>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.08.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 29 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
M 24

miloszf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan (29/09/13, 19:00)
Spotkanie: Brage -
Värnamo
Typ: 2 DNB (w przypadku remisu - zwrot)
Kurs: 2,15
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Witam, zaoferuję wam typ na jutro, który wg mnie jest godny uznania. Mianowicie chodzi o spotkanie drugiej ligi szwedzkiej, które zostanie rozegrane pomiędzy &#39;outsdierem&#39; Brage a broniącym się przed spadkiem Värnamo. Brage notuje przerażającą passę 19 meczów bez zwycięstwa (3 remisy i aż 16 porażek), ostatnie zwycięstwo notując 7 kwietnia. Ich bilans spotkań u siebie również nie powala, na 10 rozegranych dotychczas meczów, gospodarze zdołali uciułać jedynie 3 oczka. Dlaczego więc biorąc pod uwagę fakt, iż Brage jest tak miernym zespołem nie proponuję &#39;czystej dwójki&#39;?
Odpowiedź jest prosta - Värnamo to również słaba drużyna, choć nie aż tak, jak ich jutrzejszy przeciwnicy. Po 20 kolejce ligi goście zajmują na chwilę obecną 14 miejsce (na 16 drużyn) z dorobkiem 20 punktów (5 zwycięstw, 5 remisów i 10 porażek). Również niezbyt imponująco. Jednak ich bilans meczów rozegranych na wyjeździe przedstawia się już lepiej, bo w 10 spotkaniach wyjazdowych goście zdobyli 12 punktów (3 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki) i są pod tym względem 7 w tabeli spośród 16 drużyn.
Reasumując: myślę, że jest szansa, aby to spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem gości, a w najgorszym wypadku (miejmy nadzieję) remisem, który skutkowałby zwrotem zainwestowanych pieniędzy. Pozdrawiam i życzę powodzenia. :cool:
zwrot

 
stanley-63 873,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Dania Puchar
Spotkanie - Silkeborg IF : Aalborg BK
Typ - Silkeborg IF powyżej 2.5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Sportingbet
Analiza :
.. czas na mecze pucharowe w Danii wybrałem spotkanie 2-go ligowca Silkeborg z 1 ligowcem Aalborg , mecze pucharowe wiadomo nie od dziś i we wszystkich ligach rządzą się swoimi prawami i tak chyba będzie i tutaj a smaczku temu spotkaniu dodaje fakt że pomiędzy tymi drużynami w większości spotkań zawsze było ciekawie zresztą podpowiada nam to też ich H2H popatrzmy 11-8-13 bramki 47:52 ( średnia 3.09 ) natomiast na Silkeborg Stadion 7-3-4 bramki 27:24 ( tu średnia 3.64 ) , a jak gospodarze wypadają w tym sezonie w lidze i tak ostatnie 3 mecze u siebie i wyniki 4:2 z Hvidovre , 3:2 z Lingby czy 4:1 z Bronshoj czyli OK a teraz ostatnie spotkania z Aalborg u siebie 3:2 , 2:1 , 4:2 , 1:1 4:3 no i powiedział bym ze dziś może być podobnie , natomiast jeżeli popatrzymy na gości i ich mecze wyjazdowe to na 5 ostatnich meczy 4 porażki 2x po 2:1 i 2x po3:0 i jeden mecz wygrany 2:1 tak więc nie wygląda to najlepiej , na pewno 2 ligowiec będzie chciał się zaprezentować z dobrej strony no bo w końcu przyjeżdza 1 ligowiec z którym to sezon temu rywalizowali w 1 lidze i dlatego liczę na pełną mobilizację ze strony gospodarzy a że ze strzelaniem goli na chwilę obecną nie maja problemów to liczę na ich 3 gole . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Eliminacje Ligi Europy
Śląsk- Sevilla
BTS
1,53
Bet365
W rewanżowym spotkaniu we Wrocławiu raczej jest pewne kto awansuje dalej. Sevilla może nie miała aż tak ogromnej przewagi nad Śląskiem jednak pokazali, że są drużyną o klasę lepszą i przede wszystkim bardziej doświadczoną w europejskich pucharach. Jednak spodziewam się w tym meczu po Śląsku chęci udowodnienia swoich umiejętności, bo wątpie aby ten mecz skończył się pogromem ze strony Sevilli, raczej liczę tu na skromne zwycięstwo ekipy z Dolnego Śląska. Bo nawet przy odpadnięciu z pucharów trzeba to zrobić z honorem i jeżeli już przegrywać to po walce. Ważne jest również to, że Sevilla nie podejdzie do tego spotkania na totalnym luzie, swoje też będą chcieli pokazać. Goście z Hiszpanii tak jak wspomniałem są klasową ekipą znaną w Europie i nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Mecz może ciekawy nie będzie ale bramek można się spodziewać.
⛔ 100
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Piłka ręczna, eliminacje Ligi Mistrzów
Montpellier-Wisła Płock
Typ: handicap (-5,5 ) 2
Kurs- 1,75
Buk - STS
Montpellier wzmocnione Omeyerem, Wisła Lijewskim i Jurkiewiczem. Rok temu dałbym kurs odwrotnie, ale dzisiaj sądzę, że nie dadzą aż takiej plamy i nie ma takiej możliwości aby wywieźli ponad 5 bramek w plecy. Co do Omeyera to w Kielu nie zawsze wychodziły mu mecze i niekoniecznie musi byś aż taką ostoją francuskiej drużyny. Poza tym Krzysztof wie, jak mu strzelać bramki. Dla mnie kurs pewniak. polecam
nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dyscyplina : Sporty walki-UFC Fight Nighy
Spotkanie : Kelvin Gastelum-Brian Melancon
Typ : GASTELUM
Kurs: 1,45
bet365 walka 29.08.2013 03:30
Nieco spóźniony, ale mimo wszystko na ponad 3 godziny przed walką proponuje na dzisiejszą noc wygraną zwycięzcy ostatniej edycji TUFa. Niepozorny &quot;misio&quot; Kelvin niespodziewanie pozostawił w pokonanym polu rywali w jednej z najmocniejszych edycji w historii UFC. Po walce narzekał jednak że odczuwa fizyczną przewagę rywali, więc postanowił zbić wagę. Widoczny &quot;brzuszek&quot; zastąpiły mięśnie, a Kelvin debiutuje tej nocy w niższej wadze. Jego rywal? Poza poddaniem Setha Baczyńskiego, nic w MMA jeszcze nie osiągnął, przygody w Bellatorze i Strikeforce nie kończyły się dla niego pozytywnie. Jest to więc starcie zdolnego młodego talentu (Gastelum 21 lat), z 31 latkiem, którego trudno nie nazwać przeciętniakiem. Wybaczcie że tym razem nie rozpisuje się, dłuższą analizę zostawię sobie na sobotnie UFC, tym razem wierzę w talent sympatycznego pana Kelvina. Powodzenia!

Kelvin z czasów TUFA


Kelvin obecnie

Zrzucił pare kilo, podbudował umięśnienie, biorąc pod uwagę że chłopak jest bardzo wszechstronny, może zrobić dużą karierę ????
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Siatkówka Mistrzostwa Świata U21
Mecz: Estonia - Maroko
Typ: over 147,5
Kurs- 1.85
Buk: Bet365
Analiza&gt; Witam na dzisiaj dobry kurs na overa w siatke. Spotyka się 2 outsiderów, ale walczących którzy potrafili urwać seta najlepszym. Zajęli miejsca ostatnie w swojej grupie, ale dziś tak niska linia moim zdaniem jak w masełko, zapowiada się mecz walki, drużyn zbliżonych do siebie poziomem. Over nieunikniony po pieknym kursie, co jak co ale w tym meczu gładkie 3-0 dla żadnych z drużyn nie wchodzi w grę, a aż tak faworyzowanie Estonii to value grube. Polecam i pozdrawiam
Jestem tutaj dla Was ????
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia Capital Territory Premier League
Spotkanie: Monaro Panthers - Canberra City
Typ: over3.5,4
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Godzina: 12:00
Mecz z peryferiów Australii, trzecia od końca drużyna zmierzy się z przedostatnią.
Nie wiem dlaczego tak dziwacznie skonstruowany jest kalendarz w tej lidze ale 4 dni temu oba zespoły grały ze sobą tak samo jak dzisiaj na stadionie w Queanbeyan, wynik wysoki 2-5 dla gości.
Gospodarze maja fatalne rezultaty w 9 meczach zaliczyli 8 porażek i jedna wygraną trzy kolejki temu z Cooma Tigers 3-2. Bilans 6-1-14 punktów 19 i bramki 30-61(-31) co daje średnią 4.3 gola na mecz. Jeżeli dzisiaj przegrają to rywal zbliży się już tylko na 3 oczka.
Goście wstali z kolan i zaczęli zdobywać punkty, maja ich na razie bardzo mało bo 13, po wygranej 4 dni temu wygrzebali się z ostatniego miejsca. Bilans jeszcze gorszy od rywala 4-1-16, jednak trzeba zaznaczyć że większość punktów zdobyli w poprzednich 6 kolejkach.
Bilans bramkowy bardzo podobny do Panter 29-59(-30) co daje średnią 4.2 gola na mecz. Dzisiaj kolejna szansa na punkty. Ostatnie wyniki obfituja w bramki: 5-2, 1-4 i 2-2, tracą sporo bramek ale też potrafią strzelać.
Dzisiejsze spotkanie powinno być wyrównane, nie ma w nim faworyta (równe kursy na jednych i drugich wystawiły buki), ja bym się skłaniał w kierunku gości mimo wszystko, ale bardziej mnie interesuje suma goli, liczę na minimum 4 bramki, poprzedni wynik pożądany. Wymiana ciosów całkiem możliwa, liczę bardziej na ofensywne nastawienie gości.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 0

pawelek75

Użytkownik
Piłka ręczna, eliminacje Ligi Mistrzów
Montpellier-Wisła Płock
Typ: handicap (-5,5 ) 2
Kurs- 1,75
Buk - STS
Montpellier wzmocnione Omeyerem, Wisła Lijewskim i Jurkiewiczem. Rok temu dałbym kurs odwrotnie, ale dzisiaj sądzę, że nie dadzą aż takiej plamy i nie ma takiej możliwości aby wywieźli ponad 5 bramek w plecy. Co do Omeyera to w Kielu nie zawsze wychodziły mu mecze i niekoniecznie musi byś aż taką ostoją francuskiej drużyny. Poza tym Krzysztof wie, jak mu strzelać bramki. Dla mnie kurs pewniak. polecam
Jak juz to (+ 5,5)
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
29.08.13 / 19:00
Piłka nożna, eliminacje LE
Sheriff Tiraspol - Vojvodina
Typ: Vojvodina AH -1 gol (wygrana jedną bramką = zwrot)
Kurs: 6,10
Buk: Bet365
Shiriff wywiózł z Serbii korzystny wynik 1:1 i zdawałoby się, że to on ma większe szanse do awansu. Jednak ja mam na ten temat nieco inne zdanie. Wystarczy spojrzeć na tegoroczne wojaże obu zespołów odpowiednio na swoim stadionie (Sheriff) i na wyjeździe (Vojvodina) w pucharach żeby zauważyć, że rola gospodarza nie musi wcale być dla Mołdawian (w kadrze prawie sami Brazylijczycy no, ale niech będzie) atutem, a wręcz przeciwnie, może stać się głównym powodem porażki. Shireff zaczynał przygodę z pucharami od el. LM gdzie najpierw odprawił Sutjeskę z Czarnogóry - na wyjeździe 5:0, ale u siebie... 1:1, potem mierzył się z Dinamem Zagrzeb - na wyjeździe tylko 0:1, u siebie... 0:3. Ekipa gra wyraźnie lepiej na wyjazdach niż na własnym stadionie. A jak jest w przypadku Vojvodiny? Serbowie od początku grali w el. LE odprawiając kolejno: Hibernianas - u siebie 3:2, na wyjeździe 4:1, Honved - dom 2:0, wyjazd 3:1 i turecki Bursaspor - dom 2:2, wyjazd 3:0. Niesamowite wyniki. W każdym z trzech dotychczasowych wyjazdowych spotkań Serbowie notowali komplet puntów i co więcej - każde wygrali różnicą co najmniej dwóch bramek. Taka statystyka robi wrażenie i daje solidne podstawy sądzić, że dzisiaj będzie tak samo. Sheriff słabo gra na własnym obiekcie, Vojvodina rewelacyjnie radzi sobie na wyjazdach, rachunek wydaje się prosty - pewna wygrana i jeszcze pewniejszy awans Serbów, zwycięstwo różnicą dwóch bramek po takim kursie biorę w ciemno, zwłaszcza, że jest to typ z opcją zwrotu przy jednobramkowej wygranej.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 0

jimi1

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Betis-Jabloniec
Typ - Betis(-1handicap)-Jablonec - X2
Kurs - 3.40
Buk - Betclik
Analiza :Wybrałem dzisiaj bardzo interesujące spotkanie w którym spotkają się Beis z Jabloncem.Faworytem są Hiszpanie ,którzy jednak nie zachwycają swoja gra ani wynikami(2 porażki w lidze w tym u siebie z Celtą Vigo).Drużyna gości spisuje bardzo dobrze od początku sezonu najpierw pokonała w superpucharze Pilzno a to już o czymś świadczy,w lidze nie zaznali jeszcze goryczy porażki.w poprzedniej rundzie wyeliminowali silną drożynę Strömsgodset dwukrotnie ich ogrywając.
Pierwsze spotkanie pomiędzy Jabloncem a Betisem zakończyło się szczęśliwym zwycięstwem gości ,którzy zdobyli zwycięską bramkę w końcówce spotkania.Uważam ,że Jabloniec stać na sprawienie niespodzianki a już na pewno nie przegra więcej jak jedna bramką i przy takim kursie warto postawić na przyjezdnych
⛔ 100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Spotkanie:
Sheriff Tiraspol - Vojvodina
Typ:
Sheriff Tiraspol
Kurs: 2.30
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na dzis wybralem spotkanie miedzy mistrzem Moldawii Sheriff Tiraspol, a zespolem z Serbii Vojvodina Nowy Sad. Mecz odbedzie sie na goracym terenie w Moldawii. Wiemy jak tam sie ciezko gra, bo i nasza reprezentacja miala ciezko i wywiozla tylko remis. Sheriff juz od dawna dominuje w swojej rodzimej lidze. W tym zespole praktycznie w pierwszym skladzie nie ma pilkarzy z kraju w ktorym zdobywaja mistrzostwo. Glownie sa to Brazylijczycy , ale rowniez inni reprezentanci. Pilkarze z Tiraspolu rozpoczeli rozgrywki od eliminacji Ligi Mistrzow. Przeszli mistrza Czarnogory, a nastepnie odpadli z mistrzem Chorwacji Dynamem Zagrzeb (czyli dobra druzyna , ktora co rok cieszy swoich kibicow wystepami w europejskich pucharach). Vojvodina to tez solidna ekipa, ale jak do tej pory w Lidze Europejskiej wyeliminowali slaba druzyne ze Szkocji Hibernian (poza Celticem nie ma druzyny w tym kraju, ktora by godnie reprezentowala swoj kraj w europeskich pucharach). W nastepnej rundzie Vojvodina wyeliminowala druzyne z Wegier. Liga wegierska jest bardzo slaba i mnie to nie dziwilo, ze sobie poradzili bez problemow. Nastepnie czekal na nich zespol z Turcji Bursaspor. Myslalem, ze odpadna ale jednak dali rade, chociaz wydaje mi sie, ze zespol z Turcji albo odpuscil te rozgrywki lub po prostu jeszcze nie byli w formie. W pierwszym meczu w Nowym Sadzie padl remis 1-1. Zespol z Moldawii prowadzil 1-0 ale po czerwonej kartce jaka uzyskal zawodnik z Tiraspolu zespol z Nowego Sadu wyrownal. Ja stawiam tu na zwyciestwo Moldawian. Czas Vojvodiny sie skonczyl, a Sheriff napewno bedzie gryzl trawe zeby przejsc do Ligii Europejskiej, bo to napewno bylby sukces dla tej druzyny.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Ligi Europy
Spotkanie: Śląsk Wrocław- Sevilla
Typ: Gospodarze strzelą/ NIE
Kurs: 3.05
Buk: Unibet
Dzisiaj czas na rewanż el. ligi europy. Do Wrocławia przyjechała osłabiona Seviila, aby wygrać i wrócić do słonecznej Hiszpanii. Pierwszy mecz załatwił w mojej ocenie sprawę. Zwycięstwo gości u siebie 4-1, powoduje, że Hiszpanie dzisiaj nie będą forsować tempa. Skupią się głównie na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki i ewentualnie będą kontratakować. Wiekszość dzisiaj spodziewa się we Wrocławiu gradu bramek. Ja wprost przeciwnie. Śląsk pewnie będzie atakował i próbował cos strzelić..tylko zasadnicze pytanie jest kto to ma zrobić. Paixao pauzuje, za niego w ataku wystąpi Plaku. Rumun jest szybki, tylko czy ta szybkość dzisiaj będzie atutem. Nie sądze. Tak jak wspomniałem Sevilla dzisiaj nie musi atakować, skupi się na defensywie. Śląsk będzie zmuszony grać atakiem pozycyjnym, a tego nie lubi i nie potrafi. Trzeba też pamiętać, że zabraknie Stefanovica, który był w dużym gazie oraz ofensywnego obrońce Dudu. Ja dzisiaj stawiam, że Śląsk dzisiaj nie strzeli bramki po kursie 3.0.
Spodziewam się zaciętego spotkania, w którym góre weźmie doświadczenie Hiszpanów.
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: FC Sheriff - Vojvodina
Typ: 2
Kurs: 3.20
Data: 29.08.2013
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz rewanżowy czwartej rundy eliminacji do Ligi Europejskiej.
W meczu zmierzą się FC Sheriff oraz Vojvodina.
W pierwszym meczu w Serbii na terenie Vojvodiny padł remis 1:1.
FC Sheriff zagra dopiero drugi mecz w tym sezonie w eliminacjach Ligi Europy a z Serbii przywiózł korzystny remis 1:1.
Vojvodina zaczęła swoja przygodę z Ligą Europejską od pierwszej rundy eliminacji i odprawiała z kwitkiem kolejno maltański Hibernians, węgierski Honved oraz turecki Bursaspor.
Mój typ to dwójka, FC Sheriff zdobył niby dobry rezultat w Serbii ale w tym sezonie eliminacji do Ligi Europejskiej Vojvodina każdemu rywalowi na wyjeździe strzelała co najmniej po trzy bramki i wygrywała wchodząc do kolejnych rund i moim zdaniem ten mecz też wygra i wejdzie do fazy grupowej Ligi Europejskiej.
⛔ 100
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina: ATP US OPEN
Spotkanie: P.Andujar - M.Raonic
Typ: 1
Kurs: 8,45
BUK: Betsson
W Moim przekonaniu kurs na Pablo Andujara strasznie zawyzony wcale nie uważam żeby był dużo gorszym zawodnikiem niż Milos Raonic. Obydwaj wygrali swoje mecze bardzo pewnie po 3:0 odpowiednio Andujar z De Bakkerem zaś Raonic z T.Fabbiano .
Oglądając mecz Andujara bardzo podobała mi sie jego gra był pewny w swoich zagraniach i do tego bardzo skuteczny w meczu z faworyzowanym Holendrem. M.Raonic w moim przekonaniu bardzo drewniany zawodnik. Myśle ze kursy sporo przesadzone tak więc próbujemy postawić na Andujara.
⛔ 100
 
nowydworek1234 50

nowydworek1234

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Ligi Europy
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Sevilla
Typ: under 3.5
Kurs: 1.58
Buk: Unibet
Już wcześniej ktoś to napisał, to nie będzie takie samo spotkanie jak w Hiszpanii. W Sevilli gospodarze spotkania grali bardzo ofensywnie, co zrozumiałe. Chcieli załatwić sobie sprawę awansu już w pierwszym spotkaniu, aby mieć konfort w rewanżu. I tak się stało. Dzisiaj zobaczymy Seville w okrojonym składzie, która jak juz ktoś powiedział nie będzie umiarała za wynik. W mojej ocenie Sevilla dzisiaj nie będzie forsować tempo spotkania. Zagra przede wszystkim uważnie w defensywie i skupi się na kontraatakach. Śląsk jak to Śląsk.....będzie atakowal. Tylko trzeba pamiętać, że dzisiaj będzie grał głównie atakiem pozycyjnym. A jak wiemy nie jest to najmocniejsza strona wrocławiam. Śląsk zagra bez Paixao, który jest bardzo skuteczny. Śląsk brak tego zawodnika niewątpliwie odczuje, brak Stefanovica również w mojej ocenie będzie widoczny. Spodziewam się dzisiaj zaciętego spotkania, w którym nie zobaczymy aż tak ofensywnej gry jak w pierwszym spotkaniu. Kusił mnie kurs na under 2.5, ale zagrałem asekuracyjniej na typ under 3.5. Kurs 1.58 na taki typ dla mnie ok. 1-1..0-1 ....1-0 ... tak to widzę.
⛔ 100
 
J 0

jimi1

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Betis-Jabloniec
Typ - Betis(-1handicap)-Jablonec - X2
Kurs - 3.40
Buk - Betclik
Analiza :Wybrałem dzisiaj bardzo interesujące spotkanie w którym spotkają się Beis z Jabloncem.Faworytem są Hiszpanie ,którzy jednak nie zachwycają swoja gra ani wynikami(2 porażki w lidze w tym u siebie z Celtą Vigo).Drużyna gości spisuje bardzo dobrze od początku sezonu najpierw pokonała w superpucharze Pilzno a to już o czymś świadczy,w lidze nie zaznali jeszcze goryczy porażki.w poprzedniej rundzie wyeliminowali silną drożynę Strömsgodset dwukrotnie ich ogrywając.
Pierwsze spotkanie pomiędzy Jabloncem a Betisem zakończyło się szczęśliwym zwycięstwem gości ,którzy zdobyli zwycięską bramkę w końcówce spotkania.Uważam ,że Jabloniec stać na sprawienie niespodzianki a już na pewno nie przegra więcej jak jedna bramką i przy takim kursie warto postawić na przyjezdnych
PRZEPRASZAM wszystkich pomyliłem sie z kursem bo 3.40 jest kurs na 2 a na X2m jest 1.80 jeszcze raz bardzo przepraszam
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje do Ligi Europy, godzina 20:00
Spotkanie: Skenderbeu Korca - Ch. Odessa
Typ: Ch. Odessa
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się spotkanie rewanżowe IV rundy eliminacji do Ligi Europy: Skenderbeu Korca - Ch. Odessa, w pojedynku albańsko - ukraińskim zdecydowanym faworytem są Ci drudzy, mimo że Odessa w pierwszym meczu miała wyraźną przewagę zdołała wygrać zaledwie jednym golem 1:0, ich przeciwnik skupił się głównie na obronie i nie miał żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia gola. Skenderbeu Korca to mistrz kraju, ale nie trzeba dobrze znać się na piłce nożnej by wiedzieć, że piłka w Albanii stoi na zdecydowanie niższym poziomie niż np. na Ukrainie. Mistrz Albanii, oczywiście rozpoczynał od eliminacji do LM, w II rundzie udało się sensacyjnie przejść Neftci Baku remisując w Azerbejdżanie 0:0, oraz wygrywając u siebie 1:0 w dogrywce. W III rundzie za mocny jednak był mistrz Kazachstanu, i tak oto zespół ten trafił na ekipę Odessy i dziś powinien zakończyć przygodę z europejskimi pucharami. Ukraińcy z kolei zaczynali od II rundy kwalifikacji do Ligi Europy, w rundzie tej wyeliminowali zespół Dacia Chisinau wygrywając dwumecz 3:2, w III rundzie ich przeciwnikiem była serbska Crvena Zvezda, u siebie Odessa zwyciężyła 3:1, a na wyjeździe bezbramkowo zremisowała. Ukraińcy są w formie, w lidze wygrali 4 kolejne spotkania z rzędu wygrywając m.in. w Kijowie z Dynamem, obecnie po 4 kolejkach zajmują 4 miejsce, mając na swoim koncie 4 zwycięstwa, 2 remisy, oraz 1 porażkę w Doniecku z Szachtarem 0:1. Niby Skenderbeu Korca to ekipa która dobrze gra u siebie, jednak Ukraińcy są przynajmniej jedną klasę wyżej jeśli chodzi o poziom, budżet i kadrę. Pierwszy mecz był do jednej bramki, Albańczycy 1 strzał celny, Odessa 9 strzałów celnych. Dziś powinno być podobnie kurs na gości na pewno kusi, i według mnie właśnie mądrym posunięciem będzie granie w stronę Ukraińców. Dla lubiących ryzyko polecam również zagranie, że goście zwyciężą nie tracąc gola.
⛔ 100
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, IV runda eliminacji LE
Spotkanie - Dynamo Kijów - Aktobe
Typ - Dynamo -1,5
Kurs - 1,725
Bukmacher - Pinnacle
Analiza - Dynamo pierwszy mecz na zawsze trudnych wschodzie wygrało nie tak pewnie 2-3. U siebie nie widzę innej opcji jak pewne zwycięstwo Ukraińców. Aktobe jest po prostu słabe - na wyjazdach zawsze się męczą, u siebie szukają okazji ze względu na specyficzne warunki atmosferyczne, które zawsze są ich sprzymierzeńcem. W ogóle sam fakt obecności Aktobe w tak zaawansowanej fazie eliminacji jest efektem szczęśliwego losowania - najpierw 2ligowy Hodd (którego i tak pokonali rzutem na taśmę u siebie), potem nudny dwumecz z islandzkim Breidablikiem i awans po karnych. Z Dynamo już tak łatwo nie poszło, porażka u siebie, stracone trzy gole, na Ukrainie ciężko będzie im strzelić cokolwiek. A gospodarze też tak całkiem nie odpuszczą, bo przecież 2-3 to jeszcze nie taki pewny awans, na pewno będą chcieli pewnie przypieczętować awans.
✅ 72,5
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis WTA
Spotkanie - Pennetta - Errani
Typ - Pennetta
Kurs - 3.27
Bukmacher - Pinnacle
Dziś włoski pojedynek na US Open spotykają sie doswiadczone zawodniczki Pennetta oraz Errani . Pennetta ostatnie sezony słabe jednak zawsze lubiłem styl gry Włoszki w formie potrafiła pokonać nawet Serenę Williams natomiast Errani to obecnie 5 zawodniczka rankingu ostatnie sezonybardzo dobre jednak w tygodniu przed US Open spadek formy Porażki z Vinci , Makarową i Agnieszką. Flavia również bez rewelacji jednak bilans bezpośrednich meczów 3-2 dla Pennetty. Moim zdaniem możemy dzis być świadkami zacietego meczu a kurs na Flavię zachęcający do grania.
✅ 227
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom