>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.06.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pukon 975,1K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2019
Godzina: 20.30
Spotkanie: Liban - Jordania
Typ: Suma Punktów - poniżej 168 pkt
Kurs: 1.72
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Strefa austroazjatycka kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2019 i mecz w grupie C pomiędzy ekipą Libanu a drużyną Jordanii. Gospodarze druga pozycja i bilans 3-1, goście pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 4-0. Oba zespoły z pewnym już awansem do kolejnej rundy eliminacji. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami Jordania wygrała 87-83. Drużyna Jordanii wystawia w tym okienku eliminacyjnym praktycznie najsilniejszy drużynę jaką ma, jest naturalizowany Tucker (średnie z dotychczasowych gier 23,3pkt), Abdeen (14pkt), Hussein (11,8), Alhamarsheh (6,3pkt), Abuwazaneh (6,3pkt), są też Abbas (12pkt) i Alawadi (16pkt), którzy nie mogli we wszystkich spotkaniach zagrać, no i wraca po kilku latach do reprezentacji gracz Fenerbahce Al Dwairi (w Turcji gra pod nazwiskiem Duverioglu), w Turcji średnie 7,5pkt/4,2zb w 37 grach ligowych (średni około 18min na parkiecie) czy 27 spotkań w Eurolidze (średnio około 9min) - 3,3pkt. Taki środkowy, który może zrobić różnicę na tym poziomie. Z kolei w ekipie Libanu zabraknie kontuzjowanego Waela Arakjia - zagrał we wszystkich dotychczasowych grach eliminacyjnych będąc najlepszym strzelcem 16,5pkt i najlepiej asystującym 6,8as, spędzał też najwięcej minut na parkiecie około 26. W kolejnej rundzie eliminacji zespoły z grupy C zagrają z Nową Zelandią, Chinami i Koreą Południową (grupa A) i wyniki zostają przeniesione do kolejnej rundy. Nie wiem czy ten brak kluczowego zawodnika w ekipie gospodarzy będzie tutaj widoczny, ale skoro Jordania wystawia swój praktycznie optymalny skład, spróbuję tutaj pójść w ich stronę. Kolejna propozycja, to suma punktów - obie ekipy sporo rzucają, ale głównie przeciwko Syrii i Indiom, które jednak mocno odstają tutaj sportowo, więc to nie powinno być jakoś miarodajne, ten pierwszy mecz tez przy wysokim wyniku, ale zagrali tam na bardzo dobrej skuteczności - w obu przypadkach ponad 50%, co też jest zawsze ciężkie do powtórzenia. Teraz gdzie zawodnicy są po ciężkich sezonach ligowych, już o taką skuteczność może być zwyczajnie ciężej, z racji chociażby na pewno większego zmęczenia.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia-Belgia
Typ: At least 1 penalty to be missed
Kurs: 9.00
Bukmacher: unibet
Opis:
Tak późno przed meczem, ale no trudno czas nie pozwolił. No więc tak. Typ wydaje się całkowicie niemożliwy, aczkolwiek może dojść do sytuacji, gdzie Belgia dostanie karnego, ponieważ drużyna z 2 miejsca wpada na Japonie i ma ... łatwiejszą drabinkę, a nie będzie chciała go strzelić, bo po co sobie robić pod górkę xD Nie zdziwi mnie również gol samobójczy, oraz posiadanie piłki Anglii powyżej 70% ponieważ to oni są teraz 2 xD. Walka o 2 miejsce, kto posunie się dalej by to osiągnąć? Przekonamy się już za 15 min xD
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Belgia
Typ: powyżej 22,5 fauli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Wiele teorii wokół tego meczu już narosło, jak ten mecz będzie wyglądał, czy lepiej wyjść z 1 czy 2 miejsca. Większość zakłada nudny mecz w stylu Francja - Dania lub ostatnie 10 minut meczu Polska - Japonia. Przy remisie o miejscu będzie decydowała klasyfikacja fair play, w której obecnie lepsi są Anglicy. Jak wiadomo wychodząc z 1 miejsca trafia się do tej gorszej drabinki gdzie są takie ekipy jak Brazylia, Francja, Urugwaj czy Portugalia i Argentyna. Także może zdarzyć się kombinowanie jak tu nie zając 1 miejsca i mogą pojawić się faule aby załapać jakąś kartkę etc. Zapewne Ci zawodnicy po stronie Anglii czy Belgii, którzy mają na koncie kartki dzisiaj odpoczną ale wyjdą rezerwowi, którym akurat faule i ewentualna kara w postaci kartki nie zaszkodzi. Linia niewysoka także dla lepszego oglądania można spróbować zagrać.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia-Belgia
Typ: Batschuayi strzeli
Kurs: 2.9
Bukmacher: fortuna

Typ last minute, właśnie zobaczyłem składy. Batschuayi ma już bramkę na tych mistrzostwach, którą strzelił jako rezerwowy, gdy wszedł na ostatnie 22 minuty meczu z Tunezją, i pod nieobecność Lukaku to właśnie jego będzie szukać piłka. O talencie nikogo nie trzeba przekonywać, a zdaje się, że na Mundialu jest w kapitalnej formie. Daj Boże każdej reprezentacji takich rezerwowych.
⛔100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia-Belgia
Typ: 1 2 do przerwy
Kurs: 1.91
Bukmacher:
fortuna
Analiza Witam ja na dzisiejszy typ wybiorę że któraś z drużyn będzie do przerwy wygrywać typ został dlatego wybrany przeze mnie na przekór większości która uważa że będzie remis. Drużyny grają drugimi składami zobaczymy co zaprezentują i oby nie wyglądało to jak nasze 12 minut z Japonią. Dziękuję.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -EUROPA: Liga Europy - Kwalifikacje - 1/16-finału
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Tre Fiori (San) - Bala Town (Wal)
Typ
: 2 i powyżej 4,5 bramki w spotkaniu
Kurs: 4,8
Bukmacher:
forbet
Witam,
argumenty jakimi się kierowałem to amatorska liga San Marino.
Wydaję mi się ,że taka drużyna pokroju Bala Town - 4 miejsce w Walii , może okazać się bardzo mocna dla zespołu z San Marino.

Nie jest to żaden pewniak ,ale moja argumentacja to przewaga poziomu ligi Walijskiej na San Marino
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom