>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.10.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Paryż
???? Herbert P. - Djokovic N.
Herbert P. ::: 21,00 ::: Bet365 ::: 3/10

Warto postawić chociaż te 25 zł by mieć 525 zł, co na pewno ucieszy oko. Djokovic to co zrobił w tamtym sezonie z Querreyem na forum międzynarodowym Betfair odbiło się niezłym echem jak i cały turniej w Paryżu z udziałem naszego Jerzego Janowicza. Serb prowadził 6:0 2:0 i ostatecznie przegrał mecz. Po takim kursie wchodzę w młodego Francuza, gdzie cała Francja będzie wieczorem oglądała główny mecz dnia i mu mocno kibicowała. Francuz pokonał już Paire 6:2 6:2 i przeszedł kwalifikacje.
Djokovic już dawno nie miał wpadki, a tutaj ze wszystkich względów najlepiej mu wypada odpaść i przygotować się dobrze do Londynu. Ze strony Djokovica patrząc na drabinkę to miały spotkania w meczach z samą tenisową czołówką, chyba będzie wolał nie ryzykować, patrząc na formę Nadala i jego przygotowania do tego turnieju na internetowych portalach.



⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 814,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Szkocja Championship
Spotkanie - Raith : Livingston
Typ - Livingston
Kurs - 3.75
Bet365

Zdecydowałem się dzisiaj na Szkocką Championship gdzie zespół Raith podejmuje Livingston , jest to dokończenie 11 kolejki rozgrywek i tak obie ekipy ostatnio w dobrej dyspozycji , gospodarze aktualnie na 3 miejscu w tabeli i tylko z 1 porażką na swoim koncie którą zanotowali już w pierwszej kolejce przegrywając z Hamilton u siebie skromne 1:0 , od tego czasu podopieczni Granta Murraya zanotowali 5 zwycięstw i 4 remisy , co do gości to po fatalnym początku kiedy w pierwszych 5 kolejkach ponieśli 3 porażki i dwa remisy teraz grają dobrą piłkę i na ostatnie 5 kolejek mają bilans 4-0-1 i br. 12:7 , ostatnio chłopaki pokonali u siebie wicelidera rozgrywek Dundee FC 2:1 i po tym dobrym okresie są na miejscu 5 , gdy zajrzymy właśnie na te ostatnie 5 kolejek to pomimo dobrej postawy gospodarzy o której wspomniałem to jednak goście zdobyli o 1 pkt więcej bo bilans Raith to 3-2-0 i też 12:7 w bramkach , tak więc ciekawie zapowiada się nam to dzisiejsze spotkanie . Ale dlaczego stawiam na gości ? gdy zajrzymy do ich H2H to tu zdecydowanie dominuje Livingston , w sumie na ich 13 pojedynków bilans 3-2-8 i br. 13:21 a jeszcze lepiej to wygląda gdy goście grają właśnie tutaj na Stark&#39;s Park 1-1-5 i br. 4:10 tak więc liczę na podtrzymanie tej statystyki .
Raith w tym sezonie lepiej prezentuje się w meczach wyjazdowych gdzie zresztą prowadzi w tej statystyce 3-2-0 i br.11:7 natomiast dom to 2-2-1 i 7:5 , w ostatnim swoim meczu domowym pokonał co prawda ostatnią drużynę Morton jednak bardzo się chłopaki musieli napracować a gola dającego zwycięstwo strzelili w doliczonym czasie gry ( 93 min Smith Gordon ) , goście co prawda nie błyszczą w meczach wyjazdowych 1-0-3 i 2:7 ale myślę że dziś tą statystykę poprawią i zgarną pełną pulę na Stark&#39;s Park !

⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Celta Vigo - FC Barcelona
Typ: BTS TAK
Kurs: 1.80
Buk: bet365
Analiza:
W tym meczu faworyt jest jeden FC Barcelona. I tej tezy nie trzeba poddawać żadnej analizie. Tak samo jak to że Barcelona strzeli bramkę. Pytanie brzmi czy Celta Vigo strzeli choćby honorowego gola ?? Ja myślę że tak. Jest to drużyna z 15 miejsca w Primiera Divison która w ostatnim meczu przełamała passę porażek wygrywając wysoko bo aż 5-0 z Malga co może potwierdzać drzemiący potencjał ofensywny w tej ekipie. A taki jest bo w składzie mają napastnika Charlesa 9/4 Alexa Lopeza pomocnika 10/3 czy Nolito pomocnika 9/3 trzeba też zwrócić uwagę na młodego i utalentowanego Rafinho który w tym meczu powraca do składu. Celta Vigo pomimo że jest zawsze skazywana na porażkę w konfrontacji z FC Barceloną to nigdy nie poddaje się bez walki i stawia duży opór. I tak na przestrzeni paru lat FC Barcelona grając w Vigo nie ma jakiś rewelacyjnych wyników rok 2001 dwukrotnie przegrała wynikami 3-1 i 3-2. Rok 2002 również porażka 2-1. 2003 r. przegrana 2-0. 2004 r też przegrana 1-0. W 2006 passa porażek Barcelony w Vigo zostaje przerwana i Katalończycy dwukrotnie wygrywają 0-1 i 2-3 ( jak widać są to delikatne zwycięstwa). Po raz kolejny FC Barcelona przyjeżdża do Vigo dopiero w 2013 r i pada sensacyjny remis 2-2. I jest to tylko potwierdzenie tego że pomimo słabych wyników Celta na mecz z Barceloną zawsze wychodzi mocno skupiona i nie jest nastawiona tylko i wyłącznie do obrony. Dodatkowymi faktami przemawiającymi za tym że padnie BTS TAK jest to że Celta w Barcelonie też strzelała r 2007 wynik 3-1, 2012 też mecz po miedzy tymi ekipami kończy się wynikiem 3-1. Dzisiaj To Katalończycy będą bardziej czuć w nogach zmagania z ostatniej kolejki mecz z Realem musiał Ich kosztować dużo zdrowia. W składzie Barcy na pewno nie zagra Pique jak wiadomo podstawowy obrońca tej drużyny. I jak wiadomo wciąż jest kontuzjowany Alba ( lewy obrońca). Dzisiaj szanse pewnie dostanie któryś z rezerwowych zawodników. Myślę że Celta w tych warunkach ugryzie FC Barcelonę.
⛔ 100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga Czechy)
Spotkanie: HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary
Typ: HC Slavia Praha (-1,5)
Kurs: 1.95
Buk: bwin
Analiza:
Slavia wróciła na właściwy tor w tym sezonie, początek sezonu mieli wyśmienity, potem kilka meczów przestoju, ale wygląda na to że jednak są mocni i w ostatnich 4 meczach zdobyli komplet punktów wygrywając w ostatnim meczu na wyjeździe z silnymi Pardubicami, wcześniej 3 razy wygrali w domu w tym z silną Kometą, przeciętnym Kladnem i słabym Litvinovem. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z drużyną z miejscowości Karlovy Vary, drużyną którą zaliczam do tych słabych, tym bardziej jeśli chodzi o mecze na wyjeździe, gdzie mają najsłabszy bilans w lidze, na 8 meczy 1 wygrana, 1 przegrana po dogrywce i 6 przegranych w regulaminowym czasie. Ta jedna wygrana przytrafiła im się w ostatnim meczu, było to zaskoczenie bo grali z silną drużyną z Hradca Kralovych, wygrali 2-1, ale trzeba dodać że w tym meczu świetny dzień miał ich bramkarz Tomas Zavorka, który na 38 strzałów puścił tylko 1 bramkę, Karlovy Vary oddali zaledwie 18 strzałów!! To jest dowód na to że zdecydowaną przewagę miało Hradec Kralove ale nic nie wpadło, zdarza się. Myślę jednak że to był jednorazowy wybryk, w meczach na wyjeździe Karlovy Vary mają bilans 14-26 co daje średnio 3,25 traconych bramek na mecz, myślę że rozpędzona Slavia te 3 lub 4 bramki da, tym bardziej że w ostatnich 2 meczach strzelili w sumie 9 bramek.

⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Widzew Łódź
Typ: over 2,5
Kurs: 2,05
bwin
Nasza Ekstraklasa w tym sezonie gra prawie cały czas. Ledwo w niedzielę skończyła się trzynasta kolejka a już w poniedziałek rozegrano pierwszy mecz czternastej. Na dzisiaj zaplanowano dwa pojedynki i jednym z nich się zająłem. O dwudziestej trzydzieści krakowska Wisła podejmie na swoim obiekcie Widzew Łódź. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest zespół gospodarzy. Ostatnie trzy mecze podopiecznych Franza Smudy nie zachwyciły, porażka w lidze z Zawiszą Bydgoszcz trzy do jednego potem pucharowa z Lechią Gdańsk zero do jednego, ostatni mecz ligowy wygrany jeden do zera z Zagłębiem Lubin po babolu Gliwy ale w całym meczu nie zasłużyli na zwycięstwo. Mimo tego z dzisiejszym rywalem Wisła wygrać musi. Goście w tym sezonie nie ugrali nawet jednego punkcika w meczach wyjazdowych. Mało tego, strzelili rywalom tylko trzy bramki. &quot;Biała Gwiazda&quot; za to gra rewelacyjnie u siebie w rozgrywkach ligowych z siedmiu rozegranych spotkań pięć wygrała i dwa zremisowała. Pod znakiem zapytania stoi występ Arkadiusza Głowackie lecz nie powinno to przysparzać bólu głowy trenerowi Krakowian. W kadrze znalazł się Piotr Brożek który w poniedziałek podpisał kontrakt z klubem. Większe ubytki szykują się w ekipie gości. Rafał Mroczkowski nie skorzysta z usług takich graczy jak Abbes, Piotr Mroziński, Tomasz Kowalski, Michał Płotka i Marcin Kaczmarek. Na koniec łyk historii. Ostatnie osiem spotkań rozgrywanych na obiekcie imienia Henryka Reymana w Krakowie zakończyło się zwycięstwami gospodarzy i dzisiaj wszystko wskazuje na kontynuowanie tej passy.

✅ 105
 
T 0

tyczkaa777

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Giraldo S.- Janowicz J.
Typ: 2
Kurs: 1.22
@ bet365
W tamtym roku Janowicz w Paryżu doszedł daleko. Myśle , że bez problemu pokona swojego rywala. Można dać 2:0. Giraldo nie jest zawodnikiem pierwszej klasy, kurs niby mały, ale 4-5 meczy i za większą kwotę można dać. W ostatnim meczu Janowicz z Ferrer walczył do momentu 3 seta, trochę zabrakło chyba mu siły, pewnie ze względu, że jest po kondycji.
Kiepska Analiza
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - International Championship 2013
Spotkanie: Hawkins-Xintong
Typ: +2,5 Xintong
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To co tutaj do tej pory pokazał Chińczyk pozwala przypuszczać, że dziś Hawkinsa czeka, wbrew temu co sugerują kursy, bardzo trudna przeprawa. Widziałem mecz Xintonga z &quot;dziadkiem&quot; Davisem i mimo, że Steve to już właściwie tylko nazwisko (nadal nie można mu jednak pewnych umiejętności np gry taktycznej, których nawet wiek nie odbiera), to co pokazał Chińczyk w ofensywie wzbudzało szacunek. Super czyta grę-stół, świetnie prowadzi biała bilę i rewelacyjnie wbija (bardzo płynne prowadzenie kija, to co u Chińczyków jest tak powszechne czyli nienaganna technika) co pozwala mu budować dużo wygrywających brejków. Sądząc po śledzeniu livescore w meczu z Steadmanem, jego gra musiała wyglądać podobnie. Dwa mecze wygrane tak gładko 6-1 i 6-2 musiały podnieść wyraźnie pewność siebie Xintonga. Jeśli dziś nie &quot;zagotuje&quot; mu się głowa i utrzyma taki poziom gry jak w ostatnich meczach, to nie zdziwię się jak nie tylko zrobi handicap, ale też ogra Barrego (a kursy u buków over 3 wyglądają naprawdę kusząco), którego wyniki po ostatnich MŚ nie powalają i widać, że nie zrobiło mu dobrze osiągnięcie finału w tych zawodach. W 1 meczu Barry wygrał 6-2 z Jimmym, ale to nie może dziwić, bo Jimmy na takich długich dystansach wyraźnie ostatnimi laty nie radzi już sobie z grą. Poza tym Barry preferuję ofensywny snooker, więc można przypuszczać, że zdarzy mu się dobry układ na stole, a Xintong nie zwykł w ostatnich 2 meczach marnować takich okazji.

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Paris (I runda)
Spotkanie: Edouard Roger-Vasselin v Ivan Dodig
Typ: 1
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Analiza:

Panowie rozegrali między sobą tylko jeden mecz. W 2007 roku triumfował wtedy Vasselin (2:1), chociaż ten mecz nie może być żadnym argumentem na zwycięstwo Francuza, gdyż zwyczajnie pięć, sześć lat to jednak dawne dzieje i wiele się pozmieniało. A pozmieniało się na lepsze.
Roger Vasselin, półfinał turnieju w Szwajcarii - pokonując Wawrinkę, Daniela Brandsa, przegrana tylko ze zwycięzcą, Del Potro (1:2), a gdyby nie błędy myślę, że powalczyłby z Federerem o tytuł.
Doskonała dyspozycja Francuza i brak rozegrania ze strony Chorwata Dodiga - w Bazylei grał tylko dwa mecze, z czego wygrał ze słabym w końcówce sezonu Nishikori i przegrał 2:0 z Vaskiem Pospisilem.
Jedyne co stoi grubo po stronie Chorwata to mocny serwis, ale Vasselin również strasznie serwisem nie odstaje, przy siatce jego gra jest fenomenalna ostatnimi czasy, a i mocnych piłek się nie boi, także jestem w pełni za Francuzem. Jest w formie.

NIE ODDAŁ 10 TYPÓW W MIESIĄCU !!!
 
typer_miras 7

typer_miras

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Anglia: Puchar Ligi
Spotkanie: Manchester United - Norwich City, 20:45
Typ: Manchester United wygra i w grze padną w sumie mniej niż 2,5 bramki
Kurs: 3.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Do czynienia mamy tutaj z Capital One Cup, a jak wiadomo, te rozgrywki są po to, by stawiać na młodzież. W składzie Manchesteru powinniśmy zobaczyć Adnana Januzaja - młodzieniec przebojem wdarł się ostatnimi czasy do składu Davida Moyesa. Może w końcu uda nam się także zobaczyć Wilfreda Zahę, o którego wspaniałej formie z zeszłego sezonu wszyscy zdołali już zapomnieć, gdyż po prostu nie otrzymuje szans od trenera. Wydaje mi się, że skład wyjściowy United będzie niezłym połączeniem doświadczenia i rutyny z piłkarską świeżością. Co można powiedzieć o Norwich? W tabeli niby zajmują trzecie miejsce od końca, ale to akurat o niczym nie świadczy. W ostatniej fazie Pucharu Ligi przebojem doprowadzili do dogrywki, którą wygrali. Norwich to drużyna, która potrafi stawiać zacięty opór. W tamtym sezonie nawet udało im się pokonać MU (1:0), po bramce strzelonej głową przez Anthony&#39;ego Pilkingtona.
Tak więc reasumując, United które w gazie nie jest, ale gra u siebie, jak najbardziej stać na zwycięstwo. W ostatniej ligowej kolejce na Old Trafford padło aż 5 bramek, co się dawno nie zdarzyło, ale nie sądzę, żeby United zaczęło tym serię meczy obfitujących w gole. Po głowie chodzi mi jakieś 1:0 lub 2:0.

NIE ODDAŁ 10 TYPÓW W MIESIĄCU !!!
 
Z 14

zarka94

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA

Spotkanie: Orlando Magic - Indiana Pacers
Typ: Orlando Magic under 88
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza: Ewidentnie jest to typ, który na inauguracje tegorocznego sezonu warto ruszyć. Orlando Magic w ostatnim sezonie zaprezentowali się fatalnie i progresu w przerwie między sezonami nie widać. Nie sięgnięto po żadne wzmocnienia, a patrząc na Pre Season wciąż widać, że przed obecną kadrą wiele jeszcze pracy by mogła o coś walczyć. Za to Indiana to drużyna, która mierzy wysoko. Posiadają szeroką, mocną drużyne, która opiera się na zorganizowanej obronie. W początkowych spotkaniach przedsezonowych Indiana prezentowała się słabo, ale czym bliżej początku ligi tym co raz bardziej widać, że już gra zaskoczyła i są gotowi. Myśle, że zagranie tu undera jest lepszym pomysłem niż granie handicapu 11,5 na Indiane. W ostatnich 5 spotkaniach między sobą w Indianie, Orlando nie przekroczyło 87 punktów.


NIE ODDAŁ 10 TYPÓW W MIESIĄCU !!!
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Capital One Cup
Spotkanie: Arsenal - Chelsea
Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
IV runda pucharu ligi angielskiej i już mamy starcie tuzów tejże piłki, które odbędzie się na Emirates. Po pierwsze stawiam tak a nie inaczej bo bardzo ciężko jest przewidzieć w którą stronę przechyli się szala zwycięstwa, dla mnie osobiście w żadną a do tego najbardziej odpowiada mi to bukmachersko (czytaj. kursowo).
Druga sprawa to ta, że są to najmniej prestiżowe rozgrywki w Anglii i zapewne trenerzy wystawią rezerwowe składy (lub w pół rezerwowe). Kursy na Chelsea lecą w dół gdyż ludzie stawiają na gości sugerując się mocniejszą ławką ekipy Jose z czym się w zupełności zgadzam. Jednak biorąc pod uwagę Emirates Stadium plus ponad 24h więcej czasu odpoczynku po swoim ligowym meczu Arsenalu w porównaniu do Chelsea dla mnie wszystko pięknie się wyrównuje.
Trzecia sprawa to ta a propo tych składów. Tak czuję, że Boss Wenger wcale nie będzie chciał odpaść młodzieżą przed własną publiką, jeszcze grając z ekipą prowadzoną przez JM, gościa, którego drużyny nigdy nie ograł. Kanonierom doskwiera brak trofeów od 2005 roku i nawet taki puchar byłby czymś. Tak więc myślę, że wymiesza starość z młodością i powalczy o wygranie tego meczu 1 bramką. Jednak jak ja już to często pisałem o Mourinho i znowu to powtórzę, że jest to cwany lis, który nie zwykł przegrywać co zapewne potwierdzi się i dziś. I wcale nie zdziwi mnie jeśli o tym, która z drużyn przejdzie do następnej rundy zadecydują rzuty karne. Powodzenia !

⛔ 100
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Spotkanie: Celta Vigo FC Barcelona
Typ: 2 druzyna wygra a w meczu padnie mniej niz 3,5 bramek
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
O 22 lider tabeli Primera Division podejmie na wyjezdzie zespol Celty Vigo. Gospodarze obecnie zajmuja po 10 kolejkach 15 lokate nie zachwycajac swoja grą. FC Barcelona moze rowniez nie powala swoja grą na kolana tak jak robila to za czasów Guardioli zdobywajac 6 trofeow w ciagu sezonu ale mimo wszystko sa oni zdecydowanym faworyrem tego spotkania. Warto przed meczem zauwazyc ze zespoly Celty jak na swoja kiepska pozycje w tabeli to i tak traci sporadycznie malo bramek ( 13 staconych goli po 10 spotkaniach ). Ekipa z katalonii po 2 bardzo waznych i bardzo ciezkich meczach na pewno bedzie chciala odpoczac przed kolejnymi waznymi spotkaniami w Lidze Mistrzow, mysle ze trener da pograc zawodnika ktorzy w tym sezonie nie grali regularnie w podstawowej 11 ale mimo wszystko twierdze ze pokonaja ekipe gospodarzy, lecz nie sadze by od 1 do 90 minuty rzucili wszystkie swoje sily i chcieli odniesc jak najbardziej okazale zwyciestwo. W tym mecze przewiduje skromna wygrana Barcy, mysle ze 2-0 ich spokojnie zadowoli,a kurs na takie zdarzenie w obecnej sytuacji zacheca do ryzyka ????
Oto przewidywane sklady Barcy wg 2 roznych hiszpanskich gazet:
Skład Barcelony (wg Sportu): Valdés, Alves, Bartra, Puyol, Adriano, Song, Busquets, Cesc, Alexis, Messi i Pedro.
Skład Barcelony (wg Mundo Deportivo): Valdés, Alves, Bartra, Puyol, Montoya, Cesc, Song, Iniesta, Alexis, Messi i Pedro
Jak widac sklady te troszeczke roznia, ja osobiscie uwazam,ze trener da odpoczac kilku podstawowym zawodnika a w miare solidna jak na ekipe Celty obrona nie pozwoli sobie strzelic wiecej niz 3 bramek
Powodzenia!

✅ 150
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Capital One Cup
Spotkanie: Burnley - West Ham
Typ: 1
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ciężko jest zawsze z meczami pucharowymi, często są tzw. wałki - patrząc z perspektywy nas, obstawiających. Można się sugerować różnicą klas rozgrywkowych i podjąć złą decyzję. Wg mnie dzisiaj gospodarze, czyli lider Championship (10-2-1, 24:7) przejdzie do następnej rundy Pucharu Pocieszenia, bo przecież rangą nie dorównuje FA Cup. Burnley jest najlepszą drużyną zaplecza Premier League, ma serię 8 zwycięstw z rzędu, traci bardzo(!) mało i rzadko bramki, a grając u siebie w tym sezonie odniosła 7 x WIN i 2x DRAW i jak mówiłem (pisałem) wcześniej są zdecydowanie na pierwszym miejscu w lidze, więc póki co o nią martwić się nie muszą. Dziś mają mecz pucharowy, przyjeżdża zespół ekstraklasy West Ham, który też najgorzej się nie spisuje, bo potrafił niedawno wygrać z Tottenhamem na ich terenie aż 3:0 i np. zremisować ze Swansea (które jednak ostatnio obniżyło loty) 0:0. Mimo tej niezłej formy stawiam na Burney i w tą stronę również skłaniają się buki, obniżając znacznie na nich kurs i czyniąc z nich faworytów. Najczęściej zespoły z najwyższych lig w pucharach rotują składem i nie inaczej będzie dzisiaj, co potwierdzają słowa trenera gości, Sama Allardyce&#39;a ( [URL='http://www.whufc.com/articles/20131028/big-sam-on-burnley_2236884_3514414']http://www.whufc.com/articles/20131028/big-sam-on-burnley_2236884_3514414[/URL] ). Również tym faktem popieram moją prognozę, że dziś zwycięstwo odniesie Burnley....

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 25

szaryzuczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Challenge Cup Szkocja
Spotkanie: Stenhousemuir FC - Glasgow Rangers
Typ: Rangers strzeli wiecej niz 5,5
Kurs: 9.0
Bukmacher: Bet365
Analiza :
W ostatnim meczu tych zespolow, 28 wrzesnia Rangersi wygrali 8:0. W ostatnich 5 meczach strzelili rywalom 19 goli co daje srednia 3.8 na mecz. Zespol Stenhousemuir wyraznie im lezy. Byc moze nie strzela im 8 goli, ale 6 jak najbardziej jest realne. Kurs swietny, warto zaryzykowac.
Powodzenia!
kiepska analiza
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Włochy - Serie A - godz. 20.45
Mecz: Atalanta Bergamo (9) - Inter Mediolan (4)
Typ: więcej rzutów rożnych Atalanta
Kurs: 2.40
Buk: bet365
Witajcie. Pół dnia myślałem, czy dziś pokusić się o jakąś analizę. Niewiele spotkań, w większości pucharowe, ale wieczorne spotkanie w Serie A warte obejrzenia. Interowi nigdy specjalnie dobrze nie grało się w Bergamo, to w końcu derby Lombardii. Ostatni raz Inter wygral na wyjeździe z Atalantą w sezonie 2007/08, czyli dość dawno, w zeszłym sezonie schodząc z boiska dwukrotnie pokonany. Sporo wyników to remisy 1:1, czyli ogólnie mecz z grupy no bet. Ale... Chciałbym dziś zaryzykować i postawić na ambitnie grający zespół Atalanty, która świetnie radzi sobie w domowych pieleszach - pokonał Torino, Udinese i Lazio, wszystkim aplikując po 2 gole, przegrał tylko z Fiorą, ale to było na początku sezonu. Inter odrodzony po zeszłorocznym koszmarnym sezonie, jednak na wyjazdach nie błyszczy - dwa ostatnie remisy na wyjazdach z Catanią i Torino, łatwo strzela, ale równie łatwo traci bramki. Spojrzalem na statystyki kornerów z ostatnich meczy tych drużyn i o dziwo, okazało się, że Atalanta ma znaczną przewagę w tych statystykach:
Atalanta - Lazio kornery 8 do 2
Torino - Inter 11 do 2 (mimo, że przez połowę meczu gonili wynik)
Inter musi dziś załatać parę dziur w składzie, myślę, że przed trudnym wyjazdowym spotkaniem z Udinese w ten weekend, będą zadowoleni z wywiezienia remisu. Atalanta niesiona dopingiem kibiców, będzie grać swoje, chcąc podtrzymać dobrą passę na własnym stadionie. W tym sezonie nie zanotowali jeszcze remisu, więc grają bezkompromisowo, co jest dodatkowo argumentem za typem. Jeśli Inter pierwszy strzeli bramkę, pogoń za wynikiem gwarantuje kornery po stronie Atalanty. Kurs jednak jest na tyle atrakcyjny, że dziś zaryzykuję. Intuicja tylko? Wszystko i tak w nogach kopaczy. Powodzenia

✅ 140
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Celta Vigo - FC Barcelona
Typ: Neymar strzeli gola
Kurs: 2.37
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 29.10.2013/22.00
Analiza:
Witam. Dziś już sporo moich typów wcześniej wstawił ktoś inny. Zgodzę się z Bradlley, że Barca więcej niż jedną wygrać nie powinna. Ja jednak dziś skupię się na nowym nabytku Barcelony czyli Neymarze.
Utalentowany Brazylijczyk przyszedł do drużyny z Katalonii przed sezonem za całkiem pokaźną sumkę. Czy jest jej wart to musi dopiero udowodnić. Początek był bardzo obiecujący. Bramka na 1:1 z A. Madryt w Superpucharze Hiszpanii. Później już jednak nieco gorzej. Neymar nie błyszczał ani w lidze ani w lidze mistrzów. A nawet jak grał ładnie to niewiele z tego wynikało. Prawdę mówiąc za bardzo mnie to nie zdziwiło ponieważ nie jestem jego fanem. Może jeszcze się do niego przekonam ale na to trzeba czasu. Za nim przeszedł do Barcelony nie widziałem ani jednego dobrego meczu w jego wykonaniu przeciwko europejskiej reprezentacji czy klubowi.
Ostatnio jednak coś jakby drgnęło. Zawodnik wydaje się pewniejszy i skuteczniejszy (nie tylko jeżeli chodzi o bramki bo to nie jedyny wyznacznik). Strzelił w 8 kolejce Valladolid i w ostatniej 10 Realowi Madryt w Grand Derby. Możliwe, że ta mała zwyżka formy zaowocuje bramką także w tym meczu.
Oczywiście trudno być tego pewnym ale jestem przekonany, że jednak i dziś utalentowany Brazylijczyk trafi do bramki rywala. Rywal oczywiście także niełatwy ale czy w poprzedniej kolejce było lżej? Wiadomo, że w Barcy od strzelania bramek jest Messi ale sprowadzony za 57 mln euro Neymar też musi zacząć na dobre udowadniać, że jest wart kwoty jaka została za niego wydana. Pozdrawiam i życzę owocnych zakładów.

ZWROT
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Atalanta - Inter
Typ: Over 2.0 Azjan
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada sie spotkanie rozpoczynajace 10 kolejke Serie A pomiedzy 9 w tabeli druzyna Atalanty Bergamo a 4 jak do tej pory Interem Mediolan. Gospodarze 4 wygrane oraz 5 porazek wiec bezkompromisowo jak dotad, zdecydowanie lepiej spisuja sie na wlasnym stadionie 3-0-1 (6-3 bramki) ulegajac tylko fiorentinie 0-2. 2 bramki lub mniej padly tylko w 2 na 9 meczow Atalanty. Dodatkowo powinien zmotywowac swoich podopiecznych opiekun gospodarzy Stefano Colantuono ktoremu brakuje tylko jednego zwyciestwa do magicznej liczby 200 zwyciestw na wloskich boiskach. Obie druzyny Interu oraz liderujacej Romy jak dotad w 9 kolejkach zdobyli po 23 bramki ostatnio taki poczatek sezonu zanotowala druzyna Juventusu ale w sezonie 2003/2004. Forma strzelecka gosci napewno imponuje, na liste stzrelcow Interu wpisalo sie juz 10 graczy (Alvarez, Cambiasso, Guarin, Icardi, Jonathan, Milito, Nagatomo, Palacio, Rolando i Taider) w 9 kolejkach. Inter potrafi tez bramki tracic co potwierdzaja 11 stracone gole jak do tej pory, 5 w ostatnich 2 meczach. Zapowiada sie ciekawe spotkanie. Powodzenia
ZWROT
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Beziers vs Rabita Baku
Typ: Kto wygra pierwszego seta? Beziers
Kurs: 5,50
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 29.10.2013/20-30
Analiza:
Spotkanie drugiej kolejki spotkań Ligi Mistrzyń w grupie A. Faworyt zdaniem bukmacherów jest jeden, ale czy rzeczywiście tak jest i będzie? Beziers w pierwszej kolejce w spotkaniu wyjazdowym uległo drużynie Dresdner 3-1, pomimo zwycięstwo w pierwszym secie przez francuską ekipę, trzy następne zakończyły się niepowodzeniem. Jak można było przeczytać zespół niemiecki z minuty na minutę poprawił grę w ataku, skuteczny był blok co zaowocowało wygraną. Najlepiej w drużynie Beziers zagrała Helen Schleck, zdobywczyni 16 oczek. Drużyna Beziers zagrała wówczas w następującym składzie: Deesing, Da Silva, Ho0lnes, Dall&#39;Igna, Cella, Schleck, Rochelle (libero) oraz Camberabero, Martin, Guerra Franco, Mortreux. Wyróżniającą się zawodniczką jest również Alesha Dessing jak również i Sherline Hollness. W ostatnim spotkaniu ligowych siatkarki Beziers pewnie zwyciężyły na wyjeździe nie tracąc przy tym ani jednego seta. Rabita Baku to drużyna bardzo doświadczona na arenie międzynarodowej. W pierwszej kolejce Ligi Mistrzyń wygrały po zaciętym boju z Omsk 3-2. Tie-break zakończył się wygraną gospodyń 15-13. W drużynie Rabity Baku grają dwie polskie zawodniczki Katarzyna Skowrońska-Dolata i Katarzyna Skorupa jak również i dobrze znana polskim kibicom Rachel Rourke. Obie drużyny nie miały przyjemności jeszcze ze sobą grać. Dobre wejście w spotkanie będzie kluczem do zwycięstwa w pierwszym secie-powodzenia

⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Eurocup
Spotkanie: Bilbao - Charleoi
Typ: Bilbao -11.5
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Analiza: Mało czasu więc szybko. Bilbao złapało wiatr w żagle i ostatnio pokonało Sassari mocno faworyzowane u siebie. Przewodzi w tabeli i pewnie dzisiaj powalczy o utrzymanie fotela lidera. Zadanie dość proste, bo przyjeżdża absolutny outsider, który ostatnio od mocno przeciętnej Cedevity dostaje 13 pkt w plecy. Myślę że dzisiaj na spokojnie Bilbao zrobi to handi i po prostu rozstrzela Belgów nie pozostawiając złudzeń kto jest lepszy. Hiszpanie dosyć poważnie podchodzą do tego pucharu tak więc o motywację jestem spokojny, po takim kursie wchodzę w to. Powodzenia

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 184

ramos4

Użytkownik
Tenis ::: Herbert - Djokovic ::: 1 set: -8,5 gema ::: 2.25 ::: Come On
Prosta akcja, Djokovic jest w wielkiej formie, dwa ostatnie z rzedu turnieje w ktorych uczestniczyl - wygral. Nie ma sie co oszukiwac, Herbert to tenisista na duzo mniejszym poziomie, wydaje mi sie, ze &quot;Nole&quot; bez problemu ograc Francuza. Pierwszy set zazwyczaj ustawia cale spotkanie i tak rowniez powinno byc w tym przypadku. Mysle, ze kwestia dwoch przelaman na tym poziomie, patrzac rowniez na to, jaka przepasc dzieli tych zawodnikow jest wysoce prawdopodobna. Ja zagram za drobne.
Powodzenia!
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom