>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.12.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
seba23 138K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Primeira Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boavista - Sporting Braga
Typ: powyżej 33,5 fauli
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Ponownie spotkanie z ligi portugalskiej. Przy poprzednim typie z tychże rozgrywek również grała Braga z tym, że u siebie.
Krótko o sytuacji w tabeli: gospodarze na przedostatnim 17 miejscu (9 punktów, bilans 1-6-3) ale z niewielka stratą nawet do 9 miejsca, które obecnie zajmuje Gil Vicente. Goście na 4 miejscu (21 punktów, 7-0-3) i cały czas trzymają się ścisłej czołówki.
Jak wspomniałem przy okazji tamtego typu piłkarze Bragi popełniają sporo przewinień jeżeli chodzi o spotkania domowe. Na wyjazdach również wygląda to obiecująco, w tym sezonie 5 spotkań i średnia z nich to 16,2 (18, 15, 20, 13 i 15).
Zawodnicy Boavisty rozegrali 4 mecze domowe i średnia fauli z nich wynosi 19,5 (20, 21, 31 i zaledwie 6 ostatnio). Ten ostatni mecz mocno zaniżył średnią tak wynosiła by ona grubo ponad 20.
Ostatnie parę spotkań na Estádio do Bessa Século XXI to 26, 38, 34, 42 i 22 faule.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Primeira Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Boavista - Sporting Braga
Typ: Braga wygra 1 połowę
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W związku z wykryciem koronawirusa w drużynie Manchesteru i przełożeniem meczu z Evertonem, pozwolę sobie dodać 2 typ na dzisiejszy dzień, tak by zachować szansę na regulaminowych 10 typów w konkursie.
Zaglądamy do Portugalii, gdzie w ramach 11 kolejki zmierzą się ekipa Boavisty z Bragą. Aspiracje obu drużyn w obecnym sezonie są odmienne. Boavista, będzie musiała bronić się przed spadkiem natomiast Braga powalczy o Ligę Mistrzów. Zdecydowałem się na ten typ po tym jak zobaczyłem statystyki zwycięstw 1 połów w tym sezonie przez obie drużyny. Co ciekawe pomimo słabych wyników Boavista przegrała w tym sezonie 1 połowę tylko raz i miało to miejsce w spotkaniu z Guimaraes. Braga natomiast jest ekipą, która wchodzi szybko w mecz i często 1 połowy padają ich łupem. Dzisiejsi goście są drużyną o 2 klasy lepszą i jeśli nie zlekceważą rywala to mecz powinien paść ich łupem. Mam nadzieję, że wejdą dobrze w mecz i już po 45 minutach będą mieć rywala na przysłowiowym widelcu.

118
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +116
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom