>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.08.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 29 Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play![/quote]
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis – US Open (debel męski)
Spotkanie: Colin Fleming/RossHutchins – Blaz Kavcic/Jurgen Zopp
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek tenisowy męskiego debla w ramach 1 rundy turnieju US Open w którym to zmierzą się I para Colin Fleming z Ross Hutchins z Blaz Kavcic oraz Jurgen Zopp. Pierwsza para w ostatnim czasie zaliczyła wspólne występy w kolejnych turniejach lecz bez większych sukcesów odpadając w I rundach co pokazuj, że panowie ci nie są ze sobą zgrani. Kavcic/Zopp grają ze sobą po raz pierwszy lecz tenisiści ci są bardziej ograni w ostatnim czasie w grze pojedynczej niż I para w której ani Hutchins ani Fleming nie zaliczyli żadnego występu w tym roku w grze pojedynczej dlatego też patrząc na kursy wydaje mi się, że jest zbyt duża dysproporcja pobierając osobiście wygraną pary Kavcic/Zopp po bardzo dobrym kursie 4.00 który znaleźć możemy w Expekcie.
⛔ 100
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Typ:2
Kurs: 5.14
Bukmacher : PinnacleSports
Analiza :
A więc w nocy z wtorku na środę zaplanowano niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach 20 kolejki Brazylijskiej Campeonato Brasileiro B pomiędzy ekipami Guarani a Paraną . I odrazu na samym początku muszę wspomnieć o tym że ten kurs na gości według mnie jest zdecydowanie niedorzeczny!! . Nie wiem czym kierują się buce na to spotkanie , bo jak dla mnie zdecydowanymi faworytami spotkania są podopieczni Ricardinho a więc ekipa gości . W jak do tej pory rozegranych 19 kolejkach ligowych obie ekipy spisują się bardzo podobnie . Trzeba nadmienić że dzieli ich różnica zaledwie 3 punktów w ligowej tabeli .

Gospodarze tego spotkania spisują się jak do tej pory w lidzę dosyć przeciętnie . W rozegranych jak do tej pory 19 ligowych kolejkach mogą się pochwalić zdobyczą 24 punktów , co daje im jak do tej pory 13 miejsce w ligowej tabeli . U siebię ich gra wygląda trochę lepiej , ponieważ tam potrafili zdobyć większość swoich punktów - a więc 17-naście w 9 ligowych potyczkach . Na Brinco de Ouro da Princesa potrafili 5 razy odnieść zwycięstwo , 2 razy zremisowali i także 2 razy odnieśli porażki . Widzimy że nie prezentują się źle , jednak napewno nie jest to twierdza nie do zdobycia .

Z drugiej strony mamy ekipę dzisiejszych gości a więc Parane . Goście w tym sezonie spisują się bardzo podobnie do swoich rywali . W 19 ligowych kolejkach zdobyli 27 punktów i plasuje ich to na 11-tym miejscu w stawce ligowej . Większość swoich ligowych punktów zdobyli jednak na własnym terenie . Na obcym boisku jak do tej pory zdobyli zaledwie 6 punktów w 9 spotkaniach , co jest dosyć słabym wynikiem , i pod tym względem plasuje ich na 16 miejscu w lidze . Jednak w tym spotkaniu jest coś dużo ważniejsze niż gra na wyjazdach , albowiem absencje , które w ekipie gości są wręcz niebywałe .

A więc przejdzmy już do meritum tej analizy , a więc najaśnię wam sytuację w klubie . W ekipie gospodarzy nie wystąpią bowiem :

PODSTAWOWY SKŁAD ; Bruno Recife , Medina , Andre Leone , Kleiton Dominguez , Schwanck , Clebinho , Neto . REZERWOWI : Rafael Oliveira , Bruno Mendes , Wellington Monteiro , Fabricio . A więc podsumowywując w tym spotkaniu w ekipie Guarani nie wystąpi 7 ZAWODNIKÓW pierwszego składu . Wedle mojej opini jest to praktycznie niemożliwe aby gospodarze byli wstanie ugrać w tym spotkaniu cokolwiek . Każda ich zdobycz punktowa będzie niespodzianką .

W ekipie gospodarzy natomiast nie wystąpą z podstawowego składu : Arthur , Fernandhino i Ricardo Conceicao , a do tego rezerwowi : Hugo , Lucas Souza , Bruninho , Alex Bruno i Nilson .

Reasumując tylko te informację każdy może wyciągnąć swoje wnioski . Poprostu jak dla mnie nie ma innej możliwości jak zwycięstwo gości . Stąd też jestem niesamowicie zaskoczony kursem , i grzechem będzie go nie pobrać .
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - National League, godz. 4.05
Spotkanie: Atlanta Braves u San Diego Padres
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Pardes notują serię 8 kolejnych wygranych i chyba najwyższy czas zakończyć tę serię. Zespół gospodarzy raczej nie ma już szans na postseason natomiast goście walczą z Nats o wygraną w East w NL. W tej chwili mają 4 wygrane mniej od swojego rywala. Całkiem niezły bilans wyjazdowy 37-27 pozwala sądzić, że goście powinni pokusić się o wygraną. Padres u siebie 32-32 i 60 wygranych na koncie przy 73 rywala. Kris Medlen, RHP 5-1, 1.86 ERA to pitcher gości. Gra znakomity sezon, choć głównie grał jako zmiennik. Tylko 5 gier jako starter z 43 rozegranych meczów. Ale od 21 inningów pałkarze rywali nie mogą na nim zdobyć punktu, a ogólnie w tyym sezonie 87IP gry i tylko 18 oddanych runs. Z Padres grał 16 sierpnia i zagrał pierwszy w życiu pełny mecz, co ważniejsze nie oddał żadnego punktu. Myślę, że podobnego scenariusza należy spodziewać się dzisiaj. Andrew Werner, LHP 1-0, 3.00 ERA to pitcher gospodarzy. Zagra drugi mecz w lidze, w pierwszym grał 6IP i dał 2 runs Piratom, ale miał aż 4 BB i 10 outowych groundballs. Nie liczyłbym na wielkie fajerwerki z jego strony i skłaniam się ku przerwania serii Padres. Tym bardziej przy Medlenie.
✅ 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
k42a 112

k42a

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, IV runda eliminacji do LM
Spotkanie - Lille - Kopenhaga
Typ - brak gola przed 29:00
Kurs - 1,83
Bukmacher - bet365
Analiza -
Po cichu od początku byłem za tym, że to Duńczycy mają większe szanse na awans, w połowie rywalizacji faktycznie tak jest. Na swoim terenie skromnie pokonali będące bez specjalnej formy Lille 1:0, skrzętnie broniąc dostępu do własnej bramki. W meczu wyjazdowym nie powinno być inaczej, żelazna defensywa będzie kluczem do awansu zespołu z Kopenhagi. To, że obrona jest ich mocną stroną potwierdzili w swojej ostatniej grze w LM, awansując nawet do 1/8. Gospodarze meczu w sezon we Francji weszli mocno średnio, na pewno rozczarowaniem był remis w pierwszym meczu na swoim nowym obiekcie z przeciętnym Nancy. Drużyna była kompletnie bez pomysłu na grę, a kiedy już pojawiała się sytuacja strzelecka popisywali się bezwzględną nieskutecznością. Mając na uwadze style gry oraz formy obydwu zespołów tak jak tydzień temu nie spodziewałbym się gradu bramek. A już na pewno w początkowej fazie spotkania.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 15

torres24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - BRAZYLIA: Campeonato Brasileiro B
Spotkanie: Guaratingueta - Criciuma
Typ: over 1,5 I połowa
Kurs: 2,50
Bukmacher:bet365
Analiza
O godzinie 2:50 polskiego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy drużynami Guaratinguety i Criciumy w rozgrywkach II ligi brazylijskiej. Guaratingueta zajmuje obecnie miejsce (17) w strefie spadkowej z dorobkiem 15 ptk, natomist Criciuma jest wiceliderem z dorobkiem 42 ptk i traci tylko 2 ptk do lidera. Criciuma przewodzi natomiast pod względem strzelonych bramek ma ich na koncie 42 przy straconych 29. Co daje średnio wynik 4 bramek w meczu (2-1,5) z udziałem tej drużyny po 19 kolejkach. Zespoł gospodarzy dotychczas strzelił 18 bramek, a stracił 34 co daje średnią 3 bramek w meczu(1-2) z udziałem tej drużyny. Dlatego myślę, że bardzo prawdopodony będzie rezultat over 1,5 po I połowie. Liczę przy tym na bardzo skuteczną ofensywę gości oraz, że swoje gole dorzuci drużyna gosporadzy, która dwa ostanie mecze wygrała 2-3 i 3-1 co dobrze wróży przed dzisiejszym spotkaniem. A tak wyglądają składy na dzisiejsze spotkanie:
Guaratingueta: César; Leandro Silva, Baggio, Igor e Renato Peixe; Jonatan, Bruno Formigoni, Leandrinho e Keninha; Alemão e Marcinho
Criciuma: Michel Alves; Diego Felipe, Matheus Ferraz, Nirley e Willian Simões; Diego Oliveira, Rodrigo Possebon, Kléber e Giovanni Augusto; Lucca e Zé Carlos
Można zagrać również bardziej bezpieczy over 2,5 hf po kursie 1,70 jak kto woli ????
⛔ 100
 
T 2

tomekek4444

Użytkownik
Dyscyplina : Polska 1. liga Piłka Nożna
Mecz : Cracovia Kraków - Arka Gdynia
Typ : 1
Kurs : 2
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Dziś o 19 30 odbędzie się mecz w Krakowie pomiędzy Cracovią i Arką . Moim typem na dziś jest Cracovia , gdyż według mnie ten zespół do tej pory lepiej się prezentuje od Arki . Mecz na pewno będzie interesujący i nie ukrywam , że umiejętności obu zespołów są porównywalne . Mecz będzie bardzo emocjonujący i wszystko może zakończy się w samej końcówce tego meczu .

Kiepska Analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis US
Melzer J. (Aut)-Klahn B. (Usa) 29.08.2012 23:00
2
3,80
Unibet
Analiza :
Stawiam dziś na Amerykanina który ostatnio spisuje się bardzo dobrze w przeciwieństwie do Melzera.
23.08.12 WIN Isner J. (Usa) Melzer J. (Aut) 2 : 0
21.08.12 WIN McClune M. (Usa) Melzer J. (Aut) 1 : 2
14.08.12 CIN Melzer J. (Aut) Querrey S. (Usa) 1 : 2
07.08.12 TOR Querrey S. (Usa) Melzer J. (Aut) 2 : 0
30.07.12 IGR Cilic M. (Cro) Melzer J. (Aut) 2 : 0

24.08.12 OPE Serra F. (Fra) Klahn B. (Usa) 0 : 2
24.08.12 OPE Klahn B. (Usa) Trungelliti M. (Arg) 2 : 0
22.08.12 OPE Klahn B. (Usa) Junqueira D. (Arg) 2 : 0
10.08.12 APT Farah R. (Col) Klahn B. (Usa) 2 : 0
08.08.12 APT Reid M. (Aus) Klahn B. (Usa) 0 : 2
Melzer przegrał 3 na 4 meczy na twardej nawierzchni. Wygrał tylko z Amerykaninem McClune który prezentuje podobny poziom jak mój dzisiejszy faworyt. Melzer wygrał ten mecz po TB 12-10. Moim zdaniem dziś już nie będzie miał tyle szczęścia i przegra z Amerykaninem którego poniesie publiczność. Ma szanse nz życiowe osiągniecie. Dodam jeszcze tylko że w kwalifikacjach nie stracił ani jednego seta a w tym miesiącu wygrał jeszcze z Andreevem 2-0 ( uważam że Rosjanin gra obecnie na poziomie Melzera. POWODZENIA !!! Oczywiście można zagrać bezpiecznie np. +1,5 ale ja zaryzykuje;)
Inne propozycje :
Zemlja G. (Slo)-Mello R. (Bra) 1 1,45
Kamke T. (Ger)-Hewitt L. (Aus) +1,5seta 2 1,50
Robredo T. (Esp) -Seppi A. (Ita) 2 1,40
Kukushkin M. (Kaz)-Nieminen J. (Fin) 1 2,10
Dimitrov G. (Bul)-Paire B. (Fra) -2,5 seta 2 1,49
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Tenis, US OPEN, 20:00
Steve Johnson - Rajeev Ram - 2 @2.00
Bet365
Analiza:
Zacznę od rankingu ATP. Johnson plasuje się na 166 miejscu, zaś Ram na 95. Ale nie o tym chciałem tutaj pisać. Nie rozumiem kursów na ten mecz, bo faworytem tego starcia jest oczywiście bardziej doświadczony Ram. Z jego piekielnie potężną zagrywką na hardzie ma to duże znaczenie. Na początku statystyki i ostatnie 8 spotkań zawodników:
Ram - Henri-Mathieu 0:2
Ram - Dimitrov 2:0
Ram - Tursunov 0:2
Ram - Duclos 0:2
Ram - Querrey 0:2
Ram - Mayer 2:0
Ram - Capdeville 2:0
Ram - Baker 2:0

Johnson - Mirnyi 2:1
Johnson - Farah 2:0
Johnson - Rik De Voest 2:0
Johnson
- Hernych 2:0
Johnson - Tursunov 1:0
Johnson - Salamanca 2:0
Johnson - Becker 0:2
Johnson - Bemelmans 0:2


Trzeba podkreślić że Ram nie jest w najwyższej formie. Wygrał ostatnie 4 na 8 spotkań, zaś rywal 6 na 8. Gołym okiem jednak widać klase rywali Rama a Johnsona. Jak widać Johnson ogrywał amatorów, a gdy przyszło rywalizować z przeciętnymi to gładko przegrywał 2:0. Sam osobiście miałem okazje oglądać 2 mecze Steve Johnsona w ostatnim Challengerze w którym wystąpił (Aptos) i właśnie to mnie skłania na postawienie na Rajeeva. Poziom tego turnieju był wprost żenujący (co widać po nazwiskach, ale z gry było jeszcze gorzej), a Johnson grał oj bardzo przeciętnie a mimo to zwyciężył. Bardzo słabo poruszał się po korcie, ponadto masa niewymuszonych błędów, sporo podwójnych serwisowych. Ten zawodnik kojarzy mi się trochę z amatorem.. sam nie wiem dlaczego. Steve Johnson nic w swojej karierze nie osiągnął i nigdy w życiu nie przeszedł jeszcze 1 rundy Wielkiego Szlema i tak dzisiaj pozostanie. Nie podniecałbym się statystykami ostatnich meczy ze względu na rywali Johnsona i jego styl gry i stawiam na doświadczenie, silny serwis Rajeeva Rama. Przecież to wkońcu Wielki Szlem.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Superpuchar
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2.56
Bukmacher: Pinnacle sports
Analiza:
Przed pierwszym spotkaniem o SuperPuchar Hiszpanii obaj trenerzy Tito Vilanova i Jose Mourinho, mówili, że ich zespoły nie są jeszcze w pełni przygotowane do sezonu. Zdecydowanie bardziej widać to jednak po grze &quot;Królewskich&quot; i nie chodzi już tylko o osiągane wyniki (jak na razie bez zwycięstwa w 3 meczach o stawkę). Real na razie w niczym nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu, gra wolno i bez pomysły, fizycznie również nie wygląda to najlepiej, bo Real zwłaszcza w końcówkach spotkań zdecydowanie odstaje od rywali. Jest jeszcze jednak różnica na początku sezonu to gra liderów obu zespołów. W Pampelunie gdy nie szło Barcelonie o losach zwycięstwa zdecydował Lionel Messi, który zdobył dwie bramki i dał 3 punkty swojej drużynie. W Realu Cristiano Ronaldo niczym się nie wyróżnia i również w niczym nie przypomina zawodnika z poprzedniego sezonu.
Oto jak podsumowują grę Ronaldo ze strony realmadrid.pl w poprzednich spotkaniach: &quot;Zagrania bardzo dobre przeplatał takimi, których długo mógłby się wstydzić, do tego był (i to nie tylko jak na siebie) bardzo mało aktywny, jakby liczyłna to, że tym razem koledzy wygrają za niego mecz. Mnóstwo strat, za lekkie lub niecelne strzały, nawet szybkość nie ta co w zeszłym sezonie – Cristiano wciąż jest na wakacjach i pozostaje mieć nadzieję, że wróci z nich zanim przegramy pierwsze trofeum.&quot; oraz &quot; W niczym nie przypomina perfekcyjnej maszyny z poprzedniego sezonu
Cristiano nie wychodzi niemal nic – notuje dużo strat, przegrywa pojedynki biegowe, podejmuje złe decyzje, a do tego często za bardzo kombinuje, jakby chcąc samemu sobie udowodnić, że wcale nie ma żadnego problemu.&quot;

A przecież nie znalazłem tego na stronie, która nie sprzyjałaby &quot;Królewskich&quot; tylko jest pisana przez właśnie kibiców tego klubu. Zresztą do innych zawodników również jest sporo krytycznych uwag m.in. Mesuta Özila (a może przede wszystkim): &quot; Nie wychodziło mu niemal nic, większość kierowanych do niego podań kończyła się stratą, a pożytek w ofensywie był znikomy.&quot; &quot;...wyraźnych braków szybkościowych&quot; .
Ponadto od siebie chciałbym zwrócić uwagę na grę dwóch defensywnych pomocników Realu czyli Sami Khediry i Xabi Alonso, którzy o ile jeszcze w przerywaniu groźnych ataków rywali spisują się poprawnie (choć zdarzają się im również pomyłki) o tylko w wyprowadzaniu ataków czy dokładnych podań otwierających drogę do bramki mają jak na razie jak na lekarstwo i chyba nie jest przypadkiem, że Mourinho zaczął stawiać na Lassana Diarra. Kolejnym piłkarzem, który myślami jest chyba jeszcze na wakacjach jest Karim Benzema, który również w niczym nie przypomina zawodnika z poprzedniego sezonu.
Wydaje się więc, że Barcelona jest krok przed Realem na początku sezonu ale również to, że Real jest krok za nie tylko Barceloną ale również kilkoma innymi zespołami. I wydaje mi się, że braki kondycyjne i fizyczne nie poprawi się z dnia na dzień i potrzebne jest to tego trochę czasu.
Dziś Real gra u siebie i chcąc wygrać SuperPuchar musi odrobić straty z pierwszego spotkania. Paradoksalnie jednak w ostatnim czasie piłkarzom Barcelony gra się lepiej z Realem na Santiago Bernabéu niż na Camp Nou. Barcelona bowiem nie przegrała ostatnich siedmiu spotkań na obiekcie Realu, wygrywając przy tym 5 razy i 2 remisując. Dziś co prawda Real zagra w najsilniejszym składzie, wraca do kadry Pepe a także jest nowy zawodnik &quot;Królewskich&quot; Luka Modrić natomiast w ekipie Barcelony może nie zagrać Carles Puyol (mimo, że pojechał wraz z drużyną do Madrytu) a w kadrze wciąż brakuje Abidala i Muniesy to jednak patrząc na dotychczasowe spotkania obu ekip, ich grę to wydaje mi się, że wiele od ostatniego pojedynku nie mogło się zmienić w tych ekipach i znów to Barcelona będzie lepsza i wygra na Santiago Bernabéu.
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia Ykkonen
Spotkanie - Rovaniemi : KooTeePee
Typ - remis nie ma zakładu / KooTeePee
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj zdecydowałem się na typ w Fińskiej Ykkonen pomiędzy liderem Rovaniemi a KooTeePee , nie ma co ukrywać że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są oczywiście gospodarze którzy w tym sezonie nie doznali jeszcze porażki a to już jest 22 kolejka , ale że w sporcie są i będą niespodzianki to zdecyduję się na inny wynik tego spotkania a mianowicie na gości , ROVANIEMI : lider ma na swoim koncie 55 pkt. i bilans 17-4-0 w bramkach 45:9 i jak już jestem przy statystyce bramek to taka mała analiza , a więc porównuję bramki stracone u siebie i na wyjezdzie i ....... stosunek bramek u siebie 26:6 ( straconych bramek 6 ) i na wyjezdzie 19:3 ( tylko 3 gole stracone ) a więc lepiej to wygląda na wyjazdach .
GOŚCIE natomiast to 8 drużyna ligi i musi do końca walczyć aby nie spaść niżej bo to oznacza spadek z ligi , w swoim ostatnim pojedynku odnieśli bardzo cenne zwycięstwo wygrywając u siebie z bezpośrednim rywalem o pozostanie Hameenlinną 3:0 a ogólnie to goście jak na ich możliwości mają ostatnio nie złą serię bo 3 wygrane i 2 porażki w tych 5 spotkaniach strzelili 5 goli a stracili tylko 3 tak więc widać że mocno postanowili walczyć o przetrwanie . W ich bezpośrednich pojedynkach wygląda to następująco 16 spotkań i 8-4-4 ( bramki 27:17 ) na stadionie RoPS 5-1-2 ( bramki 15:7 ) ostatnie zwycięstwo gości na stadionie Rovaniemi to trochę odległy czas bo rok 2005 .
Do zakończenia sezonu pozostało zaledwie 6 kolejek a lider Rovaniemima już 19 pkt. przewagi nad drugim w tabeli PK-35 z którym to w ostatniej kolejce wygrał na ich terenie 1:0 czyli u gości odliczają ją kolejki do końca aby hucznie świętować powrót do najwyższej klasy rozgrywek , natomiast goście mają 7 pkt, przewagi nad Hameenlinną z którą to jak już wyżej pisałem wygrali w ostatniej kolejce no ale przed nimi także jeszcze 6 kolejek do zakończenia i wciąż walka , dlatego liczę na pierwszą porażkę w tym sezonie a czytałem że lider dzisiaj wystąpi trochę osłabiony bowiem w ostatnim spotkaniu przeciwko PK-35 paru piłkarzy nabawiło się kontuzji dlatego taki mój typ na dziś .Pozdrawiam !
⛔ 100
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, el. LM
Mecz : OSC Lille - FC Kopenhaga
Typ : over 2.5
Kurs : 1.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu eliminacyjnym do Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą mistrz Francji z sezonu 2010/2011 - ekipa Lille OSC oraz duński potentat, zeszłosezonowy uczestnik 1/8 finału LM - FC Kopenhaga. W mojej opinii w meczu padną więcej niż 3 bramki. Za faktem tym przemawia przede wszystkim nikła różnica bramkowa w pierwszym starciu obu ekip. Na stadionie w stolicy Danii padł rezultat 1:0 dla gospodarzy. Nie odzwierciedla on jednak rzeczywistego obrazu gry. Dużo akcji na korzyść Lille, w których brakowało dogrania oraz skuteczności. Rezultat okrzyknięty dość &#39;sporą&#39; niespodzianką eliminacyjnych potyczek na tym etapie. Faworytem w dzisiejszym meczu są piłkarze Lille i zapewne będą oni chcieli jak najszybciej zniwelować stratę bramkową z przed tygodnia, wyjść na bezpieczne prowadzenie i zapewnić sobie awans w ramie czasowej 90 minut. Jednak kto interesuje się piłką oraz wszelkiego rodzaju rozgrywkami pucharowymi i ligowymi wie doskonale kim jest nieobliczalna FC Kopenhaga. Powątpiewam w ich dzisiejszą &#39;obronę Częstochowy&#39;, gdyż będzie to bardziej ryzykowne niż zagranie na jedną kartę. Piłkarzom z Danii będzie zależało przede wszystkim na ustrzelenie bramki na wyjeździe, która może być kluczowa dla ich upragnionego awansu. Ekipę z Kopenhagi na pewno pozytywnie napawa nie tylko zeszłotygodniowe zwycięstwo 1:0, ale także doskonała postawa w lidze (w tym weekendowe zwycięstwo nad Randers na wyjeździe 3:2). Piłkarze Lille z kolei po ostatnim niekorzystnym pasmie dwóch remisów w lidze i porażki w el. meczu do LM, w dzisiejszej potyczce będą chcieli dobrze zaprezentować się przed własną publicznością, na nowym obiekcie i przypieczętować na nim awans do najbardziej elitarnej Ligi w Europie. Wg mojego wskazania - mecz otwarty, obfitujący w masę akcji podbramkowych zarówno z jednej jak i drugiej strony oraz losy meczu ważące się do ostatnich minut z liczbą bramek 3 lub więcej.
⛔ 100
 
C 0

controlk3

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, LM Concacaf
Mecz : Los Angeles Galaxy - Puerto Rico Islanders
Typ : over 3,5
Kurs : 2,25
Buk : Fortuna
Czas :30.08.2012 04:00
Analiza:
Nad ranem polskiego czasu dojdzie do niezwykle interesującego pojedynku pomiędzy Los Angeles Galaxy i Puerto Rico Islanders. Zdecydowałem się zagrać na +3,5 gola z powodu wyników, które zanotowały obie drużyny grupy 5 w tegorocznej edycji LM.
Los Angeles - Metapan 5:2
Metapan - Puerto Rico 3:1
Licze na co najmniej trzy bramki Galaxy, którzy są ostatnio w dobrej dyspozycji i może jedną zespołu puerto rico.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100, Kiepska analiza
 
scary 21

scary

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Mecz: Real- Barca
TYP: DNB 2
KURS: 2,07
BUK: Bet365
Analiza:

Mecz moim zdaniem będzie kopią poprzednich spotkań tych drużyn. To znaczy jedna drużyna będzie atakować i utrzymywać się przy piłce, druga zaś będzie tylko temu się przyglądać. Nie ma zatem innego wyjścia jak tylko postawienie na wyraźnych faworytów tego spotkania. Oczywiste jest to że Messi pociągnie ten cały spektakl na swoją korzyść i Katalończycy wygrają ponownie.Bedzie to nudne i przewidywalne spotkanie. Stawiam po prostu tu na lepszy team z większą kulturą gry. W lepszej dyspozycji zdaje się być drużyna gości więc tym bardziej ten typ jest słuszny. Real szuka jeszcze swego dnia i najwyrażniej nie jest ich to jeszcze przebłysk formy jaki widzieliśmy w poprzednim sezonie. Nie mają recepty na Barce i zwłaszcza przeciwko nim nie gra im się dobrze. Tak więc mimo tego że kursy spadają na gospodarzy to niech was nie zwiedzie i nie próbujcie doszukiwać się drugiego dna. Wygra drużyna, a raczej filozofia footballu, która jest skuteczniejsza i przyjemniejsza dla oka. Pozdrawiam i powodzenia. Siemka.
⛔ 100
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Fenerbahce - Spartak Moskva
Typ: Kwalifikacja Fenerbahce
Kurs: 2,55
Bukmacher: Expekt
Analiza: Z dzisiejszych typów ten najbardziej wpadł mi w oko. Uważam, że buk nie docenia tureckiego klubu. Przede wszystkim bramka strzelona na wyjeździe jest szalenie ważna. Przegrana na wyjeździ 2:1 to świetny wynik. Fenerbahce wystarczy zwycięstwo 1:0 do awansu. Myślałem, że rosjanie zapewnią sobie awans u siebie ale tego nie zrobili. Mój typ odwraca sie o 180stopni i stawiam na turków. Turcy niesieni swoim dopingiem będą chcieli za wszelką cene wygrać mecz i awansować do kolejnej fazy LM. To dla nich mecz wielkiej szansy. Turcy bardzo mocno wzmocnili się przed sezonem m.in. Dirk Kuyt( strzelec honorowej bramki w Moskwie) , Topal, Yobo, Krasić. Wszystkie argumenty przemawiają za turkami. Graja u siebie , maja niepowtarzalną szanse, wynik jest dla nich korzystny. Myslę, że rosjanie będą się bronić cały mecz. Będzie to zupełnie inny mecz niż w Moskwie. Jak dla mnie turcy zgotują rosjanom tureckie piekło i wyjdą zwycięsko w dwumeczu !
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, US OPEN, 21:00, 29.08.2012
Johnson - Ram
typ: 3-0
5,3
Unibet
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wielkoszlemowego, US OPEN bedziemy swiadkami pojedynku gospodarzy imprezy, dwoch Amerykanow, Johnsona i Rama. Nieznaczym faworytem bukmacherow jest Johnson, ale dlaczego niewiekszym? Johnson jest obecnie w swietnej dyspozycji, kto wie czy nie najlepszej w swojej dotychczasowej karierze. Przed US OPEN wygral challengera w Aptos na podobnej nawierzchni i to bez straty seta! Po drodze pokonywal nie byle kogo, bo Hernycha, De Voesta, Faraha czy Tursunova, w moim odczuciu graczy lepszych od jego dzisiejszego przeciwnika. Zwyciestwo w tamtym turnieju spowodowalo, ze organizatorzy w Nowym Jorku dali mu dzika karte. Johnson potwierdzil swoja bardzo dobra dyspozycje dzis w nocy w spotkaniu deblowym, gdzie w parze z Sockiem wyeliminowali pare numer jeden turnieju Mirnyia i Nestora! Ram to przede wszystkim deblista, ktory dobrze serwuje i dobrze czuje sie przy siatce, niewiele poza tym. Ram podczas wygranego turnieju w Aptos przez Johnsona odpadl w pierwszej rundzie z pokonanym przez Johnsona Tursunovem. Przegrywal w ostatnim czasie rowniez z takimi zawodnikami jak np. Duclos, ktory niedorownuje chyba w niczym Johnsonowi. Mlody Amerykanin jest obecnie w swietnej dyspozycji. Sadze, ze dzis jego rodak nie bedzie mial wiele do powiedzenia w tym spotkaniu.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
retrograde 9

retrograde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Obie drużyny zdobędą gole : TAK
Kurs: 1.42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godz. 22.30 rozpocznie się rewanż o Super Puchar Hiszpanii. Uważam, że bramki padną po obu stronach, Real gra ostatnio bez formy aczkolwiek w tym meczu to oni będą gospodarzem znają swój stadion od podszewki. Natomiast goście są w lepszej formie co świadczą o tym wyniki i grę jaką prezentują. W h2h od ośmiu spotkań między tymi drużynami padały bramki po obu stronach więc myślę, że dziś nie przerwą tej passy.

✅ 42
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Superpuchar
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: X/1
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 22:30 rozpocznie się drugie w tym sezonie El Clasico. Nie wiem czy jest sens pisania analizy do takich spotkań. Dlaczego ? W tych meczach zdarzyć może się wszystko... To jest główny powód mojego powyższego stwierdzenia. Począwszy od wygranej Barcelony 6:2 skończywszy na wyniku bez bramkowym... Chodź na wynik 0-0 ciężko by było postawić swoje pieniądze. Mój typ to remis do połowy ( wg. mnie może być już 1:1 ) a potem Real strzeli zwycięskiego gola, a potem być może dobije FCB. Kto wie jak to będzie, większość osób stawia na Barcelonę, ale takich meczy wg. mnie za większe stawki obstawiać nie można - jak już mówiłem zdarzyć może się wszystko. Do Składu wraca Pepe, to jest duże wzmocnienie Realu Madryt. Super Puchar albo Super Tragedia. Nie może przejść, żeby FCB zdobyła Superpuchar na SB. Nie może. Zapraszam na coś więcej niż mecz ! Zapraszam na Ronaldo schow ! Zapraszam do jedynki. Start spotkania już o 22:30 .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom