>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.06.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek- 28 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
judy92 11

judy92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: Polska -1.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Pierwszy mecz Polaków odbędzie się na Łuczniczce, a więc duża i pojemna hala co na pewno będzie sprzyjać naszym zawodnikom. Myślę, że Polacy postawią wszystko na jedną kartę, nie mają nic do stracenia i według mnie mecz będzie jednostronny. Anastasi postawił na tych samych zawodników co w poprzednich mecz i to nie dziwi. Co do wyjściowej szóstki również nie spodziewałbym się żadnych zmian, choć osobiście na tą chwile nie widzę poziomu Kurka na wyjściowy skład i wydaje mi się, że mecze kończyć będzie Kubiak albo Ruciak na jego miejscu. Myślę, że reprezentacja powoli będzie nabierać świeżości i ogrania, co zaowocuje w meczach z Argentyńczykami.


Argentyna na tą fazę Ligi Światowej nie będzie miała optymalnej formy. Logiczne jest, że cykl treningowy ustawiony jest pod finały w przeciwieństwie do Polaków.
Przegrana naszego zespołu spowoduje fale krytyki w stronę Anastasiego i calej reprezentacji, tak więc w moim odczuciu nasi będą gryźć parkiet aby ugrać w dwóch meczach komplet punktów. Nie wyobrażam sobie w tym meczu tie-breaka ani zwycięstwa Argentyńczyków.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Wimbledon
???? Gulbis E. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 2,26 ::: Pinnacle ::: 3/10
Znowu dobry kurs na Verdasco. Hiszpana opisywałem w poprzednich analizach, gra tutaj naprawdę dobrze, w drugiej rundzie nie dał ani seta Benneteau. Gulbis też potrafi grać na trawie, ale nie ma aż takiej żelaznej psychiki. Jego gra się momentami sypie totalnie. H2H 1:2 i raz wygrał Gulbis w tym roku. Wtedy Hiszpan był pod formą, a teraz z meczu na mecz gra coraz lepiej, za to Łotysza forma chyba leci w dół po dobrym początku roku kalendarzowego.
✅126
 
maer 223,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)
Spotkanie: Atletico Nacional - Deportes Tolima
Typ: 1
Kurs: 1.90
Godz:03.10
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.
Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Deportes Tolima.
Atletico Nacional rozegrało w tej fazie rozgrywek trzy mecze i zdobyło w nich trzy punkty, przegrało na wyjeździe z Pasto, przegrało u siebie z Itagui oraz wygrało ostatnio na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem Tolima.
Deportes Tolima natomiast również zagrał trzy razy zdobywając sześc punktów, ograli na wyjeździe Itagui, pokonali u siebie Pasto oraz przegrali ostatnio u siebie z dzisiejszym rywalem Atletico Nacional.
Ja stawiam w tym meczu na jedynkę, Atletico Nacional szczególnie we wcześniejszej fazie rozgrywek potrafił grać u siebie i powinien sobie o tym przypomnieć i tak juz chyba wrócili na właściwe tory pokonując Tolimę na ich terenie, Atletico Nacional napewno chciałby zagrać w finale apertury ale żeby to osiągnąć to trzeba pokonać w tym meczu Deportes Tolima.
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata U-20
28.06.2013 17:00
Meksyk - Mali
typ: 1
kurs: 2.05
buk: Pinnacle
Ostatnia kolejka spotkań w grupie D. Dosyć sensacyjne na ostatnim miejscu w tej grupie znajdują się Meksykanie i jutro zagrają mecz o życie z drużyną Mali.
Zespół z Ameryki to Mistrz Świata do lat 17 (to właśnie ten rocznik), a także Mistrz Olimpijski. Wszyscy uważali ten zespół jako jeden z kandydatów do medali, a tymczasem, po dwóch meczach mają oni 0 punktów i są na ostatnim miejscu w swojej grupie. Mają jednak jeszcze szansę na awans do fazy pucharowej, ale już nie wszystko zależy od nich. Muszą wygrać jak najwyżej i liczyć na dobry układ wyników w pozostałych grupach, a mogą dostać się jako 4 najlepsze drużyny z 3 miejsc. W pierwszym meczu grupowym przegrali oni 2:1 z Grecją, choć rozegrali bardzo dobry mecz i mieli przewagę przez całe spotkanie. W drugim pojedynku ulegli Paragwajowi 1:0. Ten mecz nie był już tak dobry w ich wykonaniu, ale mimo to, to oni mieli przewagę, ale zabrakło szczęścia.
Mali miało być w tej grupie dostarczycielem punktów, a tymczasem nie przegrali jeszcze żadnego meczu. W pierwszym swoim spotkaniu zremisowali 1:1 z Paragwajem, a w drugiej kolejce 0:0 z Grecją. W obu tych spotkaniach byli jednak zespołem gorszym, jednak ich waleczność pozwoliła im na wyrwanie punktów.
Dla mnie Meksyk posiada lepszych piłkarzy, ma większe indywidualności, i mimo wszystko potrafią grać zespołowo. Według mnie ich limit pecha już się wyczerpał i dzisiaj odniosą pewne zwycięstwo, tym samym zapewniając sobie dalszy udział w turnieju.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Spotkanie: J.Janowicz - N.Almagro
Typ: Janowicz
Kurs: 1,77 Pinnacle
Almagro to zawodnik, którego ulubiona nawierzchnia to clay. Na niej jest w stanie wygrać lub toczyć wyrównane pojedynki niemal z każdym innym tenisistą. Jednak moim zdaniem na trawie dużo traci ze swoich atutów. Na Wimbledonie pokonał Jurgena Zoppa oraz Rufina Guillaume. W obu spotkaniach stracił seta, jednak nie były to tak jednostronne widowiska jak sugerowały to choćby przedmeczowe kursy bukmacherów. Z Janowiczem będzie miał dużo trudniej. Bardzo dobry serwis, forhend oraz częsta zmiana tempa gry to atuty, które moim zdaniem przechylą szalę zwycięstwa na korzyść Janowicza. Liczę, że Jerzy wyjdzie maksymalnie skoncentrowany na to spotkanie i weźmie rewanż na Hiszpanie za porażkę na Australian Open.
✅177
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Formuła 1
Spotkanie: British GP
Typ: Czy kierowca startujący z pole position wygra wyścig? TAK
Kurs: 2,40
Bukmacher : Expekt
Analiza: Rozpoczyna się nowy sezon Formuły 1 i zaczynamy od GP Wielkiej Brytanii. Największym faworytem tego sezonu jest oczywiście nie kto inny jak Sebastian Vettel choć być może w tym sezonie Fernando Alonso pokrzyżuje mu plany. Jest to pierwsze Grand Prix tego sezonu więc nie wskazuję zwycięzcy ani najszybszego kierowcy. Skupiłem się bardziej na tym kto zdobędzie Pole Position. Wiadomo że start z pierwszego miejsca jeszcze nie oznacza że kierowca wygra wyścig bo wszystko może się stać w Pit Lane i wszystko zależy jak mechanicy sprawnie poradzą sobie z bolidami podczas pitstopu. Ostatni raz kierowca który wygrał kwalifikacje a później wygrał wyścig podczas GP Wielkiej Brytani był w 2009 i był to Sebastian Vettel a wczesniej w 2006 Fernando Alonso. To własnie między nimi w tym sezonie będzie głownie toczyła sie walka o mistrzostwo. Myślę że jest to pewny typ ponieważ to początek sezonu i nikt nie będzie chciał ryzykować wypadkami i awariami więc wyścig potoczy się po mojej myśli i ten kto wygra pole position ten wygra całe GP choć jak wiadomo Formuła 1 jest nieprzewidywalna.
Kiepska analiza, całkowita nieznajomość tematu. Sezon dawno się zaczął. Poza tym wyścig jest w niedzielę.
 
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Preussen Munster : FC Koln
Typ - powyżej 2,5 gola
Kurs - 1,65
Buk - Bet365
Analiza :
.... dzis zagramy towarzysko , posród wszystkich spotkań wybrałem pojedynek dwóch niemieckich drużyn , 3 ligowe Preussen Munster z 2 ligowcem FC Koln i wydaje mi się że mecz może przyniesc sporo emocji , no i ostatnio Koziołki mnie nie zawiedli i nastrzelali sporo goli , przypomnę że pokonali 6:0 Troisdorf , dzisiaj za przeciwnika mają 3-ligowca który w minionym sezonie spisywał się całkiem nie żle bo na koniec rozgrywek Preussen Munster ( Orły ) zajęli wysokie 4 miejsce i zaledwie 1 pkt dzielił ich od miejsca barażowego w walce o 2 Bundeslige a bilans Orłów to 20-12-6 przy bramkach 63:33 (+30) , o zespole FC Koln pisałem już w poprzednim typie ale może przypomnę że oni również można powiedzieć że o nie wiele przegrali bój o Bundesligę tak więc dzis uważam że spotkanie może dostarczyć sporo okazji do zdobyczy bramkowej i przynajmniej 3 gole kibice zgromadzeni na stadionie zobaczą a kurs myslę że całkiem dobry dlatego warto spróbować ! Pozdrawiam !
✅65
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Europy kobiet
Spotkanie:Turcja - Francja
Typ: +9.5 Turcja
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betgun
Analiza: Witam! W dniu dzisiejszym mam dla Was spotkanie z kobiecego kosza. Jak dla mnie kursy na Francję grubo przesadzone. Wczoraj ta ekipa była o krok od sensacji i zabrakło aby w dzisiejszym półfinale nie zagrały. Strasznie męczyły się ze Szwedkami i dopiero na finiszu przechyliły szalę na swoją korzyść. Turczynki to nie byle kelnerki i obok Hiszpanek moim zdaniem 2 ekipa tego turnieju. W ćwierćfinale łatwo i przyjemnie przeszły ekipę Białorusi. Na pewno Francuzki nie będą miały łatwo, będą decydowały niuanse bo to dwie klasowe ekipy (Francuzki jeszcze nie przegrały, natomiast Turczynki uległy głównym faworytkom turnieju Hiszpankom). Jak dla mnie handi bajeczne na Turczynki i chętnie je dzisiaj pobieram.
Pomogłem? Wiecie co ???? . Pozdrawiam i czekajcie na kolejne gorące typy od Maxiego ????
✅85
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon mężczyzn
Spotkanie: Juan Monaco - Kenny de Schepper
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: William Hill
Mecz w którym spodziewam się niespodzianki. Juan Monaco jakoś nigdy nie kojarzył mi się z dobrą grą na trawą. Przez wiele lat na trawie grał jedynie podczas Wimbledonu i jego przygoda kończyła się już na pierwszej przeszkodzie. III runda to powtórzenie przez Argentyńczyka swojego najlepszego wyniku na kortach w Londynie sprzed roku. Czy jednak jest wstanie ten wynik poprawić?
Wbrew kursom jakie wystawili buce na to spotkanie to ja osobiście uważam, że Kenny de Schepper jest wstanie nie tylko przeciwstawić się Argentyńczykowi ale również go pokonać.
Francuz w tym roku sporo już grał na trawie i chyba można napisać, że ta nawierzchnia sprzyja jego grze. W Nottingham Challenger był w półfinale, na kortach Queens Club była III runda, natomiast w Eastbourne porażka w I rundzie. Ogólny bilans tego zawodnika na trawie w tym sezonie to 10 zwycięstw i 3 porażki. Dla porównania Monaco na trawie w tym roku zagrał 3 mecze 2 wygrał i 1 przegrał.
Napisałem, że nawierzchni trawiasta sprzyja grze Francuza, można to wnioskować po pierwszej rundzie gdzie pokonał Paolo Lorenziego, widać, że de Schepper ma bardzo dobry serwis (w III setach zaserwował rywalowi 22 asy). Na pewno nie jest to zawodnik, którego łatwo przełamać szczególnie na tej nawierzchni. Warto również zauważyć, że Francuz w II rundzie odpoczywał ponieważ jego niedoszły rywal Marin Cilic oddał mecz walkowerem.
Co do Monaco to jak na razie nie miał jeszcze naprawdę ciężkiego przeciwnika: I runda Bastian Knittel, II runda Rajeev Ram. Na pewno nie dysponuje tak dobrym serwisem jak jego dzisiejszy oponent. Myślę, że dziś Monaco może mieć spore problemy z wygraniem meczu i jeżeli pogoda nie przeszkodzi to zobaczymy naprawdę ciężką przeprawę Argentyńczyka. Myślę, że jednak nie zakończoną Happy Endem. Mój typ to wygrana Kenny de Schepper&#39;a.
z/0
 
zberek1993 19

zberek1993

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon K.
Spotkanie: Marion Bartoli - Camila Giorgi
Typ: 2
Kurs: 2.71
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Zacznijmy od H2H 0:1 dla Włoszki. Mecz odbył się w maju w Strasbourg (Francji)
i zakończył się gładkim zwycięstwem Giorgi. W dzisiejszym meczu liczę na powtórzenie wyniku przez młodą Włoszkę. Można też dodać, że Włoszka ma skuteczność na trawie 71,41 % a Bartoli 67,5 % ;)
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna MŚ U20
Spotkanie - Australia U20 - Turcja U 20
Typ - dokładny wynik spotkania 0:4
Kurs - 26
Buk - expekt
Analiza :
1.Kolumbia U20 2 1 1 0 2:1 4

2.Turcja U20 2 1 0 1 3:1 3

3.El Salvador U20 2 1 0 1 2:4 3

4.Australia U20 2 0 1 1 2:3 1

Jak widać w tej grupie wszystkie drużyny odnotowały po jednym zwycięstwie oprócz Australii. No i nic dziwnego gdyż zespół młodzieżowy Australii nie wygrał żadnego meczu od 2005 roku. W ostatnim spotkaniu na tych mistrzostwach Australia grała przeciwko El Salvadorowi i według bukmacherów była faworytem. No cóż faworyt przegrał 2-1 i grał naprawdę źle zero składnych akcji, bardziej to wyglądało jakby ich taktyka polegała na tak zwanym &quot;but w przód&quot; . Dzisiejszy przeciwnik Australii czyli Turcja gładko pokonał El Salvador 3-0 i aby przejść dalej w rozrywkach MŚ U20 dzisiaj po prostu musi wygrać. I mój tok myślenia wygląda tak Turcja U20 pokonuje El Salvador U 20 3-0, El Salvador U 20 pokonuje Australie U 20 2-1 to dzisiaj Turcy wygrają przynajmniej 4-0 z Austraijczykami. Z tąd typ na dokładny wynik 4-0.
⛔100
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Spotkanie: Athlone Town - Mervue Utd
Typ:1
Kurs:2,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Atholne zdobyte 9 bramek w ost. 4 meczach! Natomiast przeciwnik na wyjeździe w ost. 4 meczach 0 zdobyte.
Mervue obecnie znajduje się w dołku jeśli chodzi o mecze wyjazdowe.
W ostatnich 6 meczach zdobyte 3 punkty, a patrząc na mecze wyjazdowe - ostatnie 7 meczów z dwoma punktami (zdobywają 4 gole).
Te ostatnie słabe mecze wyjazdowe przekładają się też trochę na mecze na własnym stadionie, wiadomo morale spadają...
Ostatnio grając z Cobh (przedostatnim miejscem), którzy na wyjeździe grają od co najmniej 3 lat bardzo słabo, zdobywając jedyne 17 punktów (przypominam, na 3 lata) wygrali jedynie 1:0.
Mervue dziś bez podstawowego obrońcy, strzelca 3 goli w tym sezonie.
Athlone pełny skład.
✅100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Wimbledon
Spotkanie: Alison Riske - Urszula Radwańska
Typ: 2
Kurs: 1,79
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 28.06.13 12:30

Dziś o godz. 12:30 odbędzie się mecz w II rundzie Wimbledonu pomiędzy Ulą Radwańską a Alison Riske. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do III rundy. Polka to 44. Rakieta Świata, Amerykanka jest 126. w rankingu WTA.

Amerykanka w II rundzie wygrała po kreczu rywalki ze Szwajcarką Rominą Oprandi. 34. Tenisistka w rankingu WTA poddała mecz przy stanie (1:1 7:6 5:7 1:3). 23-latka mierzy 175 cm wzrostu, jest praworęczną tenisistką z oburęcznym backhandem. W swojej karierze wygrała 6 turniejów ITF. Do tej pory na Wimbledonie najlepsze wyniki Riske to I runda – awans do II rundy jest więc życiowym osiągnieciem. Amerykanka nigdy nie zagrała w II rundzie wielkoszlemowego turnieju.

Ula wygrała w I rundzie z 68. Tenisistką w rankingu WTA Amerykanką Mallory Burdette 1:2 (6:7 6:2 2:6). Radwańska mierzy 177 cm wzrostu, jest praworęczna tenisistką z praworęcznym backhandem. W II rundzie Wimbledonu zagrała dwukrotnie – w 2008 i 2009 roku. Awans do III rundy będzie dla niej życiowym osiągnieciem na turniejach wielkoszlemowych. Ula wygrała w swojej karierze 4 turnieje ITF.

Obie panie grały ze sobą 2 razy – w 2011 roku w Birmingham Riske wygrała 2;1, na ubiegłorocznym Australian Open Ula wygrała 1:2.

Stawiam na Ulę Radwańską. Wierze w jej umiejętności, gra z zawodniczką będąca niżej w rankingu. Obie zawodniczki dzielą 82 miejsca w rankingu. Polka już raz ograła Amerykankę na tegorocznym Wimbledonie. Myślę, ze po raz kolejny powinna zatriumfować i awansować do III rundy turnieju.
⛔100
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Tenis – Wimbledon
Mannarino A - Brown D
Typ: 2
Kurs 1,70
Buk: Pinnacle
Data : 28.06.13 14:45
Dziś o godz. 14:45 odbędzie się mecz w III rundzie Wimbledonu pomiędzy Brownem a Mannarino mecz zapowiada sie bardzo ciekawie w rankingu ATP wyżej jest Mannarino lecz specjalistą od gry na trawie jest Niemiec po jego stronie stoi świetna gra przy siatce, niesamowita sprawność fizyczna oraz atomowy i mega dokładny serwis od początku turnieju pokonywał graczy którzy byli faworytami w pierwszej rundzie ograł Garcia-Lopeza i to dość szybko sprawnie i przyjemnie w drugiej rundzie byl skazany na pożarcie przez będącego ostatnio w swietnej formie Hewitta niespodziewanie ograł Australijczyka dosyc pewnie i awansował do III rundy w której według mnie będzie zdecydowanym faworytem. Jego rywalem będzie 111 rakieta w rankingu ATP, Włoch rozegrał póki co praktycznie jeden mecz ponieważ z Isnerem wygrał juz po dwóch gemach a w pierwszej rundzie ograł Hiszpanskiego tenisiste Andujara który jeszcze nigdy w zawodowym turnieju nie wygrał meczu na trawie. Oglądając ostatni mecz Browna z Hewittem uważam że nie powinien mieć mieć on problemu ograć Mannarino
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
....
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: David Ferrer vs Roberto Bautista
Typ: Pierwszy set Bautista
Kurs: 5,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 27.06.2013/18-00
Analiza:
Na korcie numer 1 w sesji popołudniowej dojdzie do tego hiszpańskiego starcia. Jak powszechnie wiadomo zawodnicy z Hiszpanii specjalizują się w nawierzchni ceglastej, jednak każdy profesjonalny zawodnik musi być przygotowany do każdej nawierzchni. Faworytem zdaje się być Ferrer. Zawodnik pochodzący z Walencji największy sukces odniósł ostatnio grając w finale French Open. Przegrał z Nadalem, w zeszłym roku dotarł do ćwierćfinału Wimbledonu. W turnieju poprzedzającym wielkoszlemowe zmagania odpadł ku zaskoczeniu wielu z Malisse. Nie było to najlepsze spotkanie w jego wykonaniu. W pierwszej rundzie David wygrał z Argentyńczykiem Alund, stracił jednego seta, a tak podsumował to spotkanie: ,,Jestem zadowolony, było dziś ciężko, a mój przeciwnik grał dobrze, bardzo solidnie. Ciężko mi się bronić przed tak grającym rywalem na korcie trawiastym&#39;&#39;. Dzisiejszy rywal obecnej czwórki rankingu ATP zajmuje 60 miejsce, taka mała dygresja kilkunastu Hiszpanów znajduje się w czołowej setce rankingu. Bautista nie ma praktycznie żadnych sukcesów, sukcesem jest gra w II rundzie Wimbledonu, gdyż w zeszłym roku dotarł do III rundy, ale kwalifikacji. W pierwszej rundzie wygrał pewnie bez straty seta z Rosjaninem Gabashvili. W turnieju poprzedzającym Wimbledon w trzecim kolejnym spotkaniu przegrał z... pogromcą Ferera. Najwyraźniej widać było, że Belg znalazł sposób na Hiszpanów. Obaj tenisiści ani razu ze sobą nie grali. Sprawą oczywistą jest fakt, że Ferrer jest mega walczakiem, ale Bautista jeżeli dobrze rozpocznie może wygrać pierwszego seta-powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 26

shithead

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa, A Lyga
Spotkanie: Suduva - Siauliai
Typ: Suduva (-2,75) AH
Kurs: 3,35
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz drużyn ekstraklasy litewskiej, w której obecnie najlepszym strzelcem jest nasz rodak - K. Biliński, grający w Zalgirysie Wilno.
Mimo że dzisiejsi rywale, to ekipy środka tabeli dzieli je obecnie organizacyjna przepaść. Gości w tamtym tygodniu opuściło 8 zawodników, w tym 5 obcokrajowców, ze względu na ogromne zaległości finansowe. Siaulai nie ma obecnie za bardzo kim grać, a ponad połowę podstawowego składu stanowią młodzieżocy z drużyny U19. Atmosfera jest przybijająca, na co wskazują także najświeższe wyniki. W 4 ostatnich meczach Siaulai straciła aż 11 bramek.
Gospodarze, to co prawda raczej ligowy średniak, ale w tych okolicznościach powinni sobie bez problemu poradzić i odnieść brzekonujące 3-4 bramkowe zwycięstwo przed własną publicznością, na o liczę. ????
✅65
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
...
Dyscyplina - Tenis WTA
Spotkanie - Kanepi - Kerber
typ - Kanepi
kurs 3.5
William Hill

Spotkanie II rundy turnieju na kortach Wimbledonu spotykają się zawodniczki o podobnych możliwościach Kaia Kanepi z Estonii obecnie zajmuje 46 miejsce w rankingu jednak miała długa przerwę w grze. Najwyżej w rankingu Kaia była 15 w 2012 roku. w Wimbledonie największy sukces ćwierćfinał w 2010. Po powrocie na korty Kanepi wygrała turniej na kortach ziemnych w Brukseli oraz osiągneła ćwierćfinał w Madrycie. Na trawie na razie bez rewelacji porażka w I rundzie w Hertogenbosch. w wimbledonie trzy sety i wygrana po walce z mało znaną Tarą Moore. Kerber natomiast obecnie 7 w rankingu ostatnio dobry występ na kortach Roland Garros czwarta runda. Natomiast na trawie bez rewelacji II runda Eastbourne. w wimbledonie pokonanire Mattek - Sands. Potencjał zawodniczek podobny atuty Kanepi to serwis i mocne uderzenia natomiast Kerber serwis przxecietny jednak dużo lepsze poruszanie po korcie. Moim zdaniem szanse 50/50 ja jednak skłaniam się ku wygranej Kanepi bo kurs moim zdaniem zbyt wysoki.
✅250
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
...
Dyscyplina: Tenis- Wimbledon
Spotkanie: Ferrer D. - Bautista R.
Typ- Bautista +2.5 set
kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
Godz.: 16:55
Analiza:
Na dzisiaj zaatakuję po raz kolejny Wimbledon w wykonaniu panów. W spotkaniu drugiej rundy David Ferrer spotka się ze swoim rodakiem Roberto Bautista-Agutem. 31 letni faworyt po udanych, może z wyjątkiem Barcelony turniejach na cegle przenosi się na niezbyt lubianą przez siebie nawierzchnię trawiastą. Tydzień temu zaliczył już wpadkę w pierwszej rundzie turnieju w Holenderskim S-Hertogenbosch. W dwóch setach musiał uznać wyższość w pojedynku z Xavierem Malisse. Tutaj już na londyńskiej trawie pokonał Alunda, który wyróżnia się tylko na cegle, nie bez problemów w 4 setach. Hiszpan bardzo często biegał do siatki w tym pojedynku i na takie ataki Bautista będzie musiał uważać. Ferrer to właśnie tutaj ma najgorszy bilans ze wszystkich Wielkich Szlemów. Bautista to 25 latek, zdecydowanie mocniej zbudowany od Ferrera. Plasuje się już od jakiegoś czasu w pierwszej setce, ale wyżej jak 70 miejsce nie może się przebić. Po tym turnieju powinien jednak odnotować spory skok w rankingu. Wydaje się, że forma u Hiszpana rośnie. Grał na trawie w tym samym turnieju co Ferrer i odpadł również z Malissem 6-4 6-4, lecz to było spotkanie już ćwierćfinałowe. W pierwszej rundzie pokonał nieobliczalnego Gabashvillego w 3 setach. Warto odnotować, że badzo dobrze trafiał pierwszym serwisem- 72%. To powodowało, że ciężko było przełamać jego serwis. Myślę, że w tym meczu Bautista nie jest bez szans. Powinien wygrać conajmniej jednego seta a może dojdzie do kolejnej sensacji?? Zobaczymy.
✅138
 
M 3

medek

Użytkownik
ATP -Wimbledon (GB), kort centralny godz 15 z minutami
Spotkanie: J.Janowicz - N.Almagro
Typ: 2
Kurs: 2,00
Unibet
Analiza:
To co napisał nowicjusz w poście wyżej to prawda. Ja jednak widze to troche innaczej i dostrzegam value po stronie Almagro. Oboje gracze są troche &quot;dzicy-w gorącej wodzie kąpani&quot; i zapewne ten , któremu puszczą pierwszemu nerwy ten przegra mecz. Jerzyk stoi przed niesamowitą szansą w swojej karierze , ale to wynika raczej z układu drabinki . Kogo on do tej pory pokonał ? Jakiś aktorów , a nie prawdziwych tennisistów . Przecież mecz z Stepankiem - to była jakaś pomyłka (&quot;boli mnie, wiec skreczuje , ale jutro zagram w deblu&quot;) , Edmund ? No sorry , ale nawet Ryszard Kalisz lepiej gra w tennisa. :grin: Almagro może ma pod górkę , korty trawiaste nie są jego nawierzchnią , ale on ma zadatki na wyższe miejsce niż obecne .Swoimi atutami przewyższa Jerzyka i szanse tutaj oceniam na 50/50. Może bedzie tie-break , może bedzie 5 setówka , ale &quot;ile jeszcze razy&quot; Janowicz nie jest wart tych 1.7 co daja buki. Upatrywanie w Janowiczu faworyta jest bardziej życzeniowa niż podparte jakimiś faktami. Sądze , że spotkanie bedzie w pierwszej fazie wyrównane , ale potem &quot;słabe głowy&quot; dadzą o sobie znać , a wtedy value bedzie po stronie Hiszpana.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom