>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.07.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWAJCARIA (Super League)
Spotkanie: Young Boys - Thun
Typ: 1
Kurs: 1.73
Godz: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Szwajcarii na mecz Super League.
W meczu zmierzą się Young Boys oraz Thun.
W szwajcarskiej Super League rozgrywana będzie trzecia kolejka, czyli jest to początek rozgrywek.
Young Boys zagrał w lidze dwa razy i zdobył komplet sześciu punktów ogrywając u siebie 2:0 Sion oraz 1:3 na wyjeździe Lausanne.
Thun rozegrało dwa mecze w Super League i zdobyło trzy punkty po wygranej u siebie 3:2 z St. Gallen oraz porażce na wyjeździe 3:2 z Zurich.
Mój typ to jedynka, Young Boys wygra następny mecz u siebie a Thun jak widać po ich meczu wyjazdowym stracili trzy bramki przegrali i moim zdaniem teraz będzie podobnie.
✅ 73
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklas
Spotkanie: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W pierwszej kolejce Piast Gliwice wygrał w Krakowie z Cracovią 3:2, Zagłębie Lubin natomiast nie popisało się, grając u siebie przegrało z Pogonią Szczecin 0:2 i zaczęto nawet mówić o tym, że dni trenera Pavla Hapala w ekipie &quot;Miedziowych&quot; są już policzone.
Naturalnym typem w tym spotkaniu wydawałoby się jest zwycięstwo gospodarzy, wszak Zagłębie nic ciekawego w pierwszym meczu nie pokazało. Ja jednak uważam, że &quot;Miedziowi&quot; dziś niejako zrehabilitują się za mecz z Pogonią, a, że mają naprawę mocną ekipę to mogą ten mecz nawet wygrać.
Na pewno nie bez znaczenia będzie również fakt, że piłkarze Piasta mają za sobą 120 minut gry z czwartku w Ligi Europejskiej przeciwko Karabachem. Może wydawać się, że nie powinno to mieć znaczenia ja jednak uważam, że takie drużyny jak Piast, które nie mają zbytnio szerokiej ławki rezerwowych mogą mieć problemy z graniem co 3 dni. W zeszłym sezonie takie problemy miał Ruch Chorzów w tym według mnie jego miejsce może zająć właśnie Piast. Z Cracovią co prawda wygrali, ale &quot;Pasy&quot; w tym meczu zaprezentowały się dość gościnie, szczególnie w defensywie.
Mówiłem o tym, że Piast ma za sobą ciężkie spotkanie z czwartku i nawet w zapowiedzi na stronie Weszło można przeczytać, że może to mieć znaczenie tym bardziej, że już wtedy piłkarze Piasta mieli kłopoty, &quot; Przypomnijcie sobie skurcze Matrasa, zwieszony łeb Izvolta albo oddychającego rękawami Rubena Jurado&quot;.
Myślę, że Zagłębie mając takich piłkarzy jak Papadopulos, Jeż, Przybecki, Kwiek czy Oleksy czyli piłkarzy wyróżniających się na boiskach Ekstraklasy są wstanie wygrać dziś z przemęczonym rywalem. Mój typ to zwycięstwo Zagłębia Lubin.
⛔ 100
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ 2. Bundesliga
Energie Cottbus - Paderborn
Typ: Energie Cottbus
Kurs. 1.90
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj chcialem polecic typ na Energie Cottbus, ktore gra u siebie a jak wiadomo u siebie sa bardzo dobrzy. Ostatnie 3 mecze towarzyskie wygrany ze srednimi ekipami m.in Dundee Utd wygrana 2;0. Pierwsza kolejka to niestety porazka z Dusseldorfem 1;0. Paderborn natomiast w meczach towarzyskich gral srednio a 1 mecz ligowy porazka na wlasnym stadionie z Kaiserslautern 1;0.
W dzisiejszym meczu Cottbus w najsilniejszym skladzie natomiast w Paderborn zabraknie dwoch graczy: Vrancica oraz Meha&#39;ego.
Moim zdaniem Cottbus bedzie staralo sie wykorzystac maksymalnie atut wlasnego boiska ;)
Typ dodatkowy:
Cottbus wygra 1 polowe @2.6
Cottbus -1 @2.2
Pozdrawiam ;)
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ostry1555 26

ostry1555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Viasat Division
Spotkanie: Hvidore - Hobro
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Spotkanie 1. kolejki zaplecza duńskiej Superligi. Beniaminek Hvidore podejmuje na własnym obiekcie 9. zespół zeszłego sezonu, który mając 1 pkt. nad strefową uratował się przed degradacją. Hvidore w cuglach wygrało swoją ligę z bilansem 22-3-5 85:31, szczególnie za dzisiejszym typem przemawia bilans u siebie 11-3-1 51:11, co daje średnią 3,4 bramki na mecz! Hobro w zeszłym sezonie bilans na wyjeździe 3-6-8 więc bez szału. Moim zdaniem dzisiaj Hvidore zdobędzie swoje pierwsze 3 pkt na zapleczu Superligi w tym sezonie, a Hobro znów zostanie rozpaczliwa walka o przetrwanie. Polecam.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
MLB Baseball

:baseball: Arizona Diamondbacks - San Diego Padres (1.56)

Po wczorajszej mizernej gry Arizony, każdy miotacz, który dostawał szansę, zagrania w meczu, podawał tak słabo, że każdy zawodnik z Padres, to umiejętnie wykorzystywał. Run batted in 11 i Home Run 2. Ale dzisiaj rewanż, dzisiaj na czele, Arizony, Corbin, niezwykle mocny miotacz, z imponującymi wynikami (13-1) Patrząc również na historię meczy, z zespołem San Diego, jeszcze żadnego meczu jego Arizona, kiedy on grał nie przegrała! Jestem pewny, że dziś to Arizona będzie dyktować warunki w meczu i to ona dzisiaj wykaże swój kunszt, kluczem sukcesu będzie Miotacz Corbin, który od pierwszych zmian, będzie grał i zdobywał &#39;punkty&#39; Mecz po 22.

Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy UEFA 2013/2014
Spotkanie: Botew Płowdiw - Pirin Goce Dełczew EHC (0:2)
Typ: 1
Kurs: 2,70
Buk: Sportingbet
Data i godzina: 28.07.13, 17:00

Dziś o godz. 17:00 w drugiej rundzie A PFG Botew Płowdiw zmierzy się z Pirin Goce Dełczew. Botew w ubiegłym sezonie zajął czwarte miejsce w lidze, Pirin jedenaste.

Botew Płowdiw wygrał ostatni mecz ligowy z Levskim Sofia 2:1 – dwie bramki strzelił Nedelev, z czego trafienie na 2:1 było wyjątkowej urody – bez przyjęcia, uderzeniem prostym podbiciem pokonał bramkarza gości. Botew wygrał w LE ze Zrinjskim Mostar 2:0 i awansował do III rundy eliminacji LE. W składzie Botew zobaczymy: Tomasa Jirsaka – byłego gracza Wisły Kraków, 109-krotnie zagrał dla Białej Gwiazdy, dołączył do zespołu w 2012 roku. W bramce Botew Płowdiw zobaczymy Adama Stachowiaka – wychowanka Olimpii Poznań, byłego gracza Jagiellonii, Odry Wodzisław Śląski, Górnika Zabrze i GKSu Bełchatów. W składzie ekipy z Płowdiw znaleźli się tacy gracze jak: Weselin Minew – 17-krotny reprezentant Bułgarii; Waleri Domowczijski – 11-krotny reprezentant kraju, były gracz Herty Berlin i MSV Duisburg; Boban Grnczarow – 31-krotny reprezentant Macedonii, były gracz Metalurga Donieck, KAA Gent i APOELu Nikozja; Iwan Cwetkow – były gracz S.C. Heerenven, Zwolle, Sparty Rotterdam, Sivassporu i Chazaru Lenkoran; Civard Sprockel – pochodzący z Curacao były gracz Excelsioru, Vitesse oraz Anorthosis Famagusta; Luis Pedro – Holender, były gracz Feyenoordu, Heracles Almelo były młodzieżowy reprezentant kraju oraz Brazylijczyk Vander,

Pirin zremisował pierwszy mecz sezonu z Lokomotivem Sofia 2:2 – mimo prowadzenia po 20 minutach 2:0 gospodarze dali sobie strzelić w drugiej połowie dwie bramki, a mecz obie ekipy kończyły po „10”. W ubiegłym sezonie bilans wyjazdowy Pirinu w lidze wynosił 4W-1R-10P.

Nie ukrywam, ze stawiam zespół Botewu Płowdiw w roli zdecydowanych faworytów. Oglądałem ich starcia z FK Astaną oraz rewanż ze Zrnijskkim i zrobili na mnie spore wrażenie. Myślę, że podtrzymają passę i rozgromią gości. Musza tylko utrzymać wysoka skuteczność.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
slawcio69 33

slawcio69

Użytkownik
Dyscyplina:WTA - SINGIEL: Stanford (USA), twarda 28.07.2013 23:00
Spotkanie:Radwanska A. (Pol) - Cibulkova D. (Svk)
Typ:powyżej 20 gemów
Kurs:2.02
Bukmacher:pinnaclesports.com
Analiza:Witam, to mój pierwszy typ &quot;pisany&quot; dla ogółu. &quot;Isia&quot; w finale turnieju WTA Stanford! Główny powód dla którego postanowiłem zagrać taki kuponik jest powolne wgrywanie obu zawodniczek w każde kolejne spotkanie turnieju. W przypadku Isi jest to prawie norma. Średnia gemowa pierwszego seta w tym turnieju to: w przypadku Radwańskiej &gt;10, a Cibulkovej &gt;11, co przekonuje mnie o bardzo wysokiej liczbie gemów w 1 secie na pograniczu tie&#39;breaka. Pokrycie kuponu myślę zagwarantuje bardzo zmienna forma meczowa Agnieszki. Potrafi ona grać wyśmienicie a po chwili powietrze ulatuje i traci werwę i płynność grania. Cibulkova nie straciła jeszcze seta w turnieju, popełnia mało niewymuszonych błędów,z każdym meczem poprawia skutecznóść serwisu własnego nie dając się przełamywać. Zapraszam do oglądania meczu na tvp sport o 23 i powodzenia
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklas
Spotkanie: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: DW 1:1
Kurs: 6.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
No i mamy drugą już kolejkę w Extraklasie.Dziś będzie ciekawe spotkanie w Gliwicach.Gospodarze którzy po ciężkim i zawziętym boju odpadli ostatecznie z kwalifikacji do ligi europejskiej będa musieli zawrzeć szyki i już się skupić na polskim podworku.Czy im się uda dziś zwyciężyć &quot;miedziowych&quot; z Lubina?.Oj ciężko będzie tak szybko się przestawić.Goście którzy ostatnio przegrali swoje spotkanie do zera dziś myślą tylko o wygraniu tego spotkania.Myślę że padną tu bramki ale ostatecznie żadna z drużyn nie wygra tego spotkania.Myślę że zadowolą się remisem 1 do 1 na który stawiam.Dopiero to początek sezonu i oba zespoły mają za soba porażkę i wygraną i w drugim swoim spotkaniu sądze że będzie remis.Może kurs jest wysoko aczkolwiek bardzo prawdopodobny że mecz zakończy się remisem.Myślę że bramki też padną ale żadna z drużyn nie osiągnie końcowego sukcesu a zadowoli się tylko podziałem punktów.W sumie spotkanie pokaże czy moje przypuszczenia były słuszne lecz na coś trzeba typować i mój Typ Dnia na dziś to Dowolny Wynik na poziomie 1 do 1.Powodzenia chłopaki!!!
⛔ 100
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Spotkanie: Mechelen - St. Liege
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś wziąłem pod uwagę 1 kolejkę belgijskiej Jupiler League. Na poczatek myślę, że bardzo ciekawe i opłacalne spotkanie. Standard powinien spokojnie poradzić sobie z niżej notowanymi gośćmi. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami mówi samo za siebie. Wszystkie wygrali goście z Liege (2:0, 3:2, 2:1, 3:2, 4:1). Polecam, bo kurs wysoki!
kiepska analiza
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Stanford
Spotkanie: Radwańska A - Cibulkova D
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Pinnacle
Czekając na pojedynek Agnieszki z Dominiką wszyscy pewnie mają w głowach jeszcze ich mecz z początku roku, gdzie w finale Agnieszka pokonała Słowaczkę 6-0 6-0. Był to jednak według mnie najlepszy okres gry Agnieszki w tym roku, a w kolejnych miesiącach jej forma spadała. Sporo niespodziewanych porażek z Kirilenko, Kvitovą, Hampton czy Halep sprawia, że ten sezon nie jest do końca udany dla Agnieszki. W Stanford też nie wygląda rewelacyjnie, wczoraj Hampton gubiła bardzo dużo punktów ze swoich błędów, Lepchenko miała szanse ugrać cały mecz - skończyło się na jednym secie.
Dominika jest tutaj w lepszej formie i bez straty seta melduje się w finale eliminując Voegele, Cirsteę i młodszą z sióstr Radwańskich. Jak to Domi - świetną grę przeplata ze sporą ilością UE, a dzisiaj duże znaczenie bedzie miała dyspozycja dnia obu zawodniczek. Faworytką na pewno jest Polka, ale nie tak znaczną jak wskazywałyby na to kursy. Spore szanse na niespodziankę daję dzisiaj Dominice, która musi kiedyś przełamać niekorzystny H2H - 0:4. Mecz o 23:00 polskiego czasu.
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom