>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
satanael 13

satanael

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Leeds United
Typ: Dokładny wynik: 1-1
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziś spotkanie Aston Villa przeciwko aspirującym do awansu zespołowi Leeds. Na samym początku analizy rzuca się w oczy fakt, że gospodarze nie przegrali u siebie pięciu ostatnich spotkań. Zwycięstwa te były za to okraszone sporą dozą szczęścia w ostatnich minutach spotkań. Ekipa Leeds ma natomiast szansę po dzisiejszym spotkaniu wskoczyć na 3-cie miejsce w tabeli, lecz nie grają też na tyle dobrze na wyjazdach by zaprzestać serię meczy bez porażki na Villa Park. Statystycznie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mecz z ~35% prawdopodobieństwem zakończy się remisem 1-1. i taki też wyrokuję typ.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zamalek - Al Ahly
Typ: x
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś proponuję zagrać w egipskiej ekstraklasie. Jak to już zostało wyżej napisane mecz na szczycie pomiędzy drużynami, które tracą bardzo mało bramek. Statystyki z ostatnich 5 meczów pomiędzy tymi ekipami gdzie Zamalek był gospodarzem we wszystkich rozgrywkach to 1-3-1, co więcej 10 meczów to 1-7-2. Wiem, że statystyki nie grają ale forma obu drużyn wskazuje na podział punktów. W mojej opinii kurs godny pogrania na czysty remis.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
14:00
Sanliurfaspor - Osmanlispor
Typ: Osmanlispor over 1,5 gola
Kurs: 1,83
Buk: unibet
Ostatnia kolejka meczów w pucharze Turcji. Sytuacja jest taka, że Osmanlispor żeby przejść dalej nie może przegrać tego meczu. Natomiast Sanliurfaspor już ma zaklepane pierwsze miejsce. Osmanlispor w tych rozgrywkach jak patrzyłem to dawał pograć rezerwowym, m.in. Szukała grał na środku obrony. Dziś myślę, że Osmanlispor jednak wystawi w miarę najmocniejszy skład, bo nie sądzę żeby nie zależało im na awansie dalej skoro mają taką szansę. Sanliurfaspor to 11 drużyna drugiej ligi. Osmanlispor obecnie szósty w lidze, a ponadto ta drużyna dobrze reprezentowała się w rozgrywkach LE. Zatem wydaje mi się, że Osmanlispor poważnie potraktuje ten mecz i zdominuje piłkarsko drużynę środka ligi z poziomu niżej. Webo, Maher, Diabate to dobrzy piłkarze i bramki dla gości powinny paść.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Buxton - Grantham
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś wybrałem spotkanie 26 kolejki północnej Premier League pomiędzy Buxton i Grantham.
Gospodarze po 25 spotkaniach zajmują 3 miejsce z dorobkiem 43 pkt.
Goście rozegrali już 27 spotkań i uzbierali 38 pkt co daje im aktualnie 9 miejsce. Buxton jest najlepiej grającym u siebie zespołem. na własnym boisku nie przegrali ani jednego meczy wygrywając 8 i 3 remisując - bilans bramek 22:5. Gości na wyjazdach bez rewelacji: 12 meczy-3 wygrane-3remisy-6 porażek- bilans bramek 14:15. No i H2H: 4 mecze gdzie Buxton było gospodarzem- 3 wygrane (3:0, 5:1, 3:1) i jeden remis (1:1)
ZWROT
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis ziemny - ATP Abu Dhabi - PSC Mubadala World Tennis Championship
Godzina: 14:30
Spotkanie:
NADAL R. - BERDYCH T.
Typ:
NADAL R. - 2 gemy
Kurs:
1.70
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 19:4 z lat 2005-2015 więc dekada dobrej gry i w większości meczów Nadal masakrował Berdycha. Na Australian Open w 2015 roku stało się jednak inaczej, ale to był wyjątek od reguły, &quot;Rafa&quot; wtedy nie był sobą, zagrał słabo i skończyło się to 3:0 dla Czecha.
Hiszpan zmienił trenera, fryzurę, jest naładowany mocą, kolejne Igrzyska Olimpijskie będą dopiero za jakieś 4 lata, wzmożonych kontroli nie będzie, grał tutaj nie raz, a po drugie uważam, że Hiszpanie lubią grać na Półwyspie Arabskim.

Kalendarz Nadala na sezon 2017 wygląda tak, niedługo startuje w Brisbane:
14 turniejów na hardzie, 5 na clayu, 1 na trawie. Bardzo zbliżony kalendarz miał w ostatnich latach Djokovic. Tyle, że to władca hardu. Zobaczymy jak to Rafie pójdzie.

Drugi mecz o 14:00
???? Goffin D. - Tsonga J-W.
Masa mięśniowa Goffina i Nadala dla porównania:


Jaglak nie byłby zadowolony efektów z Davida - &quot;Skąd to zwątpienie sportowy świrze?&quot; :grin:
✅70​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2017
Godzina: 15:20 CET
Spotkanie: Chisnall, Dave - Klaasen, Jelle
Typ: Klaasen, Jelle (Najwięcej 180 w meczu)
Kurs: 3,20
Bukmacher: unibet
Analiza:

Przesada z tym kursem na więcej maksów. Po pierwsze Chisnall wygląda mocno przeciętnie w tym turnieju, zresztą jak zwykle. Męczył się okrutnie ze średniakami, a drabinkę dostał wydawało się komfortową: najpierw Rodriguez postawił mu się tak, że faworyt obudził się w deciderze (3-2), potem to samo z Dobeyem, z tym, że obyło się bez decidera (4-2), ale rywal już spudłował parę lotek na 3-3. Anglik przede wszystkim męczy się na dublach i całkiem prawdopodobne, że Klaasen dzisiaj zakończy jego męczarnie i go po prostu wywali z turnieju, bo z dublami nie ma żadnego problemu. Trochę ratują go maksy, w sumie wbił 15x180, ale w aż 40 legach, z kolei Klaasen 11x180 (w 36 legach), więc w sumie bardzo podobnie. Dlatego nie bardzo rozumiem czemu Chizzy jest aż takim faworytem w tym elemencie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART
⛔100
 
T 18

tomk-148912

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Dania-Superisligaen
Godzina: 19.00
Spotkanie: Esbjerg Energy - Herning Blue Fox
Typ : Herning Blue Fox
Kurs:2.35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Herning to obecnie szósta drużyna ligi duńskiej i mimo że Esbjerg jest ósme to drużyny te dzieli aż 10 punktów. Goście wygrywają ostatnio mecz za meczem. Przegrali jedynie z drógą i trzecią drużyną ligi. Na wyjeździe radzą sobie równie dobrze co u siebie.W dodatku dysponują świetną obroną. Gospodarze zaś pomimo niedawnego,wysokiego zwycięstwa z Sonderyjske nie są drużyną o której moglibyśmy powiedzieć że jest w formie. Przegrywają czy to na wyjeździe czy na własnym lodowisku.
To moja pierwsza analiza na tym forum więc nie daję gwarancji ale jestem dobrej myśli.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, FL Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Leeds
Typ: Leeds wygra dowolną połowę
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Witam, wczoraj znowu wtopa, jakos ten miesiąc trzeba zaliczyć do nieudanych. Dzisiaj widzę że juz o tym meczu który stawiam sporo napisane więc ja krótko...
Aston Villa u siebie bardzo dobrze punktuje, ostatnie pięć spotkań same zwycięstwa Leeds na wyjazdach spisuje się także bardzo dobrze sześć zwycięstw, pięć porażek i zadnego remisu. Wydaje mi sie ze dzisiaj właśnie padnie tutaj remis 1:1 i goście strzelą albo w 1 albo w 2 połowie i jedną z tych połówek wygrają.....powodzenia
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Fenerbahce-Menemen
typ: 1 i -2.5 goli
stawka: 3.60
bukmacher: bet365
Witam zaznaczam ,że analiza będzie kiepska i słaba.Przeglądając wczoraj i dziś fora z typami z pucharu turcji dostrzegłem 3 typy na overy i o dziwo te typy nie weszły z tego ja dałem wczoraj over 2.5 a było 0:1 w meczu Akhisar gdzie podobno gładko miało wejść +2.5 .Jakieś mam przeczucie ,że w meczu Fener też gradu bramek nie zobaczymy myślę,że na jakimś 2:0 się zakończy bo jak wiadomo w pucharze turcji liczą się też punkty .Druga kwestia dziś wyczytałem w różnych forach ,że niby Lecce mieli być pewni a na razie jest 0:0 .Jak widać pewniaków nie ma a +2.5 gola w Turcji też jest sukcesem.Ja daje wygraną Fener ,ale myślę,że za dużo goli tutaj nie padnie.Co jeszcze mogę napisać te drużyny już się spotkały tydzień temu wtedy padł wynik 0:1 dla Fener,liczę na powtórkę wyniku za tamtego spotkania a kurs zachęcający.Pozdrawiam i wygranych w starym roku jeszcze życzę ????
⛔100
 
G 13

gientus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa - Leeds United
Typ: Wynik Leeds + BTTS
Kurs: 9,00
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Mecz wieczoru bez wątpienia a koledzy wyżej już chyba wszystko opisali?! ;) Mi najbliżej do tych szatańskich statystyk wskazujących na 1-1 ale idę z typem pod konkurs, tylko, czy do końca?! ;) The Villans na 11 meczy u siebie za każdym razem minimum 1 bramkę strzelali a 4 kolejki do tyłu na wyjeździe przegrali już z Leeds 2:0, więc liczę na powtórkę wyniku z honorową dla gospodarzy ewentualnie wysokie zwycięstwo gosci. Powodzenia i pozdrawiam!!
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rotherham- Burton
Typ: Rotherham 0.0 HA
Kurs: 2,025
Bukmacher: Bet365
Mecz jak to niektórzy mówią o 6 albo i więcej punktów. Większość już dawno widzi gospodarzy w League One, ale oni nie składają jeszcze broni i walczą, i jak to też mówią nadzieja zawsze umiera ostatnia. Jeśli dziś wygrają to do bezpiecznego miejsca na którym jest właśnie Burton będą mieli tylko 6 pkt. straty. Grali całkiem niedawno, bo 3 grudnia i Burton wygrało 2:1 w domu, a patrzą w staty to goście nie ustępowali bardzo w sytuacjach bramkowych. To ostatnie pkt. Burton w lidze. Rotherham w domu bilans 3-3-5, w tym 2 ostatnie mecze w domu to 2 wygrane- z QPR 1:0 oraz z Wigan 3:2. Może to nawet nie średniacy tej ligi, bo są w tabeli w tych rejonach co Rotherham i Burton, ale te zwycięstwa dają nadzieję, że dziś gospodarze też wyjdą zwycięsko z tej potyczki. Goście poza domem jeszcze w tym sezonie nie wygrali- 5 remisów i 7 porażek.
Burton z pewnością jest w zasięgu gospodarzy i wyjdą na ten mecz pełni koncentracji i woli walki.
Stawiam 2:1 dla Rotherham
Powodzenia
⛔100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 201 7​
Godzina: 22:30
Spotkanie: Michael van Gerwen - Darren Webster
Typ: over 4,5 set s
Kurs: 1,8
Bukmacher: BET365
Analiza:

Nie będę się za bardzo rozpisywać bo nie ma to w tym przypadku większego sensu. To mój drugi typ w tym miesiącu, tak jak nie dawno w meczu Burnley, tak i w tym meczu widzę spore value. (Adminów proszę o zrozumienie rozgrzewam się przed styczniem :) )
Do rzeczy. Faworytem owszem van Gerwen, ale uważam, że Webster urwie seta Holendrowi. W ostatnim meczu rozniósł w pył faworyzowanego Withlocka 4-0 co musi wzbudzić podziw. Anglik bardzo dobrze czuję się na tym turnieju, w dodatku mistrzostwa rozgrywane są w jego ojczyźnie, co na pewno również pozytywnie wpływa na jego dyspozycje.
Natomiast van Gerwen w ostatnim meczu z Reyesem, w którym kursy były wystawione podobnie jak dziś w okolicach 1.03 stracił aż dwa sety gdzie każdy oczekiwał szybkiego 4-0. Hiszpan wg mojej opinii jest słabszy od Webstera i on również powinien urwać chociaż jednego seta. Na marginesie dodam, że w meczu z Withlockiem każdy spodziewał się deklasacji jeśli chodzi o 180s na korzyść Withlocka, tymczasem Anglik nie odstawał i również wykazywał się pewną ręką i wieloma celnymi potrójnymi zdobyczami 60-cio punktowymi.
Pozdrawiam i powodzenia! ????
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -3 liga, Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Taranto - Cosenza
Typ: (handicap 1:0) cosenza
Kurs:5,60
Bukmacher: unibet
Analiza: Stawiam że Cosenza wygra przynajmniej 2 bramkami, mało rzeczy za tym przemawia, bardziej pewne ich skromny win. Cosenza jest 6 w tabeli a Taranto 16. Obie drużyny zdobyły w ostatnich 5 spotkaniach po 7 pkt. Wydaje mi się że Taranto miało chwilową zwyżkię formy i wygrali nawet 2 mecze z rzędu, ale teraz wszystkow wróci do normy. Cosenza ostatnio słabo punktuje na wyjazdach, muszą zacząć wygrywać z takimi drużynami jeśli chcą awansować. Cosenza nie wygrała z nimi od 2009 roku, dzsiaj najwyższa pora na zwycięstwo.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2017
Godzina: 22:30
Spotkanie: Michael van Gerwen - Darren Webster
Typ: MVG (-3.5)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapewne za chwilę narażę się wszystkim, którzy grają ten turniej, bo prawie każdy gra dzisiaj przeciwko &quot;Shrekowi&quot;. Ja jednak oglądając mecz z Reyesem przypomniałem sobie pewne zdarzenie z tego roku, a mianowicie czerwcowy turniej drużynowy. Tam w 1 rundzie właśnie Reyes z kolegą zagrali fenomenalne spotkanie i prawie wyeliminowali Anglików, którzy jak zapewne się domyślacie wygrali tamten turniej. Tak samo wyczuwam, że będzie miał MVG, który oddał 2 sety w poprzedniej rundzie, a gdyby Reyes się nie spalił to mógłbym być nawet decider. Webster do tej pory fajnie i dość gładko wspinał się do 3 rundy. Do tej pory rzucał na swoim najlepszym poziomie i jestem pewien, że raczej nie da rady tego utrzymać w kolejnym spotkaniu. Dodam tylko, że słyszałem opinię o słabym Holendrze w spotkaniu z Reyesem. Spoglądam na średnią, a tam ponad 100. Oglądałem powtórkę i jak na MVG to sporo było niepotrzebnych 60 jednak były także &quot;maxy&quot;, które ratowały dupę &quot;Zielonemu&quot;. Tak naprawdę Webster odstaję pod każdym względem od MVG i było to widać w ich spotkaniu, gdzie prowadził on już 6-0, a na koniec odniósł druzgocącą porażkę. Wydaję mi się, że &quot;Mighty Mike&quot; wie o tym, że dzisiaj musi wygrać pewnie, aby mieć spokojną głowę w kolejnych dniach turnieju. Jestem zdania, że kurs jest zawyżony po tym jak Reyes ugrał 2 sety. Próbuję, bo kurs naprawdę kusi.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom