>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.09.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
M 340

macvas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, 2 kolejka
Spotkanie: Maccabi Tel Awiw - Dynamo Kijów
Godzina: 20:45
Typ: Gole gości powyżej 1,5
Kurs: 2,10
Buk: Betclic
Analiza:
Choć na pierwszy rzut oka ten mecz pachnie underem, to mam przekonanie, że Dynamo zdominuje rywala i utrzyma swoje wrześniowe normy strzeleckie (w każdym meczu zdobywali przynajmniej dwa trafienia). Dynamo ostatni raz w meczu wyjazdowym przegrało w kwietniu (2:0 z Fiorentiną). Od tego czasu Dynamo zaliczyło aż 13 zwycięstw i trzy remisy. Nie wydaje mi się aby Maccabi, które od początku sezonu prezentuję się dość słabo, było w stanie przeciwstawić się ekipie z Kijowa. Brak presji (awans do LM to sukces sam w sobie) i własny stadion to co prawda spore atuty, jednak w tym meczu przemówią doświadczenie, opanowanie oraz siła ofensywna Ukraińców.
✅ 110
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, 2 kolejka
Spotkanie: BATE vs AS Roma
Godzina: 20:45
Typ: x/2
Kurs: 5,00
Buk: Unibet
Analiza:
Zacznę od drużyny przyjezdnych którzy, zajmują 6 miejsce w tabeli serie A ( co chyba ich na tą chwilę nie uszczęśliwia, pomimo całkiem fajnych wygranych np: z Juve, a na wyjazdach w ciągu 3 meczy zdołali wygrać zaledwie 1 mecz ).
Ich gra w cale nie jest jakaś nadzwyczajna !!
I to nawet nie chodzi już o wyniki w lidze ...
Co prawda na + dla nich na pewno ostatni remis w LM i to z Barcą ( która w obecnym okresie też dobrze nie gra ).
Remis wywalczyli po ciężkiej walce z rywalem.
( mnie ich gra nie przekonuję i nie dziwie się że, buki wystawiły na nich takie kursy pomimo, różnicy klas pomiędzy obiema drużynami ).
Teraz jeszcze na dodatek mają poważne problemy ze składem,
szczególnie trzeba zwrócić uwagę na absencję z przodu: bo chyba Dzeko czy Totti to jedni z naprawdę kluczowych graczy tej drużyny.
I na pewno taka strata w ofensywie będzie ich sporo kosztować.
Plaga kontuzji sprawia, że na Białoruś prawdopodobnie pojedzie tylko 17 zawodników co nie powinno pozostać bez wpływu na grę Romy w spotkaniu z BATE.
Dziś czeka ich nie lada wyzwanie bo grają, z czołową drużyną ze wschodu!!
Bate po dotkliwej porażce z Leverkusen na wyjeździe, dziś będzie chciało zainkasować chociaż 1 pkt.
Warto podkreślić że, Bate odniosło dopiero 4 porażkę w tym roku nie licząc meczy towarzyskich.
Jest to na pewno powodem dominacji w swojej lidze ale i tak taki wynik zasługuję na uznanie.
Ich główną zaletą jest doskonała organizacja w grze obronnej.
Oczywiście Białorusini będą bronić od pierwszej minuty i będzie trudno strzelić im gola nawet Romie.
BATE 1 połowę powinno zagrać, przyzwoicie, w końcu wyjdą zmotywowani i będą szanować piłkę.
Do tej pory jednak BATE wygrywało w tym sezonie spotkania w europejskich pucharach u siebie tyle że mizerne wygrane z Dundalk, Videotonem i Partizanem!!
Teraz czeka ich prawdziwy sprawdzian a ja myślę że, chociaż w pierwszej połowie tego meczu powinni przeciwstawić się rywalowi.
W moim odczuciu Roma wygra to spotkanie ale po niezwykłym boju, a gole powinny paść w 2 połowie.
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Barcelona - Bayer
poniżej 5,5 zmian 4,20
betanoo
Jak wygląda aktualna kadra Barcelony, każdy wie. Zakaz rejestrowania nowych zawodników plus kontuzje kilku ważnych piłlkarzy sprawiły, że Luis Enrique nie ma dużego pola manewru. Jest to szczególnie widoczne gdy patrzymy na ławkę rezerwowych, na której ostatnio regularnie zasiada Gerard Gumbau z rezerw. Munir i Sandro nie są póki co wartościowymi zmiennikami, więc nie dziwi, że otrzymują niewiele szans na grę.

Kurs na poniżej 5,5 zmian w meczu jest bardzo atrakcyjny. Barcelona dotychczas rozegrała 10 oficjalnych spotkań i zaledwie w 4 z nich trener wykorzystał komplet zmian. Niewykluczone więc, że i dziś Luis Enrique nie zdecyduje się na 3 zmiany. Nikt nie powiedział też, że szkoleniowiec gości dokona wszystkich zmian. Kurs 4,20? Ja w to wchodzę :wink:

Wszystkie mecze Barcelony w tym sezonie
V = poniżej
X = powyżej


⛔ 100
 
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, 2 kolejka
Spotkanie: BATE - AS Roma
Godzina: 20:45
Typ: Over 2.5 i BTS
Kurs: 2,60
Buk: bet365

Analiza:​

Witam. BATE, BATE, BATE...ileż razy ten klub pokazał, że ma &quot;jaja&quot;? Tak, dużo. Przeglądając historię występów białorusinów w LM napotkałem pojedynki z Juventusem i Milanem. Co ciekawe mecze w Białorusi kończyły się odpowiednio 2-2 oraz 1-1. Nie wspominając o wygranej z Bayernem 3-1. Jak widać BATE lubi strzelać bramki futbolowym gigantom i jestem przekonany, że dziś strzelą co najmniej jednego gola drużynie Tottiego. Nasi wschodni sąsiedzi są ekipą nieobliczalną więc bramki, - ba! punkty! - w takim meczu wogóle mnie nie zdziwią.
Roma...dla mnie jest to taka włoska - troszkę gorsza - wersja PSG. Na każdej pozycji mają większą lub mniejszą gwiazdę. Jak wszyscy wiemy obecnie we włoskiej drużynie panuje tzw. szpital. Rudi Garcia zabiera na Białoruś tylko 16 piłkarzy pierwszej kadry, w tym Wojciecha Szczęsnego. Z tego co się orientuję obrona będzie troszkę przemaglowana co spowoduje brak swobodnego porozumiewania się. . Dzisiaj może paść praktycznie każdy wynik ale wierzę, że bardzo dobra gra BATE w ich historii gry w LM przełoży się na bezkopleksowe granie przeciw Romie. Ci natomiast muszą atakować i wygrać jeśli na poważnie myślą nad ugraniem czegoś w Champions League. Tak więc śmiało polecam grać ten typ bo są ku temu odpowiednie przesłanki.
Powodzenia!
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów - faza grupowa 2 kolejka
Spotkanie: FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Godzina: 20:45
Typ: Barcelona i over 3.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy obecnym mistrzem Hiszpanii Barceloną a Bayerem Leverkusen. Mimo ogromnego osłabienia jakim jest brak w drużynie Enrique Leo Messiego faworyt jest tylko jeden. Będzie to Barca, która na swoim terenie wiadomo... łatwo Bayer miał nie będzie. Dlaczego właśnie typ? Jak już wspomniałem - faworyt jest jeden Barcelona, kurs na ich zwycięstwo to tylko 1.45 więc poszedłem trochę dalej i znalazłem zwycięstwo z tym właśnie overem. Barca nawet w przypadku braku Messiego ma ogromną siłę rażenia z przodu, Leverkusen również ma kim postraszyć. Bayer to solidna, czołowa drużyna, której jak i dzisiejszego gospodarza przedstawiać bliżej nie trzeba. Obecna sytuacja w blokach obronnych Barcelony może pozwolić na ustrzelenie przez Bayer jednej bramki, ale to Barca będzie głównym aktorem i pod ich dyktando będzie przebiegało spotkanie. Ostatnie mecze między tymi drużynami to 7:1 dla Barcy u siebie i 3:1 na wyjeździe. Oba wyniki pokrywają typ, który wybrałem. Powodzenia.
⛔ 100
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, 2 kolejka
Spotkanie: Barcelona - Leverkusen
Godzina: 20:45
Typ: Barcelona - 1.5 bramki
Kurs: 2.075
Buk: Bet365

Wybrałem ten mecz ponieważ po kontuzji Messiego zrobił się przyjemny kurs na Barcelonę. Grają u siebie, a na Camp Nou jest bardzo trudno wygrać lub zremisować każdej ekipie. Po drugie Barcelona nie może sobie pozwolić na drugie z rzędu potknięcie w LM. Bayer to dobra w ofensywie drużyna i ostatnio nie tracą nawet zbyt dużo bramek ale jeśli chodzi o występy z bardziej wymagającymi drużynami nie jest już tak kolorowo, z BVB porażka 3:0, z Bayernem tak samo, a ostatni mecz z Barceloną to aż 7:1 dla Katalończyków. Nie ma Messiego ale moim zdaniem Barcelona po remisie z Romą wyjdzie bardzo zdeterminowana na ten mecz. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
Semtex 249,4K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Porto - Chelsea
Godzina: 20:45
Typ: BTS i Porto
Kurs: 5.0
Buk: Bet365

Typ może i trochę ryzykowny ale jednak go zagrałem. The Blues nie zaczynają tego sezonu najlepiej co widać po 14 pozycji w PL pozycja równia się liczbie straconych bramek, londyńska obrona nie gra najlepiej, tracą średnio 2 bramki na mecz. Smoki nie mają najlepszego bilansu h2h w starci z Londyńczykami i myślę, że dzisiaj nadarza się spora okazja do poprawienia tego zestawienia. Porto wydaję się być w dobrej formie strzeleckiej, skład też nie wygląda najgorzej prawdopodobnie wyjdą taką 11:
Casillas - Pereira, Maicon, Marcano, Layun - Danilo, Herrera, Andre - Corona, Osvaldo, Brahimi.
Kameruńczyk Vincent Aboubakar niby nie wychodzi w podstawowej 11 ale na dokładne składy myślę, że trzeba będzie poczekać do ~20.
Porto będzie grało od początku 3 napastnikami co powinno załatwić dziurawą w tym sezonie obronę The Blues. Ta jedna bramka dla Chelsea też gdzieś tam powinna paść.

Dodatkowo:
Porto - 2.30
Aboubakar strzeli - 2.75
BTS - 1.90
Bet365
✅ 400
 
F 20

furia1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, 2 kolejka
Spotkanie: FC Porto - Chelsea
Godzina: 20:45
Typ: Remis
Kurs: 2.22
Buk: bet-at-home
W tym sezonie słabe Chelsea nie poradzi sobie nawet w Lidze mistrzów. Porto u Siebie w tym sezonie jeszcze nie przegrało a nawet nie zremisowało przed własną publicznością. Patrząc na statystyki jak dobrze radzą u Siebie piłkarze FC Porto aż warto się skusić na ten kurs. Chelsea w tym sezonie na wyjeździe zdobyła punkty tylko na West Brom a to nie jest żadna czołówka w lidze angielskiej. Warto wspomnieć natomiast,że przegrywali z takimi drużynami jak Everton,Manchester City tracąc przy tym aż 3 bramki w każdym spotkaniu. O tym,że Chelsea traci mnóstwo bramek na wyjeździe świadczą statystyki aż 6:10 jest to drugi team w Anglii który traci najwięcej bramek na wyjazdach ponieważ więcej tracą tylko piłkarze Sunderlandu. Myślę,że warto spróbować i zagrać tutaj na gospodarzy.
⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Maccabi TA - Dynamo K.
Godz: 20:45
Typ: over 2,5
Kurs: 2,2
Buk: bet365
Analiza:
W 2 kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą ekipy Maccabi Tel Aviv i Dynamo Kijów. Bukmacherzy jako niewielkiego faworyta uznają przyjezdnych, ale wg mnie bezpieczniejszym typem, będzie zagranie na liczbę goli, powyżej 2,5. Maccabi w 1 rundzie zostało rozbite w Londynie przez Chelsea 0-4, a na dodatek &quot;The Blues&quot; nie wykorzystali jeszcze rzutu karnego. W lidze izraelskiej z dorobkiem 10 punktów gospodarze zajmują 2 pozycję i mają 2 oczka straty do lidera. Jednak ich forma jest daleka od tego, co prezentowali w zeszłym sezonie. Ich bilans bramkowy wynosi 8-5, czyli ponad 2,5 bramki na spotkanie. Grając przed własną publicznością mają stosunek strzelecki 4-4, co daje równo aż 4 gole. Natomiast zawodnicy z Kijowa w 1 kolejce LM zremisowali u siebie z Fc Porto 2-2, ratując remis w końcówce spotkania. W lidze ukraińskiej po 9 rundach są na pozycji lidera i nie ponieśli jeszcze porażki. Ich bilans bramkowy wynosi 18-2, zatem jak na rodzima ligę to obrona Kijowian jest rewelacyjna, ale jak pokazało spotkanie z Portugalczykami, poziom LM to już zupełnie inna bajka. Wg mnie jedyną szansą na wywalczenie jakichkolwiek punktów przez Maccabi jest gra na własnym boisku i dlatego spodziewam się, że gospodarze za wszelka cenę będą starali się zagrać o komplet punktów, a to da możliwość kontrowania piłkarzom Dynama. Uważam, że będzie to bardzo otwarte i widowiskowe starcie, w którym zobaczymy przynajmniej 3 gole. Absencje: Maccabi - Dasa. Dynamo - Teodorczyk.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Dinamo Zagrzeb
Typ: Który z tych zawodników zdobędzie ostatnią bramkę (regulaminowy czas gry)? typ -Lewandowski
Kurs: 3.72
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:

Wiemy doskonale, jaką siłą dysponuje Bayern, jaką Dinamo, w jakich ligach grają...przepaść, nie ma co porównywać z kim ostatnio grali i ile bramek strzelali.
Wiemy, w jakiej formie jest Lewy i ile ostatnio bramek strzelił. Nie wierzę, że komuś umknęło 5 goli w 9 minut z 2 w tabeli Bundesligi Wolfsburgiem. Niemcy zaczęli żartować, że jest w kryzysie, bo ostatnio w meczu z Mainz potrzebował 12 minut na &quot;tylko 2 gole&quot;.
Piszecie ,że stawianie na zdobywcę gola jest ryzykowne, ale warto...OK&lt; warto spróbować. To ja pójdę dalej, uważam, że typ na ostatnią strzeloną bramkę w meczu przez Roberta jest bardzo prawdopodobny, zwłaszcza,że po pierwsze sięich spodziewamy, po drugie spodziewamy się bramek tylko jednej z drużyn, po trzecie Lewy jest w formie i strzela sporo goli. Niech dobra passa Lewego trwa!!!
✅ 272
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barca - Bayer
Typ: neymar strzeli a barca wygra
Kurs: 2.50
Buk: sts
Analiza:
Spotkanie na które wiele osób czeka. Gospodarze zagrają bez Leo messiego jednak nie tylko on w tym sezonie strzela gole. Bayer na wyjazdach spisuje się średnio tym bardziej w lidze mistrzow a camp nou nie jest łatwym terenem dla nikogo. Myślę, ze w tym meczu gospodarze pokaza, ze potrafią poradzić sobie także bez messiego i zobaczymy wiele driblingow neymara,który moim zdaniem strzeli gola. A zwycięzca musi być jeden czyli Barcelona bo takie mecze trzeba u siebie wygrywać by zdobywać punkty tym bardziej po ostatnim remisie z Roma. Moim zdaniem typ jest bardzo prawdopodobny .
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bayern Monachium vs Dinamo Zagreb
Typ: połowa z największą ilością goli? 2 połowa
Kurs: @ 2,1
Bukmacher: Betr365
Godzina: 20.45
ANALIZA. Witam, na dzisiaj nietypowo, bo gramy w której połowie więcej bramek ujrzymy,- stawiam na drugą. Analiza to głównie moje przypuszczenia, ale i nie wzięte z kosmosu, lecz z obserwacji. Bayern gra konsekwentnie i o ile w pierwszej połowie drużyna gości jeszcze jakoś zdoła doganiać Monachijczyków tak z każdą minutą, z każdym przebiegniętym metrem będzie im coraz trudniej zdążyć. Więc Bayern jak typowy myśliwy najpierw wymęczy ofiarę, potem zapędzi ją w róg i tam dokona dzieła. Do przerwy pewnie będą już prowadzić, by nie narażać kibiców na jakieś nerwy, więc do przerwy będzie z 1-0 a może i 2-0. W drugiej połowie na luzie dołożą jeszcze kilka a znając Bayern to pewnie jakieś dziwne błędy z tyłu przy wysokim wyniku i też mogą stracić bramkę.
Głównym argumentem przemawiającym za tym typem to właśnie wymęczenie Chorwatów i z czasem zdobywanie kolejnych bramek
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Chelsea
Typ: Chelsea oraz under 3,5
Kurs: 4,25
Buk: Betsson
W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Ligi Mistrzów, FC Porto podejmie Estadio do Dragao Chelsea Londyn. W pierwszej kolejce Smoki zremisowały z Dynamem Kijów. W lidze portugalskiej podopieczni Lopetegui przewodzą w tabeli, ale konkurują oni co sezon praktycznie z 1-2 zespołami w lidze. Gospodarze w tym meczu wystąpią bez Silvy (F 0/0), a wątpliwy jest występ Brahaimi (M 6/0). Portugalczykom zdarzają się również wpadki, tak jak ostatnio wyjazdowy remis z Moreirense czy Maritimo. Londyńczycy o ile w Lidze Mistrzów wygrali pewnie z Maccabi, to o tyle w Premiership zanotowali. Jednak porównując ich grę z początku sezonu do teraz, to widać lekki progres. Kontrowersyjna wygrana w meczu derbowym czy remis z Newcastle na St James&#39; Park można uznać za sukces, jeśli weźmiemy pod uwagę ich ostatnie wyjazdowe wyniki ze Srokami. W szeregach gości zabraknie Courtoisa (GK), który cały czas leczy kontuzję kolana. Smaczku spotkaniu nada fakt, iż Mourinho po kilku latach wraca do Porto. Wg mnie są to aktualnie zespoły o zbliżonym potencjale i żal nie było by zagrać The Blues po takim kursie. Nie sądzę, również aby w tym spotkaniu padło zbyt wiele bramek.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Typ: Bayer over 1,5
Kurs: 3.6
Bukmacher:Bwin
Analiza: Starałem się wybrać ten typ który był przez graczy najbardziej rozchwytywany. Wahałem się między Bate B. Chelsea Leverkusen o tym że Lewandowski nie strzeli. Wybrałem ten mecz bo liczę że wiele osób na całym świecie nie doceniając Niemieckiej piłki,zagrają gruby pieniądz na Barce i kursy jakie wystawili buki. Myślę że jak juz FCB nie wygra to los ma gotowe usprawiedliwienie,więc każdy przejdzie nad tym do porządku dziennego,mówiąc sobie,no tak nie było Messiego,można się było spodziewać. Podobnie zresztą z Romą,no tak Bate wygrało przecież w Romie szpital,dodatkowo widzę że co drugi daje argument że Bate jest mocne w swojej lidze,co to ma do rzeczy,liga Białoruska jest tak samo słaba jak Portugalska,ale Benfica i Porto Ugrały w pierwszej kolejce 4 ptk.....jak dziwna zbieżność myśli,czyżby pan diabeł??ale nie ważne może i ta Roma wygra. Barca traci pełno goli,z Sevillą 4 z Bilbao 4, z Celtą 4,nawet jakieś Las Palmas im strzeliło. w tym kilka bramek z 40 metrów... Teraz do tej indolencji bramkarza i obrońców doszedł brak Messiego.....a wielu się cieszy z kursu ....liczę że to się zemści. Miałem grać 2 ale moja analiza przekonuje mnie na bramki,ponad to myślę że Bel Arabi lub Mehmedi gol.
Zobaczymy
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 10

grota_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Chelsea
Typ: Porto
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Chelsea w kryzysie. Po 7 kolejkach tylko 8 punktów, do United tracą drugie tyle ile uzbierali, a w dodatku tracą średnio 2 gole na mecz. W ostatniej kolejce ledwo uratowany remis z Newcastle... czyli przedostatnią drużyną ligi, dla której był to dopiero 3. punkt w obecnym sezonie. Niby ostatnie wyniki nie były takie złe - 4:0 z Maccabi, 2:0 z Arsenalem i 4:1 z Walswall w pucharze. Ale... no właśnie jest ale. Maccabi to drużyna z Izraela, Walswall to dopiero League One, a Arsenal... cóż to Arsenal. W dodatku w Chelsea gra prostak, burak i frajer Costa, więc Arsenal całą drugą połowę grał w osłabieniu i dopiero wtedy stracili dwie bramki, przy czym druga padła w 91 minucie, kiedy grali już 11 na 9. Ligi portugalskiej nie da się porównać do angielskiej, ale Porto to stały bywalec LM, w dodatku potrafiący wykręcać dobre wyniki. W tym sezonie po 6 kolejkach mają na koncie 14 punktów i prowadzą w lidze. W pierwszej kolejce zanotowali przyzwoity wynik - remis z Dynamem Kijów tracąc gola na 2-2 w 89 minucie. Jednak jeżeli chce się myśleć o wyjściu z grupy to trzeba wygrywać, a nie remisować. A kiedy jest najlepsza okazja do wygrania? Kiedy na twój stadion przyjeżdża drużyna w kryzysie.
✅ 110
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, liga mistrzów
Spotkanie: Bate - Roma
Godz: 20:45
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 2.18
Bukmacher: unibet
Analiza
Druga kolejka ligi mistrzów przed nami. Dzisiejsi goście w pierwszej kolejce zremisowali 1-1 z faworyzowana Barcelona, natomiast Bate wysoko uległo z Bayerem w leverkusen aż 4-1. Dziś faworytem spotkania są wicemistrzowie Włoch, którzy w weekend urządzili sobie festiwal strzelecki ogrywając ubawieniu drużyne beniaminka włoskiej serie a Carpi 5-1. piłkarze Bate także wygrali swoje ostatnie spotkanie w lidze z Fk Minsk 2-1, lecz liga włoska to dwa poziomu wyżej niż białoruska. Sadze ze Bate zdoła strzelić gola, a resztę Overu pokryją Włosi. W drużynie romy nie zagra m. in. Dzeko i Totti, za to do bramki po kontuzji wraca Szczesny. Mimo to uważam, ze bramki w tym meczu bedą padać. Stawiam na 1-2 lub 2-2. Pozdrawiam
✅ 118
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom