>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.01.2022 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, KHL
Godzina: 15.00
Spotkanie: Czerepowiec-Dyn.Mińsk
Typ: Remis w RT
Kurs: 4.1
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Witam po długiej przerwie,na dzisiaj poszukałem czegoś z wysokim kursem i z szansą na powodzenie.
Pomimo spadających kursów na gospodarzy uważam że goście mają spore szanse nawet na wygranie tego meczu,wiem że Czerepowiec to najlepiej grająca drużyna na swojej tafli w konferencji zachodniej z bilansem 11-4-4-5 ale Dynamo na wyjazdach bardzo przyzwoicie na 5 miejscu z bilansem 9-3-4-8 ,to nawet lepiej jak u siebie,po za tym bezpośrednie spotkania od wielu sezonów są zdecydowanie na korzyść dzisiejszych gości,Servestal ostatni raz wygrał w RT u siebie z Minskiem 04-09-17r 2-1 a od tego meczu to 2 remisy i 4 porażki,więc może po prostu goście nie leżą za bardzo dzisiejszym gospodarzą,a że to jest hokej to wszystko jestmożliwe.
Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Dart
Godzina:
21:10
Spotkanie: P. Wright vs M. Smith
Typ:
Każdy z zawodników przynajmniej 17 rzutów za 180
Kurs: 3,75
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Dzisiaj na scenie Ally Pally stanie dwóch darterów, którzy od początku turnieju prezentują znakomitą formę. Michael Smith na tym turnieju ograł już Claytona, Price’a czy Wade’a. We wczorajszym półfinale pokonał 6:3 Jamesa Wade’a. ,,Bully Boy’’ spotkanie skończył z 16 maxami i średnią 101 punktów. W całym turnieju 31-latek rzucił już 59 maksów. Smith rzuca w tym turnieju jak maszyna. Praktycznie nie schodzi z sektora ,,20’’. Michael miał już okazję grać w finale MŚ. W 2019 roku uległ jednak 7:3 Michaelowi Van Gerwenowi.

Dla Petera Wrighta będzie to trzeci finał MŚ. W 2014 roku przegrał z Michaelem Van Gerwenem, a w 2020 roku go pokonał. Dla 51-latka będzie to więc druga okazja na tytuł. W tym turnieju Szkot także prezentuje się kapitalnie. We wczorajszym półfinale pokonał 6:4 Garego Andersona. Rzucił w tym spotkaniu aż 24 maxy i pobił tym samym rekord MŚ w ilości 180 w jednym spotkaniu. Mecz stał na kapitalnym poziomie. ,,Snakebite’’ przez 42 legi gry osiągnął średnią ponad 104 pkt i miał ponad 40% na doublach. Łącznie w turnieju Wright rzucił już 55 maxów, ale najwięcej w ostatnich rundach, gdzie nie miał łatwych rywali. Pita jest świetnie dysponowany na sektorze ,,20’’.Rzadko schodzi na dół tarczy.

Obaj grali ze sobą w zeszłym roku trzy razy. Dwa razy lepszy był reprezentant Szkocji, a raz na krótkim dystansie wygrał Smith. W listopadzie panowie grali ze sobą w półfinale Grand Slam. Wówczas Wright wygrał 16:12, a obaj w 28 legów rzucili aż 29 maxów. Finał rozgrywany jest do 7 wygranych setów. Nie widzę w nim wielkiego faworyta. Obaj powinni grać zdecydowanie dłużej niż 28 legów. Liczę tutaj na ich podtrzymanie formy z ostatnich meczów na 180. Proponuję tutaj, że obaj zdobędą po minimum 17 maxów po mega kursie.

275
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +722
H 1,1K

Honor14

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina:
21:10
Spotkanie: P. Wright vs M. Smith
Typ: Wright więcej 180
Kurs: 2.05

Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Finał MŚ. Oglądałem obu panów w ćwierćfinałach gdzie pokazali się z bardzo dobrej strony odprawiając rywali z odpowiednio 17 i 16 *180. W półfinałach zdobyli ich odpowiednio 24 i 16 *180. To co będzie w finale skoro forma wzrostowa i więcej legów do rozegrania. Linia 32 wydaje się łatwą do pokrycia ja jednak pójdę w zakład kto więcej. Kurs atrakcyjny , bukmacherzy faworyzują tu Smith'a. Po za jednym, bowiem w fortunie to Wright jest w tym elemencie faworytem. Typ po prostu czuje i wczoraj po zskończeniu

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Projekt Warszawa - Czarni Radom
Typ: Powyżej 139.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Nie ulega wątpliwości że Projekt w tym starciu jest zdecydowanym faworytem ale czy aż takim że goście nie będą mieli nic do powiedzenia? Zespół z Radomia to jest dość niewygodny rywal i mimo że w tabeli znajdują się dopiero na 12 pozycji to regularnie zdobywają sporo punktów, pisząc sporo nawiązuje do dzisiejszego overa do którego pokrycia nie potrzeba zdobycia seta. Biorąc pod uwagę tylko mecze wyjazdowe Czarni awansują na 9 pozycje co pokazuje że lepiej im idzie na wyjazdach niż na własnym terenie. W ostatniej ligowej kolejce goście zmierzyli się z bardzo dobrze ostatnio dysponowana Skrą Bełchatów i przegrali 3:0 mimo wszystko do pokrycia Lini z dziś było bardzo blisko. Kursy na gospdoarzy są tak niskie że można poszukać tutaj jakieś zakładu w kierunku gości i dla mnie dobrym rozwiązaniem wydaje być over po bardzo przyzwoitym kursie.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +859
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Osasuna - Ath. Bilbao
Typ: 1X
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Osasuna ma o jeden mecz rozegrany mniej i plasuje się 2 pkt za swoim dzisiejszym rywalem. Osasuna u siebie nie gra zbyt dobrze ale na 9 rozegranych pojedynków przegrała tylko 3. Z kolei Ath. Bilbao w delegacjach odniósł w tym sezonie zaledwie 1 zwycięstwo, aż 7 spotkań zremisował i przegrał również tylko 1, legitymując się przy tym bardzo skromnym bilansem bramkowym 4:4! Dziś w drużynie gości z powodu kontuzji zabraknie 4 zawodników a z powodu Covida aż 8 zawodników i trener muszą przebywać na kwarantannie. Zdecydowanie lepiej sytuacja kadrowa ma się u gospodarzy, gdzie z powodu kontuzji zabraknie tylko Areso, z powodu Covida jedynie 3 zawodników jest wykluczonych a niepewny występ jest jedynie Avili. Czy gospodarzom uda się w pełni wykorzystać osłabienie rywali? Nie wykluczam też i takiego scenariusza a Kurs na Osasune jest w tym przypadku bardzo kuszący. Ja jednak zagram tutaj bardziej asekuracyjnie i postawię, że gospodarze nie przegrają.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Projekt Warszawa - Czarni Radom
Typ: Lemański powyżej 6.5 pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betclic

Projekt Warszawa jest tu mega faworytem, pewnie wygra 3-0 ale... Miewają przestoje, miewają problemy kadrowe (nie wiem jak po świętach u obu drużyn).
Wiem jedno , Czarni grają dużo tym dryblasem Lemaskim (2.17) przez środek jak tylko jest taka możliwość , gość kręci ok.10pkt na mecz, dziś łatwo nie będzie mieć bo środkowi z Warszawy umieją blokować ale linia 6 punktów jest niska! Jakiś blok, as też możliwy i aby kręcił 50-60% w ataku a linia może być spokojnie pokryta w 3 setach.

83
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +586
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Puchar Francji
Godzina:21:10
Spotkanie: Vannes - PSG
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs:1.65
Bukmacher: forbet

Dziś mamy spotkanie w pucharze Francji w którym polecam zagrać rzuty rożne. Nie wiem czy Vannes pokaże coś innego oprócz obrony swojej bramki ale to PSG jest faworytem i oni będą ciągle atakować bramkę gospodarzy więc rzuty rożne powinny być, jak sie Vannes zamuruje to linia napewno zostanie pokryta a liczę, że oni od siebie dorzuca chociaż dwa ponieważ PSG ma dziś zagrać rotacjami i napewno nie zagra Messi oraz Neymar. PSG w 1/32 pucharu grali ze słabszym rywalem niż dziś i wtedy nabili 8 rożnych wygrywając 3-0 gdzie grał Messi i spółka. Dziś mecz też latwy lecz drużyna troszkę lepsza a i skład PSG inny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 148,4K

Plamiacz

Best of the Best
Dyscyplina: Piłka nożna IZRAEL: 2 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.58
Bukmacher: sts

Dzisiaj odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie między . Gospodarze mają serię 2 remisów z rzędu (pierwszy zakończył się wynikiem 0-0 drugi 1-1). Goście też teraz wskoczyli w remisy tzn. ostatnie spotkanie zremisowali 0-0. Gospodarz tego spotkania jest czołowym zespołem który w tym sezonie ma najwięcej remisów (8 remisów na 17 spotkań). Bukmacherzy twierdzą,że padnie w tym spotkaniu mniej niż 2.5 gola. Kurs ciągle spada na typ poniżej 2.5 gola.Biorąc pod uwagę spotkania rozegrane w tym sezonie przez gospodarzy u siebie widać,że częstym wynikiem są remisy na 8 spotkań było aż 5 remisów.Jednak w tym spotkaniu bezpieczniej jest postawić na typ poniżej 2.5 gola.

58
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +722
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Manchester United - Wolves
Typ: + 3,5 spalonego w meczu
Kurs: 1.60
Bukmacher:
Analiza:

Super drużyny jeżeli chodzi i spalone ich ofensywa bardzo często pali dzisiaj jedni jak i drudzy będą chcieli ugrać 3 pkt wiec od początku rusza z atakami. C.Ronaldo i jego koledzy z drużyny zapewne zostaną złapani pare razy goście spotkani to tez drużyna top3 jeżeli chodzi o spalone. Dziwi mnie tak niska linia wiec gram za dość dużo uważam ze już do 60min zakład może zostać pokryty !

60
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +107
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna La Liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Cadiz – Sevilla
Typ: 1x
Kurs: 2.25
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Dzisiaj na zakończenie 19 kolejki Cadiz podejmuje Seville. Gospodarze tego meczu już nie raz u siebie potrafili zatrzymać dobrego rywala i dzisiaj będzie to kolejny mecz. Potrafią dobrze zamurować dostęp do bramki i skutecznie bronić się przez 90 minut. Sevilla bez dwóch ważnych obrońców podstawowego składu, na pewno jest to duże osłabienie. Spodziewam się bardzo nudnego meczu, bo Sevilli Lopetegiu nie da się oglądać, a do tego murujący Cadiz. Uważam, że w tym meczu gospodarze ugrają przynajmniej jeden punkt, gdyż gra gości mnie nie przekonuje, a gospodarze ze swoją dobrze zorganizowaną obroną nie popełnia jakiegoś strasznego błędu i wynik będzie na ich korzyść.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Villarreal - Levante
Typ: Villarreal i powyżej 2,5 i powyżej 8,5 rzutów rożnych
Kurs:
3,10
Godz: 19:00
Bukmacher: Fortuna

Villarreal jest w bardzo dobrej formie, ostatnie 5 spotkań to 5 zwycięstw i coraz to wyższe miejsce w ligowej tabeli jednak nie jest to jeszcze miejsce, które może ich zadowalać. Dzisiejsze 3 punkty nad Levante to dla nich mus, grają z ostatnią drużyną w lidze, która traci bardzo dużo bramek dlatego też liczę na over w tym meczu bo goście również potrzebują punktów i nie mają zbyt wiele do stracenia.
Liczę na otwarty mecz dlatego również dorzucam rzuty rożne, które padają często w otwartych i overowych spotkaniach.

Ostatnie mecze Levente to 3:4, 3:3 w Pucharze i 3:4 więc widać, że ofensywa działa ale również i defensywa mocno szwankuje.

210
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +991
psotnick 852,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2022
Godzina: 21:10 CET
Spotkanie: Michael Smith - Peter Wright (Hit Dnia)
Typ: Michael Smith
Kurs: 2,20
Bukmacher: STS
Analiza:


A ja myślę, że Smith to weźmie łatwiej niż się można spodziewać. Nie ma co patrzeć na h2h, no bo jakie znaczenie dzisiaj mają np. mecze z 2018 roku? Wiadomo, że bilans bezpośredni musi być na korzyść Wrighta (13-3 w telewizyjnych turniejach), tylko że Wade miał nawet jeszcze bardziej korzystny bilans (4-17), a jak się skończyło to wiemy: bezproblemowo. Gramy tu i teraz, a teraz, w tym turnieju to Anglik jest minimalnie lepszy. Na dystansie punktują rekordowo mocno, jeśli finał trochę potrwa to prawdopodobnie obaj przekroczą rekordową ilość 180tek ustanowioną przez Andersona swego czasu (71x 180 w całym turnieju). Przed finałem Smith ma już 59, a Wright 55, więc szanse na to naprawdę spore. Obaj punktują jednakowo i to prawie co do setnej na średniej (Smith 100.65 - Wright 100.66). Ale już skuteczność na dublach jest znacząco na korzyść Smitha 47.57% (88/185) - 39.90% (79/198), a umówmy się, duble mogą być tym czynnikiem który przesądzi. Do tego dodałbym przemianę jeśli chodzi o mental Smitha, przecież on już od debiutu w PDC umiejętności miał, brakowało głowy. W przegranym finale z MVG w 2019 też tego brakowało, ale teraz mam wrażenie się to zmieniło, co zwłaszcza widoczne było w tych MŚ. Jestem przekonany, że jeszcze rok, a może nawet kilka miesięcy temu te mecze z Claytonem (4-3) i Price’em (5-4), grane na dużej intensywności i pod presją praktycznie w każdym secie, by po prostu przegrał. A tym razem w obu przypadkach to on w decydujących momentach był bardziej skuteczny od obu walijskich smoków, a przecież rywale grali na wybitnym poziomie. Price wbił nawet 9 lotkę, a nawet nie dało mu to tego danego seta! Nie wiem czy zainwestował w jakiegoś psychologa sportowego, ale cokolwiek to było to niech to kontynuuje to to jak widać działa. Tak że myślę, że nastał czas na nowego mistrza, co może jeszcze bardziej otworzyć Smitha i zgarnąć potem kilka majorów. Nie zapominajmy też o zmęczeniu długim turniejem, Szkot jest o 20 lat starszy, kończył swój półfinał jako drugi i nie był to ani łatwy, ani krótki mecz. W pomeczowym wywiadzie wspomniał też że bolało go kolano, jakaś kontuzja stara, ale na finał powinno być ok. Fakt faktem, że czasu na regenerację miał mniej od młodszego przecież rywala. Nie mówię, że to może coś zmienić, ale na pewno nie pomaga.

100

ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +239
anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 21:10
Spotkanie: P. Wright vs M. Smith
Typ: 180-tek Poniżej 28.5
Kurs: 3,1
Bukmacher: BETFAN

Tak jak wyżej oby głowa Bullego dojechała... bo ma z Peterem ciężkie przeprawy- obaj graja super i zasługują na wina choć wczoraj Bulle miał trudne momenty. Jak trafia sie takie przestoje to Wright odjedzie bo wydaje mi sie lepszy troszkę rzuca inne wartości i chyba jedyne co zagram to ze będzie miał większy zamek- bo reszta szczególnie 180 kosmicznie ustawione. Tutaj leg więcej do wygrania ale....oby byl emocjonujący finał i możliwa ta 9 lotka wszystko do gry ja troszkę przekornie na underka maksow bo moze gdzies tam byc rożnie w któraś ze stron... jakby nie patrzeć to turniej kolejne mega wazne spotkanie a linijki dość mocne imo ostatnie ich spotkanie to 16-12 i 16-15 w maksach dla szkota wiem staty nie graja... to jest ten turniej ten dzień Anglika z wsparciem publiki ale....gdzies moze byc to ostatnie spotkanie i ta seria finały bywają dziwne w wielu dyscyplinach... po tej ostatniej przerwie w ich meczu od 8-5 Bulle stanął całkowicie w każdym aspekcie darterskeij gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +161
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Cadiz – Sevilla
Typ: Sevilla i over 2,5 gola w meczu
Kurs
: 3.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wieczór Hiszpańska i pojedynek Cadizu z Sevillą. Moim zdecydowanym faworytem w tym starciu są goście. Po nieoczekiwanej porażce Realu jest szansa na odrobienie 3 punktów do "Królewskich" i moim zdaniem tak się stanie. dokładam do wygranej handicap bramkowy, bo kursy na gości już poleciały w dół. Gospodarze w strefie spadkowej i mają szansę się dziś z niej wydostać przy zwycięstwie, ale ja w takie cuda nie wierzę. Goście są zdecydowanie lepszą drużyną i udowodnia to pewnie dziś na boisku. Ostatnie 3 gry gospodarzy u siebie to bramka po ich stronie tak więc uważam, ze jeżeli strzelili Athletico Madryt to mogą i Sevilli. Wychodzi mi na wygrana gości i over bramkowy. Kurs zachęca więc próbuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Darts
Godzina: 21:10
Spotkanie: P. Wright vs M. Smith
Typ: M. Smith
Kurs: 2.08
Bukmacher: forbet
Analiza:



Podzielam zdanie Psotnika, który argumentów przytoczył wiele na dzisiejszą wygraną Smith'a. O tym spotkaniu napisano wszystko co można w dziale jak i tutaj. Jak dla mnie osobiście Michał przetrwa presję, o którą się tak wszyscy boją, już nie raz pokazał w tym turnieju, że kiedy trzeba, potrafi. Przed nami duża niewiadoma ale to Smith jest bardziej "głodny" sukcesu i wygrania w tym finale... wreszcie. W finale zresztą jest stres i o psychę obawy się pojawiają jednak z drugiej strony to finał właśnie i psycha może siąść jednemu jak i drugiemu, albo żadnemu wcale i mecz pod pełną kontrolą a o wyniku zadecydować jakiś niuans. Albo we wspomnianych dublach w których Smith wychodzi lepiej. Nie ma co tu pisać za dużo, wygra dziś młodszy, bardziej zmotywowany na sukces i lepiej tu grający Smith.

100
Powtórzony typ
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
couchpotato 48,6K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Tennis » Australia » ITF W60+H Bendigo Women
Godzina: 23:30
Spotkanie: Osuigwe W. - Masarova R.
Typ: Osuigwe W.
Kurs: 3.15
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Value. Obie od dobrych dziesięciu tygodni bez rozegranego oficjalnego pojedynku. Osuigwe po kontuzjach i zabiegu na portalach pisze, że czuję się jak nowa. Lubi grać w Australii i Bendigo to przetarcie przed kwalami AO. Masarova grała 3 mecze wg oficjalki w ciągu ostatnich 3 miesięcy, potrafiła przegrać z niejaką Dartron, która w świecie WTA zna chyba tylko rodzina ; ) Dobre mecze grała ostatnio w sierpniu i hcp na granicy 4.5 to stanowczo za dużo na ten moment sezonu. Jak dla mnie 2.5, a ML kuszący na wygraną Whitney.

215
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +607
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom