>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.09.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 29 Września

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
J 0

jawor_7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie:US Sassuolo Calcio - SS Lazio Roma
Typ:2 (Lazio wygra)
Kurs:1,85
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Typem na niedziele wg. mnie jest właśnie Lazio które na wyjeździe podejmować będzie drużynę Sassuolo. Drużyna gospodarzy jeszcze w tym sezonie w lidze nie wygrała i tylko raz zremisowała a 4 razy schodziła z boiska pokonana. Bilans bramek gospodarzy to 2-16 w 5 meczach(zajmują ostatnie miejsce w tabeli). Jak widać drużyna ta traci sporo bramek i myślę, że Lazio wykorzysta słabą dyspozycję drużyny Sassuolo. Lazio w tym sezonie wygrało 3 razy i 2 razy przegrało. Bilans bramek 9:8. A więc pewniakiem w tym meczu jest drużyna Lazio więc polecam grać ten typ na każdym swoim kuponie.

⛔ 100
 
fervent 2

fervent

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Finał ATP Bangkok
Spotkanie:Tomas Berdych - Milos Raonic
Typ: 2 (wygra przynajmniej jednego seta)
Kurs:1,.44
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Tomasa Berdycha wszyscy znają, w tym turnieju rozstawiony z numerem 1. Z pewnością w dzisiejszym finale będzie odczuwał skutki 2 tiebreaków z Simonem Gillesem. Jego przeciwnik to młodziutki (1990 rocznik), wysoki (196 cm), 11 w światowym rankingu Milos Raonic, który we wczorajszym półfinale pokonał 2-1 Richarda Gasqueta.
Jest to bardzo zacięty wojownik, w ciężkich meczach nie boi się ryzykować, walczy o każdą piłkę. Niemalże w każdym pojedynku pojawia się tiebreak. Półtora miesiąca temu dotarł do finału turnieju w Montrealu (przegrywając z Nadalem 0-2).
Berdych nie gra ostatnio oszałamiającego tenisa, poza meczami z Nadalen i Murray&#39;em w Cincinnati nie oglądałem jego jakiegoś mega występu - wczoraj w tiebreakach z Gillesem wywalczył finał, ale to jest właśnie finał - z pewnością młodszy zawodnik z tej dwójki da z siebie wszystko i urwie seta Berdychowi.

✅ 44
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia 1 liga
Spotkanie - NEC Nijmegen : Vitesse
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.95
Buk - Betsson

Dziś na Goffert Stadion dojdzie do meczu derbowego pomiędzy NEC Nijmegen a Vitesse Arnhem , wiadomo od dawna że mecze derbowe to inne niż wszystkie tutaj każdy daje z siebie ile może , gospodarze w tym sezonie grają fatalnie i jeszcze nie wygrali spotkania , w 7 meczach ich bilans to 0-4-3 br. 9:21 no i ostatnia pozycja w tabeli , po fatalnym początku kiedy to przegrali pierwsze 3 spotkania to teraz mają serię 4 remisów pod rząd jednak w ostatnim meczu u siebie kiedy to podejmowali Feyenoord byli bliscy zwycięstwa jednak w 90 min dali sobie strzelić gola i ostatecznie zremisowali 3:3 oglądałem osobiście to spotkanie i powiem że gra NEC mogła się podobać . Goście natomiast na miejscu 7 z dorobkiem 11 pkt ich dotychczasowy bilans to 3-2-1 br. 11:7 , w ostatnim pojedynku pokonali u siebie aż 3:0 Zwolle które w tym sezonie gra dobrze i zajmuje wysokie 3 miejsce ale to już za nimi dziś jak mówię inny mecz od wszystkich bo DERBY , w/g buków oczywiście to goście są faworytem tego meczu jednak gdy popatrzymy w ich bezpośrednie spotkania to już to tak różowo do gości nie wygląda bo ostatni raz wygrali tutaj na Goffert Stadion w sezonie 2011/12 1:0 a w sumie wygrywali tu tylko 3 razy , bilans meczy rozegranych na Goffert Stadion to 11-2-3 br. 24:12 a w bilansie ogólnym też lepsze NEC popatrzmy 12-10-10 i br. 37:34 tak więc nie odbieram nawet kompletu punktów gospodarzom , ale wracam do mojego typu w tym spotkaniu a mianowicie do czerwonej kartki i gdy zajrzymy znowu w H2H to na ostatnie 6 meczy pomiędzy nimi czerwień była pokazana 5 razy , co do sędziego tego meczu to jest nim Pol van Boekel który w tym sezonie w 5 meczach które sędziował ma bilans 12 żółtych 1 czerwona kartka i 3 rzuty karne natomiast poprzedni sezon to 17 meczy : 63 żółte 7 czerwonych i 7 rzutów karnych w/g mnie nie zły dorobek .
NEC w tym sezonie w 7 meczach 13 żółtych kartek a Vitesse 10 , no ale dziś na pewno w 100 % będzie ostro nie tylko na boisku ale i na trybunach a odpowiednia atmosfera może też podziałać dobrze na pana Pol van Boekela . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Data: 29.09.13 19:00
Dyscyplina: Żużel, IME
Typ: N.Pedersen
kurs: 2,62
Buk: bet365

To ja może, żrby mnie nikt nie uprzedził pobawię się w analizę jutrzejszej finałowej rundy Mistrzostw Europy na żużlu. Za Pedersenem przemawia kilka argumentów. Rzeszowski tor zna znakomicie i jeździ mu się na nim rewelacyjnie. W tym sezonie wykręcił trzecią średnią domową w Ekstralidze - 2,585. Złotówa walczy o zwycięstwo w całym cyklu mając 1 punkt przewagi nad drugim Woffindenem i 5 punktów czwartym Vaculikiem. Dzisiaj pojawiła się wiadomość, iż nie wystąpi Tajski, co praktycznie rozstrzyga losy mistrzostwa. Myślę, że jeśli nie będzie przykrych niespodzianek w postaci defektów lub wykluczeń i Ruda Grażynka nie zrobi mu na złość z torem za spuszczenie Marmoludków do 1 ligi powinien to wygrać. Tyle analizy regulaminowej i jest to typ dla odważnych ????
Ja osobiście będę stawiał troszkę inaczej i bardziej bezpiecznie. Do zwycięstwa typuję 4 panów Nicki Pedersen (2,62), Grzegorz Walasek (5,00), Grigorij Łaguta (5,50) i Martin Vaculik (13,00). Tak naprawdę musiałoby się wydarzyć trzęsienie ziemi, żeby nie wygrał któryś z tych jeźdźców. Skłania mnie to do postawienia za niewielkie pieniążki coś w rodzaju &quot;surebeta&quot;. Powodzenia ????

⛔ 100
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania 1 ligaa
Spotkanie : Betis vs Villarreal
Kurs : 2,63
Buk :bet-at-home

Mamy świetny kurs warty zagrania bez większego ryzyka. Beniaminek zajmuje obecnie 4 miejsce, co wcale nie dziwi po tym jakie zrobili roszady w składzie choćby w porównaniu do sezonu 2011/12 ostanie ich 5 meczy to 3 zwycięstwa i 2 remisy ( remis z Realem na Santiago 2:2), 9 bramek w ostatnich 5 meczach. Natomiast gospodarze dopiero 15 miejsce w tabeli, w Betisie roszady w składzie w ręcz przeciwnie co do Żółtej łodzi podwodnej. Betis na własnym stadionie zremisował bezbramkowo z Granadą i przegrał 1:2 z Celtą. Ostatnimi meczami między tymi drużynami nie ma co się sugerować, ponieważ zmiany zaszły kolosalne.
Pozdro! ;)

ZŁY ZAPIS, BRAK TYPU !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bodek20

Użytkownik
Dyscypliana:Piłka Nożna-Polska Ekstaklasa
Spotkanie:Zagłębie Lubin-Jagiellonia Białystok
Typ:1
Kurs:2.25
Moim typem na niedziele jest mecz polskiej ekstraklasy Zagłębie Lubin-Jagiellonia Białystok.Zagłębie jest w kryzysie lecz z przyjściem nowego bardzo doświadczonego trenera piłkarze Zagłębia będą chcieli się pokazać jak z najlepszej strony.Trener Lenczyk
bardzo dobrze zna naszą polską rzeczywistość i na pewno w tym meczu ustawi bardzo dobrze drużynę i możemy się spodziewać że Zagłębie przyciśnie rywala a pamiętajmy że Jagiellonia nie jest mistrzem defensywy.

⛔ 100
 
moneymach 10

moneymach

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin-Jagiellonia Białystok
Typ:2
Kurs:2.85
Buk: Betclic

Jagiellonia po porażce z Legią u siebie jedzie w podróż o 3 punkty do Lubina. Gospodarze w obecnym sezonie są jedną z najsłabszych ekip w lidze. Czy trener Lenczyk może coś zmienić w grze Lubinian? Nie sądzę, a już na pewno nie w meczu z prezentującą dobrą formę Jagiellonią. Z Zawiszą Zagłębie zagrało bardzo słaby mecz, potrzeba na pewno czasu nowemu trenerowi na poukładanie składu. Dzisiaj stawiam na Jagę, która będzie chciała się zrehabilitować za słaby mecz przeciwko Legii, a potencjał w ofensywie na pewno Jaga ma. Z kolei brak Pazdana będzie skutkować zapewne stratą bramki, ale w ataku jest siła rażenia, która strzeli więcej niż gospodarze.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina : Siatkówka, ME
Spotkanie : Włochy - Rosja
Typ : Over 4.5 seta
Kurs : 3.20
Buk : Unibet
Analiza :
W dzisiejszym finale zagrają wg. mnie najmocniejsze zespoły tych rozgrywek. Od początku fazy pucharowej obie drużyny wygrywały spokojnie swoje mecze. Oczywiście przytrafiały się stracone sety ale w ostatecznym rozrachunku żadna z drużyn nie była zagrożona odpadnięciem z turnieju. Rosjanie są w bardzo dobrej formie, pokazali to w meczu z bardzo mocnymi w tych rozgrywkach Francuzami, gdzie mecz przez wielu został okrzykniętym najlepszym na tych rozgrywkach. Włosi także ze spotkania na spotkanie prezentują się coraz lepiej, a wczorajsza wygrana z Bułgarami była tego najlepszym przykładem.
Bukmacherzy bardzo faworyzują Rosjan przed tym spotkaniem. Czy słusznie ? Pewnie tak bo na papierze Sborna ma więcej argumentów aby wygrać to spotkanie. Jednak Włosi jak to Włosi, tu przegrają z Belgami aby nie grać z Serbami a wszyscy od razu piszą jacy to Włosi marni, tu dostaną do 17 z Bułgarami gdzie wyglądali jak potłuczeni a mecze wygrywają na dużym spokoju. Nie będę się rozpisywał na temat poszczególnych pozycji i zawodników bo zaraz znajdzie się jakaś mądra głowa, która opowie nam jakie to głupoty wypisuje a sama i tak nic nie zaproponuje zeby sie nie skompromitować. Powiem tylko tak : Rosjanie zagrywka + blok, Włosi bardzo dobre przyjęcie + relacja blok obrona. Sądzę że Włosi mogą tutaj spokojnie urwać 2 sety jeśli zagrają tak jak od 3 seta wczoraj. Zresztą wczoraj niewiele brakowało Serbom, którzy przegrali 23-25 w 3 secie a byli skazywani na pozarcie. Obie drużyny grały w tym sezonie 3 krotnie, wyniki 1-3, 3-1, 3-2 dla Rosjan. Jestem niemal pewien, ze to spotkanie nie zakończy się w 3 setach, Rosjanie tracili sety z Francuzami, Serbami i Bułgarami więc czemu mają nie stracić z coraz mocniejszymi Włochami. Na prawdę nie zdziwię się jeśli będzie tutaj niespodzianka i wygrają Włosi jednak bardziej asekuracyjnie będzie jeśli zagram na 5 setów w tym spotkaniu tym bardziej, że Rosjanie jeszcze na tych mistrzostwach 5 setówki nie grali, a taka ilość setów bardzo często zdarza się w przypadku meczów finałowych.
Reasumując : jeśli Włosi zagrają dobrze na przyjęciu, jeśli nie przestraszą się rosyjskiej ściany, jeśli będą serwować tak jak wczoraj to na prawdę jest duża szansa na wejście mojegu typu. Ciekawym typem jest też : Rosja wygra 1 set/Włochy całe spotkanie. Włosi przegrali 1 seta z Holendrami, Finami i Bułgarami wygrywając całe spotkanie. Rosjanie wygrywali w ostatnich 2 meczach 1 seta aby przegrać drugiego i w trzecim toczyli zaciętą walkę. Kurs na takie zdarzenie może być na prawdę wysoki i wart rozważenia.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2. Bundesliga
Mecz: Kaiserslautern - TSV 1860
Typ: BTS? - TAK!!!
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Jeden z hitów tej kolejki drugiej Bundesligi. Kaiserslautern mieli być w czołówce tabeli, bo deklarowali walkę o awans a tu proszę- dopiero 13 pozycja w tabeli. TSV radzi sobie zdecydowanie lepiej, bo zajmują 5 lokatę. Kaiser&#39;s ostatnio są w niemałym kryzysie bo ostatni mecz ligowy wygrali... 17 sierpnia! A nie można zapominać, że skład mają naprawdę dobry. Wymienię kilku bardziej znaczących zawodników: w bramce solidny Sippel, w obronie Loewe i Torrejon, w pomocy całkiem niezły Matmour a w ataku para Idrissou i Occean. Warto dodać, że ostatni mecz Kaiserlautern to wygrana w DFB - Pokal z Herthą Berlin 3-1 na swoim stadionie a dwie bramki załadowała para napastników, których przed chwilą wymieniłem. Uważam, że bramka dla Kaiserslautern to rzecz bardzo prawdopodobna, szczególnie z taką parą atakujących. Odnośnie TSV trzeba zaznaczyć, że w obronie potrafią być solidni, co pokazali w swoim ostatnim meczu a było to spotkanie w DFB - Pokal z Borussią Dortmund, gdzie po regulaminowym czasie gry było 0-0. W ekipie TSV 1860 też znajdzie się kilku graczy zdolnych do wbicia dzisiaj gola. Największe nadzieje pokładam w numerze 11 a jest to Beniamin Lauth, zawodnik z bardzo dużym doświadczeniem. Ze skrzydła można wymienić Adlunga i Stoppelkampa. Gola raczej nie załaduje bramkarz Kiraly, który nie raz pokazywał, że nadal jest bardzo solidnym punktem zespołu. Uważam, że trochę trudno wskazać tu wynik rzędu 1X2, dlatego ja kieruję się w stronę BTS po fajnym kursie. To jest 2. Bundesliga, a to jest mecz, w którym mierzą się 2 czołowe zespoły tej ligi i bramek nie powinno zabraknąć. Mecz o 13.30, można oglądać tak jak ja na Eurosport 2. Pozdrawiam ????

⛔ 100
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie:Hercules CF - Deportivo La Coruna
Typ:2
Kurs:2.60
Godzina:12.00
Bet-at-home
Witam. Postaram podawać swój typ dnia systematycznie jak tylko dam rade. Co do spotkania to wybrałem dosyć ryzykownie lecz przeanalizowałem obydwa klubu dosyć uważnie. Dlaczego wybrałem Deportivo?? Ponieważ do składu wraca dwóch bardzo ważnych zawodników:Carlos Marchena (defensywny pomocnik) oraz Kaka ( środkowy obrońca). W drużynie Hercules zabraknie trzech bardzo ważnych zawodników:środkowy obrońca Noe Pamarot , napastnik Gorka Azkorra (problemy mięśniowe ) i prawy obrońca Juanma Ortiz ( skręcenie stawu skokowego ) . W klubie ze względu na duże problemy finansowe jest zakontraktowanych tylko 20 zawodników więc trener Hernandez nie ma zbyt dużego wyboru a w obronie nawet już brakuje nominalnych obrońców i trener musi improwizować.Dla mniej odważnych typ x2 za 1.49 również kusi. Pozdrawiam

✅ 160
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
EuroVolley - Siatkówka.
:siata: Serbia - Bułgaria
-1,5 Bułgaria
@ 2.35
Unibet !
Bułgaria po zwycięskiej walce z Polską awansowała do Półfinału gdzie zmierzyła się z Włochami. W 1 partii zagrali bardzo solidnie i z defensywą Włoszech w tym meczu pierwszej partii spodziewałem się, że jednak Bułgaria wywalczy kolejnego seta, tak się jednak nie stało. Włosi się postawili i zagrali na najwyższym poziomie nie dając szans w drugiej partii na jakąkolwiek walkę Bułgarów. Sokolov co prawda wczoraj nie miał za bardzo dnia, ale jego zagrywka również była imponująca jak z Polską i dzisiaj raczej z tak słabo prezentującą Serbią w tym turnieju nie będzie co zbierać. Bułgarzy muszą mieć niedosyt po słabym występie z Włochami gdzie oddali im inicjatywę w drugiej i trzeciej partii, w czwartej natomiast coś tam powoli wracało ale jednak na tak silną ekipę z Włoch nie dało to rady. Stawiam mecz z handicapem który ma według mnie szanse powodzenia i nawet nie zdziwię się jak tu będzie 3-0 dla Bułgarii. Kursy na Bułgarów spadają znacząco dlatego kurs jaki mi oferuje Unibet na handi biorę i liczę że się uda.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania ( Viasat Sport Division )
Spotkanie: Silkeborg - Koge
Typ: 1
Kurs: 1.91
Data: 29.09.2013
Godzina: 13.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dziesiąta kolejkę Viasat Sport Division w Danii.
W meczu zmierzą się Silkeborg oraz Koge.
Silkeborg w swoich dziewięciu rozegranych meczach zdobyło szesnaście punktów po pięciu wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach i zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, bilans bramek 16-13.
Koge zdobyło czternaście punktów w swoich dziewięciu meczach ligowych po czterech zwycięstwach, dwóch remisach oraz trzech porażkach i plasuje się obecnie na piątym miejscu w Viasat Sport Division, bilans bramek 11-9.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie cztery razy i zdobyli komplet dwunastu punktów, bilans bramek u siebie 13-5.
Goście na wyjazdach zdobyli dwa punkty w czterech meczach, bilans bramek na wyjazdach 3-5.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Silkeborg w tym sezonie u siebie gra bardzo dobrze i nie stracił żadnych punktów na swoim stadionie a Koge to drużyna własnego podwórka i na wyjazdach gra słabo i to wykorzysta drużyna Silkeborg.

⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin- Jagiellonia Białystok
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.67
Buk: Unibet
Dzisiaj w Ekstraklasie odbędzie się spotkanie drużyn, które w tym sezonie odmiennie się prezentuje.
Jagiellonia w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze i z 14 punktami zajmuje bardzo wysokie 5 miejsce. Zespół Stokowca gra bardzo ładny footbol, widać w tej grze jakąś myśl.
Jeśli chodzi o Zagłębie Lubin to zespół ten sezon tradycyjnie zaczął tragicznie.
Na ten moment zespół z Lubina zajmuje 13 miejsce i zgromadził tylko 8 pkt.
Gra tego zespołu wygląda bardzo źle, piłkarze nie mają żadnego pomysłu. Snują się bez żadnego zaangażowania. Potencjał tego zespołu jest bardzo duży. Tylko tradycyjnie po przejściu do Zagłębia zawodnicy zapominają grać w piłkę nożną. Właściciele szukali rozwiązań i zatrudnili Oresta Lenczyka.
Wracając do mojego typu czyli undera, to właśnie na nowy trenerze opieram ten bet.
Dla przypomnienia.....po przyjściu Oresta do Śląska, który był w dużym dołku pierwsze co zrobił to uporządkował grę w defensywie. Śląsk w pierwszym meczu pod jego wodzą zremisował w Krakowie z Wisłą 0-0. Lenczyk wyznaje zasadę....przede wszystkim zero z tyłu.
Jestem pewien, że już od dzisiejszego meczu tyły Zagłębia zaczną wyglądać poprawnie. Dzisiaj będą grali bardzo uważnie w obronie i będą szukać swoich szans w tyle.
Reasumując.....spodziewam się zaciętego spotkania, w którym nie zobaczymy dużo bramek. Under 2.5 po kursie jaki proponuje Unibet.....dla mne do dubla jak znalazł.

✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Spotkanie: Sassuolo - Lazio
Typ: Lazio Over 1,5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: expekt
analiza:
Taki kurs dla mnie to perełka. Zespół gospodarzy, który z pewnościa pożegna się z Serie A w tym sezonie podejmie na własnym stadionie Lazio Rzym. Sassuolo zajmuje ostatnią pozycję w tabeli.
Bilans 0-1-4, bramki 2-16. Poprzedni wyjazdowy remis z Napoli traktuję jako kompletne zlekceważenie przez rywala.
Porażki na własnym boisku 0-7 z Interem i 1,4 z Livorno mówią same za siebie.
Lazio, mimo że dzis bez Klose, to nie powinno mieć problemów z wywiezieniem trzech oczek.
Goście 3 wygrane i 2 porażki ( derbowy pojedynek z Roma 2-0 i Juventus 4-1).
Gospodarze także po dwa gole tracili z takimi rywalami jak Torino i Verona. Były to spotkania wyjazdowe, ale i przeciwnicy o klasę niżsi od Lazio.
Dodatkowo nie sądzę by własne boisko było jakimkolwiek atutem. Sassuolo będzie potrzebować cucu by sie utrzymać, a punktów muszą szukać w innym spotkaniu.
Typuje tutaj 0-2 lub 0-3. Pozdrawiam

✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Premierschips
Zdarzenie : Sunderland - Liverpool
Typ : Sturridge D. pierwszy strzeli gola
Kurs : 5,5
Buk WillHill
Analiza.
Co się dzieje z atakiem Liverpola ? Na dzień dzisiejszy Liverpool został bez bramki od dwóch spotkań. Czy możemy dzisiaj liczyć na błysk Suareza, czy Sturridge nie zmarnuje dogodnych sytuacji ?
Przekonanmy się dzisiaj o godzinie 1700. Co jest bardziej oczywiste jest to że Sunderland z taka grą może już się żegnać z Premiership. Przegrywa wysoko, w ich meczach nie ma jakości. Sunderland dość szybko traci bramke i dlatego dzisiejszy mój wybór.
Sturridge to dobry chłopak , jest uczciwy i moim zdaniem mało agresywny. Powinien grać bardziej na pograniczu faulu. W ostatnich 10 meczach strzelał 3 razy bramki w pierwszych minutach meczu i jako pierwszy. W tym meczu mam nadzieje że się odblokuje i przypomni o sobie i swoim mocnej strzałem wpakuje bramke jako pierwszy. Wystarczy być może zrobić przewage z obrońcą. Może powtóka z Aston Villą gdzie Enrique miał asyste.
Good Luck

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy (Serie A)
Spotkanie: AS Roma - Bologna
Typ: HT/FT - X/1
Kurs: 4.20
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Witam , o 20:45 rozpocznie się spotkanie niepokonanej w tym sezonie ekipy AS Roma ze słabo spisującą się drużyną Bologny. Na wieczór w Rzymie spodziewane są opady deszczu więc zbyt dobrych warunków na ofensywną grę nie ma.
Gram ten typ między innymi dlatego , że Roma w 4 z 5 spotkań tego sezonu do przerwy remisowała , a po przerwie zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Goście natomiast do przerwy remisowali 3 razy , a później albo przegrywali albo remisowali. Roma zagra dziś bez Maicona co można uznać za dużą stratę , goście natomiast zagrają bez podstawowego obrońcy Nataliego. Do składu gości wraca podstawowy napastnik/ofensywny pomocnik Kone. Roma ma szansę po tym spotkaniu wskoczyć na fotel lidera jeśli wygra. Mają imponujący bilans 5 zwycięstw na 5 spotkań i z pewnością będą chcieli dzisiaj go jeszcze bardziej wyśróbować. Roma jest niepokonana w meczach z Bologną w 11 z 12 ostatnich spotkań. Zachęcam do zagrania ;)

⛔ 100
 
starphase 5

starphase

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga francuska, Ligue 1
Spotkanie: Reims - Monaco
Typ: HT/FT; 2/2
Kurs: 2.65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Reims, to drużyna remisów, Monaco, to ekipa, która powalczy w tym sezonie o mistrzostwo Francji. Jeżeli chcą osiągnąć cel, to z taką drużyną jak Reims musza wygrywać. Stawiam na prowadzenie gości do przerwy oraz ich zwycięstwo w tym meczu. Typ jest dość ryzykowny, bo Reims potrafi się bronić, ale myśle, że po takim kursie warto to ryzyko podjąć. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

⛔ 100
 
Z 7

zkrecina

Użytkownik
Dyscyplina: MOTO GP
Spotkanie: PEDROSA - ROSSI
Typ: PEDROSA
Kurs: 1.32
Bukmacher: TOTO-MIX
Analiza:
Dani jedzie u siebie w Hiszpani w Aragon,w klasyfikacji generalnej jest 3 i jeśli marzy o tytule musi wygrywać wyścigi,a co dopiero z Valentino który najlepsze lata ma za sobą i jest w klasyfikacji za Pedrosa.Dani obchodzi dziś 28 urodziny i myśle że poprowadzi swoją Honde,która lepiej spisuje się od Yamahy przed Rossim...

⛔ 100
MASAKRA !!!
Nieregulaminowy bukmacher, zły kurs (minimalny wynosi 1.40). Może najpierw zapoznaj się dokładnie z REGULAMINEM konkursu ?
 
P 19

punioasr

Użytkownik
Dyscyplina: SWITZERLAND: Super League
Spotkanie:Young Boys-Zurych

Typ: Zurych
Kurs: 3.65
Bukmacher:365bet
Analiza:
Tragiczna wręcz forma Young Boys kontra grający wprawdzie w kratkę Zurych.Druzyna gosci znajduje sie w optymalnej formie co na grający totalny piach zespól gospodarzy powinno w zupełności wystarczyć.Swoja opinie nie czerpie ze statystyk.Traf chciał, ze oglądałem dwa ostatnie mecze boys i to wyprawiali na boisku wolało o pomstę do nieba. ladny kursik ktory zawsze mozna podeprzec remisem co daje nam stawke 1.83 lub remis nie ma zakładu aż 2.62

✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom