>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.03.2022 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 29. Marca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz barażowy o awans do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska awansuje
Kurs: 1,86
Bukmacher: STS
Analiza:

Jestem zaskoczony kursami na to spotkanie. Spodziewałem się, że na nasz awans będzie coś ok. 1,60-1,65. Możliwe, że jednym z powodów jest pesymizm, bo w internecie ciągle się czyta jak to Szwedzi nas ograją, wiele osób pewnie stawia na Szwecję stąd kurs na Polskę idzie do góry. Ze Szkocją zagraliśmy fatalnie(nie zasłużyliśmy tam na remis), ale to był mecz towarzyski, więc na jego podstawie nie ma co wyciągać poważniejszych wniosków zwłaszcza, że graliśmy bez naszej największej gwiazdy, a wtedy nasza siła gry jest nieporównywalnie niższa niż z nim w składzie. Szwedzi też nie zachwycili, nie potrafili wygrać w regulaminowym czasie z Czechami. To, że musieli grać dogrywkę też działa na ich niekorzyść, bo jednak tak wyczerpujący mecz może być przez nich odczuwany w spotkaniu z naszą reprezentacją.
Ważną kwestią jest też motywacja. My będziemy zmotywowani podwójnie, bo przecież chcemy się zrewanżować Szwedom za ostatnie Euro. No i kolejna istotna kwestia- kibice. Nasi kibice są wspaniali, a biorąc pod uwagę wagę tego meczu, to doping dla naszych będzie niesamowity. Według mnie jesteśmy wyraźnym faworytem do awansu i ten awans wywalczymy.
86
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Otrzymane punkty reputacji: +1543
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz barażowy o awans do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 3,15
Bukmacher: Betlic
Analiza: Mecz bardzo ważny dla reprezentacji Polski i Szwecji dając awans na Mistrzostwa Świata. Reprezentacja Polski zagra na stadionie w Chorzowie co jest jedynym atutem tej konfrontacji na korzyść naszej kadry. Podopieczni trenera Michniewicza nie są w najlepszej formie w ostatnim czasie, chociaż wyniki nie odzwierciedlają formy naszych zawodników. Nasza kadra na ostatnie 10 meczy zanotowała 5 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Dziś nasza kadra zagra osłabiona brakiem takich zawodników jak Paweł Dawidowicz, Arkadiusz Milik, Maciej Rybus, Karol Świderski, Krzysztof Piątek, Bartosz Salomon, którzy są kontuzjowani a za kartki musi pauzować Mateusz Klich. Nasza kadra posypała się przed najważniejszym meczem tego roku, i nie wydaje mi się aby sam Lewandowski wygrał tą konfrontację, który też opuścił ostatnio trening z powodu drobnego urazu, to samo Glik. Nasza kadra ma spore problemy z pomysłem na grę po za tym zawodnicy typu Krychowiak, Reca, w klubach grają przyzwoicie a jak przyjeżdżają na kadrę grają piach że aż szkoda ich oglądać. Goście drużyna Szwecji gra tym samym składem od kilku sezonów odnosząc bardzo dobre wyniki, ponieważ na 10 ostatnich meczy przegrali tylko 3 razy ulegając reprezentacją Hiszpanii, Gruzji, Grecji. Przyjezdni nie mają tak dużo problemów kadrowych jak nasza reprezentacja, ponieważ z gry wykluczeni są tylko Ludwig Augustinsson,i Martin Olsson, którzy są kontuzjowani. Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja pomiędzy Lewandowskim i Ibrahimowiczem, co podkręci tylko ten mecz. Liczę i uważam że goście są na tą chwilę w lepszej dyspozycji i formie a zawirowania w ostatnim czasie w naszej kadrze ( zmiana trenera) i brak pomysłu na grę zmiana taktyki ustawienia i zmiana składu co mecz nie wróży nam dobrego wyniku w tej konfrontacji.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Otrzymane punkty reputacji: +220
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz barażowy o awans do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Remis
Kurs: 3,15
Bukmacher: STS
Analiza:

Szwecja przegrała 3 ostatnie mecze wyjazdowe - były to spotkania kwalifikacyjne do Mundialu w Katarze z Grecją, Gruzją i Hiszpanią. Ostatnio męczyli się z Czechami u siebie, zwycięską bramkę strzelili dopiero w końcówce. Na papierze mamy podobnych jakościowo zawodników jak Szwedzi. Ostatnio że Szkotami nie pokazaliśmy się z najlepszej strony, jednak naszą przewagą w kontekście tego meczu jest brak zmęczenia, nasi mieli sporo zmian, nie musieli grać na 100%, odpoczywał Lewandowski. Natomiast Skandynawowie grali 120 minut na pełnym zaangażowaniu. Z jednej strony jest więc nasza słaba gra i mało czasu jakie miał trener Michniewicz na poukładanie drużyny po swojemu. Jednak z drugiej strony gramy u siebie, a Szwedzi są bardziej zmęczeni. Powinno to więc się mniej więcej zrównoważyć. Bez formy jest też Isak, od dawna nie strzelił gola w barwach Sociedad. Natomiast Lewy standardowo strzela jak na zawołanie.

Myślę, że obdwie drużyny w sytuacji gdyby w końcówce regulaminowego czasu gry utrzymywał się remis nie zaryzykują i poczekają ewentualnie do dogrywki lub karnych.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska over 2.5 kartek
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

No to mamy final barazy czyli najwazniejszy mecz eliminacji do mundialu. Polacy sporo kartek zawsze lapia bo mamy problemy w obronie albo jestesmy spoznieni i trzeba sie uciekac do faulu. Tutaj przepros nie bedzie bo sedzia meczu bedzie Daniele Orsato super overowiec kartkowy. Jest kilku energetycznych zawodnikow po naszej stronie jak chocby Krychowiak, ktory jest wiecznie spozniony i praktycznie w kazdym meczu lapie zoltko. Ogolnej linii nie gram bo nie mam zaufania do Szwedow w kwestii kartek ale na naszych sobie pogram.
95
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Otrzymane punkty reputacji: +724
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz barażowy o awans do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: BTTS/+2.5
Kurs: 2.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Najważniejsze spotkanie tego sezonu jak do tej pory dla obu ekip. Wzbudza oczywiście dużo emocji i zainteresowanie co widać choćby po propozycjach na forum , pięć typów i wszystkie na ten mecz. Nie ma co czarować , goście są faworytem do awansu mimo że gramy u siebie. Szwedzi to solidna ekipa , nie dawno na ME ograli nas 3:2 i gdyby nie geniusz Lewego zwycięstwo byłoby bardziej przekonujące . Nie wiem czy po raz drugi w tak krótkim czasie pozwolą rywale naszemu snajperowi na podobny wyczyn. Obawiam się że będzie to trudne . Nie ukrywam też że Lewandowski stanowi 50% sportowej wartości naszej drużyny i po raz wtóry wszystkie oczy będą skierowane na niego , ale również Szwedzi się na nim skupią co zrozumiałe . Najbliżej w tym spotkaniu było mi do remisu ale typ taki został już podany więc uderzam w gole z obu stron.

Myślę że mecz będzie miał podobny przebieg jak ten poprzedni , choć być może z racji tego że gramy w domu będziemy częściej przy piłce a Szwecja poczeka na swoje szanse z kontry . Nie sądzę by spotkanie skończyło się underowo lub bez zdobyczy bramkowej którejkolwiek z ekip . Co prawda Szwedzi grając w domu z Czechami w regulaminowym czasie zremisowali 0:0 ale tutaj takiego scenariusza nie przewiduje i myślę że obie ekipy postrzelają ..
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina:
20:30
Spotkanie: Stal Nysa - LUK Lublin
Typ: 2
Kurs: 2,50

Bukmacher: superbet
Analiza:
Starcie na dole tabeli PlusLigi, faworyt do spadku podejmuje zespół Dariusza Daszkiewicza, LUK Lublin. Oba zespoły to beniaminki, patrząc na tabelę to zespół z Lubelszczyzny lepiej prezentuje się w lidze. Pomimo faktu, że oba zespoły odnosiły ostatnio podobne wyniki to dla mnie faworytem jest LUK. Wiadomo ten mecz dla Stali jest meczem o życie i na pewno zostawią kawał zdrowia na parkiecie, ale mimo wszystko jakoś nie mam przekonania do ich wygranej. Stawianie Nysy w roli takiego faworyta według mnie jest nieporozumieniem. Ogladałem mecz na Globusie pomiędzy tymi zespołami, wtedy Stal wygrała 3:0 ale tamten wynik mógł być taki sam w drugą stronę. Spotkanie było mega wyrównane, ale LUK w kluczowych partiach setów po prostu przegrywał decydujące piłki. Dzisiaj super okazja na rewanż i myślę, że Włodarczyk i Filipiak poprowadzą Lublinian do zwycięstwa. Mój typ 3:1 dla LUK
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
ziroxxx 784,4K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz barażowy o awans do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska over 15,5 fauli
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Można grać kartki i faule. Ja biorę faule bo z kartkami różnie bywa. Polska natomiast fauli co mecz dużo nabija. Przedstawie kilka ostatnich meczy wraz z ilością fauli:
Z Szkocją - 18
Z Węgrami - 17
Z Andorą - 17
Z Albanią - 24
Z San Marino - 8
Z Anglią - 16
Z San Marino - 12
Z Albanią - 25
Odrzucając tylko spotkania z San Marino to we wszystkich meczach Polacy faulowali przynajmniej 16 razy. Jeżeli Polska w meczu towarzyskim robi 18 fauli, to w meczu o awans na mundial powinna bez problemu pokryć przedstawioną linie. Polacy często się podpalają i głupio faulują. Mecz bardzo ważny, więc liczę, że będzie bardzo ostro na boisku. Do gry kartki, ale ja proponuje over 15,5 fauli na Betfan. Jak ktoś znajdzie jeszcze gdzieś ofertę na faule to czekam na info. Ewinner over 14,5 fauli @ 1.80.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Otrzymane punkty reputacji: +529
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Pucharu Narodów Afryki
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gambia - Czad
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs:
1.82
Bukmacher: LVBet
Analiza:


Ledwo co zakończył się jeden, a zaczynają się już eliminacje do następnego Pucharu Narodów Afryki. Oczywiście jest to pierwsza z rund. A tak właściwie nazywana jest "rundą wstępną". Mierzą się w niej ekipy, które są teoretycznie najsłabsze w całej Afryce. Jednak jest jedna drużyna, która jest wyjątkiem - Gambia.

Gambia w styczniu tego roku doszła aż do ćwierćfinału PNA 2021 i nie da się ukryć - było to spore zaskoczenie. Ale nie można powiedzieć, że ten wynik był niezasłużony. Gambia zasłynęła ze swojej bardzo szczelnej defensywy. W całym turnieju w pięciu spotkaniach aż 3 razy zachowali czyste konto będąc kompletnym underdogiem. Stracili tylko jedną bramkę w fazie grupowej i dwie w ćwierćfinale. Czemu zatem grają od rundy wstępnej? A no dlatego, że została ona rozlosowana zanim ranking FIFA został uaktualniony. Gdyby rządzący chwile poczekali, to wtedy dzisiejsi gospodarze nie musieliby rozgrywać dwumeczu z Czadem.

Czad za to ostatni jakikolwiek wiążący mecz rozegrał... półtora roku temu. Wszystko z tego powodu, że wtedy z eliminacji do PNA 2021 zostali zdyskwalifikowani. Wszystko przez rząd tamtejszego kraju, który za mocno ingerował w sprawy związku piłkarskiego. Co ciekawe, z eliminacji do PNA 2019 Czad sam zrezygnował. Więc w ostatnim czasie rozegrali spotkań jak na lekarstwo.

Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 0:1 dla Gambii co jest już niezłą zaliczką. Oczywiście z tego powodu, że w Afryce często i gęsto gospodarze dostają spory handicap na własnym stadionie.

W reprezentacji Gambii na PNA 2021 zasłynęła dwójka Musa Barrow i Abbie Jallow. Oboje to zawodnicy ofensywni, którzy mimo turbodefensywnego stylu gry reprezentacji potrafili trochę poskubać przeciwników. I właściwie to oni zapewniali punkty i awans w tym turnieju. Teraz również są w reprze, więc myślę, że dadzą radę coś strzelić.

Czad jest o wiele większym krajem od Gambii, ale tam zdecydowanie nie ma takiej kultury piłki nożnej i dzięki temu Gambia będąc malutkim państewkiem jest faworytem. Myślę, że gospodarze dzięki swojej twardej grze w defensywie będą w stanie wygrać dzisiejsze spotkanie dosyć spokojnie i zachowają czyste konto.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, Tour Championship
Godzina: 14:00
Spotkanie: Neil Robertson -Mark Allen
Typ: wygra Allen AH(+2,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: etoto
Analiza:

Mecz do 10 wygranych frejmów (best of 19). Będą 2 sesje: popołudniowa i wieczorna. W tym turnieju dedykowanym tylko 8 najlepszym graczom obecnego sezonu 2 mecz ćwierćfinałowy zagrają: sklasyfikowany na 2 miejscu klasyfikacji obecnego sezonu Australijczyk Robertson (ranking 4) i irlandzki zawodnik Allen (ranking 11). Nawet pobieżna analiza dostępnych notowań na rynku bukmacherskim pozwala dostrzec, że rynek w nadmiernie faworyzuje Kangura. Wystarczy sobie zadać proste pytanie, podobne do tego, które zadałem wczoraj: Czy Neil przeciwko Markowi wygra w obecnie 3 na 4 rozegrane mecze?. Moim zdaniem - nie. Dla nas, obstawiających w Polsce (maksymalny dostępny kurs to 1,45) sytuacja jest jeszcze gorsza, bo ze względu na podatek, by racjonalnie postawić na Aussie'go musielibyśmy być przekonani, że wygra on prawie 4 mecze na 5 rozegranych przeciwko Irlandczykowi. To oczywista nieprawda, wręcz bzdura. Pozostaje pytanie, czy postawienie na Allena daje realną szansę na zarobek? Mnie się wydaje, że obstawiając u buków zagranicznych jest to dobra opcja już wtedy, gdy kurs wynosi 2,50 plus, jeśli przyjmiemy założenie, bardzo pesymistyczne dla Allena, że jego szanse wynoszą 40%. Moim zdaniem sa one nawet wyższe, co sugerują choćby statystyki H2H, które pokazują, że Allen wygrał 45% pojedynków między nimi. Zauważmy przy tym, że w latach 2017-2020 Mark zdominował ich rywalizację, bo wygrał 6 z 7 rozegranych meczy między nimi.
Tym razem nie będę przybliżał sylwetek tych graczy, bo raczej wszyscy , nawet mniej zorientowani w tej dyscyplinie, znają te nazwiska. To dwaj giganci współczesnego snookera, prawdziwe ikony tego sportu. Robertson ma rzeczywiście lepsze statystyki kariery, większe spektakularne sukcesy (choćby mistrzostwo świata), również statystyki tego sezonu również są bardziej korzystne dla niego, o czym świadczy choćby rozstawienie w tym turnieju. Jednak ta przewaga nie jest duża, a w mojej nieortodoksyjnej opinii Allen jest zawodnikiem bardziej kompletnym, bardziej wszechstronnym i bardziej myślącym (przy stole snookerowym, bo w życiu obaj zanotowali swoje wpadki). Spośród zawodników czołówki Mark Allen jest jednym z bardziej niedocenianych graczy, a powodem jest stosunkowo mała liczba tytułów, jakie zdobył w karierze.
Podsumowanie: statystyki generalnie pokazują tylko niedużą przewagę, która według mnie daje Kangurowi przed tym meczem nie więcej niż 55% szans na sukces. Moim zdaniem odrobinę mniej. Statystyki H2H z ostatnich lat wskazują, że Allen świetnie sobie radzi w meczach przeciwko Robertsonowi. Taka ocena skutkuje wykluczeniem przeze mnie możliwości zagrania na zwycięstwo Kangura przy obecnie dostępnych kursach. Stawianie na Allena jest jak najbardziej racjonalne i opłacalne, ale sądzę, że warto to zrobić z handikapem dodatnim, który uwzględnia niewielka przewagę statystyczną Robertsona. Stawiam stawkę umiarkowaną - 4/10 jednostek.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Jakub Stefański 681

Jakub Stefański

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna

Godzina: 20:45

Spotkanie: Polska - Szwecja

Typ: W dzisiejszych meczach (29.03.2022) Eliminacji Mistrzostw Świata strefy UEFA Cristiano Ronaldo odda powyżej 2.5 celnych strzałów na bramkę oraz Robert Lewandowski odda powyżej 2.5 celnych strzałów na bramkę (w regulaminowym czasie gry)

Kurs: 8.5

Bukmacher: Betcris

Analiza:


Wiem, że zakład nie należy do najprostszych ale zamiast kombinować wolę zagrać taki zakład solo.
Mówiąc szczerze o strzały celne Ronaldo jestem bardzo spokojny. Macedonia Północna nastawi się jak w meczu z Włochami na głęboką defensywę i kontrataki. Portugalia moim zdaniem kadrowo wygląda nieco lepiej niż Włosi, na dodatek trzeba pamiętać, że zawodnicy nieobecni podczas pierwszego meczu barażowego już wrócili. Prawdopodobnie od początku zagra Renato, w składzie będzie również Bruno, Bernardo , Jota albo Felix, także myślę, że Ronaldo będzie miał od kogo dostawać podania, które będzie mógł zamienić w strzały celne. Cristiano jest typem zawodnika, który spina się na ważne mecze i obowiązkowo chcę się wpisać na listę strzelców. Pamiętajmy również, że regularnie wykonuje on rzuty wolne i karne, plus jego główki wciąż są na topowym poziomie, także stałe fragment w formie rzutów różnych również są dla nas wielką szansą.
Goście mimo, że się bronią całkiem solidnie, robią to bardzo głęboko, przez co drużyny przeciwne mają dużo miejsca do oddawania strzałów, czy też kreowania akcji bramkowych. Włosi mieli w meczu aż 32 strzały, co prawda tylko 5 było celnych, ale co zrobić skoro Beradi nie trafia na pustą, a Immobile to nie ten sam zawodnik w kadrze co w Lazio.
Podsumowując uważam, że Macedonia przez długi okres czasu będzie się dobrze bronić, co przyczyni się do wielu sytuacji bramkowych gospodarzy i wielu strzałów (oby celnych) Ronaldo
😃


Teraz nieco cięższy typ, aczkolwiek uważam, że możliwy
😃

Chyba śmiało można powiedzieć, że jest to obecnie w tym roku najważniejszy mecz dla reprezentacji Polski. O ile mogę się martwić o formę ogólną drużyny, to o Lewego jestem spokojny! Mecze o stawkę nie są mu obce, plus pamiętajmy, że w meczu na Euro to on praktycznie sam ciągnął cały zespół, strzelając dwie fantastyczne bramki Szwedom.
Trochę statystyk:
Polska - Anglia 1-1 (Lewandowski 2 celne strzały)
HiszpaniaPolska 1-1 (Lewandowski 2 celne strzały)
SzwecjaPolska 3-2 (Lewandowski 2 celne strzały)
Wymieniłem tutaj najbardziej sensowne drużyny, ominąłem Andorę i San Marino z wiadomych przyczyn
😃

W każdym z tych meczów Lewy oddał dwa celne strzały i w każdym z nich brakowało jedynie jednego celnego uderzenia. Pamiętajmy jednak, że Anglia jest obecnie jedną z najlepszych reprezentacji na świecie i jednym z faworytów do wygrania mundialu.
Hiszpania to również reprezentacja top 5 obecnie (jeśli nie top 3), a Polacy grali de facto na wyjeździe w Sewilli, także warunki podwójnie ciężkie.
Jeśli chodzi o Szwecję to tak jak wyżej wspomniałem, Robert praktycznie grał sam za cały zespół. Pamiętajmy, że mecz będzie w Polsce i liczę na to, że cała reprezentacja stanie na wysokości zadania. Plus doping będzie niósł piłkarzy, a Lewandowskiego do kreowania wielu sytuacji bramkowych. Nasz napastnik jest typem zawodnika, który obecnie potrzebuje jedynie „ćwierć” akcji , żeby oddać strzał.
Szwecja do drużyna defensywna, ale umówmy się męczyli się u siebie z bardzo osłabionymi Czechami. Mam nadzieję, że mecz będzie otwarty i Polacy będą chcieli rozstrzygnąć mecz już w 90 minutach, co się przyczyni do licznych akcji
😃

100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Otrzymane punkty reputacji: +496
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata eliminacje Afryka
Godzina: 21:30
Spotkanie: Tunezja vs Mali
Typ: Mali powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.25
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Nieco późno rozpocznie się spotkanie w Radès, gdzie Tunezja podejmie Mali. Gospodarze mogą być zadowoleni z pierwszego meczu. Przywieziona zaliczka 1:0 stawia ich w roli faworyta do awansu, ale można było wyciągnąć jeszcze więcej z tamtej rywalizacji. Przypomnijmy, że przeciwnicy od 40 minuty występowali w osłabieniu, ponieważ padł faul na ostatnim zawodniku przez Moussa Sissako i ogólnie nie było to udany dzień dla obrońcy Standardu Liege, który wcześniej popisał się kuriozalnym samobójem. Całe szczęście dzisiaj nie wystąpi i nie będzie sabotował swoich kolegów. Nie mniej jednak Mali ma twardy orzech do zgryzienia, ponieważ musi zagrać bardziej ofensywnie oraz przede wszystkim skuteczniej, bo ma przecież kim straszyć w ofensywie. Bardzo dobrą zmianę dał pomocnik Moussa Djenepo, który rozruszał atak dzisiejszych gości i spodziewany jest jego występ od pierwszych minut. Czy Orły spełnią swój sen o awansie na Mundial?

Wynik z pierwszego meczu generuje nam niejako obraz dzisiejszego pojedynku. Mali to reprezentacja, która gra do przodu i nawet gdy musieli radzić sobie w 10 w ostatnim spotkaniu z Tunezją, to byli w stanie stwarzać sobie sytuacje na wyrównanie. Spodziewam się, że od początku ruszą na swojego rywala i dlatego pobieram sobie niską linię rzutów rożnych przyjezdnych. Mam nadzieję, że podobnie ujrzymy wiele stałych fragmentów gry. Mali miało w pierwszy starciu 7 kornerów, a grało przecież przez dłuższy czas w osłabieniu. Na PNA wykonali 6 rzutów rożnych z Tunezją, dlatego nie widzę przeciwwskazań, aby tym razem było minimum 5. Sam Moussa Djenepo swoimi rajdami może nabić kilka rzutów rożnych, na co mocno liczę, a trzeba odrabiać straty.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Serbia
Typ: obie strzelą
Kurs:
1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Zacznę od tego, że jest to mecz towarzyski czyli tak naprawdę nie wiadomo jaki skład wyśle na mecz trener obu drużyn. Dania kilka dni temu przegrała w meczu towarzyskim 2:4 z Holandią czyli widać, że z przodu tryby działają - powrót C. Eriksena i bramka na pewno cieszy kibiców. Jednak ich obrona pokazała, że są luki. Serbia pokonała zaś na wyjeździe 1:0 Węgrów. Serbia ma mocny skład nawet na ławce rezerwowych zasiadł kilka znaczących nazwisk więc można spodziewać się większej ilości minut właśnie dla tych zawodników.

Dania u siebie uwielbia grać przed własnymi kibicami ale uważam, że to starcie jest naprawdę bardzo wyrównane i liczę na bramki z obu stron.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Europejska
Godzina: 20.45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Magdeburg
Typ: Magdeburg -1.5
Kurs: 1.47
Bukmacher: STS
Analiza:


Dwa różne bieguny, na których się zespoły znajdują obecnie. Bezpiecznie zagram zwycięstwo 2 bramkami w dniu dzisiejszym niemieckiej ekipy.

Magdeburg ma rewelacyjny sezon, prowadzi w Bundeslidze, w tym sezonie doznali dwóch porażek raptem, jak na poziom niemieckiej ligi to dobry wynik i maja jeszcze 4 pkt przewagi do drugiej ekipy THW Kiel, z którymi ostatnio przegrali. Wygrali grupę w LE tracąc tylko jeden punkt po remisie na wyjeździe bodajże w Hiszpanii. Niemiecka ekipa jest obrońcą trofeum Ligi Europejskiej i nic się nie zapowiada, żeby w tym roku nie wystąpili w F4, bo grają naprawdę rewelacyjnie. Chociażby ostatnio wygrali w Bundeslidze z Lemgo Lippe, które również gra w 1/16 LE, ale zwyciężyli 25-44, co pokazuje, że są naprawdę mocni!!! W składzie niemieckiej ekipy występuje nasz reprezentant - kapitan Piotr Chrapkowski. W bramce duński reprezentant Janick Green. Moją uwagę tutaj przykuwa jednak obsada prawej połówki - O.Magnusson (Islandia) i K.Smits (Holandia), którzy rozegrali rewelacyjne mistrzostwa Europy, a ten drugi był bliski korony króla strzelców, a ten pierwszy ją zdobył, więc prawa połówka jest obstawiona rewelacyjnie. Oprócz nich sporo klasowych zawodników.

Sporting to tak naprawdę dopiero 3 siła w Potrugalii, pomimo, że są liderem Ligi, ale jedna różnice pomiędzy nimi a Porto czy Benficą są minimalne. Skład ekipy jakoś nie przykuwa uwagi, kilku reprezentantów niszowych reprezentacji. Zajęli 4 miejsce w mojej opinii najsłabszej grupie LE, w skład której wchodziły takie ekipy jak Nimes, Schaffhausen, Pelister, Tatabanya i Ateny. Nie są to ekipy, które mają jakoś historię w europejskich pucharach z jakimiś większymi osiągnięciami. Porównując do grupy z której wyszła Benfica - GOG, Nantes czy Lemgo, to pokazuję, że mieli szczęście w losowaniu.

Patrząc na pojedynki Magdeburga w europejskich pucharach widać, że w meczu na wyjeździe nigdy nie dają z siebie 50% tylko wygrywają już w pierwszym meczu, a potem spokojnie kontrolują i tak mam nadzieję, że będzie w dniu dzisiejszym. Wg mnie tutaj może być spokojnie +6 w dniu dzisiejszym i spokojne czekanie na rywala w kolejnej fazie oraz gra w Bundeslidze.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Otrzymane punkty reputacji: +110
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / mecz barażowy do MŚ
Godzina 20:45
Spotkanie : Polska : Szwecja
Typ : zawodnik otrzyma kartkę - Kamil Glik
Kurs : 3.25
Bukmacher : STS

Zgadzam się do typu na kartki , wiadomo ostatni mecz który wyłoni drużynę która pojedzie na MŚ , sędzia też odpowiedni bo jak wiemy to Włoch D Orsato , ostatni mecz naszych orłów z Szwecją to jak wiemy czerwiec ubiegłego roku w ME , 5 goli zaledwie 3 kartki ale wśród ukaranych był Kamil Glik , Kamil jak wiemy również potrafi mieć ostrze wejścia , w reprezentacji ma rozegranych sporo meczy bo aż 84 i zarobił 15 żółtek , obecnie jak wiemy gra w Serie B a tam ma już na koncie 3 żółtka i co ważne 2 bezpośrednie czerwone , już w 5 kolejce z Como i to w 19 minucie gry opuścił plac gry , następna czerwień to 12 kolejka z Frosinone 25 minuta , myślę że dziś w tak ważnym meczu będzie miał wiele okazji do fauli a Daniele po którymś faulu pokaże mu karteczkę !
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej na lodzie - liga niemiecka
Godzina
19:30
Spotkanie : Eisbaren - Augsburg
Typ :
Augsburg z dogrywka lub karnymi
Kurs : 4,5
Bukmacher : Superbet
Dzis dominuje mecz Naszych a ja tak w innym kierunku. Ide w kierunku druzyny ktora potrzebuje punktów by w ogole grac dalej w tym sezonie. Pantery z Augsburga sa poza PO. NIe tak miało byc mozna by powiedziec ale nie wszystko wyszło. Ostatnie mecze bardzo dobre , szczegolnie ten z bedacym na fali Wolfsburgiem i tu widze swiatelko w tynelu dla nich. Eisbaren nie ma takiego parcia na punkty, niewiele im potrzeba do pierwszego miejsca. Mysle ze Augsburg bedzie bardziej zmotywowany i licze na to
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje MŚ Katar 2022 - Baraże
Godzina: 20:45 CET
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Większe posiadanie piłki - Polska
Kurs: 1.67
Bukmacher: STS
Analiza:


Myślę, że posiadanie piłki to bardzo dobry typ na ten dzisiejszy baraż. Jeden mecz o wielką stawkę dwóch wyrównanych drużyn to scenariusz którego zakończenie trudno wytypować, bo zmiennych jest zbyt dużo. Dużo łatwiej przewidzieć jak ten mecz może wyglądać od strony taktycznej. A jest sporo przesłanek za tym że to my będziemy prowadzić grę. Raz że to my jesteśmy gospodarzem, a Szwedzi w ostatnich latach dużo gorzej sobie radzą na wyjazdach. Po drugie, ich system gry 4-4-2 wręcz jest stworzony do gry z kontry i takiej należy się spodziewać w ich wykonaniu również dzisiaj. Czyli gry z dwoma napastnikami (Isak, Quaison) i klasycznymi skrzydłowymi z Kulusevski i Forsbergiem, z których zwłaszcza ten drugi będzie takim wolnym elektronem i liderem Szwedów w fazie ofensywnej przez którego będzie przechodzić większość akcji. Dlatego można się spodziewać, że Szwedzi chętnie oddadzą piłkę Polakom, przyjąć ich na swojej połowie i szukać podań na wolne pole do swoich szybkich napastników, albo czekać na swoją szansę uruchomienia kontrataku przez któregoś z obrońców czy pomocników. Mamy też więcej zawodników którzy lubią i potrafią utrzymywać się przy piłce (Zieliński, Lewandowski, Moder, Krychowiak), stąd nawet przy korzystnym wyniku nie musi być wielkiej różnicy jeśli chodzi o przewagę w posiadaniu futbolówki, a przy ewentualnej konieczności gonienia wyniku typ oczywiście tym bardziej prawdopodobny.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKA NOŻNA
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Miami
Godzina: 22:00
Spotkanie: Harris - Hurkacz
Typ: Hurkacz (-1,5 gema)
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS
Analiza:
Walka o ćwierćfinał. Harris na kortach twardych w obecnym sezonie prezentuje się bardzo słabo. Odpadał on kolejno w swoich pierwszych pojedynkach: Adelajda - przegrał z Kwon (ATP: 63), AO - z Vukic (ATP: 126), Rotterdam - z Iwaszka (ATP: 41), Doha - z Fucsovics (ATP: 55) oraz w Dubaju - z Molcan (ATP: 65). W Indian Wells odpadł w drugim pojedynku z Berrettinim (ATP: 6) a w Miami ma na koncie już 3 zwycięstwa z Bagnis (ATP: 104), Shapovalov (ATP: 14) oraz z Nishioka (ATP: 96). Hubert natomiast na 10 ostatnich pojedynków na kortach twardych przegrał tylko 3. Raz z Musettim w Rotterdamie a następnie dwa razy z Rublowem w Dubaju oraz w Indian Wells. Hurkacz broni tytułu wywalczonego przed rokiem w Miami oraz punktów rankingowych. Znakomicie zna on warunki panujące na Florydzie i jeszcze lepiej potrafi się w nich odnaleźć. Przygotowanie fizyczne może dziś też odegrać rolę, bowiem obaj Panowie w poprzedniej rundzie stoczyli 3 setowe pojedynki. Jeśli tylko Hubert utrzyma odpowiedni stopień koncentracji to przy dobrym serwisie powinien zakończyć to spotkanie w dwóch setach. Jednak jeśli mecz będzie się przedłużał to i tak Hubert będzie lepiej przygotowany na te warunki i powinien to wykorzystać,50
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Otrzymane punkty reputacji: +461
U 0

Usunięty użytkownik 174108

Gość
Dyscyplina : Piłka nożna / kwalifikacje do MŚ w Katarze
Godzina 21:30
Spotkanie : Maroko - DR Kongo
Typ :
1. połowa/1
Kurs : 2.09
Bukmacher :
STS

Na stadionie Mohameda V w Casablance reprezentacja Maroko powita Kongijczyków w 3 rundzie afrykańskich eliminacji do MŚ. Po dramatycznym remisie 1-1 w pierwszym meczu mamy wciąż otwartą sytuację. Po pierwszym meczu tych drużyn widać było, że Maroko nie miało szczęścia i można czuć niedosyt (nietrafiony karny Mmaee'a i czerwona kartka dla przeciwnika). Ostatecznie Tarik Tissoudali strzelił wyrównawczego gola dla Maroka, po tym jak Yoane Wissa dał DR Kongo wczesne i sensacyjne prowadzenie.

Obaj rywale zmierzyli się czterokrotnie we wszystkich dotychczasowych rozgrywkach. Wyniki są wyrównane - po jednym zwycięstwie dla każdej drużyny oraz dwa remisy.

Będzie to trzecie spotkanie tych reprezentacji stron na marokańskiej ziemi.

Gospodarze nie są łatwym rywalem dla nikogo w ostatnich miesiącach. Dlatego będą chcieli przedłużyć swój niepokonany wyścig przeciwko Leopardom, grając u siebie. Po wygraniu każdego z ostatnich 10 występów na własnym boisku, wtorkowi gospodarze są wielkimi faworytami do triumfowania i zarezerwowania biletu do Kataru. Liczę na szybką bramkę Oussamy Tannane (bądź kogokolwiek innego) w pierwszej połowie dla Maroka.
109
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje MŚ Katar 2022 - Baraże
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Jacek Góralski i Kamil Glik otrzymają żółtą kartkę
Kurs: 8.39
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Finał baraży, kluczowe starcie zarówno dla reprezentacji Polski, jak i dla reprezentacji Szwecji. Jedynie jedna spośród ekip wystąpi na MŚ w Katarze. Jacek Góralski to typowy rzeźnik środka pola, znany jest z gry wślizgami i agresywnej gry. W tym sezonie w Lidze Konfederacji dla klubu w 4 meczach zdobył 3 żółte kartki. W reprezentacji również kartkuje, w meczu z Włochami dostał dwie żółte kartki, a cztery dni wcześniej został ukarany przez arbitra w meczu z Ukrainą. Kamil Glik to lider defensywy, który moim zdaniem również może zostać ukarany kartonikiem. Emocji będzie wiele, mecz u siebie, a stawka ogromna. W meczu Euro ze Szwecją również kończył mecz z żółtą kartką na koncie. Arbitrem spotkania będzie Daniele Orsato, czyli sędzia, który nie ma problemu pokazywać kartek, średnia 5.37 na mecz.
100
 
Ostatnio zmieniony przez kns_esport:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom