>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.09.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, - FINLANDIA: Liiga
Wydarzenie: Ässät - Tappara
Typ: 1
Kurs: 2,22
Bukmacher: ComeON
28.09.2013 16:00
analiza:
To już siódme spotkanie w fińskiej lidze hokejowej na najwyzszym poziomie.Oba zespoły bez rewelacji jak na razie grają.zajmują dolne czesci tabeli.Oba zespoły wygrały po dwa spotkania ale aż czterokrotnie musieli schodzić z tafli z opuszczonymi głowami. Dzis więc zapowiada się zacięte spotkanie.Oba zespoły z pewnością spotkania nie odpuszczą i będą walczyć z całych sił.Jednakże myślę że to Assat w tej potyczce wyjdą zwycięsko.U siebie grają nadspodziewanie dobrze z Tapparą jak i innymi zespołami.Widać że ich hala im służy a przestrasza przeciwników.Być może doping jest tak ogłuszający ze drużyna przeciwna zapomina jak się gra i strzela.Mam nadzieję że nie będzie tu remisu gdyż gospodarze jeszcze w sezonie nie trafili takiego meczu.Goście owszem już mają na koncie takie spotkanie.W każdym razie sądzę że jeszcze w tym spotkaniu to się nie trafi i gospodarze pewnie wygrają te spotkanie.

⛔ 100
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Bundesliga
Spotkanie: Bayern - Wolfsburg
Typ: Bayern -2 AH
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie Bawarczyków z Wilkami, z typem Bayern -2 AH, ponieważ typ wydaję mi się dosyć fajny i myślę że est dziś duże prawdopodobieństwo powodzenia typu.
Bayern na 99% zagra w najsilniejszym składzie, ponadto z Wolfsburgiem gra im się dość dobrze. Wyniki z zeszłego sezonu to: 0-2 dla Bayernu i 6-1 na AA. Bayern w środę zagra mecz w LM z City, ale myślę, że w dzisiejszym meczu nie będą racze odpoczywać, bo na odpoczynek to mieli czas w środę, gdzie Bayern w znacznej części postawił na rezerwowych. Być może będą chcieli pokazać przed meczem z City jacy są silni i wbiją kilka bramek, ewentualnie jeżeli zwyciężą 2 golami otrzymamy zwrot kasy.
I jeszcze jedna mała ciekawostka, podczas trwania Oktoberfestu nie przegrywają i raczej wygrywają wysoko.
Proponowane składy:

przypuszczalny skład Bayernu: Manuel Neuer - Rafinha, Jérôme Boateng, Dante, David Alaba - Philipp Lahm, Arjen Robben, Thomas Müller, Bastian Schweinsteiger, Franck Ribéry - Mario Mandžukić.
Nie zagrają:
Thiago Alcântara, Holger Badstuber, Pierre Højbjerg, Javi Martínez - kontuzje
przewidywalny skład Wolfsburga: Diego Benaglio - Christian Träsch, Naldo, Robin Knoche, Ricardo Rodríguez - Luiz Gustavo, Jan Polák, Ivan Perišić, Diego, Marcel Schäfer - Ivica Olić.
Nie zagrają:
Vieirinha, Bas Dost - kontuzje

⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Wlochy Serie B - godz. 15.00
Mecz: Cittadella - Crotone
Typ: bramki over 2.5
Kurs: 2.10
Buk: bet365
Witajcie. Niebawem 7-ma kolejka zaplecza ligi włoskiej i mecz 18-tej słabo spisujcej się w tym sezonie Cittadelli i bramkoszczelnego Crotone. Gospodarze bez wygranego meczu, ostatnio remis 2:2 na wyjeździe z Novarą, co należy uznać za jakiś wzrost formy. W domu dwie porażki i tylko jeden remis również 2:2 z Ternaną. Na razie grają piach. Crotone natomiast jest na 5-tym miejscu
od 3-ech kolejek niepokonane, w każdym meczu wyjazdowym do tej pory strzelili po dwie bramki. Kurs na takie zdarzenie wynosi 3.00, a brałem to pod uwagę. Crotone na wyjazdach zaliczyło same overy, z Sieną był to wynik aż 2:5, zawsze tracili co najmniej jedną bramkę. Zdaję sobie sprawę, że to początek sezonu i wszystko się jeszcze może wydarzyć. Ale przy tej dyspozycji srzeleckiej Crotone nie martwiłbym się specjalnie o bramki po ich stronie. Cittadella musi w końcu zacząc punktować, a rywal dziś do ugryzienia. Strzelenie bramki nie powinno stanowić problemu, ponieważ Cittadella zwykle dobrze radziła sobie z Crotone w domu - ostatnie 6 sezonów to 4 wygrane, choć ostatnie dwa wyniki to 0:1 i 2:2. Zespoły grając ze sobą notowały wyniki overowe - ponad połowa wyników to over 2.5. Liczę na otwarty mecz, pełen sytuacji i bramek. Powodzenia

⛔ 100
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Pogoń Szczecin
Typ: 2
Kurs: 2,86
Bukmacher: MarathonBethttp://www.marathonbet.com
Analiza:
Dzisiaj zdecydowałem się na mecz w Krakowie, gdzie Cracovia zmierzy się z Pogonią. Co warto podkreślić mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Cracovia w tym sezonie nie zachwyca, ostatnie zwycięstwo nad Śląskiem to w mojej ocenie bardziej wynik nieskuteczności Śląska oraz grze w osłabieniu niż dobrej gry zespołu z Krakowa. Pogoń z drugiej strony prezentuje się naprawdę dobrze. Są niepokonani od 7 spotkań, a zwycięstwa wyjazdowe nad Lechem czy Jagiellonia mogą budzić podziw. Poza tym zanosi się na to, że szczecinianie będą grać dzisiaj głównie z kontrataku, gdyż jak wiadomo Cracovia pod rządami trenera Stawowego stara się w każdym meczu prowadzić grę i wymieniać dziesiątki podań. Odbywa się to z różnym skutkiem, ale myślę, że styl Pogoni będzie idealnie pasował na dzisiejszy mecz. Dodatkowo gospodarze bez wsparcia swoich kibiców dzisiaj co zawsze jest jakimś handicapem w stronę przyjezdnych. Historia spotkań między tymi drużynami jednoznacznie na korzyść Cracovii. Gospodarze dzisiejszego meczu wygrali ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami. U siebie za to są niepokonani, a jedyny remis miał miejsce w 2004 roku. Jednak na przekór tym statystykom wydaje się, że dzisiaj Pogoń ma idealną sytuację na przełamanie tej serii i wygranie w końcu z Cracovią na jej terenie. Jeśli udało się w Poznaniu czy Białymstoku dlaczego miałoby się nie udać w Krakowie ???? Dobrym typem wydaje się także BTS oraz over 2,5 bramki.

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Premiership
Spotkanie: Southampton - Crystal Palace
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zacznę od tego, że nie bardzo rozumiem dlaczego bardziej prawdopodobnym wg. bukmacherów jest w tym spotkaniu wynik powyżej 2 bramek. A nie rozumiem z kilku powodów oczywiście opartych głównie na statystykach, które jednak odzwierciedlają wg. mnie sposób gry obu zespołów. Pierwsza sprawa - Święci od początku sezonu 5 na 5 Under 2.5. Bilans w 2 spotkaniach na własnym terenie 1:1. Łącznie w 5 spotkaniach bilans 3:2, nie trudno policzyć jaka jest średnia bramek na mecz. Kolejna sprawa - Crystal Palace 3 undery w 5 spotkaniach, na wyjazdach 1 bramka strzelona i 4 stracone w tym dwie na MU gdzie część spotkania grali w 10-tkę. Nic nie słyszałem o poważnych absencjach w szykach obronnych obu zespołów. Southampton bardzo trudno w tym sezonie strzelić bramkę, Artur spisuje się bardzo dobrze, dla przykładu przeciwnicy w ostatnich spotkaniach strzelali : 5 razy w światło bramki Liverpool - 0 straconych przez Świętych bramek, 1 celny strzał West Ham - 0 straconych bramek, 4 celne strzały Norwich -1 stracona bramka. Do tego bardzo słaba dyspozycja strzałowa piłkarzy Palace, 4 bramki w 5 spotkaniach w tym 1 w 2 spotkaniach wyjazdowych. Na mój gust wszystko wskazuje na nikłą ilość bramek, chociaż martwi rosnący kurs na Under w tym spotkaniu. Mimo tego zmartwienia twardo twierdzę że 1-0 w dzisiejszym spotkaniu to odpowiedni wynik.

✅ 114
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
starphase 5

starphase

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga niemiecka, Bundesliga
Spotkanie: Hertha Berlin - FSV Mainz
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Hertha nie spisuje się ostatnio najlepiej przed własną publicznością, a mecz ze średnim Mainz powinien przynieść okazję do poprawienia dorobku punktowego gospodarzom. W barwach gości nie zobaczymy kontuzjowanych Shawna Parkera, Juliana Kocha i Niko Bungerta - cała trójka zmaga się z poważnymi urazami i nie prędko wróci do treningów. Gospodarze z kolei będą zmuszeni poradzić sobie bez Peera Klugego, Alexandra Baumjohanna, Marcela Ndjenga, Johna Anthony&#39;ego Brooksa i Maika Franza - oni także są kontuzjowani. Żaden piłkarz nie jest zawieszony na to spotkanie. Myślę, że Ramos, a także Allagui, który zapewne wejdzie dzisiaj z ławki są w stanie zapewnić 3 punkty gospodarzom.
Przewidywane składy:
Hertha: Kraft - Pekarik, S. Langkamp, Lustenberger, J. van den Bergh - Hosogai, Cigerci - Skjelbred, Ronny, Ben-Hatira - Ramos
Mainz: H. Müller - Pospech, Svensson, Noveski, Fathi - Moritz, Geis - N. Müller, Zimling, Choupo-Moting - Okazaki
Życzę powodzenia i pozdrawiam.

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia- Pogoń Szczecin
Typ: X
Kurs: 3.20
Buk: Sportingbet
Mecz, który dzisiaj się odbędzie przy ul Kałuży zapowiada się dość ciekawie. Zagrają ze sobą zespoły, które w tym sezonie radzą sobie dobrze, by nie powiedzieć bardzo dobrze jak w przypadku Pogoni Szczecin. W ostatniej kolejce oba zespoły wygrały swoje mecze. Cracovia pokonała we Wrocławiu Śląsk Wrocław, a Pogoń u siebie rozprawiła się ze słabym Podbeskidziem. W tym spotkaniu ja zdecydowanego faworyta nie widzę. Jest to typowe spotkanie z szansami 50/50. Oba zespoły w mojej ocenie nie pogardzą punktem. Wdowczyk to wytrawny trener i dzisiaj nie rzuci się od pierwszych minut ze swoją drużyną do ataku. Spodziewam się w tym spotkaniu Krakowskej Tiki-Taki z milonem podań w poprzek boiska i wyczekiwanie do kontraataku przez zespół ze Szczecina. Ja w tm meczu zaryzykuję zagraniem X po kursie 3.20. Stawiam ,że w tym meczu oba zespoły się podzielą punktami. Po zwycięstwach obu drużyn czas na podział punktów. 1-1.....tak to widzę. Za drobne myślę, że warto spróbować.
Przypominam, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

⛔ 100
 
D 7

didek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina &gt; Premijer Liga
Spotkanie: CELIK - NK ZELJEZNICAR
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Spotkanie zespołu zajmującego miejsce jedenaste z piątym. Gospodarze jak na razie radzą sobie średnio, na 9 rozegranych meczy tylko 1 zwycięstwo, jednak dużo remisują, aż 6 razy. Ich ostatnie wyniki mnie nie przekonują, mimo iż rzadko przegrywali spotkania to dzielili się punktami z drużynami z końca tabeli. Jeśli chodzi o blians bramkowy to też bez rewelacji, bo przy 9 strzlonych bramkach straclili 10.
Jeśli chodzi o zespół Zeljeznicar to pokazali się w tym roku w kwalifikacjach do LM. Odpadli jednak w dwumeczu z Viktorią Plzen, dwa razy przegrywając, chociaż meczy nie oddali bez walki.( wyniki 1-2 i 3-4). W lidze od jakiegoś czasu przeplatali porażki z remisami, jednak trzeba przyznać że grali z przeciwnikami z czuba tabeli. Ostatni mecz to zdecydowana wygrana z ostatnim zespołem ligi i myślę że dzisiaj będą chcieli podtrzymać dobrą passę, bo ich przeciwnik nie jest z górnej półki, a z pewnością drużyna gości ma aspirację na wyższą pozycje w tabeli.
Ostatni mecz tych zespołów to remis 1-1, mam nadzieje że dzisiaj Zeljeznicar zgarnie komplet punktów, chociaż dla pewności można zagrać z x2.

⛔ 100
 
pirat0010 1,1K

pirat0010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Spotkanie: Real Madryt- Atletico Madryt
Typ: 1
Kurs:1.7
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Swieto w Madrycie ale chyba nikt sobie nie wyobraza aby Real stracil punkty w derbach u siebie w lidze. Od wielu lat Atletico nie moze nawet zremisowac z Realem w lidze. Real wciaz nie moze dojsc do siebie po sprzedazy Makelele ale wciaz u siebie sa nie do ogrania. Zidane jest ostatnio w wysokiej formie do sladu Realu wraca Bale a Cristiano jak to on ze dwie bramki powinien strzelic. Szkoda ze do zdazyl sie wykurowac na ten mecz Fernando Morientes ale na szczecie w dobrej formie jest Benzema i Higuain co nie powinno nikogo martwic. Moze obawiac sila ataku Atletico... Fernando Torres, Falcao, Diego Forlan czy pozyskany za grosze David Villa ale mysle ze wiecej niz jednej bramki nie powinni strzelic poniewaz Pepe z Heulgera i Salgado nie pozwola na zbyt swobodna gre pod bramka Realu a wiec Hala Madrid!! POLECAM
kiepska analiza
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL
Spotkanie: Medvescak Zagreb - Barys Astana
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ponownie próbuję hokej i na rozkład biorę lidera rosyjskiej najwyższej klasy rozgrywkowej (Konferencji Wschodniej), Barys Astana, z chorwackim Medvescak&#39;iem. Poprzedni zwycięski bój Barysa na Ukrainie z Donbassem (4:2) miałem okazję oglądać i jak to często bywa w hokeju, przeważali gospodarze, ale skuteczniejsi (a to przecież najważniejsze) byli goście. Dużo w hokeju znaczy bramkarz i w tym meczu akurat to się znów sprawdziło. Barys na 8 spotkań w tym sezonie aż 7 wygrał w regulaminowym czasie(!) i tylko raz przegrał z silnym St. Petersburgiem - liderem Konferencji Zachodniej. Większość zwycięstw dzisiejsi goście odnoszą różnicą bramek &gt;1,5, tj. tylko raz nie pokryli handi. Zresztą bilans bramkowy 44:20 mówi sam za siebie. Ogólnie brałbym właśnie nawet handi w tym spotkaniu (2,70), ale jedyne co mnie od tego zamiaru odciąga to fakt, że Chorwaci w ostatnich 5 spotkaniach aż 4-krotnie doprowadzali do dogrywek, a także potrafili wygrać z Yugrą, czy też wspomnianym wyżej St.Petersburgiem... Tak więc typ niesie za dobą ryzyko, chociaż które typy tego nie mają? Przekonam się niedługo, bo start 17:30.
BOOM!

⛔ 100
 
czempion6 24

czempion6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: BTS
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Myślę, że jest to najlepszy wybór jeżeli chodzi o to spotkanie tym bardziej przy takim kursie. Dlaczego ? To proste, obydwie drużyny pokazały już w tym sezonie, że bramki potrafią zdobywać. Ostatnie trzy mecze Śląska – przegrana z Cracovią 3:0, remis 1:1 z Ruchem i wygrana z Lechem 2:0. Legia trzy zwycięstwa 3:2 z mocną Jagą, 2:1 z Górnikiem no i 5:3 z słabo spisującą się Koroną. Jak widać obrona Legii nie funkcjonuję zbyt dobrze w łatwy sposób tracą bramki głównie przez głupie błędy przed własnym polem karnym, no a dzisiaj przyjeżdża na Łazienkowską jeden z najgroźniejszych rywali, Śląsk który z pewnością nie cofnie się do defensywy tylko będzie próbował pierwszy strzelić bramkę i o to zadba Paixao który pokazał w LE że strzelać potrafi. W Legii wierzę że Mikita coś ukuje a jak nie to jest Rado (na razie najwięcej bo 6 bramek w lidze). Spodziewam się zdecydowanie ofensywnej gry z obu stron i dobrego widowiska okupionego bramkami z obu stron.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Słowenia, Prva Liga
Mecz: Zavrc - Triglav
Typ: 1 (Hp 0:1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: William Hiil
Analiza:
Liga słoweńska, jaki poziom już przekonała się nasza reprezentacja...
Zavrc u siebie piekielnie mocny, praktycznie same zwycięstwa, tylko jedna porażka z bardzo solidną Goricą. Ostatnio u siebie wygrana z silnym liderem tej ligi zespołem z Mariboru. Maribor stracił punkty w ostatnim meczu remisując u siebie z przeciętnym Velenje, dziś ekipa gospodarzy ma szansę wskoczyć na fotel lidera. Trzeba to wygrać i najlepiej wysoko, a z kim jak nie z czerwoną latarnią tej ligi. Triglav to ekipa, która generalnie tylko przegrywa, jedno zwycięstwo z golem pod koniec meczu w spotkaniu z Krką, ciekawe skąd na taką grę w tej lidze biorą kasę....?
Moim zdaniem wieczorem pewnie zwycięży drużyna gospodarzy, różnicą może nawet kilku goli.

⛔ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówk ME
Mecz: Włochy (AH +1.5set.) - Bułgaria
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Mecz zapowiada się niezwykle pasjonująco, gdyż obie ekipy prezentują podobny poziom sportowy. Dzięki świetnej grze Sokołowa, śmiało można stawiać Bułgarów w roli faworytów w starciu z Włochami. Włosi do tej pory mieli słabych przeciwników a i tak nie wygrywali w tych spotkaniach jakoś łatwo. Co innego Bułgarzy, odprawili Niemców 3:1 i niestety Polakówa ale tutaj już się musieli troche namęczyć. Największą bronią Bułgarów jest Sokołow i to on ciągnie cała gre, a w najważniejszych momentach zawsze drużyna może na niego liczyć. oglądałem ostatnie mecze Włochów i nie porywaja oni jakoś swoja grą, myśle że to nie wystarczy na rozpędzonych Bułgarów.

⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Mieszane Sztuki Walki, KSW 24
Mecz: Azhiev - Sowinski
Typ: 2
Kurs: 4,05
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
!?!?! Taki kurs na Azhieva to talent fakt jednak Sowiński potrafi zaskoczyć pokazał to walką z Irokezem. Anzor jak na razie rozwalał paru leszczy, a Kornik to będzie jego pierwszy zawodnik na jego poziomie. Młody Czeczen na pewno będzie chciał walczyć w parterze, to jest jedyne zagrożenie dla Kornika. Wydaje mi się, że walka będzie dość wyrównana, a Sowiński zakończy to w drugiej rundzie przed czasem. Myślę, że doświadczenie Sowińskiego weźmie górę nad młodym Azhievem, wystarczy popatrzeć na walki Czeczena i zobaczyć ile ciosów przyjął na twarz. Chociaż na pewno trener Czeczena przygotował go na to. Coś mi się wydaję, że będzie powtórka Kornik vs Jewtuszko.

ZWROT
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
yscyplina: Piłka nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Legia jest oczywiście zdecydowanym faworytem meczu ze Śląskiem, ale tym faworytem jest w każdym kolejnym meczu T-Mobile Ekstraklasy. Jednak jak do tej pory również podopiecznym Jana Urbana zdarzały się wpadki: 1:2 z Ruchem w Chorzowie oraz 0:1 u siebie z Lechią Gdańsk. Nie jest więc tak, że Legii nie da się pokonać, trzeba jednak zagrać mądrze. wystrzegać się błędów i mięć nieco szczęścia.
Czy Śląsk jest wstanie sprawić niespodziankę dziś na Łazienkowskiej? Czemu nie, Śląsk z 5 meczów na Łazienkowskiej przegrał tylko ten ostatni (0-5 w poprzednim sezonie) w pozostałych meczach 3 razy wygrywała oraz raz remisowała.
Ponadto pamiętajmy, że Legia ma swoje kłopoty kadrowe, dziś na pewno nie zagrają Kuciak, Bereszyński, Astiz, Wawrzyniak, Dosa Junior, Saganowski, Lado, Kosecki czy Efir. Jak widać lista nieobecnych jest dość długa i mimo iż mówi się, że Legia ma długą ławkę rezerwowych to jednak są to dość duże osłabienia.
Śląsk natomiast na pewno zagra z Kelemanem w bramce (Glikiewicz jest zawieszony), poza tym wydaj się najmocniejszy skład. Ponadto pamiętajmy, że Śląsk potrafi zagrać naprawdę dobre zawody (Liga Europejska i mecze z Club Brugge), teraz na Łazienkowską przyjeżdżają po klęsce (tak to trzeba określić) z Cracovią u siebie i mimo, że nie są faworytami to myślę, że są wstanie osiągnąć tutaj korzystny rezultat.

⛔ 100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Spotkanie: Real Madrid – Atletico Madrid
Typ: BTS
Kurs: 1.48
Bukmacher: Bwin
Kolejne derby Madrytu już dziś o 22.00, a ja jako kibic Realu wcale się na ten mecz nie cieszę.
Real Madryt w takiej formie faworytem tego spotkania wcale nie jest jak mógłby to sugerować kurs. Jednak są to derby, a one ponoć rządzą się swoimi prawami. Real pokazał już swoją bezsilność względem Rojiblancos podczas meczu finałowego CdR pod koniec ubiegłego sezonu. Jak będzie dziś ciężko wyczuć, ale jedno jest pewne, Real jest w słabej formie natomiast przeciwnicy w bardzo wysokiej. Dlatego na dziś wybrałem zakład, że obie strzelą i postaram się poniżej uzasadnić swój dzisiejszy wybór. Real wyjdzie prawdopodobnie identycznym składem co na mecz z Elche czyli na pewno zagra kolega Sergio Ramos :-(, a to już gwarancja kłopotów. Ramos w poprzednim meczu nie radził sobie z napastnikami Elche dwukrotnie faulując za co powinien zostać wyrzucony z boiska. Jeżeli taką postawię Sergio zaprezentuje w dzisiejszym meczu to nie tylko będziemy świadkami czerwonej kartki, ale i kilku bramek dla Atletico, a jakoś nie chce mi się wierzyć, że Ramos w dwa dni złapie super formę i zagra perfekcyjny mecz. Kolejnym argumentem za golem dla gości jest w obecnym sezonie kompletny brak pressingu ze strony Realu. Nie jestem w stanie zrozumieć jak taka drużyna może czekać na przeciwnika na swojej połowie i potem modlić się co będzie. Beznadziejna postawa w meczu z Elche i brak tego elementu gry skończyła się golem. Jest w świetnej formie Lopez, ale to na dziś może nie wystarczyć. Pamiętajmy, że Villa będzie chciał udowodnić, że Barca zrobiła błąd sprzedając go za prawie darmo. Nie wiemy czy w pierwszym składzie wyjdzie Bale, ale to w kontekście dzisiejszego spotkania nie robi wielkiej różnicy bo on tak samo jak Ramos też nie jest w swojej najwyższej dyspozycji. Jest w niej natomiast Cristiano i liczę, że swoimi indywidualnymi umiejętnościami będzie w stanie zdobyć gola, a lubi je strzelać dzisiejszym przeciwnikom. Podsumowując nie odważyłbym się wskazać zwycięzcy, ale padną brami po obu stronach jestem pewien. Powodzenia :)

⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna,Brazylia Seria B
Palmeiras-America RN
Typ:palmeiras wygra więcej niż jedną bramką ( EH Palmeiras -1 )
kurs: 1.67
bukmacher: Sportingbet

Dzisiaj gospodarze tego meczu czyli Palmeiras powinien wysoko pokonać swojego przeciwnika, drużynę America RN. I nie trzeba się tutaj nie wiadomo jak rozpisywać aby to udowodnić, po 24 kolejkach rozegranych w seria B Palmeiras jest liderem tabeli i to praktycznie osamotnionym liderem gdyż nad drugą drużyną mają 9 pkt przewagi. Na ostatnie 11 spotkań na własnym terenie odnotowali 10 zwycięstw i 1 remis. America RN zajmuje dopiero 16 miejsce w tabeli i jest drużyną walczącą o utrzymanie. Dzisiaj nie dość że przyjdzie im się zmierzyć z liderem to kadra na ten mecz jest dość przetrzepana, braknie R.Pimpao ( atak 17/3) Rai ( obrona 17/1) M.Pasos ( pomoc 21/20) Edvanio (obrona 18/3) no i wciąż do gry nie powróci Fabinho ( pomocnik 18/0) i Vandinho ( atak 11/3) wygląda na to że w dzisiejszym składzie pojawią się zawodnicy którzy jak dotąd mają po jednym lub dwóch rozegranych meczach i to nie w pełnym wymiarze czasowym. Gospodarze zagrają na pewno bez Wesley (pomoc 20/6) i Mendiet ( pomoc 14/3)ale za to powraca kluczowy dla tej drużyny napastnik Leandro ( atak 20/8). Myślę żę Palmeirs rozniesie przeciwnika który tuła się po dolnej części tabeli który dodatkowo nie może wystąpić w najsilniejszym składzie.

⛔ 100
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna,Brazylia (Serie A)
Spotkanie: Goias GO - Fluminense RJ
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: sportingbet.com
Analiza:
Witam , o 23:30 spotkają się ze sobą 2 bardzo wyrównane drużyny , drużyna Gospodarzy 7 miejsce w tabeli , a drużyna gości 13 miejsce. Drużyna gospodarzy jest niepokonana u siebie w 10ciu z 11 ostatnich spotkań w lidze , natomiast Goście są niepokonani w 6 ostatnich spotkaniach. Fluminense co prawda przystąpi do tego spotkania osłabione brakiem kilku ważnych zawodników , ale za to do składu powrócą Jean i Leandro Euzebio. Szczególnie powrót tego drugiego to bardzo dobra wiadomość dla trenera Fluminense Vanderleia Luxemburgo , gdyż jest on jednym z najlepszych obrońców jakich ma do dyspozycji. Gospodarze u siebie 5 remisów , czyli dość dużo , a goście na wyjazdach w 4 spotkaniach dzielili się punktami. Goias już praktycznie nie gra o nic więc motywacji jakiejś 100% myśle nie będzie. Flumimense natomiast będzie chciało po raz kolejny pokazać , że początek sezonu to był tylko wypadek przy pracy.
Spodziewam się wyniku 1:1 , albo 2:2. Pozdrawiam :cool:

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom