>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27 Września 2010r. (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
B 0

beenek2

Użytkownik
Spotkanie: Serbia - Polska
Typ: Kto wygra pierwszego seta : POLSKA
Kurs:1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przed nami kolejne spotkanie MŚ w Siatkówce.Grająca w kratke Serbia zagra z pewnie stąpającymi Polakami . Ostatnie 2 mecze na MŚ tych drużyn to, Serbia: wygrana z Niemcami oraz niespodzianka,przegrana z Kanadą w żałosnym stylu zaś Polska: zwycięstwo z Kanada oraz wygrana z Niemcami po zaciętym boju. Polacy pokazali w obu meczach ze grają na najwyzszych obrotach od samego początku spotkania ,Serbia natomiast bardzo wolno wchodzi w odpowiedni rytm meczu czego skutkiem była przegrana z Kanadą. Serbia to spotkanie bedzie grać z nożem na gardle -bedą zepewne zdenerwowani od początku czego skutkiem bardzo często są błędy własne. Biało Czerwoni mają już zapewniony awans co nie znaczy że odpuszczą to spotkanie. Polscy kibice pokazali w ostatnich spotkaniach że potrafią stworzyć niesamowitą atmosfere i myśle ze potwierdza to dzisiaj w meczu z Serbią . Stawiam na minimalne zwycięstwo Polaków w pierwszym secie.
✅85
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Evian - Boulogne
Typ:0
Kurs:2.95
Buk: unibet
Analiza:
Druga liga francuska jest jedną z czołowych jeśli chodzi o współczynnik remisów, a więc prawdopodobieństwo wystąpienia remisu w poszczególnym meczu, to jest zatem pierwszy argument, który przemawia za moim typem. Ale przejdźmy do konkretów. Gospodarze na 3 spotkania u siebie wygrali jedno, raz zremisowali i raz również przegrali, co pokazuje, że nie są na własnym stadionie postrachem. Goście zatem na wyjazdach, bilans (0-3-0), trochę mnie to zniechęcało, że już trzy razy zremisowali, ale dlaczego nie mogą i ten czwarty. Oba bilansy bardzo ładnie się równoważą na remis, ale jeszcze kolejna rzecz przemawiająca za remisem, a mianowicie, gospodarze dzisiejszego spotkania są beniaminkiem w tym sezonie i na początku sezonu nie mieli sobie równych, ale często tak bywa z beniaminkami i podobnie dzieje się z nimi po małej passie na początku. Evian również zaczął łapać lekką zadyszkę, a goście są drużyną dość równo grającą i myślę, że to oni się rozpędzą, a gospodarze zgasną, lecz na tą chwilę, uważam że te dwa zespoły są sobie równe. Myślę, że może paść wynik 1:1.
✅195
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Malaga - Villarreal
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.20
Buk: Bet365
Analiza: Na zakończenie 5 kolejki Ligi Hiszpańskiej , Malaga bedzie podejmować &quot;Żółtą Łódź Podwodną&quot;. Villarreal , który po porażce na inauguracje sezonu z Realem Sociedad 1:0 kolejne 3 spotkania wygrał, aktualnie znajduje się na miejscu 5 z dorobkiem 9 pkt i bardzo dobrym bilansem bramkowym 7-2, jeśli dzisiaj wygrają wskoczą na 2 miejce przed barcelonę. Malaga gra w kratkę i to dosłownie. Pierwsze spotkanie przegrała 1:3 z Valencią u siebie, potem na wyjeździe wygrała 3:5 z Zaragoza, następnie znowu uległa u siebie 1:2 z Sevilla i wygrała z Getafe 2:0 na ich boisku. Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się wynikiem 2:0 , jednak uważam iż dziś będzie wygrana Villarrealu co więcej myślę, że padnie wynik podobny jak Malaga - Valencia. Malaga u siebie potrafi ukąsić a Villarreal jest ogólnie dobrą drużyną, która mimo słabego spotkania z Deportivo nadal ma formę.
✅220
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Puerta Rico - Rosja
Typ: Under 135.5pkt
Kurs: 2.40

Dzisiaj o godzinie 21.00 zostanie rozegrany ostatni mecz grupy C 1 fazy zasadniczej Mistrzostw Świata w siatkówce we Włoszech. Dojdzie do pojedynku o pierwsze miejsce a zmierzą się w nim Rosja i Puerta Rico. Sborna jest zdecydowanie dla Mnie faworytem tego meczu a po cichu nawet uważam że na tych mistrzostwach mogą zdziałać bardzo dużo. Tutaj w pierwszym meczu Rosja pokonała Kamerun 3-0 bez najmniejszych problemów a wczoraj 3-1 z Australią troszkę dziwne że stracili seta ale dzisiaj już tak nie powinno być. Puerta Rico na pewno już osiągnęli to co chcieli awansowali do 2 rundy po zwycięstwach z Australią 3-1 i Kamerunem 3-0. Dlaczego stawiam na sborną? Po pierwsze oni wiedzą że tutaj liczy się każde zwycięstwo i każdy mały punkcik, po drugie mają w składzie Poltavskiy, Khtey, Berezkho, Volkov czy Mikhaylov a więc fantastycznych zawodników. Puerta Rico opiera grę na Soto a przecież Rosja ma tak fantastycznych blokujacych jak Muserskiy który ma 217cm, czy Volkova, którzy jak kilka razy poblokują Soto to może mu się troszkę odechce grać. Rosjanie na pewno są w stanie rozgromić tą reprezentację a udowodnili to miedzy innymi w LŚ gdzie byli tuż za Brazylią.
⛔100
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Serbia (hc sety: 2,5-0)
Typ: 2
Kurs 5,0
Buk Unibet
Ze sportowego punktu widzienia niezwykle ciekawie zapowiada sie konforntacja naszej reprezentacji z druzyna Serbska. Szkoda,ze teoretycznie zadnej reprezentacji nie powinno tak naprawde zalezec na zwyciestwie w dzisiejszym pojedynku. Wygrana Czech nad Bułgarią sprawiła,ze zwyciężcza tej konfrontacji zmierzy sie w grupie N z Brzaylia lub Kubią i własnie Bułgarią. Przegrany zas zamiast pojedynku z Bułgaria bedzie oczekiwał rywalizacji z łatwiejszym rywalem czyli z Meksykiem lub Wenezuela. Pewne jest zatem,ze ani nam ani Serbom nie bedzie dzisiaj zalezec na 5 czy nawet 4 setowej walce. Obydwie reprezentacja maja juz awans zatem ich priorytemtem powinno byc oszczedzanie sil na kolejne pojedynki. Przed mistrzostwami zdecdyowanie wieksze szanse na koncowy sukces w tej imprezie dawano reprezentacji Serbii. Dzisiaj nawet po ich niespodziewanej porazce z Kanada wciaz wydaja sie miec wieksze szanse ( kurs na ich zwyciestwo 8 zas na Polske 11). Wogole nie sadze aby nasza reprezentacja ten mogla w przyszlosci zapisac do udanych. Widac,ze nie wszyscy w naszej kadrze sa w optymalnej formie. To wciaz nie jest ten Wlazły, Winiarski czy Gruszka,ktorego obserwowalismy jeszcze kilka miejsiecy temu. Moim zdaniem wszystkie typy na Serbow po tak duzych kursach sa warte gry.
⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Polska - Serbia .
Typ : Ilość Punktów W Pierwszym Secie : Over 45.5 punktu.
Kurs : 1.
Buk : Unibet
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się ostatni mecz dla Polski i Serbi w tej fazie turnieju . O tym meczu na forum napisano już chyba wszystko . Nie mam zamiaru się tutaj rozpisywać , ponieważ wszystko jest w dziele : Siatkówka : Mistrzostwa Świata . Obie drużyny już mają miejsce pewne w następnej fazie . Na pewno awansują z dwóch pierwszych miejsc &lt; z tego co przeczytałem na forum&gt; . Over 40.5 w pierwszym secie w takim meczu jest bardzo prawdopodobny . Kursy na ten mecz są wyrównane i to jest też argument dlaczego akurat to postawiłem . Nie wiem kto wygra tan mecz , nie wiem kto wygra pierwszego seta , ale uważam iż mój typ jest naprawdę bardzo prawdopodobny . ,, Podaje jeszcze typy bo nie chce być na minusie w tabeli na koniec miesiąca &#39;&#39; PozdraWiam .

0

Redwitz // Brak kursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom