>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.01.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 28. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 9:30
Spotkanie:
Djokovic N. - Federer R.
Typ: Dokładny wynik: 3:1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
H2H 22:22 z lat 2006-2015, co ciekawsze to w poprzednim roku spotkali się aż 8 krotnie i tylko dwa razy wygrał Federer, w Dubaju i swoim ulubionym Cincinnati. Pozostałe mecze tak naprawdę bez większych problemów wygrał Djokovic.
Historia lubi się powtarzać i Panowie znowu staną przeciwko sobie, tym razem na Australian Open. O Federerze to można było nie raz przeczytać (tak gdzieś bodajże od 2013 roku?), że &quot;teraz&quot; to ma okazję wygrać w końcu kolejny turniej wielkoszlemowy. Efekt? Nie wygrał.
Djokovic na Australian Open czuje się jak ryba w wodzie, jest to jego ulubiony turniej wielkoszlemowy, wygrał tutaj już 5 razy i kto wie jak długo jeszcze tutaj będzie dominował.
Wcześniejsze mecze hmm... Myślę, że gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik. Djokovic pomimo problemów z Simonem Gillesem i 100 niewymuszonych błędach awansował dalej po czym następnie pokonał bez większych problemów Nishikoriego który spalił się psychicznie podczas meczu. Kei grał momentami genialnie, wiedział jak grać z Serbem tylko co z tego sporo przy takiej fajnej grze z pomysłem popełniał bardzo dużo &quot;errorsów&quot;.
Federer za to w meczu z Berdychem nie wytrzymywał dłuższych wymian oraz nie funkcjonował u niego zbyt dobrze jednoręczny backhand. Tak szczerze to w mojej opinii wcześniejsze fazy turniejów nie mają większego znaczenia, a jutrzejszego poranka stanie się to co w większości ich ostatnich meczów czyli pewna wygrana Novaka. Federer może i seta ugra w tym meczu, ale kurs na to zdarzenie jest bardzo niski, a ryzyko olbrzymie patrząc chociażby na to jak wielkim fartem udało mu się to na Wimbledonie ubiegłego roku gdzie wygrał seta dopiero po tie-breaku do 10 punktów. Wynik jaki jednak brałbym w ciemno to 3:1 dla Serba po kursie 3,75 w Bet365.

Gram normalnie Djokovic -3 gemy, ale do konkursu podaję wyższy typ bo zbliża się koniec miesiąca. Dzisiaj weszło!
Mój bilans Typy Dnia Styczeń 2016: +50 ✅ 13 ⛔ 13 ▶ 1

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: over 5.5
Kurs: 2.25
Buk: unibet
Godz. 02:00
Analiza:
W najciekawszym spotkaniu dzisiejszego wieczoru na tafli NHL Washington Capitals będzie gościł na własnym lodowisku Philadelphia Flyers. Gospodarze w tej chwili nie mają sobie równych, przegrywają bardzo rzadko a co najważniejsze nie mieli serii tych porażek. Fantastycznie dysponowani są w ofensywie aktualnie to najskuteczniejszy zespół z 155 bramkami zdobytymi. Wybornej formie jest OVECHKIN który dzieli i rządzi. Ostatni mecz u siebie przegrali w końcówce Listopada od tamtej pory pewne zwycięstwa i jeszcze raz powtórzę ze świetną grą w ofensywie. Nie schodzą niżej niż 30 strzałów na bramkę a dziś na pewno ta statystyk moim zdaniem będzie większa przy takim rywalu ale o tym za chwilę. Jak już to się zdarza to i tak potrafią być do bólu skuteczni przekonali się o tym ostatnio Rangersi którzy stracili 5 bramek przy 24 –ech próbach. Gra w przewadze to oczywiście mocny punkt ekipy a dziś raczej kar nie zabraknie a trzech ostatnich starciach tych ekip mieliśmy walkę na pięści. Z tego co widzę to dziś nie zagrają najprawdopodobniej dwa defensorzy Orpik oraz Carlson to też dobre informacje. Na koniec jeszcze jedna ważna statystyk dla typu otóż zespół ze stolicy bardzo często w tym sezonie trafia do pustej bramki w końcówce spotkań. Goście przyjeżdżają do lidera po trzech porażkach w tym prestiżowej z Pittsburgh Penguins 4:3 gdzie prowadzili po 1 tercji 0:2, defensywa wraz z bramkarzem nie mają ostatnio dobrej passy zresztą goście nigdy nie byli jakimiś mocarzami w tym aspekcie i wątpię by dziś mieli by ten aspekt znacząco poprawić tym bardziej na tle takiego rywala. Do końca jeszcze sporo spotkań ale ósemka zaczyna uciekać. Po za porażką z Pingwinami przegrali także dwa razy u siebie z Bruins 2:3 oraz Toronto 2:3. Wracają jeszcze do ostatniego wyjazdu to rywal oddał ponad 40 strzałów na ich bramek i dziś będzie podobnie a jeśli gospodarze utrzymają skuteczność to trochę tutaj tych bramek wturlają. Jak wspomniałem gospodarze są w wybornej formie ten luz w ofensywie jest ogromny co przekłada się na łatwość z zdobywaniu bramek. Dla mnie po prostu wszystkie statystyki jakie przytoczyłem wyżej skłaniają zdecydowanie tutaj ku bramkom.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Las Palmas - Valencia
Godz; 21:00
Typ: 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No cóż. Zawsze obstawianie dokładnych wyników jest bardzo ryzykowne, bo tak naprawdę jest to trochę wróżenie z fusów. Ale czemu by nie spróbować? ????
O tym, że Vaelncia ostatnio gra beznadziejnie wie każdy. Patrząc na statystyki nie wygląda to źle, ale nie potrafią wygrywać meczów gdzie mają ewidentną przewagę. Nie wiem z czego to wynika, ale tak po prostu jest. Mecz z Las Palmas będzie dla nich szczególnie trudny. To gospodarze mają zaliczkę w postaci bramkowego remisu i dla nich najważniejsze jest nie stracić bramki. To nie jest w smak Valenci, gdyż ich &quot;dokonania&quot; w tym sezonie wskazują, że dużo lepiej idzie im gra z silnymi i agresywnymi ekipami, a nie ze słabeuszami nastawionymi na obronę i grę z kontry.
Las Palmas z kolei nie jest w zbyt ciekawej sytuacji. Czeka ich walka o utrzymanie, ale mają przed sobą jeszcze 17. kolejek. Dużo czasu aby jeszcze nadrobić trochę punktów. Dlatego do meczu, którego stawką będzie półfinał Pucharu Króla na pewno przystąpią ze 100% zaangażowania. Valencia pewnie też, bo Puchar to jedyne pole na którym mogą jeszcze w tym sezonie cokolwiek osiągnąć, ale gdyby mieli realny potencjał do załatwiliby sprawę awansu w pierwszym meczu, gdzie mieli 11 sytuacji bramkowych, a gola zdobyli tylko jednego.
No dobrze, ale czemu właśnie 1:1?
No cóż. Dwa ostatnie mecze między tymi drużynami zakończyły się wynikami 1:1.
Poza meczem sprzed tygodnia Valencia zremisowała też ostatnio w lidze - 1:1.
Średnia bramek dla Las Palmas u siebie to 0,9 bramki na mecz, a Valencii na wyjeździe to... też 0,9 bramki na mecz ????
Tak więc to wynik 1:1 wydaje mi się najbardziej prawdopodobny ????
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston - Denver
Typ: -17.5pkt Boston
Kurs: 3.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Boston Celtics z bilansem 25-19 podejmuje Denver Nuggets (16-27).
Celtowie wygrali 5 ostatnich spotkań, dwa ostatnie wyjazdy to wygrane z Washingtonem aż 25 punktami oraz 76-ers 20 punktami.
Wcześniej u siebie 3 kolejne wygrane: z Chicago 9pkt, Phoenix 14pkt, Indianą 9pkt.
Denver w ostatnim spotkaniu z Atlantą przegrało różnicą 14pkt. Borykający się
z bólem pachwiny gwiazda Denver K.Farried zagrał, ale tylko 16 minut, także z Bostonem nie będzie stanowił wsparcia dla kolegów, o ile w ogóle zagra.
W Bostonie bardzo podoba mi się I.Thomas. Mimo, że natura obdarzyla go tylko 175cm wzrostu, daje radę to mało powiedziane, w ostatnich 10 meczach, 25.5pkt,6.4 asyst.
W meczu z ekipą Gortata zdobył 23pkt i 9 asyst. Jak dla mnie wielki talent i to jego przybycie do Bostonu pozwoliło Celtom wspiąć się na wyższy poziom.
Bryłki nie mają tego formatu gracza... W Denver nadal nie gra rozgrywający (Jameer Nelson,z powodu kontuzji nadgarstka).Tutaj widzę przewagę.
W Denver największe zagrożenie powinien stanowić Gallinari, ale czy tak będzie, to się okazje.Po dobrym meczu z Detroit, gdzie rzucił 30pkt, nastąpił gorszy występ, 15pkt, słaba skuteczność rzutów 3-10. Boston ma szeroki skład, więc mam nadzieję, że znajdzie się gość, który spowoduje, że Włoch zanotuje ponownie słabszy występ.
Typ, ktory bym ostawiał w ciemno to -9.5pk dla Bostonu po kursie 1.9, ale postanowiłem grać ostro, widać zwyżkę formy zielonych w ostatnich 2 meczach i duże overy, stąd pójdę w tym kierunku, zaryzykuję i typuję, że Thomas, Crowder, Bradley, Sullinger, Johnson oraz solidna ława w postaci Olynyka, Turnera, Smarta, Zellera wypracuje satysfakcjonującą mnie przewagę ????
Dali pokryć moj ovr w 2 ostatnich meczach wyjazdowych, liczę, że i tym razem podołają, tym bardziej,że grają przed własną publicznością.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Capitals - Flyers
Typ: Capitals ml + Backstrom scores
Kurs: 4.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Washington Capitals z Philadelphia Flyers. Konsekwentnie stawiam na druzyne gospodarzy, ktora zaskakuje bardzo pozytywnie w tym sezonie. Wzmocnieni Williamnsem czy Oshiem robią razem z gwiazda zespolu - Ovechkinem furorę i zajmuja 1 miejsce w konferencji z 10 pktowa przewaga nad drugimi Florida Panthers (tez zaskoczenie, wczoraj stawiałem i wygrali). Bilans 155:100. Najlepszy atak, najlepsza defensywa, najlepsze tez wyniki u siebie. 18 wygranych w 22 meczach i do 2 bramek straconych na mecz. Flyers poczatek sezonu slabiutki, teraz troche lepiej i wyszli na 13 pozycje z 48 punktami. Nadal jednak ujemny bilans bramkowy 105:124 i najmniej strzelonych bramek. 3 z 4 ich ostatnich meczow to porazki. Capitals sa faworytami i powinni wygrac ten mecz. Co do strzelca. Ovechkin jest zbyt &quot;tani&quot;, skrzydlowych ostatnio nie typuje choc Williams 2 mecze temu zanotowal hattricka. Oshie czasem strzeli. Ale nadal wybieram pomiedzy centrami Kutznetsovem i Backstromem. Bardziej doswiadczony jest ten drugi.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs
Typ: 1
Kurs: 1.76
Bukmacher: betsson
Analiza:
Dzisiejszej nocy ostatnia seria spotkań przed All-Star Weekend. Postawie na błyskawice, bo ostatnio prezentują się bardzo dobrze po 8 zwycięstwach z rzędu , przyszła porażka z lokalnym rywalem z Florydy 5-2. Teraz czas na mecz łatwiejszy z klonowymi liśćmi , którzy minionej nocy przegrali mecz z panterami 5-1.Klonowe liście zajmują przedostatnie miejsce na wschodzie i z ostatnich 5 meczy wygrali tylko raz. Tampa Bay musi walczyć o każdy punkt, żeby nie wylecieć z miejsca dającego playoff. Obecnie jest na miejscu dającym dzika kartę, ale tłok w tych okolicach jest spory ( A po co potem gonić ). Rywal słabszy i grający dzień po dniu, a więc okazja dobra by poprawić swój bilans meczowy.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Clevland-Phoenix
Typ: Under 217.5
Kurs 1.43
Buk Unibet
Godz: 01:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie NBA w którym Clevland Cavaliers na swoim parkiecie podejmowało będzie drużynę Phoenix Suns. Gospodarze są tutaj niemal 100% faworytem do zdobycia kompletu punktów , ja jednak na to spotkanie upatrzyłem sobie dwa typy i są to moim zdaniem zakłady które spokojnie mogą wejśc tym pewniejszym określam miano zagrani na under punktów dokładnie poniżej 217.5 ponieważ pomimo iż goscie nie zawsze w tym sezonie przekraczają ponad 100 oczek na swoim parkiecie to identycznie grywają popularne słońca i oni już pokazywali nie jeden raz że nie zawsze potrafią dobrze zagrać w ofensywie, te zespoły grywały ze sobą w poprzednich 7 latach za każdym razem underowo, nie przekroczyły razem w spotkaniach tej hali nawet 209 punktów , plusem dla gosci będzie to iż ekipa Cavaliers po prostu im leży ponieważ wygrywali tutaj w ostatnich latach niezwykle czesto ponieważ od 5 sezonów gospodarze wygrali tylko 1 spotkanie goscie aż 4 krotnie , wiadomo że nie sądzę żeby tutaj przyjezdni sprawili swoim kibicom aż taka niespodziankę , ale moim zdaniem nie przegrają tutaj bardzo wysoko, a poniewaz kurs na wygraną zespołu gospodarzy jest bardzo niski możemy spokojnie spróbować pograć jakiś handicap dla gości.
✅ 43
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Feyenoord - Heerenveen
Typ: Feyenoord (-1 EH)
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:

Powoli kończy się dwudziesta kolejka Eredivisie, zostały dwa mecze, a jeden z nich to mecz Feyenoord - Heerenveen. Moim zdaniem faworytem są gospodarze. Każdy widzi, że Feyenoord przechodzi mały kryzys - trzy porażki z rzędu to nie jest dobry prognostyk, jednak na ich boisko przyjeżdża drużyna Heerenveen, która większość swoich punktów zdobyła na swojej murawie. Na wyjazdach prezentują się bardzo słabo - dziewięć meczy, pięć punktów i bilans bramkowy 13:24, ogólnie ostatnie ich porażki wyjazdowe mają hokejowe wyniki - dwukrotnie 5:2 z Zwolle i Ajaxem i dwukrotnie 3:1 z Rodą i Alkmaar. Co do gospodarzy nie licząc ostatniego meczu przegranego z PSV 0:2 to na swoim boisku prezentują się znakomicie - siedem zwycięstw i jeden remis, a bilans bramkowy 20:4. Jutrzejszy mecz to będzie typowy mecz na przełamanie złej passy gospodarzy i powinni oni wygrać przewagą kilku goli.
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Torneos De Verano
Godzina: 02:10
Spotkanie: Boca Juniors - Estudiantes
Typ: powyżej 3.5 gola w meczu
Kurs: 5.20
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Witam wszystkich . Na dziś wybrałem dość ryzykowny ale i ciekawy typ . Dzisiaj w pucharze Torneos De Verano ligi argentyńskiej na przeciw siebie wyjdą dwie topowe drużyny Argentyny : Boca Juniors i Estudiantes . Zapowiada się bardzo ciekawy mecz bo obie ekipy grają ostatnio dobrze i strzelają dużo goli . Faworyta tutaj bardzo trudno wskazać więc moim zdaniem warto pograć tutaj over bramkowy i to wysoki bo over 3.5 gola. Szalony typ ale patrząc na statystyki ostatnich meczy jest to typ uzasadniony bo widzieliśmy , że w 4 z ostatnich 10 meczy obu ekip wchodził over 3.5 gola . Tak więc widzimy , że aspiracje jednych jak i drugich są i możemy spodziewać się szalonego i arcyciekawego meczu . Moim zdaniem 4 bramki są bardzo realne bo liga argentyńska bywa czasami szalona i dzieją się ciekawe rzeczy na boisku . Myślę , że typ realny do wejścia i warty pogrania po takim wysokim kursie. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: HokejUSA, NHL
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: Washington
Kurs: 1.74
Buk: betsson
Godz. 02:00
Analiza:
Nie ja pierwszy biorę pod lupę dzisiejsze starcie Washingtonu z Flyers. Gospodarze absolutni dominatorzy ligi - niespodziewanie swoją wyborną formą zachwycają do dzień dziś. Grają u siebie, gdzie nie przegrali od listopada, dodatkowo mają za przeciwnika niezbyt wymagający team w ostatnim czasie (Flyers 3 porażki z rzędu, w tym z takimi tuzami, jak Leafs chociażby. Stołeczni dostali bęcki od Sabres i myślę, że to był taki typowy &quot;reset&quot; przy wielu zwycięstwach z rzędu i póki co będą dominować, a na pewno jutro. Wiele fajnych statystyk było już przytaczanych. Na pewno godne uwagi są strzały zawodników z Washingtonu - oddają ich bardzo wiele. Ostatnie spotkanie na wyjeździe gospodarze wygrali 2:5 dosyć gładko. Dzisiaj, u siebie, powinni podwójną passę podtrzymać - 4. z rzędu porażkę Flyers oraz swoje 13 zwycięstwo z rzędu na własnej tafli. Powodzenia, Capitals!
⛔ 100
 
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 5:00
Spotkanie:
Kerber-Konta
Typ: Dokładny wynik: 1:2
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Wielka sensacja, Brytyjczycy po 33 latach doczekali się zawodniczki, która wystąpi w pófinale AO. Młoda brytyjka rozegra pojedynek z dużo bardziej doświadczoną Kerber. Ta ograła w ćwierćfinale Azarenkę, dość niespodziewanie. Zrewanżowała się za mecz w Brisbane, w którym uległa 0:2. Konta 47 miejsce w rankingu WTA, nie taka młoda zawodniczka, rocznik 91 idzie w tym turnieju jak burza, myślę, że pokusi się o wejście do finału i pokona niemkę - 6 miejsce w rankingu. Uważam, że to Kerber będzie grała pod presją przy czym może sporo piłek wyrzucać, więc idę takim tokiem myślenia. Konta nie ma nic do stracenia i tak już wiele ugrała w tym turnieju. Pozdrawiam
⛔ 100
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: NHL, godzina 4:30
Los Angeles Kings - Colorado Avalanche
Avs OT @2.96 Pinnacle​

Postanowiłem coś skrobnąć odnośnie ostatniego spotkania przed tygodniową przerwą. Przewiduję w nim małą niespodziankę. Zespół z Colorado to zespół bardzo nieobliczalny, stąd też bardziej spisują się w roli doga, niż faworyta. Czy tak będzie dzisiaj? Cóż, zobaczymy. Avs na pewno dzisiaj powalczą o 2 pkt. Wyprawa na zachodnie wybrzeże nie wygląda na razie najlepiej (przegrana wczoraj 6:1 (!) z Sharks). Owszem są b2b, ale moim zdaniem to nawet lepiej, bo dwa dni z rzędu nie można wstać lewą nogą. Gospodarze grali ostatnio 3 dni temu, a to może być zbyt długa przerwa na wściekłe Lawiny, gdyż może zabraknąć rytmu meczowego. Tym bardziej, że z punktu psychologicznego Kings są murowanym faworytem, 3 dni temu wygrali na tafli w San Jose, a zaledwie wczoraj (jak wspomniałem wyżej) Rekiny zmiotły Avs. Nadmierna pewność siebie nigdy nie pomaga. Liczę na delikatne rozprężenie Królów przed tygodniową przerwą i stawiam na Avs.
✅ 196
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaUSA, NBA
Spotkanie: Golden State Warriors - Dallas Mavericks
Typ: Stephen Curry over 29,5 pkt
Kurs: 1.76
Buk: B et365
Godz. 04:35

Analiza: Póki co moje typy na stronę okazują się być słabe, ale zamierzam przerwać właśnie dzisiejszej nocy tą złą passę. Stawiam na Curry&#39;ego, fajna linia i myślę, że dla niego na spokojnie do pokrycia. GSW zmierzy się dziś z drużyna która w obronie nie powala, a Curry zapewne będzie dużo rzucał za 3ptk więc typ wart uwagi. Sorry, że tak mało napisane, ale piszę z tel. Powodzenia.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open 2016
Godzina: 9:30
Spotkanie: Djokovic N. - Federer R.
Typ: over 45,5 gemów
Kurs: 2,9
Bukmacher: unibet
Analiza:
Novaka mozna ugryzc, co pokazal G. Simon a Roger jest naprawde w bardzo wysokiej formie i prawde mowiac nie wyobrazam sobie 3-0 dla Serba, co wiecej trzeba brac tu pod uwage niespodzianke. 4 sety niemal pewne, 4=5 bardzo mozliwe wiec over gemwoy po swietnym kursie!!
⛔ 100
 
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Las Palmas - Valencia
Godz; 21:00
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Nie ukrywam, że stawiałem w pierwszym meczu remis i trafiłem wynik. Jednak był to bardzo fartowny traf, bo cały mecz przewagę miała Valencia, Las Palmas wyprowadziło jedną kontrę, oddało jeden strzał i po golu samobójczym wyszli pod koniec 1 połowy na prowadzenie. Ten sezon piłkarze z Estadio Mestalla mogą spisać na straty. Bardzo słaba dyspozycja w lidze przełożyła się na to, że okupują środkowe rejony tabeli ze sporą stratą do miejsc dających udział w pucharach. Dlatego też wydaje mi się, że trener Neville zmotywuje jak najlepiej zespół na rewanżowy mecz z Las Palmas gdyż jest to furtka do gry w pucharach europejskich. Personalnie Valencia jest zespołem lepszym, a samo Las Palmas powinno raczej się skupić w walce o ligowy byt aniżeli walce o puchar krajowy. W kursie 2,4 widzę value, więc gram!
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Real - Olympiakos
Typ: Ayon over 11.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Tydzień temu wrócił do składu Realu Llull a dziś być może pojawi się też Fernandez. To oczywiście w znacznym stopniu może zmienić sposób grania i rozłożenie zdobyczy punktowych jednak nie przeciwko Grekom. Wynika to z faktu, że jeśli gdzieś szukać przewag w meczu przeciwko Olympiakosowi to właśnie w &quot;pomalowanym&quot;, bo tam ekipa z Pireusu wygląda najgorzej. Do tego wszyscy rozgrywający (Llull z Rodriguezem w szczególności) umieją grać dwójkowe akcje z wysokimi. Forma Ayona nie budzi żadnych zastrzeżeń (w top 16 3 na 4 mecze miał zdobycz min 12 pkt). Sądzę zatem, że ujrzymy dużo akcji z wysokim &quot;pickami&quot;, dużo podwojeń na Llullu czy Rodriguezie a obaj lubią i umieją &quot;penetrować&quot;. A takie granie powinno zapewnić okazje dla wysokich Realu do zdobywania punktów. Ten &quot;styl&quot; gry w tym sezonie najlepiej funkcjonuje w Madrycie i dziś jak sądzę będzie to wykorzystywane do bólu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 0

grucowy

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Króla
Las Palmas - Valencia
Typ: Valencia DNB
Kurs: 1,67 bet365
Valencia z potencjałem jaki mają całkowicie rozczarowuje. W lidze grają źle, ale w pucharze w miarę dobrze sobie radzą i to jedynie tutaj mogą ratować sezon.
Gospodarze nie są potęgą hiszpańskiej piłki. W rozgrywkach ligowych zajmują miejsce spadkowe zwyciężając zaledwie 4 spotkania. Sukcesem będzie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej i to raczej tam powinni włożyć wszystkie swoje siły. Analiza dość uboga, ale myślę, że goście nie poniosą porażki dlatego można zagrać bezpieczniej i w razie remisu otrzymać zwrot.
✅ 67
 
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Mirandes - Sevilla
Godz; 20:00
Typ: X (remis)
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Sevilla na ostatnie 5 spotkań grała aż 4 u siebie i w 4 przypadkach była górą. Ostatnio &quot;zwycięski&quot; remis w Madrycie traktować mogą jako bardzo cenny 1 punkt. Dziś grają z 2-ligowym Mirandes. Do spotkania w Burgos trener gości nie zabrał Banegi, Tremoulinas&#39;a i Krohn-Dehli&#39;ego. Dziwić może brak Banegi ale ten piłkarz łączony jest z Interem i kto wie może w ostatnich dniach okienka zmieni pracodawce. Uważam, że Emery nie będzie forsował 1 składu gdyż gra co 3 dni dla jego drużyny jest bardzo męcząca i co za tym idzie myślę, że dzisiejsze spotkanie może nie stać na zbyt wysokim poziomie. Mirandes na pewno będzie chciało pokazać się przed swoimi kibicami i godnie &quot;odpaść&quot; z CdR. Obstawiam 1-1 po zaciętym meczu.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Feyenoord - SC Heerenveen
Typ: 1+BTS
Kurs: 2.50
Bukmacher: [bet365]
Analiza:
3. w lidze Feyenoord podejmuje dzisiaj zajmujące odległą (12.) pozycję Heerenveen.
W obu ekipach niewielkie osłabienia, głównie linii defensywnych:
Feyenoord: obrońcy S. van Beek (19/1) oraz Eric Botteghin (9/0)
Heerenveen: obrońca J. St. Juste (17/1) oraz pomocnik S. Thern (14/3)
Poprzedni mecz między tymi zespołami:
18/10/15 SC Heerenveen 2 - 5 Feyenoord
24/05/15 Feyenoord 2 - 2 SC Heerenveen
Historia: 24 mecze pomiędzy tymi zespołami w Rotterdamie, 14-8-2 dla Feyenoordu, bramki 59:32 na korzyść gospodarzy.
Feyenoord w tym sezonie u siebie: 7-1-1, bilans 20:6.
Heerenveen w tym sezonie na wyjazdach: 1-2-6 13:24.
Feyenoord stracił przynajmniej 1 bramkę w 3 z ostatnich 5 meczów u siebie. Heerenveen z kolei strzeliło przynajmniej 1 bramkę w ostatnich 5 meczach wyjazdowych (ogólnie 11 bramek w ostatnich 5 meczach wyjazdowych, z czego aż 3 mecze przegrane). Reasumując: osłabiona linia defensywna Feyenoordu może nie zdołać obronić się przed dość dużo strzelającym w ostatnim czasie na wyjazdach Heerenveen, ale siła zespołu pozwoli na strzelenie większej liczby bramek niż goście. Powodzonka!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom