>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.02.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Spotkanie: T. Daniel - M. Baghdatis
Typ: T. Daniel
Kurs: 3.00
Data i godzina: 3.02.2016 - 13:30
Bukmacher: Bet365
Przeglądałem ofertę na dzisiaj żeby coś przed pracą postawić. Kilka ciekawych typów (Milan pewniak moim zdaniem) z piłki nożnej, no ale na forum trzeba odważniejszym kursem pojechać ;) Stąd też mój typ na win Japończyka. Daniel (97. w rankingu) w poprzedniej rundzie miał spacerek z notowanym wyżej Istominem 6:2, 6:2. Więcej! Przy swoim serwisie oddał Uzbekowi 6 punktów w całym spotkaniu! 4 razy przełamał rywala i gładko awansował do kolejnej rundy. Baghdatis (53. w rankingu) z drugiej strony miał bardzo wyrównany pojedynek w poprzedniej rundzie z Lacko 7:5, 7:5. W pierwszym secie 2 razy rywal go przełamał, na co Cypryjczyk odpowiedział trzema przełamaniami. Ogólnie walka na całego. W drugim mecz był już raczej pod kontrolą sympatycznego tenisisty z Cypru, który pewnie wygrywał swoje podanie, ale przełamał Słowaka dopiero przed samym tiebreakiem marnując wcześniej 2 breakpointy. Typ swój opieram oczywiście klasycznie na tym, że Baghdatis to już wiekowy zawodnik. Japończyk jest świeższy i w imponującym stylu wszedł w turniej. Cypryjczyk odcina już kupony do tenisowej emerytury, powalczy z pewnością w tym spotkaniu. Może doświadczenie pozwoli mu nawet wygrać seta, ale i tak górą będzie Daniel na koniec spotkania ;)
⛔ 100
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Copa del Rey)
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona - Valencia CF
Typ: Over 2,5 i no bts
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ten mecz półfinałowy Pucharu Króla to wg. mnie świetna okazja, żeby zarobić. Mam nadzieję, że tym razem Barca nie zawiedzie tak jak na jesieni kiedy wtopili mi sporą ilość gotówki... Do rzeczy. Barca ostatnio w niezłej dyspozycji, ograli po ciężkim meczu osłabione czerwonymi kartkami Atletico i od 2 stycznia notują passę samych zwycięstwo, dość powiedzieć że ostatnią porażkę ponieśli 3 października z Sevillą !!! Kadra bez osłabień, Luis Enrique zapowiedział, że chce wygrać ten mecz i na Mestalla, więc raczej nikogo nie będzie oszczędzał. Zespół Gary&#39;ego Neville&#39;a prezentuje się za to fatalnie. W ogóle w tym półfinale nie powinno ich właściwie być, ale Las Palmas nie dostało prawidłowego karnego, a gol dla Valencii padł ze spalonego. W lidze także Nietoperze grają katastrofalnie, ostatnie zwycięstwo odnieśli 7 listopada ubiegłego roku z Celtą na wyjeździe... U siebie nie wygrali od 31 października. Zajmują w tabeli bardzo odległe miejsce, zbliżając się do strefy spadkowej. Szkoda mi ich, bo potencjał mają ogromny, tylko z takim trenerem ciężko o cokolwiek. Jeżeli chodzi o wzmocnienia to doszedł Czeryszew z Realu, może jednak wygra on Puchar Króla ? :grin: W Valencii brak Paco Alcacera i to dla mnie przesądza o tym, że Valencia na Camp Nou raczej gola nie ustrzeli, tylko reprezentant Hiszpanii coś w tym ataku gra, bo Negredo to jest parodia. Myślę, że z tak słabą grą, na Camp Nou Barca spokojnie może zrobić manitę i na to liczę.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Puchar Belgi
20 45
Club Brugge - Gent
Gent
3.75
Bet365
Witam wszystkich. Dziś zdecydowałem się zagrać puchar Belgi gdyż mecz tych drużyn może być naprawde ciekawy. Club Brugge w tym sezonie u siebie jest naprawde mocnym składem i prawie wszytkich swoich przeciwników grając u siebie obalali do zera, są najlepszym składem w Belgijskiej premier pod wzgledem meczy rozegranych na swoim stadionie no z resztą te 33 punkty u siebiue mowią same za siebie, ale z drugiej strony mamy Gent, niespodziankę ligi mistrzów i faworyta tronu Ligi. Puchar jest dla nich równie ważny jak liga. Goście są najmocniejszą druzyną na wyjazdach. Same statystyki mowią na korzysc Gent poniewaz od paru lat nieprzegrali ani jednego spotkania z club brugge. Stawiam na wygraną gości gdyz mysle ze podtrzymają tą passę zwycięstw, sama wygrana bez dodatków jest na bardzo dobrym kursie.powodzenia
⛔ 100
 
ikatel-zummaks 0

ikatel-zummaks

Użytkownik
???? ATP Montpellier
16:00
Gael Monfils vs Edouard Roger-Vasselin
2:0
1.57
Bukmacher: Bet-at-home
Edouardo to taki typowy średniak. Trochę powygrywa, trochę dostanie, ale żadnej rewelacji nie ma. Nie miał też ostatnio żadnego trudniejszego meczu, a teraz taki go właśnie czeka.
Gael potrafi grać bardzo dobry tenis, lecz oczywiście i błędy go nie omijają.
Jednak obecnie jest w eleganckiej formie. Bardzo ładny występ na AO, gdzie doszedł do 1/4 i natrafił na Raonica, który gra inny poziom, ale mimo to i tak powalczył z Kanadyjczykiem.
Mocny serwis, dobre wymiany, biega do siatki, a nawet &quot;rzuca&quot; się do piłek ????
Jeśli chodzi o dzisiaj to wszystko zależy od Monfils&#39;a.
Dwukrotny zwycięzca tego turnieju nie powinien mieć problemów z ograniem średniego rywala i jestem przekonany, że będzie kontynuował dobry tenis jaki gra w tym sezonie.
Vasselin&#39;a stać tutaj prawdopodobnie na 6-8 gemów max, dlatego stawiam tutaj 2:0 Gael&#39;a bez większych problemów w tym spotkaniu ;)
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Serie A
20:45
Fiorentina vs. Carpi
Typ: do przerwy X2
Kurs: 1,80
Buk: b365
Do 3 w tabeli Florencji przyjeżdża beniaminek z Carpi. Viola była rewelacja jesieni we włoskiej extraklasie, teraz znacznie spuscila z tonu - w tym roku dwie porazki dwie wygrane i ostatnio 0:0 z Gienuą.
Natomiast jesienna latarnia ligi w tym roku zupełnie odrodzona i robiące wrażenie wyniki - w tym roku remisy z Lazio Interem Palermo, wygrane z Sampdorką i Udinese.
Co więcej w grudniu w bezpośrednim starciu z Viola w copa Italia wygrali u nich 1:0.....
Wobec powyższych nie mozna przejść tu obojętnie, bukmacherzy mocno stawiają na przelamanie Fiorentiny ale myślę ze zbyt łatwo im nie bedzie i beniaminek co najmniej do przerwy będzie dotrzymywal kroku a może i przewazal. Zweryfikuje to - jak mawia Hajto - bojsko
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Sochi-Astana
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza: Obie ekipy grają mecze otwarte , duża ilość bramek w meczach, aż chce się oglądać. W bezpośrednich meczach na ostatnie 3 mecze dwa overy 5,5. Ostatnie mecze obu drużyn to praktycznie same overy. W tym meczu to tylko grać ten over bo na wygraną którejś drużyny bym nie zagrał, nie z taką obroną vo mają te drużyny.
✅ 85
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton - Newcastle
Typ: under 3.5 azjan
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Widzę tak wysoki kurs na under 2.5 w Premier League i trochę żal nie spróbować. Bezpieczniej zagrałem under 3.5. Rzadko kiedy można spotkać tak wysokie kursy na undery bramkowe w PL. Zdaję sobie sprawę, że Everton u siebie potrafi sporo strzelać i często można się spodziewać wymiany ciosów i wyniki typu 2:2, 3:3, ale nie widzę tego w tym meczu. Newcastle ekipa walczaków, jednak oni o wiele lepiej czują się u siebie, przy pełnym stadionie. Na wyjazdach mniej strzelają. Ostatnie ich gole w meczach wyjazdowych: 1 z Watford, 0 z Watford, 0 z Arsenalem, 0 z West Bromem. Spodziewam się wyniku 2:0, 3:0, ewentualnie 2:1 dla Evertonu.
✅ 58
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2016
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Stephen Maguire v Ken Doherty
Typ: Stephen Maguire -3.5
Kurs: 3,75
Bukmacher: william hill
Analiza: Moim zdaniem dysproporcja miedzy oboma graczami jest zbyt duża, żeby tu była szansa na choćby w miarę wyrównany mecz. Maguire w ostatnich tygodniach mocno podniósł swój poziom gry, a potencjał jak wiadomo ma na wygrywanie największych turniejów, co pokazał ostatnio. Mags w Mastersie minimalnie uległ Trumpowi po kapitalnym meczu z obu stron (4-6), parę dni później wygrał 3 grupę CLS zostawiając w pokonanym polu Selby’ego, Waldena, Williamsa, Fu, Perry’ego i White, trzeba przyznać, że solidny zestaw r ywali , nawet jeśli wziąć pod uwagę specyfikę CLS. Jego dobra forma to jedno, ale może ważniejsze ma bardzo wygodnego rywala. Doherty już w dużej mierze na snookerowej emeryturze, nie wyróżniał się nawet w MŚ seniorów rozgrywanych w ten weekend, problemem było dla niego wbicie kilku bil z rzędu, więc zdziwię się, jeśli dzisiaj ugra choćby 2 frejmy. Gramy do 5 frejmów, więc honorowego frejma Kendo może zdobyć, ale nic ponad to. Pogrom weterana po dobrym kursie? Dla mnie value. ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 10

numberone20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Valencia
Typ: Barcelona wykorzysta rzut karny
Kurs: 3.75
Bukmacher: [bet365]
Analiza:Witam. Przed nami pierwszy mecz połfinalu Pucharu Krola i bardzo wazny dla obu ekip. Dla druzyny nietoperzy to praktycznie jedyna z ostatnich szans aby uratowac slaby sezon. i Napewno w dziesiejszym meczu zagraja na 110 % mozliwosci . Z powodu kontuzji nie zagra bramkostrzelny Paco. A Barcelona? che jako pierwsza druzyna w historii obronic triple co bylo by bezprecedensowym wydarzeniem w Historii pilki noznej. Maja takze strasznie napiety grafik meczy (co 3-4 dni mecz). wszyscy gotowi do gry z Wyjatkiej Rafinhii ktory leczy kontuzje zerwanego wiazadla. Pozatym Barcelona na wslasnym stadionie jest bardzo mocna i lubi wchodzic w pole karne gosci , rozklepywajac defensywe. A Valencia? ostatnie mecze potwierdzily ze ich forma jest slaba, o obrona poprostu koszmarna. Dzisiejszy mecz to bedzie prawdziwa walka Dawida z Goliatem , w ktorej nietoperze tak naprawde moga liczyc tylko na kontry. W ostatnim meczu na Mestalla padl wynik 1;1 (wlasnie bramka z kontry dla Valencii) ale dzis Barcelona majac przed soba tak ciezki terminarz bedzie chciala praktycznie zapewnic sobie awans po tym meczu( chcac wystawic w rewanzu bardziej defensywny zespol). Napewno nie braknie dzis dryblingow Neymara, Messiego oraz Suareza w polu karnym przez co licze ze przy agresywnie grajacej defensywie nietoperzy ktoras szarza zakonczy sie rzutem karnym zakonczonym przez Messiego bramka.
⛔ 100
 
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Cop Del Rey
Spotkanie: Barcelona – Valencia
Typ: RR Valencia -4 AH
Kurs: 1.925
Buk: Pinnacle
Godz. 21:00
Rzutów rożnych ciąg dalszy. Z kilku postawionych dzisiaj zakładów na RR do konkursu wybieram spotkanie pucharu Hiszpanii. Moim zdaniem po raz kolejny źle dobrana linia na to spotkanie. Barcelonę wszyscy znamy i podziwiamy, ale raczej nie za ilości rzutów rożnych.
Statystycznie w tym sezonie ligi hiszpańskiej
Barcelona średnio u siebie 6,4
Valencja średnio na wyjeździe 4,2
W ostatnich 10 meczach
Barcelona 4,9
Valencja 5,6
Żeby przegrać ów zakład Barcelona musi mieć o 5 rzutów rożnych więcej od Valencji. A ja wcale nie jestem przekonany, że ona w ogóle będzie miała 5 rzutów rożnych w tym spotkaniu. Ponadto nie wyobrażam sobie, żeby Valencja nie zdobyła chociaż 1-2 rzutów rożnych.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Mistrzostwa Afryki
Godzina 15:00
DR Kongo - Gwinea
Over 2.5 gola
2.70
Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz z Pucharu Narodów Afryki - mistrzostwa wyłącznie dla piłkarzy grających na kontynencie afrykańskim. W półfinale rozgrywek spotka się ze sobą drużyna Kongo i Gwinei. Typuję w tym spotkaniu na over 2.5 gola. Po pierwsze dobrze wygląda bezpośrednia rywalizacja między tymi reprezentacjami. Ostatnie 4 mecze między Kongo, a Gwineą kończyły się wynikami 3:1, 1:2, 2:1 i 2:2. Jak widać za każdym razem wpadały minimum 3 gole i przekraczana była linia 3.5 gola. Po drugie obie drużyny na mistrzostwach notują dosyć wysokie rezultaty DR Kongo w dotychczasowych meczach zanotowało następujące wyniki 3:0, 4:2, 3:1 i 1:1. Na 4 mecze zaliczyli 3 razy over 2.5 gola - w ostatnim pojedynku w ćwierćfinale padł remis, a po dogrywce wygrali 1:2. Jak widać strzelają sporo bramek. Gwinea natomiast na mistrzostwach zanotowała takie wyniki jak 2:2, 2:2, 1:0 i 0:0. Dzisiaj moim zdaniem w pierwszym półfinale mistrzostwa padnie wysoki wynik mój typ to 3:1 dla DR Kongo i over 2.5 gola.
⛔ 100
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria - Torino
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czas by Sampdoria przełamała 4 porażki pod rząd, gdyby nie fakt, że wyrwano Sampdorii najostrzejszy kieł w postaci Edera skusił bym się nawet na wygraną Sampdorii. Torino na wyjeździe nie gra za dobrze, formą jakoś też nie bryluje, bo nie pokonać na własnym terenie Verony to trochę wstyd. Wynik meczu spodziewanego przeze mnie to 1:1.
H2H: Trzy ostatnie spotkania na Sampie to wygrana gospodarzy i dwa remisy
Inne typy:
BTTS, 1:1, Sampa nie przegra
✅ 220
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:30
Spotkanie: Thomaz Bellucci vs Albert Montanes
Typ: Thomaz Bellucci win 2:0
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Thomaz powinien tutaj ogarnąć zwycięstwo w 2 setach. Zacznę od jego rywala, Albert to grajek który całe życie przesiedział na glinie, ma całkiem ciekawy forhend. W Bucaramanga przegrał niespodziewanie z Trinkerem w 3 setach. W tym turnieju pokonał niespodziewanie Kovalika ( ale kto oglądał ten wie że, Koval pajacował i popełniał błędy ). Bellucci to również silny gracz na tej nawierzchni, ma bd. solidny serwis, jest zwrotny, i ma db. FH. Ostatnio sporo porażek ( Goffin, Dolgopolov, Johnson ) ale nie był w tych meczach faworytem, po za tym nie grał na swojej ulubionej nawierzchni. Ja wiem że, on często przegrywa stosunkowo łatwe mecze, ale jego gra jest ostatnio na fajnym poziomie. To Thomaz ma więcej tu do zaoferowania, jest lepszym graczem, i nie powinien mieć tu problemów.
Więcej typów tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-montpellier-sofia-quito-01-02-07-02-2016-a-129037-2.html#post5929837
✅ 80
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Inter Mediolan- Chievo Verona
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po katastrofalnym meczu derbowym z Milanem przegranym 0-3 oraz porażce z Juve w tym samym stosunku w pucharze, Inter ma szansę zrehabilitować się przed własną publicznością z Chievo Verona. Inter ma za sobą szereg słabych meczów i bardzo dużą nerwówkę personalnie, a chodzi mi tu o wyzywanie sędziów i wszystkich którzy się nawiną Manciniemu, który w dzisiejszym meczu wyląduje na trybunach. Moim zdaniem to plus, bo nie jestem zwolennikiem tego trenera, od dawna sądzę, że do najlepszych nie należy, a swoją nerwową postawą tylko pogarsza morale w szatni. Chievo to stosunkowo słaby rywal, choć jak wiadomo takich już nie ma, ale jest to bardzo dobry przeciwnik do zrewanżowania się za wstydliwe porażki. Rywale mają podobny bilans ostatnich spotkań w lidzę, z tym, że Chievo w ostatnich dwóch meczach straciło aż 8 goli a strzeliło tylko 1, i to grając zarówno jako gospodarz jak i na wyjeździe. Od początku w Interze zagra ich najlepszy strzelec Mauro Icardi, oraz pojawić się mają także D&#39;Ambrosio i Alex Telles - Ci dwaj mają dać lepsze zmiany za słabo grających Santona i Juana Jesusa. Uważam, że własny plac, chęć ogarnięcia się i w jakiś sposób przeproszenia kibiców, zmiany, rywal &quot;leżący&quot; &quot;Nerazzurri&quot; - (na 27 razy aż 16 wygrywał Inter) da dziś wygraną gospodarzy.
✅ 45
 
dar3k1984 7

dar3k1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Reims - Angers
Typ: Reims czyste konto - NIE
Kurs: 1.53
Bukmacher: B365
Analiza: Reims które nie potrafi wygrać meczu od kilku kolejek zmierzy się z 3. w tabeli Angers. Angers nie ma problemów ze strzelaniem goli.
Ostatnie 3. kolejki:
Angers - Monaco 3-0
PSG - Angers 5-1
Nice - Angers 2-1
Reims za to traci gole praktycznie w każdym meczu (w 23. meczach stracili 32. gole).
W skrócie Angers nie będzie mieć większych problemów ze strzeleniem gola. Myślę, że warto też rozważyć ich wygraną bo bardzo dobrym kursie @3.3
Powodzenia.
✅ 53
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ODWIEDZAJCIE, KOMENTUJCIE, TYPUJCIE!!

Dyscyplina: Futsal - ME
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosja - Kazachstan
Typ: Powyżej 5,5 gola
Kurs: 1,877
Bukmacher: pinnacle

VS

Rosja - Kazachstan
Rosja to jeden z głównych faworytów do złota, kto wie czy nie największy wobec takich osłabień Hiszpańskiego zespołu.
Ile Rosji w Rosji? No właśnie wcale nie tak dużo. Świetny Gustavo w bramce, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie. Do tego gwiazdy typu Romulo, ale przede wszystkim dwójka Eder Lima i Robinho. Eder Lima to król strzelców Euro2014, które zakończył z 8 golami na koncie. Robinho to z kolei szybka lewa noga, niesamowite odejście i drybling. Niestety w Rosji nie gra już Pula, ale chyba skończył karierę reprzeentacyjną. Ale oprócz stranieri mają też zdolnych Rosjan i dobrych jak Łyskow, Kutuzow czy Abramow.
Kazachstan to debiutant na ME. Nie sądze, że dostaną jakiś wielki oklep w dzisiejszym meczu, bo kadra Kazachstanu oparta jest na zespole Kairatu Ałmaty, który na futsalowej mapie klubowej znaczy ostatnio bardzo wiele.
Także Kazachy mają kilku naturalizowanych graczy jak bramkarz Higuita, który potrafi wyjść do połowy i od czasu do czasu uderzyć, bo Kairat pamiętam nie zawsze grał z lotnym bramkarzem tylko wlaśnie Higuita się włączał na połowę, to pokazuje jak dobrze gra nogami.
Kazachstanu nie wolno lekceważyć też z drugiej strony mimo że są debiutantem, wszak w fazie kwalifikacyjnej zdołali wygrać 3:1 z Portugalią!! Jednak do turnieju przebili się przez baraże dopiero gdzie bardzo łatwo pokonali Bośnię i Hercegowinę bo 5:0 i 4:0.
Rosja jednak to półka wyżej niż Kazachstan, nawet gdyby pierwsze czwórki były w miarę równe to wszystko możę się rozstrzygnąć w głębokości składu.
Rosjanie strzelą z 3-4 a moze i więcej, ale Kazachowie naprawdę mają też potencjał wiec coś powinni od siebie dorzucić, Linia nie jest zbyt wygórowana dlatego gram over w Typach Dnia.
⛔ 100
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Watford - Chelsea
Typ: BTS i Chelsea wygra
Kurs: 4,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zacznijmy od BTS. Przede wszystkim Chelsea gra odważnie i dobrze w ofensywie. Odblokował się Diego Costa, który strzela jak w zeszłym sezonie. Do tego Fabregas wraca do formy, podobnie Hazard. Ogółem widać znaczy postęp od momentu zwolnienia The Special One (9 bramek w ostatnich 5 meczach BPL). Dlatego też bramkę Chelsea uważam niemal za pewnik.
Trochę ciekawiej jest w przypadku gospodarzy. Oni zdobyli bramkę w każdym z ostatnich 8 spotkań rozgrywanych u siebie. To Arsenal był ostatnim zespołem, który zdołał zachować czyste konto na stadionie Watford, ale było to 17.10.2015r., więc już dość długo trwa seria Szerszeni. W ekipie gospodarzy grę ofensywną &quot;robi&quot; jeden zawodnik - Odion Ighalo, który dzisiaj wyjdzie w podstawowym składzie. Co ciekawe, mimo że Chelsea zachowała czyste konto w trzech ostatnich meczach BPL na wyjeździe, to za każdym razem pozwalała rywalowi na oddanie co najmniej paru strzałów w światło bramki. Ostatni mecz The Blues na wyjeździe co zwycięstwo 1:0 z Arsenalem, który przez większość meczu musiał grać w osłabieniu, bo czerwonej kartce dla Mertersackera, a mimo to The Gunners byli w stanie stworzyć sobie parę sytuacji. Gdy do tego dodamy fakt, że Chelsea, już pod wodzą Hiddinka, potrafiła remisować 2:2 z West Bromem (2 najgorsza ofensywa ligi, bez tego meczu tylko 6 bramek wyjazdowych) i 3:3 z Evertonem, powstaje obraz drużyny, która nie jest skałą w obronie.
Do tego wszystkiego dochodzi ostatni mecz tych dwóch drużyn, który zakończył się remisem 2:2. Co prawda od tamtej pory wiele się zmieniło i w grze Chelsea i w formie Watfordu, ale pokazuje, że BTS jest możliwy.
A teraz kwestia zwycięstwa gości. Przede wszystkim są oni lepszym piłkarsko zespołem, to nie ulega wątpliwości. Ostatnio ich forma jest równa i wysoka, czego dowodem jest fakt, że pod wodzą Hiddinka jeszcze nie przegrali, a ostatnie 3 wyjazdowe spotkanie to bilans 2-1-0 i 4:0 w bramkach. Watford dalej solidnie punktuje, ale wątpię by było ich stać na ogranie Chelsea. Ich ostatni ligowy mecz to 2:1 z Newcastle, który jest fatalny na wyjazdach. Wcześniej zanotowali 2 porażki wyjazdowe. Warto również dodać, że drużyny te grały w weekend w FA Cup. Obydwie wygrały, ale to Chelsea ma jeden dzień odpoczynku mniej.
Co do absencji: w Watfordzie nie zagra Nathan Ake, a w Chelsea wątpliwy jest występ Williana i Pato oraz na pewno nie zagrają zarówno Matt Miazga jak i Falcao z Remym. Osłabienia te nie są bardzo duże, stąd też mało prawdopodobne by miały one jakiekolwiek większy wpływ na przebieg widowiska (może poza brakiem Williana przy rzutach wolnych blisko pola karnego Watfordu).
Podsumowując, Watford posiadający szybkiego Ighalo z przodu ma szansę strzelić bramkę, a Chelsea powinna potwierdzić progres dokonany pod wodzą Guusa Hiddinka i wygrać to spotkanie.
⛔ 100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sampdoria-Torino
Typ: Sampdoria powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zacznę od tego iż Samdoria to moim zdaniem na pewno nie jest kandydat do spadku mimo że tabela tego nie oddaje
na rynku transferowym nie próżnują budżet Sampy w porównaniu do takiego Frosinone bez porównania dlatego też nikt
w Sampdori spadku sobie nie wyobraża.Żeby jednak się utrzymać trzeba zacząć wygrywać zwłaszcza u siebie tym bardziej
że Torino to nie jest jakiś postrach ligowy ale też nie słabiak więc myślę że będzie to otwarty mecz.Wydaje mi się że Sampa wyjdzie bardzo zmotywowana do tego meczu a przede wszystkim będą chcieli Wynagrodzić kibicą serię ostatnich 4 porażek w efektowny sposób.
✅ 190
 
G 65

grelack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, KNVB Beker, Ćwierćfinał
Godzina: 18:30
Spotkanie: Den Bosch - VVSB
Typ: 2 (goście)
Kurs: 9.00
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Krótko i na temat. Ćwierćfinał pucharu holandii. Zagrają ze soba Den Bosch oraz VVSB. Ekipa Den Dosch gra na zapleczu pierwszej ligi holenderskiej, a dokładniej w Eerste Divisie. Tam plasuje się na 14 miejscu. Grają średnio, także u siebie, gdzie maja 4 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki.Także kratka.
Druga ekipa to VVSB z ligi Topklasse, czyli odpowiednika 3 ligi. O ile Den Bosch, kilku ludzi kojarzy to o tyle, VVSB raczej mało kto. Za moim typem przemawia fakt, że VVSB wygrali z Emmen w pucharze. Ten sam zespół Emmen, który wygrał całkiem nie dawno (22.01.2016) z Den Bosch, 1:0 (mecz Emmen u siebie). Druga sprawa jest taka, że Emmen w lidze radzi sobie o wiele lepiej niż Den Bosch. Więc skoro pokonali ich to czemu nie mogą wygrać z ekpią niżej notowaną. Kolejna rzecz to taka, że VVSB pokonali po drodze do 1/4 również 3-ligowca, który wcześniej pokonał drużynę z 2 ligi. Być może ekpiy z 2 ligi zbyt lekceważąco podchodzą do meczy z zespołami teoretycznie słabszymi. Typ wg bardziej niż możlwiy. Polecam
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
limes 14

limes

Użytkownik
Dyscyplina: :siata: Siatkówka (Włochy: Serie A1)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Trentino - Ravenna
Typ: Trentino DW 3:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo przyjemny kursik na trzysetowe zwycięstwo Trentino, które jak dla mnie jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Trentino to zespół znany nawet dla przypadkowego sympatyka sportu, który nie śledzi rozgrywek siatkarskich. Gospodarze po niedawnych męczarniach ze słabą Padovą wzięli się w garść i grają swoją siatkówkę, co pokazały ostatnie dwa spotkania ligowe w ich wykonaniu. Plan na dzisiaj jest prosty - wygrać szybko, łatwo i przyjemnie i szykować się do kolejnych meczów. Bardzo ważnym elementem jest również gra we własnej hali, w której w sezonie 15/16 prezentują się z bilansem 7-0 wliczając w to zwycięstwo z Lube Civitanova. Ravenna to zespół nieobliczalny, który potrafił nawet sprawić problemy Modenie, jednak takie przebłyski ukazują się bardzo rzadko. W spotkaniach bezpośrednich z Trentino z ostatnich pięciu lat nigdy nie ugrali seta, a grają ze sobą rok w rok mecz-rewanż. Moim zdaniem Trentino jest bardzo zmobilizowane, żeby gonić szczyt tabeli i złapać większej pewności przed decydującymi momentami sezonu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom