>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29 sierpnia 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na niedzielę - 29 sierpnia !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Belgia - Polska
Typ : 2
Kurs: 2,20
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Typ w dużej mierze patriotyczny ???? ale nie tylko. Polska u siebie gra bardzo dobrze. Na wyjeździe jest całkiem inną - słabszą drużyną. Przegrała na wyjeździe nawet z outsiderem grupy - Portugalią. Wszystko wskazywałoby na to, że lepszym type będzie Belgia. Ale po 1wsze pokonaliśmy w 1wszym meczu bardzo łatwo Belgię 93-73. Poza tym jest to mecz w zasadzie decydujący o przyszłości polskiego basketu na najbliższe 2-3 lata. Porażka oznacza dno dla basketu w Polsce. Uważam, mimo fatalnej postawy na wyjazdach Polacy odniosą 1wsze zwycięstwo na wyjeździe, ale za to jak ważne. Ponadto Belgia poza początkiem ma dość słabszy okres, przegrała z Bułgarią 11 pkt swój ostatni mecz. Poza tym Belgia nie należy do potentatów koszykarskiej Europy. I już ten wynik, który osiągnęli teraz jest sukcesem. Mam nadzieje, że Polacy wykorzystają szanse daną od losu i wygrają - automatycznie awansując z 1wszego miejsca do Eurobasketu na Litwie w 2011 r.

⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Gold Coast United – Melbourne Victory Typ: 1 Kurs: 2,45 Bukmacher: Pinnacl
Spotkanie: Gold Coast United – Melbourne Victory
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: PinnacleSports
Czas: 07:00


Analiza:

Bardzo interesujące spotkanie rozpocznie się w dniu jutrzejszym o godzinie 07:00 czasu polskiego w którym to zmierza się będący aktualnie na 7 pozycji w tabeli drużyna Gold Coast United z 11 Melbourne Victory. Gospodarze tego spotkania w swoich 2 dotychczasowych kolejkach ligowych zdołali 2x zremisować zdobywając przy tym 3 bramki a stracili również 3. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych ligowych występach zdołali 2x zremisować a 1x doznali porażki strzelając przy tym 5 bramek a stracili 7. Goście tego spotkania tracą sporo bramek bo średnio prawie 2 na każde spotkanie co nie wróży najlepiej przed tym spotkaniem. Gospodarze natomiast mają w swoich szeregach znakomitego jak na warunki Australijskiej ligi napastnika narodowości Nowo Zelandzkiej Shane Smeltz który wystąpi we wszystkich 3 spotkaniach swoje reprezentacji narodowej na mistrzostwach świata i zdobył nawet bramkę w pojedynku przeciwko Włochom. Reasumując wydaje mi się, że gospodarze dopingowani przez własną publiczność której może zebrać się na Skilled Park 27000 powinni poradzić sobie z przyjezdnymi stąd mój typ to 1 po dobrym kursie 2,45 jaki znaleźć możemy w PinnacleSports.

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Mallorca - Real Madryt (-1.5)
Typ : 2
Kurs : 2.04
Buk : Bet365
Analiza : Witam . Jutro o godzinie 21:00 rozpocznie się pierwsze spotkanie w sezonie 2010/11 dla obu drużyn . Faworytem w tym meczu zapewne będzie Rela . Mogę również obiecać iż mecz będzie bardzo interesujący i dużą ilością bramek . Real znowu szalał na rynku transferowym . Pozyskał nowych świetnych piłkarzy którzy mam nadzieje jutro zapewnią świetną zabawę kibicom . Transfery wykonane przez Real to :

- Ricardo Carvalho
- Khedira
- Pedro Leon
- Anhel Di Maria
- Ozil

Tych piłkarzy chyba nawet nie trzeba przedstawiać specjalnie nawet osobą którzy dużo o piłce nie wiedzą . Myślę iż to będzie siła Realu w pierwszym meczu sezonu jak i w całym . Mallorca nie zaszalała na rynku , zatem uważam iż oni będą w strefie 8-14 miejsc na koniec rozgrywek .

Oto ostatnie mecze dwóch zespołów . Pierwsze Real :

Real Mad.-Peňarol Monte. 24.08.2010 2:0(0:0,2:0) Sp.towarz. Hercules-Real Mad. 22.08.2010 1:3(1:0,0:3) Sp.towarz.
St. Liege-Real Mad. 17.08.2010 1:1(0:1,1:0) Sp.towarz.
Bayern München-Real Mad. 13.08.2010 2:4 P(0:0,0:0) Sp.towarz.
Los Angeles-Real Mad. 08.08.2010 2:3(2:0,0:3) Sp.towarz.
América-Real Mad. 05.08.2010 2:3(0:1,2:2) Sp.towarz.

Wszystkie to mecze towarzyskie i warto podkreślić że w żadnym meczu Real nie wyszedł w najmocniejszym składzie .

Mallorca zagrała aż 9 przed sezonowych sparingów a bilans to 5-1-3

Tenerife-Mallorca 20.08.2010 2:0(1:0,1:0) Sp.towarz.
Birmingham-Mallorca 07.08.2010 0:1(0:0,0:1) Sp.towarz.
Utrecht-Mallorca 01.08.2010 2:0(2:0,0:0) Sp.towarz.
Heerenveen-Mallorca 30.07.2010 4:0(3:0,1:0) Sp.towarz.
Arnheim-Mallorca 27.07.2010 1:2(1:1,0:1) Sp.towarz.
Feyenoord-Mallorca 25.07.2010 0:1(0:1,0:0) Sp.towarz.
Zwolle-Mallorca 22.07.2010 1:1(0:0,1:1) Sp.towarz.
Norrkoping-Mallorca 14.07.2010 1:2(0:1,1:1) Sp.towarz.
Djurgarden-Mallorca 12.07.2010 1:2(0:0,1:2) Sp.towarz.

A tak prezentuję się statystyka bezpośrenich meców tych dwóch zespołów :


Mallorca-Real Mad. 05.05.2010 1:4(1:1,0:3) 1.Hiszpania
Real Mad.-Mallorca 10.01.2010 2:0(1:0,1:0) 1.Hiszpania
Real Mad.-Mallorca 24.05.2009 1:3(1:1,0:2) 1.Hiszpania
Mallorca-Real Mad. 11.01.2009 0:3(0:2,0:1) 1.Hiszpania
Mallorca-Real 05.04.2008 1:1(0:1,1:0) 1.Hiszpania
Real Mad.-Mallorca 16.01.2008 0:1(0:0,0:1) Puch.Hiszpania
Mallorca-Real Mad. 10.01.2008 2:1(2:0,0:1) Puch.Hiszpania
Real Mad.-Mallorca 11.11.2007 4:3(2:2,2:1) 1.Hiszpania
Real Mad.-Mallorca 17.06.2007 3:1(0:1,3:0) 1.Hiszpania
Mallorca-Real Mad. 21.01.2007 0:1(0:0,0:1) 1.Hiszpania

Ta statystyka może udowodniła , że Real w tym meczu będzie Faworytem i myślę że na 2 golach dla gości się nie skończy ! Polecam ten typ do zagrania za ok 20-50 zł ... A na samą czystą 2 polecił bym granie w granicach 200-300 zł . PozdrAwiam

⛔ 100
 
T 0

trickman

Użytkownik
Spotkanie: Parma - Brescia
Typ: X
Kurs: 3,42
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Kurs jest megawysoki, a prawdopodobieństwo wręcz przeciwnie. Brescia to świetnie wzmocniony podczas letniego okna transferowego beniaminek. Takie nazwiska jak Sereni, Zoboli (defensywa) czy Diamanti, Eder (ofensywa) robią wielkie wrażenie. Do tego dochodzi bramkostrzelny Caracciolo i rutynowany Possanzini. Z kolei Parma tak na prawdę wzmocniła się jednym, bardzo dobrym Sebastianem Giovinco. Pozostałe transfery na tle ich niedzielnego rywala prezentują się raczej blado. Brescia nie wygra, bo Ennio Tardini to gorący teren, ale w obliczu niepoukładanego i niezgranego przeciwnika, jak najbardziej stać ich na remis.

⛔ 100
 
212273 0

212273

Użytkownik
Proszę o usunięcie dwóch poprzednich moich analiz do tego meczu bo popłniłem w nich błąd.

Mecz: LASK Linz vs Rapid Wiedeń
Typ: 2
Kurs:1.60
Buk: Expekt

O 16 :00 rozpocznie się spotkanie austryjackiej bundesligi między LASK Linz i Rapidem Wiedeń. Gospodarze meczu są na są na ostatnim miejscu w tabeli i do tej pory przegrali wszystkie mecze ligowe w tym sezonie. Rapid zajmuje 3 miejsce i ma 9 punktów. U siebie Linz przegrał wszystkie mecz z bilansm bramkowym 3:5, Rapid na wyjezdzie jeden mecz wygrał i jeden przegrał strzelając 2 bramki i 4 tracąc. Może to nie jest świetny wynik dla Rapidu , ale z takim rywalem jak Linz powinien sobi poradzi nawet na obcym stadionie. Rapid w czwartek wyeliminował Aston Ville w Anglii i tym samy awansował do fazy grupowej Ligi Europejskiej UEFA. Stawiam że Rapid wygra 1:3.

⛔ 100
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Bolton Wanderers - Birmingham City
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

Witam na niedzielę wybrałem spotkanie angielskiej Premier League. Obie drużyny mają podobny poziom gry, więc teoretycznie najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis. Ja jednak stawiam na wygraną gospodarzy. Poniżej przedstawiam argumenty przemawiające za takim typem:

  • Bolton nie przegrał od 4 spotkań, Birmingham od 3.
  • Ostatni mecz Bolton rozgrywał 24-08 (Carling Cup), miał zatem 5 dni przerwy.
  • Birmingham swój ostatni mecz miał zaledwie 3 dni temu (Carling Cup), zatem bardzo krótki czas na odpoczynek.
  • Bolton posiada atut własnego boiska.
  • I teraz najistotnieszy według mnie argument to historia bezpośrednich pojedynków obu drużyn - Bolton wygrywał 3 ostatnie spotkania, wszystkie na własnym stadionie.


Pozdrawiam.

⛔ 100
 
ladakh 1

ladakh

Użytkownik
Spotkanie: Sunderland AFC - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: BetClic

Analiza:

Witam,
W dniu dzisiejszym drużyna, która walczy o czołówkę Premier League zmierzy się z ligowym średniakiem. Ostatnie 5 meczów obu drużyn wyglądało następujaco (Z-R-P):
Sunderland AFC: 2 - 1 - 2
Manchester City: 4 - 1 - 0
Należy pamiętac, że The Citizens rozprawili się z Liverpool i zremisowali z Tottenham.

Takie mecze jak dzisiejszy The Citizens muszą wygrywac jeśli marzą o wielkich wygranych a przecież bukmacherzy typują ich na zwycięzcę LE.
Moim zdaniem wysoki kurs na który warto zwrócic uwagę.
Pozdrav.

⛔ 100
 
P 0

palasz

Użytkownik
Spotkanie: Haase R. - Crugnola M.
Typ: 1
Kurs: 1,25
Bukmacher: bet-at-home

Zaproponuję dzisiaj finał turnieju w Manerbio, w którym zmierzą się Nowozelandczyk Robin Haase z Włochem Marco Crugnolą. Kurs może średnio zachęcający, ale patrząc choćby na różnicę w rankingu między oboma tenisistami, o sensacji nie może być mowy.
Haase nie miał większych problemów z dotarciem do finału. Większość swoich spotkań wygrywał szybko, 2:0. Tego samego nie możemy powiedzieć o Crugnoli. Mimo tego że również nie miał zbyt wymagających rywali, niemiłosiernie się meczył. Grał długie, wyczerpujące mecze, wygrywając 2:1.
Obaj tenisiści spotkali się ostatnim razem ponad 3 lata temu w hali w Wrexham. Haase zwyciężył wtedy 2:0 (7:5, 7:5).

⛔ 100

Redwitz // Minimalny kurs wynosi 1.40
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: ADO Den Haag - PSV Eindhoven (-1)
Typ: 2
Kurs: 2.07
Bukmacher: bwin

Analiza: Klub z Eindhoven w gazie. Wystarczy spojrzeć na tabelę ligową, 3 mecze, 9 punktów i stosunek bramek 12:2. W tygodniu rozbił na swoim boisku ekipę Novosibirska 5:0 w rewanżowym spotkaniu Ligi Europejskiej. Osłabienia w ekipie PSV: Orlando Engelaar, Otman Bakkal i Stefan Nijland, strata tego pierwszego może być zauważalna bo jak do tej pory Engelaar zagrał w 5 meczach o stawkę i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Ekipa z Hagi będzie do końca sezonu walczyć o ligowy byt, ot taki chłopiec do lania. W zeszłym sezonie znalazła się tuż nad kreską z 4 punktową przewagą. W tym sezonie grali 3 mecze 1 wygrali ze słabiutkim VV Venlo a dwa przegrali z Rodą i Vitesse. Uważam że potencjał obu zespołów jest nieporównywalny. Oba kluby tak naprawdę dzieli przepaść pod każdym względem, dlatego uważam, że PSV mając takich graczy jak Afellay (2 gole), Dzsudzsak (3 gole), Toivonen (6 bramek) i Berg (3 gole) o wysoką wygraną PSV mogę być spokojny.

Oto ostatnie potyczki obu drużyn:

PSV Eindhoven - ADO Den Haag 2-0
ADO Den Haag - PSV Eindhoven 1-5
PSV Eindhoven - ADO Den Haag 6-0
ADO Den Haag - PSV Eindhoven 0-2
PSV Eindhoven - ADO Den Haag 2-1
ADO Den Haag - PSV Eindhoven 0-2
ADO Den Haag - PSV Eindhoven 0-2
PSV Eindhoven - ADO Den Haag 3-0
PSV Eindhoven - ADO Den Haag 4-0
ADO Den Haag - PSV Eindhoven 0-2

⛔ 100
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Żużel, GP Chorwacji, Gorican, 12:00
Zakład: Heat 2 winner
Typ: G.Hancock
Kurs: 5.20 --&gt; 5.00
Buk: sportingbet

Wszyscy kibice speedwaya mają nadzieję, że to co nie udało się wczoraj, odbędzie się w dniu dzisiejszym. Myślę rzecz jasna o żużlowej Grand Prix Chorwacji w miejscowości Gorican. Padający z niewielkimi przerwami praktycznie cały dzień deszcz storpedował 8. eliminację IMŚ. Jednak już dzisiaj prognozy dla Gorican są pozytywne i turniej powinien ruszyc punktualnie o 12:15.
Przejdę jednak do rzeczy. Moją uwagę przykuł kurs na zwycięzcę drugiej gonitwy dnia wystawiony przez sportingbet. Mianowicie za wygranie tego biegu przez amerykańskiego weterana Grega Hancocka możemy całkiem nieźle zarobic. Już tłumaczę dlaczego warto zawierzyc Jankesowi.

Otóż Greg, dla którego cały tegoroczny sezon nie układa się dobrze znalazł się w dosc nieciekawej sytuacji. Musi on bowiem w każdym biegu walczyc na maxa aby wywalczyc awans do przyszłorocznego cyklu, czyli krótko mówiąc znalezc się w czołowej ósemce, która taką prolongatę dostaje niejako z urzędu. Rywale popularnego &quot;Herbiego&quot; w tym wyścigu mega mocni. Bo mamy na starcie dwóch reprezentantów Polski tj. Jarosława Hampela i Rune Holtę. Spod bandy ruszy natomiast powracający na tor po kontuzji Duńczyk, Nicki Pedersen. Nie jest jednak tajemnicą, że w Gorican szczególnym handicapem obarczone jest właśnie 2 pole startowe, z którego wystartuje właśnie Hancock. W dodatku zwykle początek zawodów należy do Grega, który taki handicap z pewnością zechce wykorzystac. Rywale tak jak już wspomniałem z najwyższej półki, stąd kurs na wygraną &quot;Herbiego&quot; aż tak wysoki.

Jak na mój gust jednak kurs zawyżony, nie oddający w pełni szans poszczególnych jeźdźców a przede wszystkim nie uwzględniający specyfiki obiektu w Gorican. Reasumując typ &#39;na papierze&#39; wygląda jak najbardziej w porządku a jak będzie naprawdę przekonamy się już niebawem.

⛔ 100
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Typ: Jagiellonia 1 DNB
Kurs: 1,83
Buk: Bet365
Termin: 29.08.2010 godz. 17.00

Analiza:
Prawdopodobnie mecz kolejki w Białymstoku. Gospodarze na fali po zwycięstwach z Bełchatowem i Lechią z Frankowskim na szpicy i bardzo szybkimi skrzydłowymi Grosickim i Kupiszem, a także świeżo powołanym do kadry Sandomierskim w bramce. Goście po dwóch remisach na początku sezonu, w ostatniej kolejce rozstrzelali słabiutką Cracovie 5:0. Lech zagra bez Bosackiego i Gancarczyka w obronie, ponadto są solidnie zmęczeni po meczu pucharowym rozegranym we czwartek..Dwunastym zawodnikiem gospodarzy powinni być kibice, w ubiegłym roku Jaga prowadziła u siebie z Lechem 2-0 i przegrała, dziś powinno być inaczej. W przypadku remisu – zwrot stawki. Polecam!!

✅ 83
 
borsuk 0

borsuk

Użytkownik
Spotkanie: ADO Den Haag - Psv Eindhoven
Typ: + 2.5
Kurs: 1,50
Bukmacher: Milenium
Drużyna z Eindhoven od samego początku tego sezonu prezentuje bardzo wysoką formę. Jako jedyna nie straciła chociażby punktu i z imponującym bilansem 12:2 przewodzi tabeli Eredivisie. Ich dzisiejsi rywale, drużyna z ADO póki co gra w kratkę. Zwycięstwo i dwie porażki dają jej 13 pozycję w tabel, jednakże w każdym ze spotkań, obydwu tych drużyn padały co najmniej trzy bramki. W dniu dzisiejszym nie powinno być inaczej i jestem głęboko przekonany o tym, że kibice zgromadzenie na Den Haag Stadion nie rozczarują się i obejrzą festiwal bramek.
Nieregulaminowy bukmacher,
-100pkt.
 
B 2

batik

Użytkownik
Spotkanie: Jordan - Angola
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: tobet

MŚ w koszykówce zaczynają się pełną parą a co za tym idzie $$$ dla nas ;)
Angola zespół Afrykański wczoraj pokazał jaki jest mocny z Serbami wtopa 44-94 nieźle prawda?
Drużyna Angoli musi radzić sobie bez swojego najlepszego gracza jakim nie wątpliwe jest Armando Costa
Wczoraj Jordan przegrał 1 pkt z Australią śmieszne co? no ale takie są realia Jordan gra bardzo skutecznie ze skrzydeł jednak obrona pozostawia wiele do życzenia i dlatego przegrali wg mnie pechowo.Warto nakreślić że obecny trener Jordanu trenował kiedyś zespół Angoli.. także jakaś strategię na pewno ma przygotowaną dziś pewny win Jordanu!!

⛔ 100
 
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Spotkanie: Molde - Vålerenga
Typ: Valarenga -1,5
Kurs: 4,40
Bukmacher: Bet365

Szukałem czegoś na dziś ale jakoś nie bardzo mogę się zdecydować. Jest kilka rzeczy, które pogram sobie wysoko na Betfair najlepiej na live ale to kursy deko mniejsze niż potrzebuję do konkursu.
Podoba mi się ten mecz. Do 13 zespołu ligi Molde zawita dziś 2 w tabeli Valarenga. Zespół, który ciągle jeszcze ma szanse na mistrzostwo. Jednak te szanse były większe przed dwoma ostatnimi meczami wyjazdowymi, które Vala przegrała ze średniakami Haugesund i Aalesund. Przegrała i to w złym stylu nie strzelając nawet gola. Dziś jestem przekonany, że strzelą min. 2-3 bramki. Sadzę, że powtórzy się wynik 0-3 albo 1-3 z przeszłości. To właśnie w takim stosunku najczęściej Valarenga pokonywała Molde grając na wyjeździe. W tym sezonie pierwszy mecz u siebie wygrali 2-1. Molde nie wygrało u siebie 4 ostatnich spotkań, a dwa ostatnie wygrane były z Haugesund i Aalesund a więc z zespołami z którymi Vala ostatnio wtopiła. Teoretycznie dziś powinna Vala mieć ciężko, ale jakoś nie wydaje mi się. Molde to słaby zespół. Na dodatek nie wygrali w lidze od 9 kolejek i nie sądzę aby mieli tego dokonać z zespołem walczącym o mistrzostwo. Po takim kursie naprawdę warto zaryzykowac taki typ. Moim zdaniem pewniejsze niż granie 5-6 goli w meczach wyjazdowych barcy, ajaxu, realu, psv i innych. Ja liczę, że Vala wygra i po ostatnich dwóch porażkach na wyjeździe do zera dziś strzeli kilka bramek.

⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
GP Belgii
typ: Kubica będzie w TOP6
kurs: 1.40
buk: bwin
analiza:

Wczoraj przejechałem się na Alonso więc dziś spróbuje bardziej ostrożnie. Na pierwszy rzut oka ciekawie wygląda typ, że Kubica będzie w TOP6. Polak startuje z 3 pola startowego. Ponadto zapowiada się &quot;mokry&quot; wyścig czyli coś co Robert lubi i w czym czuje się dobrze. Jednak żeby nie było tak różowo należy pamiętać, że za plecami Kubicy startuje Mclaren, Ferrari oraz obok RedBull Vettela. Tak więc wiele będzie zależało od startu oraz dalszej jazdy Polaka. Tajemnicą jest też stan bolidu. Czy nie wyjechanie Kubicy wczoraj było świadome spowodowane pojawiającymi się kroplami deszczu czy może jakąś usterką bolidu? Mam nadzieję, że tylko to pierwsze. Przed wyścigiem Robert tradycyjnie studzi nastroje mówiąc, że celem nie jest zwycięstwo, ale postęp. Jednak wydaje mi się, że miejsce w pierwszej 6 jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy będzie w stanie osiągnąć co robił jeżdżąc jeszcze bez słynnego kanału F.

Moja propozycja:

Kubica w TOP6 (kurs 1.40 )

✅ 40
 
W 0

wolfstorm

Użytkownik
Spotkanie: Twente Enschede - FC Utrecht
Typ:FC Utrecht
Kurs :7.00
Bukmacher
:Bet365


Uzasadnienie : Mistrz Holandii kiepsko rozpoczął sezon bezbramkowo remisując z Rodą i Heerenveen , dopiero w swoim ostatnim meczu pokonując na wyjeździe 3:0 Vitesse Arnhem , gdzie świetną formę zanotował strzelec dwóch bramek Luuk de Jong .

Zespół Utrechtu nie pozostaje jednak bez szans w nadchodzącym spotkaniu. Rozgrywki zaczął od porażki na wyjeździe z Feyenoordem , jednak w następnych kolejkach pokonał zespoły NAC Breda i Willem II odpowiednio 3:0 i 3:1 . Prawdziwą sensacją stało się czwartkowe zwycięstwo 4:0 nad Celtikiem Glasgow , dzięki któremu drużyna awansowała do fazy grupowej LE .Kolejny raz świetną formę zaprezentował m.in. Ricky van Wolfswinkel trzykrotnie pokonując bramkarza przeciwnika .

W zespole Twente nie zagrają wracający do zdrowia młodzi zawodnicy Dario Vujicevic i Nicky Kuiper .

Twente nie wydaje się być zdecydowanym faworytem tego spotkania , szczególnie po tym , co pokazał Utrecht w swoich ostatnich meczach .

⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
VFB Stuttgart - Borussia Dortmund (0:1)
Typ 2
Kurs 1,60
BAH

Oba zespoły z bundesligi zaczeły swoją przygodę w tym sezonie od meczy w europejskich pucharach. Borussia wygrała łatwo z Karabachem, a VFB w pucharach się męczy. Wyelminowali norweski Molde i słowacki Slovan, ale rewelacji nie ma. Widać brak Khediry, do tego bez formy jest Tasci. W ostatniej kolejce,VFB przegrało 0:2 z Mainz na wyjeździe. Borrusia natomiast przegrała u siebie z Bayerem 0:2. Oba kluby zaczęły więc lige bardzo źle. Faworytem tego meczu jest VFB ponieważ, Borusia grała w czwartek mecz w Azerbejdźanie. Wiadomo wyczerpująca podróż ale trzeba pamiętać, że oni mieli już awans w kieszeni natomiast VFB musiał grać do końca ze Slovanem o awans( zakończyło się wynikiem 2:2 i awansem VFB). W Borussi od pierwszych minut powinien zagrać Lewandowski z Bariosem a zaraz za nimi zagra Kagawa, więc Borusia zagra w bardzo ofensywnym ustawieniu.

✅ 60
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia - Lech
Typ: DW 0-0
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:


Już dzisiaj o godzinie 17.00 w Białymstoku odbędzie się mecz 4 kolejki pomiędzy Jagą a Lechem. W tym meczu bardzo ciężko wskazać faworyta ponieważ obie ekipy grają podobnie, tzn. Jaga pozytywnie zaskakuje a Lech raczej negatywnie. Mimo że Jaga narazie spisuje się bardzo dobrze to sądzę że nie jest to jeszcze taki zespół jak Goście. Moim zdaniem Lech posiada lepszych piłkarzy którzy jeszcze udowodnią swoją wartość. Dzisiaj wszyscy raczej nastawiają się na dobry mecz z dużą ilością bramek ale ja sądzę inaczej. Żaden zespół nie będzie chciał tego meczu przegrać i raczej będą grali ostrożnie z dużą asekuracją co przeniesie się na bezbrakowy remis.

⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Motherwell FC - Celtic Glasgow
Typ: Motherwell FC
Kurs: 5.75
Bukmacher: sportingbet

Analiza: Piłkarze Neila Lennona w pierwszych dwóch kolejkach sięgnęli po komplet oczek (nie tracąc przy tym ani jednej bramki). Ale żadna passa nie może trwać zbyt długo i Łukasz Załuska powinien dziś przynajmniej raz do własnej bramki po piłkę sięgnąć (do czego chyba nabrał już wprawy po czwartkowej kompromitacji w Utrechcie :grin ???? . Przypomnę tylko, iż nie zobaczymy Celtów w fazie grupowej UEFA Europa League, gdyż The Hoops, sami chyba nie wiedząc, jak do tego doszło, mając awans na wyciągnięcie ręki, w rewanżu z zespołem Tona du Chatiniera zagrali katastrofalnie, ulegając Holendrom aż 0:4.
Z kolei piłkarze Motherwell po dość niespodziewanej porażce na inaugurację sezonu z Hibernianem (2:3 u siebie), tydzień później udowodnili już, iż grać w piłkę potrafią i sięgnęli po komplet punktów na Rugby Park, ogrywając skromnie 1:0 tamtejsze Kilmarnock. Dodam w tym miejscu tylko, iż podopieczni Craiga Browna również w kończącym się tygodniu pożegnali się z rozgrywkami Ligi Europejskiej, nie dając w dwumeczu rady duńskiemu Odense, dwukrotnie przegrywając (1:2 na wyjeździe i 0:1 przed 3 dniami na Fir Park).
Czas teraz, w przypadku obu drużyn, wrócić do ligowej rzeczywistości i walczyć o sukcesy na własnym podwórku. Oba zespoły mogą dziś nie być w najlepszej dyspozycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, dlatego też możemy być świadkami wielu błędów, które każdą ze strom mogą kosztować punkty w tym meczu. Dlatego też każdy wynik jest w tym przypadku, tak naprawdę, możliwy i nie można wykluczyć porażki podłamanych gości.
Ostatni pojedynek na Fir Park rozegrany pomiędzy obiema drużynami zakończył się minimalnym zwycięstwem The Bhoys, a w meczu padło aż 5 goli. Dziś spodziewam się podobnego widowiska, tylko tym razem zakończonego wygraną gospodarzy.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom