>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.06.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 28. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon 2016
Godzina: 12:30 - Godzina ulegnie zmianie na 90%
Spotkanie:
Thiem D. - Mayer F.
Typ: Mayer F.
Kurs: 3.210
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:1 z 2016 roku podczas półfinału turnieju w Halle który wygrał Mayer, wynik 3:6 4:6. Czy typ na Mayera może tutaj kogokolwiek dziwić? Już sam fakt, że kursy spadły z poziomu 4,60 do granicy okolic 3,00 mówi tutaj wszystko. Florian po przerwie z powodu kontuzji w końcu na zielonych kortach odnalazł się w życiowej formie. Najpierw ćwierćfinał w Stuttgarcie (łącznie z kwalifikacjami 4 mecze wygrane) - porażka po tie-breakach z Federerem, później wygrana w świetnym stylu w Halle, gdzie pokonał Seppiego, Thiema czy Zvereva.
Thiem jest młody, ale jest genialny to prawda. Prawdopodobnie przyszły top 3 rankingu ATP, ale on w mojej opinii niezwykle często traci sety, przykładowo w Stuttgarcie (który wygrał) stracił set w każdym meczu. Potrafił też ze stanu 5:0 w drugim secie z Federerem doprowadzić do tie-breaku i 2 piłek meczowych dla rogera. Na Garrosie tylko z GGL nie stracił seta.
Wydaje mi się, że trawa to najgorsza nawierzchnia do gry dla niego, a do tego szlemy raczej premiują zawodników doświadczonych, ogranych, a Florian Mayer zapewne takim jest. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować zagrać tego typu.
Typy dnia +666 - Szatan ????
⛔ 100
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru Clasura
Godzina: 20:15
Spotkanie: Union Comercio - Cesar Vallejo
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wicelider rozgrywek podejmuje 14 zespół (16 zespołów w lidze). Gospodarze w 4 meczach 3 wygrane i jeden remis - gole 7:2. W Apenturze zespół union zajął miejsce w środku tabeli - więc teraz jak najbardziej powinni.. a nawet są na najlepszej drodze do zajęcia pierwszego miejsca z Clasurze i tym samym walce w wielkim finale. Ostatnia porażka Union na własnym boisku była 8 meczy temu (14.02.2016) potem 4 wygrane i 3 remisy. Goście ogólnie nie wygrywają na wyjazdach - a ostatnie 4 mecze to porażki (bramki 4:12). W aktualnych rozgrywkach - 14 w tabeli, 0 wygranych, 2 remisy i 2 porażki - bramki 3:7. W Apenturze zespół Cesar był zdecydowanie najgorszy - ostatnie miejsce, 7 pkt (następny zespół zdobył 14 pkt) oraz w bramkach 14:29 - statystyki 1-4-10. Zespół gości to czerwona latarnia ligi, natomiast gospodarze widać, że odpuścili Apenture, żeby teraz w Clasurze powalczyć - i jak na razie to im wychodzi. Dla mnie wynik może być tylko jeden - i jest to wygrana gospodarzy
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikację LM
Godz: 20:00
Spotkanie TNS-Tre Penne
Typ: Tns wygra dokładnie 2 golami
Kurs 3.95
buk Unibet
Analiza; Zaczynamy kwalifikację piłkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2016/2017 w pierwszym spotkaniu Walijskie TNS na swoim stadionie podejmowało będzie Drużynę Tre penne, która reprezentuję Sam Marino, naturalnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i przybliżenia się do awansu do następnej rundy jest ekipa gospodarzy , która jest obecnie najlepszym zespołem w Walijskiej ekstraklasie piłkarskiej, Tre penne jest według mnie zespołem, który praktycznie pod kazdym względem będzie ustępował wyżej notowanemu od siebie rywalowi, który w swoich spotkaniach nierzadko na swoim ternie potrafił zdobywać po 4 bramki lub wiecej , goście na wyjazdach wygrali 11 spotkań pod rzad, również strzelając sporo bramek, moim zdaniem w tym meczu również ich kilka zobaczymy i tak ekipa gospodarzy jak i ekipa przyjezdnych bramki zdołają zdobyć, stawiam iż do połowy będzie wynik 1:0 ,ale po 90 minutach meczu gospodarze zdołają zdobyć wiecej goli, mój typ to wynik 3:1 na koniec.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje LM
Godz: 20:00
Spotkanie: TNS - Tre Penne
Typ: Over 5.5
Kurs: 4.55
Buk: Bah
Liga Walijska a liga San Marino to jeszcze większa przepaść niż Polska Ekstraklasa a jakakolwiek, czołowa liga Europejska. Nie widzę tutaj absolutnie żadnych szans dla przyjezdnych. Skoro TNS jest w stanie strzelać po 5, czasem nawet 6 bramek zespołom ze swojej ligi to w jakiej formie by jutro nie byli, rozstrzelają przeciwnika aż miło. 1, góra 2 celne strzały na bramkę TNS w tym spotkaniu to absolutny max wg mnie, aczkolwiek oczywiście jeśli by coś całkiem przypadkiem, bądź nawet nie wpadło do bramki, to również gra na mój typ. A gospodarze i tak zrobią swoje. Jedyne co mnie lekko zniesmacza to fakt, iż nie grali normalnego meczu od ponad miesiąca, ale wierzę, że wrócą na boisko w swoim stylu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, Primera División - Clausura
Godzina: 20:15
Spotkanie: Union Comercio - Universidad Cesar Vallejo
Typ: 1 i pow. 2,5 gola
Kurs: 3.35
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Jestem bardzo zadowolony, bo wczoraj na kwadrans przed rozpoczęciem meczu Anglia - Islandia podałem swój typ dnia i okazał się trafny. Przykro mi tylko, że nikt z Was nie skorzystał z niego, gdyż nie otrzymałem żadnych punktów reputacji. Być może za późno go wstawiłem, jednak czekałem na składy i dopiero jak się pojawiły, rozpocząłem pisanie. Trudno się mówi. W związku z tym typ na dzisiaj wstawiam dużo wcześniej z wiarą, że również okaże się trafny! Zauważyłem, że kolega powyżej także wybrał ten mecz i oczywiście zgadzam się z Nim. Postaram się jednak przeanalizować te spotkanie z innej perspektywy by w jak najmniejszym stopniu powtarzać wnioski jakie wyciągnął. Zatem zaczynajmy! Po pierwsze, należy podkreślić, że w w meczu biorą udział drużyny będące w zupełnie odmiennej formie. Gospodarze są wiceliderem tabeli (10 punktów), natomiast goście zajmują trzecie miejsce od końca (2 punkty). Obydwa zespoły mają za sobą 4 kolejki. Ponadto, jeśli chodzi o bilans bramkowy to prezentuje się on następująco: Union Comercio (7:2), Universidad Cesar Vallejo (3:7). Mając na uwadze podane dane można stwierdzić, że obydwie ekipy grają ofensywnie, w spotkaniach są sytuacje strzeleckie, a co najważniejsze - padają gole. Po drugie, dzisiejsi gospodarze rozegrali dotychczas tylko 2 mecze na własnym obiekcie. Udało się Im raz wygrać (3-0) oraz zremisować (2-2). Zatem jak widzimy zarówno w pierwszym jak i w drugim meczu padło sporo bramek. Z kolei zespół Universidad Cesar Vallejo na wyjeździe również rozegrał 2 spotkania, jednak nie udało się zdobyć choćby jednego punktu. Dwie porażki w stosunku 3-1 za dobrze nie świadczą o Ich dyspozycji w meczach wyjazdowych obecnego sezonu. Mimo dwóch niepowodzeń zdobyli po jednym golu, więc są w stanie przegrać z honorem. To dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem. Po trzecie, warto zwrócić uwagę na historię bezpośrednich starć. Od 2011 roku aż do 2015 drużyny spotkały się ze sobą na boisku Union Comercio 7 razy. Wyniki tych meczów przedstawiają się następująco: 5-2, 0-1, 1-2, 1-1, 2-1, 2-1, 1-2. Jak można zauważyć, tylko 2 razy zdarzyło się by w meczach tych padły mniej jak 3 bramki. To oznacza, że drużyny lubią grać przeciwko sobie i starają się zadowolić własnych fanów poprzez strzelanie kolejnych goli. Poza tym możemy na podstawie tych rezultatów dostrzec, że miały miejsce zarówno wygrane albo jednej albo drugiej drużyny albo padały remisy. Jednak zanim ktoś zrezygnuje z typu, niech weźmie pod uwagę wcześniejsze argumenty i to co napisał kolega powyżej odnośnie tego meczu. Forma pokazuje, że to piłkarze Union wyjdą na boisko z zamiarem zainkasowania 3 punktów. Natomiast goście będą starali się nie przegrać co wydaje się być celem trudnym do zrealizowania patrząc na Ich aktualną dyspozycję. Po czwarte, warto także zaprezentować 10 ostatnich wyników w meczach u siebie dzisiejszych gospodarzy oraz gości w meczach wyjazdowych. Wtedy każdy będzie miał wgląd w aktualne możliwości obydwu drużyn. Zacznijmy od zespołu Union Comercio. Rezultaty tych meczów prezentują się następująco: 5-2, 2-1, 0-3, 1-0, 1-1, 0-0, 3-2, 2-1, 2-2, 3-0 (6 zwycięstw, 3 remisy, 1 porażka). Z kolei wyniki spotkań wyjazdowych Universidad Cesar Vallejo to: 1-1, 2-0, 1-0, 3-1, 5-2, 0-0, 4-2, 2-0, 3-1, 3-1 (2 remisy, 8 porażek). Jak widzimy, mecze obydwóch ekip dosyć często obfitowały w trafienia. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ostatnie 3 spotkania, bo to one zostały rozegrane całkiem niedawno i to one świadczą o aktualnej dyspozycji najbardziej. Po piąte, warto napisać kilka słów o najlepszym strzelu drużyny dzisiejszych gospodarzy. Jest to peruwiański napastnik urodzony w roku 1992: Diego Mayora. Na 7 goli zdobytych przez zespół, On był autorem aż 5. Ten świetny wynik jasno wskazuje, że zawodnik ma odpowiednio nastawiony celownik i dzisiaj także powinien coś strzelić. Podsumowując, pewnie mimo podanych przeze mnie argumentów i tak większość z Was wybierze typ kolegi powyżej i możliwe, że słusznie postanowicie tak robiąc. Moja prognoza opiera się na twardych faktach, jednak jak to w sporcie, niespodzianki czy sensacje się zdarzają. A jak będzie dzisiaj? Wkrótce się przekonamy! Powodzenia
⛔ 100
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Premier League
Spotkanie:
Vikingur O. vs Throttur R.
Typ: Vikingur O
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam pewniaczkiem na dziś wydaje się byc mecz ligi Islandzkiej. Vikingur jest to drużyna bezbłędna u siebie 3 mecze 3 wygrane bilans bramkowy 6 1. Ostatnio zdarzyła im się porażka na wyjeździe, według mnie może to mobilizująco wpłynąć na drożynę która może spokojnie powalczyć o górne lokaty tabeli a strata punktów w dzisiejszym meczu nie wchodzi w rachubę. Ich przeciwnik zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli, w meczach wyjazdowych udało im się strzelić jedną bramkę i sadze że dziś nie powiększą swojego dorobku.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Thiem - Mayer
Typ: Over 3.5 seta
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać. Spotkali się półtora tygodnia temu w półfinale w Halle. Mayer wygrał 2:0. W Wielkim Szlemie gra się do 3 wygranych setów. Raczej nikt nie zdominuje tutaj tego tak aby wygrać 3:0. Thiem przyszłość tenisa, pewnie Top3 na długie lata, niesamowicie utalentowany, waleczny, jednak mimo wszystko trawa to chyba jego najgorsza nawierzchnia do gry i najmniej ulubiona, Mayer wraca po kontuzji i można powiedzieć że wrócił na dobre też do formy sprzed niej. Nie wiem kto wygra, bardziej skłaniam się ku Thiemowi ale po takich kursach bardziej bym ryzykował w stronę Mayera. Żaden nie jest znacznym faworytem dlatego wybieram over 3.5 seta i to jest dla mnie najpewniejszy over setowy chyba tego dnia. PS , ostatnie 4/4 Typy dnia trafiłe, mam nadzieję że podtrzymam dobrą passę. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 2016
Godzina: 12:30
Spotkanie: Thiem D. - Mayer F.
Typ: Thiem 3-0 lub 3-1
Kurs: 1,75
Bukmacher: unibet
Ewidentny hit dnia co widac chocby po popularnosci w dzisiejszych typach. Mloda gwiazda, ktora przebojem wdarla sie do top10 kontra stary wyjadacz plus obaj w swietnej formie ostatnio. Mayer byl tu 2 x w CF ale bylo to dosc dawno (04,12). Ostatnio ma super czas - CF w Stuttgarcie i tryumf w Halle, po pokonaniu w PF wlasnie Thiema.Thiem z kolei wygral Stuttgart, gdzie pokonal i Kohlscreibera i Federera by potem zaliczyc wspomniany PF Halle. Mlokos nie bedzie mial dzis latwo to pewne ale mam wrazenie, ze Mayer swoje juz na trawie zrobil w tym sezonie i nieprzypadkowo gral ostatnio tak duzo. Thiem jest w niesamowitym gazie a tu ma szanse na sporo punktow. Staruszkowi pary starczy max na 1 seta.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje LM
Godz: 18:00
Spotkanie: Flora - Lincoln
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 2.08
Buk: oddsring
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Euro w pełni i teraz mamy kilka dni wolnego ale za to rusza Liga Mistrzów,a dokładnie 1 runda kwalifikacji. Dzisiaj o godzinie 18.00 zobaczymy starcie pomiędzy estońską Florą , a gibraltarskim Lincolnem. Wiadome kto jest faworytem bo wiemy jak poziom prezentuję Estonia, a jaki Gibraltar ale ja tutaj gości wcale nie skreślam bo uważam, że mogą oni powalczyć o korzystny dla siebie wynik. Na ten mecz proponuję jednak grać typ na powyżej 2.5 gola. Myślę, ze co najmniej trzy bramki są tutaj bardzo realne. Zapewne to będzie szalony i bardzo ciekawy mecz więc powinniśmy coś ujrzeć z tych bramek. Każda z tych drużyn chcę mieć dobry wynik przed rewanżem więc powalczą o jak najwięcej bramek. Życzę powodzenia.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis???? - Wimbledon 2016
Godzina: 15:30
Spotkanie: Vesely Jiri - Sijsling Igor
Typ: 2
Kurs: 2.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi &quot;wesoły&quot; 2:0 gdzie Panowie spotykali się dwukrotnie w 2014 roku i padały wyniki 3:6, 6:4, 7:6 na hardzie oraz 7:6, 6:3 na clayu. Gdzie tak naprawdę właśnie w 2014 roku Holender miał największy zjazd formy. Bukmacherzy w tym turnieju faworyzują lekko Czecha i chyba tylko dlatego, że jest wyżej od przeciwnika w rankingu. Vesely aktualnie jest na 64 w rankingu. Jiri, mimo że ma bilans na trawie zaledwie 8/8 to udało mu się dotrzeć w 2014 roku do III rundy. Gdzie w pięciu setach pokonał Monfilsa i później odpadł z Kyrgiosem w czterech setach. W tym roku, jeśli chodzi o grę na trawię wypadł słabo, bo po prostu on się nie nadaje na trawę. W kwalifikacjach do Queen&#39;s męczył się w pierwszej rundzie z Weintraubem, czyli facetem, który totalnie nie ma pojęcia o grze na trawie. Odpadł później z Andersonem 7:6, 7:6, lecz jako szczęśliwy przegrany wygrał z Chardym 7:6, 6:7, 6:4, czyli z gościem bardzo chimerycznym i odpadł z Raonicem 7:5, 7:6. &quot;Wesoły&quot; czuje się najlepiej na kortach ziemnych gdzie jest dużo wymian, im szybciej tym gorzej dla niego. Tak naprawdę na trawie ratuje go jedynie wysoki wzrost, serwis leworęczny dzięki temu elementowi jakoś sobie radzi.
Jego rywalem będzie Sijsling, który aktualnie jest na 118 miejscu ATP i szlaja się w tych okolicach już od 2-3 lat, nie może wrócić do swojej formy z okolic 50 tki rankingu. Igor jest o wiele bardziej doświadczonym tenisistą od rywala i mimo wszystko ma więcej ogrania na trawie, bo 30/28. On potrafi grać na każdej nawierzchni, ale mimo wszystko czuje się najlepiej na halach i moim zdaniem zawodnik, który czuje się lepiej na halach radzi sobie lepiej na trawie od gościa, który gra najwięcej na ziemii to chyba normalne. Sijsling również nie zalicza się do najniższych, ponieważ ma 191 cm wzrostu i na szybkich kortach ten element również daje mu mnóstwo łatwych punktów. Na pewno ma też przewagę pod siecią, bo to też niezły deblista. Ale psychikę ma jedną z najgorszych jak nie najgorszą! I tego, jak zawsze obawiam się w jego przypadku. Ale Holender przedzierał się tutaj przez kwalifikacje gdzie nie stracił żadnego seta. Owszem, że grał z ogórkami, ale pewność siebie oraz ogranie jest też bardzo ważne. Moim zdaniem wygra tutaj świr, ponieważ nadaje się lepiej na szybsze nawierzchnie a rywal wręcz odwrotnie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Partizani (Alb) - Slovan Bratislava (Svk)
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiaj przygotowałem mecz kwalifikacji do Ligi Europejskiej gdzie wicemistrz Albanii będzie podejmował Wicemistrza Słowacji. Jak dla mnie mecz ciężki do analizowania i trudno podać tutaj sensowne argumenty, które miałby przekonać was do tego typu lecz się postaram. Pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to drastyczny spadek kursów na drużynę przyjezdnych co oznacza, że wiele ludzi gra dzisiaj podobnie jak ja lub bukmacherzy dowiedzieli się czegoś bardzo istotnego. Po drugie co jak co ale Słowacka liga wydaje mi się znacznie lepsza od Albańskiej. Po trzecie podstawowy bramkarz Partizani był powołany na Euro 2016 więc wydaje mi się że w dzisiejszym meczu nie wystąpi. Przeczucie plus kilka tych faktów zmuszają mnie do zagrania tego typu! ;) Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
lelus95 25

lelus95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzyklubowe Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit St Petersburg - Karabagh Agdam
Typ: X2
Kurs: 2.56
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowanie warto mocno uderzyć dziś w stronę gości z Azerbejdżanu.
Zespół z Petersburga wyjdzie dziś mocno odmłodzonym i mocno rezerwowym składem, zabraknie:
- Lodygin (gk 27/0),
- Smolnikov (d 26/3),
- Yusupov (m 23/0),
- Shatov (m 27/8),
- Kokorin (f 10/2),
- Dzyuba (f 30 / 15)
- Hulk (f 27/17) !!!!
- Lombaerts (d 17/0),
- Danny (m 23/6),
- Faizulin (m 5/0).
Czyli praktycznie wszyscy z podstawowej jedenastki Zenitu dziś nie zagrają. Goście 3dni temu grali mecz towarzyski z Innsbrukiem gdzie przegrali 1-0 (po bramce w pierwszej połowie, gdzie grały rezerwy). Dziś przyjeżdżają do Zenitu zeby go pokonać i nie spodziewam się wystawienia rezerw w zespole z Azerbejdżanu. Moim zdaniem zdecydowanie warto uderzyć w X2.
✅ 156
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/tenis
godz/16.00 ale będzie spóźniony
spotkanie/H.Zeballos-M.Youznyi
typ/Zeballos plus2,5 seta
kurs/2,18
buk/Sportingbet
analiza
Spotyka się dwóch panów po 30ce Michaił rocznik 1982 i przeciwnik rocznik 1985.Obaj zajmują ostatnio w rankingu miejsca w okolicach 70/85 zależy od miesiąca.
Wimbledon to trawa,najszybsza nawierzchnia i gra się do 3 wygranych setów Kurs na Youżnego 1,08 do 8,00.To jakaś pomyłka mimo,ze Zeballos nie jest najmocniejszy na trawie.Rosyjski tenisista ma swoje lata i może mu nie starczyć kondycji na 3-0.W Nottingham oddał seta Gabiszwilemu /95/Liczę na wygranie ,,przynajmniej,, jednego seta przez Horatio
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:30
Spotkanie: GAIS vs Degerfors
Typ: BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
14 kolejka w Superettan nie rozpieszcza kibicow pod wzgledem bramek.
Dzisiaj jednak w starciu wyzej wymienionym gole powinnismy zobaczyc.
Gospodarze po ladnej serii bez porazki w koncu polegli w ostatniej kolejce,niestety mialem ich w grze ( rowniez BTS ),niestety na minus.
Varberg okazal sie minimalnie lepszy wygrywajac u siebie skromnie 1:0.
Wczesniej GAIS w 4 meczach strzelil az 10 bramek,w tym az 7 z Angelholm,stracili natomiast 3 bramki.
Dla Degerfors ostatnia wygrana byla bardzo wazna,poniewaz zle sie dzialo w tej ekipie glownie ze wzgledu na wyniki wlasnie.
Najpierw kleska z Sirius 0:6,pozniej przegrana u siebie po jednostronnym meczu z Assyriska 0:3,nastepnie tylko bezbramkowy remis z Ljungskile,ktore gralo praktycznie cala druga polowe w oslabieniu,nastepnie minimalna porazka z Varberg 1:2 ale tu bylo juz lepiej no i w koncu wygrana u siebie z Trelleborgiem 2:1.
GAIS jako,ze gra u siebie powinien strzelic gola bez problemu,zwlaszcza patrzac na gre defensywna gosci.
Degerfors z kolei przelamal sie w ostatnim spotkaniu,dlatego tez licze na zawodnikow przyjezdnych i chociaz jedna strzelona bramke.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna,liga Europy,kwalifikacje
Godzina:20:45
Mecz:St.Patrick- Jeunesse Esch
Typ:St.Patrick wygra
Kurs:2.30
Buk:Unibet
Analiza: Dziś do walki o ligę Europy stanie drużyna z Irlandii i Luksemburga. Od początku wiadomo kto tu powinien być faworytem, dla mnie gospodarze spokojnie powinni sobie ograć drużynę z Luksemburga. Oczywiście w piłce wszystko jest możliwe ale w tym meczu nie daję za dużo szans przyzjezdnym. Kurs wysoki bowiem ostatnio Irlandczycy przegrali 3 mecze z rzędu natomiast dzisiejsi goście wygrali 3 mecze pod rząd dlatego też uk wystawił dość wysoki kurs na gospodarzy. Może czegoś nie wiem ale dla mnie typ jest dość pewny i z dzisiejszej oferty wątpię poza tenisem że mógłbym znaleźć cos leposzego.
✅ 130
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru
Godzina: 22.30
Spotkanie: Dep. Municipal - Juan Aurich
Typ: over 3.5
Kurs: 4.16
Bukmacher: Oddsring
Mecz juz za chwilę, więc szybka piłka.
W 9 meczach Juan Aurich na wyjeździe tylko w dwóch obie drużyny nie strzeliły bramek. Juan Aurich z drużynami z górnej części tabeli kończy mecze wynikami np 2:2 czy 2:3.
Jeśli spojrzymy na Aperturę i Clausurę(fazy ligi), to zaobaczymy, że w 9 meczach wyjazdowych padło aż 26 bramek(najwięcej jak pisałem pada potyczkach drużyn z gónej części, a dzisiaj takie własnie grają).
Polecam równiez inne typy:
Obie strzelą i over 2.5 2.40
obie strzelą 1.94
over 2.5 2.17
HT over 1(1.5) 2.13(3.25)
Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom