>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.05.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na wtorek - 28. Maja





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
- Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 597,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20Godzina :18:00Spotkanie : Portugalia - ArgentynaTyp: ArgentynaKurs: 2.53Bukmacher : FORTUNAAnaliza :



Obydwie  ekipy wygrały swoje pierwsze  spotkania , bardziej  przekonująco Argentyna pokonując  RPA 5:2  z  tym  ze  goście grali od  65 min. jednego  mniej  co  niewątpliwie  ułatwiło  zadanie. Portugalia ograła  skromnie 1:0  Koreę Płd. i  dzisiejszy  mecz  jest  potyczką  o  pierwszą  lokatę  w grupie. Argentyna jak  wspomniałem 2  dni temu  opisując  ich  spotkanie to  wicemistrz  Am.Płd  w  tej  kategorii wiekowej  z wiosny  tego  roku  i niewątpliwie przyjechała  odegrać  tutaj  jedną  z  głównych  ról. O  tym  samym  marzą  zapewne  młodzi  Portugalczycy  tak  więc  zapowiada  się  na  ciekawą  konfrontację.

Drabinka  turniejowa  rozpisana  jest w ten  sposób  że  zwycięzca tej  grupy  wpada  na drużynę  gr. E  a  więc  kogoś  z  trójki  Panama , Mali ,Arabia Saud.  tak  więc  raczej  easy. Druga  ekipa  grupy  F  wbrew  pozorom  nie  będzie  rywalizowała  w  dalszej  części  turnieju  ze  zwycięzcą  gr. E ( prawdopodobnie Francja) a  druga  ekipą  gr. B (Japonia , Włochy). Tak  więc  widać  ewidentnie  ze  jest  o  co  walczyć  w  dzisiejszym meczu  chociażby w  kontekście  łatwiejszego  rywala.

Szanse  obu  drużyn  oceniam  na równe  ale  z  racji  tego  że  nie  lubię  grac  remisów  idę  w  kierunku  Argentyny  która jest ciut  bliższa  memu  sercu.
  153
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Mistrz. Świata U-20Godzina : 20:30Spotkanie : Arabia Saud. - MaliTyp: Mali 1:0 dokł. wynikKurs: 6.30Bukmacher : FortunaAnaliza :

Nie oglądałam ani jednych ani drugich w tym turnieju po wynikach jedynie wiem ze drużyna z Azji broniła się dzielnie w dziesiątkę od początku spotkania z mocną  Francją póki miała siły i końcowy wynik 0:2 wstydu nie przynosi .
Drużyna z Afryki w pierwszym spotkaniu długo prowadziła z Panamą by stracić gola z karnego w 87 min meczu i ostatecznie zremisować .
Myślę ze dzisiejszy mecz będzie wyrównany i Malijczycy strzelą  gola  jako  jedyni  i tym razem dowiozą zwycięstwo do końca.

Typ na pewno  bardzo ryzykowny ale tak to sobie wymyśliłam , dlatego że uważam Mali za drużynę ciut lepszą od przeciwnika a młodzi Azjaci pokazali w meczu z Francją  że nie będą workiem treningowym dla innych i nie powinni tracić goli hurtowo .
  100
 
stanley-63 794,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan
Godzina 19:00
Spotkanie : Dalkurd FF : Örgryte IS
Typ : Dalkurd wygra / obie strzelą
Kurs : 5.80
Bukmacher : ETOTO

Buki faworyzują tutaj gości ale nie wiem dlaczego , Orgryte nie gra nic nadzwyczajnego , ostatnie 5 kolejek to 0-2-3 i br 4:8 tak więc nie widzę tutaj jakiegoś hura , gospodarze co prawda niżej w tabeli ale różnica między nimi to zaledwie 2 małe punkciki a po tym meczu może być odwrotnie , Dalkurd u siebie 2-0-2 i 7:9 a Orgryte i wyjazdy to 2-0-2 i 7:6 natomiast ogólnie miedzy nimi to raczej Dalkurd wygląda lepiej 3-0-1 i br 5:2 tak więc stawiam win po stronie gospodarzy jednak na gola Orgryte liczę !
  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina : Hokej na lodzie - NHL
Godzina : 2:00
Spotkanie : Boston Bruins - St. Louis Blues
Typ : Bruins i poniżej 5,5 bramki
Kurs : 3,30
Bukmacher : Fortuna

Dzisiaj rozpoczyna się ostatnia runda rywalizacji o Puchar Stanleya. Zastanawiam się jak Nutki zaszły tak daleko będąc w pewnym momencie sezonu zasadniczego na dnie konferencji Zachodniej. O ile nie dziwi mnie zbyt bardzo awans do playoffów, bo w tym sezonie tabela na Zachodzie była bardzo "płaska" i odrobienie strat do najlepszej ósemki było w zasięgu kilku drużyn - o tyle już wysłanie Jets na wcześniejsze wakacje w pierwszej rundzie było nie małą niespodzianką. W kolejnej rundzie odprawili Gwiazdki z Dallas, które trochę na własne życzenie dopuściły do siódmego - decydującego spotkania w serii przegrywając je w dogrywce. W finale konferencji Blues "niespodziewanie" odprawili Rekiny z San Jose, które według mnie "posypały się" w trakcie playoffów. Tak oto mamy ekipę z St. Louis w wielkim finale. Ich przeciwnikiem będą "Niedźwiadki" z Bostonu - jedna z najmocniejszych ekip wśród zespołów ze Wschodu. Bruins rozprawili się z naszpikowanym gwiazdami Toronto Maple Leafs, następnie wysłali na wczasy ekipę Blue Jackets i rewelację konferencji Wschodniej - Hurricanes. Według mnie zespół z Bostonu jest mocniejszy od rywala, grają stabilnie, każda formacja jest w stanie powalczyć o punkty, mogą pochwalić się jedną z najsilniejszych formacji ofensywnych i co najważniejsze - mają przewagę między słupkami. Doświadczenie Raska gwarantuje spokój wśród obrońców i nie spodziewam się dużej liczby bramek dzisiejszej nocy. Tym bardziej, że gra toczy się o ogromną stawkę i prędzej zobaczymy zachowawczą grę niż wymianę ciosów. Przewidywany wynik: 4:1.


  100
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis Godzina: 12:30Spotkanie: Ivo Karlovic - Feliciano Lopez Typ: over 9,5 gema w 1 secie Kurs: 1.80Bukmacher: forbet Analiza:
Spotkanie pierwszej rundy Roland Garros. Mecz dwóch bardzo doświadczonych zawodników, którzy w sumie mają aż 78 lat! Forma obydwu zawodników nie jest zbyt wysoka. Ostatnie parę spotkań przegrali. Bardzo mało grali w tym sezonie na kortach ziemnych. Jednak głównym atutem zarówno Hiszpana, jak i Chorwata jest atomowy serwis. To spotkanie także nie będzie jakimś wielkim widowiskiem, a obaj będą starali się trzymać swój serwis. W ostatnich meczach pomiędzy oboma zawodnikami padały głównie tie - breaki. Teraz myślę będzie podobnie, dlatego over 9,5 gema w 1 secie po tak świetnym kursie to okazja od forbeta

  80
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pukon 975,1K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -BSN Portoryko
Godzina: 02.00
Spotkanie: Piratas de Quebradillas - Vaqueros de Bayamon
Typ: Piratas de Quebradillas (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.71
Bukmacher: eTOTO
Analiza:
Portorykańska BSN - drużyna gospodarzy drugie miejsce w tabeli z bilansem 18-14, ekipa gości czwarta pozycja i bilans 16-15. Ciężki mecz do wytypowania, bo według mnie, dwa zespoły ze zbliżonym potencjałem, i tak naprawdę żaden wynik tutaj nie powinien jakoś mocno zdziwić, ale spróbuję poszukać większych szans na zwycięstwo dla drużyny gospodarzy, popularnych "Piratów". Po znaczących zmianach w kadrze - podziękowano dwójce mocnych graczy Trimble i Terry, w zamian przyszli Stone i Holloway, ten pierwszy to była pewna niewiadoma, jak odnajdzie się w tej lidze, ale pokazuję kawał bardzo dobrej gry, przede wszystkim pod koszem jest bardzo ciężki do zatrzymania, Holloway z kolei bardzo dobrze zna tę ligę, w dwóch poprzednich sezonach był tutaj wiodącą postacią (średnie z tych sezonów 19,7pkt/7,9as), ta zamiana wygląda bardzo korzystnie dla drużyny. Po krótkiej pauzie przez uraz, wrócił już do kadry Rosario (13,7pkt), też spore wzmocnienie. Nie sądziłem, że mogą prezentować się jakoś mocniej, ale te spotkanie po tych zmianach, wyglądają naprawdę dobrze - bardzo pewne zwycięstwo na wyjeździe z silnym Arecibo, robi duże wrażenie, do tego świetne, wyrównane mecze z liderem Aguada Santeros. Przystępują do tej gry po czterech porażkach z rzędu na własnym parkiecie, do końca rundy jeszcze cztery gry, walczą cały czas o lidera i muszą wrócić do punktowania u siebie, bo ta szansa może się oddalić za bardzo. Ekipa gości, popularne "Kowboje", ostatnio bardzo dobra forma, trzy wygrane z rzędu (MVP poprzedniego tygodnia dla Romero i trenera Colona), ale też sporo szczęścia w tych zwycięstwach, np. ostatni mecz z Arecibo wygrany po 3 dogr. gdzie rywale na własne życzenie nie wykorzystali ogromnej szansy na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry, poprzednie wygrane dopiero w końcowych fragmentach, ale też podobno szczęście sprzyja lepszym, więc uznanie dla nich, że potrafili to przekuć na własną korzyść. W ostatniej grze do składu ekipy Bayamon wrócił lider Santiago, ale to jeszcze nie jest ta forma co wcześniej, gdzie z dużą łatwością potrafił często co mecz rzucać +/- 20pkt, co po ciężkim urazie (łokieć), jest w pełni zrozumiałe, może też nie będzie tutaj jeszcze w swojej najlepszej dyspozycji. Kadra ekipy gości jest bez wątpienia mocna, ale też nie za szeroka, co też może być jakimś plusem po stronie "Piratów", którzy jednak dysponują szerszą rotacją. Do tego nie jest to najsilniejsza ekipa na wyjazdach - bilans 3-12, razem z San German, najgorsze wyniki na obcych parkietach. Może się pomylę, co do obecnych możliwości obu zespołów, ale spróbuję tutaj pójść w stronę drużyny gospodarzy, mam nadzieję, że wszystko co uwzględniłem znajdzie swoje potwierdzenie w poczynaniach na parkiecie i powalczą o pełną pulę i tym samym przełamią słabszą passę na własnym parkiecie. 


  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina :18:00
Spotkanie : Portugalia - Argentyna
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.68
Bukmacher : FORTUNA
Analiza : Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Obie drużyny dobrze weszły w ten turniej i zaczęły od zwycięstwa. Potencjał obu drużyn jest bardzo podobny, faworytem bukmacherów są Portugalczycy, ale wynika to najpewniej z tego, że turniej rozgrywany jest w Europie, poza tym są lepiej zorganizowani w obronie. Przewiduje wyrównany mecz, w którym każdy wynik jest prawdopodobny, chociaż bazą powinien być BTS, bo obie drużyny stać na zdobycie bramki. Ostatni mecz Argentyny pokazał, że są bardzo mocni w ofensywie - szczególnie Ezequiel Barco. Portugalczycy mogą się pochwalić bardzo dobrymi skrzydłowymi - Ruben Vinagre i Diogo Dalot, którzy na co dzień grają w Premier League, poza tym szybki skrzydłowy Jota czy nieźle spisujący się w klubie - Rafael Leao.
Przewidywany wynik rywalizacji 1-1 / 2-1 / 1-2  
  100
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina: Tenis, Roland GarrosGodzina: 13.00Spotkanie: Chloe Paquet - Magda Linette Typ: Chloe Paquet Kurs: 2.12Bukmacher: Fortuna Analiza:
Pierwsza runda Rolanda Garrosa w Paryżu. Rozgrywki na nawierzchni ziemnej. Magda Linette znajduje się na 87 pozycji w rankingu WTA, zaś jej przeciwniczka to numer 166. Faworytem według buków jest Polka. Niestety ja nie jestem takim optymistą. Magda na clayu gra bardzo źle, a w tym sezonie to już w ogóle. Jej bilans w tym roku na ziemi to 1-6. Przegrywa jak leci, ma 5 porażek z rzędu. Jej rywalka z kolei jest dwa lata młodsza i co ważniejsze gra u siebie. W roku 2019 bilans ma 12-10. W ostatnim turnieju w Strasburgu dotarła do półfinału, wcześniej ogrywajac chociażby wyżej notowane Kenin, czy Gavrilova. Ewidentnie jest w formie, a sprzyjać będą jej trybuny. Linette za to rok temu odpadła tutaj w 1 rundzie, w 2017 w 3 rundzie a 2016 też w 1 rundzie. Stawiam niestety przeciwko Polce. 
  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga (baraż o awans/spadek)
Godzina: 18:15
Spotkanie: FC Ingolstadt 04 - SV Wehen Wiesbaden
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rewanżowe spotkanie o to, kto w przyszłym sezonie występować będzie w 2 Bundeslidze. Czy awansuje Wehen czy Ingolstadt się utrzyma. W pierwszym spotkaniu na boisku w Wiesbaden wygrał Ingolstadt 2-1 i teraz teoretycznie ma ułatwione zadanie, bo ma zaliczkę i zagra przed własną publicznością. Goście muszą zaatakować i strzelić przynajmniej 2 gole aby odwrócić losy tego dwu meczu a więc spodziewam się po ich stronie dość otwartej gry od pierwszego gwizdka. Ja w tym spotkaniu idę w stronę Ingolstadt, bo według mnie w tym zespole jest więcej jakości, mają dużo bardziej doświadczonych graczy, którzy grali również w najwyższych klasach rozgrywkowych w różnych krajach i po prostu myślę, że w tym spotkaniu jak rasowy bokser wypunktują rywala kontrami. W ostatnim czasie w bardzo wysokiej formie jest ich najlepszy strzelec Lezcano, który zdobył 2 gole w tym pierwszym meczu w Wiesbaden i tutaj również liczę na to, że coś strzeli. Jest w tym momencie w wysokiej dyspozycji.

Absencje w Ingolstadt:
obrońca Galvao (9 występów w tym sezonie) i pomocnik Cohen (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Absencje w Wehen:
pomocnik Diawusie (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Schwadorf (29 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Damsa (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Gul (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepszego strzelca w drużynie napastnika Schafflera (32 występy w tym sezonie, 16 goli na koncie)
  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka SiatkowaGodzina: 13:30Spotkanie: Rosja-NiemcyTyp: 1Kurs: 1,88Bukmacher: Fortuna

Analiza: Witam po dłuższej przerwie;) Jak wiadomo ruszyla juz Liga Narodów. Dzisiaj mamy pierwszy dzien zmagan 2 kolejki i tak naprzecwiko siebie stanely reprezentacje Sbornej oraz Niemiec. Mecz rozgrywany jest w Turcji bo akurat teraz są one gospodyniami. Gdyby Rosjanki pojechaly swoim najmocniejszym skladem ide w ciemno 3-0 tak nie jest lecz uwazam ze na Niemki to i tak wystarczy. Mialem okazje sledzic poczynania tych reprezentcji w 1 kolejce i zdecydowanie lepsze wrazenie zrobily na mnie reprezentantki Rosji. Niemki ugraly jedynie seta z Polska przegrywajac 3-0 z Tajlandia(zaskoczenie) i Wlochami(do przewidzenia) Rosjanki natomiast grajac w Brazyli(ciezki teren) Uległy rewelacji Dominikanie 1-3( w 4 mialy pilki setowe by przegrac ostatecznie 28-26) wygrały z Chinkami ktroe pewnie dzis rozniosa Tajlandki i ulegly Brazyli. To kobiety wiec wszystko mozliwe przyklad z dzsiaij Korea-Belgia 3-0 i to bez jakiejkolwiek walki ale mysle ze set w strone Niemiec to maks. Przewidywany rezultal 3-0, 3-1 dla odwazniejszcy handi -1,5 2,55zl. Pozdrawiam
  100
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan
Godzina 19:00
Spotkanie : Dalkurd FF : Örgryte IS
Typ : Over 2,5
Kurs : 2,20
Bukmacher :ETOTO

Dziś w ramach 10 kolejki szwedzkiej Superettan dojdzie do pojedynku pomiędzy Dalkurd i Orgryte. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 12 miejsce z dorobkiem 10 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa,1 remis i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 9-15. Dalkurd na 10 ostatnich meczy zanotował 3 zwycięstwa, ale aż 5 razy zanotował overa, natomiast w tym sezonie we wszystkich meczach u siebie też pokrywany była linia powyżej 2,5 bramki. Goście drużyna Orgryte w tabeli ligowej zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 12 punktów mając na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki a ich bilans bramkowy to 12-11. Przyjezdni mają serię 5 kolejnych meczy bez zwycięstwa,ale w 4 z tych spotkań strzelili jedną bramkę. Liczę dziś w tym meczu na overa ponieważ obie ekipy potrafią strzelać bramki jak i tracić a kurs na powyżej 2,5 bramki jest dość spory.
  120
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia Play Off o LE
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vitesse - Utrecht
Typ: 1/ BTS
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna

 Rewanzowe spotkanie o LE w pierwszym meczu remis 1-1, Vitesse ostatnio znakomicie gra na swoim boisku, w ostatnich kilku meczach wysokie wygrane w domu, jedynie PSV tam nie przegral remisujac 3-3, spodziewam sie ,ze wygraja ten rewanz i awansuja do LE, Utrecht natomiast powinien cos strzelic, druzyna pozbierala sie po mega kryzysie nie ma juz sladu i napewno latwo tego meczu nie odda.

  100
 
kazik_75 318

kazik_75

Użytkownik
Piłka nożna / Szwecja Superettan
Godzina 19:00
Spotkanie : Dalkurd FF : Örgryte IS
Typ : BTS
Kurs : 1,79
Bukmacher :FORTUNA

loki123 napisał w zasadzie już wszystko o możliwościach obydwu drużyn w dzisiejszym spotkaniu. Ja jedynie dokonując analizy bramkowej zauważyłem, że zarówno gospodarze jak i goście w ostatnich 4 meczach ligowych poza 1 przypadkiem strzelali bramki. Dlatego mój typ idzie w stronę BTS
  79
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom