>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 28.01.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 28. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna PNA
Godz: 17:00
Spotkanie Burkina Faso-Tunezja
Typ; Tunezja wygra 1 połowe dokładnie 1 golem
Kurs 3.60
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem pierwsze spotkanie Ćwierćfinałowe w którym ekipa Burkina Faso podejmowała będzie drużynę Tunezji. Goście są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , bowiem Burkina faso pomimo tego iż zdobyła 5 punktów w 3 spotkaniach , nie poniosła żadnej porażki to w każdym z tych spotkań była zespołem słabszym , który stworzył sobie znacznie mniej sytuacji podbramkowych .Tunezja natomiast wyszła z 2 miejsca w znacznie silniejszej grupie w której ich rywalem była ekipa Senegalu, Algierii oraz Zimbabwe, Tunezja przegrała z Senegalem, ale była zespołem zdecydowanie mocniejszym następnie kolejne 2 spotkania Tunezja wygrała dosyć pewnie , według mnie w tym spotkaniu będzie podobnie bowiem Tunezja obecnie znajdują się w bardzo dobrej formie, co pokazywała w szczególnie w tych dwóch ostatnich spotkaniach, stwarza sobie sporo sytuacji podbramkowych i moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, stawiałbym na co najmniej 3 bramki w tym meczu, myślę że wszystkie mogą wpaść dla zespołu Tunezji, mój typ to wynik 0:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że Burkina Faso w tym meczu nie zdobędzie nawet jednej bramki.
⛔ 100
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leganes - Celta Vigo
Typ: Celta DNB
Kurs: 2.15
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Przeglądając zestaw par 20 kolejki La Liga , zwróciłem szczególną uwagę na ostatni sobotni pojedynek Leganes - Celta V.
Gospodarze ( 17 m. - 18 pkt. ) po raz 10 - ty w tym sezonie będą próbować zdobyć komplet pkt. na własnym stadionie. Dotychczas ta sztuka udała im się tylko raz , kiedy to ograli zajmującą aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Osasunę 2:0. W międzyczasie zdołali 4 razy zremisować i 4 razy przegrać ( 7 pkt. ) na własnych śmieciach , co usadawia ich na 19 przedostatnim miejscu w tabeli pod tym względem. O poprawienie tego wyniku może być ciężko , gdyż na Estadio Municipal przyjeżdża drużyna Celty ( 8 m. - 27 pkt. ) która co prawda w meczach wyjazdowych legitymuje się jeszcze gorszym bilansem ( 1 - 3 - 5 ) , niemniej jednak dopiero przed tygodniem została pozbawiona serii 6 zwycięstw pod rząd ( La Liga , Copa ), przegrywając w Sociedad San Sebastian. Goście zapewne będą chcieli podtrzymać dobre nastroje po wyeliminowaniu w ubiegłą środę z rozgrywek o Puchar Króla samego Realu Madryt . W kadrze meczowej zabraknie z powodu kontuzji bramkarza Blanco , oraz Wassa ( Pomocnik) , za to w wyśmienitej formie znajduje sie najlepszy strzelec drużyny Aspas ( 11 goli ) i to głownie on będzie miał za zadanie zapewnić przyjezdnym zdobycz punktową.
W kadrze meczowej gospodarzy zabraknie prawdopodobnie 4- ch graczy. Od dłuższego czasu kontuzjowani są Ibarez ( Pomocnik ) , Kone ( Napastnik ) oraz Serantes ( Bramkarz ) natomiast w ostatnim meczu ligowym urazu nabawił się Omar Ramos .
Generalnie spotkanie to nie należy do najłatwiejszych w typowaniu i sugerując się słabą postawą gospodarzy w domu , oraz nie lepszą gości na wyjazdach najbardziej prawdopodobny wydaje się tutaj remis , ja delikatnie i asekuracyjnie jednak pójdę w stronę Celty a to głównie za sprawą ich najlepszego strzelca i zdecyduję się na opcję podaną wyżej....
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nancy - Bordeaux
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W 22. kolejce francuskiej Ligue 1 czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, w którym Nancy podejmie Bordeaux. Wśród bukmacherów faworytem jest Nancy, lecz moim zdaniem jutro na Stade Marcel Picot obie drużyny podzielą się punktami.
Obie ekipy ostatnio poniosły porażki w Pucharze Ligi Francuskiej. Nancy przegrało na wyjeździe z Monaco 1:0, natomiast Bordeaux uległo u siebie w meczu z PSG aż 1:4. Mimo wszystko sądzę, że Nancy i Bordeaux są drużynami na zbliżonym poziomie. W tabeli nieco wyżej jest Bordeaux, zajmuje ono 9 miejsce i zdobyło 29 punktów. Nancy jest na 12 lokacie i ma tych punktów o 5 mniej.
To co w drużynie Nancy ostatnio imponuje to znakomita passa u siebie - wygrali oni 6 ostatnich spotkań rozgrywanych w roli gospodarza. W dodatku przez 5 meczów z rzędu nie stracili u siebie ani jednej bramki.
Bordeaux po porażce 4:0 z Montpellier w ostatnim meczu wyjazdowym roku 2016, w tym roku porażki w roli gościa jeszcze nie odniosło a rozegrali oni 2 mecze. Wygrali 1:0 z Clermont w Pucharze Francji oraz zremisowali 1:1 z Angers.
Według tych statystyk lepiej wypada Nancy, ale na wytypowanie remisu w tym spotkaniu skusiły mnie statystyki, które dopiero przytoczę.
Mecze bezpośrednie między tymi drużynami ostatnio często kończą się remisami. W pierwszym meczu rozegranym w Bordeaux pomiędzy tymi ekipami padł remis 1:1. Ponadto 3 ostatnie mecze tych drużyn rozegrane w Nancy kończyły się remisami - 1:1, 2:2, 0:0. W tym sezonie na 21 rozegranych spotkań w lidze Bordeaux aż 8 razy zremisowało. Ponadto 5 z tych remisów odniosło właśnie w spotkaniach wyjazdowych. Jeśli chodzi o remisy na wyjazdach to nikt w tym sezonie nie ma ich od Żyrondystów więcej a tylko jedna ekipa ma ich tyle samo i jest to...Nancy;)
Ligue 1 jest dość nieprzewidywalna, ale tutaj typuję jutro podział punktów.
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Ingolstadt-Hamburg
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hamburg bedzie oslabiony w tym meczu brakiem Djourou, Lassoggi, Ekdala, wystep Adlera jest watpliwy sa to dosc znaczace oslabienia. Oba zespoly walcza o utrzymanie ale to Ingolstadt ma przewage wlasnego boiska i jest faworytem w tym meczu, pokazali juz niezla gre w ostatniej kolejce przegrywajac nieznacznie z Schalke po ciezkiej walce i jesli utrzymaja ten poziom to maja duze szanse na zjedzenie Hamburgera i przeskoczenie go w tabeli a co za tym idzie opuszczenie strefy bezposredniego spadku.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP DEBEL - Australian Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kontinen/Peers - Bryan/Bryan
Typ: powyżej 9,5 gema w 1 secie
Kurs: 1,48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ręczna dzisiaj gładko na plus, na dokładkę kurs 20 również na plus a na jutro niestety już mój przedostatni typ na AO, na którym również notuje spory zarobek jak co roku. Na sobotnie przedpołudnie dość pewne zdarzenie na over w 1 secie gdzie jedno przełamanie również może pozwolić nam zanotować plus.
Kontinen z Peersem w mojej opinii to najlepsza obecnie para deblowa na świecie spotka się z najbardziej utytulowaną w historii. Lepszego finału nie mogłem sobie wyobrazic. Generalnie patrząc na statystyki Fin z Kangurem H2H mają 3-0 z &quot;klonami&quot; a w setach 6-0 i pewnie też dlatego kursy spadają i spadać będą ale ja się nie odwaze wytypować tutaj zwycięzcy. Bracia będą bardzo zmotytowawani bo już dawno jak na siebie nie wygrali wielkiego szlema a na tym turnieju wyglądają na prawdę dobrze dlatego Ide w over. W 5 na 6 pierwszych setow w meczach z udziałem Kon/Peersa over 9,5 na pierwszy set został pokryty. W ich gemach serwisowych praktycznie nigdy nie ma nawet break pointow. Klony też pewny serwis i ich niesamowita gra przy siatce robią wrażenie zwłaszcza na tym turnieju. Jutro obejrzymy ciekawy mecz i w mojej opinii obejrzymy tam minimum jeden tie-break a over 9,5 gema w 1 secie zostanie pokryty w 90%.
Pozdrawiam i powodzenia!
✅ 48
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ektom 65

ektom

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Bulls-Miami Heat
Typ: under 205,5 pkt
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecze pomiędzy tymi drużynami nie obfitują w wiele punktów i myślę, ze tak będzie i tym razem. Drużyna z Chicago w pełnym składzie, ale w drużynie Miami nie zagra środkowy Hassan Whiteside z powodu kontuzji kostki co znacznie ich osłabi. Myślę, że w tym meczu wynik zakręci się w okolicy 195-200 punktów. Powodzenia
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Portsmouth - Exeter
Typ: 2 (wygrana Exeter)
Kurs: 4.70
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W angielskiej league two znalazłem wydaje mi się bardzo ciekawe spotkanie, w którym na wyjeździe zagra stary angielski klub założony w 1901 roku, nie to jest jednak u nich najciekawsze, ale fakt że od dłuższego czasu znajdują się w świetnej formie, i do tego są świetni na wyjazdach (najlepsi w całej lidze), w 14 meczach wyjazdowych zdobyli 28 punktów i przy tym 5 razy nie stracili ani jednej bramki. Zawodnicy twierdzą że w obecnej formie są w stanie wygrać z każdym, i jest to twierdzenie które popierają wynikami: 4 ostatnie ich mecze to 4 zwycięstwa zdobyte 14 bramek i tylko jedna stracona (9 ostatnich spotkań to 7 zwycięstw i dwa remisy oraz tylko DWIE stracone bramki, robi to wrażenie (drużyna jakby z innej ligi). Dodam jeszcze że 9 kolejek temu zamykali tabelę na 24 miejscu a teraz są już na 9-tym i tylko kilka punktów dzieli ich od możliwości awansu (jestem ciekawy z jakiego powodu nastąpiła taka metamorfoza). Pewnie już widzą w tunelu światełko i to pozwoli im jeszcze bardziej się zmobilizować, tym bardziej że rywal Portsmouth jest co prawda na 4 miejscu ale mają do niego tylko 6 punktów straty. Portsmouth to też czołówka, dlatego mecz dla gości nie będzie łatwy. Jeśli chodzi o gości bo to też bardzo istotne i na plus dla typu, to wszyscy są zdrowi, walczą o miejsce w składzie i już nie mogą doczekać się kiedy rzucą się na rywala. Może ktoś jest ekspertem w tej lidze to wie coś więcej na temat tego meczu, ale jak dla mnie przy kursie 4.70 na gości to prawdziwa perełka. Obym się nie mylił ????
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eibar - Deportivo La Coruna
Typ: Deportivo La Coruna - Powyzej 3.5 RR
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Do Eibar przyjezdza dzisiaj druzyna walczaca o utrzymanie w tym sezonie ,a wiec Deportivo La Coruna. Ekipa w ktorej na co dzien gra nasz rodak Przemyslaw Tyton z pewnoscia bedzie starala sie przelamac i w koncu wygrac wyjazdowe spotkanie w tym sezonie.
Co przykulo moja uwage to fakt ,ze Deportivo niezaleznie czy gra u siebie czy tez w delagacjach to bardzo czesto nabija duza ilosc rzutow roznych.
Szczegolnie na wyjezdzie ta statystyka wyglada rewelacyjnie.
vs Las Palmas - 5
vs Alaves - 7
vs Espanyol - 8
vs Real Madryt - 3
vs Malaga - 5
Mysle ,ze druzyna Deportivo bedzie chciala wykorzystac fakt ,ze z powodu kontuzji i nadmiaru kartek nie zagra conajmniej pieciu zawodnikow gospodarzy ,a co za tym idzie wierze ,ze beda starali sie przejac kontrole nad spotkaniem od pierwszych minut i linia over 3.5 RR zostanie spokojnie pokryta. Powodzenia!
✅ 66
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina Tenis ziemny, Australia Open Kobiet
Godz: 09:30
Spotkanie Serena Williams - Venus Williams
Typ; Venus Williams
Kurs 4.70
Buk Pinnacle
Analiza:
Rodzinne spotkanie w ramach Australian Open. Dla Venus, to jedna z ostatnich szans wygrania Wielkiego Szlema. Starsza sióstr z Williams ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze i z pewnością będzie trudną przeciwniczką dla Sereny. Inna sprawa, iż nie można wykluczyć, że młodsza z sióstr nieco ułatwi starszej zdobycie ostatniego wielkiego skalpu w karierze. Rolacje między oboma Amerykankami są naprawdę i dobrę i dlaeki jestem do uwierzenie w to, iż Serenie zależy na śrubowaniu rekordów. W obliczu zwyżkującej formy Venus ewentualna porażka Sereny nie będzie wyglądać specjalnie podjerzanie, a i tak ewentualne profity zostaną rozdzielone w rodzinnie Williams. H2h 16:11 na korzyść Sereny, także wcale nie zdziwię się, jesli jeszcze jeden Wielkoszlemowy triumf do swojego konta dopisze Venus, która na powyższy wynik musiała naprawdę mocno sie napracować, porównując to prezentuje teraz a co choćby rok czy dwa lata temu. Kurs na Venus to spore value takze warto spróbowac.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy- Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Damstradt- FC Koln
Typ: A Modeste strzeli gola kiedykolwiek
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Witam, ostatnio też grałem że Anthony Modeste strzeli gola ale niestety się nie udało, wynik 0:0 i zwrot dla tych którzy grali ten typ (Bet365) Dzisiaj łatwiejszy przeciwnik, choć nie będzie na pewno łatwo bo gospodarze bardzo potrzebują punktów bo zajmują ostatnie miejsce w tabeli a punkty zdobywają jak an razie tylko na własnym boisku 2 zwycięstwa i 3 remisy co daje im jak dotychczas 9 punktów, na boiskach rywali 0 punktów, ostatnio drużyny między sobą grając miały wynik 0;0 , myślę że dzisiaj nie skończy się znowu takim wynikiem, mimo zwrotu za ostatnio mecz FC Koln dzisiaj gram ten typ za podwójną stawkę..............powodzenia
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leverkusen-Mgladbach
Typ: over 12,5 rożnych
Kurs: 5.6
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Obie ekipy rozczarowały w rundzie jesiennej zajmując dość niskie pozycję jak na swoje możliwości.W pierwszym meczu po przerwie zarazem zamykając rundę Bayer pokonał wyżej notowaną Herthę 3-1, strącając ją z podium na 6 miejsce, natomiast Mgladbach zremisował z ostatnim Darmstadt dodając 1 punkcik do ich mizernej kolekcji zebranej przez wszystkie kolejki.Tydzień po tych spotkaniach przystępujemy do 18 kolejki, i bez wątpienia faworyta tej pary należy upatrywać w gospodarzach z Leverkusen, ekipa Bayeru ma całkiem solidną paczkę a ostatni rezultat sugeruje że zimę przepracowali dobrze.Aptekarze obecnie zajmują 8 pozycję z 24pkt.mi, i jeśli na koniec sezonu chcą zająć przyzwoitą pozycję łapiąc się na puchary muszą wygrywać meczę seriami.Do 6 pozycji pucharowej tracą 6pkt, do 4 miejsca (bezp. udział w LM) strata wynosi 8pkt.Strata jest dosyć pokaźna, dlatego nie mogą sobie pozwalać na głupie straty pkt.owe tak jak miało to miejsca w poprzedniej rundzie
Mgladbach rzec można jest w fatalnej sytuacji, mają 17pkt a ich pozycja ligowa ma nr 14, po prawdzie bliżej jest im do spadku co chyba dokumentuje fakt sprzed tygodnia, kiedy nie potrafili trafić do siatki ostatniej ekipie w tabeli z 9pkt.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna anglia puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cpalace - man city
Typ: man city + over 3,5 w meczu
Kurs: 3.40
Bukmacher: betfair
Analiza:
Jak zwykle krotko, bo znowu z telefonu z roboty. Statystyki mozna obczaic na flashsc, a ja dodam cos od siebie, gdyz ogladam football angielski. Najwazniejsze dla tego typu jest to, że man city traktuje ten puchar powaznie, powinni wyjsc najlepszą paką, tak jak w poprzednich fazach. Chlopaki po krotkiej serii niepowodzen sa glodni zwyciestwa i goli, mysle, ze aguero i de bruyne trafia do siatki. Nie wiem kto jeszcze, ale przewiduje tu 4-0/ 4-1/ 3-1. Dlaczego? Cpalace jest w kompletnej rozsypce, w ich meczach nie widac chemii i zgrania, chlopaki nie maja pomyslu na madre budowanie akcji. Tacy zawodnicy jak zaha, townsend, cabaye są cieniami siebie. Ofensorzy po zdobyciu pilki ciagna do przodu, ale na tym sie konczy, dalej nie ma pomyslu, oprocz wrzutek na benteke... big Sam jesli tu nie posmaruje to bedzie pogrom od obywateli ????
W man city + over 2,5 mozna wjezdzac grubo moim skromnym zdaniem, jednak pod konkurs podwyzszam linie ;)
Pozdro!
⛔ 100
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eibar - Deportivo La Coruna
Typ: over 12 RR
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolega Harrods24 juz podał i opisał typ na over 3,5 RR Deportivo. Po trafnym wczorajszym typie na RR pójdę o krok dalej i stawiam na over 12 RR w tym meczu. Eibar jak juz pisałem przy meczu domowym z Barcelona lubi nabijać RR. Skrzydłowi Leon i Inui często będą oskrzydlac akcje a to sprzyja dużej ilości kornerów. Deportivo tez nie odchodzi od normy i parę kornerów nam dołoży. Teraz trochę statystyki między zespołami:
2015 rok 9-8 tj 17 RR
2016 rok 11-7 tj 18 RR
2016 rok 1-8 tj 9 RR
Jak widać na ostatnie 3 mecze w 2 przypadkach nasz over został pokryty. Deportivo walczy o utrzymanie w lidze wiec będzie walczyć w dzisiejszym meczu. Moim zdaniem są średniakiem ligi i poprostu nie mają szczęścia w niektórych meczach. Kolega wyżej opisał ze RR Deportivo na wyjeździe wygląda dobrze odpowiednio 5, 7, 8, 3, 5. Mam nadzieje ze w dzisiejszym meczu będzie dużo walki, oskrzydlajacych akcji co da wiele RR. Dla odważnych polecam za drobne zagranie over 14RR po kursie 8.00 w bet365. Powodzenia
Nieregulaminowy typ (wyżej ktoś podał wyższą linię)
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - B. Monchengladbach
Typ: Leverkusen over 2.5 gola
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś zaglądam na BayArena do Leverkusen gdzie miejscowi podejmują M&#39;gladbach , obie ekipy jak już wspomniał wyżej TommyTSV rozczarowują swoich fanów ale wydaje mi się że Aptekarze chyba złapali dobrą formę i dziś powinni pokonać rywala z Gladbach . Bayer w ostatniej kolejce podejmował wyżej rozstawioną Herthę i po dobrym meczu pokonali rywala 3:1 , z bardzo dobrej strony pokazał się Hakan Calhanoglu któy zdobył 2 bramki co prawda jedną z karnego ale zdołał umieścić piłkę w siatce rywala , zwycięstwo nad Herthą powinno dobrze wpłynąć na zespół i liczę że i dziś możemy liczyć na bardzo dobrą a zarazem efektywną grę Bayeru , co innego można powiedzieć o przyjezdnych gdyż ci rozczarowują na pełnej linii , ostatni ich mecz to potyczka z ostatnim w tabeli Darmstadt i bezbramkowy remis a ogólnie wyjazdy w wykonaniu Gladbach to jedna wielka tragedia 0-2-6 no i ten stosunek bramek zaledwie 3 zdobyte przy 18 straconych chyba nie pozostawia złudzeń że dziś na BayArena znowu mogą stracić sporo bramek i na taki scenariusz dziś liczę bo trochę już rozpędzone Leverkusen jak poczuje że rywal nie radzi sobie najlepiej to mogą to w bezlitosny sposób wykorzystać a zaglądając wstecz na ich pojedynki to nie raz Aptekarze potrafi umieścić 3 razy piłkę w bramce rywala a daleko nie szukając to np. w poprzednim sezonie wygrali z nimi tutaj na BayArena 5:0 stąd u mnie over 2.5 gola po stronie Leverkusen !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Niemcy - Willingen
Godzina: 16:05
Typ: Austria wygra
Kurs: 3.50
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Zapraszam na pierwszy konkurs w ramach Pucharu Świata w niemieckim Willingen, który zostanie rozegrany na Mühlenkopfschanze (HS145). Zapowiada nam się bardzo ciekawy konkurs, tak na dobrą sprawę zakusy na wygraną mają aż cztery reprezentacje Polska, Niemcy, Słowenia oraz Austria, gdyby Norwegowie mieli bardziej wyrównaną ekipę mogłoby być ich nawet pięć. To wszystko pokazuje tylko jak wysoki jest poziom w tym sezonie. Jednakże dla mnie dziś faworytem będą Austriacy, żałuję trochę, że nie pograłem ich wczoraj bo kurs na nich był mocno przesadzony aż 5,50, dziś już niestety spadło... Podopieczni Heinza Kuttina prezentowali się bardzo dobrze na treningach, szczególnie trzeba pochwalić tu Stefana Krafta który po krótkiej przerwie od Pucharu Świata wrócił do zawodów w dobrym stylu i o dziwo z dobrą formą notując na treningach 141m oraz 144m. Oprócz niego dobre skoki oddali pozostali zawodnicy z drużyny Manuel Fettner, Michael Haybock oraz odbudowujący się Gregor Schlierenzauer. W rezultacie tak dobrych skoków mając zapewniony udział w niedzielnym konkursie kwalifikacje odpuścili Kraft Fettner i Haybock. Skakał jedynie Gregor ale nie zaprezentował się jakoś rewelacyjnie chociaż skok był przyzwoity, ale z drugiej strony nie ma co od niego oczekiwać zbyt dużo tym bardziej, że wraca po rocznej przerwie. Moim zdaniem Austria powinna dziś wygrać, chociaż zadaję sobie sprawę, że będą to bardzo wyrównane zawody. Miejmy nadzieję, że wiatr nie będzie przeszkadzał. Początek pierwszej serii planowany jest na godzinę 16:05.
⛔ 100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: :siata: Siatkówka , PlusLiga :siata:
Godzina: 14:45
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś do gry wybrałem mecz na szczycie w naszej najwyższej lidze siatkówki.
Resovia Rzeszów która zajmuje 3 miejsce z 42 pkt na koncie (14-4) podejmie Skre Bełchatów która plasuje się na drugim miejscu z 44 pkt. (15-3)
Śledząc wszystkie ostatni mecze Resovii łatwo stwierdzić ze siatkarze z Rzeszowa dopadł jakiś kryzys, przegrali 3 ostatnie mecze kolejno z Lotosem Gdańskiem,Lube Civitanova i ponownie porażka z Lotosem Gdańsk.
Ostatnie bezpośrednie pojedynki:
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 1 : 3
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2 : 3
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 1 : 3
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 1 : 3
Stawiam dzis na wygraną gości kierując się słabszą dyspozycją w ostatnich dniach drużyny Resovii, jak wiadomo w takich meczach jest wszystko możliwe ale dlaczego nie spróbować dość dobrego kursu na wygraną Skry.
Powodzenia!!
⛔ 100
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Leipzig - TSG Hoffenheim
Typ: powyżej 4.5 kartki
Kurs: 1.900 azjan
Bukmacher: Bet365
Analiza
Sędziuje Stark on się nie pieści z kartonikami. Mecz na szczycie hit kolejki. W niemieckich mediach mecz ten opisywany jest jako pojedynek dwóch dobrych napastników tzw. El Plastico. Obydwoje Werner i Wagner potrafią grać agresywnie i napewno nie odpuszczą walki. Będzie ciekawie. Polecam ;)
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Leipzig - TSG Hoffenheim
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Faworytem tego spotkania jest Lipsk. Jednak ja idę na przekór wszystkim i kieruje swój typ w stronę Hoffenheim. Kurs bardzo kuszący. Oba zespoły w dobrej formie. W pierwszym ich spotkaniu padł remis 2:2 i był to bardzo zacięty pojedynek. Lipsk wyrównał w 90 minucie. Gospodarze zajmują 2 miejsce, goście 4 - różnica 8pkt. Według mnie jest to mecz w którym zadecyduje dyspozycja dnia. Dlatego po takim kursie warto zagrać w stronę Hoffenheim i oczekiwać na &quot;niespodziankę&quot;. Sandro Wagner (10bramek), który jest w formie może poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Uważam ze jest to typowy mecz 50 na 50 dlatego patrząc na ten fakt logiczne jest ze pobieram drużynę z większym kursem. Zobaczymy jaki będzie tego efekt. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom