>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.10.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 13:30
Spotkanie: Nurnberg - Eint.Frankfurt
Typ: Frankfurt
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Będący ostatnio w znakomitej formie Eintracht - zagra na wyjeździe z Norymbergą. W tym meczu faworytem jest ekipa gości, która mimo czwartkowego meczu - potrafi pogodzić LE z rozgrywkami ligowymi. Gospodarze grali bardzo dobrze w 2. Bundeslidze, ale 1. Bundesliga to dla nich trudniejsza przeprawa i priorytetem będzie dla nich niewątpliwie utrzymanie, bo na europejskie puchary nie mają co liczyć - przynajmniej na dzień dzisiejszy. W ostatnim meczu po ekipie beniaminka przejechało się Hoffenheim, które także gra w europejskich pucharach - w tym meczu powinno być podobnie. Alternatywą wydaje się być BTS lub over 2.5 gola.
⛔100
powtórzony typ areekk10
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: pilka nozna Hiszpania
Spotkanie Barcelona – Real Madryt
Godz 16.15
Typ Ramos otrzyma żółtą kartkę
Kurs 1.80
Bukmacher: Milenium
Analiza: Derby bez Messiego i Ronaldo, ale w dalszym ciągu rywalizacja drużyn, które walczą o prym w lidze hiszpańskiej. W tym spotkaniu może paść absolutnie każdy wynik - trudno przewidzieć scenariusz na ten mecz, dlatego próbuje typ, który w ostatnich klasykach był bardzo częstym zjawiskiem - żółta kartka dla Ramosa.
Generalnie w ostatnich klasykach najczęściej kartki otrzymywali tacy piłkarze jak: Marcelo, Carvajal, Busquets, Suarez, Casemiro, Alba i właśnie Ramos. Faworytami do otrzymania żółtej są dla mnie Suarez i Ramos - nie zdziwiłoby mnie nawet to, gdyby otrzymali te kartki jednocześnie, bo obaj lubią symulować, prowokować czy dyskutować z arbitrem - nie wspominając o brutalnej grze Ramosa, który i tak może odetchnąć z ulgą, bo nie zagra Messi na którym bardzo często nabijał żółte czy nawet czerwone w klasykach.
Bukmacherzy chyba też czują kartkę Sergio, skoro Etoto wystawia na nią śmieszny kurs 1.68, a forbet 1.75, na Milenium też bez rewelacji, ale większego nie znalazłem nigdzie indziej.
Reasumując - kartka Ramosa wydaje się dla mnie bardzo prawdopodobnym typem, jedyne co może ją zaburzyć, to bezpośrednia czerwona, kontuzja czy nie wystawienie samego niepokornego Sergio w składzie ????
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Crystal Palace-Arsenal
Typ: Aubameyang 2+ (występ od początku)
Kurs: 5,80
Bukmacher:
fortuna
Analza:
Witam serdecznie! O meczu pisali już użytkownicy Mariobros i Madridista09. W pełni się z nimi zgadzam, że mecz będzie overowy, ze wskazaniem na drużynę Kanonierów. Z typem czekałem, aż Emery ogłosi wyjściowe 11. Jest &quot;Obama&quot;. W dwóch poprzednich meczach PL wchodził na zmiany, a i tak zaliczył dwa duble. 29 minut z Fulham i 30 z Leicester. 4 bramki. Dzisiaj występ od początku spotkania, z zespołem wyraźnie pod formą. Obama strzela dwie bramki i zostaje samotnym liderem kwalifikacji strzelców. Scenariusz całkiem prawdopodobny.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Crystal Palace - Arsenal
Typ: Arsenal i obie strzelą
Kurs: 3,00
Bukmacher: fortuna
Witam!
Dziś ten mecz wzbudza nie mniejszą uwagę niż walka Barcelony z Realem.
Ja także przyjrzałem sie temu spotkaniu, podobnie jak przedmówcy uważam, że potencjał Arsenalu jest większy i to on dziś zwycięży,tym bardziej, że Arsenal u siebie jest bardzo grożny.
Ale i goście są silni szczególnie na wyjazdach. Nieproporcjonalnie silni w stosunku do innych zespołów.
Dlatego sądzę że są w stanie także coś ustrzelić. Ostatnio na wyjazdach strzelalali Fulham, Bornemouth, Huddersfield i Watford.
Stąd mój typ także na obie strzelą.
Warto się spieszyć bo kurs cały czas na ten typ spada. Jeszcze rano był w granicach 3,30, a teraz spada już u niektórych buków poniżej 3
Good Luck !!!
⛔100
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Czechy Dywizja D
Spotkanie
Humpolec - Havlickuv Brod
godz: 14:30
Typ 1
Kurs 2,7
Bukmacher: fortuna
Analiza: Duze spadki u bukmacherów na gospodarzy którzy w tym sezonie nie zachwycają 0 2 10 7- 31 w bramkach okupują ostatnie miejsce w tabeli goście na 13 miejscu 336 15-22 jak wspominałem typ podyktowany spadkami na Humpolec bo statystyki tragiczne
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ranczo0123 472,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: Luis Suarez otrzyma zolta kartke
Kurs: 2.40
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Suarez to wybuchowy zawodnik. Wystarczy jedna decyzja arbitra nie po jego mysli aby wyciagnac zawleczke i odbezpieczyc granat. Przyslowiowego &quot;szczekania&quot; do orbitra nie powinno zabraknac a i prowokacji ze strony szefa defensywy Ramosa tez moze byc dosyc sporo. To wszystko uklada mi sie w kartke dla Urugwajczyka. Ostro zaatakowac rywala lub zrobic jakas akcje odwetowa Suarez tez potrafi. Do tego jest to przeciez El Clasico wiec najbardziej prestizowe dwa mecze w ciagu sezonu dlatego nikt tu nie bedzie odpuszczal. Wynik powinien byc tutaj na styku wiec zabicie tego meczu w postaci szybko zdobytej duzej ilosci goli raczej nie bedzie. W ostatnich 5 ligowych pojedynkach Suarez trzykrotnie otrzymywal zoltko. Sedzia meczu bedzie Jose Maria Sanchez Martinez ze srednia 5.91 wiec dobrze dla nas.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15

Spotkanie: Barcelona - Real
Typ: powyżej 12,5 RR
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Z pewnością najciekawszy mecz dzisiejszego dnia, z ciekawostek będzie to pierwsze El Clasico od 11 lat, w którym nie wystąpi ani Cristiano Ronaldo, ano Leo Messi. Faworytem są gospodarze, którzy są liderem La Ligi, Real natomiast ostatnio zawodzi i to bardzo, pobija coraz to gorsze rekordy, trener Lopetegui narazie zachował posadę, ale czy na długo? Ja w tym meczu postanowiłem pójść w stronę rzutów rożnych, o ile Królewscy można powiedzieć od zawsze są specjalistami w tych statystykach, tak gospodarze już nie koniecznie, ostatnio &quot;przejechałem sie&quot; na nich w meczu z Interem, dlatego dzisiaj postanowiłem zamiast tylko na rogi Realu, zagrać na cornery obu ekip. Teraz trochę statystyk, w tym sezonie w meczach Barcelony pada średnio 9,89 rogu na necz, z tego sama Barca nabija średnio 6,22 rożnego, natomiast w meczach z udziałem Realu średnia cornerów wynosi 9,44 na spotkanie, z czego sami królewscy wykonują 6,67 korka na mecz. Patrząc na 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków to średnia ta wynosi 12,6 cornera na mecz, a w 5 ostatnich ligowych starciach jest trochę niższa i wynosi 11 rzutów rożnych na spotkanie. Tak więc jeżeli obie ekipy utrzymahą swój pozuiom jesli chodzi o te stałe fragmenty gry to linia powinna zostać pokrtyta, można również dla bezpieczeństwa zagrać niższe linie lub też ciekawym betem wydają się rożne samego Realu powyżej 5,5 RR @2,65 lub Barcelony over 5,5 @2,08 czy nawet over 6,5 @3,05, wszystkie kursy z Unibet. Ja jednak jak wspomniałem na początku idę w ogólną liczbę rożnych, a czy to dobry kierunek dowiemy się już za kilka godzin.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa polska
Godzina: 19:00

Spotkanie: Górnik Z - Zagłębie L
Typ: Górnik Z wygra mecz
Kurs: 2,65
Bukmacher: Fortuna
Witam, wczoraj sobie odpuściłem granie bo zbyt dużo ostatnio typów na MINUS. Dzisiaj liczę na przełamanie swoje jak i Górnika Zabrze. Górnik bardzo dawno nie wygrał an własnym stadionie, wiec dzisiaj może zaliczyć wygraną i 3 pkt, jest ku temu okazja bo piłkarzom z Lubina też zbytnio ostatnio się nie wiedzie, trener Lewandowski na wylocie, choć myślę że w Lubinie komuś zależy żeby Lewandowski odszedł bo chodzą pogłoski o zatrudnieniu Nawałki. Oprócz typu 1 który zagrałem bardzo grubo, gram też z tego meczu powyżej 2,5 gola, Górnik wygra dowolną połowę, Górnik strzeli powyżej 1,5 gola
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze- Zagłębie Lubin
Typ: obie drużyny strzelą po 2 lub więcej bramek- TAK
Kurs: 4,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie drużyny z samego dołu tabel- Górnika Zabrze z zespołem ze środka tabeli- Zagłębia Lubin. Górnik musi w końcu zacząć wygrywać, a mecz z drużyną w kryzysie- Zagłębiem wydaje się idealną okazją do zdobywania goli i podniesienia swojej pozycji w lidze. Obie drużyny mimo różnicy w miejscu w tabeli są aktualnie w podobnej formie. Zespół z Zabrza w 5 ostatnich spotkaniach wygrał tylko jeden mecz (Pucharowy z Unią Hrubieszów), jeden zremisował (z Lechem Poznań), pozostałę trzy przegrał. Sytuacjia w Lubinie ma się jeszcze gorzej: na 5 ostatnich spotkań Zagłębie odniosło 3 porażki i tylko dwa remisy (ostatnio z Wisłą Płock i wcześniej z Lechią Gdańsk). Jednak mimo słabej formy w meczach obu drużyn pada zazyczaj sporo bramek. W meczach domowych zespół z Zabrza strzela zazwyczaj 1-2 bramki tracąc przy podobną ilość. Górnik bowiem ma w tym sezonie stracił aż 19 bramek. Jeśli chodzi o Zagłębie Lubin to w meczach wyjazdowych raczej nie radzą sobie zbyt dobrze, jednak myślę, że z w starciu z tak słabo grającym Górnikiem zdobęcie przynajmniej 2 bramki. W tym sezonie Zagłębie Lubin straciło 20 bramek.
Podsumowując: Obie drużyny są aktualnie w nie najlepszej formie jednak w spotkaniu między sobą moim zdaniem trochę postrzelają. Ostatnie dwa mecze bezpośrenie między tymi dwiema drużynami to zakończyły się wynikami 2-2.
Nie podejmę się wytypowania wygranego w tym meczu bo moim zdaniem tutaj może wydarzyć się dosłownie wszystko.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45

Spotkanie: Sevilla - Huesca
Typ: Powyżej 2 bramek, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 4.0
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Powyżej 2 bramek, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 10 rzutów rożnych ciekawy zakład z bardzo dobrym kursem. Przede wszystkim nie dałbym 4.0 na to bo co jak co ale szansa jest duża. 3 bramki w meczu? To sama Sevilla może strzelić bo jest w kapitalnej formie, ale znowu ich obrona nie jest nadzwyczajna więc strata bramki nie będzie zaskoczeniem. 4 żółte kartki? Wystarczy, że mecz będzie trochę ostry, tak samo jedna ekipa może skompletować tyle żółtych kartek, więc to także nie musi stanowić problemu. 11 rzutów rożnych? Tutaj widzę największy problem, ale z drugiej strony ofensywnie nastawiona Sevilla spokojnie może w okolicy 10 się zakręcić, a znowu Huesca też pewnie 2-3 rzuty rożne powinna mieć. Nie dałbym tutaj większego kursu niż 3.0, dlatego jak najbardziej dla zabawy można postawić.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - PSG
Typ: Marsylia strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Marsylia gra słabo w obronie(chociaż ostatnio jest z tym lepiej), ale za to nie ma żadnych problemów ze strzelaniem goli. Na swoim boisku strzelają mnóstwo bramek. W każdym z dotychczas rozegranych spotkań u siebie Marsylia strzelała minimum po dwie bramki. Patrząc na skład Marsylii, to nic dziwnego, że sporo strzelają, bo wygląda ten skład naprawdę nieźle. PSG w tym sezonie w Ligue 1 dominuje, ale gole tracą. Na wyjeździe tlyko raz zachowali czyste konto, a było to w meczu z Nice. Marsylia u siebie potrafi walczyć z PSG. Ich ostatni mecz u siebie z PSG to remis 2:2. Marsylia strzeliła wtedy bramkę w obydwu połowach. Na podobny scenariusz liczę też w tym spotkaniu.
⛔100
 
larkspur 320,2K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 21:00

Spotkanie: Marsylia - PSG
Typ: Marsylia powyzej 3.5 rzutow roznych
Kurs: 1.50
Bukmacher: U
nibet
Analiza: Krotko zwiezle i na temat bo zaraz meczyk startuje. Olympique Marsylia kontra PSG czyli gospodarze zajmujacy piate miejsce w lidze kontra lider z Paryza ktory dotychczas nie zaznal porazki , ba nawet nie zanotowal remisu . Imponujacy bilans PSG 10-0-0. Obydwie druzyny sa po meczach pucharowych. Marsylia ulegla 1:3 Lazio natomiast PSG zremisowalo z Napolo 2:2. Teoretycznie goscie powinni odniesc zwyciestwo a patrzac na h2h obydwie druzyny powinny zdobyc bramke , jednak ja pojde dzis w kierunku rzutow roznych dla Marsylii. A dlaczego ? A dlatego ze patrze na sklad PSG i w wyjsciowej 11tce brakuje Cavaniego , Mpabbe czy tez Rabiota. Te brakuje od poczatku powinna starac sie wykorzystac Marsylia i stawiam ze zdobeda chociaz te 4 rozne w meczu.
POLECAM !!!
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom