>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.05.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 29. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
filipczak_ 22

filipczak_

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA Playoffs 2018
Godzina: 2:00
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
Typ: Draymond Green - under 1.5 trafionych rzutów za 3 pkt

Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Siódmy mecz pomiędzy Rockets, a GSW i siódmy raz ten sam typ. Ponownie na moim celowniku Draymond Green. Bez zbędnych analiz, żeby nie pisać tego samego co mecze wcześniej. Skoro Unibet nadal daje tak miły kurs na te zdarzenie to trzeba korzystać ???? Póki co 6/6 meczy weszło.
Bilans rzutów za 3pkt Draymonda w meczach vs Rockets:
0/1 1/2 0/2 1/4 0/2 0/1
Można również zagrać under 10.5 pkt Draymonda po kursie 1.75, średnia punktów w meczach przeciwko Rockets to 8.0. Powodzenia!
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 00:30
Spotkanie: USA-Boliwia
Typ: Powyzej 4.0 Bramek ( Azjatycka Suma Bramek )
Kurs: 5.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzis Australia zawiodła-fatalna skuteczność gości.
Natomiast na jutro znalazłem bardzo ciekawy typ i ciekawą linie na to spotkanie. Trochę się zdziwiłem,kiedy zobaczyłem te linie i kursy. Zostały one wystawione tak jakby USA grało nie wiem-z Panamą lub z Peru,a grają z drużyną,która jest jedną z najgorszych wyjazdowych ekip w lidze..
Wiecie doskonale,że piłke boliwijską obserwuje od dawna-czy to w pucharach,czy to w lidze w 90% wygrywają te drużyny,które grają na stadionach połozonych 2000+ m. npm. Sytuacja dokładnie powtarza się w pucharach ( Sudamericana/Libertadores ). Dlaczego tak jest? Oczywiście organizm boliwijczyków jest do tego przyzwyczajony i na wysokościach czują sie jak ryby w wodzie. Jest to jednak nacja piłkarsko słabo-raczej bez techniki-oczywiście są bardzo waleczni i zadziorni-jednak to jest ich największy atut. Ich taktyka to ,,laga&#39;&#39; do przodu i strzały zza pola karnego-trudno jest u nich doszukać się kombinacyjnych akcji.
Co więcej Bolwia wystąpi dziś bez swoich największych gwiazd-w lidzę trwają Play Offy,więc moim zdaniem takich zawodników jak Arce,Escobar,Humacero,Vaca nie powinniśmy zobaczyć. ( Chociaż nie jest to do końca potwierdzone ). A jak grają młodzi Boliwijczycy? U SIEBIE ( W BOLIWII ) przegrali z młodą Holandią,aż 1:4.
Kadra USA to natomiast mieszanka doświadczenia z młodymi,bardzo utalentowanymi i perspektywicznymi graczami-na uwagę zasługuję oczywiście między innymi Pulisic,który szczerze mówiąc mógłby wkręcić sam obrońców Boliwii w murawę. Piłka nożna w USA rozwija się dość szybko-inwestowane są pieniążki nie tylko w emerytowanych gwiazdorów,ale także w akademie oraz młodych piłkarzy.
Moim zdaniem zobaczymy dziś co najmniej 3 bramki ze strony gospodarzy ( chociaż szczerze mówiąc licze,że 4 ze strony gospodarzy pęknie ). Obaj trenerzy będą testować tutaj nowe ustawienia,a więc nie zdziwie się jak i goście cośod siebie dołozą.
Nie zdziwiłbym się również,jakby boliwijczycy ,,pomagali&#39;&#39; strzelać Amerykanom-mecz towarzyski,fajna szansa na dodatkowy zarobek ;) Tzw. ,,buisness trip&#39;&#39;.
Bezpieczniej polecam Over 2.5 Bramek z baardzo przyzwoitym kursem 2.07. Natomiast ryzykowniej można próbować over 2.5/3.5 Bramek do przerwy z kursami 9.00 i 24.00. Chociaż to oczywiście są już mocno ryzykowne propozycje.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia OBOS - Ligaen
Godzina : 19:00
Spotkanie : Kongsvinger - Ull/Kisa
Typ : Ull/Kisa strzeli over 2.5 gola
Kurs : 4.40
Bukmacher :Unibet
Goście tego spotkania jeszcze nie polegli na wyjazdach a ich bilans 2-2-0 i br 7:2 dlatego liczę że i dziś z rywalem z miejsca spadkowego nie powinno być problemów aby zgarnąć pełną pulę i tym samym awansować nawet na miejsce nr 3 , typ jak zwykle pod H2H które pokazuje iż Ull/Kisa nie ma zbyt wielkiego problemu aby strzelić gola gospodarzom , w tym sezonie nie tak dawno spotkali się w pucharze i wynik 3:2 co prawda 3 bramka strzelona w dogrywce bo mecz 2:2 no i dwa sezony wcześniejsze to wyniki 3:1 i 3:2 dla Ull/Kisa , dodam moze jeszcze że gospodarze u siebie 2-0-3 i 5:7 w bramkach tak więc zaryzykuję że Ull/Kisa strzeli 3 bramki !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston Rockets vs Golden State Warriors
Typ: P.J. Tucker over 7,5 zbiórki
Kurs: 2,1
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Super kurs na Tuckera w tym meczu. Jak dla mnie fajna okazja i próbuję ten typ zdecydowanie. Jest to 7 spotkanie tej serii, bardzo dziwnie się to układa, bo oprócz dwóch wyrównanych spotkań reszta to pogromy raz w jedną raz w drugą stronę. Takie mecze wyzwalają bardzo dużo energii i kosztują sporo zdrowia. Każdy 7 mecz serii w NBA to jest sieczka i walka jakby o życie. Houston gra bardzo ograniczonym składem i ostatnie mecze to walka w 7. Do tego wypadł Chris Paul, czyli gość który w dwóch bardzo ważnych spotkaniach uratował skórę Houston. Teraz również nie wiadomo czy zagra, a nawet jeżeli zagra to jego postawa na boisku to nie będzie to samo co wcześniej. Ja tutaj idę w największego walczaka po stronie Houston, Tuckera. Jest to taki typowy zadaniowiec, mało zdobywa punktów, ale w obronie potrafi pokryć prawie każdego i utrudnić mu życie i walczy jak lew o zbiórki. Ciekawy jest ten kurs bo Tucker w ostatnich 3 meczach notował 8,9 i 16 zbiórek! Wcześniej miał 6,7 i 5, jednak to były takie wstępne mecze i teraz gdy trenerzy ustalili hierarchie i zawężyli składy Tucker odgrywa znaczącą rolę na boisku i dostaje prawie po 40 minut na mecz. No w takim spotkaniu po prostu trzeba zostawić serducho i nie poddawać się. Ten gość to potrafi i wierzę, że nie odpuści żadnej piłki, choćby przegrywali 20 pkt. Gra warta świeczki i ciekawa opcja na noc. Pozdrawiam!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston Rockets vs Golden State Warriors
Typ: Capela +10,5 zbiórek
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obserwuje spotkania Hou-Gs szczegółowo i ciągle mam na oku Capelę. Zbiera masę piłek zwłaszcza ostatnie 3 mecze (15,14,13) ... Gram to dzisiaj..ale w StS mam konto...tam jest przelicznik +11,5 i też w to wchodzę. Ostatni mecz... podejrzewam,że nerwy w obu zespołach będą dominować i nie będzie wysokiego wyniku ...a co się wiąże z masą zbiórek w obu zespołach. Gram to dzisiaj za 100zł &quot;solówkę&quot;
⛔100
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Vegas Golden Knight vs. Washington Capitals
Typ:
1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sen hokeistów z pustyni w Nevadzie trwa. Finał w pierwszym sezonie funkcjonowania klubu w lidze. 8-1 w 9 ostatnich meczach Vegas u siebie, rozniesienie w pył LA Kings czy Jets, oba pojedynki z Capitals w tym sezonie dość łatwe. LV pójdzie na maxa i w mojej opini dokonają niemożliwego biorąc Puchar Stanleya w swoim debiucie, zdecydowanie biorąc pierwszy mecz na własnej tafli.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston Rockets vs Golden State Warriors
Typ: GSW win -5,5 handicap +OT
Kurs: 1,76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie widzę tego by Harden wprowadził Rakiety do finału, a to na nim spocznie ta presja. Paul najpewniej nie zagra, nawet jeslji to nie łudźmy się w 100% sprawny nie będzie. Brodacz cegli ostatnio na potęgę, skuteczność mizerna, nie widzę tez w nim cech lidera zespołu z prawdziwego zdarzenia . Strata CP3 robi moim zdaniem wielka różnice i GSW to wykorzysta. Mistrzowie w 2 połowie ostatniego Game 6 pokazali swoją koszykówkę, mnogość opcji w ofensywie + defensywa na wysokim poziomie. Drużyna Kerra to potwór, jedna z najlepszych ekip All-Time w NBA. Naprawdę nie widzę tego by Rakiety mogły to dziś wygrać... Durant to aktualny MVP zeszłorocznych finałów ,w G1 i G2 aktualnych PO vs Houston rzucał w tej hali odpowiednio 38 i 37 pkt, forma rzutowa i pewność siebie Stefka wyraźnie ostatnio poszła w górę. Klay Thompson w ostatnim meczu trafił 9 trójek... Rockets ( a tak naprawdę żadna ekipa NBA ) zwyczajnie nie maja odpowiedzi na taka ilość All Starów z GSW. Dla mnie zagadka pozostają tylko rozmiary wygranej aktualnych mistrzów. Powodzenia !
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów Kobiet
Godzina: 19:30
Spotkanie: Holandia - Polska
Typ:
Handicap +1.5 seta Polska
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Ostatnie mecze pomiędzy naszą reprezentacją a Holandią dokładnie rok temu zakończyły się dopiero po przegranym tie-breaku oraz po przegranym meczu po czterech setach. Wiadomo reprezentacja kobiet się trochę zmieniła. Pod nadzorem Jacka Nawrockiego reprezentacja spisuję się coraz lepiej. Mecz z świetnie grającymi Tajlandkami przegrany dopiero w tie-breaku. Ugranie seta z jedną z najlepszych reprezentacji siatkarskich kobiet - Serbią. Niespodzianka zwycięstwo z Chinami po tie-breaku. Porażka z Turcją w trzech setach i zwycięstwo z Włoszkami także po tie-breaku. Holenderki mają świetny skład ,ale są do pokonania pokazała to chociażby bardzo przeciętna Belgia wygrywając z Holandią dwa sety. Dużą uwagę na pewno przeciwniczki zwracają na Malwinę Smarzek ,której skuteczności mogą na razie pomarzyć atakujące z innych krajów jest w świetnej formie. Ja jutro idę w stronę naszej reprezentacji. Polecam również typy z handicapem +2.5 seta oraz over punktowy w meczu. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Houston Rockets vs Golden State Warriors
Typ: Match Winner and Total Points 207.5 - Including Overtime - Away and under
Kurs:
2,88

Bukmacher: unibet
Analiza: Dziś spodziewam się wyrównanego i twardego w obronie meczu. 207,5 punkta to jest sporo, a myślę, że akurat dziś nie zobaczymy, aż tylu 3 ze strony GSW oraz Houston, bo będą szukać 100% szans, co się wiąże z wolniejszym rozgrywaniem akcji. Mówiłem przy okazji poprzednich spotkań, że obie drużyny są dość mocne w obronie. Co do zwycięstwa wydaje mi się, że GSW. Są mocni, mają 2 wielkie gwiazdy i 2 bardzo dobrych graczy. mowa o Currym, Durancie oraz Greenie i Thompsonie. Wydaje mi się, że jak nie zagra Paul to GSW wezmą to łatwo. Bardziej boję się punktów niż zwycięstwa Houston. Pora zaryzykować, czeka nas finał!
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 12:30
Spotkanie: Pliskova - Williams
Typ: 2
Kurs: 1.48
Bukmacher: Expekt
Analiza: Cóż. Typ... dla typu. Nie ma co się posiłkować statystykami, gdyż Serena ostatni raz grała w marcu i to na twardej nawierzchni. Gdyby nie była dobrze przygotowana do turnieju, to by nie brała udziału. Mimo długiej przerwy, dalej pozostaje największą faworytką, do końcowego triumfu.
Jeśli chodzi o Krysię, przeciętne wyniki clayu w tym roku i moim zdaniem, nie powinna zagrozić w żaden sposób trzykrotnej zwyciężczyni Rolanda Garrosa.
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodow
Godzina: 12:00
Spotkanie: Japonia - Wlochy
Typ: handicap punktowy Japonia (+6.5)- Wlochy 2
Kurs:
1.58
Bukmacher: fortuna
Analiza: Tym razem Liga Narodów kobiet i mecz, który odbędzie się w Chinach - Japonia kontra Włochy.
Włoszki po 6 meczach są dopiero na 9 miejscu i jeśli myślą jeszcze o czołowej piątce oraz awansie do rundy finałowej, to mecz z Japonią bezwzględnie muszą wygrać. Po dwóch gładkich (po 3:0) wygranych z Niemkami i Koreankami z Południa reprezentantki Italii wydają się być faworytkami starcia z Japonią. Do składu wracają czołowe zawodniczki, kapitan Chirichella, Ogechi Egonu czy Danesi. Spadające kursy na samą wygraną Włoch to nie przypadek, ten mecz powinien zakończyć się kolejnym ich zwycięstwem w trzech setach. Japonki mimo, że
po 6 spotkaniach mają taki sam bilans jak ich przeciwniczki, to moim zdaniem jeszcze nie ten poziom.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja
Godzina: 19.00
Spotkanie: Varnamo - Falkenbergs
Typ: 2 (-1,5HA)
Kurs: 5.00
Bukmacher: unibet
analiza:

Drużyna gospodarzy fatalnie rozpoczęła sezon i zajmują ostatnie miejsce po 9 kolejkach z dorobkiem zaledwie 5 punktów. Ich dzisiejszy rywal Falkenbergs jeśli dziś wygrają, to wskoczą na pozycję lidera. Będą mieli 23 punkty.
Varnamo przegrali dwa ostatnie mecze - najpierw u siebie 1-3 z Halmstad, a tydzień temu w delegacji ulegli 4-0 Orgryte.
W poprzednim sezonie Falkenbergs zajęli 4 miejsce i do miejsca dającę prawo gry o awans do wyższej ligi zabrakło im 4 oczek. Varnamo zajęło 6 pozycję ze stratą 1 oczka do ich dzisiejszych rywali. Lecz trzeba zwrócić uwagę, że na koniec zeszłego sezonu Varnamo wygrali ostatnie 4 mecze, co pozwoliło im spać spokojnie gdyż wcześniej borykali się z myślami o możliwym spadku. Jeśli w tym sezonie nie poprawią swojej gry od początku, to mogą ten rok zakończyć pod kreską. Ja stawiam na to, że Falkenbergs będą chcieli po tej kolejce wskoczyć na pozycję lidera. Bezpośrednie pojedynki również przemawiają za gośćmi, a mianowicie Varnamo nie wygrali z Falkenbergs od 7 lat - 10 meczów (2 remisy i 8 wygranych Falken~).
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka, COSAFA Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mozambik - Komory
Typ: HA -1.5 Mozambik
Kurs: 4.10
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Warto spróbować ze względu na kurs. Puchar Afryki Południowej rozgrywa się od ponad 20 lat, dla tych ekip to prestiżowa impreza. Mozambik jest faworytem spotkania, to drużyn, która w 1997 roku zajęła tu 3. miejsce, w 2008 nawet grała w finale. 2 pierwsze ekipy z grupy wchodzą do ćwierćfinału. Mozambik przegrał pierwszy mecz z Madagaskarem 2:1 i jest bez punktu, a Komory zremisowały z innym wyspami, Seszelami 1:1 i w tabeli wyprzedzają Mozambik. Obejrzałem skrót meczu z Madagaskarem i Mozambik wcale nie był gorszą ekipą (niezły gol po rzucie rożnym), a drugą bramkę stracił po błędzie obrony i bramkarza w 61 minucie i odtąd cisnął - choć bez skutku. W przeszłości Mozambik 4/4 wybrane z Komorami, w tym 4:1 i 3:0. Wiem, że nie jest to pewniak, bo wiele zależy od skuteczności, równie dobrze może być remis, 1:0 czy 2:1. Ale jeśli uda się Mozambikowi otworzyć wynik, to łatwiej będzie o kolejne bramki.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Albania - Kosovo
Typ: Albania ha -1,0
Kurs: 2,27
Buk: LVBET
Mecz na boisku neutralnym, ale to nie zmienia faktu że Albańczycy są o przynajmniej klase lepszym zespołem. To zespół, który dwa laat temu sensacyjnie awansował do finałów Mistrzostw Europy we Francji i o mało nie wyszedł z trudnej grupy. Trzon tamtego zespołu się nie zmienił i ci sami zawodnicy w dalszym ciagu grają na tym samym poziomie co wtedy. Utrzymaną niezłą gre było widac w eliminacjach, gdzie mimo że nie awansowali to pozpstawili po sobie na prawde bardzo dobre wrażenie. Skończyli na trzecim miejscu w trudnej grupie z Hiszpanią i Włochami, więc nie można tego uznać jako porażkę. Dziś zagrają z outsiderem Europejskim, najmłodszą federacją, choć rozwija się ona dużo szybciej jak inne zespoły tego pokroju Azerbejdżan, Malta czy Lichtenstein, lecz to na pewno nie ten poziom gry i przede wszystkich poziom indywidualnych personaliów w zespole i moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania są zawodnicy z Bałkanów.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 17:10
Spotkanie: Pierre Hugues Herbert - Peter Polansky
Typ: 2
Kurs: 3,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zawodnik gospodarzy zmierzy się z zawodnikiem, który przegrał w kwalifikacjach ale wystąpi w turnieju głównym jako Lucky Loser. Kanadyjczyk w kwalach przebrnął przez dwie pierwsze rundy wygrywając najpierw z Słowakiem Gombosem 2-1 (2-6 , 7-6 , 6-2) a następnie z Serbem Krstinem 2-0 (6-4 , 6-2) ale w decydującej o awansie do turnieju głównego rundzie przegrał ze Słowakiem Kovalikiem 0-2 (6-7 , 6-7). Jednak los się do niego uśmiechnął i jako LL wystąpi tutaj w turnieju głównym. Szczerze powiedziawszy to nie sądziłem, że zawodnik ten dojdzie do finałowej rundy w kwalifikacjach. Raczej spodziewałem się, że z Gombosem odpadnie no a potem z Krstinem ale zaskoczył mnie. W tym ostatnim meczu z Kovalikiem też dobrze zagrał i przegrał dopiero po tie breakach w obu setach. Widać, że czuje się tutaj dobrze i ja w tym spotkaniu spróbuję w stronę niespodzianki. Herbert słusznie jest faworytem ale czy aż tak dużym jak wskazywałyby na to kursy ? Moim skromnym zdaniem nie. Faworytem jest słusznie ale po tych przelicznikach wolę iść w stronę Petera. Herbert w tym maju nic wielkiego nie gra. W Madrycie odpadł zaraz w drugiej rundzie z Rosjaninem Donskojem a przed Roland Garros przegrał na turnieju Challengerowym w Bordeaux (Francja) zaraz w pierwszym spotkaniu z Amerykaninem Kozlovem przegrywając 0-2 (2-6 , 6-7), który na cegle gra słabo. Owszem wpadka każdemu się może zdarzyć ale widać, że coś w tym miesiącu u Herberta nie gra i ja wolę w tym spotkaniu popróbować w stronę niespodzianki i wygranej Kanadyjczyka. Może nie należy do wybitnych graczy na mączce ale potrafi zaskoczyć jak ma dobry dzień i to nawet typowych ceglaków. Zobaczymy jak to będzie ja idę w stronę niespodzianki ????
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - OBOS-Ligaen
Godz: 19:00
Spotkanie: Kongsvinger IL - Ullensaker/Kisa IL
Typ: Kongsvinger IL
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Zapraszam do Norwegii gdzie w tamtejszej OBOS-Ligaen w 10 kolejce ligowej na Gjemselund Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Kongsvinger Idrettslag a w gości przyjedzie zespół Ullensaker/Kisa Idrettslag.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 9 meczach zdobyli 7 punktów co daje obecnie przedoststnie 15 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 7 pozycji w norweskiej OBOS-Ligaen zdobywając 15 oczek w swoich 9 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Kongsvinger IL w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa oraz 3 przegrane i bilans bramek 5-7 natomiast Ullensaker/Kisa IL na wyjazdach 2 wygrane oraz 2 remisy z bilansem bramkowym 7-2.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie zdobywają tylko praktycznie jakiekolwiek punkty do tego 2 z 3 przegranych u siebie było z naprawdę dobrymi zespołami czyli Aalesund oraz Viking i biorac to pod uwagę zespół Kongsvinger IL aż tak źle na swoim terenie nie wygląda jak by wynikało z rozegranych do tej pory spotkań do tego gospodarze potrafili u siebie już ten zespół gości ogrywać a Ullensaker/Kisa IL na wyjazdach nieźle ale ich rywale wcale w delegacjach nie porywają na kolana i moim zdaniem to gospodarze na swoim Gjemselund Stadion zdobędą komplet 3 ligowych oczek potrzebnych im do tabeli ligowej norweskiej OBOS-Ligaen.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja U21 - Włochy U21
Typ: Włochy U21
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Myślę, że tym razem napisze krótko. Mecz towarzyski drużyn U21, a moje przeczucie wskazuje na gości. Wiemy jak niewygodnym przeciwnikiem dla Francuzów może być Italia. Ponadto zawsze gdy mamy do czynienia ze sparingiem, dzieją się różne rzeczy. Włosi rozgrywają solidne mecze ostatnio, ponadto obydwie drużyny przegrały swoje ostatnie spotkania. Moim zdaniem spotkanie będzie wyrównane, a przeczucie każe mi kierować się w stronę Włochów. Uważam, że jak najbardziej są w stanie wygrać to spotkanie. Oby tak było, przy takim kursie polecam zagrać w stronę właśnie gości. Powodzenia!
⛔100
 
pukon 960,7K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie B Włochy
Godzina: 21.00
Spotkanie: Basket Barcellona - Virtus Cassino
Typ: Barcellona -4,5pkt
Kurs: 1.78
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Drugi mecz finału fazy play off grupy D włoskiej Serie B pomiędzy drużyną Basket Barcellona a ekipą Virtus Cassino. W pierwszym spotkaniu Virtus wygrał 73-63, finał rozgrywany jest do trzech zwycięstw. Serie B, trzeci poziom rozgrywkowy we Włoszech podzielony jest na cztery grupy, w każdej z grup po sezonie zasadniczym rozgrywany jest play off, zwycięzcy grupowych play off awansują do Final Four (9-10 czerwca), po którym awans do Serie A2 uzyskują trzy drużyny - to tak w dużym skrócie przedstawia się granie w tych rozgrywkach. Barcellona po rundzie zasadniczej zajęła pierwsze miejsce w grupie D - ćwierćfinał play off to 2-1 z Civitanova, w półfinale pokonali Valmontone 3-0. Cassino zakończyli rundę na trzecie pozycji grupy D - w ćwierćfinale 2-1 z Matera, półfinał to 3-2 z Roma Luiss. Drużynę Barcellony pamiętam jeszcze dwa sezony wcześniej z gry w Serie A2, gdzie jako beniaminek szybko pożegnali się z ligą. Teraz już drugi sezon starają się wrócić na zaplecze - poprzedni sezon to półfinał play off grupy D i 1-3 z Campli. Z tego co poczytałem o tym sezonie w wykonaniu Barcellony, to ogromne aspirację do walki o awans i tutaj przejście do Final Four jest głownym celem dla tej drużyny. W szerokiej kadrze zawodnicy ograni już na wyższym poziomie jak np. Teghini, Sereni, Caroldi, Grilli czy Brunetti, do tego zdolna młodzież Pedrazzani, Gay, Idiaru De Angelis czy Stefanini, widać że te duże aspirację mają też pokrycie w potencjale kadrowym i ten dobry sezon w ich wykonaniu to nie przypadek. W pierwszym meczu niespodziewanie przegrali trochę na własne życzenie, przede wszystkim zawiodła skuteczność, który była na słabiutkim poziomie, co z tego że dominowali pod tablicami czy też oddali znacznie więcej rzutów z gry, jak ta przewaga nie przełożyła się na korzystny wynik. Tutaj na pewno usprawiedliwieniem może być prawie dwutygodniowa przerwa od ostatniej gry w półfinale, takie wybicie z rytmu meczowego, często może niekorzystnie wpłynąć na dyspozycję zespołu w tej pierwszej grze po przerwie, teraz łapiąc już ten odpowiedni dla play off rytm gry, liczę na to, że zagrają zdecydowanie lepiej i co najważniejsze skuteczniej. Pokazali już w rundzie zasadniczej, że potrafią zagrać dobry mecz z ekipą Cassino, pokonując ich dwukrotnie - 96-82 i 76-68.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom