>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.06.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 29. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Finlandia
Godz: 17:30
Spotkanie : Lahti-Kemi
Typ: Lahti wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
Buk UniBet
Analiza: Wybrałem spotkanie z Finlandzkiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Lahti przed swoją publicznością podejmowała będzie drużynę Kemi. Ekipa Lahti w tym momencie na swoim koncie ma w dorobku 16 zdobytych punktów i zajmuję 8 pozycję w ligowej klasyfikacji, na swoim stadionie ma bardzo dobry bilans, bowiem w 6 rozegranych spotkaniach zdobyli łącznie 13 punktów notując aż 4 wygrane remis oraz porażkę, ich bilans bramek to 13:5. Goście w tym momencie są wyżej w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie 4 punkty więcej w meczach wyjazdowych jednak radzą sobie bardzo różnie , ugrali tam w 7 kolejkach tylko 8 oczek, ich bilans bramek wynosi 5:7, dla mnie w tej kolejce faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie będzie drużyne Lahti, która jeśli myśli o dogonieniu w obecnych rozgrywkach swoich rywali to musi w tej kolejce spróbować zawalczyć o komplet punktów. Spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami w poprzednich sezonach układały się na prawdę bardzo różnie, ale ogólnie zawsze obie ekipy strzelały barmkę swoim przeciwnikom, dlatego myślę że w tym meczu zobaczymy co najmniej 3 bramki, dlatego stawiam na wynik 2:1 dla zespołu Lahti.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina Wimbledon Tenis
Godz: 11:00
Spotkanie : Mahut, Nicolas - Ferrer, David
Typ: 2
Kurs: 1.60
Buk BaH
Ferrer gra dobry mecz, dziwi mnie tak wysoki kurs na tak dobrego zawodnika. Grał ostatnio 27.06 czyli miał cały dzisiejszy dzień na odpoczynek, warto dodać że mecz który wtedy grał skończył w 3 setach, czyli najlepiej jak mógł (wimbledon ma 5 setówki), a wykończył to niezłą przewagą 2:6 1:6 1:6, nie trzeba więc mówić że szybko zakończył swój pierwszy mecz. Myślę że tak szybko taka osoba nie będzie chciała pożegnać się z turniejem, Mahut 51 w rankingu Ferrer 9 wszystko przemawia na korzyść Davida dlatego taki kurs to bajka i w połączeniu np z Wawrinka można naprawdę nieźle zarobić ????
⛔ 100
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finał Małopolskiego Pucharu Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Garbarnia Kraków - NKP Podhale Nowy Targ
Typ: Garbarnia
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza: Po podróży po Islandii przyszła pora na powrót na nasze rodzime boiska. W Finale Małopolskiego Pucharu Polski zmierzą się ze sobą zespoły które dobrze się znają. Garbarnia lider po rozgrywkach ligowych, który w sezonie ligowym o 5 punktów wyprzedził drugą drużynę. NKP zakończyło sezon na wysokiej 4 pozycji z 10 punktową stratą do lidera co ciekawe ten zespół nie zremisował żadnego ze swoich spotkań. Przed meczem trener drużyny NKP mówił o drużynie przeciwników: ,,Garbarnia rzeczywiście jest leszym zespołem, co potwierdzają wyniki z ligi, gdzie oba mecze z nimi przegraliśmy. Zespół z Krakowa to bardzo dobra drużyna, która otarła się w tym roku o II ligę. Jest to troszeczkę wyższy poziom od nas, ale jak wiemy - Puchary rządzą się innymi prawami i można w nich sprawić niespodziankę.&quot; Ta wypowiedź wskazuje że faworyt tego meczu wydaję się tylko jeden i myślę że ten finał wygra drużyna z Krakowa a sam kurs zachęca do zagrania tego spotkania. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lelus95 25

lelus95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzyklubowe Towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mladost Lucani - FK Krupa
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowanie ten kurs jest za wysoki i ja w to wchodzę.
Mladost - średniak ligi Serbskiej zmierzy się z drużyną, która awansowała w tym sezonie do Bośniackiej Pierwszej Ligi. Obie ligi dzieli klasa różnicy, nie widzę szans w tym meczu gości, do tego dochodzą bardzo dobre transfery zespołu z Serbii : Pejovic 29/3 OFK, Odita 32/6 Vozdovac, Tumbašević 23/0 Spartak, Andric 18/1 Podbrezova, Radivojevic 34/5. Z pewnością w tym meczu nowe nabytki będą grać - i będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, a umiejętności mają.
O transferach drużyny z Bośni nawet szkoda cokolwiek pisać bo nie mają większego znaczenia, tego meczu nie mają prawa wygrać, dodam tylko, że sprowadzili na przykład dwóch graczy z DRUGIEJ LIGI SERBSKIEJ.
Mocno polecam, szkoda, że bet nie dał opcji stawiania handicapów na ten mecz :)
⛔ 100
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Stołowy
Godzina: 10:30
Spotkanie: Lucjan Błaszczyk vs Evgueni CHtchetinine
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dostane kolejne punkty reputacji i 30 wiadomości z pomocą pomóż mi itd (walcie się)
Evgueni przez ostatni miesiąc ma statystyki na poziomie 20/15 problemem jest to, że jeśli by grali zawodnicy z pierwszej setki OK bez problemu props, szkoda, że na moich oczach Evgueni wywinął orła w meczu z xxx z którym pisze sobie na fejzbuku ( np ostatnio wygrał mi ten ziomek kurs 3,5 tzn ja go nie grałem bo nie gram meczy koleżenskich ale spokojnie moglbym typ sprzedawać jako ustawke za kilka tysi xd) i od tego czasu lata z jakim usztywniaczem, to nie jest ważne... Evgueni przegrał ostatnio tyle meczy z zawodnikami powyżej 300 miejsca w rankingu że ten kurs na Białorusina jest pułapką na laików bo jednak wydaje nam się, że 1,30 to fajny kurs do ako np z tenisem to tu tak niestety nie będzie czterdziesto jednoletni Lucjan potrafi grać na obrone, a jeśli umiesz grać na obrone z zawodnikiem który ma problemy ze zdrowiem no to jesteś +1,5 handi i możesz stawiać dom na to i jesteś wygrany. Ja stawiam jednak że Lucjan co wam dużo pisać jest w formie dużo lepszej niż tej z linku przeciwko lepszemu zawodnikowi niż Evgueni i tym razem da rade. Nie napisze wam, że to ustawka ponieważ nie mogę tego zrobić i jak postawicie po 10 tysięcy i przegracie to nie szukajcie mnie ale panowie się dość dobrze znają i będzie tutaj niespodzianka która niespodzianką nie będzie bo kurs powinien wynosić 1,50 na Lucjana vs 2,50 Evgueni
link do meczu który się odbył niedawno z czołowym zawodnikiem grającym defensywą na całym świecie vs Lucjan.
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Korea Pld
Godzina: 12-00
Spotkanie: Jeonbuk - Jeonnam
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Gospodarze to zdecydowanie najsilniejsza druzyna w tym kraju i lideruja w tabeli bez porazki na koncie (8-8-0), tyle ze az 4 remisy w 5 ostatnich grach sprawily, ze juz tylko z 2 punktami przewagi nad nastepnym zespolem. Dzis dobra okazja na wygrana bo goscie to b. przecietny team i zajmuja dopiero 10 lokate w 12-zespolowej lidze z marnym bilansem 3-6-7. Jeonbuk wygralu siebie 4 z 5 ostatnich spotkan z tym rywalem i tylko raz zremisowal. Dzis powinien pewnie dopisac 3 oczka.

✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon
Godzina: 17:30
Spotkanie:
Federer R. - Willis M.
Typ: Willis M. +2.5
Kurs: 4.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tak, liczę na filmowy scenariusz który i tak cały czas trwa. Willis trener, jako zawodnik bez kasy, z rankingu +700 itd. spełnił swoje marzenia dostając się do głównego turnieju. Mobilizacji i zaangażowania mu na pewno nie brak. &quot;Brytole&quot; niezwykle mu kibicują, bo to było widać chociażby po pokonaniu Berankisa 3:0. Cały tenisowy świat mówi o nim, a teraz zagra z żywą legendą tej dyscypliny która sama mówi, że &quot;tenis potrzebuje takich historii&quot;.
Brytyjczyk ze scenariuszem vs. legenda tego sportu, na wimbledońskich kortach, czego chcieć więcej? Kurs dość spory, ale za to stawka niższa więc trudno nie spróbować. Roger przecież w tym roku nie gra jakoś wybitnie po tej przerwie i na pewno szanse na stratę seta jakieś tam są. Do tego Anglia to stolica zakładów i bukmacherów więc kto tam wie co się tutaj stanie..
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ????- Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Isner John - Baghdatis Marcos
Typ: 3:0
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Isner 6:0 gdzie wszystkie mecze były rozgrywane na kortach twardych. Bagietka urwał 3 sety,a ostatni raz spotkali się rok temu w Atlancie w finale gdzie padł wynik 6:3, 6:3 dla Amerykanina. Jankes w tym roku na trawie grał słabo bo wygrał tylko jeden mecz ale z Del Potro 2:0 i później odpadł z Mullerem 2:1. Później wystąpił w turnieju pokazowym ale tego nie biorę na serio. Skreczował z Chardym ale tylko dlatego, że ciągle padał deszcz i nie chciało mu się co chwilę wracać na kort, facet jest zdrowy.
Cypryjczyk w tym roku ma bilans na trawie 4/3 gdzie odpadł że Struffem, Ceuvasem i Zverevem a pokonał Querrego, Berdycha czy Browna. Oglądałem mecz z Berdychem to Czech grał jak na kortach ziemnych a nie na trawie, zagrał fatalnie a Marcos to wykorzystał. Bagieta to uniwersalny tenisista który potrafi grać wszędzie no ale ewidentnie gra z Isnerem mu nie leży. Dzisiaj też będzie cholernie ciężko, bo przełamać Johna na trawie to praktyczne nie możliwe.
Moim zdaniem maszynka do serwowania tutaj może wygrać 3:0 lecz łatwo nie będzie. Liczę na wynik typu 7:6, 7:6, 6:4.
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia - J2-League
Godzina 12:00
Spotkanie : Kyoto : Kumamoto
Typ : obie strzelą i over 2.5 gola
Kurs : 2.87
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Gospodarze ostatnio bez formy i dwa ostatnie mecze to 2 porażki , ostatni mecz rozgrywali przed swoją publicznością i polegli z Yamagą 1:2 a wcześniej porażka ze słabym w tyn sezonie Verdy także 2:1 stąd też liczę że i dziś mogą mieć spore problemy patrząc na grę gości w meczach wyjazdowych 3-2-2 i 9:8 w bramkach , inna statystyka jednak podpowiada że Kyoto może dziś zgarnąć 3 pkt i przerwać tą złą passę gdyż w H2H widać że z 10 meczy wspólnie rozegranych bilans 7-2-1 na ich korzyść stąd liczę na ich wygraną ale też na bramkę ze strony Kumamoto patrząc na ich grę na wyjazdach chyba możemy się tego spodziewać . Wynik ? może 2:1 .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Finlandia
Godz: 17:30
Spotkanie : Lahti-Kemi
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs 2.40
Buk oddsring
Analiza:
Witam wszystkich. Na dziś wybrałem typ z fińskiej ligi Veikkausliiga i spotkanie 14 kolejki pomiędzy Lahti , a zespołem Kemi. Lahti zajmuję 9 miejsce w tabeli, a Kemi jest na szóstej pozycji. Obie drużyny dzielą zaledwie 4 pkt i dzisiaj na pewno gospodarze chcieliby zniwelować te stratę punktową. Moim zdaniem faworyta tutaj trudno wskazać bo obie drużyny mają aspirację aby wygrać ten mecze ale też obie grają w kratkę i nic nie wiadomo. Ja uważam, że tutaj najbezpieczniej jest zagrać na over bramkowy , a dokładnie na typ powyżej 2.5 gola. Jeśli zobaczymy na statystyki z tego sezonu widzimy, że over 2.5 gola dosyć często wchodził zaś w starciach head to head wszystkie trzy spotkania , które do tej pory były rozgrywane między tymi drużynami skończyły się z co najmniej trzema golami. Moim zdaniem co najmniej trzy bramki tutaj są bardzo realne i po takim kursie grzech nie spróbować. Jak dla mnie typ bardzo realny. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 16:30
Spotkanie: Yi-Fan Xu/ Saisai Zheng - Darija Jurak/Anastasia Rodionova
Typ: Darija Jurak/Anastasia Rodionova
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W dzisiejszym(mam nadzieję) spotkaniu na kortach Wimbledonu zmierzą się deble: chiński Yi-Fan Xu/ Saisai Zheng oraz chorwacko-australijski Darija Jurak/Anastasia Rodionova. Dziwią mnie kursy na ten mecz rozkładające się 50/50. W mojej opinii zdecydowanymi faworytkami są Jurak/Rodionova. Chorwacko-australijski debel w tym roku ma bilans na trawie 6:2, grając z naprawdę mocnymi deblami. Panie ograły następujące deble: Bencic/Golubic, Hlavackova/Safarova, Dabrowski/Kasatkina, Hingis/Mirza, Groenefeld/Peschke oraz siostry Chan w finale Eastbourne. Przegrały jedynie z: Jankovic/Van Uytvanck oraz Pliskova/Zahlavova.
Co do Chinek, tegoroczny bilans na kortach trawiastych to 2:2, a przeciwniczki miały słabsze niż Jurak/Rodionova, jedyny mocny debel z którym grały to Babos/Shvedova.
Podsumowując Jurak/Rodionova powinny to łatwo wygrać, ale nie zalecam dużych stawek, w końcu to kobiety ????
ZWROT - TYP ZOSTAŁ PODANY 30.06 TEN SAM PRZEZ SAKIELA
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Norwegia OBOS Ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kristiansund - Ull/Kisa
Typ: Gospodarze wygrają a w meczu padnie powyżej 2.5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betano


Dziś w Norwegii zostanie rozegrana 15 kolejka 2 ligi a jednym z meczy jest konfrontacja pomiedzy
Kristiansund i Ull/Kisa. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze ,którzy aktualnie zajmują fotel lidera z dorobkiem 33 punktów po tym jak zanotowali 10 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażkę strzelając przy tym 23 bramki a tracąc 10. Jedynym celem na ten sezon jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej i krok po kroku drużyna dzisiejszych gospodarzy kroczy aby to osiągnąć. Na swoim boisku grają rewelacyjnie bo jeszcze w tym sezonie nie stracili punktu notując
6 kolejnych zwycięstw, w których tylko raz nie strzelili 2 bramek. Goście drużyna Ull/Kisa to beniaminek tego sezonu gdzie po 14 kolejkach zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 12 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 6 remisów i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 20-22. Beniaminek ostatnio gra dość przyzwoicie bo ma serię 5 meczy bez porażki z czego 4 to remisy bramkowe. W tym sezonie drużyna przyjezdnych do końca sezonu będzie raczej bronić się przed spadkiem, ale jeżeli będzie grać jak do tej pory to raczej cel osiągnie. Gospodarze w dzisiejszym meczu muszą wygrać aby utrzymać fotel lidera, bo drużyna Sandefjord ma tylko 1 punkt straty. Idąc w kierunku strzelonych bramek to obie drużyny grają dość skutecznie w ofensywie, bo jak na beniaminka strzelonych 20 bramek to sporo, więc 3 bramki raczej wpadną i gospodarze nie mogą gubić punktów z takimi drużynami jeżeli myślą o awansie.
⛔ 100
 
damdob 0

damdob

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finał Małopolskiego Pucharu Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Garbarnia Kraków - NKP Podhale Nowy Targ
Typ: Garbarnia
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
witam,
Od kilkunastu dni obserwuje poczynania zespołu z Krakowa który zachowuje się jak „rozpędzona lokomotywa” i dziś jest faworytem spotkania Pucharu Polski.
Dotychczasowe osiągnięcia Garbarnii :
Baraże o udział w II lidze:
Garbarnia Kraków - Warta Poznań (3-2) , 11 czerwca,
Warta Poznań - Garbarnia Kraków (1-0), 15 czerwca,
Małopolski Puchar Polski:
MKS Trzebinia /Siersza - Garbarnia Kraków (0-2), 26 czerwca,
Warto nadmienić ze Garbarnia grała w sezonie 2015/16 w III lidze z zespołem Podhala wygrywając (4-1) oraz (2-0). Ostatecznie zajęła 1 miejsca a dzisiejszy rywal 4.

Pozdr.
Powtórzony typ
⛔ 100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 17:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław (Pol) - H. Beer Sheva (Isr)
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dzisiejszy dzień wybrałem mecz sparingowy pomiędzy Śląskiem Wrocław, który zajął drugie miejsce w grupie spadkowej w Polskiej Ekstraklasie a mistrzem ligi Izraelskiej! Jak dla mnie mecz typowo dla gości którzy są w trakcie przygotowań do występów w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Do tego meczu przystąpić mają w podstawowym składzie a więc Polski przeciętniak nie powinien sprawiać im trudności jeżeli naprawdę poważnie myślą o grze w lidze mistrzów! Kursy na Izraelczyków już spadają więc trzeba się pospieszyć i złapać go jak najwyżej! Powodzenia! ;)
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kristiansund vs Kisa
Typ: Kristiansund over 1.5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Po raz kolejny zawitamy do 1 Dywizji w Norwegii.
Kursik spory nie jest,jednak wejsc powinien.
Gospodarze za rok tak samo jak Sandefjord maja grac w Tippeligaen.Jak na razie idzie im bardzo dobrze,sa liderem z 33 punktami po 14 meczach.Tuz za nimi plasuje sie wlasnie Sandefjord,ktory ma punkt mniej a na trzeciej pozycji melduje sie Levanger z 25 punktami.
Podopieczni Christiana Michelsena przegrali do tej pory tylko jedno spotkanie,wygrali natomiast 10 i zanotowali 3 remisy.
W swoim skladzie maja mlodych zdolnych jak na taka lige zawodnikow z Afryki,ktorzy robia roznice.
Ostatnio nie rozpieszczaja swoich fanow zbytnio bramkami - ostatnie 3 mecze to dwie strzelone gole ale tez zero straconych.
Mecze byly jednak ciezkie - Sandefjord,Levanger i Sadneff Ulf.
Ullensaker ostatnio nie przegrywa ale jest to ekipa,ktora bedzie walczyc o utrzymanie sie w lidze.Na chwile obecna maja 12 punktow i gorszy od nich jest tylko Bryne i Raufoss.
Na wyjazdach szalu nie robia,nie wygrali jeszcze zadnego meczu notujac 3 remisy i 3 porazki,w bramkach 6:10.
Dzisiaj jesli strzela gola to juz bedzie dobrze bo na punkty nie maja co liczyc.
Zdecydowanym faworytem sa gospodarze,dwie bramki z ich strony to dzisiaj raczej minimum.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, Peru
Godzina: 18:00
Spotkanie: Huancayo-Defensor La Bocana
Typ: Huancayo -2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze jak dotad dobry bilans,3 wygrane i remis. Bramki 9:2.Prowadza w tabeli. Wygrali na wyjezdzie z U Deportes 3:0, u siebie z Juan Aurich 3:1 i Sporting Crystal 3:1. Ich dzisiejszy rywal zajmuje przedostatnie miejsce. Zdobyl tylko 2pkt i bramki 3:9. Defensor przegral na wyjezdzie z Union Cemercio 0:3 i Ayaucho tez 0:3. H2h wyjazdowa wygrana 2:1 w 2016 Huancayo . Dzisiaj gospodarze powinni pokryc moj typ
⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador, Serie A - Pierwsza runda
Godzina: 23:00
Spotkanie: Mushuc Runa - Independiente del Valle
Typ: 2 i pow. 2,5 gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Mój wczorajszy typ okazał się być kompletnie nietrafiony. Można powiedzieć, że wykrakałem niespodziankę, która stała się faktem. Dlatego też dzisiejszy typ przeanalizuję w sposób bardziej syntetyczny by znowu nie było tak, że analiza będzie bardzo dokładna, a typ nie wejdzie. Skoncentruję się zatem na najważniejszych aspektach. Przede wszystkim, zespół Independiente jest w wysokiej formie o czym świadczą wyniki dwóch ostatnich meczów, w których zwyciężyli z aktualnym liderem: Barcelona SC (2-1 u siebie) oraz wiceliderem: Emelec (2-1 na wyjeździe). W tej sytuacji nieważne, że gola na wagę dwóch wygranych zdobywali w 90 minucie i w 88 minucie. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że remis Ich nie zadowala i walczą do ostatnich sekund by wygrać. Skoro wygrali z tak mocnymi drużynami, to z jakiego powodu nie mieliby wygrać z dzisiejszym przeciwnikiem? Po drugie, zespół Independiente jest aktualnie na 5 miejscu w tabeli, z kolei drużyna Mushuc Runa zajmuje ostatnią, 12 pozycję. Widać zatem, że obie ekipy mają inne cele, ale także możliwości. Po trzecie, warto zwrócić uwagę na historię bezpośrednich starć. Co się rzuca w oczy? Piłkarze Independiente ani razu nie przegrali z dzisiejszym rywalem, bez względu na to czy grali u siebie czy na wyjeździe. Co więcej, na 9 pojedynków, wygrali aż 8 i tylko 1 raz zremisowali. Każdy na podstawie tych rezultatów przyzna, że to świetny bilans, a jak to w życiu, ale też w sporcie, historia lubi się powtarzać. Wyniki tych spotkań przedstawiają się następująco: 0-1, 2-1, 1-1, 1-0, 0-1, 1-0, 2-4, 4-1, 2-1. Warto szczególną uwagę zwrócić na ostatnie 3 wyniki, gdyż są to rezultaty meczów rozegranych w 2015 roku. Każdy z nich kończył się przynajmniej 3 strzelonymi bramkami, a jednocześnie zwycięstwami Independiente. Po czwarte, koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że ekipa Independiente już niedługo przystępuje do dwumeczu półfinałowego z Boca Juniors (Arg.) w Copa Libertadores (8.07.16 i 15.07.16). W związku z tym można zauważyć, że piłkarze są w formie, co pozwala kibicom pozytywnie patrzeć na zbliżające się pojedynki. Nie dość, że pokonali lidera i wicelidera w swojej lidze to jeszcze zawodnicy ofensywni są w wysokiej dyspozycji. Pomocnik Julio Eduardo Angulo Medina strzelił niezwykle ważnego gola w meczu z Emelec, natomiast napastnik Jose Angulo pokazał, że potrafi zaskakiwać obronę teoretycznie dużo silniejszej drużyny (nie pierwszy raz w tym sezonie) i pokonał 2 razy bramkarza Barcelona SC. Jak dodamy do tych osób jeszcze lidera formacji defensywnej i jednocześnie reprezentanta Ekwadoru (Arturo Rafael Mina Meza) to zrozumiemy, że drużyna Independiente to naprawdę groźny zespół, z którym każdy powinien się liczyć. Dzisiaj jednak to Independiente jest faworytem, a jeśli spojrzymy na Ich aktualną formę i skuteczność oraz wyniki ostatnich spotkań kiedy padały chociaż 3 gole, a również na rezultaty meczów z Mushuc Runa (rozegranych w 2015 roku), to stwierdzimy, że dzisiejsze zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne. Czy jednak w meczu padną chociaż 3 gole? Miejmy nadzieję, że tak. Dla mniej odważnych proponuję stawianie na zwycięstwo Independiente (kurs @2.55 na betano). Życzę powodzenia!
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Norwegia, OBOS ligaen
Spotkanie: K.Oslo-Sandefjord
Godzina:19:00
Typ:Sandefjord do zera
Bukmacher: bet365
Kurs:3.25
Analiza:
Drugi w tabeli Sandefjord z bilansem 10 wygranych 2 porazek i 2 remisow zmierzy sie dzisiaj z 11 Oslo. Sandefjord wygral 4 z ostatnich 5 wyjazdowych meczow. Oslo na 5 oststnich meczow u siebie tylko 1 wygrana,remis i 3 przegrane,ostatnia z Mjodalen 0:1. Sandefjord wygral z Bryne 2:0 i Ranfoss 2:0. Typuje,ze i tym razem pokona rywala na wyjezdzie. Do zera,bo Oslo na 6 ostatnich spotkan w 4 nie zdobywalo gola. Tym bardziej z silna ekipa,jaka jest Sandefjord

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom