>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.07.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 28. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
makaveli23 185,8K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 00:15
Spotkanie: Avai - CSA
Typ: remis/remis (ht/ft)
Kurs: 4.64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obie druzyny sa w podobnej dyspozycji jesli chodzi o caly sezon jak i ostatnie mecze, choc to druzyna gosci moze pochwalic sie nieprzerwaną serią bez porazki od 8 spotkan, podczs gdy gospodarze notuja serie bez porazki od 3 meczy. Obie druzyny maja na swoim koncie po 25 strzelonych bramek a druzyna CSA, które ma o jedna wygraną wiecej ma za to o 2 bramki stracone wiecej. Co do ostatniej formy to zarówno CSA jak i Avai notuje dwa remisy z rzedu z tym ze tylko jeden przedostatni byl ht/ft dla obu druzyn. Sporo bramek z karnych i gdyby nie dwa karne w ostatnim meczu Avai to mecz zakonczyl by sie remisem 0-0 i ja cos czuje ze tym razem Avai na swoim koncie bedzie mialo 0, pytanie czy CSA nie pyknie z jednej i nie wygra, ale ja stawiam ze nie strzeli i bedzie mimo wszystko 0-0. U gospodarzy nie zobaczymy obroncy Alemao (15/2), który odszedł z klubu a u gosci podstawowego bramkarza, ktory zagral 9/15 meczy w tym sezonie.
✅ 364
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Znicz Pruszków - Elana Toruń
Typ: Znicz
Kurs: 1.80
Bukmacher: totolotek
Analiza:
2. kolejka II ligi.
Znicz bardzo dobrze wszedł w sezon ogrywając na wyjeździe 3:1 Resovię. Nie tylko wynik jest dobry, ale gra również, zawodnicy grali pewnie, a jedna z bramek padła z pięknej przewrotki. Z pewnością dodało to chłopakom pewności siebie i przed nadchodzącym meczem są pełni zapału.
Elana z kolei jest beniaminkiem, który po kilku latach tułaczki wraca na ten poziom ligowy. W pierwszym meczu im nie poszło. Przed własną publicznością męczyli się dość przeciętnym Rozwojem, który nawet dał radę wbić im dwie bramki. Dopiero szalona pogoń i dwie bramki w 82 i 84 minucie pozwoliły im uratować punkt, ale to wszystko na co był ich stać.
Moim zdaniem w sobotnim meczu wygra doświadczenie i pozytywne nastawienie Znicza. Po dobrym spotkaniu w Rzeszowie będą chcieli dobić kolejnego beniaminka i myślę że mają na to spore szanse. Ja stawiam na Znicza ;)
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Gstaad
Godzina: 11:00
Spotkanie: J.Zopp - M.Berretini
Typ: M.Berretini -2.5 g AH
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Makaron gra bardzo solidny turniej i jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, z resztą słusznie. Zawodnik z Estonii trzyma się póki co, ale te zwycięstwa nie są przekonujące. Fognini przyszedł po wpisowe po udanym turnieju w Szwecji, Hanfmann to średniak, zaś Bagnis ma chory beret. Co do przeciwników Makarona to też generalnie bez szału, Feliciano Lopez który jest fanem raczej kortów trawiastych, Rublev który raczej preferuje harda i Albot, który też potrafi grać życiówkę albo nie grać kompletnie nic. W każdym razie Berretini solidnie bronił własnego podania w trakcie tego turnieju, nie upuścił do tej pory seta, gdzie jego przeciwnik potrzebował pełnego dystansu z każdym ze swoich rywali. Gdy do tego weźmiemy pod uwagę raczej średnią kondycję Zoppa to faktor zmęczenia jak najbardziej będzie zauważalny w jutrzejszym spotkaniu, a przy rewelacyjnej aktualnie dyspozycji Matteo, raczej Włoch zetrze nim mąkę.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Hamburg
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kovalik J. - Mayer L.
Typ: Mayer L -2 gems AH
Kurs: 1.92
Bukmacher:1xbet
Analiza:
Kto widział mój wczorajszy typ ten wie, że typowałem Leonadro w spotkaniu z dużo wyżej notowanym w rankingu ATP Schwartzmanem. Gdzieś Argentyńczyk miał kryzys i to spory pod koniec 2 seta aż do 5 gema 3 seta ale wyszedł z tego meczu cało. Może i dobrze, bo charakter sportowca poznaje się po trudach i jak sobie z nimi radzi. Mayer rok temu wygrał tutaj turniej, broni sporo pkt w rankingu . Tutaj bardzo dobrze czuje przekątne kortu i nieźle się porusza mimo 31 lat i 191 cm wzrostu. Co mnie zadziwia w Hamburgu to return bo jest nieźle i tutaj upatruje największą broń przeciwko jutrzejszemu rywalowi. Doświadczenie, pewność siebie, umiejętności to wszystko co stoi po stronie Leonardo jutro w starciu z Kovalikiem. Jego rywal dziś 3 setówka z Monteiro którego nota bene ograł już tutaj w kwalach , wcześniej 2:0 z Mollekerem i 2:0 Damira Dzumhura. Solidna gra na pewno ale wydaje mi się, że jeszcze solidnie ułożonego w głowie rywala w tym turnieju nie miał i to dla Kovalika będzie najcieższe spotkanie ze wszystkich dotychczasowych.Dla mnie win Argentyńczyka.
▶zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: CHINY: Super Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: Beijing Renhe - Shanghai SIPG
Typ: BTTS
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Drużyna gości zdecydowanie podmęczona jest, a gospodarze będą to chcieli wykorzystać. Znakomita seria spotkań u siebie drużyny Beijing więc postawią się na pewno. Wygrywając jutro u siebie mecz zbliżą się do podium. Będzie to wyrównane spotkanie które równie dobrze może zakończyć się remisem. Shanghai od 5 spotkań nie wygrał meczu na wyjeździe, a kolejny rywal nie będzie chciał tego ułatwić, ale w wszystkich pięciu spotkaniach zdobywali oni bramkę. Ja spróbuje w dubelku to zagrać.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
R 699,1K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Rosja, Premier Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Spartak Moskwa - Orenburg
Typ: powyżej 2
Kurs:
1,51
Bukmacher 1xBet
Analiza:


Pierwsza kolejka w Rosji. Po mistrzostwach trochę niewiadoma, ale patrząc na wyniki meczów towarzyskich H2H to w tym spotkaniu powinny paść minimum 2 bramki i w takim przypadku będzie zwrot. Spartak wygrał większość meczów towarzyskich w ostatnich 10 – 4 razy padły 2 bramki, 1 raz był 1 gol w pozostałych meczach powyżej 2 goli. Goście w 6 meczach towarzyskich po zakończeniu rozgrywek ligowych 3 mecze z 1 bramką i pozostałe powyżej 2 goli. Do tego w dwóch spotkaniach H2H padły wyniki 3:2 i 3:1. Liczę na efektowne rozpoczęcie rozgrywek i minimum 3 bramki.
⛔ 100
 
pukon 984,9K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -BSN Portoryko
Godzina: 02.00
Spotkanie: Cariduros Fajardo - Vaqueros de Bayamon
Typ: Vaqueros de Bayamon (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dla obu zespołów to przedostatnia kolejka rundy zasadniczej i też ostatnia gra przed przerwą na występ reprezentacji Portoryko na Igrzyskach dla Ameryki Środkowej i Karaibów. Gospodarze piąta pozycja w tabeli i bilans 16-18, goście lider z bilansem 22-12 - oba zespoły już zakwalifikowane do kolejnej rundy. Vaqueros de Bayamon ostatnio trzy porażki z rzędu, trochę dużo jak na tak silną kadrowo drużynę w tym sezonie, to przełamanie powinno się w końcu pojawić. Dla nich ta wygrana dzisiaj byłaby niezwykle istotna, pozwoliłaby utrzymać pierwsze miejsce przed ostatnią kolejką - w razie porażki spadną na drugie miejsce - mają gorszy bezpośredni bilans z drugim w tabeli zespołem Capitanes De Arecibo. Moijca, Green, Romero, Clemente, Galindo, Dawson, Gonzales, Soto - bardzo silna kadra, gdzie każdy z zawodników może wziąć większą odpowiedzialność za wynik całej drużyny, to właśnie ten silny kolektyw w tym sezonie pozwala na tak wysokie miejsce i w większości naprawdę świetną gre. Jeszcze przed kolejna rundą wzmocnili się o kolejnego mocnego zawodnika Ike Diogu, reprezentanta Nigerii - dołączy do drużyny po rundzie zasadniczej. O ekipie gospodarzy dzisiejszego meczu już wspominałem troszkę tutaj czy w dziale tematycznym, ostatnio naprawdę nie grają jakiejś wybitnej koszykówki - przegrali na własne życzenie z Caciques de Humacao i ostatni mecz, bardzo szczęśliwie wygrany z Aguada Santeros, gdzie też rywale swoje &quot;dołożyli&quot; do tej wygranej. Widać, że nie jest to ich najwyższa dyspozycja, więc na pewno będzie można powalczyć na ich terenie o pełną pulę. Bayamon ma zdecydowanie większy potencjał personalny od ekipy gospodarzy, może wyniki ostatnio nie zachwycają, ale może właśnie taka chęć przełamania tego słabszego okresu, będzie tutaj kluczem do zwycięstwa.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Korona-Legia
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Totolotek
Godz: 20:30
Ewentualna analiza: Kolejne spotkania w ramach drugiej kolejki polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Warszawska legia po kompromitacji sprzed kilku dni i niespodziewanej porażce na swoim stadionie z zespołem Spartaka Trnava teraz pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu kieleckiej korony. Goście troszkę lepiej niż wojskowi zaczęli poprzedni sezon, bowiem ugrali jeden cenny punkt w spotkaniu z Górnikiem Zabrze na ich terenie, byli tam zespołem lepszym , ale niestety brakło skuteczności, Legia natomiast uległa na swoim obiekcie zespołowi Zagłębia Lubin i na pewno nie tak trener wyobrażał sobie początek obecnego sezonu, bowiem przecież po porażce z Arką o superpuchar przyszły kolejne dwie wyżej przeze mnie wspomniane. Legia jest bez formy co widać w każdym kolejnym spotkaniu , pomimo tego że ma przecież w swoich szeregach bardzo dobrych zawodników, według mnie jest to zdecydowanie najsilniejsza ekipa w naszej ekstraklasie, jednak na razie coś tam nie funkcjonuje, na pewno brakuje Niezgody, który potrafił nie jednokrotnie w trudnych chwilach ratować legie, nie ma Kucharczyka, zawodnika który przecież też zdobywał ważne bramki. A w Koronie jak to praktycznie co sezon, ekipa z Kielc jest przewidziana do gry o utrzymanie w lidze, w tamtym sezonie jednak zaskoczyła swoich fanów i awansowała do górnej częsci tabeli, moim zdaniem spokojnie stać ich będzie na to również w tych rozgrywkach. Sa dobrze poukładani i widać że trener wie co robi, ma dobrych wykonawców do swojej taktyki, dlatego moim zdaniem Korona dziś nie stoi na straconej pozycji i spokojnie może ograć słabą moralnie po ostatnich spotkaniach Legie. Stawiam na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Korona-Legia
Typ: 2
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek
Godz: 20:30
Mimo że Legia gra piach zdecydowałem się na nich postawić.Trener Dean Klafurić może nie doczekać rewanżu ze Spartakiem Trnawa.Nie zagrają Mączyński i Kucharczyk,ale mamy za to gwiazdeczki ze świata.
Przewidywane składy
Korona: Hamrol – Rymaniak, Malarczyk, Kovacević, Kallaste, Możdżeń, Żubrowski, Jukić, Kosakiewicz, Górski, Soriano
Legia: Malarz – Wieteska, Astiz, Philips, Hlousek, Cafu, Antolić, Hamalainen, Vesović, Carlitos, Radović.
Jak widzimy Legia,to prawdziwa ,,Legia Cudzoziemska,,
Muszą wreszcie zacząć grać bo zostaną rozpędzeni na 4 strony świata ,a trener już po tym meczu.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Maciej Bodnar - Jonathan Castroviejo
Typ: Maciej Bodnar
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Godz: 12:31
Profil w dziale
Maciek wygrał w zeszłym sezonie podobną czasówkę - czyli przedostatni dzień Wielkiej Pętli i na trasie podjazd. Wtedy to było 1,2km, 9,5%. W tym roku bliżej mety jest 900m, 10,2%. Wystarczająco konkretnie, żeby zmniejszyć szanse Castroviejo. Ten lubi płaskie trasy i chociaż w górach coraz lepiej jeździ i prowadzi peleton z ramienia Sky, to jednak na czas to mu przeszkadza. Najlepsze wyniki osiąga po typowo płaskich terenach. Po drugie to sporo pracował na tym wyścigu, co może mieć wpływ na to, co dziś będzie na trasie. W zeszłym roku był dopiero 28. ze stratą półtorej minuty.
Bodnar pracował dużo dla Sagana ale w pierwszej części wyścigu - w drugiej jechał spokojnie w grupetto. Miał czas nabrać sił i nastawić się na dziś. Do tego początek sezonu może w jego wykonaniu nie był najlepszy ale w ostatnim czasie coraz lepiej sobie radzi w jeździe indywidualnej - zdecydowanie wygrał MP. Myślę, że forma idzie w górę.
⛔ 100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Korona-Legia
Typ: handicap 1:0/ typ 2
Kurs: 5.2
Bukmacher: fortuna
Godzina:20.30
Moim zdaniem Legia dzisiaj wygra na wyjezdzie beda mogli sie wycofac i atakowac z kontry, wystarczy ze Carlitos bedzie mial dobry dzien i spokojnie sam im moze to wygrac, Korona moze sie za bardzo nakrecic po ostatnich slabych meczach Legii i za bardzo odslonic, a jest to zespol ktory potrafi zapomniec o tylach kiedy mecz im sie nie uklada pod koniec sezonu u siebie po 0-3 z Wisla i Jagiellonia, Legia nie bedzie grala takiej padaki w kazdym meczu.Typ na 2 juz ktos polecal, ja mam odwazniejsza propozycje z duzo lepszym kursem.
⛔100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Letnie GP Hinterzarten
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kto lepszy? Kot - Kraft
Typ: Kraft
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tydzień temu odbyły się konkursy w Wiśle, w których w konkursie drużynowym zdecydowanie odjechaliśmy rywalom, a w konkursie indywidualnym Stoch oraz Żyła zajęli dwie pierwsze lokaty na podium. Tym razem odbędzie się konkurs w nimieckim Hinterzarten, czyli na skoczni, w której letnie grand prix nie odbyło się tylko raz od momentu powstania tego cyklu. W kwalifikacjach górą był Niemiec Karl Geiger, ale polscy skoczkowie również pokazali klasę, bowiem każdy z nich znalazł się w top20. Myślę, że szykuje nam się bardzo ciekawy konkurs.
W ostatnim tygodniu skoki przyniosły nam dość dużo zysków. Miejmy nadzieje, że tak i będzie w tym tygodniu. Zastanawiałem się długo czy nie postawić znowu na zwycięstwo Stocha, ale wydaje się to dość ryzykowny typ, a Kamil nigdy nie wygrał żadnego konkursu na tej skoczni, najwyżej był na trzecim miejscu cztery lata temu. Tym razem stawiam, że Stefan Kraft zajmie wyższą pozycje niż Maciek Kot. Raczej rzadko stawiam przeciwko naszym reprezentantom, ale Maciek Kot z żelaznej szóstki naszej kadry wydaje się jednym z najsłabszych jego punktów. Co prawda jego skoki nie są złe i powiedziałbym nawet, że w porównaniu do zimy dużo się poprawił, to jednak Kubacki, Stoch, Żyła i chyba nawet Stefan Hula na tą chwilę są troszkę lepiej przygotowani. Stefan Kraft we wszystkich trzech konkursach (treningi i kwalifikacje), które odbyły się wczoraj znajdował się w pierwszej dziesiątce, a w kwalifikacjach był szósty.

Widać po Stefanie, że pasuje mu ta skocznia. Maciek tylko w pierwszym treningu zajął odległe 25-te miejsce, a poza tym zawsze był w pierwszej dziesiątce. W Wiśle można było zauważyć, że jego skoki są dość powtarzalne, nie były fenomalne, ale z pewnością nie był kłodą u nóg naszej kadry w konkursie drużynowym. Wiadomo, że zawodnicy nie podchodzą do konkursów letniego sezonu aż tak zdeterminowani jak zimą. Maciek nawet w jednym z wywiadów wypowiedział się, że większość skoczków traktuje ten cykl w formie treningowej, aby jeszcze lepiej przygotować się do zimowego sezonu. Myślę, że Kraft spokojnie będzie na wyższym miejscu niż Maciej Kot. Polecam!
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Nordost
Godzina: 13:30
Spotkanie: VSG Altglienicke - Rot Weiß Erfurt
Typ: 2
Kurs: 2,11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Inauguracyjna kolejka w jednej z niższych lig niemieckich (odpowiednik 4 ligi). Gospodarze w tamtym sezonie walczyli o utrzymanie się w lidze co udało się zrealizować ale ten sezon zapowiada się tak samo czyli walka o utrzymanie. Jest to jeden z kandydatów do spadku, mały klub, kilku zawodników, którzy byli podstawowymi piłkarzami w tamtym sezonie zakończyło kariery. Zespół z Erfurtu to z kolei etatowy bywalec w 3 lidze, jednak w tamtym sezonie spadli z hukiem. Z pewnością do takiej sytuacji doprowadziły ogromne problemy finansowe. Tak czy inaczej to dużo większy zespół od ich dzisiejszego rywala i w Erfurcie wszyscy mówią o powrocie do 3 ligi już po tym sezonie. Z pewnością jest to duży kandydat do wygrania swojej ligi. Klub zatrudnił nowego trenera Brdaricia, który ma za zadanie zrealizować ten cel. Brdaric wygrywał tę ligę w sezonie 2013/2014 z małym klubem TSG Neustrelitz. Goście dokonali kilku wzmocnień zwłaszcza w ofensywie i myślę, że na inaugurację zdobędą 3 punkty. Trafiają na sam początek na zespół znacznie słabszy i jest dobra okazja aby wystartować w nowej lidze od 3 punktów
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
jozzy22 581,5K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Raków Częstochowa - GKS Jastrzębie
Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Troche zastanawiający kurs jak dla mnie dlatego spróbujemy pograć.
Raków ligę zaczął od mocnego przytupu pokonując u siebie Puszcze Niepołomice i jak dla mnie dziś również szykuje się podobne łatwe zwycięstwo gospodarzy którzy i w tym sezonie powinni należeć do czołówki.
Jastrzębie to beniaminek,a jak się gra ciężko nowym zespołom w lidze to widzimy.
W pierwszym meczu porażka na własnym terenie i dziś w delegacji raczej nic innego ich nie czeka.Z Rakowem to ciężki temat dla nich do ogarnięcia. Raków spokojnie powinien łyknąć ten mecz.
⛔100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Zagłębie Sosnowie- Zagłębie Lubin
Typ: S.Milewski żółta kartka
Kurs: 2.60
Bukmacher: Forbet
Godz: 18:00
Sebastian Milewski to młody chłopak z moich okolic. Grając w pierwszej lidze notował 10 żółtych kartek na 25 spotkań. W Ekstraklasie debiutował tydzień temu i także powinien obejrzeć żółtą jednak sędzia go oszczędził. W tym meczu spodziewam się także wielu fauli młodego Mławianina i żółtą kartkę. Zagłębie jakościowo jest lepsze od Piasta i na pewno trudniej Sebastianowi będzie nadążyć za akcjami. Liczę na jego agresję i mega zmobilizowanie bo to dopiero jego drugi mecz na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Polecam.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szwajcaria
Spotkanie: Xamax -Basel
Godzina 19
Typ: 1
Kurs: 4.06
Bukmacher: 1xbet
Po krótce napisze Basylea nie gra tak efektownie w europir jak w zeszlym sezonie.
Jeśli mają potencjał zostawią go na mecz z PAOK w srodku tygodnia gdyz maja realne szanse na awans w eliminacjach ligi mistrzów.
Xamax solidnay zespol ,moze nie od razu na podjum w pierwszej lidze jednak u siebie grają pewnie,w zeszlym roku w 15 spotkainach drugiej ligi jedna porazka i dwa remisy.
Moze Bazyleę stac na zwycięstwo w dzisiejszym meczu pomimo kilku ostatnich przegranych występów, jednak nie sądzę aby za wszelkę cenę chcieli sięgnąc po 3 punkty skoro mogą oszczedzic trochę sil i powalczyc o awans do ligi mistrzow u siebie z PAOK&#39;iem.
Pozdrawiam
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Korona - Legia
Typ: 1
Kurs: 2.8
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Wieczorem dość ciekawe spotkanie w Kielcach. Korona zagrała naprawdę dobry mecz w Zabrzu i gdyby nie Loska to pewnie wywiozłaby ze Śląska trzy punkty. Za to Legia to wielkie rozczarowanie na starcie sezonu i ligowe wpadki, przegrany superpuchar czy nijaka gra w Europie nie wydają się przypadkiem. Posada Klaufuricia pewnie wisi na włosku, więc nie wiem czemu nagle zespół z Warszawy miałby przejść cudowną odmianę. Korona to solidny zespół, który na pewno ma pewne braki i nadal czeka na wzmocnienia, ale pogrążoną w kryzysie Legię u siebie powinni ograć. Tak wyrównane kursy na ten mecz to nie jest przypadek.
⛔100
powtórzony typ baku193
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Honka - HJK
Typ: HONKA WYGRNA
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna

Przed momentem wypatrzyłam ten mecz, a on za chwilę się zaczyna. Dlaczego gospodarze? Po pierwsze sytuacja w lidze bardzo korzystna dla HJK, 7 pkt przewagi daje komfort. Po drugie i ważniejsze, HJK wywiozlo z Bate swietny wynik remisując 0:0 w kwalifikacjach LM i z pewnością u siebie mają spore szanse na dobry wynik. Nie wierzę że LM nie jest priorytetem w tym momencie dla mistrzów Finlandii, dlatego stawiam że dziś odpuszczą to spotkanie.
⛔ 100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - World Matchplay 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sesja wieczorna - dzień 8 (Wright-Suljovic &amp; De Zwaan-Anderson)
Typ: over 29.5 maxów (180&#39;s)
Kurs: 1.80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przedostatni dzień turnieju World Matchplay 2018, który odbywa się w Winter Gardens w Blackpool. Dzisiaj zobaczymy dwa mecze półfinałowe, gdzie faworytami w obu starciach są reprezentanci Szkocji. Pierw Peter Wright zagra z Mensurem Suljoviciem, a następnie dla mnie dużo ciekawszy mecz Jeffreya De Zwaana z Garym Andersonem. Szkoci bardzo fajnie bawią się w Anglii, gdzie pierw Anderson zostaje NINE DARTEREM, czyli zakończył lega w najkrótszy możliwy sposób. Zdarza się to bardzo rzadko na turniejach telewizyjnych, także warto zobaczyć powtórki z tego wyczynu Andersona. W dodatku jego rywal później zakończył najwyższym możliwym checkoutem lega, czyli 170 oczek. Była dogrywka, więc dosłownie było wszystko w tym meczu - na prawdę warto zobaczyć bo to taka wizytówka darta. Dzień później Peter Wright zagrał z Simonem Whitlockiem, którego rozbił aż 16:5. Ale aby tego było mało - Wright zagrał prawie perfekcyjnie na dublach - 76% robi ogromne wrażenie, tym bardziej, że mecz był na długim dystansie. Nie przypominam sobie, aby ktoś tak dobrze kończył legi, jak Peter w tym starciu. Przy okazji powiem, że warto postawić na over procentowy tego zawodnika w dzisiejszym meczu. Jest to bardzo pewne zdarzenie, a linie są wystawione na over 40.5. Wracając do dzisiejszego dnia - uważam, że będziemy oglądać mega duo maxów. Głównie w tym drugim pojedynku, ale kto wie, może i w pierwszym zaskoczą zawodnicy i nabiją kilka stuk więcej. Mój główny zakład to over 29.5 maxów (180&#39;s) w tych dwóch meczach. Najbardziej właśnie obawiam się o mecz Wrighta z Suljovcem, gdyż Szkot w tym turnieju zanotował zaledwie 7 maxów. Przykładowo młody holender De Zwaan w meczu z Chisnallem zdobył 8 sztuk 180&#39;s. Suljovic mnie zdziwił bo ogólnie zdobył w turnieju 18 maxów, co jest trzecim wynikiem ogólnie. Wyprzedza go tylko Chisnall, który już odpadł oraz Gary Anderson. Ten z kolei ma 22 sztuki. Został De Zwaan - ten ma na koncie 14 maxów. Mało rzucał w pierwszych meczach, ale im dalej tym coraz lepiej. Dodatkowo jest wiele szans na zdobywania tego, bo mecze już trwają do 17 wygranych legów. I znowu przykład Andersona - w meczu z Joe Cullenem osiągnął wynik 12 maxów. Statystycznie powinno być op połowie, więc 15 maxów w pierwszym i 15 w drugim meczu, lecz będę szczęśliwy, jeśli u Wrighta z Suljoviciem padnie około 11-13 180&#39;s. Wtedy możemy być w miarę spokojni, gdyż w drugim starciu typuję minimum około 17 maxów. Pierwszy mecz zaczyna się o 20:10, a drugi zaraz za nim, więc w okolicach 21:45. Powodzenia!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom