>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.03.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 2 9 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, HOKEJ!
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets
Typ: Over 1.5 # 1 Tercja !
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet !
Analiza:
Patrząc na formę odrzutowców, jaką ostatnio prezentują może na prawdę cieszyć widza, kiedy tak pięknie grają i z meczu na mecz solidnie wygrywają. Dziś wybierają się do Pensylwanii, aby ugrać punkty, z tak dobrze obiecującą ekipą jaką są Pingwiny. Na bramce, dziś zamiast Fleurego, ma bronić Vokoun. Również widzę w nim wielki potencjał, ale z mocną ekipą odrzutowców, może popełnić kilka frasobliwych błędów. Natomiast Pingwiny, to szybka ofensywa.. Crosby, ostatnio sam strzelił bramkę i dziś może powtórzyć ten wyczyn.. Jest w gazie. Mimo wszystko, nie ma sensu dla mnie stawiać, na którąś z ekip, bo szczerze mówiąc, może być tak że moi ulubieńcy z Pensylwanii, mogą dziś czuć lekki ciężar na barkach. (ale mimo wszystko w nich wierzę) Wracając do typu, patrze obiektywnie, i jest jak najbardziej możliwy. Odrzutowce, na pewno od samego początku zawezmą się do ataków, ale Pingwiny też mają swoją broń, z której na pewno skorzystają. 2 gole, myślę to minimum, w pierwszej tercji żeby padły.

✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 0

dam85

Użytkownik
PSG-Montpeller
typ-1 (1,57 Bet365)
godz:20:30
Doskonałe spotkanie na pokazanie potencjału klubu ze stolicy i zarazem odegranie się za ubiegłoroczna porażke w walce o tytuł.
kiepska analiza
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Haas T. - Ferrer D.
Haas T. +3,5 ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 5/10

Co prawda Hiszpan David Ferrer to zdecydowanie lepszy &quot;przebijacz&quot; niż Gilles Simon, to jednak oddanie Francuzowi przez Niemca tylko 4 gemów robi wrażenie. Widać, że Tommy Haase ma patent na taką nużącą grę i tutaj Ferrer może mieć spore problemy z kapitalnie grającym Niemcem.
Ja się dodatkowo przy tym typie zabezpieczam jeszcze dodatnim handicapem (po ostatnim finale Indian Wells wolę zagrać bezpieczniej). Typ w moim odczuciu ma spore szanse na korzystne rozliczenie, Tommy gra tutaj świetnie, Dolgopolov który dwoił się i troił na korcie ugrał zaledwie 5 gemów, mistrz Novak Djokovic 6 gemów, Gilles Simon 4 gemy. Wyniki robią wrażenie, a Ferrer nie jest wcale w swojej życiowej formie i ma przestoje w grze. Melzer urwał mu set, Kei Nishikori potrafił przełamać Davida. Haas ze swoim dobrym serwisem, życiową formą i kombinacyjnym stylem gry powinien rozprawić się z Hiszpanem. Za to David to jeden z najbardziej walecznych zawodników w tourze i na pewno nie odda łatwo finału Mastersa. Panowie ostatni raz grali ze sobą w 2008 roku gdzie gładko wygrał Hiszpan w Dubaju, ale tydzień później Haase doszedł do ćwierćfinału Indian Wells dopiero oddając mecz walkowerem Federerowi.

⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Ligue 1 , godz.20:45
Spotkanie: PSG - Montpellier
Typ: Połowa/Cały mecz - PSG/PSG
Kurs: 2.37
Bukmacher: http://sports.williamhill.com
Analiza:
Na piątek przygotowałem spotkanie w którym zespół PSG zmierzy się u siebie z Montpellier.Faworytem są gospodarze , którzy znajdują się na pierwszej pozycji w lidze z przewagą pięciu punktów nad drugim Lyonem , a jutro mogą tą przewagę powiększyć do ośmiu oczek.Drużyna Ancelottiego u siebie gra najlepiej z całej ligi i w 15 meczach stracili tylko 8 bramek co pokazuje , że PSG ma bardzo dobrą obronę jak np Alex , Thiago Silva , a mając w ataku Pastore i Ibrahimovicia powinni jutro spokojnie ograć zespół gości.Paryżanie w ostatnich 5 meczach u siebie wygrali 4 razy i raz zremisowali , także mają bardzo dobrą formę na swoim boisku.Jeśli chodzi o drużynę gości to są oni aktualnie na siódmym miejscu i tracą 4 punkty do miejsca promującego grę w LE.Montpellier głównie zdobywa punkty dzięki bardzo dobrej grze na swoim stadionie , jednak jutro tak nie będzie , zmierzą się na wyjeździe gdzie nie grają za dobrze , mają bilans 4W 2R 8P , a ostatnie ich 5 meczy wyjazdowych to 4 porażki i zwycięstwo więc słabiutko.Typuje dziś , że PSG będzie prowadzić do połowy i na koniec meczu też wygra , uważam ten typ za pewny przede wszystkim dlatego , że PSG gra u siebie i ma o wiele lepszych piłkarzy niż zespół gości , który słabo spisuje się na wyjazdach , poza tym drużyna Montpellier jest znacznie osłabiona gdyż nie zagrają tacy piłkarze jak Garry Bocaly, Marco Estrada czy Karim Ait-Fana.Natomiast w drużynie gospodarzy zabraknie tylko Thiago Motty i lavezziego , lecz mając taką szeroką kadrę trener Carlo Ancelotti może zastąpić ich innymi piłkarzami.Mój typ to do połowy 1:0 , a na koniec 3:1.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: St. Louise (+1,5) - Los Angeles
Typ 2
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spośród dużej oferty na dziś z NHL wybieram spotkanie Królów z Nutkami. Obie ekipy do tego spotkania podejdą zmotywowane i w odmiennych nastrojach. Zdziwiła mnie bardzo ostatnia porażka gospodarzy z Edmonton na własnym lodzie, i to aż 0-3. Nafciarze od ponad roku notorycznie przegrywali z Nutkami, czy to u siebie czy wyjazd więc coś musi być na rzeczy, pytanie tylko czy wypadek przy pracy, a może początek słabszej formy hokeistów St. Louis? Dzisiejszy mecz wszystko zweryfikuje.
Jeśli chodzi o LA Kings, to ostatnie wyjazdowe spotkanie z Chicago po świetnym meczu na pewno podniosło morale zawodników, i dziś będą chcieli odnieść drugie z rzedu zwycięstwo. Obie ekipy sąsiadują w tabeli - LA 38pkt, a STB 36pkt.
Jesli chodzi o pojedynki bezpośrednie, to Nutki nie potrafią wygrać z Kingsami od siedmiu meczów!

✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ: 2
Kurs: 5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mecz pierwszej z czwartą rakietą świata. Obie panie w meczach o stawkę spotykały się ze sobą czterokrotnie i zawsze triumfowała bardziej doświadczona Williams. Ten mecz będzie zapewne wyglądać podobnie jak poprzednie ich starcia, czyli pełna siła i atak ze strony amerykanki, a polka wytrwałością, sprytem i zwyczajnym przebijaniem piłki na drugą stronę będzie próbowała się przeciwstawić. Każdy mniejszy lub większy kibic tenisa pamięta ubiegłoroczny finał Wimbledonu gdzie Agnieszka wyglądała bardzo blado na tle amerykanki, mimo to udało jej się ugrać seta. Jeśli Serena będzie seryjnie trafiać to w finale Isi nie zobaczymy, ale jeśli zdarzą się jej chwile słabości jak chociażby w starciu z chinką Na Li, albo z Cibulkovą, tenisistce tej klasy jaką jest Agnieszka może to wystarczyć. W wywiadach Serena podkreśla że obawia się polki, &quot;Ona nie chybia. Odgrywa z powrotem każdą piłkę i zmusza cię do walki o każdy punkt. Nie znam niczego, co mogłoby być bardziej niebezpieczne.&quot; Tych słów na pewno nie należy brać do końca na poważnie, ale widać że wbrew kursom wystawionym przez buki Serena nie jest pewna swego. Ostatnio obie Panie grały ze sobą w listopadzie 2012, w spotkaniu pokazowym. Agnieszka wygrała tamten mecz 2-0. Oczywiście to był mecz o nic, ale ten wynik może mieć mentalny wpływ zwłaszcza na Isie, pokazuje że jednak można pokonać Serene. Nie zapominajmy o tym że Agnieszka się bardzo dobrze czuje w Miami, rok temu Radwańska nie miała sobie równych. Dodam że doszły mnie słuchy że Serena ma jakieś problemy ze zdrowiem. Nie znam szczegółów na ten temat i jest to info nie potwierdzone, ale być może jest coś na rzeczy. Reasumując myślę że warto pograć za drobne. Każda seria zwycięstw kiedyś się kończy.

⛔ 100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Reg ular Season Spotkanie: Philadelphia Flyers - New York Islanders
Godz:
0 0 . 0 5
Typ:
New York Islanders wygra ML
Kurs:
2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiejszej nocy o godz.00.05 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Islanders a Flyers. Po raz kolejny jestem zmuszony postawić przeciwko mojej ulubionej drużynie! To co oni ostatnio prezentują woła o pomstę. O ile w ataku wygląda to przyzwoicie tak w defensywie jest totalny piach. Seria 3 porażek z rzędu w których Bryzgalov puszcza łącznie 11 bramek stawia w wątpliwość czy jest to właściwa osoba do obsady bramki Flyers na obecną chwilę dlatego dziś jeszcze nie wiadomo kto stanie między słupkami po stronie gospodarzy. Z kolei u Wyspiarzy mamy potwierdzenie,że goalie na dzisiejsze starcie będzie Evgeni Nabokov. Jego staty w tym sezonie to 15-10-3 z 2.80 GAA i .902 SV%. Rewelacji nie ma z jego strony ale dlatego że Islanders ciągle walczą o swoje miejsce w play-off jestem w stanie im zaufać w tym matchupie. Jako ciekawostkę dodam,że Flyers wygrali tylko 3 z 10 spotkań z Islanders gdy ich bramkarzem był właśnie Nabokov. Philadelphia jest mało gościnna dla drużyny z Nowego Yorku,która ma bilans 2-14 w ostatnich 16 starciach w Philladelphii. Biorąc pod uwagę jednak fatalną dyspozycję graczy Flyers spróbuję pograć na gości dzisiejszego starcia,którzy przyzwoicie wyglądają na wyjazdach w tym sezonie (9-4-1).

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Concordia Elbląg - Wisła Płock (II liga wschód)
Typ: Wisła Płock
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jutro mecz w Elblągu, gdzie Concordia będzie podejmować Wisłę Płock. Gospodarze chcieli przełożyć mecz, ze względu na zły stan boiska, ale nie dostali takiej zgody. Teraz jedyne co może się wydarzyć to negatywna decyzja sędziego bezpośrednio przed spotkaniem, ale moim zdaniem ten mecz i tak się odbędzie. Terminów awaryjnych jest coraz mniej więc sędziowie pewnie dostali wskazówki by decydować się o nierozgrywaniu spotkania jedynie w ekstremalnych warunkach. Zdrowie zawodników w takich momentach schodzi na drugi plan...

Kursy póki co ma tylko Fortuna (chyba), ale kurs na nafciarzy naprawdę mnie zadowala. Wiem, że w takim wypadku o wyniku mogą decydować przypadki, ale może z tym boiskiem nie będzie tak tragicznie. Grunt to w miarę szybko strzelić bramkę, bo później będzie grało się coraz gorzej. Jesienią w Płocku Concordia uległa aż 0:3.

O dziwo Wiślacy grają dużo lepiej na wyjazdach i w kontekście całej ligi są chyba najlepsi. U siebie ściska ich presja i tracą wiele głupich bramek. Przykładem może być ostatni mecz z Unią Tarnów czy choćby nieco wcześniejsze spotkanie z Resovią. Tu nawet nie chodzi o to, że rywale w Płocku grają z kontry i mało się otwierają, ale to leży raczej w głowach piłkarzy. Na wyjazdach jest zupełnie inaczej. Wiele razy kiedy spodziewam się remisu, porażki to oni potrafią spokojnie wygrać grając nawet w osłabieniu.

W ostatnim czasie dla pozornego zachowania rytmu meczowego Wisła rozegrała sparing z Błękitnymi Gąbin i rozgromili ich aż 9:0. Mam nadzieję, że w meczu z Concordią Kaczmarek w końcu postawi na Krzywickiego w ataku, a nie na swojego kolegę Dziedzica, który dużo lepiej gra jako &quot;10&quot;. Krzywicki ostatnio w 45 minut strzelił 2 bramki i zanotował 2 asysty. Pomijam klasę rywala, liczy się fakt. Szkoda, że w pierwszym meczu wiosny był lekko przeziębiony. Nie wiem jednak czy to miało duży wpływ na decyzje personalne trenera.

Seweryn Kiełpin też zagrał połówkę w tym sparingu i mam nadzieję, że to on stanie między słupkami w meczu z Concordią. Struski pomimo, że zagrał dopiero jeden mecz to już w dużym stopniu nadszarpnął moje zaufanie puszczając bramę za kołnierz w stylu Mierzwy, który grał w Płocku swego czasu.

Kontuzja Burego również nie okazała się na tyle groźna. Zawodnik zszedł z boiska w meczu z Unią, ale jego kontakty z piłką/zagrania naprawdę składały ręce do oklasków. Mam nadzieję, że boisko pozwoli pograć obu drużynom w piłkę. Kurs warty gry. ✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
29.03.2013 00:05
Analiza:
Czyżby trzynasta wygrana z rzędu dla pingwinów?Moim zdaniem w końcu muszą ulec komuś i wierzę że to nastąpi dziś i zakończy się sromotną kleską. Po prostu nie wyjdzie im ten mecz i tyle.Goście dwa ostatnie spotkania na plus i z pewnością mają chrapkę na kolejne zwycięstwo_Ostatnia wygrana Jets z Pingwinami była w 2006 roku ale dziś nie widzę aby nie mogło to się powtórzyć.jak już wspominałem w końcu przełamanie świetnej passy musi zostać zakończone.goście są na trzecim miejscu w konferencji więc nie są tacy słabi.Dobrze sobie radzą na wyjazdach i potwierdzili to w ostatnim spotkaniu.Gospodarze się męczyli z Canadiens ale ostatecznie udało im się wygrać.dziś myślę że już tyle szczęscia nie będą mieli i ulegną gościom.

⛔ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
dyscyplina: p.nożna
spotkanie: PSG - Montpellier
typ: PSG 2:1, 3:1 or 4:1
kurs: 4.25
buk: bwin
analiza:
Witam.Bardzo ciekawe zapowiadające się spotkanie ???? Obydwa zespoły walczą o swoje cele PSG o mistrzostwo kraju (5 pkt przewagi nad 2 miejscem) zaś goście o puchary (4 pkt do miejsca gwarantowanego grą w nich) PSG słabiutko prezentuje się na wyjazdach więc mecze u siebie są ważne,Zlatan i spółka wiedzą o co grają więc motywować ich nie trzeba,patrzac na wczesniejsze pojedynki tych drużyn dużo padało remisów,ale nie sądze żeby padł remis gospodarze dwiema bramkami spokojnie powinni wygrać i zbliżyć się do tytułu ???? stawiam priv 3:1 ???? powodzenia!

⛔ 100
 
A 2

aniolziom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Spotkanie: PSG - Montpellier
Typ: BTS
Kurs: 1,909
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dosyć ciekawie zapowiadające się spotkanie francuskiej 1 ligi, gdzie aktualny Mistrz kraju przyjedzie do Stolicy podejmować aktualnego lidera tabeli i zespół, który pewnie zmierza do odebrania gościom tego tytułu.
To, że Paryżanie ten mecz wygrają jest prawie pewne, dlatego uważam że nie ma co stawiać tego zakładu po tak niskim kursie. Natomiast dobrze prezentuje się zakład na to, że obie drużyny strzelą gola.
Po pierwsze warto odrobinę zaryzykować i zagrać po tak wysokim kursie.
A po drugie, statystyki (4 ostatnie spotkania)
St. Etienne - PSG 2:2 Montpellier - Troyes 1:1
PSG - Nancy 2:0 Nice - Montpellier 2:0
Reims - PSG 0:1 Montpellier - Rennes 2:0
PSG - Marseille 2:0 Evian TG - Montpellier 0:1
Jak powyżej widać oba zespoły w 3 z 4 spotkań strzelały bramki. Nie udało im się tylko w przegranych spotkaniach i wcale nie wynikało to ze słabej gry, a raczej z nieskuteczności.
W ubiegłym roku (2012) oba zespoły spotkały się dwa razy:
Montpellier - PSG 1:1
PSG - Montpellier 2:2
Podsumowując uważam, że naprawdę warto spróbować i postawić na BTS po takim kursie.
Powodzenia!

⛔ 100
 
K 7

kryszan092

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Milwaukee Bucks- Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers -6pkt.
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie pomiędzy Milwaukee Bucks- LA Lakers, obie zespoły w swoich Konferencjach 8 miejsca, które gwarantują udział w Play-Offach, z tym, że Milwaukee mogą być spokojni o miejsce w PO, ponieważ Philadelphia na pewno ich nie dogoni. Lakersi są w trudniejszej sytuacji Utah i Dallas zbliżyły się do Lakersów, więc muszą grać na maxa jeżeli chcą grać w PO. Więc mój typ to -6pkt dla LA Lakers, którzy nie powinni mieć większych problemów z Milwaukee które przegrało 4 z 5 ostatnich meczy, Lakersi nie są o wiele lepsi bo wygrali tylko 2 z 5 ostatnich meczy. Podam jeszcze ostatnie mecze Milwaukee z Lakersami u siebie:
Milwaukee Bucks- Los Angeles Lakers 100:89
Milwaukee Bucks- Los Angeles Lakers 107:118
Milwaukee Bucks- Los Angeles Lakers 106:107 (95:95)
Milwaukee Bucks- Los Angeles Lakers 98:104
Milwaukee Bucks-
Los Angeles Lakers 110:103
Polecam!

⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA-Singiel Miami, twarda
Spotkanie: Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ: Agnieszka Radwańska (+1,5 seta)
Kurs: 2,70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Czyli nic innego jak to, że dziś Agnieszce uda się zdobyć seta z potężną Sereną. Oczywiście nie mam nic przeciwko zwycięstwu krakowianki ale umówmy się - już o seta będzie bardzo bardzo ciężko. Jaki tenis grają obie panie to wszyscy dobrze wiemy. Młodsza z sióstr Williams oparty głównie na sile z mega mocnym serwisem ale oczywiście też i swoją technikę na odpowiednim poziomie ma (no ogólnie rzecz biorąc w dzisiejszym sporcie a tu akurat w tenisie nie można wygrywać tylu turniejów nie będąc wszechstronnym). Isia za to ze swoją inteligencją boiskową, sprytem, zagraniami technicznymi i solidnym bieganiem po korcie. A co do zagrań technicznych ostatnio w ćwierćfinale grając z belgijką Flipkens nasza rodaczka popisała się wręcz genialnym zagraniem, które komentatorzy już nominowali do zagrania turnieju (polecam obejrzeć). Agnieszka niby nie do końca jest w formie ale swoje mecze wygrywa póki co. Jak to spotkanie bd mniej więcej wyglądać to wiadome bo już dawno, że tak to określę karty zostały odkryte. Jeśli zaś chodzi o bezpośrednie pojedynki to było ich 4 i niestety wszystkie przegranie przez naszą rodaczkę. W lipcu ubiegłego roku, w swoim pierwszym wielkoszlemowym finale na trawiastej nawierzchni w Wimbledonie Aga przegrała 2:1 (1:6, 7:5, 2:6) a w październiku tak samo rok temu w stambulskiej hali Sinan Erdem Arena, w kończącym sezon turnieju masters Williams nie natrafiła na większy opór i wygrała 6:2, 6:1. Również w dwóch pierwszych spotkaniach, obydwu rozegranych w 2008 roku, Amerykanka nie straciła seta. Po raz pierwszy trafiły wówczas na siebie w maju na korcie ziemnym w Berlinie, gdzie było 6:3, 6:1. Natomiast w lipcu w ćwierćfinale Wimbledonu zakończyło się wynikiem 6:4, 6:0. Także 1 set zdobyty do tej pory, myślę że dziś Aga powalczy i postara się chociaż o jednego bo to, że przegra z amerykanką jest raczej pewne (obym się mylił). Przemawia nawet za tym jedna ciekawostka, otóż za każdym z siedmiu razów, gdy Serena dochodziła do półfinału w Miami, przechodziła do finału. Ale i tak trzymam kciuki za krakowiankę i bd mocno kibicował przed telewizorem (dla chętnych mecz transmitowany będzie w otwartej telewizji - tvp2). Pojedynek już o 02:00 w nocy czasu polskiego. Powodzenia !

⛔ 100
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP-Singiel Miami, twarda
Spotkanie: Richar Gasquet- Thomas Berdych
Typ: over 28,5 gema
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Rozpoczynający się 5 minut po północy mecz Czecha z Francuzem, w którym górą powinien być reprezentant naszych południowych sąsiadów. Powinien być ale być nie musi, ponieważ w tym turnieju już wielokrotnie miał problemy, szczególnie w meczu z Kolumbijczykiem Fallą gdy bronił 2 piłki meczowe. Czech dysponuje dobrą zagrywką, dobrze czyta grę i gra przy linii, lecz miewa problemy z wejściem w rytm meczowy, a jego zwycięstwa nie przekonują. Z kolei Francuz jest zawodnikiem lepszym technicznie, góruje grą przy siatce, jest bardzo waleczny co udowodnił w tym roku nie raz, zaczynając wspaniale sezon w Doha i walcząc w AO. Do tego etapu dotarł bez większych problemów. Obydwu panów lubi grę na tej nawierzchni, i nie widzę w tym meczu zdecydowanego faworyta, twierdzę wręcz że Francuz może pokonać Czecha o ile ten szybko nie złapie rytmu meczowego. Reasumując, typ zdecydowanie warty ryzyka, kurs zachęcający, zdecydowanego faworyta brak, mecz powinien być zacięty. Liczę na dobre widowisko.

⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP-Singiel Miami, twarda
Spotkanie: Richar Gasquet- Thomas Berdych
Typ: over 21,5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet-at-home
W ostatnim ćwierćfinale w Miami w nocy naszego czasu zagrają Czech Tomas Berdych i Francuz Richard Gasquet.
Obaj tenisiści spotkali się w Indian Wells gdzie w pierwszym secie dominował Berdych, a Richard Gasquet wyróżniał się przede wszystkim fatalnym podejściem do spotkania. Francuz na każdym kroku dawał znać o swoim niezadowoleniu, złym podejściu do poszczególnych zagrań, wyglądał jakby w ogóle nie chciał podjąć walki. W drugiej odsłonie meczu Gasquet wygladał już lepiej, a Czech miał swoje problemy i set był już bardziej wyrównany choć ostatecznie wygrał go Berdych. Przed tym spotkaniem to Gasquet prowadził w H2H, teraz mamy remis. Uważam, że tym razem Francuz podejmie rywalizację z Czechem, który w Miami wygląda dużo gorzej niż w Indian Wells. Czech męczył się już z Gimeno-Traverem i Fallą. Zdecydowane zwycięstwo z Querreyem zaciemniło obraz gry Berdycha na tym turnieju, a prawda jest taka, że Amerykanin zagrał pewnie jedno ze swoich najgorszych meczy w ostatnim czasie. Gasquet z kolei po bardzo wyrównanym meczu pokonał Almagro. Widać, że dobrze serwuje, nawierzchnia w Miami także może mu nieco pomóc w walce z Berdychem. Niewykluczone są trzy sety albo dwa bardzo wyrównane stąd typ na over.
http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=3240

⛔ 100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season
Spotkanie: Ottawa Senators - New York Rangers
Typ: Rick Nash strzeli gola
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betsson
00.30
Juz kilka razy grałem na Ricka w tym miesiącu i gram naniego po raz kolejny. Rangersi są mocno uzależnieni od jego postawy. Zawodnikiem jest genialnym, ze świetna techniką, swietnym strzałem jak jest w formi to bardzo cięzko go zatrzymac. ostatnimi czasu w wielkiej formie nie był i druzyna nie grała niczego nadzwyczajnego, teraz znowu zaczyna strzelac to i w takim razie druzyna zaczyna mocniej punktowac. dzisiaj dobry mecz dla rangersów na zwyciestwo w mojej ocenie. Senatorzy ze sporymi problemami kadrowymi graja od początku sezonu. Trzeba przyznac, ze prezentuja się bardzo dobrze, ale wątpie, aby byli w stanie grac na takim poziomie zwłaszcza w defensywie. Dlatego dzisiaj mysle, ze Rick ma spore szanse na strzelenie. Ostatnio strzelił 2 gole z Lotnikami, wczesniej trafił z Diabłami i mecze wygrywali, w miedzy czasie zablokował sie z Washingtonem i Floridą i tylko jeden punkt w tym czasie. Dzisiaj Straznicy mają spore szanse na zwyciestwo, a jako ze kurs na strzeleni gola przez Nasha jest większy niz wygranie meczu przez Strazników, to ja wybieram tą pierwszą opcję.

⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA-Singiel Miami, twarda
Spotkanie: Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ: ilosc gemow w 1.secie? Typ: 6-8
Kurs: 2,30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kilka postow wyzej napisano wiele o tymze spotkaniu,jednak przestrzegam przed takim typowaniem.Rozumiem,obstawiacie ze wygra Agnieszka,lub ze wygra min. 1 set(z czystej sympatii) jednak realia sa calkiem inne.To ze Radwanska dotarla tak daleko to przede wszystkim zasluga szczescia,ze nie trafila do tej pory na godna rywalke.A nawet z tymi co grala miala wielkie problemy zeby awansowac.Ja zagram ostroznie,analizujac pierwsze sety Agnieszki w tym turnieju,otoz:
1.runda-wolny los--ok fuks,mozna isc na zakupy,do salony pieknosci...
2.runda-Radwanska-Hsieh--6:3
3.runda-Radwanska-Rybnikova--7:6
4.runda-Radwanska-Stephens--4-6
I teraz czas na weteranke S.Williams--Zawodniczka dysponujaca poteznym serwisem i niezwykle mocnymi zagraniami.Mysle ze glowna role odegra wlasnie sila,a wynik w pierwszym secie,hmm max 6-2 choc bardziej przychylalbym sie za 6-1.Polfinal to i tak duuzo,patrzac na forme Agnieszki w tym sezonie,dlatego tez mysle ze wygrana Williams 2-0 po kursie 1.44 jest prezentem swiatecznym
POLECAM i good luck

✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA, 1:00
Spotkanie : Bucks - Lakers
Typ: Lakers -2
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle

Oba zespoły podejdą do spotkania b2b. Bucks na wyjeździe przegrali z 76ers, zaś Lakers wygrali z Wilkami.
Dla Lakers będzie to drugi wyjazd z rzędu. Najbardziej mnie ciekawi sytuacja, w której są Bucks. Po przegranym meczu w Filadelfii swoją frustrację głośno wyjawił podstawowy zawodnik Bucks - Jennings. Trener dzisiejszych gospodarzy nie wypuścił w czwartej kwarcie Brandona. Argumentował, że nie radził sobie w obronie z Jrue Holiday&#39;em.
Lakers co prawda bez MWP, ale zespół z Miasta Aniołów, w obecnym sezonie odrobiła lekcje, grając bez kilku swoich podstawowych zawodników.
Do składu powrócił Pau Gasol, zatem duet Gasol - Howard, może być bardzo problemowy dla Bucks.
Lakers nie mogą pozwolić sobie na wpadki, bo tuż za ich plecami w Konferencji Zachodniej, znajduje się drużyna z Teksasu - Dallas Mavericks, która ostatnio prezentuje się solidnie.
&gt;&gt;&gt;Pozostałe typy na nockę &lt;&lt;&lt;

⛔ 100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 2 liga
Spotkanie: Helmond - Eindhoven
Typ: powyżej 4,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jak wiadomo w drugiej lidze holenderskiej pada sporo bramek. Goście ostatnia drużyna ligi, do tego najgorsza defensywa. Gospodarze ciągle mają realne szanse na 1 miejsce, ale prędzej powalczą o jak najlepsze miejsce w strefie barażowej. Uważam, że mecz z najgorszą ekipą w lidze to idealna okazja do podreperowania bilansu bramkowego. Jesienią w meczu tych drużyn padło 7 goli, wiosną bramek także nie powinno zabraknąć.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom