>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.11.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka, Polska, Plus Liga
Spotkanie: Aseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: over 183,5
Kurs: 1,85
bet365
Na dzisiejszy wieczór o godzinie dwudziestej rozegra się mecz na szczycie w polskiej Plus Lidze. W hali przy ulicy Podpromie Aseco Resowia podejmie ZAKSe Kedziezyn Koźle. Grają tu lider i wicelider tabeli. Moim zdaniem ciężko jest tu wytypować faworyta tej potyczki. Możliwe że zwycięzca dzisiejszego meczu zakończy pierwszą rundę na pozycji lidera więc zapowiada się długi i zacięty pojedynek. Gospodarze zapewne liczyć będą na występ Petera Veresa który w ostatnim pojedynku z Effectorem Kielce ugrał pietnaście punktów i został MVP spotkania. Doskonale spisuje sie także Schops Jochen i ta dwójka będzie siłą napędową Aseco. Do drużyny wrócił też po kontuzji libero Krzysztof Ignaczak. W drużynie ZAKSYy też jest komu punktować. Rozkręcił się ostatnio Grzegorz Bociek a Dick Kooy regularnie zdobywa punkty. Goście są ostatnio na fali wznoszącej więc typowanie tu na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy jest chyba nie na miejscu. Nie znaczy to że nie wygrają w końcu grają na własnej hali gdzie grają bardzo dobrze. Jak już wspomniałem zapowiada się dobry mecz i ogromne emocje. Ciężko tu wskazać faworyta więc ja zdecydowałem sie na over punktowy. Licze na długi pięciosetowy pojedynek. mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze bywały zacięte.
⛔100
 
G 0

gzb

Użytkownik
piłka nożna liga mistrzów
leverkusen-united
remis
3.2
bet-at-home
spotyka się dwie mniej więcej równe drużyny.
solidny w tym sezonie bayer z solidnym lecz grającym bez fajerwerków
manchesterem.
obie drużyny podejdą do siebie z respektem.
myślę,że w tym meczu nik nikomu krzywdy nie zrobi i skończy się remisem 1:1..

KIEPSKA ANALIZA
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG - Olympiakos
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1.96
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
PSG w dobrych nastrojach, ostatnio pewna wygrana w lidze. Blanc twierdzi że dziś chcą postawić kropkę nad i, a ja nie sądzę żeby Grecy im w tym jakkolwiek przeszkodzili. Pamiętając pierwszy mecz, myślę że dziś wynik może być podobny (przyp. 4:1 dla PSG). W Paryżu pełny skład, dobre nastroje i chęć zapewnienia sobie awansu. Dlatego jestem przekonany że dziś w stolicy Francji zostaną 3pkt, a gospodarze zwyciężą co najmniej 2 bramkami.
Pozdrawiam!


kiepska analiza
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Plzen
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 1,56
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Kolejny raz zawierzam swoje pieniądze Obywatelom na taką kombinację - do tej pory jeszcze mnie nie zawiedli, oby dziś nic w tej kwestii się nie zmieniło.
City teoretycznie ma jeszcze szanse na 1 miejsce w grupie i myślę, że go od tak nie odpuszczą. Oczywiście dzisiaj najlepiej jakby Bayern stracił punkty w Moskwie a później na Allianz ciekawy mecz o 1 miejsce byśmy mieli. Ale wracając do meczu. Viktora ostatnie mecze ligowe 3 zwycięstwa jednak LM pokazała już im, że są to jednak za wysokie progi. Już w Pilznie City z zimną krwią wypunktowało rywala. Dzisiaj nie powinno być inaczej mimo komfortu punktowego.
W szeregach The Citizens zabraknie Davida Silvy, Stevana Joveticia, Jacka Rodwella i Vincenta Kompany&#39;ego. Cała reszta zdrowa. W mediach spekuluje się o takim wyjściowym składzie: Hart, Richards, Demichelis, Lescott, Kolarov, Navas, Milner, Toure, Nasri, Dzeko, Aguero. Mocna wyjściowa 11-stka ale jak dla mnie na pewno nie bd ona tak wyglądać. Myślę, że jednak Pellegrini porotuje więcej składem.
Gram pewnie bo obie drużyny to różne półki rzemiosła piłkarskiego a to co Man robi na Etihad to jest po prostu rewelacja. Dla przykładu w ostatnich 3 meczach, w których City podejmowało Tottenham, CSKA i Norwich gospodarze zaaplikowali rywalom łącznie 18 goli. Tyle w temacie. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Galatasaray Stambul
Typ: Gareth Bale to score
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na początek przewidywany skład według Marki:
Real Madryt: Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Asier Illarramendi, Casemiro; Gareth Bale, Isco, Ángel Di María i Karim Benzema.
Przewidywany skład według Asa:
Real Madryt: Iker Casillas; Daniel Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Casemiro, Asier Illarramendi; Gareth Bale, Isco, Ángel Di María/Jesé Rodríguez i Karim Benzema.
Na pierwszy rzut oka od razu można zauważyć brak Cristiano Ronaldo w składzie na dzisiejsze spotkanie, który nabawił się lekkiej kontuzji w ostatnim ligowym spotkaniu, mógł dzisiaj zagrać, ale Carlo Ancelotti nie chcę ryzykować i da odpocząć swojemu najlepszemu strzelcowi, ponadto w składzie powinno zabraknąć miejsca dla Xabiego Alonso, któremu trener da po prostu odpocząć, do tego dochodzi pauza za kartki dla Luki Modrica. Ale do czego zmierzam, ofensywny kwartet mają utworzyć Gareth Bale, Isco, Ángel Di María i Karim Benzema. Myślę, że największe szanse na strzelanie bramek będą mieli w dzisiejszym pojedynku właśnie Gareth Bale, który przy nieobecności Ronaldo, Alonso i Modricia, będzie wykonywał stałe fragmenty gry, tj rzuty wolne oraz rzuty karne, a wszyscy wiemy jaką Bale ma petardę w nodze, do tego dochodzą sytuacje z akcji ofensywnych, więc myślę, że Walijczyk powinien spokojnie dzisiaj coś ustrzelić, a Bet365 bardzo Mnie pozytywnie zaskoczył i wystawił bardzo fajny kurs na to zdarzenie. Mimo klarownej sytuacji w grupie, Real nie odpuści tego pojedynku i Carlo Ancelotti zapowiada walkę do samego końca. Ponadto formę strzelecką odzyskał ostatnio Karim Benzema, który strzela ostatnio jak na zawołanie i dzisiaj powinno być podobnie, a kurs 2.25 też warty gry. GL.
✅140
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Szachtar - Real Sociedad
Typ: 1/1
Kurs: 2,45
Bukmacher: WilliamHill
Dzisiaj typuję spotkanie drużyn z dołu tabeli grupy A. Szachtar nie pozwoli dziś Realowi Sociedad na wiele, ma bowiem nóż na gardle i będzie robił wszystko żeby wygrać dzisiejszy mecz. Tracą bowiem 2 pkty do Bayeru który jest na drugim miejscu, a wiadomo że w ostatnich latach ekipa z Doniecka zazwyczaj wychodziła z grupy LM. Szachtar nie może sobie pozwolić na stratę punktów, więc dziś jak najszybciej będzie próbował rozstrzygnąć wynik meczu. Real Sociedad mimo dobrej postawy w eliminacjach, gdzie z kwitkiem odprawili faworyzowany Lyon, pokazuje że Liga Mistrzów to jednak trochę za wysokie progi. Fakt że stracili w 4 meczach tylko 5 bramek, ale 1 punkt w czterech spotkaniach na pewno chwały im nie przynosi. Ponadto gracze z Sociedad słabo grają na wyjazdach, w swojej lidze zdobyli tylko 6 punktów w 7 meczach, a w Lidze Mistrzów przegrali obydwa mecze na wyjeździe (z Bayerem i Manchesterem United). Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Szachtar i liczę że dzisiaj nie zawiedzie. Pozdrawiam.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

archimod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madyt - Galatasaray
Typ: Liczba żółtych kartek powyżej 3,5
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Witam. Pod lupę wziąłem mecz realu z galatą. Spotkanie będzie sędziować Willie Collum który w dwóch meczach LM wlepił 10 żk, a to spotkanie raczej nie będzie należeć do najspokojniejszych. I dodatkowo - w miarę bezpieczny typ o większym kursie niż biedny kurs na zwycięstwo realu (1.33).
kiepska analiza
 
F 12

f1gold

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Manchester United
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś spotykają się drużyny z 1 i 2 miejsca w grupie A. Man U ma przewage 1 punkt nad Bayerem. Nie jest tajemnicą że obydwie drużyny są faworytami tej grupy, choć bilans wszystkich drużyn pozwala myśleć że przynajmniej 3 mają szansę zająć 1 miejsce. Bilans Bayeru Leverkusen (2-1-1) natomiast Man Utd (2-2-0). Obydwie drużyny wygrały 2 spotkania u siebie, udowadniając tym samym że wyjazdy nie są ich mocnymi stronami. Obie drużyny wyjdą w najmocniejszych składach, nie ma żadnych absencji w przewidywanych składach. Sądząc po ostanich passach drużyn nie ma w tym meczu zdecydowanego faworyta, Man Utd ma wyjazdach passe 2 remisów z rzędu a Bayer ma passę 4 zwycięstw z rzędu po doznanym remisie z najlepszą drużyną Bayernem Monachium. Bez jednoznacznego faworyta można stwierzić że będzie remis w tym meczu popierając to faktem że Man U zremisował 2 poprzednie mecze na wyjeździe z Shaktarem i Realem Sociedad lecz wygrał z Bayerem u siebie lecz ich niemoc na wyjazdach jest dośc widoczna. Bayer nie jest na tyle silny by pokonać zespół z Manchesteru. Uważam że realny jest wynik 0:0 po nudnym meczu.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Leverkusen - Manchester Utd
Typ: Powyżej 4.5 bramki
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Takie kursy na over 4.5 bramek w spotkaniu dwóch drużyn, które lubią szybkie akcje i szybkie bramki? Zdecydowanie przesada! Moim zdaniem za grosze można taki typ pograć. A dlaczego? Już o tym napiszę. Zawsze mówi się, że Leverkusen u siebie potrafi się bronić i nie lubi tracić bramki na swoim stadionie - co moim zdaniem jest słabym argumentem - Manchester United obecnie gra bardzo dobrą piłkę, każde spotkanie ogląda się z przyjemnością. Przyjezdni lubią szybką i dynamiczną grę, w której posiadanie piłki zazwyczaj mają na poziomie 60%, co cechuje ich efektywnością zdobywania bramek. Rooney ostatnio naprawdę nie próżnuje i gra bardzo dobrze, dziś liczę, że dwie bramki sam strzeli (tak jak w poprzednim spotkaniu gdzie Man Utd byli gospodarzami). Nie chcę faworyzować ale myślę, że przyjezdni wygrają to spotkanie mniej więcej 3 do 2. Oglądałem ostatnie spotkanie gospodarzy jak męczyli się z Hertha Berlin, nic ciekawego nie pokazali - cud w ogóle, że wygrali to spotkanie. Oczywiście gospodarze mają wiele licznych sytuacji i lubią strzelać bramki, ale i tak sądzę, że więcej jak trzy nie strzelą. Moim zdaniem po takim kursie naprawdę warto zaryzykować na Rooney&#39;a wariata, który będzie oddawał atomową liczbę strzałów! Pewne jest, że padnie BTTS, ale dla mnie to za mały kurs, liczę, że powtórzy się sytuacja z ostatniego spotkania gdzie padło aż 6 goli.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Plzen
Typ: Strzelec 2 bramek lub więcej - Aguero
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wczoraj się nie udało, dziś może pójdzie lepiej. To co ostatnio gra u siebie City naprawdę może się podobać. Leją wszystkich aż miło patrzeć. I dziś pewnie będzie podobnie, kilka bramek obejrzymy o ile największe gwiazdy nie będą odpoczywać. Jeśli dziś nie usiądzie na ławce i podejdzie do meczu na 100 % to może strzelić te dwie bramki - mowa oczywiście o Aguero, liderze strzelców w Premier League. W lidze 10 bramek, w pucharze 5, 2 w ostatnim meczu i widoczny duży luz na boisku.W tym sezonie u siebie strzela prawie zawsze. Bardzo prawdopodobne że uda mu się i dziś postrzelać w meczu przeciwko Czechom, dla których faza grupowa Champions League to na ten moment za wysokie progi.
⛔100
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: CSKA Moskva - Bayern München
Typ: CSKA Moskva - Bayern München : Całkowite posiadanie - goście %. Results taken from the official UEFA full-time pdf press kit match report)
Powyżej 59,5

Kurs:1,66
Bukmacher: betsson
Analiza:Bayern ma już zapewniony awans z grupy , jednak wypada im wygrać dzisiejszy mecz aby pewnie awansować z pierwszego 1. Jednak nie tego dotyczy dzisiejszy zakład więc przejdźmy do konkretów. Zaczynając od gospodarzy to statystycznie w ich meczach nie szczycą się dużym posiadaniem piłki, nawet w przypadku meczy wygranych wysoko notują dość niskie posiadanie np przy wyniku 4;1 48 %.Bayern to obecnie całkowicie inna filozofia gry Pep wpoił piłkarzom grę na 100 podań i konsekwentnie to realizują .W tym sezonie praktycznie w każdym meczu notują posiadanie powyżej 60 % .LM ,Bundesliga,wyjazd,dom ... nie ważne taktyka ta sama czyli dużo podań. Myślę ,że CSKA będzie się dzisiaj bronić i liczyć na kontre, to dla nich jedyna szansa aby coś ugrać w dzisiejszym pojedynku.Linia 59.5 jest dość ciekawa ,uważam że warto spróbować po nie najgorszym kursie.
✅66
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów 2013/2014
Spotkanie: Manchester City – Viktoria Pilzno AHC (0:2,5)
Typ: 1
Kurs: 2,57
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 27.11.13 20:45

W środę o 20:45 odbędzie się mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a Viktorią Pilzno. Mecz odbędzie się na Etihad Stadium w Manchesterze. Gospodarze po czterech meczach mają na swoim koncie 9 punktów i są już pewni awansu do fazy pucharowej Champions League. Goście z zerowym dorobkiem zajmują ostatnie miejsce w grupie D.

Viktoria Pilzno miała dwie dobre okazje na zdobycie punktów w Lidze Mistrzów, w meczu z CSKA oraz w starciu z Bayernem. Porażka z Mistrzem Niemiec 0:1 nie powinna być powodem do zmartwień dla kibiców Mistrza Czech, bowiem przy odrobienie większej dozie szczęścia sensacyjne punkty dla Czechów mogły stać się faktem. Mecz z CSKA jest natomiast straconą szansą. Nie dość że klub z Moskwy rozgrywał ten mecz de facto na wyjeździe (mecz w Sankt Petersburgu) to dodatkowo otrzymał cios na początku meczu w postaci bramki Rajtorala. Mimo to Viktoria nie wykorzystała szansy na wywalczenie choćby punktu. Po kuriozalnym meczu, w którym antybohaterami zostali bramkarze z rosyjskiej i czeskiej drużyny popełniający fatalne błędy, czeska drużyna przegrała z głównymi kandydatami do walki o Ligę Europy 2:3.

W lidze czeskiej Viktoria zaliczyła dwa wyjazdowe zwycięstwa, z Mladą Bolesław oraz Brnem, dzięki którym drużyna z Pilzna umocniła się na pozycji wicelidera tabeli.

Manchester City w tegorocznej Lidze Mistrzów nareszcie wykonał plan minimum jakim jest awans do fazy pucharowej tych prestiżowych rozgrywek. Udało się to dzięki wyjazdowym zwycięstwom w Pilznie oraz Moskwie oraz koncertowej grze w meczu z Rosjanami na Etihad Stadium (przyp. red. 5:2 dla City). Obywatele w ostatniej ligowej kolejce rozgromili Totteham Hotspur aż 6:0 po dwóch bramkach Jesusa Navasa, dwóch trafieniach Sergio Aguero, bramce Alvaro Negredo oraz samobójczym trafieniu Sandro.

City w tym sezonie przegrało tylko raz przed własną publicznością – był to mecz z grającym kosmiczny futbol Bayernem Monachium. Pozostałe 8 spotkań kończyło się pewnymi zwycięstwami Obywateli, w trakcie których The Citizens wbili rywalom aż 36 bramki tracąc ledwie 4. Piłkarze z Manchesteru są liderem Premier League jeśli chodzi o mecze rozgrywane przed własną publicznością.

Nie miejmy złudzeń, że ten mecz zakończy się innym rezultatem niż zwycięstwo gospodarzy. Pytanie – na jaki wyrok kary zasłużą czescy piłkarze. Uważam, iż Boys in Blue powinni ograć rywali co najmniej trzema bramkami, tak jak to zrobili w meczu z CSKA.
⛔100
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Manchester United
Typ: Rooney strzeli gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Czerwone Diabły wybierają się na BayArena po awans do następnej fazy LM. Myślę, że już teraz, w przedostatniej kolejce, 11stka Davida Moyes&#39;a będzie chciała sobie to zagwarantować żeby uniknąć stresów i ewentualnej wtopy w ostatniej kolejce, w której zmierzy się z również walczącym o dalszy awans Szachtarem.
Swój dzisiejszy (i zarazem w ogóle pierwszy na tym forum) tym opieram głownie na absencji najlepszego strzelca Manchesteru, Robina van Persie&#39;ego. Moim zdaniem dzisiaj to w głównej mierze na Rooney&#39;u spocznie obowiązek strzelania bramek wobec nieobecności kontuzjowanego Holendra (w przypadku nieobecności RvP to Rooney najprawdopodobniej będzię również strzelał ewentualnego karnego, co jest na plus). Meczu nie oglądałem, ale widzę, że w ostatni weekend Rooney strzelił jedną bramkę i asystował przy drugiej w zremisowanym 2:2 meczu z Cardiff, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Anglik jest w gazie i również dzisiaj będzie starał się pokazać z dobrej strony i uda mu się coś strzelić. Nie musi to być zwycięska bramka, ale czuję, że ukłuje dzisiaj Niemców i golem zamknie usta krytykom , którzy skupili się na brzydkim faulu w ostatnim meczu w lidze, a nie na jego poczynaniach boiskowych.
Kurs pobierałem rano i teraz widzę, że już zleciał z napisanego wyżej 3.60 na 3.10, co nie zmienia faktu, że uważam, że jest duża szansa wejścia typu, bo kto w drużynie United ma strzelić dziś bramkę, jak nie Rooney?
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Juventus Turyn (-2,5) : FC Kopenhaga
Typ: 2
Kurs: 1,63
Buk: Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz dwóch najgorszych drużyn grupy B Juventusu oraz FC Kopenhagi. Kursy na to spotkanie są dużo przesadzone mimo, że nie dałbym żadnych szans dla drużyny gości to zwycięstwo Juventusu, aż trzema bramkami uważam za nierealne. Juventus jest aktualnie ostatnią drużyną grupy B i zwycięstwo nad Kopenhagą może im dać drugie miejsce, ale to nie oznacza, że Kopenhaga nie ma motywacji w tej lidze mistrzów. Już raz FC Kopenhadze udało się sprawić niespodziankę i wydaje mi się, że tutaj nie padnie duży wynik. Co prawda drużyna gości na wyjeździe przegrywa często, ale porażka, aż trzema bramkami byłaby dla nich katastrofą. Myślę, że skończy się 2:1 dla Turynu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Data i godzina: 27.10.2013 20:45
Spotkanie: Manchester City - Viktoria Plzen
Typ: Manchester City -1 do przerwy (EH)
Kurs: 3,00
Unibet

Dziś już przedostatnia kolejka zmagań w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Zdecydowałem się poszukać ciekawego typu ze spotkania Manchesteru City z Viktoria Pilzno. Przeglądając ofertę natrafiłem na bardzo ciekawy zakład, a mianowicie dwubramkowe zwycięstwo City w pierwszej połowie. Kurs jest znakomity, a prawdopodobieństwo, że wejdzie jest moim zdaniem dość spore. Manchester u siebie na Etihad Stadium bije praktycznie wszystkich, wyjątkiem była porażka z Bayernem Monachium. Wygrane 4-1 z United, 5-0 z Wigan, 7-0 z Norwich, 5-2 z CSKA, 6-0 z Tottenhamem robią wrażenie. w meczach u siebie to zupełnie inna drużyna, grają kapitalnie i skutecznie z niewiadomych przyczyn w meczach wyjazdowych nie jest już tak kolorowo. Jednakże w grupie wygrali dotychczas wszystkie mecze wyjazdowe 3-0 z Pilznem i 2-1 z CSKA i to zapewniło im awans z grupy. Teraz walczą o pierwszą lokatę w grupie. Trener City zapewne dokona kilu zmian i da pograć zmiennikom, którzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Citizens u siebie miażdży od pierwszej minuty i rywale zmuszeni są do obrony. Pierwsze połowy w ich wykonaniu są znakomite, czego przekładem były prowadzenia po pierwszych 45 minutach, 3-0 w meczu z Tottenhamem, 3-1 z CSKA, 4-0 z Norwich, 2-0 z Evertonem czy 2-0 z United. City nie ma w zwyczaju gry na czas i badania przeciwnika, oni darzą do tego by jak najszybciej objąć prowadzenie i kontrolować mecz w drugich 45 minutach. Biorąc pod uwagę rywala, który nie ma co się oszukiwać jest czerwoną latarnią grupy (zero punktów po 4 meczach i bilans bramkowy 2-12) to można spodziewać się podobnego przebiegu spotkania. Dla osób szukających wyższych kursów, ten typ wydaje się być doskonały. Polecam gorąco.
⛔100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, tipp3-Bundesliga
Spotkanie: Strum Graz-Ried
Typ: 1 AH-1,5
Kurs: 3,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Goście dzisiaj zagrają bez: Ziegl (midf.10) Hinum (midf 14), Walch (midf.14 5g trzeci najlepszy strzelec drużyny), Perstaller (napastnik 5 +6 3g), Wieser (midf. 9), Vastic (midf. 4). Strum dzisiaj będzie bardziej wypoczęty, jeśli chodzi o zespół gospodarzy to zabraknie: Kainz ( midf.4+6), Todorovski ( def.4), Szabic (nap. 1+4 1g), Eichenrich ( def.4+1). Spośród ostatnich meczy pomiędzy tymi zespołami Ried wygrał tylko raz. Wydaje mi że u gości jest zbyt dużo nieobecności alby mogli myślec o zdobyciu chocby jednego punktu.



kiepska analiza
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Spotkanie.Bayer Leverkusen - Manchester United
Typ.x
Kurs.3,40
Bukmacher.Bet365
Data.27.11.2013 g.20.45
Analiza.
5 kolejka Ligi Mistrzow i spotkanie w grupie A pomiedzy zespolami Bayer Leverkusen - Manchester United.W tej grupie jeszcze wszystko jest mozliwe i tu dzisiaj zadnego odpuszczania nie bedzie.W tabeli tej grupy na prowadzeniu jest ekipa Manchester United -8 oczek,na drugim miejscu Bayer Leverkusen -7 oczek i trzecie ekipa Sz. Donieck ktora ma 5 oczek i jesli dzisiaj wygra z ostatnia ekipa grupy-Real Sociedad - 1pkt to wlaczy sie do gry o awans.I dlatego sadze,ze dzisiaj moze pasc wynik remisowy w spokaniu pomiedzy zespolami Bayer Leverkusen - Manchester United ,bo tak na prawde nawet przy wygranej zespolu z Doniecka dzisiaj to wszystko odlozy sie do ostatniej kolejki w ktorej i tak karty beda rozdawac dzisiejsi rywale.A w ostatniej kolejce wystarczy,ze MU wygra badz zremisuje u siebie z Szachtiarem,a Leverkusen pokona na wyjezdzie slaby w LM Real Sociedad.Po za tym dzisiaj w spotkaniu spotykaja sie na prawde wyrownane ekipy i bedzie to bardzo zaciety pojedynek i podejrzewam,ze ekipy skupia sie na tym by przede wszystkim tego meczu nie przegrac.A ekipa Manchester United w tym sezonie na wyjazdach tylko remisuje...
05/11/13 Real Sociedad - Man Utd 0:0
02/10/13 Sz. Donieck - Man Utd 1:1
Mysle,ze dzisiaj takze Czerwone Diably spokojnie sie takim wynikiem zadowola i trzeci wyjazdowy remis calkiem mozliwy...
⛔100
 
ekipacentrum 60

ekipacentrum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Mecz: Real Madryt - Galatasaray
Typ: Obie drużyny strzelą? NIE
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Oczywiście zakładam że turcy tej bramki nie strzelą, nie sądzę żeby im się ta sztuka udała przy dobrze dysponowanej defensywie Realu. Real pomimo że pewny już awansu nie odpuszcza LM i napewno potraktuje to spotkanie poważnie. Liga turecka nie równa lidze hiszpańskiej, zupełnie inna bajeczka i inny rodzaj futbolu. Ta niemoc może doprowadzić do kartek i brutalniejszego widowiska ale strzelać bd dziś tylko Real.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia 2. liga
Spotkanie: Braga B - Leixoes
Typ: powyżej 1.5 goli - 1.połowa
Kurs: 3.7
Bukmacher: Bet365
Bardzo ciekawa propozycja, która wg mnie ma spore szanse. Przy wyborze tego typu kieruje się głównie teorią prawdopodobieństwa oraz obserwacjami drugiej ligi portugalskiej. Dziś odbyło się sporo meczów tychże rozgrywek i w żadnym nie padło dwóch goli w pierwszej połowie, liczę na przełamanie i over bramkowy. Obie ekipy w pierwszej rundzie strzeliły aż 3 gole do przerwy, więc teraz liczę na powtórkę. Pragnę przypomnieć, że takie overy dość często zdarzają się w drugiej lidze w Portugalii.

kiepska analiza
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Mecz: Real Madryt - Galatasaray
Typ: over 4.5
Kurs: 3.3
Bukmacher: Sportingbet
W 1 meczu w Stambule padlo aż 7 bramek. w 5 meczach między tymi drużynami w Lidze Mistrzów w tym wieku zawsze był over 2.5 a 3 razy padło co najmniej 5 bramek. Średnia bramek w tym sezonie LM w meczach z udziałem Realu to 4.5 a w meczach Galatasaray średnia bramek wynosi 4.
Real średnio traci 1 bramkę na mecz - jeśli dziś straci over 4.5 stanie się bardzo prawdopodobny. Galatasaray jak na razie nie licząc wysokiej porażki u siebie radzi sobie bardzo dobrze i spodziewam się że dziś bramki nie będzie murował....
✅230
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom