>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.06.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dołączył
02/2014
Posty
819
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 28. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dołączył
02/2014
Posty
819
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brazil - Chile
Typ: Brazylia 1 golem
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365

Analiza: Pierwszy mecz 1/8 finału i to gospodarz będzie go rozgrywał razem z Chile. Więc tak. Brazylia nie zachwyca i to jest mało powiedziane. Jesli mam powiedziec kto w tej druzynie gra dobrze, to na pewno Neymar ciągnie te druzyne - ale to jest banał, bo to wie kazdy. Kto wiecej? I szczerze powiem, że nie wiem. Każdy to gra jest zupełnie bezbarwny lub słaby. Ostatnio wszedł Fernandinho i troszkę zamieszał, za Alvesa chyba zagra Maicon. Chyba po słabych wystepach Paulinho odpadł, nie wiem co z Hulkiem który oczywiscie ma inne zadania niz totalna ofensywa, ale nawet tutaj jego siła się nie przydaje. Brazylia jest faworytem wg buków i to duzym, ale logicznie to oni ten mecz przegrają! Chile nie jest znane z mistrzowskiej obrony, ale w grupie z Holandia i Hiszpania stracili tylko 3 gole, odprawiajac przy tym Hiszpanow do domu. W ataku na pewno sa dobrze zorganizowani, ale przypominaja mi stylem gry Meksym z ktorym Brazylia zremisowala 0:0 (chociaz trzeba tez przyznac, ze bramkarz Meksykancow robił tam dobra robotę). Ogolnie wg mnie zawodzi u Brazylijczykow defensywna pomoc. Paulinho, Gustavo - nie kontroluja srodka pola i doprowadzaja do tego, ze przeciwnicy z latwoscia oddaja strzaly z dystansu i rozrzucaja gre na boki. A na bokach akurat Marcelo samoboj i Alves gra slabo. Mysle jednak, ze Brazylia mimo zlej opinii o ich grze da radę i te zmiany ktore przyjdą w skladzie (Fernandinho przede wszystkim, mam nadzieje tez ze jednak Hulk zagra) spowoduja to, ze Brazylia przejdzie Chile i czy to bedzie w regulaminowym czasie czy nawet po dogrywce to bedzie to zwyciestwo.
⛔ 100
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Dołączył
05/2014
Posty
85
Miasto
zewszad
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Słowenia - Turcja
Typ: U 139,5 pts
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj opisywałem stany kadrowe i sytuację w tabeli, nie ma sensu się powtarzać. W dzisiejszym meczu wynik był &quot;prawidłowy&quot;, ale prebieg dwóch setów zaskakujący (do 22 i 23). Drugi set to istna masakra w wykonaniu słoweńców (było już 5:11). Multum zepsutych zagrywek (aż osiemnaście w całym meczu), kilka razy na przyjęciu zaspali Cebulj i Pokersnik. Górę wzięło jednak doświadczenie i kunszt Słoweńców.
Nadspodziewana zdobycz przyjezdnych spowodowała przesunięcie linii punktowej, której nie można przeoczyć. Dzisiaj w małych punktach 75 - 62, a więc under zostałby spełniony, ale ciężko prognozować, że jutro wynik będzie dla Turków lepszy. Chyba najbliższy prawdy jest trzeci set, w którym Słoweńcy kontrolowali cały przebieg akcji (16:11 na drugiej przerwie technicznej, ostatecznie 25:17). To właśnie po ich stronie tkwią większe rezerwy. Niedoświadczona drużyna gości gaśnie w rewanżach (od 3:1 z Austrią do 0:3 w jeden dzień, z Macedonią od 1:3 do 0:3 w takim samym odstępie czasu), a podopieczni trenera Slabe dobrze wiedzą, co muszą poprawić. Mniej zagrywek w maliny, poprawić nieco przyjęcie i dystrybucję ataków (środkowy Pavlović atakował DWA razy) i wszyscy obstawiający powyższy zakład będą się cieszyć wygranymi pieniążkami ????
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tool 500

tool

Użytkownik
Dołączył
04/2014
Posty
114
Miasto
Zabrze
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina:
18:00
Spotkanie: Brazylia - Chile
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet365
Analiza:
W meczu Brazylia z Chile dojdzie do starcia kapitalnej defensywy Canarinhos ze świetną ofensywą La Roja. Myślę, że w tym spotkaniu decydująca będzie postawa teoretycznie słabszych formacji obu drużyn. Brazylijczyków krytykuje się za słaba grę ofensywną w poprzednich meczach i za słabe przechodzenie z obrony do ataku. Mówi się, że z przodu zawdzięczają wszystko Neymarowi i Oscarowi. Jest w tym trochę prawdy, bo nominalni napastnicy kanarków, czyli Fred i Hulk nie błyszczą jednak obu graczom nie można zarzucić braku zaangażowania i tego, że mocno absorbują defensywy rywali.
Wracając jednak do Neymara, jest on w kapitalnej formie i można stawiać w ciemno, że będzie on miał kilka okazji strzeleckich, zwłaszcza, że defensywa Chile jest najsłabszą formacją podopiecznych Sampaoliego. Owszem może się podobać gra ofensywna Jary, Medela czy Isli jednak, kiedy chodzi o obronę Ci gracze nie są wirtuozami na swych pozycjach.
Chile ma, kim straszyć, bo Vidal i Sanchez to gwiazdy największego kalibru, jednak defensywa Brazylii z pewnością zagra dużo bardziej skoncentrowana i uważna niż w meczu Kamerunem, co postawi Chilijczykom poprzeczkę tak wysoko jak w meczu z Holandią. Właśnie to starcie obrazuje, czego możemy spodziewać się po Chilijczykach. Przeciwko doskonale zorganizowanemu przeciwnikowi Chilijczykom nie wystarczy polot i fantazja ich największych gwiazd.
Brazylia nie przegrała 12-stu ostatnich spotkań z Chile, odnosząc w tym czasie dziesięć zwycięstw. Dwa towarzyskie spotkania rozegrane w ubiegłym roku zakończyły się wynikami 2-2 i 2-1 dla Brazylii.
Dziś bez szaleństw, czysty win Brazylii.
⛔ 100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dołączył
06/2013
Posty
10362
Miasto
Swidnica
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna - Białoruś ( Vysshaya Liga )
Spotkanie: Shakhtyor Salihorsk - Naftan Novopolotsk
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na 15 kolejkę rozgrywek białoruskiej Vysshaya Liga.
W mieście Soligorsk liczącym prawie sto dziesięć tysięcy mieszkańców na Stroitel Stadium mogącym pomieścić ponad cztery tysiące widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Shakhtyor Salihorsk załozonym w 1961 roku a w gości z miasta Novopolotsk liczącego niecałe sto tysiące mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1963 a mianowicie Football Club Naftan Novopolotsk.
Shakhtyor Salihorsk rozegrał w tym sezonie 14 spotkań w których zdobył 20 punktów po 5 zwycięstwach, 5 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilans bramkowym 12-11.
Naftan Novopolotsk zdobył 28 oczek w swoich 14 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 8 zwycięstwach, 4 remisach oraz 2 porażkach co daje obecnie 3 pozycje w tabeli białoruskiej Vysshaya Liga, bilans bramek 17-8.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie zagrali 7 razy zdobywając 14 oczek po 4 wygranych, 2 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Stroitel Stadium 10-3.
Goście zdobyli 13 punktów w swoich 7 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 1 remisie oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 9-6.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się ze sobą niezłe drużyny a w ostatnich ich 16 spotkaniach w mieście Soligorsk gospodarze wygrywali 12 razy oraz padały 4 remisy, bilans bramkowy w tamtych meczach 34-8 na korzyść Shakhtyor Salihorsk.
Mój typ w tym meczu to zwycięstwo gospodarzy, Football Club Shakhtyor Salihorsk w tym sezonie ligowym sezon zaczął gorzej niż zwykle lecz u siebie grają zawsze tak samo czyli dobrze i z drużyna z Novopolotska im bardzo dobrze na swoim terenie idzie a Football Club Naftan Novopolotsk w tym sezonie gra bardzo dobrze ale akurat w tym spotkaniu jedzie do Soligorska gdzie graja bardzo słabo i moim zdaniem koszmary tej jedenastki z tamtym mieście wrócą i nie zdobędą tam punktów które zostaną na Stroitel Stadium przy drużynie Shakhtyor Salihorsk.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dołączył
02/2012
Posty
7436
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brazylia - Chile
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: No to fazę play-off mistrzostw świata pora zacząć, a pierwszym meczem będzie mecz Brazylia - Chile. Zarówno Brazylia jak i Chile dużo więcej atutów mają w ataku i pomocy, niż w obronie, stąd trudno oczekiwać jakichś piłkarskich szachów, a raczej będzie to dobre widowisko. Brazylia jeśli chodzi o atak i pomoc to mają właściwie taki dreamteam. Jest Hulk, Fred, Oscar, Fernandinho no i oczywiście jedna z wielkich gwiazd mundialu, czyli Neymar. Neymar już udowodnił, że potrafi bardzo dużo, potrafi sam sobie wypracować świetną sytuację bramkową i co ważniejsze ją wykorzystać. W zespole Chile również świetnych zawodników nie brakuje, np. Sanchez czy Vidal. Chile bardzo skutecznie gra pierwsze połowy. Strzelili oni dwa gole w pierwszej połowie w meczu z Australią, strzelili też w pierwszej połowie dwa gole z Hiszpanią. Z Holandią bramki nie zdobyli, ale w pierwszej połowie parę okazji było. Sądzę, że Chile ma spore szanse strzelić coś do przerwy. Brazylia tym bardziej powinna zdobyć bramkę w pierwszej połowie, bo na pewno od samego początku postarają się mocno zaatakować. Obie drużyny powinny coś strzelić już w pierwszej połowie tego spotkania.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dołączył
11/2013
Posty
69
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brazylia - Chile
Typ: 2
Kurs: 6,25
Jak dla mnie to jest bet czy Neymar będzie miał dobry dzień czy nie wydaje mi i się że nie będzie to jego mecz i Brazylia polegnie z kretesem. Głównym problem ekipy gospodarzy tegorocznego mundialu jest brak klasowego napastnika grającego na poziomie słynnego Ronaldo jednego z najlepszych zawodników mundialu w Azji w 2002 roku, bo to co reprezentuje sobą Fred to na pewno nie jest poziom fazy pucharowej mundialu. Dodatkowo na drużynie brazylijskiej spoczywa ogromna presja która według mnie właśnie w spotkanie 1/8 będzie tak naprawdę największa bo jeszcze nic nie osiągnęli na tej imprezie a jeden błąd może ich wyeliminować z turnieju. Zupełnie inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o ekipę rodaków generała Pinocheta oni tylko mogą a nie muszą pokonać Brazylię, a na pewno sytuacji do kontrataków nie zabraknie.
⛔ 100 / brak buka
 
stanley-63 835,2K

stanley-63

Typer
Dołączył
02/2010
Posty
5067
Dyscyplina - Piłka nożna / MŚ /
Godz. 18:00
Spotkanie - Brazylia : Chile
Typ - czerwona kartka w meczu ? tak
Kurs - 4.10
Bukmacher - Unibet
Analiza :
No to po krótkim oddechu wracamy na boiska w Brazylii i dziś w Belo Horizonte gospodarze podejmują Chile , tu już nie ma żadnych kombinacji i po prostu przegrywający odpada , zdania na temat gry na tych Mistrzostwach Brazylijczyków są różnie bo i każdy ma prawo do swojej opinii na temat ich gry , mnie osobiście nie zachwycają no ale wiadomo nie gra się liczy tylko wyniki a te Brazylia osiągnęła i gra dziś o ćwierćfinał to jedna sprawa natomiast druga i niezaprzeczalnie ważna to fakt że wymaga się od nich co najmniej gry w finale a najlepiej zdobycia tytułu mistrza świata tak czy siak presja na zawodnikach na tym turnieju jest ogromna no i trzecia sprawa także ważna bo już to zostało udowodnione to sędziowanie , w pierwszym meczu Canarinhos przeciwko Chorwatom tytuły wszystkich portali i gazet miały tylko jeden temat &quot; sędzia zrobił to i to ...... itd , itp &quot; dlatego też liczę że i dzisiejszy pojedynek może być pod względem sędziowania różny a na dodatek arbitrem w tym pojedynku jest nam dobrze znany Howard Webb i tego pana chyba nie trzeba specjalnie reklamować , trochę się zastanawiałem czy dać typ na kartkę czy na rzut karny ale tym razem daję na mój ulubiony kolor kartonika , a tak na temat pana Howarda to np. na MŚ w 2010 sędziował 4 mecze i pokazał 30 żółtek i 1 czerwień bez rzutu karnego a zaglądając na ogólną statystykę to czerwieni sporo , no i teraz ostatnia sprawa to H2H pomiędzy Canarinhos a Chile i nie zaglądam do zwycięstw no bo te są zdecydowanie na korzyść gospodarzy ale zaglądam na kartki i tu jest czerwieni dosyć sporo , w ubiegłym roku i to mecz towarzyski wynik 2:2 i czerwień dla Chilijczyków , eliminacje Ameryki Pd do MŚ 2010 i mecz tu w Brazylii - wynik 4:2 i dwie czerwone po jednej dla obu drużyn tak więc widzimy że gra pomiędzy nimi jest dosyć brutalna i za pewne i dziś zobaczymy sporo spięć na boisku i tu liczę na Howarda że pokaże mój ulubiony kolor kartonika !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dołączył
08/2009
Posty
4220
Miasto
(:::::::)
Dyscyplina: Piłka Nożna -MŚ 2014
Godzina:
22:00
Spotkanie: Kolumbia -Urugwaj
Typ: Kolumbia wygra 1 golem
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dziś wybrałem drugie ze spotkań 1/8 finału w którym mamy dwóch kolejnych przedstawicieli Ameryki Południowej, bowiem na przeciwko siebie staną ekipy Kolumbii oraz Urugwaju. Urugwaj wyszedł z bardzo ciężkiej grupy gdzie miał za przeciwników Włochów, Anglików , oraz ekipę Kostaryki która niespodziewanie razem z Urugwajem wyszła z tej grupy zwanej prze
d rozpoczęciem turnieju grupą śmierci. Kolumbia mierzyła się z Japonią, Wks-em oraz Grecją , była to teoretycznie łatwiejsza grupa, gdzie zespół z Ameryki Południowej zdobył komplet punktów i z pierwszego miejsca opuścił grupę. Dla mnie w tym spotkaniu faworytem jest ekipa Kolumbii, która ma lepszy zespół gra dobrą ofensywną piłkę , Urugwaj bez Suareza jest dużo słabszym zespołem , nie ma takiej siły rażenie a Cavani zupełnie sobie nie radzi. Uważam że w tym meczu Kolumbia wygra jednym golem, stawiam na wygraną 2:1 , nie sądzę że Urugwaj bez Suareza awansuję z tej pary, ponieważ jak na razie na przestrzeni tych kilku spotkań na tych mistrzostwach zespołem piłkarsko lepszym był zespół grający w tej teoretycznie słabszej grupie.
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dołączył
03/2014
Posty
491
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18.00
Spotkanie: Brazylia - Chile
Typ: Brazylia wygra w grze padnie w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 2.10
Bukmacher:bet365
Analiza:
Pierwsze spotkanie 1/8 finału tegorocznych mistrzostw świata. Gospodarze Brazylijczycy zmierzą się z inną ekipą reprezentującą kontynent Ameryki Południowej - Chile. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Canarinhos przy jednoczesnej sumie bramek powyżej 2,5. Dla gospodarzy imprezy ew. odpadnięcie w tej fazie rozgrywek było by blamażem i kompromitacją, spotkanie to musi przez nich zostać zwyciężone. Grają z dobrze znaną sobie drużyną, z którą wygrali 4 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków. Chile jednak pokazało w meczach grupowych, że nie jest chłopcem do bicia i potrafi postawić się lepszym od siebie zespołom. Obrona Brazylii mimo bardzo znanych nazwisk popełnią błędy, jeśli Kamerun miał kilka okazji do strzelenia bramki to Chile tak owe na pewno sobie stworzy. Liczę, że jedną z nich wykorzysta ale to jednak gospodarze przechylą szalę zwycięstwa na swoim korzyść. Wynik 2-1 bądź 3-1 wydaje się najbardziej realny.
⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dołączył
06/2013
Posty
599
Miasto
Lódz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
22:00
Spotkanie: Kolumbia - Urugwaj
Typ: EH 0:1 1
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Zaczynamy największe emocje na tym mundialu!!! Faza pucharowa, a dzisiaj rozgrywki południowoamerykańskiej ćwiartki. W wieczornym meczu na słynnej Maracanie w Rio de Janeiro, zmierzą sie ekipy Kolumbii i Urugwaju. Ja widzę tutaj zdecydowane, wysokie zwycięstwo Los Cafeteros.
Porównując stany osobowe, jest oczywiście jeden fakt, o którym każdy wie, lecz o którym należy napisać w każdej analizie tego spotkania. Brak Luisa Suareza. Najlepszego napastnika świata, gwiazdy i lidera drużyny Celestes. Znaczenie jego absencji można było dostrzec w pierwszym meczu Urugwaju przeciwko Kostaryce. Niemrawa, żeby nie powiedzieć mierna gra i porażka 1:3. Luis wrócił w drugim starciu, i w pojedynkę wyeliminował z turnieju Anglików (mszcząc się na nich w fenomenalny sposób za nagonkę medialną), w meczu z Włochami także był głównym kołem zamachowym ofensywy Urugwaju, co niestety zostało przysłonięte przez ugryzienie. Suareza zabraknie, a ofensywa znów będzie się opierać o Edinsona Cavaniego, który delikatnie mówiąc rozczarowuje. Jedna bramka z rzutu karnego, kilka zmarnowanych czystych sytuacji bramkowych, to na pewno nie ten Cavani z sezonu ligowego w Paryżu. Ciekawe czy Tabarez zdecyduje się postawić na będącego w żenującej formie Diego Forlana, a na to w sumie wychodzi, jeśli chce trzymać się ustawienia 4-4-2, które preferował do tej pory.
Urugwaj poza wspomnianą porażką z Kostaryką, dzięki Suarezowi wygrał po wspaniałym widowisku z Anglią, oraz w bardzo brudnym, nieczystym i nieprzyjemnym do oglądania meczu wyszarpał 1:0 z Włochami. Gra Urugwajczyków zdecydowanie odbiega od tego poziomu, który prezentowali na poprzednich Mistrzostwach czy na Copa America. To jest dużo bliższe temu Urugwajowi z eliminacji.
Natomiast Kolumbia, będąc w słabej grupie mam wrażenie że nie pokazała jeszcze pełni swoich możliwości. Głębia składu jest w drużynie Jose Pekermana olbrzymia, a doświadczony szkoleniowiec doskonale wie, jak należy te klocki ze sobą zestawiać. Już rozpisywałem się wcześniej w dziale o gigantycznym potencjale ofensywnym Kolumbii. Niezwykle ofensywne ustawienie 4-2-4, z dwoma środkowymi napastnikami i dwoma skrzydłowymi pełniącymi jedynie zadania ofensywne. Do tego jeden prowadzący grę środkowy pomocnik i podłączający się boczni obrońcy. Daje to łącznie 7 zawodników angażujących się w akcje ofensywne! Kolumbijczycy są śmiertelnie niebezpieczni w każdym fragmencie boiska, są w stanie przeprowadzić błyskawiczne natarcie z każdego sektora. Patrząc personalnie, na uwagę zwłaszcza zasługuje James Rodriguez, który rozgrywa fenomenalny turniej, i wymienia się go jako najlepszego zawodnika fazy grupowej. Ja osobiście chciałbym również powiedzieć o równie utalentowanym i widowiskowym Juanie Cuadrado. Zaliczył on w tym turnieju jedną bramkę i aż trzy asysty. Nikt tak jak on nie potrafi rozbujać prawego skrzydła Kolumbii. O statystykach Rodrigueza powiem króciutko - 3 gole i 2 asysty.
Pragnę też oddać hołd 38-letniemu Mario Yepesowi, który wspaniale dowodzi obroną, raz po raz popisuje się pewnymi i czystymi interwencjami, i też jemu Kolumbia zawdzięcza utratę zaledwie dwóch goli. Utratę dwóch goli przy zdobyciu dziewięciu, co jest drugim najwyższym wynikiem fazy grupowej (po Holandii). Pekerman posiada także ogień na ławce, dzięki sprawnie dokonywanym zmianom wydatnie wpływa na przebieg gry. Jackson Martinez, Juan Quintero czy Adrian Ramos w każdej chwili mogą zmienić obraz gry.
Kolumbia w tym turnieju radzi sobie wyśmienicie. Rozbiła Grecję (3:0) i Japonię (4:1) nie pozostawiając wątpliwości kto był w tych meczach lepszym zespołem. Więcej oporu postawiło Wybrzeże Kości Słoniowej, ale i tę afrykańską ekipę Kolumbia zostawiła w pokonanym polu, dominując na murawie w drugiej połowie i wygrywając spokojniej niż na to wskazywałby wynik.
W tym meczu widzę mocne zwycięstwo Kolumbii nad rozbitym i osłabionym Urugwajem. Wydaje mi się że pokrycie handi jest całkiem możliwe.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dołączył
06/2009
Posty
6750
Miasto
Litwa, Wilno
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon
Godzina:
15:00
Spotkanie: Janowicz J. - Robredo T.
Typ: Robredo T.
Kurs: 2.29
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Janowicz to ma szczęście, że w drabince turniejowej trafia na samych dość niskich zawodników, a tacy jak wiemy nie serwują zbyt dobrze, co jest ich największą bolączką na nawierzchni trawiastej. Pomimo to Devvarman napsuł Polakowi sporo krwi, zagrał 5 setów, podobnie było z Lleytonem Hewittem który nie oszukujmy się ma już swoje lata. Janowicz w tych dwóch meczach popełnił po 60 niewymuszonych błędów, co rok temu właśnie na tym turnieju było nie do pomyślenia.
Teraz Janowicz zagra z podobnym zawodnikiem co w dwóch rundach poprzednich, również nie za wysoki, bez mocnego serwisu, ale za to sprytny i bardzo doświadczony, co myślę, że to właśnie zaowocuje w końcu zwycięstwem Hiszpana. Jak na razie Tommy pomimo, że preferuje raczej nawierzchnie ziemne to na Wimbledonie gra bardzo solidnie. Pewna wygrana z Lacko i z Mannarino który potrafi grać na trawie.
Jak sobie poradzi Janowicz przeciwko jednoręcznemu backhandowi? To jest właśnie pytanie klucz odnośnie tego meczu. Bo jeszcze punkty z forehnadu Janowicz potrafi zdobywać, to jak będzie sobie radził przeciwko Robredo? Przekonamy się już dzisiaj.
✅ 129
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dołączył
03/2012
Posty
221
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Janowicz J. - Robredo T.
Typ: Janowicz J.
Kurs: 1,7
Bukmacher: sts.pl
Analiza:
Witam serdecznie. Dzisiaj gram na naszego rodaka Jureczka. Wimbledon to chyba najlepsze miejsce dla takiego sportowca jak Janowicz. Tutaj serwis zalatwia 70% sprawy co pokazuje np Lopez. Hewitt techicznie jest lepszy od Jurka w kazdym aspekcie jak na moje oko, ale to nie wystarczylo zeby ograc naszego rodaka. Robredo nie ma jakiegos imponujacego rekordu na trawce, natomiast Polak wycisnal polfinal i stac go naprawde na wiele. Kwestia zeby zabardzo sie nie podpalal i nie tracil koncentracji bo zamiast zamknac Hewitta na 3-0 zrobilo sie 2-2 i bylo nieciekawie. Sytuacja sie zmienia jak zaczyna sie przykladac i robi 4-0 z kagura, to imponuje. Powodzenia!
-100/ zły bukmacher
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dołączył
03/2013
Posty
271
Miasto
wlkp
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 15:05
Spotkanie: Ivanovic - Lisicki
Typ: Lisicki +2,5 seta
Kurs: 1,6
Bukmacher: unibet
Analiza:
W tym meczu Ivanovic jest uważana za faworyta tego meczu i jest ku temu powód. Ostatnie 5 meczy grane przez Ane zakończyły się wynikami 2:0. Tak więc dziewczyna jest na gazie. Z kolei Sabine w ostatnich 5 meczach zaliczyła dwie porażki z Stosur 0:2 i 1:0 z Barthel (krecz). w Wimbledonie jednak pierwsze dwa swoje mecze wygrała 2:0. Każdy osoba, która kierowała by się zdrowym rozsądkiem wybrała by kurs 2:0 na Ane ja jednak liczę, że uda się Sabinie ugrać jednego seta, a kto wie może i pokonać Ane. Tak więc w tym spotkaniu będę ściskał kciuki za Sabine !!! Pozdrawiam

✅ 60
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dołączył
10/2013
Posty
585
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2014
Godzina: 18:00
Spotkanie: Brazylia - Chile
Typ: BTTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 18:00 polskiego czasu rozpocznie się kolejna runda Mistrzostw Świata w Brazylii, a konkretnie 1/8 finału. Na początek dostajemy mecz pomiędzy gospodarzami, a drużyną z Chile. Zacznę od faktu, że pogoda w tym spotkaniu nie będzie grała roli, ponieważ obie ekipy pochodzą z Ameryki Południowej.
Niezaprzeczalnie Brazylia posiada tutaj handicap, nad drużyną Chile. O tym, że grają u siebie wspierają ich ściany, a także czasem sędziowie, chyba nie muszę mówić. Ale ... Brazylia wcale nie zaprezentowała się jakoś wybitnie w fazie grupowej. Wręcz muszę powiedzieć, że gdyby nie Neymar (oraz sędziowie) Brazylijczycy skończyliby ten turniej przegrywając rywalizację o awans z Chorwacją oraz Meksykiem. Nie twierdzę, że kilku innych graczy nie pokazało się z dobrej strony (patrz Fernandinho) jednak sądzę, że na miano Mistrza Świata to za mało (być może nawet na półfinał będzie to za mało - jeżeli Kolumbia utrzyma tempo to spokojnie widzę ich nawet w finale). Chciałbym, żeby właśnie dziś Canarinhos pożegnali się z turniejem, ponieważ o wiele bardziej podoba mi się gra ich &quot;sąsiadów&quot;. Chile pomimo porażki w ostatnim meczu, zdobyło aż 6 punktów, ogrywając faworyzowaną Hiszpanię oraz w pierwszym meczu Australię. I pomimo, że jestem świadomy całej tej sytuacji, nie jestem w 100% pewny czy Chile uda się strzelić gola, ale zaryzykuję i stawiam właśnie na BTTS (Brazylijczycy na pewno wepchną jakoś tam tą bramkę). Mój typ popiera historia, a ona mówi, że w ostatnich sześciu starciach obu zespołów padło średnio 4,3 gola na mecz - i tylko dwa razy Chile nie zdobyło gola. Dodam jeszcze, że bardzo ciekawym typem może być +1.5 na drużynę gości po kursie 1.575, ponieważ nie sądzę, aby pogromcy Hiszpanii mieli polec z Canarinhos różnicą dwóch goli, raczej skłaniałbym się ku wynikowi 2:1. Aczkolwiek sam gram typ &quot;Both Team To Score&quot; po kursie aż 1.8. Co do drugiego meczu, to jak zapewne wyczytaliście wyżej będę kibicować Kolumbii i sądzę, że tu nie głupim pomysłem jest zagranie na awans Kolumbijczyków po kursie 1.5 ! Więcej typów ode mnie &quot;poniżej&quot;. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych dzisiaj ???? !!!!

✅ 80
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dołączył
01/2014
Posty
2647
Miasto
WyspaZieleni
Tenis Wimbledon WTA
spotkanie S.Williams - A.Cornet
godzina - spotkanie zaplanowano na 14.00
typ - zwyciestwo Cornet
kurs 10/1
bukmacher betfair

Typ z gatunku szalonych do zagrania za drobne lub do ako , Serena wiadomo numer jeden najlepsza na świecie , no a Alize to tenisistaka która potrafi wygrac jak i przegrac niemal z kazdym , w każdym razie potrafi napsuć krwi wyżej notowanym w rankingu zawodniczkom , chocby nie tak dawne zwycięstwo z Radwańska czy zwycięstwo w Dubaju w tym roku na Hardzie własnie nad Sereną Williams.Bilans H2H Sereny i Alize 3:2 na kożyść Sereny ale Alize wygrała tylko raz bo jeden mecz Serena oddała walkowerem.
Dziś raczej spodziewam się że Serena będzie chciała się zrewanzowac za ostatnią porażke ale i tak za drobne zagram w stronę Cornet.Worek z niespodziankami w tegorocznym Wimbledonie coś na razie pustawy może dzisiaj się rozwiąże.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dołączył
06/2014
Posty
220
Miasto
Gdansk
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kukushkin M. - Nadal R.
Typ: handicap setów 2.5 dla Kukushkina
Kurs: 2.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Według mnie jest to dziś najciekawszy kurs tego dnia.
Kurs na wygraną Kukushkina jest tak wysoki,że wyżej są tylko gwiazdy...
Do rzeczy,ostatnie spotkania między tymi panami były w latach 2010 i 2012,gdzie Nadal bez trudu zniszczył swojego przeciwnika wygrywając oba mecze 2:0.
Kukushkin orłem nie jest co widać po jego statystykach-10 spotkań,5 zwycięstw i 5 przegranych aczkolwiek ostatnie 2 spotkania wygrał z wyżej notowanymi przez buki zawodnikami. Spotkanie z Nadalem pewnie skończy się porażką,ale Kukushkin nie daje sobie w kaszę dmuchać na tym Wimbledonie. Warto zaznaczyć,że jeszcze nie przegrał 3 setami,więc handi jest warte zagrania
✅ 148
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dołączył
07/2010
Posty
155
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
22:00
Spotkanie: Kolumbia - Urugwaj
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Większość graczy uważa Kolumbię za faworyta spotkania i się z nimi zgadzam, ale uważam, że pomimo problemów Urugwaju (zamieszanie z Suarezem) jest to drużyna, która potrafi strzelać bramki. Tacy zawodnicy jak Cavani i Forlan nie potrzebują wiele miejsca do oddania celnego strzału. Drużyna Kolumbii w fazie grupowej strzeliła aż 9 bramek, Urugwajczycy 4, czyli są to drużyny grające raczej ofensywnie. Tak naprawdę tylko tam mają atuty, więc powinno paść trochę bramek. Kurs moim zdaniem zachęcający.
⛔ 100
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
17056
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Martin Gould - Joe Perry
Typ: Mecz przejdzie do decydującego frejma (Tak)
Kurs: 3.75
Bukmacher: william hill
Analiza: Obaj Anglicy zagrają o wyrównanie swojego życiowego wyniku, więc nie zdziwię się jeśli to nie będzie piękny mecz i wkradnie się nerwowość. Forma obu w tym tygodniu ponadprzeciętnie dobra, właściwie tylko wczoraj Gould musiał się sporo napocić by ograć Maguire’a (5-4), reszta meczy obaj dzisiejsi rywali rozstrzygali bezproblemowo na swoją korzyść. Nieźle wyglądają w podejściu, po setce na głowę, do tego sporo wygrywających brejków. Nie potrafię wytypować zwycięzcy, ale jakkolwiek będzie, to nie sądzę, by dzisiaj doszło do pogromu z którejś strony. Siły są zbyt wyrównane, nie zdziwię się jeśli kwestia finału rozstrzygnie się dopiero w decydującym frejmie, a kurs do tego tylko zachęca. Osobiście życzę finału Gouldowi, bo coś się okularnikowi od życia należy, a jeszcze fajniej gdyby miał okazję do rewanżu na Robbo za pamiętną wtopę z MŚ 2010.
⛔ 100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dołączył
01/2014
Posty
32
Miasto
50 km od Gdanska na pólnoc
Dyscyplina: Piłka Nożna -MŚ 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Kolumbia -Urugwaj
Typ: remis X 1 połowa
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet

Analiza: Witam na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Kolumbią a Urugwajem. Drużyna Kolumbii w spotkaniach grupowych zajęła 1 miejsce wygrywając wszystkie 3 mecze strzelając 9 goli a tracąc tylko 2. Drużyna Urugwaju zajęła 2 miejsce wygrała 2 mecze i przegrała 1 w stosunku bramkowym 4:4. Myślę że dzisiaj w pierwszej połowie obie drużyny będą starały się nie forsować tempa zachowując siły na 2 połowę meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.