>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.10.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 28. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 Liga Hiszpańska
Godzina: 13:00
Spotkanie: Alaves - Valencia
Typ: 2 (-1.5 handicup)
Kurs: 2.77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Z bardzo bogatej sobotniej oferty wybrałem sobie mecz z ligi hiszpańskiej. Skupię się na gościach bo to co się tam dzieje można nazwać trzęsieniem ziemi. Nowy trener Marcelino pisze swoją historię i jak narazie czapki z głów. 10 spotkań bez porażki to wyrównanie klubowego rekordu, mało tego mają z głowy prawie cały top ligi, Real/Atleti/Sociedad/Betis/Seville a mimo tego są na drugim miejscu! W klubie panuje mega atmosfera, są apetyty na majstra i nie ma się co dziwić. Drużyna ma wspólne kolację, nikt z pierwszego zespołu nie może przekroczyć 9.5% tkanki tłuszczowej inaczej nie gra, niektórzy piłkarze schudli po 5-6kg ogólnie kadra go uwielbia! Pierwsza jedenastka wygląda jak kolektyw, świetnie odzyskał starych grajków którzy mieli już lądować na śmietniku historii. Ich przygotowanie i wybieganie robi wrażenie, sprinty po 85min nie są niczym zaskakującym tam każdy jest niesamowicie przygotowany kondycyjnie. Ostatnio w pucharze dał odpocząć kilku kluczowym zawodnika ale i tak wygrali 2:0, wcześniej 4:0 z Sevilla i 6:3 z Betisem. Ci rywale to poziom wyżej jak nie dwa/trzy od Alaves, którzy cele mają zgoła inne. Do tej pory 1-0-8 bramki 3:14 z tego u siebie 1:9. Typ jest ryzykowny bo Alaves postawi bankowo autobus. Tutaj nie ma mowy o otwartym spotkaniu które skończy się pogromem, jednak faworyt i to mocny jest oczywisty jak dla mnie.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna
Godz: 13:30
Spotkanie Man Utd-Tottenham
Typ: 1/1
Kurs 3.30
Buk Fortuna
Analiza: Zdecydowanym hitem tej 10 kolejki Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej będzie rywalizacja zespołów Manchesteru United oraz Londyńskiego Tottenhamu. Oba zespoły są na chwilę obecną w rewelacyjnej dyspozycji, gospodarze z dorobkiem 20 punktów zajmują pozycję wicelidera w Anglii, goście mają tyle samo oczek , ale są jedną pozycję niżej w lidze bowiem mają gorszy bilans bramkowy, gospodarze na własnym stadionie rzadko przegrywają , nie przegrali ponad 20 kolejnych spotkań na Old Trafford, do tego wygrali ostatnie 9 , co na pewno jest niezwykle dobrym wynikiem, goście natomiast są na 10 poprzednich spotkań 8 zakończyli zwycięstwami jedno remisem zanotowali 1 porażkę. Ogólnie jeżeli spojrzymy na poprzednie spotkania pomiędzy tymi zespołami to widać że Czerwone Diabły mają patent na ekipę ze stolicy bowiem rzadko przegrywali i remisowali z nimi , szczególnie na swoim stadionie, gdzie od roku 1999 rozegrali 24 spotkania , w których odnieśli 18 wygranych 4 podziały punktów oraz zaledwie 2 porażki, Myślę że w tym meczu gospodarze będą faworytem i oni stworzą sobie znacznie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, dlatego mój typ na ten mecz to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maritimo vs Tondela
Typ: 1
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Moje ulubiene ???? ???? Maritimo u siebie od roku mnie nie zawiedli.. Ktoś powie słaba forma? Ustawiony mecz na łamak z Setubal, czyli oddanie tego co rok temu dali im.. 2/1 typowo.. Remis po dobrym meczu u siebie z Benfica? Kozak... porażka z Guimarares? no nie zawsze będą wygrywać a to druzyna jedna z lepszych w Portugali.. Maritimo u siebie 4 zwycięstwa i 1 remis.. i mają stracić punkty u siebie z Tondela ktora bedzie walczyc o utrzymanie.. o dziwo tondela nie gra tragicznie na wyjazdach bo na razie 1 porazka ze Sportigniem a tak to 1zwycięstwo i 2 remisy.. Maritimo dokonalo takze pelno transferów ale to juz ostatnio pisałem przay ich meczu.. scouting maja bardzo dobry bo mimo braku kasy potrafia znalezc znakomitych grajków.. a ta tondela wynalazki jakieś próbują to z Polski Zacharę wzięli, tu z Australii jakiegos goscia.. no popatrzmy ze Maritimo u siebie zremisowalo takze z Dynamem Kijów w el.LE... pewna 1 innej możliwości nei widzę... na innym kuponie pogram takze 1/1
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sandecja N.S.-Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: totolotek
Analiza: Witam na jutro wybrałem mecz z naszej rodzimej ligi polskiej miedzy Sandecją a rewelacją tego sezonu Górnikiem Zabrze, powiem krótko Górnik jest w gazie i powinien wygrac ten mecz może nie 3-0 ale oscyluje koło wyniku 3-1 2-0 dla Zabrzan a kurs zachecający jest do grania ???? Powodzonka Życze i Wysokich Wygranych Wszystkim????
kiepska analiza
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia 2 liga
Godzina 7:00
Spotkanie : Oita : Chiba
Typ : over 4.5
Kurs : 4.30
Bukmacher : Totolotek
Liczę że będzie walka o każdy metr boiska i gol za gol , obie drużyny walczą o wejście do grupy dającej prawo gry w play-off o J-League co prawda bliżej zrealizowania tego marzenia są gospodarze którzy zajmują aktualnie 8 miejsce z 60 pkt na koncie i stratą do 6 miejsca zaledwie 1 pkt , co do gości to ci na miejscu 10 i na kocie Chiby 56 pkt no i trochę dalej mają niż goście ale Chiba ostatnio w formie bo 3 mecze i 3 wygrane a już ostatnie zwycięstwo wyjazdowe z Avispą pokazało iż chyba będą walczyć do samego końca o ten play-off stąd jak już napisałem spodziewam się walki a że już nie raz pomiędzy nimi padał dosyć wysoki over to i dziś liczę na taki , pierwszy mecz tego sezonu na boisku Chiby to wynik 4:1 !
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, Dania 1 liga
Godzina: 14:00
Spotkanie : Bakken Bears - Horsholm
Typ : Bakken Bears (handicap -11,5)
Kurs : 1,84
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam. Dzisiaj nietypowo bo trochę egzotyczna liga koszykówki. Zwróciłem uwagę na mecz duńskiej ligi pomiędzy Bakken Bears a Horsholm 76ers. Moim zdaniem nisko ustawiona linia. Gospodarze to aktualni mistrzowie Danii, ubiegły sezon dominacja w lidze, zdecydowany lider po rundzie zasadniczej, w play off tylko jedna porażka z Horsens (bronili tytułu) w finale. Horsholm na razie 3 zwycięstwa i dwie porażki w tym sezonie. Wygrali m.in z Copenhagen Wolfpack +18, Bakken wygrali z nimi +40. Ciekawie wygląda h2h z ubiegłego sezonu. Grali cztery razy, wszystkie mecze wygrali koszykarze Bakken Bears, na wyjeździe 98:87 i 113:70, u siebie 90:71 i 102:64. Patrząc na te wyniki linia 11,5 na dzisiaj wygląda w miarę pewnie. Pierwsze mecze pokazały że dla Bakken Bears zapowiada się kolejny mistrzowski sezon i takie drużyny jak Horsholm powinny gładko ogrywać. Ciekawie wygląda też handi -17,5 po 3,15 ja jednak gram bezpieczniej 11,5. Myślę że nie powinno być większych problemów.
⛔100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Bundesliga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Darmstadt - Holstein Kiel
Typ: obie strzelą w I połowie
Kurs: 3.50
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witajcie. Dawno nie gościłem na łamach forum, jednak mam nadzieję na trwały powrót.
Sobotni mecz pomiędzy Darmstadt (11) i Holstein Kiel (2) jest intersujący z jednego powodu - ilości padających bramek w spotkaniach tych drużyn. Darmstadt to drużyna, której celem na ten sezon będzie utrzymanie w lidze. Podpiera to niesamowitą walecznością w spotkaniach domowych, mecze te okraszone są dużą ilością bramek - ostatnie mecze 1:2, 4:3, 3:3, 3:4. Holstein Kiel analogicznie zachowuje się na wyjazdach - 1:2, 0:3, 1:3, 3:5. Bukmacherzy więcej szans na zwycięstwo dają przyjezdnym (kurs 2.00 i spada), więc zastanawiałem się nad typem zwycięstwo gości / obie strzelą przy kursie 3.50, jednak biorąc pod uwagę fakt, że większość spotkań obu drużyn w ostatnim czasie obfitowała w bramki już w I połowach, liczę na walkę od pierwszych minut. Darmstadt nie wygrało meczu od 5-ciu kolejek, więc motywację ma dużą. Hostein Kiel w ostatnich meczach wyjazdowych traciło dużo bramek grając ze słabszymi drużynami i nie spodziewam się nagłej zmiany w tym względzie. Goście od 4 kolejek niepokonani, zdają się podejmować walkę o szczyty tabeli. Kurs na over 2.5 nieopłacalny (1.60), zatem także buki spodziewają się kanonady. Czy aby na pewno?
Pogoda: pochmurno, temp. 11 stopni, możliwość opadów przelotnych.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Płock
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Piast w ciężkiej sytuacji, zaczyna punktować. Według mnie jednak nic nie wskóra przeciw Wiśle. Płocczan widziałem w Kielcach, gdzie pomimo porażki, zagrali bardzo dobre spotkanie. Furman, Merabaszwili, Varela w bardzo dobrej dyspozycji. Poprowadzą Wisłę do kolejnego zwycięstwa. Piast zremisował z Zagłębiem, jest to jednak wynik słabości Lubinian, co wczoraj wykorzystała Korona. Płock w spotkaniu ze Śląskiem pokazał jak wykorzystywać słabość bojaźliwych drużyn. Piast nie będzie bojaźliwy, bo już najwyższa pora zacząć punktować, ale spotkanie przegra zdecydowanie. Nie będą mieli tyle szczęścia co z Koroną. Płock był najlepszą drużyną jaką widziałem w tym sezonie w Kielcach. Tabela formy (5 ostatnich spotkań) Wisła Płock - lider, Piast Gliwice - 15 miejsce.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Wisła Płock
Typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.22
Bukmacher: fortuna
Analiza: Sobotę w Ekstraklasie rozpoczynamy w Gliwicach, gdzie miejscowy Piast podejmie płocką Wisłę. Pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to over, bukmacherzy lekko faworyzują gospodarzy, ale patrząc na ostatnie wyniki i formę obu drużyn to powinna zwyciężyć ekipa gości, ja jednak nie będę się tutaj &quot;bawił&quot; w typowanie zwycięscy, bo wynik może być w obie strony. Piast ostatnio zaczyna wreszcie punktować, w dwóch ostatnich meczach walcząc do końca odrobił straty i oba mecze zremisował, natomiast Wisła gra ostatnio na prawdę bardzo fajną i przyjemną dla oka piłkę, nie licząc przegranej w Kielcach, gdzie byli zdecydowanie lepsi od gospodarzy to zanotowali 4 zwycięstwa i remis w Lubinie, gdzie ze stanu 0:2 wyciągnęli na 2:2 i właśnie głównie w formie Nafciarzy upatruję głównie szansy na over, myślę, że Piastunki również u siebie powalczą o pełną pulę, bo remis za wiele im nie daje w obecnej sytuacji. Patrząc na bezpośrednie H2H to ostatnie 3 mecze w Gliwicach wygrali gospodarze, chociaż nie ma za bardzo sensu brać tego pod uwagę, bo Piast z obecnego sezonu, a z poprzednich to dwie różne drużyny, podobnie jak Wisła. Podsumowując liczę, że będzie to otwarty, ciekawy mecz z kilkoma bramkami po obu stronach. Powodzenia.
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Bundesliga - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Monchengladbach

Typ: Monchengladbach wygra i powyżej 3,5 bramki
Kurs: 7.0
Bukmacher: forbet
Analiza:

Zbliża się koniec konkursu więc ja również idę na ryzyk fizyk.. nie owijam w bawełnę , że wiąże z tym meczem ogromne nadzieje... historia meczów tych drużyn ze sobą jest naprawdę imponująca - zawsze obfituje w dużą ilość bramek i wiąże się z niesamowitym przebiegiem wydarzeń na boisku ( większość zamykało się w overze 3.5) ... dodatkowym smaczkiem jest to , że obie ekipy grają mega ofensywny futbol ...myślę jednak, że w gorszej dyspozycji na ten moment będzie Hoffenheim dlatego upatruje tutaj zwycięstwa drużyny z Monchengladbach. Hoffenheim po bezpłciowym meczu z Bremą odpadł z pucharu, natomiast Monchengladbach wygrało u lidera drugiej bundesligi na wyjeździe w pojedynku pucharowym i cieszy się z kolejnej rundy. Hoffenheim dostało lekkiej zadyszki , moim zdaniem Monchengladbach to wykorzysta i zatryumfuje!! Języczkiem uwagi powinno być to , że trener gości zapewnia , że jadą tam po 3 pkt - oby nie rzucał słów na wiatr . Wejdzie? Zostaw reputkę
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 Liga Hiszpańska
Godzina: 13:00
Spotkanie: Alaves - Valencia
Typ: Valencia i Zaza strzeli
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! 10 kolejka La Liga. Vicelider i Vicelider z drugiej strony ???? . O sytuacji w obu klubach obszernie napisał Duckland( pierwszy post dzisiejszych typów dnia). Ja tylko dorzucę, że ostatnie sześć meczy Walencji to sześć wygranych i bilans bramkowy 23-7. W pięciu z tych meczy zagrał Simone Zaza( trener dał mu odpocząć we wtorkowym meczu CdR) i zdobył w nich siedem bramek, Strzelał w każdym meczu, a raz skompletował hat-tricka. Zaza odpalił z formą niesamowicie. Skoro strzelał Sevilli, Betisowi, Bilbao, Sociedad i 3x Maladze, to słabiutkiemu Alaves też zaaplikuje brameczkę. W ogóle kurs 1,8 na Valencię wydaje się być betem dnia. UWAGA!!! Mecz o 13!!!
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , CYPR: Pierwsza Dywizja
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Alki Oroklini - AEK Larnaca

Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 2,2
Bukmacher: forBet
Analiza:

Witam
dziś proponuję typ na lidera ligi Cypryjskiej w handi (-1) z beniaminkiem Alki Oroklini.
Ostatnio goście imponują formą strzelecką pochwalić się mogą 11 zdobytymi bramkami i 2 straconymi w 3 meczach.
Gospodarze natomiast tylko bilans 5-8 w 3 ostatnich spotkaniach.
Do typu skłoniła mnie sromotna porażka z DOXĄ u siebie 5-0 zespołu dzisiejszych gości.
Zwróciłem uwagę ,że AEK Larnaca wygrał z tą samą DOXą ostatnio na wyjeździe 1-3.
Typ jak najbardziej do grania AKO czystą dwójką za 1.5 w np. forBET.
Pozdrawiam.
⛔100
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Bundesliga - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - RB Lipsk

Typ: Powyżej 10.5 rr
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Dziś na Alianz Arena szykuje sie dobre spotkanie. Ekipa Roberta Lewandowskiego podejmie u siebie RB Lipsk, a ja w tym meczu postawię na rożne. Sami bardzo dobrze wiemy jakimi skrzydłami dysponuję Bayern i wiemy też jak ta drużyna lubi nabijać rzuty rożne, a dziś o typ jestem spokojny i mam nadzieję, że nie będzie to łatwy mecz dla Bayernu, bo im dłużej będą się męczyć by wygrać, to tym większa szansa na więcej kornerów. Przed kilkoma dniami te ekipy spotkały się w pucharze Niemiec, w prawdzie dużo rożnych w meczu nie było, ale dziś o typ jestem bardziej spokojniejszy. Oba zespoły w formie, mecz o ważne 3pkt, a akcje indywidualne Robbena, czy Comana sprawiają, że rożnych powinno pojawić się sporo, nie można też zapominać o drużynie gości, bo od nich też można spodziewać się kilku dobrych akcji w meczu i również są w stanie nabić kilka rożnych. Typ Polecam.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Lotto Ekstraklasa.
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sandencja Nowy Sącz - Górnik Zabrze

Typ: Podwójna szansa: 2-2
Kurs: 1.82
Bukmacher: STS
Analiza:

O Górniku i jego formie za wiele pisać nie trzeba ale dla formalności, wspomnę że jest to drużyna która aktualnie znajduje sie na pozycjii wice lidera Lotto Ekstraklasy, mloda druzyna pelna ambicji, swoją grę opiera na stałych fragmentach oraz kontratakach co w połączeniu z hiszpańskim napastnikiem na szpicy daje bardzo dobre rezultaty a przede wszystkim swietne widowisko. W ostatnim meczu obie druzyny spotkaly sie w 1/8 Pucharu Polski w której to Górnik na swoim boisku zdołał wyeliminować Sandencje w dogrywce wynikiem końcowym 3-2 (2-2 do 90 min ). Sandencja ostatnio znajduje się w lekkim dołku, bilans ostatnich 5 spotkań tej drużyny to 0-3-2. Górnik za to po wpadce w Lublinie, w Chojnicach potwierdził że był to wypadek i nadal idą po swoje ich bilans to 3-1-1. Nie zwracam uwagi na H2H gdyż w tamtych &quot; czasach &quot; Górnik nie był tą samą drużyną co teraz, mówiąc krótko zwięźle i na temat, średnio grająca Sandencja nie ma zbyt wielu argumentów do tego by zatrzymać lokomotywę jaką jest Górnik i uważam że w tym spotkaniu to Górnik wywiezie 3 pkt, jednakże z tyłu głowy nadal mam myśl ze Górnik we Wtorek grał ciężki mecz z Chojniczanką w PP wiec może zabraknać sił na koniec spotkania dlatego celuje w podwojna szanse gdyż mozliwe iz Gornik szybko bedzie chcial przejac inicjatywe a potem to spotkanie juz tylko kontrolowac. Pozdrawiam.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:13:00
Spotkanie: Alaves-Valencia
Typ: Valencia &amp; btts
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niespodziewany wicelider tabeli ligi hiszpańskiej zagra dzisiaj z też drugim ale od końca w tabeli Alaves.
Valencia do tej pory jeszcze nie przegrała. Z 9 meczów wygrała 6, a remisy to m.in.mecze z ekipami z Madrytu (Real i Atletico).
Strzelają niemal 3 bramki na mecz. Duża w tym zasługa Zazy i Rodrigo, strzelili odpowiednio 8 i 5 bramek,po 3 strzelili Guedes i Mina, także strzelców nie brakuje (lepsza w tym zględzie jest tylko Barcelona o 1 bramke), ale też i tracą ponad 1 na mecz.
Alaves strzeliło tylko 3 gole, ale udało się całkiem niedawno strzelić Realowi, to dlaczego ma się nie udać z tak ofensywnie grającą drużyną, jak Valencia, która na wszystkich 4 wyjazdach traciła dotychczas gole: Z Betisem 3, z Sociedad 2, z Levante 1 oraz z Realem 2.
Przyjezdni wezmą ten mecz myślę 3-1.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
Typ: Resovia i powyżej 184,5
Kurs:
3,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ na ryzyko ale widzę bardzo spore szanse na ten wejście tego typu.
Resovia u siebie jest mimo wszystko faworytem i szczerze nie wydaje mi się aby Gdańsk wygrał to spotkanie, mimo wszystko po wygranej z JSW morale zespołu bardzo duże.
Ogólnie kadry obu ekip oceniam mniej więcej na remis, wiadomo każdy może pisać, że dla niego zespół Resovia czy zespół Gdańska ma lepszy.
Moim zdaniem mimo wszystko Jarosz jest dużo bardziej doświadczony i dla mnie lepszy od Schulza.
Przyjęcie jest z jednej strony lekko po stronie gości czyli Mika i Szalpuk ale z drugiej strony Mika nie pokazuje jeszcze w pełni swoich umiejętności więc nie mają aż takiej przewagi.
Koniec końców uważam, że możemy zobaczyć nawet mecz 5-setowy jednak idę w stronę gospodarzy.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: AC Milan - Juventus
Typ: 2/+2,5
Kurs: 2,93
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Hit dzisiejszej kolejki ligi włoskiej Milan podejmuję Juventus, widzę duże value w tym typie. Co do gospodarzy to 8 pozycja w tabeli grają totalnie w kratkę przegrali ostatnio z Interem, Romą czy nawet z Sampdorią remis ze słabą Genoą aby następnie zwyciężyć z 4:1 z Chievo jak widać forma jest nie równa przegrywają z drużynami z górnej części tabeli a Juve spadając na 3 lokatę na pewno nie będzie chciało odpuścić tego meczu tylko zgarnąć 3pkt i wskoczyć na fotel lidera, wracając do Milanu to będą musieli wyjść na boisko bez ważnych zawodników jak Bonaventura, Bonucci, Calabria czy Konti natomiast goście nie mają jakichś problemów z absencjami. Ostatnie spotkania w tym roku obu ekip zakończyło się zwycięstwem Starej Damy. Spodziewam się, że Milan również będzie nastawiony ofensywnie ale z obecną formą to goście dzisiaj zainkasują komplet punktów i zrobią kolejny krok do wdrapania się na 1 miejsce w tabeli.
Powodzenia.
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna Golden League
Godzina: 16:10
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Polska poniżej 21,5 bramki
Kurs: 1,83
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wydawało się, że Polacy coś zaczynają grać ale mecz z Francuzami jednak bezlitośnie zweryfikował poziom naszej reprezentacji. Brak pomysłu w ataku to jest problem od wielu lat ale do tej pory największe gwiazdy swoimi indywidualnymi umiejętnościami potrafiły to zniwelować. Tutaj jeśli w ataku wyróżnia się Chrapkowski to znaczy, że jest bardzo słabo w tym aspekcie. Brakuje jakości w rozegraniu, do tego zapaść na środku rozegrania dalej się pogłębia. Koło było wyłączone i dziś powinno być podobnie. Z Francją rzuciliśmy tylko 15 bramek, a dziś trzeba będzie się przedrzeć przez defensywę Duńczyków, którzy świetnie się pokazali w tym aspekcie w spotkaniu z Norwegami i moim zdaniem jeszcze wyżej postawią poprzeczkę niż Trójkolorowi. Kolejny kosmiczny mecz rozegrał bramkarz Landin. Obrona jednak bardzo mocno mu pomogła i w ten sposób Norwegia, która jest w tym momencie na nieosiągalnym dla nas poziomie, rzuciła 19 bramek. Mimo, że w reprezentacji nie gra już Noddesbo, to dalej u gospodarzy defensywę trzymają specjaliści w tej dziedzinie - Henrik Toft Hansen i Henrik Moolgard.
O ile kursy na wygraną Danii (1,05) w ogóle mnie nie dziwią, to wydaje mi się, że buki przeceniają możliwości ofensywne naszej reprezentacji. Tutaj będzie bardzo ciężko o każdą bramkę.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sporting Gijon - UD Almeria
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpani. Tabela wygląda tak:

Sporting Gijon u siebie póki co zanotował 3 zwycięstwa i 2 remisy, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 1 zwycięstwa, 1 remisu i 3 porażek. Almeria jest pogrążona w kryzysie i nie wygrała meczu od 5 spotkań. Widać u nich w tym momencie duży dołek i myślę, że spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej z tamtego sezonu powinien sobie z tym rywalem na własnym boisku poradzić. Gijon jest zespołem mocniejszym kadrowo i dzisiaj powinien zdobyć 3 punkty tym bardziej, że oprócz tego, że ich rywal znajduje się w kiepskiej formie to jeszcze dziś zagra poważnie osłabiony.
Absencje w Gijon:
obrońca Lory (5 występów w tym sezonie) i pomocnik Lopez (5 występów w tym sezonie)
Absencje w Almeri:
pomocnicy Fiedel (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Verza (7 wystepów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Costa (6 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Aleman (6 występów w tym sezonie) i napastnicy Caballero (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Hicham (4 wystepy w tym sezonie), a oprócz tego pod znakiem zapytania stoi występ kapitana zespołu obrońcy Morcillo (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), jego występ jest wątpliwy ale wiadomo będzie dopiero przed samym meczem czy zagra czy zasiądzie na ławce czy wogóle go nie będzie w kadrze
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom