>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.04.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie: Ruch-Cracovia
Typ: 1
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
4 kolejka grupy mistrzowskiej pomiędzy Ruchem a Cracovią. Mój typ dziś na gospodarzy. Ostatnie mecze pokazują że w Chorzowie nie cieszą się z utrzymania tylko walczą o każdy kolejny pkt przykład meczu z Legią gdzie w 2-ej połowie powinno być przynajmniej 2:0 dla Ruchu. Ostatnio przegrali na Zagłębiu ale jak wczoraj widzieliśmy miedziowi są w wysokiej formie. Obie drużyny ostatnio notują słabe wyniki lecz dziś dużą rolę odegra atut własnego boiska i chęć rewanżu za ostatnią pechową porażkę Ruchu 2:3. Krakowianie ostatni raz na wyjeździe wygrali właśnie z Ruchem 2-go marca w kolejnych 5-ciu spotkaniach w delegacji zdobyli tylko 2 pkt-y i dziś myślę że więcej nie dopiszą do swego dorobku
100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej MS IA
Godzina : 16.30
Spotkanie : Austria-Slowenia
Typ : Slowenia wygra pierwsza tercje
Kurs : 2,65
Bukmacher : Oddsring
Analiza :
Decydujace starcie o awans do Elity. Rozne cuda zdarzaly sie na tym turnieju , jednak suma sumarum zadecyduje ten mecz ktory mial zadecydowac. Relatywnie dwie najsilniejsze ekipy tej dywizji , no powiedzmy najrowniej grajacy. Zarowno SLO jak i AUT dostali lupnia od Polakow , i to nie bylo przypadku w tych meczach , Polacy dominowali niemilosiernie , co zrobilismy wczesniej kazdy widzial. AUT sie szutraja przez ten turniej , szczesliwy bardzo szczesliwy win nad KOR , zwyciestwa z ITA i JPN , porazka z Polakami za niska na ich gre.. Nie przekonuja mnie AUT. SLO sa duzo lepsza ekipa , bardziej ulozona , o wiele wiekszym potencjale hokejowym , potrafia grac jak rowny z rownym z kazdym z Elity , AUT jeszcze na to nie stac. Mysle , ze SLO sie rzuci od poczatku i zdominuja AUT dokumentujac to bramka lub bramkami juz w 1 tercji.
100
 
marcus3k 8

marcus3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dinamo Minsk - Slutsk
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:00 Dinamo Mińsk podejdzie do pogromu klubu gosci, po ostatnim remisie 3:3 gdzie jak widzimy over 5,5 to dla nich nie lada wyzwanie.
My nie zagłębiamy się w sfere over 5,5 tylko skromnie over 2,5, który ku zdziwieniu ma przyzwoity kurs i pozwoli nam zarobic troche pieniążków.
Ostatni mecz gospodarzy mówi sam za siebie, grali z obecnym liderem 1 ligi Białorusi.
Wynik na wyjezdzie to 3:3, wiec jeżeli drużyna potrafi strzelic 3 bramki na wyjezdzie drużynie jednej z najsilniejszych w tej lidze, to czemu ma nie nastrzelac przyjezdnym, którzy w tym sezonie prezentują się co bynajmniej przeciętnie.
Według mnie over 2,5 w całym meczu,
Pozdrawiam!
100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ: do przerwy/ wynik końcowy - x/x
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Śląsk zerwał się ze stryczka i pnie w górę tabeli po ostatnio dobrej grze i wygranych Podbeskidziem, Jagiellonią,Krakowią, Lechem. Obecnie na 2 miejscu w dolnej 8-ce. Zmiana trenera przyniosła oczekiwany rezultat. Rumak odwala kawał dobrej roboty. Nie jest to jego dzieło, ale zarządza drużyną bardzo dobrze. Nastroje we Wrocławiu na pewno lepsze niż w Zabrzu, które na ostatnim miejscu. Ale jest światełko w tunelu, bo Górnik wygrał z Podbeskidziem, a ostatnio zremisował na wyjeździe z Jagiellonią po wyrównanym pojedynku. Zarówno Śląsk chciałby wskoczyć na 1 miejsce, jak i Górnik odbić się od dna. Typuję remis. Do przerwy 0-0.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów-Cracovia
Typ: obie drużyny strzelą przynajmniej po golu w pierwszej połowie-Tak
Kurs: 4.07
Bukmacher: BAH
Analiza:
Podchodzę sobie na lajcie do tego typu,ale nic do stracenia nie mam,jednak nie jest to czysty strzał w mojej opinii.Pasy są mi dobrze znane dlatego zagram na gola obu drużyn w pierwszej połowie.Widzi mi się to tak,że Ruch u siebie to mocna ekipa,grają intensywnie do przodu i całkiem możliwe że uda im się ukłuć Cracovie już w pierwszych 45minutach ponieważ Pasy na wiosnę mocno zawodzą jeśli chodzi o linie defensywną,często się gubią ,nie potrafią dobrze wejść w mecz,przynajmniej tak to wygląda często na wyjazdach.To połowa mojego typu.Drugą połowę ,czyli gol dla krakowian upatruję mimo wszystko w sile ofensywnej tej drużyny.Jest tam wielu chłopaków potrafiących zaskoczyć dobrym strzałem zza 16stki(Jendrisek,Budziński,ostatnio Wdowiak,czy Kapustka).Jest zawsze groźny przy stałych fragmentach gry Covilo.Nie wydaje mi się żeby ten mecz był mocno defensywny,w końcu obie ekipy są bezpieczne,można co najwyżej pójść w górę tabeli,w przypadku Pasów nawet puchary im jeszcze teoretycznie grożą ;) Ostatnie 3 mecze między drużynami 2-1,2-1 i w ostatnim meczu 3-2(wszystkie wygrane przez Cracovie).Ruch nie przywykł do przegrywania u siebie z Pasami i dziś wieczorem będzie chciał odmienić ten stan.Liczę na otwarty mecze z obu stron i po brameczce już w pierwszej połowie.Zobaczymy jak będzie.Powodzenia!
100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football, Primeira Liga
Godz: 22:00
Spotkanie: Braga vs. Setubal
Typ: Braga (-2)
Kurs: 4,00
Buk: bet365
Wszystkie czolowe ligi europejskie wchodza w faze decydujaca, finiszowa.
Dzis w Portugalii 32. kolejka extraklasy a w niej Braga podejmuje Setubal.
Braga moze zaliczyc ten sezon do udanych - w lidze mocne 4. miejsce dajace faze grupowa w Lidze Europy, w ktorej to pokazali sie w tym sezonie calkiem przyzwoicie - dopiero zatrzymal ich Szachtar w cwiercfinale.
Braga przede wszystkim b.mocna na wlasnym terenie i mysle ,ze nie pozostalo im nic innego jak mocno zaakcentowac swoja obecnosc na miejscu dajacym awans do LE (na lige mistrzow nie maja juz szans, 13pkt straty do 3.Porto);
Dzis okazja ku temu wysmienita bo graja u siebie ze slabym Setubalem, z ktorym w ostatnich latach wygrywaja u siebie przynajmniej dwoma bramkami.
Stawiam wiec na wysokie zwyciestwo gospodarzy w przed - przed - ostatniej kolejce
100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brest -Evian TG
Typ: over 2.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza: analiza: Dla Brestu sezon się już w zasadzie skończył. W całkiem innej sytuacji są goście, którzy muszą do końca walczyć o ligowy byt. Nie mają nic do stracenia, więc oczekuję z ich strony otwartego meczu i nie murowania bramki wszelkimi sposobami ponieważ remis nic im nie daje. Oni muszą- Brest może. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że ostatnie 3 domowe mecze Brestu to 3 wyniki 0:0. Mam przeczucie, że dziś wpadną jakieś bramki, bo piłkarze muszą wreszcie pokazać, że im zależy, ostatnio zostali pożegnani solidną porcją gwizdów i jest to mecz w którym mimo tego, że mają utrzymanie zagrają z pełną motywacją. Poza tym nigdy nie jest tak, że piłkarze o nic nie grają i położą się przed walczącymi o utrzymanie. Zawsze grają o honor, prestiż i przede wszystkim pieniądze i sądzę, że dla większości drużyn jest to wystarczająca motywacja, zwłaszcza u siebie. Reasumując- nie ma dziś możliwości abyśmy ujrzeli kolejne 0:0 , bo zarówno gospodarze jak i goście nie mogą sobie pozwolić na takie przechodzone spotkanie.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Koln
Typ: obie strzelą i Koln
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolonia ma jeszcze szanse na puchary, traci 5 pkt do Schalke. Dwie ostatnie wygrane z Mainz 3-2 i Darmstadt 4-1. Ale Augsburg też dobrze, wygrał 3 kolejne mecze, z Bremą,Stuttgartem (które walczą o pozostanie w lidze) i Wolfsburgiem. H2H w 4 ostatnich meczach to 3 wygrane Augsburga 2-1,2-1, 1-0 i remis 0-0. Kolonia pokazała, że potrafi zdobywać bramki. 3bramki z silnym Mainz. Liczę, że i dzisiaj będą w stanie trafićmin 2 gole, a gospodarz również doda gola do wyniku końcowego
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom