>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.11.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 29. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia Puchar
Godz: 20:45
Spotkanie Liverpool-Leeds
Typ: over 4.5
Kurs 3.35
Buk OddsRing
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z pucharu Anglii w którym ekipa Liverpoolu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Leeds. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary do dalszej częsci rozgrywek, w poprzednim spotkaniu na swoim stadionie zdołali pokonać Tottenham 2:1 , byli tam zespołem zdecydowanie lepszym, który potrafił stworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych, myślę że gospodarze poważnie potraktują ten puchar i ograją znacznie niżej notowanego rywala, ogólnie te ekipy spotykały się ze sobą na stadionie w Liverpoolu od roku 1998 6- krotnie , za każdym razem padały wyniki gdzie obie drużyny strzelały co najmniej po jednej bramce, myślę że pomimo róznicy klas tutaj może być podobnie bowiem goście mają niezłą passę spotkań wyjazdowych, nie licząc wpadki z Newcastle nie ponieśli porażki do 6 kolejnych spotkań, Liverpool natomiast znów wygrywa i dobrze radzi sobie w Premier League, moim zdaniem jeśli utrzyma formę jest jednym z kandydatów do zdobycia tytułu mistrza kraju w tym sezonie, mój typ na ten mecz to wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 o 90 minutach tej rywalizacji,.
⛔100
 
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina:
02:00
Spotkanie:St. Louis Blues - Dallas Stars
Typ: Blues
Kurs:
2,00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Nutki u siebie grają bardzo dobrze i są jedną z najlepszych drużyn na własnej tafli. Dzisiaj przyjeżdża drużyna z Teksasu, której formę można określić jako rollercoaster, gdyż raz wygrywają, raz przegrywają. Drużyny spotkały się ze sobą w tym sezonie już raz w Dallas i to gospodarze wygrali 6:2. Ostatnio goście strzelili zaledwie po 2 gole w spotkaniach z Canucks i Predators co nie stawia ich w dobrym świetle. Stars nadal bez paru ważncyhzawodników(Hemsky, Hudler, Janmark i Oduya) co może być przyczyną ich nie najlepszej dyspozycji i chwiejnej formy. W St. Louis większość zdrowa nie licząc Steena, który w tym meczu raczej nie zagra. Blues po wygranej nad Minnesotą z pewnością będzie chciało podtrzymać zwycięską formę meczów u siebie i myślę, że im to się uda. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna MŚ kobiet u20
Godz: 11:00
Spotkanie: Japonia u20 - Francja u20
Typ: Francja u20 win
Kurs: 5.50
Buk: Bet365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z 1/2 finału MŚ kobiet dla lat 20. Przecieram oczy bo kurs jaki zaserwowały nam buki na młode Francuzki jest rewelacyjny. Francuzki wyeliminowały w 1/4 finału Niemki po bardzo dobry spotkaniu. Do tego Francja nie przegrała na tym turnieju ani jednego spotkania. Japonia mnie specjalnie nie przekonuje a już na pewno taki stopień faworyzowania. Biorę ten kurs z pocałowaniem ręki. A w wariacie gram dubel z Amerykankami po 4.33.
Dla bardziej ostrożnych polecam hadni +2 na Francję za 1.5
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 36

piniundz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia EFL CUP
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hull vs Newcastle
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Pragnę ponownie przedstawić mój typ.t Tym razem jest to efl cup . Ciekawe spotkanie pomiędzy dwoma całkowicie różnymi zespolami. Hull na 13 spotkan w lidze 11 pkt
Natomiast newcastle na 18 meczy 40 pkt i prowadzą na zapleczu premier ligę. Widać ze klub jest w gazie w przeciwieństwo do swoich rywali . Fakt jest taki iż hull ma trudniejszych rywali ale to nie usprawiedliwia ich ponieważ 7 pkt na 7 meczy na własnym boisku to bardzo malo... newcastle na 9 meczy na wyjeździe 22 pkt . Piękne statystyki . Ponadto uważam ze sam klub który spadł z premier lige będzie chciał udowodnić ze spadek z ligi był tylko przypadkiem. Benitez trener newcastle będzie chciał pokazać sie z jak najlepszych stron i weźmie mecz na poważnie. Powodzenia !!! ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
Dyscyplina: NBA, Koszykówka
Godzina: 1:30
Spotkanie: Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics -2pkt
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na Jutro wybrałem mecz w Miami pomiędzy Heat a Celtics.
Zacznijmy od gospodarzy. Po 16 meczach, Żary plasują się na 13 pozycji z dorobkiem 5 wygranych i 1 porażki. Gorzej to wygląda w meczach u siebie, gdzie są najgorszą drużyną na Wschodzie (8 meczy i tylko 2 wygrane/6 porażek). Nie ma co się oszukiwać, Miami po odejściu Wade gra strasznie, opierając się głównie na Hassanie... Dragić kontuzja i nie pewny występ w meczu, w dodatku wypada Winslow (SF) oraz kolejne niepewne wystąpienie Waiters&#39;a. Dwa dni później czekają Miami Heat ciężkie wyjazdy do Denver, Utah oraz Portland.
Po drugiej stronie mamy drużynę z Bostonu.
Statystyki: Po 16 meczach (9W/7L) Celtowie zajmują 5 pozycję na Wschodzie ulegając czołówce tej konferencji. Na wyjazdach (5W/4L) co daję czwarte miejsce na Wschodzie (całkiem, całkiem...). Boston ma Thomasa, świetnego, szybkiego i co najważniejsze skutecznego zawodnika, który potrafi zmienić wynik meczu. Z jutrzejszego meczu wypada niestety Crowder oraz Harford, co jest największym minusem. Crowder powróci dopiero w środę na mecz z Tłokami, Harford nie wiadomo. H2H z ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami: 4:1 dla Bostonu. Typ wydaję się mocny, można oczywiście dać większy HC. Ja gram jednak bezpieczniejszą opcję.
✅53​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Ligue 1.
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Dijon - Monaco
Typ: Monaco -1 AH

Kurs:
2.16
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Myślę, że nie ma najmniejszego sensu powtarzać się co kolejkę i pisać to samo. Monaco gra genialnie, wicelider tabeli, rozbijają teoretycznie słabszych przeciwników w pył. Monaco od 5 meczów wygrywa, bilans bramek 18-1! Z Lorient potrafili wygrać 0:3, z Metz 0:7 na wyjeździe, to drużny o podobnym poziomie co Dijon który od 5 meczów jest bez wygranej. Monaco remisowało też ostatnio na wyjeździe z St Etienne, ale oni u siebie byli do ostatniej kolejki bez przegranej u siebie, polegli w końcu z liderem Niceą 0:1. Monaco przegrało też z Tuluzą 3:1 na wyjeździe, ale tedy oni grali genialnie, teraz notują spadek formy.
Dijon bez:
Abeid 11/1 (czerwona kartka)
Balmont F. 8/0 (36 lat)
Dijon u siebie przegrał tylko 1 spotkanie w tym sezonie, ale jutro zagrają z mocno rozpędzoną lokomotywą. Gospodarze też potrafią stracić po 3 bramki, tak jak to było w ostatnim czasie chociażby w meczu z Bordo czy Montpellier, więc czasami ich obrona delikatnie nawala. Trójkę jeszcze wpakowało im w tym sezonie PSG i Montpellier, ale to było we wrześniu.

⛔100
 
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna – Polska, Puchar Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Puszcza Niepołomice
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Tym razem pod lupę wezmę rewanż Pucharu Polski, pomiędzy drużyną ze Szczecina i Niepołomic. W pierwszym meczu sprzed miesiąca wygrała Pogoń 2-1. Taki wynik jeszcze nie daje żadnej pewności, więc Pogoń na pewno tego meczu nie zlekceważy i znając trenera Moskala na pewno wystawi mocny skład na ten mecz. Drużyna Pogoni ma też coś do udowodnienia swoim kibicom, bo w ostatnim meczu dostali lanie od Korony Kielce 1-4, a przecież tydzień wcześniej rozgromili u siebie krakowską Wisłę 6-2. Wg mnie Pogoń ten mecz wygra zdecydowanie i pokaże klasę. Różnica poziomów jest dość duża, bo Pogoń to drużyna ze środka ekstraklasy, a Puszcza to II-ligowiec, który w ostatnim meczu przegrał z Siarką 2-3, tracąc dwa gole w ostatnich minutach meczu. Puszcza zajmuje w swojej lidze 4. miejsce, więc nie jest nawet jakimś hegemonem na tym poziomie rozgrywkowym. Warto dodać, że Siarka przerwała świetną passę Puszczy w lidze, bo nie przegrali w niej od 17. września tego roku. Co najciekawsze Korona także przerwała świetną passę Pogoni, bo ci też nie przegrali w lidze od 17 września tego roku, więc taka ciekawostka łączy te dwie drużyny. Pogoń zrobiła swoje, bo wygrała w Niepołomicach, a teraz może dopełnić formalności. Jakościowo Pogoń ma dużą przewagę, bo grają w niej uznani zawodnicy tj. Murawski czy Fojut oraz reprezentanci swoich krajów czyli Delev i Gyursco. W ataku dobrze sobie radzi Frączczak, a na ławce dość często siedzi nawet Zwoliński. Myślę, że to może być okazja do pokazania się dla tego drugiego. Wg mnie over jak najbardziej możliwy do pokrycia, bo Puszcza i Pogoń są ostatnio w dobrej formie, mimo porażek w ostatnich pojedynkach. Powodzenia!
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania, Superligaen
Godzina: 20:00
Spotkanie:
FC Copenhagen - Viborg
Typ: FC Copenhagen -1,5 AH
Kurs: 2.10
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać? Rozpędzeni gospodarze pokonują każdego, kto im stanie na drodze. Lider tabeli duńskiej ekstraklasy kontra przedostatnia drużyna.
Kopenhaga wygrała wszystkie z 18 spotkań w tym sezonie, w których strzeliła 40 bramek, tracąc przy tym tylko 8. Mało tego, u siebie na 8 spotkań stracili tylko 2 bramki. Jutro do nich przyjeżdża kolejny dostarczyciel punktów, więc myślę, że zwycięstwo dwoma bramkami gospodarzy będzie najniższym wymiarem kary.
Goście w tym sezonie, na 18 spotkań (przypominam), wygrali tylko 3, 4 zremisowali i aż 11 przegrali. Jutro bez większych szans, ponadto ostatnio fatalna forma, 5 ostatnich spotkań - 4 porażki, 1 remis (u siebie). 5 ostatnich wyjazdowych spotkań = 5 porażek.
Liga duńska mało popularna, ale wszyscy znamy na co stać Kopenhagę, która dzielnie walczy w Lidze Mistrzów. Myślę, że bez problemu dopiszą sobie jutro 3 punkty, a wynik różnicą przynajmniej dwóch bramek to dla mnie formalność. Powodzenia!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna , Koszykówka, NBA
Godz: 01:30
Spotkanie: New York Knicks - Oklahoma Citu Tunder
Typ: ht/ft NYK/NYK
Kurs:2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ekipa z Nowego Yorku wzmocniona zawodnikami z Chicago, czyli byłym MVP Rose oraz byłym najlepszym obrońcą ligi Noah (wraca powoli po kontuzji) gra lepiej.
Co prawda daleko im do formy sprzed lat, w dodatku finansowo jak to zwykle ma w zwyczaju NYK średnio to wyszło, Rose zarabia ponad 21 mln za sezon a Noah 17mln ale co nas koszta, niech się martwią władni Knicks.
Dla nas ważne jest, że zamiana z zeszłorocznych Calderon&amp;Lopez na nich wyraźnie drużynie wyszła na plus.
6 ostatnich wygranych z rzędu z Medison robi wrażenie, nie pamiętam, kiedy ich seria była tak długa.
Oklahoma po odejściu Duranta do Golden State przegrała 4 z 5 ostanich wyjazdów, w tym z Lakersami.
Adams i Kanter będą mieli ciężkie zadanie, bo młody Łotysz Porzingis w dobrej formie, zwłaszcza zadziwia, że zawodnik o wzroście 2m21cm tak rzucać trójki! Przypomina mi się Manute Bol ????
Przeciwko Charlotte 25pkt i trójki 2 trafione na 5 oddanych, w drugim meczu 16pkt i 4-8,z Portland 31pkt i 3-8.
Nowy York u siebie ostatnie 4 mecze wygrywał do przerwy. Liczę, że i dzisiejszej nocy również wejdzie dobrze w mecz.
Pora na H2H. Ostatnie 3 mecze, to 2 wygrane Nowego Yorku i 1 Oklahomy, ale po dogrywce.
Liczę, że gorąca hala pomoże Carmelo i spółce i już po pierwszej połowie Knicks będą wygrywali, nie oddając prowadzenia do ostatniego gwizdka.
W ostatnim meczu Oklahomy Westbrook rzucił Tłokom tylko 17 punktów, trafił tylko 8 na 22 rzutów, nie trafił żadnego rzutu za 3pkt. Wobec słabej skuteczności postanowił wdogrywać do kolegów i miał aż 15 asyst.
W tym meczu jego punkty będą potrzebne. W przeciwnym razie mój typ wejdzie gładko.
⛔100
 
K 0

keviin987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1.
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dijon - Monaco
Typ: Monaco
Kurs: 1.62
Analiza: Co tu duzo pisac. Po pierwsze monaco musi wygrac bo walczy o mistrzostwo a ma tyle samo punktow co psg. Po drugie sa w dobrej formie. Po trzecie dijon u siebie przegralo tylko 1 spotkanie od poczatku sezonu i seria musi sie z koncu skonczyc dlatego mysle ze monaco da rade.
kiepska analiza
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Frankurt Skyliners vs Ironi Nahariya
Typ: Frankurt Skyliners
Kurs.3.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Frankurt Skyliners @3.3 vs Ironi Nahariya
Panowie i panie, mam ogromne value na dzisiejsza europejska koszykowke.Dzisiaj Champions league a jutro Euroliga, takze wracamy na wlasciwe tory. Z racji ze sie rozpisalem bardzo duzo i mi zniknelo z racji ze pisze z tel(musze pisac od nowa) to bedzie krotko i na temat. A wiec Frankurt vs Ironi. Widze tutaj ogromne value w strone gosci. Ogladam Europejska lige dosc solidnie i w tym sezonie gre Skylinersow Frankurt mialem okazje ogladac 2 razy, wygrana z Nymburg, jak i ost porazke z niemieckim rowiesnikiem Oldenburg. Z oldenburgiem dosc wyrownane spotkanie tylko brak wykonczenia. Odrabiamy 7 pkt strate i wychodzimy na 4 pkt przewage zeby miec &quot;kontuzje mozgu&quot;. Fakt, Oldenburg to nie ogorki, nawet na wyjezdzie ale na litosc powinni to utrzymac. Ale idzmy dalej, wygrana z wyrownanym odpowiednikiem ligi greckiej Arisem napewno podreperowala morale co do CL. Co by nie mowic, ten meczyk to walka o Europejskie playoffy gdzie Frankurt jest na 5tej a Ironi na 6tej pozycji. Co do Ironi, ich gre dzisiaj bede ogladal pierwszy raz, nie znam klubu ale widze ogrywaja co najwyzej jakis ogorkow w Izraelskiej lidze gdzie pomiedzy Maccabi a reszta jest przepasc. Czysto statystycznie Ironi u siebie 8 winow na 20 meczy....40%, ponizej normy jesli chodzi o swoje podworko, a Frankurt ma taka sama statystyke 8/20 tylko ze na wyjezdzie. Frankurt u siebie 12/20=60%, gdzie Ironi na wyjezdzie tylko 6/20=30...takze widzicie panowie i panowie ze to sie nie dodaje.
Te 1.35 na Ironi to zasadzka bukmacherow dla &quot;Januszy&quot; na podbitke...widac brak zmian kursow bo buki wiedza ze kursy sa zle wystawione. Poprawne kursy tutaj w okolicach 1.66 na Frankurt vs 2.2 na Ironi, takze smiem twierdzic ze Frankurt wygra ten mecz minimum 3.5 punktami.
Frankurt @ 3.3 Value Tygodnia...zwykle mowie ze kto sie boi to niech gra z handi po smiesznych 1.9, ale tym razem grajcie ze mna kochani wygrana Frankurtu. To prezent ode mnie dla tych ktorzy pograli moj typ na Partizan i Rige i sie zawiedli, mam nadzieje, ze dzisiaj dacie ostatnia szanse i pogracie ten typ i odrobicie to co przegraliscie. Dla tych co pierwszy raz graja moj typ, prosze sie zapoznac z moimi postami odnosnie europejskich typow jak i analiz zeby nie watpic tylko zagrac Frankurt na dzisiejsza nocke.
P.S. Ja gram Frankurt za $650, takze dosc ostro jak na moj bankroll, ale jestem pewny wygranej.
Pozdrawiam
Wynik:
Kiepska analiza
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zielona Góra - AEK Ateny
Typ: (-3,5) AEK win
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Witam,
Mam jakiś problem z wysylaniem wiadomości, wyrzuca mnie z okna i po prostu się nie da, to tylko tak informacyjnie.
W rozgrywkach Ligi Mistrzów dojdzie dziś do spotkania polskiej drużyny. Zastal we własnej hali podejmuje dziś AEK. Postanowiłem porażka kolejny zwierzyć Greckiej drużynie, myślę że i tym razem mnie nie zawiodą, i spokojnie ograja mistrzów Polski.
Oglądałem ostatni mecz Zastalu na AZS Koszalin. I najadłem się strachu, mając zagrane -6,5 na Zieloną. Meczyli się strasznie, i gdyby nie kapitalny tego dnia Dragicevic (9/11), to mogłoby być kiepsko. Nie widzę w tej drużynie niczego co może mnie odwieść od zagrania na Greków. Z końcem października jeszcze jako tako to wyglądało, nawet udało ograc się Ludwigsburg 72-70, ale już w listopadzie wygraną tylko Szolnoki, a tak porażki z Besiktasem,Partizanem i lanie w Belgii od Spirou. Na Polskim podwórku porażka z Dąbrową i baty od Czarnych. Słaby okres Zielonych, myślę że mimo własnej hali, tak dobry zespół jak AEK wykorzysta dobitnie balaczki dzisiejszych gospodarzy. To nie Olympiacos, można odetchnąć i zagrać na luzie, swój basket. Drużyna lepsza pod każdym względem, w lepszej formie. Poza tym powinno im zależeć na zajęciu pierwszego miejsca w grupie, a na razie są za plecami Turków.
Także, nadarza się okazja na wygraną, i trzeba po prostu po nią sięgnąć.Zaproponowany handicapu -3,5, przy spokojnym prowadzeniu gry powinien zostać bez większych problemów pokryty.
Powodzenia, ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adiii30 2

adiii30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar EFL Cup ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool v Leeds
Typ: Liverpool/Liverpool HT/FT
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pod oko biorę dzisiaj spotkanie Pucharu EFL Cup. Dojdzie do pojedynku zespołów z dwóch różnych poziomów angielskiej ligi. Liverpool jest drużyna bardzo solidna w tym sezonie. Na 16 meczy tylko 1 mecz zakończył się porażką i 3 mecze to remisy.
Bilans Liverpool&#39;u: 12/3/1
Podopieczni Jürgena Kloppa na to spotkanie wyjdą osłabieni nieobecnością:
-D. Sturridge
-P. Countinho
-R. Firmino
Jednak brak tych zawodników nie powinien znacząco wpłynąć na dyspozycje całego zespołu.
Ostatnie bezpośrednie pojedynki Liverpool v Leeds:
Leeds United 0:1 Liverpool
Leeds United 2:2 Liverpool
Liverpool 3:1 Leeds United
Uważam, że przy obecnej dyspozycji vice liderów Premier League są oni w stanie wygrać pierwszą połowe oraz cały mecz.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinuaile 135

cinuaile

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie: Real Betis - Deportivo La Coruna
Typ: over 2.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza: Gole, gole, gole. Oglądałem ostatnie dwa mecze Deportivo, pada tam bardzo dużo bramek! Z Sevilla na własnym boisku wygrywając już 2:0, ostatecznie przegrali 2:3. W ostatni weekend po szalonym i przyjemnym dla oka meczu polegli w Maladze 4:3, również prowadząc tym razem po karnym 0:1. Tworzą sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych gracze Deportivo i tym sposobem otwierają się na kontrataki przeciwnej drużyny. Natomiast Real Betis na ostatnie swoje 6 meczy, nie strzelił gola tylko 2 razy. Przegrywając z Królewskimi na własnym boisku 1:6, też udało im się strzelić bramkę. Myślę, że dziś będzie bardzo podobnie, ładny mecz i gole oby drużyn. Stąd mój typ, poza tym to Puchar Króla i jedyne rozgrywki gdzie te drużyny mogą coś ugrać.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Red Star - Orleans
Typ: Red Star -1.5 HA
Kurs: 5,25
Bukmacher: bet365
analiza:
Drużyna gospodarzy jeszcze rok temu potrafiła włączyć się do walki o awans do
Ligue 1. W tym sezonie idzie im kiepsko, plasują się dopiero na 16 miejscu z dorobkiem 15 punktów. W chwili obecnej mają serię 3 meczów przegranych. Jeśli i ten sezon chcą zakończyć w górnej części tabeli albo i spróbować walki o 3 miejsce dające możliwość gry w barażach, to muszą zacząć punktować. W tej chwili do trzeciego Brestu tracą 13 punktów.
Po drugiej stronie boiska wystąpi beniaminek Orleans. W tym sezonie punktują głównie u siebie. Do tej pory zgromadzili 14 punktów, z czego aż 12 przed własną publicznością.
Nie wróżę im dziś punktów. Stawiam na pewną wygraną gospodarzy, którzy będą się chcieli dziś przełamać. handicap daję pod konkurs, głównie polecam czystą jedynkę. Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 17:30
spotkanie: Pogoń-Puszcza
typ: +3.5
stawka: 2.88
bukmacher: bet365
Witam dziś pogram trochę ryzykownie lecz nie nie możliwie .Pogoń po dwóch pierwszych spotkaniach nowego sezonu grając u siebie zaczęła notować dobre wyniki średnia strzelanych goli na własnym stadionie kołysze się w granicy trzech,czterech bramek Wiśle strzelili 6,Łęcznej 3,Legii 3,Ruchowi 2,Jadze 4, i Niecieczy 5goli czyli jak widzimy Pogoni zależy na wynikach fakt ,że to jest puchar ,ale myślę,że nie odpuszczą po drugiej stronie Puszcza ,która ma o co walczyć bo nie są na straconej pozycji ponieważ fakt,że przegrali ,ale nieznacznie 2:1 strzelony gol w Szczecinie może otworzyć spotkanie.Liczę,że albo Pogoń ruszy od początku spotkania i wbije kilka bramek.Albo nawet na to,że to Puszcza strzeli a Pogoń będzie łamać ten wynik myślę,że BTS w tym spotkaniu możliwy Pogoń też sporo traci bo mają dziurawą obronę.Cóż kończąc myślę ,ze zobaczymy kilka goli w tym spotkaniu mimo,że to puchar jednak na pewno Pogoń nie odpuści zresztą jak goście bo mają o co walczyć a w Szczecinie nie trudno zdobyć gola
⛔100
 
G 65

grelack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja - Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brest - Troyes
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Postaram się streścić moją analizę. Grają ze sobą: 3-cia drużyna oraz aktualny lider, Troyes. Gospodarze są w gorszej formie, w ostatnim czasie. Ich bilans &quot;u siebie&quot; przedstawia się: 5 zwycięstw i 3 porażki, z czego ostatnie dwa mecze to dwie porażki. Goście podchodzą do tego meczu z bardzo dobrą formą. Ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa. Na wyjeździe mają 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Obie ekipy mają szanse na awans do Ligue 1.
Mój typ opieram na tym, że gracze Brest muszą w końcu odbić się, póki co, od małego dołka. Druga sprawa to fakt, że pewne zdarzenie musi wystąpić. Jeśli padnie remis to będzie to pierwszy remis gospodarzy na własnym terenie. Dodatkowo uważam, że obie ekipy prezentują dość podobny poziom.
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia Puchar
Godz: 20:45
Spotkanie Liverpool-Leeds
Typ: X
Kurs6.5
Buk Bet365
Liverpool bedzie w tym meczu oslabiony zagra bez Coutinho,Firmino,Lallany, Sturridge`a czyli najlepszych zawodnikow, wobec tylu kontuzjowanych graczy Klopp byc moze siegnie jeszcze glebiej i da szanse mlodziezy, zeby ochronic swoich pozostalych kluczowych zawodnikow przed szalenie waznymi meczami ligowymi. Puchary rzadza sie swoimi prawami i Leeds ma tutaj wielka szanse na psikusa wobec mocno przetrzepanego przez kontuzje skladu LFC.W Championship ta druzyna spisuje sie dobrze bo jest na 5miejscu, wiec na pewno potencjal jest zeby sie dobrze zamurowac i zremisowac w regulaminownym czasie gry.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom