>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 3.01.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 3. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
adam883 78

adam883

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier league
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: over 2.5 i BTTS
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czwartek godzina 21:00 Etihad Stadium hit kolejki City kontra The Reds. Trudno wytypować kto tutaj wygra przynajmniej jak dla mnie. Dlatego wybrałem coś co ma większe szanse powodzenia. Poprzednie spotkanie tych drużyn rozczarowało padł bezbramkowy remis. Obie ekipy w roku 2018 mierzyły się 5 razy aż 4 razy wgrywał Liverpool. W 3 z 5 spotkań miał miejsce scenariusz który obstawiam. Przyjrzymy się obu ekipą. Obywatele obecnie 3 lokata 47 punktów bramki strzelone 54 stracone 16 . Na koncie mają 9 ligowych wygranych i jedną niewytłumaczalną porażkę z Crystal Palace. W domu w spotkaniach ligowych strzelili 33 bramki. Atak The Citizens wyglada imponująco Sterling i Aguero po 9 bramek Sane i Silva po 6 oprócz tego każdy z nich kilka asyst. Oczywiście kilku innych też strzelało bramki. Oprócz tego w poprzedniej kolejce do składu wrócił Fernardinho w dwóch ostatnich porażkach bardzo go brakowało w środku pola. W zespole City kilku mniej ważnych zawodników jest kontuzjowanych a występ Kevina de Bruyne jest wątpliwy. Jeśli jesteś chodził o The Reds to trzeba przyznać że Klopp stworzył prawdziwe monstrum. Liverpool gra na dużej intensywności i zakłada wysoki pressing było to doskonale widać w meczu z Arsenalem. Obecnie piłkarze Kloppa są na pierwszym miejscu z 48 bramkami strzelonymi i tylko 8 straconymi. Chyba cały swiat już zna trio z Anfield Salah ,Firmino i Mane łącznie zdobyli 28 bramek i 11 asyst a Shaquiri dorzucił 6 goli i 2 asysty. Teraz skupmy się na obronie którą dowdzi chyba najlepszy obrońca Premier League van Dijk a obok niego są Robertson ,Lovren i Alexander-Arnold w bramce oczywiście Alisson. Obrona Liverpoolu jest niemal nie do przejścia. Mimo tak silnej obrony jednak stracili 8 bramek a 6 z 8 bramek strzały im zespoły z czuba tabeli czyli Arsenal , Chelsea Tottenhame ,United a także Leicester jeszcze po golu dołożyli Burnley i Cardiff. Myślę że City jako zespół z czołówki wpisze się w tą prawidłowość i też strzeli. Na liście nieobecności w zespole The Reds wciąż te same nazwiska Matip, Chamberlein, Gomez oraz Solanke być może nie zagra Milner. Siła ofensywa obu drużyn jest tak duża że obie drużyny powinny tu coś ustrzelić mam nadzieję na przynajmniej 3 bramki. Powodzenia.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina &quot; Piłka nożna / Portugalia
Godzina : 19:00
Spotkanie : Sporting - Belenenses
Typ :Sporting wygra / obie drużyny strzelą gola
Kurs : 2.88
Bukmacher : Unibet
Sporting na pewno jest w tym meczu faworytem ale liczę że goście nie będą chłopcem do bicia i także będą mieli okazję do zdobycia bramki , zresztą już w pierwszym spotkaniu w Belenenses pokazali że potrafią trafić do bramki rywala a wynik 3:4 , zwycięska bramkę na 4:3 Sporting strzelił w 80 min gry , w sezonie 16/17 wygrali na Sportingu 3:1 , Sporting w tym sezonie u siebie niepokonany 7-0-0 i br 17:5 czyli ich teren to twierdza ale Belenenses w tym sezonie w meczach wyjazdowych także niepokonany 2-5-0 i br 8:6 tak więc liczę na dobry mecz a że już nie raz goście potrafili umieścić piłkę w bramce Sportingu to i w tym meczu myślę że coś ustrzelą stąd bts ale zwycięstwo myślę że po stronie Sportingu !
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Portugalia
Godzina : 17:00
Spotkanie : Chaves - Feirense
Typ :1 gol po 28 minucie
Kurs : 2.01
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
W czwartek jest tak słaba oferta ze ciężko było coś wybrać, ale wpadło mi spotkanie 15 kolejki portugalskiej Premiera Ligi gdzie zagrają ze sobą najsłabsze ekipy tych rozgrywek a mianowicie
Chaves i Feirense. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa,1 remis i 11 porażek a ich bilans bramkowy to 10-23. Chaves ostatnio wygrało w Pucharze Ligi z Varzim 3-1 i tym samym przerwali serię 5 kolejnych porażek. W tym meczu w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Coelho,Ghazaryan,Lionn,i Teixeira którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Feirense w tabeli zajmuje 17 miejsce z dorobkiem 10 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa,4 remisy i 8 porażek a ich bilans bramkowy to 8-21. Przyjezdni mają serię 6 kolejnych meczy bez zwycięstwa. W tym spotkaniu drużyna przyjezdna zagra bez takich zawodników jak Alampasu i Silva. Patrząc na zdobycze bramkowe obu ekip nie wydaje się aby wpadło tu dużo bramek i raczej zobaczymy jedną bo obie ekipy nie zechcą przegrać kluczowego spotkania dającego jakiś cień szansy na podjecie walki o utrzymanie się. Mecz zapowiada się bardzo defensywny a ja osobiście liczę na bramkę po 28 minucie po dobrym kursie w Fortunie.
⛔100
 
voxar 195

voxar

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizziels - Detroit Pistons
Typ: Różnica punktowa (z dogrywką) Gospodarz 6-10
Kurs: 4,10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam i zapraszam na nocne spotkanie Memphis Grizziels z Detroid Pistons. Obie drużyny nie radzą sobie najlepiej. Gospodarze plasują się na 10 pozycji, ale jak nie zmienią gry to spadną. Mają na koncie 36 rozegranych meczy, z czego połowa wygranych. Bilans Memphis to 3663:3683 - rzucają i tracą najmniej koszy w całej Konferencji Zachodniej. Forma Niedźwiedzi pozostawia wiele do życzenia. Na ostatnie 10 spotkań wygrali tylko 3, co daje przedostatnią pozycję w tabeli pod względem formy, w Konferencji Zachodniej gorzej gra tylko Dallas Mavericks. Bilans koszy w ostatnich dziesięciu spotkaniach to 976:1010. Dzisiejsi goście nie grają wcale lepiej.
Plasują się na 8 miejscu, co daje im awans do play-off&#39;ów, ale moim zdanie nie są na ten moment w stanie tego utrzymać. Mają na koncie rozegranych 35 spotkań, z czego 16 wygranych i 19 przegranych. Bilans koszy wynosi 3760:3845.Forma ostatnich dziesięciu spotkań jest identyczna jak Memphis Grizziels - 3 wygrane i 7 przegranych. Binals koszy w ostatnich dziesięciu spotkaniach wynosi 1033:1088. Podsumowując według mnie Detroit Pistons przegra obie połowy, ale mecz będzie dość wyrównany i Tłoki będą gonić wynik, a Memphis z racji tego, że nie rzuca dużo koszy daleko nie ucieknie.
⛔100
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Aves - FC Porto
Typ: FC Porto strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.42
Bukmacher: unibet
Analiza:
Lider Primiera Liga FC Porto zmierzy się na wyjeździe z Aves. Gospodarze na obecną chwilę zajmują 16. pozycję i spadek ligę niżej. Wątpię aby poprawili swoją pozycję, bo Porto w tym sezonie spisuje się genialnie (12-0-2), 30 bramek zdobytych i tylko 9 straconych. Ostatnie 5 spotkań Porto w lidze, to 5 zwycięstw, 10 zdobytych bramek.
W tym meczu Porto powinno mieć ułatwione zadanie, ponieważ Aves to najsłabsza defensywa w lidze.
U gospodarzy zabraknie Diego Fortunato, jednego z podstawowych obrońców, który zmaga się z kontuzją.
U przyjezdnych zabraknie Aboubakara, ale on jest niedostępny od początku sezonu.
Kurs może nie zachwyca, oferta też nie powala, ale do dubelka może być.

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City-Liverpool
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zdecydowanie najciekawsze spotkanie w tej kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Manchesteru City oraz Liverpoolu. Gospodarze z dorobkiem 47 punktów w chwili obecnej zajmują 3 pozycję w ligowej klasyfikacji i pomimo kapitalnego początku sezonu teraz tracą już do lidera 7 punktów . Goście są na pierwszej pozycji i ich ostatnie spotkania pokazują w jak wysokiej formie znajduję się drużyna Jurgena Kloppa, goście zanotowali kilka ważnych zwycięstw w Premier League i na pewno w tym meczu łatwo punktów popularnym Obywatelom nie oddadzą, ja jednak pamiętam niektóre spotkania drużyny gości na wyjazdach i były to mecz bardzo słabiutkie, Liverpool nie byl w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji a nie mowie już o celnym strzale na bramkę swojego rywala, taka sytuacja miała miejsce między innymi w spotkaniu Ligi Mistrzów z zespołem z Neapolu. Patrząc na poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami często obie strzelały minimum pod jednej bramce, myślę że w tym meczu będzie podobnie bowiem obie dysponuję niezwykłym potencjałem ofensywnym. W ekipie przyjezdnych raczej nie zobaczymy: Milnera , Gomeza, Matipa, Oxlade, oraz Solanke w ekipie gospodarzy natomiast nie zagrają Bravo, Delph, Mandy Mangala i nie wiadomo czy wystąpi De Bruyne. Stawiam na dokładny wynik 3:1 dla gospodarzy tego spotkania.

⛔100
 
Z 619,9K
Dyscyplina: Koszykowka Korea KBL
Godzina: 11:30
Spotkanie:Mobis Phoebus - Dongbu Promy
Typ: over 170,5 razem z dogrywką
Kurs: 1,85
Bukmacher : Forbet
Analiza: Dzisiaj typuje pojedynek w mojej ulubionej lidze Korei KBL.Gospodarze tego pojedynku koszykarze :Mobis Phoebus to aktualni liderzy tabeli.Jednak w ostatnich spotkaniach dostali małej zadyszki ponieważ na 5 rozegranych pojedynków przegrali 3 spotkania.W ostatniej kolejce niespodziewanie przegr5ali na wyjeżdzie 80-70 z Goyang.Jednak jak się popatrzy na średnią zdobwanych punktów na jeden mecz to jest to powyżej 85,5 punkta.Ich rywale zespół Dongbu Promyzajmuje teraz 6 miejsce,ale wszystkie ostatnie 5 pojedynków rostrzygnęli na swoją korzyśc.W swoim ostatnim pojedynku pokonali oni wysoko na wyjeżdzie 87-71.Drużyna wyróżnia się tym że też dużo punktów rzuca w swoich pojedynkach.Oba zespoły mają bardzo dobrą skutecznośc z rzutów zaq 3 punkty.W 5 ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi zespołami 3 krotnie padało więcej niż 170,5 punkta.Ostatni pojedynek Mobis wygrał z swoim rywalem 91-85 na wyjeżdzie.

⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Atp Pune
Godzina: 10:35
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Na jutro wybrałem mecz w ćwierćfinale turnieju w Indiach pomiędzy dwoma bardzo doświadczonymi
zawodnikami, Karlovic 39lat i 100 miejsce w rankingu przeciwko Gulbisowi 30lat i 95.
Ranking, jak i kursy wskazują na wyrównany mecz, zapewne trafi się przynajmniej jeden Tb,
bo trudno, żeby było inaczej, gdy gra swój mecz Ivo, najwyższy zawodnik na świecie z potęznym
serwisem i czowiek który przez cała karierę nie nauczył się grać z backhandu i zaryzykuję stwierdzenie,
że jest największym drewnem w tej setce rankingu ???? w swoich meczach praktycznie nie biega, chyba, że
do siatki po serwisie. Na przeciwko staje Gulbis syn miliardera, który w tenisa gra hobbystycznie i
gdyby rzeczywiście poświecił się mocniej mógłby spokojnie być w top 20.
Od końca tamtego roku widać troszkę mu się zmieniło w głowie i z powrotem zaczął chcieć grać, co
było widać choćby w dzisiejszym meczu gdzie pokonał Chunga. Zmobilizowany, po prostu mu zależało,
mam nadzieję że nie było to spowodowane tym, że nie był faworytem, bo takie mecze lubi.
Grali ze sobą 3 razy i wszystkie te mecze wygrał Gulbis.
Ernest tenisowo jest zdecydowanie lepszy, mam nadzieję, że będzie grał swoje i będzie dobrze!

⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Colorado - San Jose
Typ: McKinnon strzeli bramkę
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ciężkie spotkania do typowania tej nocy więc lecimy w strzelca tak jak poprzednio. Wszystko wskazuje na overowe spotkanie 8 na 10 spotkań pokrywało linię 5,5 też myślałem nad tą opcją ale kurs mnie nie zachwyca. San Jose to 4 najlepsza ofensywa aktualnie a Colorado 6 choć właśnie u gospodarzy jest nieciekawie przez serię porażek to trio McKinnon, Rantanen i Landeskog mocno ciągną ten wózek asysty i bramki są na porządku dziennym, wybrałem tego pierwszego ze względu na większą skuteczność i stabilność, 8 pozycja w tabeli strzelców, na lodzie spędza powyżej 20minut. Avalanche muszą zacząć wygrywać a jak mają to zrobić bez trafień swojego najlepszego strzelca fakt że over wisi w powietrzu jest dla nas na plus. Rekiny tracą sporo są na 9 pozycji w straconych bramkach a Calgary tylko to potwierdziło pakując im 8 w ostatnim spotkaniu, gość potrafi zaimponować i ja stawiam na niego. Powodzenia.
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga ⚽
Godzina: 21:30
Spotkanie: Villareal - Real Madryt
Typ: Real
Kurs:1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, zapraszam na zaległe spotkanie 17 kolejki LaLiga . Gospodarze czyli drużyna Villareal podejmie wielki Real Madryt. &quot;Żółta łodź&quot; zawodzi wszystkich,w 16 meczach ligowych na swoim koncie maja zaledwie 15pkt i zajmują 18 pozycje,czyli na ten moment lecą z ligi. W ostatnim swoim meczu zremisowali ze słabiutkim zespołem Huesca 2:2 tracąc bramke juz w doliczonym czasie gry.W zespole Villareal nie zagra Manuel Iturra i Mario Gaspar. Zespół Królewskich obecnie zajmuje 4 miejsce i mając 29pkt a dla nich to zdecydowanie za mało.Po zdobyciu pucharu w Klubowych Mistrzostwach Świata zespół Realu będzie chciał się zrównać z pkt z druzyną Sevilli i zbliżyć się do swoich rywali z tego samego miasta. U gości nie zagra Marco Asensio,Mariano Diaz,Marcos Llorente i Nacho.
Gospoadarze na swoim stadionie zgromadzili zaledwie 6pkt w 8 meczach , Real na wyjeździe w 8 meczach 10pkt, więc niewiele więcej. Jednak Real jest tutaj zdecydowanym faworytem, grają ze słabą drużyną a Real zmotywowany będzie chciał jak wyżej pisałem podskoczyć do Sevilli i Atletico.
Powodzenia!!!

⛔100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: L.A.Lakers - Oklahoma
Typ: Fortuna
Analiza:
W nocy z srody na czwartek dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy Lakers a Oklahoma Thunder.Według bukmacherow faworytem tego spotkania sa goscie i raczej powinni sobie z Lakers poradzic.Gwiazda gospodarzy L.James jest kontuzjowany i nie wystapi w tym spotkaniu (kontuzja pachwiny).Oklahoma na wyjazdach radzi sobie calkiem dobrze i mysle,ze rzuci na parkiecie rywala kolo 120pkt.Lakers mimo braku swojego lidera grac potrafi i powinni rzucic bez problemowo ponad 100pkt.Kierujac sie statystykami to 222.5 over spokojnie powinien byc ale niczego nigdy nie mozna byc pewnym ;)
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NCAA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Nyack College - Post
Typ: Post
Kurs: 3.24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
DII.
Oba zespoly z bardzo slabym bilansem, Nyack z 2-9, Post z 3-9, ale jednak to Post jest druzyna wygladająca lepiej, wiec taki kurs trzeba wrecz wziąc.
Nyack w konferencji to jedna z najslabszych ekip, ogolnie to bardzo slaba paka i w tym sezonie udalo sie ograc tylko tych naprawde blado wyglądających..
Post juz z kolei mimo tych tylko trzech wygranych potrafilo zaskoczyc, wygrywając z Southern Connecticut, czy Pace last match i ta wygrana zasluguje na uznanie tym bardziej, ze w skladzie bylo pare brakow. Warto tez dodac, ze z Pace, ekipa Nyack dostala srogie lanie.
Co do tych wspomnianych problemow kadrowych, dzis ma byc lepiej, a warto tez wspomniec o tym, ze od niedawna jest Jarrett, ktory tutaj naprawde sporo wnosi.
Wedlug mnie naprawde warto wziąc tutaj taki kurs, bo prawda jest taka, ze tutaj Post powinno byc stawiane w roli faworyta.
Sprawdzimy.
⛔100
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki- Innsbruck kwalifikacje
Godzina: 14:00
Spotkanie: Eisenbichler - Stoch
Typ: Stoch
Kurs: 2,06
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Korzystanie z value kursowego. Bukmacherzy faworyzują Niemca po dwóch drugich miejscach zdobytych na własnym terenie. W Innsbrucku już nie powinien być taki mocny, a nawet jak będzie to jest na tyle chimeryczny, że jeden na kilka skoków ma nieudanych. Obecnie kilka pod rząd mu wyszło, więc liczę że w jutrzejszych kwalach przyjdzie ten gorszy. Z drugiej strony Stoch, dla którego skocznia Bergisel jest jedną z ulubionych i bardzo często zajmował tam najwyższe miejsca w całym turnieju. Jak odda taki skok jak w 2 serii w Ga-Pa (punktowo był najlepszy ze stawki) to jest spokojny o ten typ. Jak będzie nieco gorzej to i tak z Niemcem powinien wygrać. Moim zdaniem kursy powinny być w okolicy 1.5-1.7. Kurs 2.06 wydaje się być super okazją.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City-Liverpool
Typ: Powyżej 4 żółtych kartek ( 4 żółte kartki = zwrot )
Kurs: 1.85
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Hit 21 kolejki i bardzo ważny mecz dla obu ekip pod względem zdobycia mistrzostwa. Szykuje sie wojna na całego City będzie chciało za wszelką cene wygrać i zbliżyc sie do lidera jakim są goście. Liverpool zaś remisem nie pogardzą ale są w takiej w formie teraz że mogą wygrać z każdym. Ja w tym spotkaniu typuje ilośc kartek w spotkaniu. Od dwóch lat obie drużyny pokrywają tą linie lub wyrównują. Spodziewam sie ostrego spotkania, nerwowych spięć i gorącej atmosfery na boisku co przełoży sie na żółte kartki w tym spotkaniu.
✅85
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Lakers- OKC
Typ: -5,5 OKC
Kurs: 1.89
Bukmacher: UNIBET
Analiza:

Lakers dziś cały czas bez Lebrona, a więc ich szanse na zwycięstwo marne. Po kontuzji Króla mają 1-2, a powinni 0-3, ale SAC fatalnie rozegrało końcówkę. OKC to zdecydowanie wyższa półka, i jeśli wyjdą skoncentrowani to nie powinni mieć najmniejszych problemów. Gospodarze nawet z Lebronem nie byliby faworytami, a bez niego są skazani na pożarcie. OKC na 4 z 5 pozycji mają lepszego zawodnika, lepszą ławkę, PG13 jest w rewelacyjnej formie, do tego OKC to najlepsza defensywa ligi. LAL bez LBJa to banda kasztanów, Ingram nie potrafi rzucać, Kuzma nie broni, Ball nie potrafi rzucać, o reszcie nawet nie warto wspominać, gdyby nie LBJ, to byliby pewnie na przedostatnim miejscu, tylko przed Phoenix.
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga ⚽
Godzina: 21:30
Spotkanie: Villareal - Real Madryt
Typ: 1X
Kurs: 2.05
Bukmacher:
fortuna
Analiza: W zaległej kolejce Real zagra na bardzo niewygodnym stadionie Estadio de la Ceramica.
Villarreal w tym sezonie gra w kratkę, co odbija się na ich pozycji w strefie spadkowej, jednak na mecz z Realem nigdy nie brakuje im motywacji.
Real mimo zmiany trenera w dalszym ciągu zawodzi w meczach wyjazdowych - kompromitująca porażka 0-3 z Eibar czy wygrana po męczarniach z Huescą 1-0 nie wróżą zbyt dobrze, a wygrana w KMŚ nie powinna być wyznacznikiem formy Realu - bardziej spotkania w których ich rywale nie boją się grać otwartego futbolu, gdzie defensywa Realu pozwala na wiele sytuacji podbramkowych.
Dodatkowo Realowi nie leżą mecze po przerwie świątecznej na wyjeździe - na 41 takich meczy udało im się wygrać tylko 8. Biorąc pod uwagę potencjał gospodarzy i wciąż nierówną formę Realu - skłaniam się ku remisowi w tej rywalizacji lub wygraną gospodarzy. Przewidywany wynik 1-1
✅105
 
W 52

willywow

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie - Wielka Brytania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dundee - Milton Keynes
Typ: 1FT bez dogrywki (-1HC)
Kurs:1.82
Bukmacher: BetRally
Analiza: Drużyna Milton Keynes to najsłabsza drużyna brytyjskiej ekstraklasy - zmierzy się z walczącą o coś więcej niż utrzymanie (Play-Off) drużyną Dundee. Na wyjazdach drużyna Milton Keynes dostaję wszystko w czapkę, natomiast drużyna gospodarzy z Dundee walczy jak może nawet z najlepszymi drużynami w lidze. W grudniu padł wynik 5:2 dla Dundee na ich lodowisku co przemawia za wygraną gospodarzy. Dodatkowo kursy na gospodarzy lecą na łeb na szyję także kolejny powód do postawienia. Drużyna Milton Keynes z moich informacji ma problemy kadrowe, więc pojadą do Dundee w osłabionym składzie.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Auckland
Godzina: 11:30
Spotkanie: Tsurenko- Kontaveit
Typ: a.Kontaveit win
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zacznę od tego, że Tsurenko po drodze ograła dzika kartę Bircell i buzarnescu, która po kontuzji nie powróciła dotychczas do dobrej dyspozycji. Kontaveit ograła Kvitovą i Suarez Navarro, czyli zawodniczki co najmniej odpowiadające poziomem tsurenko, a nawet lepsze (kvitova). Estonka będzie grać agresywnie co zdecydowanie nie będzie leżeć Ukraince. Jej nocny serwis i dosc mocny forehand powinny robić robotę. Jedyny minus to backhand, ale liczę że siła uderzeń anetki uniemożliwi ustawianie się Ukraince do backhandu. Nie wykluczam dłuższego spotkania, jeśli lesia będzie coś serwować, przy słabej dyspozycji podania umrze śmiercią tragiczna.

⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 2:00
Spotkanie: Boston Celtics vs Minnesota Timberwolves
Typ: Boston handicap -4 punkty (razem z dogrywką, zwrot w razie wygranej dokładnie czterema punktami)
Kurs: 1,67
Bukmacher: Etoto
Analiza: NBA nie zwalnia tempa. Dziś w nocy do piątego na wschodzie Bostonu przyjeżdżają zajmujący 13 miejsce na zachodzie Timberwolves. Stawiam na Celtics. Dlaczego? Ano dlatego, że w mojej opinii są oni zespołem po prostu lepszym. Pokazuje to nie tylko bilans lecz także organizacja gry oraz głębia składu. Celtics grają w tym sezonie falami jednak poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Dziś zabraknie w ich szeregach Kyriego Irvinga jednak jego zmiennik Terry Rozier nie raz już udowadniał jak bardzo wartościowym zawodnikiem jest. Dużo większe straty po stronie gości. Nie zagrają Jeff Teague oraz Derrick Rose. Oznacza to, że leśne wilki będą musiały funkcjonować bez dwóch podstawowych rozgrywających. Mało tego zabraknie Roberta Covingtona, który był w rotacji Coacha Toma Thibodeu jedną z ważniejszych postaci. Był najlepszym defensorem w ekipie oraz dużo punktował zza łuku. Poza tym Boston zdecydowanie lepiej spisuje się we własnej hali niż na wyjazdach. Coach Stevens dobrze poukładał zespół i dziś pierwsze skrzypce grać powinni Tatum oraz Hayward i liczę że poprowadzą oni Celtów do kolejnego zwycięstwa.
✅67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom