>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.03.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
F 14

fllix

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna el. mistrzostw europy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazachstan- Islandia
Typ: Islandia -1,5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. To mój pierwszy post i pierwszy typ na tym forum. Zaczynam od sporego kursu. Islandia jest rewelacją tych eliminacji dla wielu ludzi, ale nie dla mnie. Dla mnie zaraz po losowaniu byli kandydatem do awansu. Obserwuję tę reprezentację od dłuższego czasu i widzę jak z roku na rok poczyniają duże postępy chyba ze względu na to, że w całym kraju mocno postawiono na szkolenie młodzieży i zainwestowano sporo pieniędzy w infrastrukturę. Dobra, do rzeczy. Jak już wspomniałem w moim mniemaniu zaraz po losowaniu byli kandydatem do awansu z tej grupy a już na pewno do walki o awans do samego końca. Potwierdzili to w pierwszych 4 meczach. Zaczęli od gładkiej wygranej z Turcją u siebie 3:0, następnie słabiutka Łotwa na wyjeździe także 3:0. Później przyszła kolej na faworyzowaną Holandię u siebie i kolejne zwycięstwo 2:0. 9 pkt w 3 meczach piękny początek i moje porzypuszczenia stały się faktem. W 4 spotkaniu przyszła kolej na Czechy którzy także rozpoczęli eliminacje od 3 zwycięstw. Przegrali na wyjeździe z Czechami 2:1, ale ten mecz pokazał ich siłę mimo porażki. Islandczycy w 4 meczach stracili tylko dwie bramki i tylko w jednym z nich. Stosunek bramkowy 9-2 pokazuje co jest ich mocną stroną, zdecydowanie defensywa. Liczę dziś na kolejne zwycięstwo minimum dwoma bramkami. Liczy się tylko wygrana i w dodatku słabo spisująca się Holandia może zgubić punkty w spotkaniu z Turcją co pozwoli Islandczykom odskoczyć w tabeli. Polecam ten typ.
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mike13 48

mike13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Eliminacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Turcja
Typ: Holandia(-1) wygra
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza: Holandia to zupełnie inna półka niż Turcja. Na początku eliminacji spisali sie słabo: porażki z reprezentacją Czech i Islandia, należy jednak zaznaczyć, że były to porażki na wyjeździe. Przed meczem z Łotwą Hiddink ogłosił, że jesli jego drużyna nie wygra poda się do dymisji, Holendrzy wygrali 6:0 i myślę że będąc na tej fali poradzą sobie z Turcja. W składach niestety braki Ardy Turana w ekipie gości i Robbena w ekipie Oranje. To będzie pewne zwycięstwo Holandii i pożegnanie wszelkich problemów z początku eliminacji.
⛔100
 
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El. euro 2016
Godzina: 20;45
Spotkanie: Belgia - Cypr
Typ: Belgia handi -2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wieczór dojdzie do spotkania między Belgią a Cyprem, co prawda ta druga drużyna jest wyżej w eliminacyjnej tabeli, ale Belgowie mają jedno spotkanie mniej. Jeśli dzisiaj wygrają, awansują w tabeli na na 3 miejsce właśnie kosztem Cypru.
Reprezentacji Czerwonych Diabłów bliżej przedstawiać nikomu nie trzeba, dobrze zrównoważona drużyna. Młodzi perspektywiczni zawodnicy w połączeniu z doświadczeniem mogą wiele namieszać. Prawdą jest, że w poprzednich meczach o punkty szło im bardzo średnio (5 pkt w 3 meczach, 1,2,0), co nie zmienia faktu, że są murowanym kandydatem dzisiaj do wysokiej wygranej. Mają atut swojego boiska i co ważne, zawodników w bardzo wysokiej formie.
Cypr, rozegrał już 4 mecze, w których uzyskał 6 pkt. W meczu z najsłabszą w grupie Andorą, która każdemu rozdaje punkty, po dosyć wysokich przegranych, oraz Bośnią i Hercegowiną, która również średnio przędzie ( 4 mecze, 2 remisy, 2 przegrane). Wiele nam to nie powie o te drużynie.
Zdecydowałem się postawić handi -2 na Belgów, z prostych przyczyn, jak już wyżej wspomniałem atut własnego boiska, wysoka forma zawodników, oraz Cypr, który wygrywał z przeciętnymi drużynami, które dużych szans na awans nie mają.

Jeśli pomogłem, podziękuj plusem ????
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mike13 48

mike13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Eliminacje EURO 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bułgaria - Włochy
Typ: (dokładny wynik) 0:1
Kurs: 5,40
Bukmacher: Expekt
Analiza: Włoska obrona jest na prawdę w świetnym stanie, nie wydaje mi sie by Bułgarzy mogli strzelić im bramkę. Bułgaria to zupełnie inny poziom i w tym meczu to zobaczymy. Włosi są minimalistami, strzelając jedna bramkę skupią się tylko na obronie. Kurs obarczony dużym ryzykiem, ale kto nie ryzykuje to nie pije szampana ;)
JEDEN TYP na dzień :!: ⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami 2015
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Janowicz J. - Bautista-Agut R.
Typ:
Bautista-Agut R. -2 gemy
Kurs:
1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:1 z 2014 roku, akurat z turnieju w Miami. Hiszpan wygrał bardzo pewnie 4:6 1:6. Warto dodać, że rok temu Bautista-Agut był w genialnej formie, teraz aż w takiej dobrej nie jest. W tym roku lepsze mecze przelata z gorszymi, ale nadal zatrzymują go jedynie najlepsi zawodnicy. W Chennai finalista turnieju Bedene, w Auckland kolejny finalista Mannarino, podczas AO w świetnej formie Muller, później we Francji i Holandii Monfils, w Dubaju solidny Gasquet, a podczas Indian Wells będący w świetnej formie Jack Sock który wygrał Masters w deblu w parze z Pospisilem. To na Janowicza powinno wystarczyć, on na hardach gra dość przeciętnie, wczoraj pokonał 6 razy Francuza Vasselina, ale Hiszpan to zawodnik o klasę lepszy. Liczę, że spotkanie zakończy się w dwóch pewnych setach dla Hiszpana.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami Doubles
Godzina: 22:30
Spotkanie: Jans-Ignacik/Klepac-Maria/Bertens
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Kolejny raz biorę pod lupę mecz, w którym mamy parę, gdzie składową jest Polka. Trzeba przyznać, że Klaudia wraz z Andreją stanowią odpowiednie zestawienie, co pokazały już podczas wspólnych występów. Ćwierćfinał AO oraz półfinał IW o czymś świadczą. Polka ze Słowenką stanowią mocną parę i z byle kim nie przegrywają. Dzisiaj naprzeciw nim staje składak, tak trzeba powiedzieć, gdyż Bertens i Maria zagrają ze sobą dopiero 3 raz, a ostatnio grały ze sobą w 2013 roku. O ile Kiki prezentowała się nieźle w deblowym WTA, to Maria pokazywała na każdym kroku, że w grze podwójnej może jedynie występować w ITFach. Jednak dobre występy Bertens zawdzięcza grze w parze z Larsson. Przygoda z Marią jest czymś innym i uważam, że tak owocna już nie będzie. Widzę w Polce i Słowence wyraźne faworytki.
✅50
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Eliminacje euro
Spotkanie Holandia-Turcja
Typ: Holandia wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.60
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na drugi dzień kwalifikacji wybrałem spotkanie w którym Holandia na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Turcji, w spotkaniu dla mnie zespołem , który bedzie przez cały czas przeważał i stworzy sobie wiecej sytuacji podbramkowych jest reprezentacja gospodarzy jutrzejszego spotkania, którzy bardzo słabo rozpoczęli zmagania w grupie A eliminacji do mistrzostw europy w roku przyszłym. Obydwie ekipy rozegrały już po 4 spotkania w tej grupie , Holandia ma na swoim koncie 6 punktów , wygrane z Kazachstanem oraz Łotwą, i dwie porażki, z zespołami z którymi bezpośrednio będa rywalizować o wyjście z grupy, czyli CZechami oraz Islandią. Turcja natomiast zdobyła 4 punkty jak do tej pory wygrywajac z Kazachstanem i remisując z Łotwą,porażki poniosła z tymi samymi ekipami co Holandia, dla mnie zespołem piłkarsko lepszym są Holendrzy bez których nie wyobrażam sobie przyszłorocznych mistrzostw europy, dlatego też teraz już nie mogą sobie pozwolić na zadne wpadki, muszą punktować za 3 w każdym spotkaniu, tym bardziej jest na to okazja, że na swoim stadionie grają bardzo dobrze, zagrali do tej pory dwa spotkania i zdobyli tutaj 6 punktów bramki 9:1 , co jest dobrym wynikiem, Turcja na wyjazdach w eliminacjach ugrała 1 punkt w wyjazdowy meczu na Łotwie. Kolejną przewagą gospodarzy są tutaj spotkania , które odbyły się w poprzednich latach , 0d 1993 roku oba zespoły grały na terenie Holandii 5-krotnie, Holandia 3 razy wygrywała i dwukrotnie remisowała bezbramkowo bramki z tych spotkań 6:1 na korzyść zespołu &quot;Pomarańczowych&quot; , tutaj postawiłbym na zespoł gospodarzy.
⛔100
 
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie PHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Tychy - JKH Jastrzębie
Typ: GKS Tychy
Kurs: 2
Bukmacher: unibet
Analiza:
W Polskiej lidze hokejowej nadszedł czas finałów w w nim zameldowały się dwie ekipy z górnego Śląska, dlaczego wygra GKS Tychy? do finału weszli po zwycięstwie z drużyną Sanoka która nigdy Tychom &quot;nie leżała&quot; seria tych meczów zakończyła się 4:2, to był naprawdę morderczy bój i wreszcie hokeiści z Tychów przełamali swą niemoc, Jastrzębie w porównaniu z Sanokiem jest drużyną o wiele mniej uprzykrzającą życie ekipie Tyszan bilans ich spotkań pomiędzy sobą jest jak najbardziej korzystny gospodarzą, odbyły się już dwa spotkania w Jastrzębiu i w pojedynku do 4 zwycięstw mamy remis 1:1 dziś mecz odbywa się w Tychach gdzie zawodnicy mogą liczyć na wypchaną po brzegi hale i fanatyczny doping, gospodarze czekają na tytuł mistrza Polski już 10 lat i jestem pewien że nie zmarnują tej szansy i zdobędą w swojej historii drugie złoto.
✅100
 
R 3

rrsky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Miami
Godzina: wstępnie 16:00
Spotkanie: Lukas Rosol- Alexander Zverev
Typ: powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie czecha, Lukasa Rosola zajmującego 30. miejsce w rankingu z 129., młodym niemcem, Alexem Zverevem. Faworytem w tym meczu jest Rosol, od którego zacznę tą analizę. 29-letni tenisista ostatnio prezentuje się dość słabo, na 10 pojedynków udało mu sie wygrać zaledwie 3, z Hasse, Klizanem czy De Schepperem. Reszta to przegrane pojedynki, głównie z zawodnikami z jego poziomu. Ostatni jego jakikolwiek sukces to wygrana turnieju w USA 7-miesięcy temu, po tym zdarzeniu nie udawało mu się dojść do dalszych rund. Czasem coś tam ugra serwisem, ale na pewno nie można powiedzieć, że to jego as w rękawie, wiec tak na prawdę nie widze zbyt wielu czynników przemawiających za pewną wygraną czeskiego tenisisty.
Jego przeciwnikiem będzie 17-letni Zverev, który ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. Doszedł do ćwierćfinału challengeru w Irving, gdzie zatrzymał go Muller po wyrównanej walce, wczesniej zagrał bardzo wyrównany mecz w Marsyli z Gaelem Monfisem, ostatnio wygrywał na hardzie z Janowiczem, Souzą, Bakkerem czy Grothem jak i na mączce gdzie poradził sobie z Kamke czy Giraldo. Dopiero zaczyna swoją przygodę z profesjonalnym tenisem, a już pokazał że potrafi wygrywać z bardziej doświadczonymi tenisitami, więc z pewnością nie długo bedzie można go zobaczyć sporo wyżej w rankingu. Ma szanse ostro powalczyć w tym pojedynku a nawet go wygrać, wszystko zależy w jakim nastawieniu i formie wyjdzie dzisiaj Rosol, ale zakładając ze nie stanie się zaden tenisowy cud będziemy mogli być świadkami bardzo zaciętego meczu, który nie skończy się na dwóch setach. Osobiście za drobne gram również na czyste zwycięstwo Zvereva, i z niecierpliwością czekam na mecz.
⛔100
 
C 4

czempion123

Użytkownik
Dyscyplina: 2. Liga Hiszpańska
Godzina:
18:15
Spotkanie: Real Saragossa - AD Alcorcon
Typ:
Real Saragossa
Kurs:
2.23
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie w drugiej lidze Hiszpańskiej między Realem Saragossa, a AD Alcorcon. Obecnie Saragossa zajmuje 6 pozycje w ligowej tabeli z bardzo dobrym bilansem meczów u siebie, który wynosi 8 zwycięstw 5 remisów i tylko 2 porażki, natomiast AD Alcorcon na wyjeździe prezentuje się średnio ich bilans wynosi 4 zwycięstwa, 4 remisy, oraz 7 porażek. Hmm co do bramek to Saragossa znowu przewyższa gdyż u siebie ich bilans bramkowy wynosi 27:4, a gości bilans na wyjeździe wynosi 17:26. Co do rywalizacji między sobą to ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami to dwie wygrane Realu, 2 wygrane Alcorcon, oraz jeden remis. W tych 5 spotkaniach padło 13 goli, 7 z nich zdobył Real. Obie drużyny mają bardzo dobrych strzelców w klubie. W realu świetnie prezentuje się Borja Baston, który w tym sezonie w lidze zdobył już 20 bramek, lecz Alcorcon również ma kogoś do zdobywania goli, a jest nim David Rodriguez. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, ale mimo, że Saragossa świetnie spisuje się u siebie to postanowiłem postawić na Real. ZWYCIĘSTWO REAL SARAGOSSA

Zły dzień
Drugi typ w ciągu dnia

⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El.ME
Godzina: 18:00
Spotkanie: Izrael - Walia
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz lidera z wiceliderem. Dziwie sie dlaczego kurs na Walie ogolnie jest wysoki. Dla mnie to prezent. Izrael: 3 mecze 9 punktow no ale z kim? Wygrana z Bosnia (bezbarwna Bośnia) 3:0 oraz wygrana z Andora ktorej udalo sie im strzelic bramke oraz meczarnie na Cyprze zakonczone 1:2. Fakt Walia rowniez swoje mecze ogromnie meczy. np. Wygrana w Andorrze ledwo 1:2. Remis z Bosniakami. Wygrana z Cyprem oraz Remis u Belgów. Pamietam mecz w Belgii Walijczykow i grali oni bardzo dobrze. Belgowie nie mieli w ogole pomyslu na gre a Walia sporadycznie atakowala robiac to w miare dobrze. Wniosek? Ze sa to druzyny na podobnym poziomie lecz druzyna Walii ma wiekszy potencjal i wiecej gwiazd oraz z meczu na mecz ich gra wyglada lepiej. Wynik powinen oscylowac w granicy remisu lub nawet wygranej gosci dlatego daje X2 po fajnym kursie.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna | Spotkania towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ghana-Senegal (mecz we Francji)
Typ: x2
Kurs: 1.54
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Na dzisiaj krótko. Mecz Ghana – Senegal. Ghana wicemistrz z Pucharu Narodów Afryki, który w finale 8 lutego poległ w rzutach karnych z Wybrzeżem Kości Słoniowych 9:8. Senegal bez rewelacji. Mecz odbędzie się we Francji. Myślę, że będzie to wyrównany mecz, może remis? Ja jednak stawiam x2. Dlaczego nie „gołą 1” na Ghane? Dlatego, że to jest mecz pomiędzy dwiema afrykańskimi ekipami bez znaczenia, jeżeli chodzi o czysty sport. Tutaj liczy się kasa. Tak samo myślę, co do meczu Iran-DR Kongo (obstawiam 1x). Korupcja w piłce afrykańskiej jest na porządku dziennym tak więc myślę, że jeżeli Senegal wygra ten mecz, to nie będzie dla mnie niespodzianki…
✅54
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Euro 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora - Bośnia i Hercegowina
Typ: obydwie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jednym z dzisiejszych meczów kwalifikacyjnych do Euro 2016 spotykają się reprezentacje Andory oraz Bośni i Hercegowiny.
Na chwilę obecną Bośnia i Hercegowina gra dużo poniżej oczekiwań, w tabeli plasuje się na 5. miejscu, tuż nad ich dzisiejszym przeciwnikiem. Goście zupełnie nie przypominają zespołu, który w świetnym stylu wygrał swoją grupę eliminacyjną do tamtegorocznego mundialu. W swojej obecnej grupie jeszcze nie wygrali meczu (!), zdobyli zaledwie 2 punkty, strzelili tylko 2 gole tracąc przy tym 6. Jeśli ma się w reprezentacji takich graczy jak m.in. Dzeko czy Pjanic, to takie mecze jak np. z Cyprem (przegrany 1:2) powinno wygrywać się &quot;na piechotę&quot;.
Tą chwilową niemoc piłkarzy Bośni i Hercegowiny może wykorzystać reprezentacja Andory, zdecydowany outsider całej grupy, która aktualnie zajmuje ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym i bilansem bramek 2-17. Nie mówię tutaj oczywiście o wygranej czy też remisie, lecz o zdobyciu chociaż 1 bramki. W tych eliminacjach Andora strzelała już zarówno Izraelowi jak i Walii, dlaczego więc nie pokusić się o gola z reprezentacją Bośni? Co prawda sceptycy mogą narzekać, że obie te bramki były strzelane z rzutów karnych, jednak trzeba pamiętać, że rzut karny trzeba umieć wywalczyć. W meczu z Walią do 80. minuty gracze Andory utrzymywali remis i gdyby nie G. Bale to ten mecz zakończyłby się sporą niespodzianką.
Podsumowując, liczę na to, że piłkarze z Andory nie przestraszą się reprezentantów Bośni i Hercegowiny i powalczą o zdobycie chociażby honorowego gola. Sam typ oczywiście ryzykowny a kurs wysoki, dlatego polecam pograć za jakieś drobne. Powodzenia! ;) ⛔100
 
W 11

witek76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Polska I Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: GKS Tychy - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ: Niecierza
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet At Home

Analiza:
Spotykają się 16 z 2 drużyną w tabeli. W pojedynkach bezpośrednich w 3 ostatnich spotkaniach zwyciężyła Niecierza. Tychy w 22 spotkaniach zdybyło 18 bramek, Niecierza ponad 2 x więcej. Tychy ostatnio u siebie wygrały, ale z szykującym się do spadku Widzewem. Niecierza w ostatnich 5 spotkaniach 4 zwycięstwa. Bilans Tych u siebie 4-1-6, Niecierzy na wyjeździe 7-2-2. Myślę,że remisu tu nie będzie, a wygra wicelider 1 ligi.
⛔100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Philadelphia Flyers - San Jose Sharks
Typ:
Philadelphia Flyers ML
Kurs:
2.00
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Dziś karta spotkań fajnie ułożona - wszak można znaleźć coś dla siebie na wieczór i na noc :wink:
Moją uwagę zwróciło starcie mojego ulubionego teamu - Philadelphii Flyers z San Jose Sharks. Niestety pomimo sympatii do obu tych zespołów dla obu ten sezon wydaje się być stracony, gdyż po raz pierwszy od sezonu 1992/93 prawdopodobnie nie załapią się one do playoffs.
Historia starć obu zespołów zdecydowanego faworyta zdaje się wskazywać w zespole gości z Kalifornii którzy wygrali 13 z ostatnich 14 potyczek w tym 6 z rzędu w Wells Fargo Center. Ja jednak widzę cień szansy dla &quot;moich&quot; graczy w tej potyczce. Ostatnie 10 spotkań w wykonaniu obu zespołów przedstawia się następująco - Sharks (5-5) natomiast Flyers (2-8). Gdzie więc widzę szansę dla Lotników? Mianowice choćby w tym, że Rekiny są w trakcie 7-meczowego road tripu a Filadelfia jest przedostatnim przystankiem podczas tej wyprawy a jeśli dodać do tego fakt, iż rozgrywają oni regularnie co drugi dzień mecz i muszą ciągle podróżować to nie ma bata - zmęczenie musi dać o sobie znać! Zresztą wygrali swój ostatni mecz w Detroit także głód zwycięstwa został minimalnie zaspokojony a trzeba jeszcze pamiętać o tym, że już jutro przyjdzie im się zmierzyć w Pittsburghu z Penguins. Flyers co prawda wygrali zaledwie 2 mecze z ostatnich 10 ale aż 7 z tych spotkań rozgrywali na wyjeździe. A Philadelphia u siebie i Philadelphia na wyjeździe to dwa zupełnie inne zespoły. W ostatnich 8 meczach w Wells Fargo mają bilans 6-1-1 i pozwolili rywalom na zdobycie zaledwie 15 goli wbijając po drodze choćby 7 goli Red Wings czy 4 w ostatnim meczu z Blackhawks. Kolejnym czynnikiem pozwalającym mi wierzyć w Lotników jest dzisiejsza obsada bramki po stronie rywala - mianowicie wystawiają oni backupa Niemiego - Alexa Stalocka (6-7-1 z 2.65 GAA w tym sezonie). U gospodarzy spodziewam się Steve Masona. Mecz o 18:00...a więc...Let&#39;s Go Flyers!!! ⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME - Eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chorwacja vs Norwegia
Typ: Chorwacja over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Niestety rozgrywki klubowe maja przerwe,tak wiec trzeba sprobowac pograc cos z reprezentacji.
Dobry mecz zapowiada sie w Zagrzebiu,gdzie Chorwacja podejmie Norwegie.
Mecz odbedzie sie w grupie H,gdzie sytuacja wyglada nastepujaco :
W grupie na pierwszym miejscu sa chorwaci,ktorzy wyprzedzaja reprezentacje Wloch,obie ekipy maja jednak po tyle samo punktow - 10.
Tuz za nimi plasuje sie Norwegia,ktora ma punkt mniej,reszta ekip zdecydowanie zostala w tyle,chodzi tu o Bulgarie,Malte i Azerbejdzan,tak naprawde Bulgaria moglaby cos zdzialac jeszcze,ale musza wygrac jeszcze pare spotkan a to latwe nie bedzie,tak wiec na chwile obecna faworytami do awansu sa Chorwacja i Wlochy a takze Norwegia,ktora z pewnoscia bedzie walczyc o pierwsza &quot;2&quot;.
Ostatnie mecze Chorwacji to porazka w mezu towarzyskim z Argentyna 1:2 i remis wyjazdowy z Wlochami 1:1 w spotkaniu eliminacji.
Ogolnie Chorwacja u siebie prezentuje sie bardzo dobrze,w meczach eliminacyjnych do ME nie przegrala ostatnich 28 spotkan co naprawde robi wrazenie.
Co do Norwegii,to przegrali w meczu towarzyskim z Estonia 0:1 i pokonali w eliminacjach Azerbejdzan 1:0.

Moim zdaniem mocniejsza kadra dysponuje Chorwacja i jest druzyna lepsza,poza tym zagraja przed wlasna publicznoscia co powinno byc dodatkowym plusem.
Przeiwdywane sklady :

Subasic-Srna-Corluka-Vida-Pranjic-Perisic-Modric-Brozovic-Olic-Rakitic-Mandzukic

Haskjold-Elabdellaoui-Nordtveit-Forren-Hogli-Johansen-Tettey-Daehli-Elyounoussi-Skjelbred-Nielsen
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El. Mistrzostw Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora - Bośnia &amp; Hercegowina
Typ: Bośnia &amp; Hercegowina poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Witam. Obie drużyny rozegrały 4 spotkania a piłkę w siatce rywali umieszczali tylko dwukrotnie. Outsaiderzy grupy którzy mogą pomarzyć o awansie. Chciałbym zwrócić uwagę na ekipę Andory która w moim mniemaniu nie jest aż tak dramatycznym i amatorskim zespołem jak San Marino czy Luxemburg. W dotychczasowych eliminacjach na swoim podwórku ulegli po 1-4 z Izraelem oraz 1-2 z Walią. Wynik z tymi pierwszymi nie dziwi bo Izrael to mała rewelacja tej grupy. Natomiast mecz z silną Walią pokazuje, że na swoim podwórku Andora potrafi dobrze się bronić i uprzykrzać życie rywalom. Pamiętam jak Andora grała (nie pamiętam w jakich eliminacjach) z Anglią na Wembley i tam do 75! minuty było 0-0. Podsumowując. Może lekko ryzykowny ale warty zagrania typ. Bośnia gra słabo i mało strzela. Gra na wyjeździe i praktycznie zerowe szanse na awans sprawiają, że wynik będzie z małą ilością goli ze strony gości. 2 bramki mogą strzelić ale na więcej? Nie sądzę.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Polska I Liga
Godzina: 19
Spotkanie: Stomil - Widzew
Typ: BTS, nie
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet At Home

Analiza:
W ostatnim spotkaniu bezpośrednim, bezbramkowy remis. Widzew ostatni w tabeli, nieuchronnie chyli się ku spadkowi. W ostatnich spotkaniach bezbramkowy remis u siebie z Arką, dwie przegrane na wyjazdach (Dolcan,Tychy) i przegrana z Sandecją. Bilans bramkowy 1-6. We wszystkich 22 spotkaniach zdobył tylko 13 bramek. W dodatku gra na wyjeździe z zajmującym wysokie 4 miejsce w tabeli Stomilem. Łodzienie braki nie zdobędą
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna, El ME
Spotkanie: Holandia - Turcja
godz: 20:45
Typ: Huntelaar strzeli i Holandia wygra
Kurs: 3,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie bardzo solidnie opisał kolega baku193 i ja skupie sie tutaj przede wszystkim na dyspozycji ich napastnika, nie ma w składzie Robina Van Persiego który pewnie bylby pewniakiem do ataku, jednak Huntelaar to klasowy napastnik który nie potrzebuje wiele by wpakować piłke do siatki, pokazał to na Bernabeu gdzie 2krotnie wpisał sie na liste strzelców. W Shalke spisuje sie dobrze, ma w sumie 12 goli w tym sezonie, musi dzisiaj udowodnić ze bedzie przydatny reprezentacji. Holendrzy nie mogą tracic pktów i myśle ze dzisiaj wygraja wysoko. Powodzenia;)
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Washington Capitals- Nashville Predators
Typ: Capitals under 2.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Caps ostatnio idzie troszkę słabiej. Na pewno słabiej niż wskazują na to wyniki które nie są najgorsze. Zdecydowanie słabiej gra duet Owca- Backstrom, ale godnie zastępują ich dalsze linie i w efekcie wyniki nie wyglądają tak źle. Ale czy Stołeczni są w stanie ustrzelić 3 bramki żelaznej defensywie Preds, z kapitanem Rinne w bramce? Moim zdaniem nie. Jeśli dziś nie uruchomi się super duet, o typ jestem spokojny. Warto napomnieć że ostatni raz, Capsi 3 bramki w RT zdobywali w spotkaniu z Sabres 8 marca czyli stosunkowo dawno jak na taką ofensywę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom