Tracą dużo goli, ale strzela już trochę więcej Udinese, ma ich 10. Obydwie drużyny są na prawdę w słabej formie, i muszą zacząć wreszcie wygrywać. Udinese wygrało ostatni mecz, i to może dać im lekkiego kopa, ale mimo wszystko pójdę w stronę gospodarzy. H2H ostatnich 5 meczy to 3 zwycięstwa Palermo i jedno Udinese oraz 1 remis. Widać że Palermo leży ten przeciwnik. Myślę że jutro też tak będzie i drużyna Palermo zwycięży 1-0.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Palermo-Udinese
Typ: goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.25
Buk UniBet
Analiza: Już jutro ostatnie spotkanie tej kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Palermo na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Udinese. Według mnie zespołem, który ma trochę większe szanse na zdobycie kompletu punktów w tym spotkaniu będzie ekipa przyjezdnych , która na wyjazdach w tym sezonie zdobyła tylko 2 gole straciła ich aż 7 i zdobyła zaledwie 3 punkty, gospodarze na swoim stadionie bilans mają jeszcze gorszy bowiem zdobyli punktów , przegrali na swoim boisku wszystkie spotkania a ich stosunek bramkowy to 1 do 9... trzeba jednak spojrzeć uczciwie że rywali w postaci Juventusu, Napoli oraz Torino, łatwych nie mieli, nie zmienia to faktu że obie ekipy w tym meczu będą chciały się przełamać bowiem na razie zajmują kolejno 19 oraz 16 pozycję w ligowej klasyfikacji, dla obu ekip będzie to wązne spotkanie w którym moim zdaniem nikt nie będzie kalkulował i szukał remisu a będzie chciał zagrać o komplet punktów, bowiem remis w takim meczu dla obu drużyn jest stratą dwóch punktów, liczę na to iż już w pierwszej połowie spotkania wpadnę tutaj bramki, stawiam ogólnie na to iż bramek będzie około 3 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Kunlun - Khabarovsk
Typ: over 5.5
Kurs: 3.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nowy twór Rosyjskiej KHL radzi sobie bardzo dobrze w nowej rzeczywistości plasując się tuż za strefą play-off z meczami zaległymi, ale w dłuższej perspektywie raczej awansu nie będzie ale walczą. Oczywiście z racji lokalizacji większość punktów będą zdobywać tutaj i tak właśnie się dzieje wszystko można powiedzieć że funkcjonuje dwa razy lepiej – połowa punktów więcej zdobyta w delegacji, grubo ponad połowa bramek zdobytych, to co jest po równo to ilość straconych bramek bo na pewno nie jest to ekipa mają dużą jakość w tym aspekcie gry bo oni cały czas są w „budowie”. Ostatnio ograli niespodziewanie Loko 3:1, które jednak olało ten mecz i tą podróż i brakowało im wykończenia bo przeważali zdecydowanie ale rywal zaprezentował naprawdę dobą skuteczność w ofensywie i to na tle tak świetnego rywala w defensywie. Przycisnąć ten zespół w defensywie to od razu się pogubi i tacy rywale którzy podeszli poważnie do zawodów nie mieli problemów by wpakować kilka bramek. Takiej postawy spodziewam się wykonaniu gości którzy też ze względu na lokalizację wykorzystują atut własnego lodowiska i dla nich podróż do dzisiejszego rywal to żaden problem bo ostatnio siedzą blisko. Khabarovsk m duże aspirację ale ostatnio nie najlepsza forma szczególnie ostatnio strasznie zagubieni w defensywie tracą mnóstwo bramek bo w kontekście typu mnie nie martwi. Gra defensywa się na wyjazdach do tej pory w ogóle się nie sprawdza, porażka goni porażkę ale dziś wszystko to traktują jako rywala idealnego do przełamanie a wobec tego nie wydaje mi się by tutaj nie było ataku prze 60 minut. Kursy na bramki bardzo wysokie i nic w tym dziwnego naprawdę nie ma ale dla mnie to będą żywe zawody ze względu na argumenty które przytoczyłem wyżej, u siebie Kunlun potrafi strzelać ale to co będzie kluczem do bramek to postawa gości którzy jak wspomniałem potraktuje te zawody bardzo poważnie. Dwa razy już się spotkali w tym sezonie ale było to na początku rozgrywek gdzie gra obu zespołów była całkiem inna i tym się raczej bym nie sugerował.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia Pro League
Godzina: 20:30
Spotkanie: KAA Gent - Standard Liege
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Na jutro wybieram ligę belgijską, w której mierzyć się będą sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny. Gent ma 18 pkt i aktualnie zajmuje 8 pozycję w lidze z 1 pkt straty do Standardu Liege. Patrząc na bramki strzelone to również podobnie to wygląda ponieważ Gent ma ich 19 Standard 20 natomiast minimalnie lepszą defensywę mają goście bo stracili o 3 gole mniej (9) od gospodarzy. Obie ekipy myślą tu o wygraniu i obie walczą tu o LM bo całkiem ciasno w tabeli. Dopiero 12 kolejka i dużo meczy przed nimi ale myśle, że nie będzie tu odstawiania nogi i obie będą chcieli zgarnąć pełną pulę. Ostatnie mecze pokazują, że gospodarze byli zespołem lepszym w h2h gdyż na 5 meczy to 1 wygrana gości i 4 gospodarzy. Bukmacherzy również stawiają na Gent, chociaż złapali zadyszkę bo przegrali ostatnie dwa spotkania to myśle, że jutro staną na wysokości zadania i strzelą chociaż jednego gola w drugiej połowie i oczywiście Standard dorzuci drugiego i typ wejdzie. W Ekipie gości po wysokiej wygranej z Waasland (5-0) morale drużyny poszły w górę i mam nadzieję, że nie zwolnią tempa i dorzucą cegiełkę w postaci gola.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis ATP Basel, round of 16, indoors
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stan Wawrinka (SUI) - Donald Young (USA)
Typ: Donald Young (+4,5)
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bwin
Stachu pewny udział w Top 8 w Londynie.W Bazylei mimo,że turniej na Szwajcarskiej ziemi to w poprzednich latach regularnie odpadał tu w R1.Jak gra Wawrinka zmotywowany kibice tenisa doskonale wiedzą.Ale czy tutaj starczy motywacji przed Londynem? Mam wątpliwości.... Ranking i staty po stronie Szwajcara,w końcu obecnie to 3 rakieta. H2H 2-1,ale wszystkie mecze zacięte.Jednak widzę tu value w stronę Younga,który w zeszłym sezonie doszedł w Basel do R8 i powinien być zmotywowany na ten turniej.Pewna wygrana z Marchenko w R1.Pasują mu te korty i myślę,że nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Stana.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamerica
Godzina: 1:45
Spotkanie: Chapecoense - Junior
Typ: over 1.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: oddsring
Analiza:

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na dzisiaj wybrałem typ z rewanożowego meczu ćwiercfinałowego pucharu Copa Sudamerica. Chapecoense podejmie u siebie ekipę Junior, która przed tygodniem wygrała 1-0. Dzisiaj proponuję zagrać na over 1.5 gola. Gospodarze będą mocno cisnąć i od początku wystawili bardzo silny skład. Moim zdaniem to bedzie bardzo ciekawy i zacięty mecz. Statystyki pokazują, że szansa na powodzenie tego zakładu bardzo spora i moim zdaniem po takim kursie warto zaryzykować bo gole tutaj jakieś padną pytanie tylko ile. Dla bardziej odważnych polecam zagrać over 2 azjan .Życzę powodzenia.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Euroliga
Godzina 19:00
Spotkanie: Cska Moskwa - Unics Kazan
Typ: (+15,5) Unics Kazan
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś drugi dzień Euroligowych potyczek, i z mojej strony chyba najkrótsza i najprostsza analiza spotkania, od momentu podawania przeze mnie postów.
W czwartkowy wieczór w hali Megasport Arena, CSKA które od początku sezonu wygrywa wszystko w Eurolidze jak i w VTB Promo, podejmuje niby nie aż tak słaby Unics, który przegrał wszystkie 3 spotkania w Elicie.
Zauwazalnym problemem gości jest utrzymanie dobrej gry przez całe spotkanie, ostatnia kwarta wygląda fatalnie w wykonaniu Unicsu. Ostatnio mówiąc o zawodnikach Unicsu pisałem że wygląda to słabo, myślę że była to zbyt surowa opinia, po prostu nie wszystko gra w tym zespole tak jak powinno.
Patrząc zaś na grę CSKA, jedynym zagrożeniem może być dla nich zlekcewazenie przeciwnika i zbyt wielka pewność siebie, dziś myślę że do tego nie dojdzie... ALE....Moskwianie nie mają nic nikomu do udowodnienia, mogą zagrać na luzie, próbować nowych wariantów i rotowac składem, i tak powinno to wyglądać w tym spotkaniu. Po za tym w obecnym sezonie tylko słaba Galate ograli bardzo wysoko, ponad 20pkt, Efes i Panate 4-6. Ponadto z Unicsem mierzyli się 20-krotnie, bilans 17-3 na korzyść CSKA, z czego tylko 2 spotkania skończyły wygraną wyższą niż 15pkt.
Reasumując, gracze Unicsu będą chcieli zagrozić gospodarza, udowodnić coś przedewszystkim sobie. A CSKA nic nie musi, i kto wie czy mecz nie bedzie bardziej wyrównany niż mogłoby się to wydawać.
W każdym bądź razie, +15,5pkt po 2,05 to dla mnie pewna lokata, w którą zainwestuje jakiś grosz.
Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka KBL
Godzina:
Spotkanie: Goyang Orions-Busan SonicBoom
Typ: Ilość punktów: powyżej 163,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam. Passa 6 trafionych typów z rzedu - dzięki wielkie za punkty reptuacji.
W dniu dzisiejszym gram spotkanie z Koreańskiej Ligi, w którym liczę na to, że przynajmniej przez 2 kwarty będzie ostre. Goyang jest niestety drużyną, która może zdominować przeciwnika, wygrac wysyko i zaliczyć sumaryczną ilośc punktów w meczu na poziomie 140-150 punktów, jednak liczę, że grający z polotem goście podejmą tutaj walkę. Drużyna Soniców zagrała ofensywny mecz w pierwszej kolejce, niestety dla tego typu z dryzyną grającą ofensywną koszykówkę. W historii spotkań pomiędzy Goyang,a Sonic często padały niskie wyniki, ja jednak czuje, że początek sezonu i chęć gry budzi w graczach chęć gry i na tym etapie w tej konkretnej lidze wyniki mogą być ponad standardowe osiągi drużyn. A potencjał w obu drużynach jest na pewno spory. Jedyne co martwi to potencjalna dominacja i wybicie walki o korzystny wynik drużynie gości przez gospodarzy.
Reasumując:
Argumenty przemawiające za typem oprócz domniemanych przeczuć:
- drużyna gości w 7 na 10 ostatnich spotkań rzuciła co najmniej 80 pktów w spotkaniu
- gospodarzom ta sztuka udała się w 6 na 10 spotkań, w tym 4 razy pękła granica 90 punktów.
Liczę na ofensywne spotkanie, ale wszystko zweryfikuje boisko. Wyczuwam nerwowość, ale liczę na plus.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 57

ananas1912

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna- Rosja Superliga Kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: Togliatti-Krasnodar ��
Typ: Togliatti
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16.00 zostanie rozegrany mecz Superligi Kobiet w Rosyjskim Togliatti gdzie ekipa gospodarzy na własnym parkiecie będzie podejmowała drużynę Krasnodaru. Według mnie zdecydowanym faworytem do zgarnięcia 2 punktów w dzisiajszym meczu jest druzyna Togliatti. W pojedynkach bezpośrednich Togliatti miażdży rywala gdyż ostatnie 15 spotkan z rzędu zwycięstwa odniosła drużyna dzisiejszych gospodarzy, natomiast Krasnodar wygrał z nimi tylko jeden raz w 2012 roku, czyli dosyć dawno. Kolejnym aspektem który jest po stronie mojego typu jest to że grają u siebie na swoim parkiecie, co wiąże się z duzym komfortem i pewnością a także dopingiem kibiców. Myślę ze na swoim parkiecie w Rosyjskiej Superlidze Kobiet mogla by zagrozic jedynie druzyna Rostova lub Astrahanochki czyli 2 najsilniejsze druzyny w lidze. Jak dla mnie smiało można stawiać na druzynę Togliatti w dzisiejszym meczu.
Powodzenia ����
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Singapur
Godzina: 10:10
Spotkanie: Halep-Cibulkova
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bets365
Analiza:
Sprawa jest dość prosta, Halep musi wygrać żeby praktycznie zapewnić sobie półfinał, choć i to jej nie daje gwarancji, no ale jak przegra to wystarczy, że Keys wygra i wypada. Halep 1 zwyciestwo w turnieju, Cibulkova dwie porażki, obie przegrały z Kerber, ale z Keys Halep wygrała, a Cibulkova przegrała, jest więc w lepszej formie.
Jest na wyższym miejscu w rankingu, z wyższym numerem rozstawiona, i Halep po ostatnim roku w którym prowadizła z Agą 5:1 w tie-breaku, i przegrała i nie wyszła teraz takiej szansy nie zmarnuje, pewniak dnia.!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Serie A
20 45
Palermo - Udinese
Udinese i O 2.5
4.33
B365
Na dziś wybieram spotkanie włoskiej ekstraklasy drużyny sycylijskiej z ekipą z górnych włoch. Gospodarze od kilku sezonów uciekają od spadku ale w tym sezonie chyba bekną i przejdą do serie B. U siebie nie radzą sobie kompletnie nie wywalczyli nawet punktu od początku sezonu co jest złym efektem. Nie mogłem się zdecydować który z typów będzie najlepszy na ten mecz fakt że u siebie palermo w ostatnich kilku meczach notowało wynik U 2.5 ale tym razem sądze że bedzie nieco walki by wkońcu wywalczyć jakieś punkty u siebie i gole będą. Udinese z kolei gra w kratke ostatnio gra im się nieco lepiej po wygranej z pescarą podbudowali się myślę że dziś wygrają to spotkanie ich bilans wyjazdowy to 1-0-3 więc sądze że czas na jakieś 3 pkt wyjazdowe tymbardziej że gospodarze na swoim objekcie w tym roku radzą sobie fatalnie a udine na wyjazdach przegrywalo z takim juve czy romą więc wiadomo że było cięzko ale tym razem liczę na nich że wygrają jednym lub dwoma golami.Powodzenia
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maarcin14 680,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EGIPT: Pierwsza liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zamalek - Smouha
Typ: BTS, obie strzelą - TAK
Kurs: @2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam . Dzisiaj 27.10 o godzinie 20:00 w Kairze zostanie rozegrany mecz 6 Kolejki Pierwszej Ligi Egipskiej w piłce nożnej , a zagrają ze sobą Zamalek i Smouha . Gospodarze w tym sezonie rozegrali zaledwie jeden mecz ligowy z powodu udziału w afrykańskiej Lidze Mistrzów, wygrywając pewnie 2:0 na wyjeździe z Nasr Taadeen . Goście dzisiejszego meczu rozegrali 5 spotkań , 4 wygrywając i ponosząc zaledwie jedną porażkę , i obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli. Bilans bramek 11:6 . Na ten mecz wybrałem typ BTS, gdyż uważam że obie drużyny strzelą bramkę . Zamalek w ostatnich 10 meczach licząc wszystkie rozgrywki tylko raz, 9 lipca nie zdobył gola w meczu będąc gospodarzem . Natomiast goście, drużyna Smouha jest w formie , i w ostatnich 10 meczach będąc w delegacji tylko raz nie zdobyła bramki , w Pucharze Egiptu dnia 1 sierpnia . Kurs zachęcający i liczę na bramki w dzisiejszym meczu .
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Palermo - Udinese
Typ: Powyżej 10,5 rzutów rożnych azjan
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny grają fatalnie i okupują dolne rejony tabeli. Jedna i druga drużyna nie mogą pozwolić sobie na porażkę bo ich sytuacja w walce o utrzymanie będzie coraz trudniejsza (szczególnie dla Palermo). Myślę, że nie będzie tutaj zachowawczej gry i obie ekipy zagrają o pełną pule, a to przełoży się na ataki z jednej i drugiej strony co mam nadzieję pozwoli na nabicie dużej ilości rzutów rożnych. Trochę statystyk:
Palermo u siebie - 12, 6, 11, 16 RR
Udinese na wyjeździe - 15, 16, 15, 11 RR
Ostatnie 4 bezpośrednie pojedynki - 14, 10, 10, 12 RR.
Patrząc na statystyki to jest potencjał na pokrycie podanej linii. Przy odrobinie szczęścia powinno być dobrze. ???? . Powodzenia
⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Basel
Godzina: 17:00
Spotkanie: David Goffin = Juan Martin Del Potro
Typ: David Goffin -1.5 seta AH
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Nie czaję tych kursów. Del Potro bardzo szanuję, świetny powrót do tenisa i kilka wartościowych wyników (srebro na IO, ćwierćfinał US Open, wygrana nad Murray&#39;em w Davisie oraz zwycięstwo w Sztokholmie). Jednakże Belg pokonał go w Mastersie w Szanghaju, zaś hala w Bazylei również powinna bardziej sprzyjać filigranowemu Gofinowi. Na szwajcarskim turnieju meldował się już w finale w 2014 ulegając Federerowi, także czuje się tu dobrze. Ponadto David jeśli osiągnie finał w Bazylei przeskoczy w ranking Race to London dziewiątego Berdycha, co przy absencji Rafy Nadala będzie wiązało się z tym, iż będzie zajmował lokatę gwarantującą start w ATP Finals. W mojej ocenie kursy na dzisiejsze spotkanie mając na uwadze powyższe okoliczności powinny być o wiele bardziej wyrównane. Dlatego też stawiam na Belga, przy czym nie będę zaskoczony jego wygraną nawet w dwóch setach.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Wiedeń
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sousa J. - Ferrer D.
Typ: Sousa J. +1,5 seta
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:0 z ćwierćfinału w Kuala Lumpur, padło 2:0. David Ferrer rok temu wygrał ten turniej, jednak jak zapewne dobrze wiecie w tym sezonie jak cieniem samego siebie. Wyszedł mu turniej w Pekinie, ale w Szanghaju czy ostatnio w Belgii odpadł już w 1 meczu turnieju.
Sousa rok temu za to wygrał turniej w Valencii, do tego to jest taki nieobliczalny zawodnik. Szanse na seta ma na pewno dość spore. Zrobił to na IO w Rio z JMDP, na US Open pokonał Lopeza czy urwał set Dimitrovowi, w Tokio urwał set zwycięzcy turnieju Goffinowi. Ogólnie to jego ostatnie porażki kończyły się przynajmniej po 3 setach, a tutaj zapewne będzie zmobilizowany do obrony punktów z przed roku. Mecz wieczoru, mecz dwóch zwycięzców turniejów z przed roku, więc powinno być gorąco na korcie.

Drugi typ, ANALIZA:

Wawrinka S. - Young D.
Young D. +1,5 seta ::: 2,39 ::: 0,5/3 Pinek
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK Sztokholm - Hacken
Typ: AIK Sztokholm i BTS
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnie mecze trzeciej od końca kolejki w szwedzkiej ekstraklasie. Mistrza już mamy, drugie w tabeli Norkopping jest już pewne kwalifikacji w LE. Trzeci AIK jeszcze takiej pewności nie ma. Będzie mieć, jeśli wygra dziś z Hacken.
AIK wpędził się w kłopoty, bo w poprzedniej kolejce nie potrafił choćby zremisować z bezpośrednim kandydatem do zepchnięcia go z pudła, czyli Goeteborgiem. W ten sposób dał rywalom nadzieję, choć prawdopodobieństwo takiego rozwiązania jest wątłe. Wystarczy dzisiaj wygrać.
Problemem może być skuteczność. Z jednej strony AIK niedawno zdemolował wicka Norkopping 6:0, z drugiej w Goeteborgu po straconej bramce w środku 1 połowy dobił do prawie 60% posiadania piłki i oddał 9 strzałów. I nic.
Teraz motywacja znów jest, możliwości są, ale i przeciwnik lepszy. Hacken z zeszłego sezonu grał w eliminacjach do LE. Teraz gorzej, ale jeśli nie wygrywa, to często remisuje. Na wyjazdach przegrał tylko 4 razy, w tym w 3 meczach z czołówką: Malmoe, Norkopping i Goeteborgiem. AIK należy do tych zespołów i powinien wygrać, ale Hacken najczęściej trafia: ich bilans w sezonie to 22/27 (8/10 ostatnich) spotkań z choćby jednym golem, przy czym nieistotne, czy u siebie, czy w gościach, czy to wygrana, czy remis, czy porażka. Stąd typ na gospodarza i BTS.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Wiedeń
Godzina: 17:30
Spotkanie: Murray - Simon
Typ: Simon
Kurs: 8.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Konkurs dobiega końca (koniec miesiąca) i trzeba punktów. Lecz ten typ nie jest z kapelusza. Oglądałem wczoraj mecz Murraya z Klizanem. I należy wyciągnąć jeden wniosek Andy nie jest że stali. Tak jak kiedyś w Paryżu zaczął swoją wielką karierę Janowicz ogrywając Murraya, to dziś w mnjejszym turnieju może wygrać z nim Simon, który w końcu zrobił jakiś progres w tym sezonie. Chciałoby się powiedzieć wrócil dawny Simon. Osttanio grali że sobą wysoko w Szanghaju więc obycie z rywalem Simon ma. Nie jest bez szans i swoją nieustępliwościa może dzis pogrążyć Szkota. Mecz będzie przyjemny do oglądania i dziś zapewne znowu będę się delektować kolejnym spektaklem w Wiedniu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Gent vs Standard de Liege
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
12 kolejka w belgijskiej 1 klasie.
Obie ekipy jak na razie sa w lidze sasiadami,dzieli ich jedynie jeden punkt.
Gent zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 18 punktow.
Jesli chodzi o ich ostatnie mecze to zanotowali 2 zwyciestwa i 3 porazki.
Podopieczni Heina Vanhaezebrouck&#39;a zupelnie inaczej wygladaja gry graja u siebie i zupelnie inaczej,gdy graja na wyjezdzie.
Wyniki przed wlasna publicznoscia sa naprawde imponujace - w ostatnich 27 meczach liczac wszystkie rozgrywki,zespol Gent przegral tylko dwa mecze,zaliczyl 6 remisow i az 19 zwyciestw.
Lepsze okazaly sie ekipy Wolfsburga - poprzedni sezon w Lidze Mistrzow porazka 2:3 oraz Club Brugge,ktory pewnie wygral 4:1.

Standard z kolei jest miejsce wyzej,ostatnie wyniki pokazuja,ze forma dopisuje.
W ostatnich 5 meczach druzyna co prawda przegrala dwa razy,to jednak rywale byli z wyzszej polki.Najpierw minimalna porazka w Amsterdamie z Ajaxem 0:1 a pozniej w szlagierowym starciu porazka u siebie z Anderlechtem rowniez 0:1.
Nastepny mecz to szalone starcie wyjazdowe z Kortrijk,gdzie skonczylo sie ostatecznie na wyniku 3:3.
Kolejny mecz to remis u siebie 2:2 z Panathinaikosem,oczywiscie w LE.
4 dni temu natomiast Standard po jednostronnym meczu rozbil u siebie Waasland-Beveren 5:0.

Gent po dwoch delegacjach wraca na wlasne boisko,gdzie prezentuja sie bardzo dobrze,tak wiec gol z ich strony raczej pewny.
Standard z kolei w ostatnich 3 meczach strzelil 10 bramek,tak wiec licze rowniez na gola z ich strony.
Druzyny grajace ofensywna pilke,tak wiec szanse na wejscie beda,patrzac na historie spotkan,to w ostatnich 7 meczach tylko 2 razy byl wynik underowy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina ;Pilka nozna
Godz;18,00
Spotkanie;Krasnodar-Gazovik Orenburg
Typ,1/1 Krasnodar wygra 1 polowé i caly mecz
Kurs;2,33
Bukmacher;Winmasters
Analiza;
Rosyjskie Puchary,gdzie 4 druzyna Krasnodar,podejmuje przedostatni Gazovik,ktory ma tyle samo punktow co ostatnia Samara 7 po 11tu meczach.
1-4-6 i 6-11 w bramkach.
Krasnodar to mocny sklad i druzyna która raczej nie przegrywa u siebie.Ostatnio wpadka z Schalke..... 0-1,ale to nie Orenburg.
Krasnodar potrafil wbic 5 goli z Nicea,a to juz sztuka.
Goscie bardziej zainteresowani sa poprawieniem sytuacji w lidze,nie beda gryzli trawy,a Krasnodar bedzie chcial to wygrac jak najmniejszym nakladem sil.
Beda starali sie zdobyc gola jak najpredzej i kontrolowac przebieg spotkania.
Sorry za brak polskich liter
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom